moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 14:15   #1
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568

moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja


Wczoraj późnym popołudniem kurier pocztexu dostarczył mi paczkę z tajemniczą zawartością. Żadnej paczki się przecieżnie spodziewałam... Po otwarciu moim oczom ukazało się cudeńko - Braun Silk-epil 7 Skin Spa, którego mam przetestować. Strasznie się cieszę, ponieważ już od kilku miesięcy nudzę mężowi o takim sprzęcie Nie ukrywam, że jest to moje pierwsze spotkanie z depilatorem. Postaram się na tym wątku rzetelnie opisać moje spostrzeżenia i podzielić opinią na temat depilacji, złuszczania oraz samego depilatora i szczoteczki złuszczającej.

Zapraszam do zadawania pytań, chętnie podzielę się moimi nowymi doświadczeniami

Pozdrawiam, Ewelina
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:05   #2
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Moją recenzję zacznę od opisania wyglądu depilatora oraz jego dodatkowych elementów
czyli słów kilka o tym, co znalazłam w paczce.
Jak zwykle zaczęłam od instrukcji, która jest napisana bardzo zrozumiałym językiem, co dla mnie, jako początkującej, jest niezwykle ważne.
Urządzenie jest nie tylko ładne – elegancka kolorystyka fioletu i bieli z drobinkami srebra przywodzi na myśl profesjonalizm. Depilator jest przede wszystkim poręczny - nie jest ani za ciężki, ani za lekki, dobrze leży w ręce, a wyprofilowane linie z tyłu zapobiegają jego wyślizgnięciu się.
Samo urządzenie jest wyposażone w lampkę Smarth Light, która nie pozwoli przeoczyć żadnego włoska i naprawdę dobrze oświetla, oraz w kontrolkę ładowania, która podpowiada nam, czy nasz depilator jest gotowy do pracy. Urządzenie ładujemy kablem zasilającym, który oczywiście jest dołączony. Tutaj mam mieszane uczucia, ponieważ niewątpliwie bezprzewodowość depilatora jest jego domeną, ale zastanawia fakt co w sytuacji, gdy „jedną nogę ogoliła, drugiej nie zdążyła… bo bateria padła”- urządzenie nie pracuje „na kablu”, producent jednak obiecuje do 40 minut pracy na w pełni naładowanym, a więc powinno to być wystarczająco dużo czasu. Zobaczymy w praktyce.
W pudełku znajdziemy także nasadkę do twarzy oraz do obszarów wrażliwych.
Kolejne rzeczy pozwalają na wykonanie w domowym zaciszu drugiego z zabiegów- złuszczania, a więc mamy nakładkę do szczotki, szczotkę złuszczającą oraz plastikową osłonę ochronną na szczotkę – za co ode mnie ogromny plus, bo już widzę włosie szczotki po kilkukrotnym użyciu i przechowywaniu bez osłony
Ostatnią z funkcji jakie proponuje Braun w tym modelu jest golenie, mamy więc i głowicę golącą z nasadką trymera, np. do wstępnego przycinania włosków przed depilacją.
Gdyby tego było mało dostajemy w prezencie małą szczoteczkę do czyszczenia oraz woreczek do przechowywania.

Bogaty zestaw, prawda?

Zaznajomiona z instrukcją obsługi już dziś przystępuję do testowania.
Jutro recenzja szczotki złuszczającej







Edytowane przez e_vel
Czas edycji: 2013-07-25 o 19:07
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 09:40   #3
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Nadszedł czas na wypróbowanie szczotkowej głowicy złuszczającej.
Jeden klik i depilator zmienił się w urządzenie do peelingu.
Szczoteczka ma gęste włosie, dzięki czemu na pewno jest bardziej efektywna. Na początku chcąc zobaczyć jak sobie radzi z martwym naskórkiem, potraktowałam się na sucho – w świetle lampki widać było sypiące się drobinki , a więc działa, przeniosłam więc się pod prysznic i dopomogłam kosmetykiem peelingującym.
Bałam się troszkę zamoczenia w wodzie, ale pomyślałam, że do odważnych świat należy, i że bateria w urządzeniu za bardzo mnie chyba nie popieści :haha: Bez obaw – nieźle sobie radzi pod wodą.
Zabiegowi temu towarzyszy świetne, odprężające uczucie.
Głowica ma ergonomiczny kształt dlatego bez trudu można ją wykorzystać na wszystkich partiach ciała.
Po peelingu z użyciem Brauna skóra się lekko zaczerwieniła, ale była wyraźnie gładsza. A co najważniejsze – nie musiałam się przy tym napracować, a wręcz czułam jakby ktoś to robił za mnie.

