Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-16, 10:00   #1651
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
W 34 tygodniu uparta istota


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tej pory jest krnąbrna i lubi stawać okoniem, więc już w łonie matki pokazywała swój charakter

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:02   #1652
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mój się pokazał w 24 tyg. W 12 nawet nie chciał się przyglądać i wróżyć, w 16 zobaczyliśmy tylko dwa śliczne posladeczki a w 20 cały czas się boczki układał i zasłanial

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:03   #1653
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Sugar z tymi plamieniami to dwa razy było raz wczoraj raz dziś. Tak po jednej plamce ma papierze. Potem cisza. Oby nie wróciło. I nie oznaczało niczego złego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mysle, ze nie ma co panikowac. powino byc dobrze.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:06   #1654
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Benetta nic mi właśnie o nadzerce nie wiadomo. A nigdy przenigdy mi się plamienia nie zdążyły chyba w zadanej ciąży, przy poronieniu, przed okresem. Dlatego mnie to zaniepokoiło. Ale jest ok. Mam nadzieję że to wina TŻ

Nie łatwo jest przetrwać ten pierwszy trymestr i nie świrować :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:36   #1655
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta nic mi właśnie o nadzerce nie wiadomo. A nigdy przenigdy mi się plamienia nie zdążyły chyba w zadanej ciąży, przy poronieniu, przed okresem. Dlatego mnie to zaniepokoiło. Ale jest ok. Mam nadzieję że to wina TŻ

Nie łatwo jest przetrwać ten pierwszy trymestr i nie świrować :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedz to mi . Ale na twoim miejscu bym to sprawdziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:37   #1656
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Angel jakoś nie mam przekonania żeby jechać na ip z jedną mała różowa plamka na papierze wczoraj i brązowa dziś. Ogólnie mam złe doświadczenia z ip. Poczekam do wizyty. No chyba żeby odpukac coś się zaczęło dziać.

A jak u ciebie? Kiedy wizyta? Też mam przeboje w tej ciąży. Ale musi być dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:50   #1657
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Angel jakoś nie mam przekonania żeby jechać na ip z jedną mała różowa plamka na papierze wczoraj i brązowa dziś. Ogólnie mam złe doświadczenia z ip. Poczekam do wizyty. No chyba żeby odpukac coś się zaczęło dziać.

A jak u ciebie? Kiedy wizyta? Też mam przeboje w tej ciąży. Ale musi być dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jak uważasz, jeśli możesz być z tym spokojna to zazdroszczę. U mnie codziennie rano plamienie, dziś też tylko tym razem brązowe. Miałam dziś dzwonić i umawiać się na prenatalne. Ale kurde... Zamówiłam ten detektor tętna. Skoro Haneczka odnajduje to mam nadzieję sama znaleźć, wtedy się uspokoje i umówię wizytę. Teraz boję się, że to bez sensu. Zwłaszcza, że z rana mnie ten brzuch ciągnie i wtedy plamienie. Obawiam się czy to nie tak, że ten duphaston już tylko odkłada co nieuniknione... Wizyta dopiero 30. Mówię wam, jakaś depresja mnie łapie czy coś..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 12:06   #1658
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Angel ale przecież niedawno wizyta była, z maluszkiem było ok. Chyba od tego czasu nie plamisz mocniej. a maluch przetrwał krwawienie i wszystko w porządku. Więcej wiary. Wiem wiem łatwo mi mówić jak sama mam złe myśli. Ale co chwila mówię sobie że jednak będzie dobrze u ciebie też. Tym bardziej że masz potwierdzenie że plamienia nie zaszkodziły maluchowi. Tego się trzeba trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 14:47   #1659
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Tak odbiegając od tematu czy wam też już się pokazują brzuchy? Założyłam dzisiaj tunike i leginsy i było już widać, a jak zjadłam obiad to już bym brzucha nie ukryła. Wiem że maleństwo nie zajmuje tyle miejsca ale wcześniej nawet po mega obiedzie nie miałam takiego brzucha. Załącznik 7691118
Ale brzusio!

