Jakie dodatki do White One 176 ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 08:54   #31
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Cytat:
Napisane przez k_gosiaczek Pokaż wiadomość
Z tego względu, że ja w kościele uparłam się by mieć hiszpański welon, nieco dłuższy niż suknia, również myślałam czy da sie go jakoś podpiąc.. ale pani w salonie OGROMNIE mi tego odradzała.. szczerze mówiąc.. jak i tak tren będe miała już podpiety i później jeszcze miałabym podpiąć welon.. to chyba juz za dużo, więc zdecydowałam sie jednak na jeszcze jeden welon ale juz krótszy i gładki, który również sie przyda na oczepiny.
Ja też się uparłam na długi welon i chyba tak zostanie Suknia nie ma dużego trenu wiec taki welon doda jej uroku i całość będzie się lepiej prezentować. Mam jeszcze sporo czasu na zastanowienie się czy chce ten drugi welon (na zmianę) czy zostanę przy jednym.
k_gosiaczek - twoje buty są SUPERR - też myślałam o podobnym stylu, tylko póki co niczego nie znalazłam....
Zastanawiam się też nad bukietem? Z jakich kwiatów miałyście/będziecie mieć bukiet?
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:14   #32
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

jeśli o mnie chodzi to ja zdecydowałam się na prosty bukiet z róż.. gdyż uważam, że suknia jest wystarczająco prosta i elegancka.. i nie chcaiałabym psuć jej jakimś wymyslnym bukietem..
Jak narazie chodzą za mną pastelowo-różowe róże, zawiązane tasiemką..
A Ty masz już jakiś bukiet na mysli??
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:49   #33
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Ja też myślałam raczej o małym bukiecie, takiej kuleczce bo jestem dość niska i nie chce aby jakiś duży bukiet mnie przytłoczył. Poza tym widziałam na kilku zdjęciach jak zbyt duże bukiety zdominowały Panny Młode. Dla mnie bukiet ma być dodatkiem, a dodatki mają to do siebie że powinny zdobić wtapiając się w tło i tworząc jedną całość
Co do welonu też zdecydowałam się na długi tylko się zastanawiam jaka długość jest odpowiednia, czy taka jak długość trenu czy może dłuższa? Nie mam pojęcia.
A jak u Was jest z naszyjnikiem? Wiem że dużo dziewczyn które miały WH 176 nie decyduje się na naszyjnik, ale widziałam czasem takie delikatne kolie (nie łańcuszek z przywieszką) i wygląda to pięknie. Poza tym moja mama mówi że coś na szyję dopełni całość, sama już nie wiem. Jak będzie u Was?
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:34   #34
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