Niewiele człowiekowi potrzeba, bo poczuć się jak w domowym SPA


http://www.youtube.com/watch?v=6lXj7...ature=youtu.be

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------


Edytowane przez e_vel
Czas edycji: 2013-07-27 o 09:39
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 15:46   #4
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Nadejszła wiekopomna chwila… czyli o pierwszej depilacji.

Bałam się tego momentu, bo nigdy nie miałam do czynienia z depilatorem, a kojarzyłam tylko mrożące krew w żyłach opowieści o niesamowitym bólu. Pomyślałam, że skoro przeżyłam dwa porody siłami natury bez znieczulenia, to i depilację przeżyję

Zacisnęłam więc zęby i fru… Depilator sunął już po mojej nodze. Nie powiem, żeby było to najprzyjemniejsze uczucie na świecie, ale w moim odczuciu nie można tutaj mówić o bólu, a jedynie o nieprzyjemnym szczypaniu, po którym na nodze zostały czerwone kropki.

Po jednym pasie depilacji na sucho przeszłam na wyższy level i wskoczyłam do wanny pełnej wody. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu depilator super sobie radził pod wodą, lampka dobrze oświetlała, a woda niwelowała ból do minimum. Szczerze muszę przyznać, że nic nie czułam, oprócz depilacji pod kolanami i po wewnętrznej stronie ud. Wiem jedno – nigdy już nie wrócę do depilacji na sucho Pęsety dobrze wyłapują nawet małe włoski, ale czasami trzeba po jednym miejscu przejechać pod różnym kontem co jest związane z wyrastaniem włosków. Jedynym minusem jest dla mnie tutaj przełącznik-wyłącznik – w mokrych dłoniach sprawia trochę trudności ale biorąc pod uwagę komfort bezbolesnej depilacji można o tym mankamencie zapomnieć i wybaczyć producentowi

Nogi po depilacji są gładkie, a czerwone kropki znikły już na drugi dzień Co ciekawe, kropki pojawiły się po depilacji na sucho, natomiast na mokro ich prawie nie było.

Braun nie przereklamował się zachwalając bezbolesność depilacji na mokro. Nawet wrażliwcy mogą się skusić na ten wynalazek
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:43   #5
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

potrzeba matką wynalazków... czyli o moim sposobie na przechowywanie...

Braun do Silk-Epil 7 SkinSpa dołączył woreczek na przechowywanie, jednakże w mojej opini nie jest on ani ładny, ani praktyczny niestety. Jest ciut za mały - żeby wyciągnąć jakiś element zestwu ( choćby szczoteczkę do czyszczenia) trzeba wyciągnąć z niego wszystko, co mnie osobiście troszkę irytuje...

Znalazłam więc swój sposób na przechowywanie - pojemnik click-box na kanapki, który jakiś czas temu kupiłam w jednym ze znanych supermarketów za 1,99 Idealnie mieści wszystko. Dziwnym trafem u mnie się akurat zgrał kolorystycznie z braunem... jak to dobrze, że moja córeczka kocha księżniczki i kategorycznie odmówiła noszenia w moim pojemniku na depilator kanapek do przedszkola...

Tak oto się prezentuje mój Braun w swoim nowym mieszkaniu - przy okazji udało mi się uchwycić śliczne srebrne drobinki wtopione w obudowę...





może mój pomysł przyda się którejś z szczęśliwych właścicielek depilatora niekoniecznie tego modelu...

Edytowane przez e_vel
Czas edycji: 2013-08-01 o 16:44
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:46   #6
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
potrzeba matką wynalazków... czyli o moim sposobie na przechowywanie...

