Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 10:03   #4021
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
ziołą z alkoholem konkretnie? czy po protu chodzi o sam alkohol, ktory moze miec drazniacy wplyw na skalp?
Dyskusja była o ziołach na długość włosa. Zresztą i alkohol, i zioła mogą mieć drażniący wpływ na skalp.

Coraz częściej spotykam się z problemem wcierek "wieloekstraktowych". Dziewczyny wcierają coś, często miesiącami bez przerwy, dorabiając się podrażnienia (od alkoholu, czy z braku alkoholu - od samych ziół, przez wysuszenie skalpu).
A jeszcze częstszym przypadkiem jest... wypadanie po wcierce, bo nie zdajemy sobie sprawy, ile z nas może być uczulone na jakieś zioło (wystarczy jedno, a wcierki to zwykle miks różnych).

Sama nadmiaru ziół na długość włosów nie stosuję, boję się wysuszenia.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 10:55   #4022
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Zaparzenie kozieradki jest skomplikowane? Przecież to tyle, jakby drożdże zaparzyć
sposób z glutem, chciałam być bardziej ambitna zużyję pół litra brzozowej i zobaczymy wtedy

i jak napisała kascysko i na długość i na sam skapl. mi co prawda na skalp nie przeszkadzają szczególnie ale np. koleżance po słynnym jantarze leciały jak szalone i już nie chce ze mną rozmawiać na temat żadnej wcierki odeślę ją do kozieradki
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 08:50   #4023
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
szukam i szukam i wpisu znaleźć nie mogę.

Mi przez miesiąc włosy nie rosły wcale, na nogach mogłam ich nie golić, bo nie było co no i wyszło szydło z worka. Miałam problemy z hormonami.
Może też masz jakies problemy :<
Miałam badane hormony, bo to była najbardziej prawdopodobna przyczyna, ale wszystko jest ok.
Kruszenie się włosów u mnie raczej nie ma miejsca, bo kondycyjnie jest w porządku - włosy są gładkie i bez rozdwojonych końców.

Chwilę temu wyschły mi włosy po farbowaniu, więc cyknęłam foto i chyba trochę jednak urosły (w sobotę je obcinałam, ok. 2-3cm)
Choć uważam, że przez tak długi okres czasu różnica jest zbyt mała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy aktualizacja.jpg (125,3 KB, 140 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 08:56   #4024
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
ja nie robie fotek boję się patrzeć na me włosy, im więcej się w nie wpatruje tym są krótsze i krótsze (nie nie obcinam, one się masakrycznie kruszą ;( )
a nie przetłuszcza Ci włosków takie poranne i wieczorne wcieranie ? pytam bo z tej całej manii wcieram przed myciem (1-2h)
Ja wcierałam kiedyś wieczorem płyn Joanna Rzepa albo wodę pokrzywową albo płyn ze skrzyppem Kulpol (genialny, ale nigdzie go nie mogę dostać () i wydaje mi się, że te wcierki ograniczały przetłuszczanie się skóry głowy.

Faktycznie - kontrola zdjęciowa to zło Mam wrazenie, że zamias rosnąć, włosy skracają się i jest ich mniej.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Myślę, że pryskanie po włosach ekstraktami ziołowymi na alkoholu przynieść może więcej szkody niż pożytku

Witam znów Rozpoczęłam kolejną kurację długościową - drożdże + kozieradka w skalp, koniec: 20 luty, cel - loki do połowy łopatek
kascysko - jak sprawuje się u Ciebie kozieradka? Czy ten "napar" do wcierania ma intensywny zapach?
Stosujesz tak jak Aga BJ czyli po umyciu zostawiasz na włosach do następnego mycia?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 09:29   #4025
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Chwilę temu wyschły mi włosy po farbowaniu, więc cyknęłam foto i chyba trochę jednak urosły (w sobotę je obcinałam, ok. 2-3cm)
Choć uważam, że przez tak długi okres czasu różnica jest zbyt mała
na moje oko urosły Ci całkiem przyzwoicie te parę cm, które w postaci odrostów wydają się całkiem spore na długości nie są tak widoczne... i niestety nie da się w parę miesięcy zapuścić włosów od łopatek do tyłka, a szkoda
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:20   #4026
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

kascysko - jak sprawuje się u Ciebie kozieradka? Czy ten "napar" do wcierania ma intensywny zapach?
Stosujesz tak jak Aga BJ czyli po umyciu zostawiasz na włosach do następnego mycia?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Wstawiałam tutaj link do posta, jest nawet na wcześniejszej stronie wątku, tam jest wszystko opisane Aga stosuje kozieradkę chyba mniej-więcej jak ja, bo sama jej to poradziłam
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:32   #4027
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