jeśli chodzi o mnie.. to z biżuteri będe mieć jedynie kolczyki.. ale będą to dłuższe kolczyki.. zrezygnowałam z naszyjnika i bransoletki.. gdyż uważam, że suknia jest wystarczająco strojna..
jeśli chodzi o welon, to będzie on troszkę dłuższy od trenu tak ok. 10 cm.. żeby była widoczna koronka welonu.. a na czas imprezy.. będe miała już głądki, krótki..
Ja również nie należę do wysokich osób.. a mój mężczyzna jest WYSOKI.. dlatego też musiałam zdecydowac sie na dość wysokie obcasy.. ale akurat to mi w niczym nie przeszkadza dlatego też nie chce mieć bukiety w postaci.. aranżacji kwiatowej dlatego też wybieram delikany bukiet z róż.. coż na wzór tych poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7e85ad5fe2afb2183fb27cd7126f4222,14,19,0.jpg (24,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0361.jpg (94,2 KB, 49 załadowań)
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:26   #35
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Niestety też jestem dość niska a narzeczony wysoki, wiec buty na obcasie obowiązkowe. W moim przypadku do 7 cm, bo inaczej nie wytrzymam wesela Póki co to nie znalazłam tych jedynych, ale w necie natknęłam sie na fajny model i jak znajdę w sklepie to kupię
Co do biżuterii - myślałam o jakimś delikatnym naszyjniku i kolczykach, ale nie takich mega długich.
http://bialamagia.blox.pl/html
Na tej stronie znalazłam wiele fajnych dodatków Takie deilkatne ale baardzo eleganckie
A co bukietu - sama jeszcze nie wiem, na razie szukam w necie inspiarcji Załączam dwa bukiety jakie mi się spodobały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28515426[1].jpg (24,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 132251[1].jpg (5,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3025[1].jpg (3,5 KB, 19 załadowań)
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 11:09   #36
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy Wy jesteście pewne co do wyboru swojej sukni? Ja swoją wybierałam pół roku temu i już nawet nie pamiętam jak w niej wyglądałam. Wiem tylko że mnie zachwyciła i każda inna którą potem mierzyłam wydawała się nijaka.
Teraz jednak dopadły mnie wątpliwości że jest za prosta, za skromna, że mogłam wybrać bardziej rozłożystą itd. itd...
Namiętnie szukam jej zdjęć w internecie jak inne PM w niej wyglądały. Wiem że każdy jest inny, niby do mojej figury i wzrostu pasuje właśnie taka literka A, no i bardziej bufiasta przygniatała by moją niską osobę, ale już nie wiem czy to stres przedślubny mnie dopada czy może faktycznie mogłam wybrać inaczej. Ciekawa jestem czy Wy też macie czasem wątpliwości?
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:50   #37
zdenka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Midnite ja mam mieszane uczucia tak jak Ty. Najpierw przymierzałam "setki" różnych sukien i w każdej coś mi nie pasowało. Na sam koniec przymierzyłam White one 176 i stwierdziłam, że to jest właśnie to! Jednak teraz czekając na pierwszą przymiarkę, która bedzie dopiero w maju zastanawiam się czy to był dobry wybór? Zawsze chciałam mieć balową suknię jak księżniczka a ta do takich typowo balowych nie należy. No cóż teraz juz za późno na jakieś zmiany, suknia sie szyje, zaliczka wpłacona a ja musze się wziąć za dietę . Welon do sukni będę mieć 3 warstwowy. Jeden długi tak jak tren a drugi podwójny do pasa ale wszystko razem spięte. Dopiero do tańców odepne długi. Co do butów to do sukni koloru śmietanowego/łamana biel dostać buty to graniczy z cudem. Jednak udało mi się dostać wygodnie i idealnie pasujące kolorem buty( na zdjęciu nie wyglądaja tak dobrze jak w rzeczywistości). Co do bukietu to tez jak większość z Was nie mam jeszcze na niego pomysłu. A z biżuteri będa chyba tylko długie kolczyki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butki.jpg (22,9 KB, 68 załadowań)
zdenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 12:35   #38
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Ja miałam baardzo duże wątpliwości, zwłaszcza że inna suknia bardziej mi się podobała ale nie było mnie na nią stać... Tak więc została White one 176. Też się zastanawiałam czy nie jest zbyt prosta, bo tren jest niewielki i sama sukienka niezbyt rozłożysta. Ale postanowiłam się tym nie zadręczać, nie ma to sensu. Oprócz sukni są jeszcze inne dodatki- welon, kwiaty, fryzura, makijaż. Razem ma to się komponować pięknie, bo to w sumie nasz dzień Ufff... oby tylko wszystko wyszło super.
Pozdrawiam wszystkie zestresowane ślubem
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:10   #39
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Dziewczyny nie martwcie się.. gwarantuje Wam.. że wszyscy bedą zachwyceni suknią.. jakby nie patrzeć.. ta suknia jest TOTALNIE inna.. piękna, elegancka i zmysłowa i tak jak maggiee24 pisze.. do sukni dochodzi jeszcze dużo dodatków i całość na pewno wyjdzie SUPER..
Ja mam ślub 20 czerwca i dodatki już przygotowane.. buciki, długie kolczyki.. i myślę, że wszytsko razem stworzy naprawdę CUDOWNĄ całość..
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:39   #40
MaszaCom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Dziewczyny, ja pół roku po ślubie mam już jako takie wyobrażenie o tym wszystkim, więc mogę trochę podpowiedzieć
Naprawdę, nie martwicie się wyborem sukni-jest ona trafiona w 100%.
Sama miałam takie dylematy, jednak jak ją przymierzyłam to nie chciałam już żadnej innej (a wcześniej marzyłam tylko o satynowej).
Tylu komplementów co usłyszałam tego dnia to chyba nigdy w życiu.
Każdy powtarzał , że wyglądam przepięknie i że sukienka jest niesłychanie elegancka i śliczna.
Do tego miałam bukiet z bordowo-czerwonych róż (załączam zdjęcie) i buty satynowe, dopasowane idealnie do koloru sukienki, zakupione w salonie (załączam zdjęcie).
No i jeszcze jedno-też sprawdzałam po różnych stronach internetowych jak ktoś wygląda w tej sukience-ale jak się okazuje nie należy się tym kierować.Wydawało mi się,że wszyscy wyglądają jakoś tak nieciekawie, a przekonałam się, że tego dnia najważniejsze jest jak się samemu wygląda.
Życzę powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PAW_0140_2.jpg (149,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PAW_0336_2.jpg (150,6 KB, 77 załadowań)
MaszaCom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:34   #41
Caroline23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Sukienka jest śliczna i sama zastanawiam się nad jej kupnem. Z racji tego, że jestem osóbką niską i szczupłą najlepiej wyglądam w takim fasonie. MaszaCom mam małą prośbę do Ciebie, mogłabyś wkleić jakąś fotkę, na której widać Ciebie całą w tej sukience? I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn: czy sukienka rozszerza się już od bioder czy jest taką typową rybką-dopasowaną do połowy ud? Może głupie to moje pytanie ale mierzyłam sukienkę o 3 rozmiary większą od mojego więc była sama w sobie dość szeroka dołem i boję się troszeczkę o to, że jak zamówię w swoim rozmiarze to będzie zbyt wąska?
Caroline23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 20:39   #42
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Cytat:
Napisane przez Caroline23 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn: czy sukienka rozszerza się już od bioder czy jest taką typową rybką-dopasowaną do połowy ud?
Sukienka jest w kształcei literki A.. co oznacza, że od bioderek sie rozszerza, tak że optycznie wydłuża sylwetkę.. Ja należę do niskich osób, noszę rozm. 32 i mam pupę ale JLo, więc zależało mi na tym by sukienka mnie wydłużyła i wyszczupliła mój tyłek i ta suknia.. sprawia, że naprawde czuję się wspaniale..
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:14   #43
MaszaCom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Do Caroline23:

Sukienka jest na pewno w kształcie litery A. Ja jestem osobą wysoką (172 cm) i niekoniecznie szczupłą i ten fason też był dla mnie dobry.
Na poprzedniej stronie jest mój post z 02.03 - tam jest zdjęcie sukienki w całości.
Pozdrawiam
MaszaCom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:59   #44
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Widzę że nie jestem odosobniona w moich obawach.
Ale macie rację co do pierwszego wrażenia jakie towarzyszy przy przymiarce tej sukni - i tego trzeba się trzymać
Poza tym: welon + bolerko + kwiaty + makijaż + mąż Musi być pięknie.
Mój TŻ kiedy pokazałam mu zdjęcia sukni to powiedział że bardzo ładna, elegancka i z klasą więc to chyba też się liczy
Teraz zaczynam szukać butów bo moja White One jest w kolorze naturalnej bieli więc przypuszczam że będzie ciężko, widziałam w sklepie internetowym ładne buciki, tylko tak ciężko ocenić jaki to odcień ecru i czy będzie pasował. Więc póki co chyba zacznę poszukiwania w sklepach a jak nic nie znajdę zaryzykuję w sklepie internetowym. Muszę też wybrać się do salonu sprawdzić jak jest z wypożyczeniem halki i bolerka, ile wcześniej trzeba sobie zamówić. Może udało by mi się też suknię przymierzyć
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:19   #45
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Też potwierdzam - zdecydowanie sukienka jest w literkę A. Na rybkę bym się nie zdecydowała, bo zależało mi na tym by "wyszczuplić" trochę moją figurę i ukryć pupę
Mam tylko obawy dotyczące butów. Moja sukienka jest w kolorze perły czyli to nie taka tradycyjna biel. Nie mam próbki materiału i musze zdać się na moje wyczucie
midnite - co to oznacza że twoja White one jest w kolorze naturalnej bieli?? BO ja nie bardzo już się łapie w tych określeniach kolorów
Też się boję kupować buty przez internet, żeby potem mi nie przyjechały w innym odcieniu niż chciałam...
Co do halki - to ja wypozyczam swoją sukienkę icenie mam halkę. Bolerko i welon zarezerwowałam wcześniej by potem się nie stresować że czegoś brakuje.
pozdrawiam
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:29   #46
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Naturalna biel - tak pani w salonie określiła kolor mojej sukienki, bo niby to jest ecru, ale takie jasne ecru (kość słoniowa). Ja na szczęście dostałam kawałek materiału więc o tyle mam łatwiej, ale przypuszczam że każde jasne ecru będzie pasowało. Jeszcze nie byłam na zakupach butów więc ciężko mi powiedzieć jak wiele jest odcieni tego koloru, zobacze dopiero
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:13   #47
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
Naturalna biel - tak pani w salonie określiła kolor mojej sukienki, bo niby to jest ecru, ale takie jasne ecru (kość słoniowa). Ja na szczęście dostałam kawałek materiału więc o tyle mam łatwiej, ale przypuszczam że każde jasne ecru będzie pasowało. Jeszcze nie byłam na zakupach butów więc ciężko mi powiedzieć jak wiele jest odcieni tego koloru, zobacze dopiero
Pozdrawiam
Sukienka jest w kolorze ŚMIETANKOWYM więc teoretycznie lepiej byłoby dobrac buty w lekko ciemniejsyzm odcieniu niż biel.. Moje buciki są w poprzednich postach.. Pierwsza przymiarke miałam z białymi sandałkami i też pasowały..