Braun do Silk-Epil 7 SkinSpa dołączył woreczek na przechowywanie, jednakże w mojej opini nie jest on ani ładny, ani praktyczny niestety. Jest ciut za mały - żeby wyciągnąć jakiś element zestwu ( choćby szczoteczkę do czyszczenia) trzeba wyciągnąć z niego wszystko, co mnie osobiście troszkę irytuje...

Znalazłam więc swój sposób na przechowywanie - pojemnik click-box na kanapki, który jakiś czas temu kupiłam w jednym ze znanych supermarketów za 1,99 Idealnie mieści wszystko. Dziwnym trafem u mnie się akurat zgrał kolorystycznie z braunem... jak to dobrze, że moja córeczka kocha księżniczki i kategorycznie odmówiła noszenia w moim pojemniku na depilator kanapek do przedszkola...

Tak oto się prezentuje mój Braun w swoim nowym mieszkaniu - przy okazji udało mi się uchwycić śliczne srebrne drobinki wtopione w obudowę...





może mój pomysł przyda się którejś z szczęśliwych właścicielek depilatora niekoniecznie tego modelu...
Dobry pomysł! Nie pomyślałam o tym
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:52   #7
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Dobry pomysł! Nie pomyślałam o tym
ja też od razu nie pomyślałam, ale dziś kupiłam córeczce pojemnik na kanapki z księżniczkami i wyciągnęłam ten fioletowy, który był schowany razem z plecaczkiem i tak mi jakoś spasowało I mieści mi się na półce w łazience mimo wielu kosmetyków
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 16:59   #8
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Cytat:
Napisane przez e_vel Pokaż wiadomość
ja też od razu nie pomyślałam, ale dziś kupiłam córeczce pojemnik na kanapki z księżniczkami i wyciągnęłam ten fioletowy, który był schowany razem z plecaczkiem i tak mi jakoś spasowało I mieści mi się na półce w łazience mimo wielu kosmetyków
Muszę sobie taki sprawić Zawsze lepsze to, niż ten woreczek, na który w sumie nie narzekam. Ale skoro może być lepiej, to czemu nie korzystać
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 17:01   #9
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Muszę sobie taki sprawić Zawsze lepsze to, niż ten woreczek, na który w sumie nie narzekam. Ale skoro może być lepiej, to czemu nie korzystać
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:46   #10
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Rewelacyjny pomysł z tym pojemnikiem, muszę takiego poszukać ;-)
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 13:29   #11
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Rewelacyjny pomysł z tym pojemnikiem, muszę takiego poszukać ;-)
dziękuję tak myślałam, że może komuś się przyda ten pomysł
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 18:19   #12
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Dobry pomysł! Nie pomyślałam o tym
Ja też na to nie wpadłam. Zdecydowanie muszę poszukać takiego mieszkanka dla mojego maleństwa; )
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:37   #13
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
ja też na to nie wpadłam. Zdecydowanie muszę poszukać takiego mieszkanka dla mojego maleństwa; )
:d

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Głowica goląca...

wypróbowałam dziś głowicę golącą... na mężu bo nie mieliśmy czasu przed wyjściem, a trochę podcięłam mu włosy i zawsze z tyłu głowy mu zostają takie kłaczki do wygolenia, a po zwykłej maszynce go uczula. Więc wypróbowaliśmy Brauna i tż zachwycony zaczął pytać czy może się "tym" wogóle golić A KYSZ...
Może uda mi się go wreszcie namówić na elektryczną maszynkę do golenia?

Z mniej optymistycznych rzeczy to dziś odkryłam, ze na moich nogach jest pełno włosków w związku z czym musiałam znowu się wydepilować. I tak do końca nie wiem, w czym rzecz... czy w tym, że miałam za krótkie włoski, których nie wyłapał czy, że depilator ich nie wyrwał, a przyciął. Myślę, że to pierwsze, bo przy czyszczeniu sprawdzałam i ewidentnie było widać, że włoski miały cebulki. No nic... zobaczymy...
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:22   #14
martus283328
Raczkowanie
 
Avatar martus283328
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: moje spotkanie z Braun Silk-epil 7 Skin Spa - recenzja

Właśnie zastanawiam się nad zakupem
martus283328 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 08:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.