Podkład zwykły czy w musie? - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 21:04   #1
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713

Podkład zwykły czy w musie? - problem


Potrzebuję podkładu albo pudru, który będzie kosztował gdzieś w tak granicach 30zł, nie był zapychający i bez filtru. Koleżanka zachwaliła mi podkład w musie Maybelline Dream Matte Mousse... ale doszłyśmy do wnisoku, czy nie lepiej byłoby kupić podkład nie musie, tylko w tubce. Który lepszy? Powiem, że nie mam specjalnie jakichś problemów skórnych, tylko kilka przebarwień, głównie zależałoby mi na zmatowieniu skóry. Nie może być też ciężki, bo mam dopiero 16 lat, ale mam niedługo komunię kuzyna i potrzebuję podkład raz od wielkiego dzwonu. Nigdy nie kupowałam podkładu sama, do niedawna pożyczałam od mamy, ale mama używa teraz innego - jest bardzo ciemny.
Wiem, że na KWC jest duży wybór, ale dla mnie aż za duży. Nie wiem sama już, który wybrać żeby nie żałować.
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:34   #2
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Podkład zwykły czy w musie? - problem

powder mat make up , kolor sand nr 80- manhattan czarne opakowanie mam kuzynkę lat 18 i go uzywa, drugą kuzynkę 21 i tez go ma, wszystkie mamy ten sam to mus w tubce nie wysusza, mam go dla mlodej dziewuszki mogę polecic cena 25,9

Edytowane przez kamalaska
Czas edycji: 2009-04-15 o 21:39
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:24   #3
Skeruch
Raczkowanie
 
Avatar Skeruch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 325
Dot.: Podkład zwykły czy w musie? - problem

Ten z maybelline w musie jest rewelacyjny. Leciutki - łatwo się nakłada, matowi, a najważniejsze - długo się utrzymuje na skórze, nie tworząc efektu maski, ale musisz uważać co do kolorków. Najlepiej wypróbuj na twarzy, albo przynajmniej na wewnętrznej części nadgarstka. Mam jasną cerę, a podkład, który w opakowaniu wygląda na bardzo ciemny, jest dla mnie idealny.
Skeruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:37   #4
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Podkład zwykły czy w musie? - problem

obawiam sie, ze nr 26 jest ok maybeline wszyscy go uzywaja
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:37   #5
Skeruch
Raczkowanie
 
Avatar Skeruch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 325
Dot.: Podkład zwykły czy w musie? - problem

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
obawiam sie, ze nr 26 jest ok maybeline wszyscy go uzywaja

każa cera jest inna, to znaczy ma inny kolor i jak już to się podstawiają pod dany kolor, ale nie mów, wszyscy używają 26.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

a do autorki - nikt Ci nie powie jakiego masz używać podkładu, najlepiej idź na KWC, przeczytaj opinię interesujących Cię podkładów, idź do drogerii i sama wybierz, jaki Ci najbardziej odpowiada.
Skeruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:06   #6
PoziomkaWild
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkaWild
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 113
Dot.: Podkład zwykły czy w musie? - problem

ja moge poradzic 3 podklady ! tyle za ja mam cere mieszana i mi zalezy by zmatowac twarz tak samo jak niestety przykryla to i tamto ( przebarwienia) na takie zeczy polecam LOREAL MINERALS to jest podklad mineraly ktory nie zatyka porow i swietnie kryje a przedewszystkim jest leciutki i dlugo sie trzyma !! no tyle ze przewaznie takie maja spf 15.. ale co to jest phi !!

Gosh- Xceptional wear - dlugo sie utrzymuje na buzi delikatny kremowy podklad ktory tez i przykrywa delikatne niedoskonalosci matuje swietnie !

MAXFACTOR colour adapt -..no ten podklad to chyba najlepszy na swiecie jest jezeli chodzi o moja twarz uwielbiam !! dlugo sie utrzymuje matuje, nie plynie mi po twarzy po ilus tam godzinach, twarz robi sie jasna wygladzona delikatna ! a przedewszystkim super tworza duet z moim kolorem !

zawsze wybieram naturalne odcienie.. a jak naturalny jest zbyt ciemny ( bo tez tak bywa w niektorych firmach kosmetycznych ze kolory sa dziwnie dobierane ) to zawsze wybieram jasny ! a jakby bylo z byt jasno na buzi to zawsze mam pod reka puder ktory szybko jeszcze bardziej zmatuje mi twarz i doda troszke cieplejszy odcien

a co do mousse'ow ja mam z Rimmela -tez cudo !


** niestety nie mam pojecia o cenach tych kosmetykow poniewaz nie mieszkam w Polsce... kupuj tylko sprawdzone fluidy ! a jakby co zawsze mozesz zapytac sie ekspedientki i prubki ! i sama zadecydujesz w czym bedzie ci naj naj
__________________
***Nie mozemy cofnac sie w czasie i zmienic przeszlosci.
Mozemy tylko postarac sie, aby terazniejszosc byla jak najprzyjemniejsza..
PoziomkaWild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 17:44   #7
caelyn
Raczkowanie
 
Avatar caelyn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: Podkład zwykły czy w musie? - problem

Świetny jest soft touche mousse make-up z firmy essence. Dobrze kryje, nie zapycha (przynajmniej mnie). Nie jest drogi - ok. 12-15 zł.
Minus - mały wybór kolorów. Można go kupić w drogerii naturze.
Moim zdaniej jest lepszy niż mus z firmy maybelline.
caelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.