jeśli chodzi o halkę.. Suknia ta ma wbudowaną halkę, dlatego nie ma potrzeby zakładania dodatkowej..
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 22:06   #48
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

JA mierzyłam sukienkę z halką i bez. Zdecydowanie polecam z halką bo lepiej się układa. Ale to już kwestia wyboru i samopoczucia.
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 22:14   #49
zdenka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Ja również mierzyłam sukienkę z halką i bez. Wybrałam opcję z halką bo sukienka wygląda o niebo lepiej-przynajmniej na mnie!
zdenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 11:30   #50
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Ja wybrałam opcje bez halki, gdyż jest to dla mnie dużo bardziej komfortowa wersja.. Szczególnie, że suknia jest jednoczęściowa i nie uśmiecha mi się mieć na pasie przez całą halki.. Jednak to wybór osobisty..
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:50   #51
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Ja również wybrałam opcję z halką bardziej mi się podoba ułożenie sukni, niż bez halki. Jeśli chodzi o buty, to u mnie w sklepach nie ma nic ciekawego jestem już zła z tego powodu. Z internetu nie zaryzykuję kupić, bo kto wie, jak będę się czuła w danym modelu, czy nie będą mnie uwierały, czy będą wyglądały jak na obrazku itd... W sumie ślub mam dopiero 8 sierpnia, więc jeszcze mam czas, ale wolałabym nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Ciężko to widzę...
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 06:11   #52
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Ja mam ślub we wrześniu i już się zastanawiam nad butami tylko się właśnie martwię że nie znajdę nic ładnego i pasującego do mojej sukienki w przystępnej cenie, no ale muszę ruszyć na sklepy więc na zapas się nie martwię Ja już kupowałam buciki przez internet i mam miłe doświadczenia więc w ostateczności tak zrobię, choć wiadomo nie ma to jak przymiarka na żywo.
Mojej koleżance sprzedawca powiedział żeby odpowiednio wcześniej kupić i wieczorami na krótkie spacery chodzić, wiadomo żeby nie zniszczyć ale jednak żeby rozchodzić buciki. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:23   #53
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Jeśli chodzi o buciki ślubne.. końcem kwietnia będe wystawiała na sprzedaż buciki takie jak poniżej.. jeśli któraś z Was była by zainteresowana.. proszę o kontakt.

A jeśli chodzi o halkę.. ja jednak pozostane bez.. nie jestem zwoleniczką sukienek.. a biorąc pod uwagę, że w dniu mojego ślubu 20 czerwca.. może być nawet BARDZO ciepło.. myślę, że opcja bez halki.. jest dużo bardziej odpowiednia..
Jednak jak wszytko.. każdy wybór jest kwetsią gustu i dobrego samopoczucia.. bo to my mamy się czuć wspaniale w tym dniu..