muszę spróbować tego zielska ;d

chociaż sposób przygotowania zniechęca :d
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 10:54   #4028
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
muszę spróbować tego zielska ;d

chociaż sposób przygotowania zniechęca :d
Zalanie wrzątkiem zniechęca?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:35   #4029
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
na moje oko urosły Ci całkiem przyzwoicie te parę cm, które w postaci odrostów wydają się całkiem spore na długości nie są tak widoczne... i niestety nie da się w parę miesięcy zapuścić włosów od łopatek do tyłka, a szkoda

No, a szkoda, że tak nie można
Gdyby jeszcze tak objętość można było podwoić w parę miesięcy

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wstawiałam tutaj link do posta, jest nawet na wcześniejszej stronie wątku, tam jest wszystko opisane Aga stosuje kozieradkę chyba mniej-więcej jak ja, bo sama jej to poradziłam
Czytałam na Twoim blogu sposób traktowania włosów kozieradką, tylko nie wiem który ze sposobów byłby dla mnie ok.
Aga, z tego co zrozumiałam, smaruje skalp zaparzoną, przecedzoną kozieradką i nie spłukuje tego. I trzyma to na skalpie do następnego mycia (tak jak zwykłe wcierki typu woda brzozowa).

Ty - nakładasz na jakiś czas przed myciem, tak?
Czy zostawienie tego na godzinę wystarczy żeby zielsko zadziałało?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:11   #4030
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
No, a szkoda, że tak nie można
Gdyby jeszcze tak objętość można było podwoić w parę miesięcy

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



Czytałam na Twoim blogu sposób traktowania włosów kozieradką, tylko nie wiem który ze sposobów byłby dla mnie ok.
Aga, z tego co zrozumiałam, smaruje skalp zaparzoną, przecedzoną kozieradką i nie spłukuje tego. I trzyma to na skalpie do następnego mycia (tak jak zwykłe wcierki typu woda brzozowa).

Ty - nakładasz na jakiś czas przed myciem, tak?
Czy zostawienie tego na godzinę wystarczy żeby zielsko zadziałało?
Czy to się czymś różni?
Myślę, że godzina może już wystarczyć. Nie myje włosów rano, bo nie zdążyłyby mi wyschnąć. Wodę brzozową, Jantara i inne wcierki też nakładam tylko na jakiś czas przed myciem, bo cały czas by mi się wydawało, że mam tłuste kłaki
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 16:46   #4031
Savages
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Woda brzozowa oprócz pomocy przy wzroście włosów ma jakieś inne działanie? może rozjaśnić włosy? Przyznam się Wam, że ja niezbyt często mam czas na takie zabiegi domowe, wolę mieć już wszystko w szamponie i odżywce ;P
Savages jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 18:10   #4032
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Czy to się czymś różni?
Myślę, że godzina może już wystarczyć. Nie myje włosów rano, bo nie zdążyłyby mi wyschnąć. Wodę brzozową, Jantara i inne wcierki też nakładam tylko na jakiś czas przed myciem, bo cały czas by mi się wydawało, że mam tłuste kłaki
Hmmm....no różni się to tak jak odżywka bez spłukiwania i ze spłukiwaniem
Ale rozumiem, że trzeba to ponosić na łbie przez jakiś czas i można potem zmywać
No to próbuję po weekendzie I jeszcze trochę wcierce cebulowej muszę poczytać


Ja Jantara nigdy nie używałam (a może to błąd?), ale wody brzozowej to w ogóle nie odczuwam jak mam na skalpie
Ale używałam kiedyś Seboradinu i to mi "ciążyło" i nakładałam na noc, kiedy wiedziałam, że będę myła włosy rano.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Savages Pokaż wiadomość
Woda brzozowa oprócz pomocy przy wzroście włosów ma jakieś inne działanie? może rozjaśnić włosy? Przyznam się Wam, że ja niezbyt często mam czas na takie zabiegi domowe, wolę mieć już wszystko w szamponie i odżywce ;P
Hmmm....woda brzozowa i pokrzywowa mogą lekko ograniczyć przetłuszczanie się włosów i walczyć z łupieżem.
Ja mam naturalnie blond włosy, ale farbuję je na ciemno i nie zobaczyłam żeby woda rozjaśniła mi włosy.
Pokrzywa teoretycznie ma działanie lekko przyciemniające, ale ja tego u siebie nie zaobserwowałam.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:09   #4033
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Zalanie wrzątkiem zniechęca?
nie, tylko fakt, że zawsze wszystko partolę


edit: a jeszcze wyczytałam, że jak znalazł przy leczeniu łuszczycy, więc spróbuję koniecznie.

Edytowane przez medsik
Czas edycji: 2012-11-28 o 19:34
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 22:28   #4034
Savages
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Hmmm....woda brzozowa i pokrzywowa mogą lekko ograniczyć przetłuszczanie się włosów i walczyć z łupieżem.
Ja mam naturalnie blond włosy, ale farbuję je na ciemno i nie zobaczyłam żeby woda rozjaśniła mi włosy.
Pokrzywa teoretycznie ma działanie lekko przyciemniające, ale ja tego u siebie nie zaobserwowałam.[/QUOTE]

Oki dzięki wielkie ;D to na pewno dodatkowo wypróbuję
A gdzie ją można kupić w sklepie czy w aptece?
Wybieram się do rossmanna w tym tygodniu, bo muszę kupić sobie małe wersje szamponu toni &guy na wyjazd, płyn do mycia ciałą i tkaie tam. mniejsza z resztą o to Pytanie moje jest takie, czy w rossmannie kupię tę wodę?
Savages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 09:13   #4035
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Z isany powinna byc, ale w aptece kupisz wode z barwy
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 09:24   #4036
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
Z isany powinna byc, ale w aptece kupisz wode z barwy
Jeśli mogę wtrącić to Isanowska woda brzozowa ma mało "wódeczki", pędzona jest na alkoholu izopropylowym - uważałabym z nakładaniem gdziekolwiek
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 14:34   #4037
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wtrącić to Isanowska woda brzozowa ma mało "wódeczki", pędzona jest na alkoholu izopropylowym - uważałabym z nakładaniem gdziekolwiek
a dlaczego ? co jest złego w tym alkoholu izopropylowym? Pytam bo ze mnie absolutny tłok chemiczny. Tylko się nie przejmuj że mnie zniechęcisz, bo ta woda mi służy, ale ciekawość ma jest wielka
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 16:16   #4038
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziewczyny, po prawie 2-ch miesiącach walki o porost i stan włosow mam chyba lekki kryzys
Rosnąć rosną, stan się poprawia , ale ... ilość baby hairów i wszelkie odstające włosy doprowadzają mnie powoli da szału Z jednej strony cieszę się, że są ale z drugiej wygląda to starszne Próbowałam je przygładzać kremem oliwkowym isany, lub kroplą oliwki BD ale to nie działa , krem mam wrażenie nawet w minimalnej ilości przetłuszcza a oliwka albo przetłusza ( przy 3 kroplach) albo nie daje żadnego efektu (przy jednej- rozcierana w dłoniach).
Nie chcę używać lakieru ani stylizatorów, więc szukam jakiejś odżywki, a tu problem , bo większość wygładzających ma w składzie silikony.
Macie jakieś patenty na to ?
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 16:23   #4039
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po prawie 2-ch miesiącach walki o porost i stan włosow mam chyba lekki kryzys
Rosnąć rosną, stan się poprawia , ale ... ilość baby hairów i wszelkie odstające włosy doprowadzają mnie powoli da szału Z jednej strony cieszę się, że są ale z drugiej wygląda to starszne Próbowałam je przygładzać kremem oliwkowym isany, lub kroplą oliwki BD ale to nie działa , krem mam wrażenie nawet w minimalnej ilości przetłuszcza a oliwka albo przetłusza ( przy 3 kroplach) albo nie daje żadnego efektu (przy jednej- rozcierana w dłoniach).
Nie chcę używać lakieru ani stylizatorów, więc szukam jakiejś odżywki, a tu problem , bo większość wygładzających ma w składzie silikony.
Macie jakieś patenty na to ?
Przełam się i używaj lakieru. Popryskaj najpierw grzebień potem delikatnie przyczesz "antenki" przecież niedługo urosną na tyle, że same klapną
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 17:16   #4040
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Przełam się i używaj lakieru. Popryskaj najpierw grzebień potem delikatnie przyczesz "antenki" przecież niedługo urosną na tyle, że same klapną