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty 1.jpg (12,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty 4.jpg (15,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty 5.jpg (13,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty 6 (2).jpg (14,4 KB, 24 załadowań)
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:38   #54
Cassandra cass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

k_gosiaczek! Ja też skłaniam się do opcji bez halki Czuje się bez niej dużo swobodniej. Suknia jest tak piękna, że wygląda równie dobrze bez i z halką! A w zasadzie najważniejsze jest to jak kto się w niej czuje.

Co do daty samego ślubu to świętujemy razem 20 czerwca

Mam pytanie odnośnie butów. Gdzie je będziesz sprzedawać i czy istnieje możliwość przymiarki? Szukam butów na niewysokim obcasie (coś w stylu opcji nr 4) w rozmiarze 40. Mam dość szeroką nogę i ciężko jest mi coś dopasować. Będe wdzięczna za podpowiedzi.
Cassandra cass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 18:16   #55
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Ładniutkie te buty, co wstawiła k_gosiaczek Podobają mi się najbardziej te 2, ale ja mam taki problem, że mam szczupłą nogę i muszę mieć buty z zakrytymi palcami, by mi za mocno nie wychodziły no i muszę mieć zapinane przez kostkę, bo inaczej żle się czuję, gdyż z reguły chodzę jak w klapkach... nawet jeśli to szpilki... Poza tym mój przyszły mąż jest takiego wzrostu co ja, więc obcas musi być niezbyt wysoki... Kurcze ile mam problemów z tymi butami.
Chciałabym już kupić sobie jakieś obuwie, by móc je trochę rozchodzić i potem nie cierpieć na odciski, no i oczywiście by nie szukać na ostatnią chwilę... Tylko gorzej, że narazie nic mnie nie urzekło
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 18:57   #56
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Cytat:
Napisane przez Cassandra cass Pokaż wiadomość
k_gosiaczek! Ja też skłaniam się do opcji bez halki Czuje się bez niej dużo swobodniej. Suknia jest tak piękna, że wygląda równie dobrze bez i z halką! A w zasadzie najważniejsze jest to jak kto się w niej czuje.

Co do daty samego ślubu to świętujemy razem 20 czerwca

Mam pytanie odnośnie butów. Gdzie je będziesz sprzedawać i czy istnieje możliwość przymiarki? Szukam butów na niewysokim obcasie (coś w stylu opcji nr 4) w rozmiarze 40. Mam dość szeroką nogę i ciężko jest mi coś dopasować. Będe wdzięczna za podpowiedzi.
Buciki już raz wystawiałam na allegro początkiem marca.. największym powodzeniem cieszyły się butki z najwyższym obcasem z kwiatuszkiem na przodzie..
Jedynie butki 1 są na dość wąsko nogę, pozostałe są dość szerokie..
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:31   #57
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

k_gosiaczek - śliczne buty zwłaszcza drugie i trzecie mi się podobają Jak wysoki jest to obcas? A kolor to jasne ecru?
Też mam problem z butami... W sklepach bida z nędzą Zwłaszcza jak ktoś jak ja szuka butów, które nie tylko na ślub będzie można założyć...
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 23:09   #58
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Nie tylko Ty szukasz butów do wykorzystania po ślubie. Też takich poszukuję ale jak do tej pory nic

Edytowane przez kocurazab
Czas edycji: 2009-04-07 o 23:17
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:58   #59
k_gosiaczek
Raczkowanie
 
Avatar k_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 82
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Cytat:
Napisane przez maggiee24 Pokaż wiadomość
k_gosiaczek - śliczne buty zwłaszcza drugie i trzecie mi się podobają Jak wysoki jest to obcas? A kolor to jasne ecru?
Też mam problem z butami... W sklepach bida z nędzą Zwłaszcza jak ktoś jak ja szuka butów, które nie tylko na ślub będzie można założyć...
Owe buciki mają po 10 cm i są w kolorze IVORY
k_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:30   #60
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: Jakie dodatki do White One 176 ???

Cytat:
Napisane przez k_gosiaczek Pokaż wiadomość
Owe buciki mają po 10 cm i są w kolorze IVORY
Aż tak wysokie! Szkoda, nie na moje możliwości
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.