Do lakieru się nie przekonam za diabła. Przez dwa miesiące żyłam "włosami" by zreanimować je z naprawdę fatalnego stanu. Udało mi się też przyspieszyć porost do stopnia o który początkowo nawet nie marzyłam. Używam wcierek m.in. z alkoholem i nie dodam im już ani grama alko więcej
Dlatego , choć pewnie żadnego cudu nie znajdę ale choćby co kolwiek co nawet odrobinę pomoże, a będzie w miarę naturalną odżywką , serum etc i koniecznie bez alko i silikonu w składze . Może dziewczyny mają jakieś patenty dlatego jak zawsze uciekam się do pytania bardziej doświadczonych
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:09   #4041
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po prawie 2-ch miesiącach walki o porost i stan włosow mam chyba lekki kryzys
Rosnąć rosną, stan się poprawia , ale ... ilość baby hairów i wszelkie odstające włosy doprowadzają mnie powoli da szału Z jednej strony cieszę się, że są ale z drugiej wygląda to starszne Próbowałam je przygładzać kremem oliwkowym isany, lub kroplą oliwki BD ale to nie działa , krem mam wrażenie nawet w minimalnej ilości przetłuszcza a oliwka albo przetłusza ( przy 3 kroplach) albo nie daje żadnego efektu (przy jednej- rozcierana w dłoniach).
Nie chcę używać lakieru ani stylizatorów, więc szukam jakiejś odżywki, a tu problem , bo większość wygładzających ma w składzie silikony.
Macie jakieś patenty na to ?
przetrzymać miałam tak samo, wszystkiego próbowałam, wkurzałam się aż wreszcie olałam.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:33   #4042
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Ja ze swoich bh jestem bardzo dumna
Kupilam kozieradke do wcierania, wierzbownice do picia, a na tygodniu dostane swoj mikolajkowy prezent- maske drozdzowa i tonik babuszki juhu!
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:56   #4043
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
przetrzymać miałam tak samo, wszystkiego próbowałam, wkurzałam się aż wreszcie olałam.
Eh, pewnie masz rację .

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
Ja ze swoich bh jestem bardzo dumna
Kupilam kozieradke do wcierania, wierzbownice do picia, a na tygodniu dostane swoj mikolajkowy prezent- maske drozdzowa i tonik babuszki juhu!
Ja się także cieszę , że są, bo wiem że za jakiś czas będę mieć bardziej gęstą czuprynę. Także ciągle coś wcieram, teraz ampułki seboradin forte, łykam cp, piję pokrzywe i niech się pojawiają im więcej tym lepiej tylko fajnie byłoby tak znaleź sposób na te koguty bo póki co wszystkie wcierki unoszą mi kudełki u nasady i te "małe " antenki stoją wręcz na baczność




Jestescie dziewczyny niezastąpione.
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 21:40   #4044
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
a dlaczego ? co jest złego w tym alkoholu izopropylowym? Pytam bo ze mnie absolutny tłok chemiczny. Tylko się nie przejmuj że mnie zniechęcisz, bo ta woda mi służy, ale ciekawość ma jest wielka
Mocny podrażniaczo - wysuszacz, mocniejszy niż denat
Sama mimo niezbyt alergicznego organizmu pewnie zdrapałabym sobie skórę ze skalpu. Jak Ci służy - nie masz po co zmieniać

Ale przyznaję, że z wód brzozowych jakie miałam okazję trzymać w ręce ta ma skład najbardziej hardcorowy
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 16:46   #4045
Savages
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Co do tych antenek, to jaką masz dlugość włosów aktualnie?
Savages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 17:00   #4046
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Savages Pokaż wiadomość
Co do tych antenek, to jaką masz dlugość włosów aktualnie?
Z tyłu brakuje mi kilka cm do zapięcia stanika. boki ( w zasadzie resztki po grzywce) trochę dłuższe niż do ramion.
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 14:07   #4047
Marisja
Raczkowanie
 
Avatar Marisja
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 362
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

hej dziewczyny,
jestem tu nowa ale chyba pasuję do tematu bo walczę o to by moje włosy mi odrosly. fryzjerka mega fatalnie mi ścieła z długich na krótkie dość i do tego masakrycznie wycieniowane. zaczęłam brać skrzyp i stosuje odzywke radical. ale mam kryzys i mam wrazenie ze nigdy mi nie odrosną;(;(
Marisja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 14:54   #4048
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

jak mozesz to zwiazuj, bierz skrzypik, wcieraj kuracje i sie im nie przygladaj za duzo urosna, potrzebuja czasu.

Trzymam kciuki
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 15:04   #4049
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Ja ze swojej strony mocno polecam kurację wzmacniająca Joanny, w dwa tygodnie przybył mi 1 cm.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:15   #4050
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony mocno polecam kurację wzmacniająca Joanny, w dwa tygodnie przybył mi 1 cm.
a mi nie wypadają włoski
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.