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ryba dlaczego chcecie CC? Pytam tylko z ciekawości, wiem że temat formy porodu bywa kontrowersyjny. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ale oczywiście jestem ciekawa.
Ja rodziłam naturalnie i bardzo bardzo chciałabym tak znowu. CC dla mnie to ostateczność ratująca życie dziecka / matki. Poród naturalny oczywiście jeśli wszystko jest ok. to piękna sprawa ️ po prostu nie do opisania słowami jest moment w którym dziecko wychodzi na świat ️ przechodzi cały ból w jednej sekundzie. I zostaje już tylko radość. No a po cesarce to wiadomo. Trochę nie ma tej magii. A ból to się dopiero zaczyna jak już dziecko jest na świecie... Bardzo bym chciała żeby udało się tak szybko, sprawnie i bez komplikacji jak z synkiem
Mam takie samo podejście. Poród SN jest trudny, ale jednocześnie piękny. Mi towarzyszyło uczucie magii. Mam nadzieję, że każda z Was będzie tak miała w kwietniu! CC to jednak OPERACJA.

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Co do próbek, duża część kosmetyków dedykowanych dla dzieci ma tak fatalne składy, że nawet na siebie nie nałożyłabym tego chociaż pokusiłabym się na gadżety


Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
A my właśnie wróciliśmy z 18-stki mojej hmm no niech będzie siostry i reszta rodziny została poinformowana super widzieć uśmiechy po takiej wiadomości i babcia czeka na pierwszego prawnuka/prawnuczkę
Ale super

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w piątek wylądowałam na IP ze sporym krwawieniem. Na szczęście dzidziol ma się dobrze a ja dalej nie wiem skąd to krwawienie się wzięło.
Jak się dziś czujesz?

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Mała ma prawie 3 lata a ona do tej pory nie może podskoczyć bo nie trzyma moczu. Wolę nie sprawdzać czy to wina lekarzy czy to po prostu jej organizm tak słabo poradził sobie z porodem. 🤨
A czy koleżanka była u fizjoterapeuty po porodzie? Jeśli nie, to to jest pierwsza rzecz którą powinna zrobić!!!!!!

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Nie no ogólnie krem to firmy sudocrem i próbki Bio-Oli ,emolium i podróbki mleczko do prania lovela.
Sudocrem od razu piszę - jest z cynkiem. Cynk nie jest polecany dla dziewczynek, gdyż skleja wargi sromowe!!!!!

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Hej ja moze nie mialam mocnych mdlosci ale juz prawie zapomnialam. Jedynie wczoraj na wycieczce w Krakowie troche sie przeglodzilam i na to zjadlam oscypka to czulam ze jest zle. Zrobilo mi sie niedobrze na przemian cieplo i zimno tz szybko kupil cole i poszliśmy na obiad i moglam zwiedzac dalej .
Oscypki nie są polecane w ciąży

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Oby dobry. Dzis do lekarza i ofkors stresik.
Jak tu w pracy wysiedziec....
Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja prenatalne mam 3 października będzie 12+6. Chciałam na 26 września (tak wiedzieć na urodziny czy wszystko ok i co tam za płeć rośnie) ale godzina mi nie pasowała
Dobrze, że wtedy - więcej będzie widać. Tydzień wcześniej to nieraz nieco za wcześnie

Ja dziś przytulałam kibel Zastanawiam się ile będą mnie mdłości trzymały Mam też duże gazy i senność. To moje podstawowe objawy
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:02   #1660
Rybaa
Raczkowanie
 
Avatar Rybaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 297
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ryba dlaczego chcecie CC? Pytam tylko z ciekawości, wiem że temat formy porodu bywa kontrowersyjny. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ale oczywiście jestem ciekawa.
Ja rodziłam naturalnie i bardzo bardzo chciałabym tak znowu. CC dla mnie to ostateczność ratująca życie dziecka / matki. Poród naturalny oczywiście jeśli wszystko jest ok. to piękna sprawa ️ po prostu nie do opisania słowami jest moment w którym dziecko wychodzi na świat ️ przechodzi cały ból w jednej sekundzie. I zostaje już tylko radość. No a po cesarce to wiadomo. Trochę nie ma tej magii. A ból to się dopiero zaczyna jak już dziecko jest na świecie... Bardzo bym chciała żeby udało się tak szybko, sprawnie i bez komplikacji jak z synkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mam duzą wadę wzroku, połowę życia noszę soczewki i dalej mi się pogarsza mimo wieku. Czeka mnie konsultacja okulistyczna teraz w ciąży i wiem, ze w tej sytuacji są wskazania do cc i zamierzam z tego skorzystać. Na zachodzie cc są standardem, dzieciom nie dzieje się żadna krzywda, nie wiem skąd u nas taka presja na rodzenie sn. Nie z Twojej strony Triss, ogólnie mam na myśli społeczna presja...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rybaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:12   #1661
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Rybaa Pokaż wiadomość
Na zachodzie cc są standardem, dzieciom nie dzieje się żadna krzywda, nie wiem skąd u nas taka presja na rodzenie sn. Nie z Twojej strony Triss, ogólnie mam na myśli społeczna presja...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No nie wiem... Przecież to w Polsce jest najwyższy odsetek cesarskich cięć Już prawie połowa ciąż jest w ten sposób rozwiazywana. To dwa razy więcej niż średnia europejska. A państwa skandynawskie, jako wzorcowe jeżeli chodzi o opiekę okołoporodową, wykonują CC w przypadku 16% porodów. Więc problem jest wręcz odwrotny.


Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 16:20   #1662
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ryba pewnie że dzieciom po CC nie dzieje się krzywda. Co nie zmienia faktu że poród sn jest dla nich lepszy a wymieniać by można długo dlaczego.
Szanuję każde zdanie i wybór, jeśli chcesz CC to mam nadzieję że się uda. Ale z tego co kiedyś czytałam nie sama wielkość wady wzroku a schorzenia zwyrodnieniowe siatkówki są wskazaniem do CC. Przy dużej wadzie można spokojnie rodzic sn o ile okulista nie stwierdzi że właśnie jest groźba odklejenia siatkówki.
Co do wskazań do CC dużo się zmienilo. Teraz nawet jedna CC nie jest wskazaniem do kolejnej. Nawet jeśli uplynelo mało czasu pomiędzy ciążami. Ważna jest blizna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:24   #1663
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Ale brzusio!

Mam takie samo podejście. Poród SN jest trudny, ale jednocześnie piękny. Mi towarzyszyło uczucie magii. Mam nadzieję, że każda z Was będzie tak miała w kwietniu! CC to jednak OPERACJA.



Ale super

Jak się dziś czujesz?

A czy koleżanka była u fizjoterapeuty po porodzie? Jeśli nie, to to jest pierwsza rzecz którą powinna zrobić!!!!!!

Sudocrem od razu piszę - jest z cynkiem. Cynk nie jest polecany dla dziewczynek, gdyż skleja wargi sromowe!!!!!

Oscypki nie są polecane w ciąży

Trzymam kciuki!

Dobrze, że wtedy - więcej będzie widać. Tydzień wcześniej to nieraz nieco za wcześnie

Ja dziś przytulałam kibel Zastanawiam się ile będą mnie mdłości trzymały Mam też duże gazy i senność. To moje podstawowe objawy
To o tym oscypku nie slyszalam. Jakies jeszcze sery oprócz camembert i brie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:26   #1664
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Country camembert i brie akurat można o ile na opakowaniu pisze że z mleka pasteryzowanego większość dostępnych u nas takich popularnych pakowanych można spokojnie zjeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:28   #1665
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

A jestem zdania, że każde rozwiązanie jest dobre, najważniejsze jest bezpieczeństwo mamy i dziecka. Nie lubię skrajnego podejścia, tylko cc albo tylko sn. Pewnie będę próbowała sn, ale też nie poczuję klęski, jeżeli skończy się cc lub będę miała do tego wskazania. Życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:32   #1666
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Po wizycie.
Ufff... Jest ok.
Rosnie konsekwentnie, wg usg 9+1, a trzy tygodnie temu bylo 6+1. Dzis 2,5 cm. jest serduszko, widac bylo raczki i nozki.

Za 3 tygodnie prenatalne.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:33   #1667
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Loooola ja też nie mam parcia że tylko sn. Absolutnie. Będę przeszczęśliwa jeśli uda mi się urodzić. Ale jeśli będzie trzeba to CC musi być. To jest oczywiste. Tylko po prostu mam wielką nadzieję że nie będzie trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:57   #1668
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

A no trzeba wierzyć.
Dziewczyny już nie jesteśmy najmłodsze przyszłe mamy na wizażu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:36   #1669
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U nas wszystko dobrze, okazało się że chyba to był jakiś krwiak ale już się wchłania dzidziol rośnie wzorowo Załącznik 7691357_20190916_181045.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 18:39   #1670
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
11t6d leci szybciutko muszę odstawić pomarańcze uczulenia dostałam wczoraj zjadłam pół szarlotki sama i do tego gorąca czekolada. Pogoda straszna za 2 tyg wracam na prawko muszę się spiąć ukończyć kurs ,a potem na luzie zdawać . Strasznie nie lubię mieć niedokończonych spraw ,a to mnie denerwuję.

Wczoraj kanapę wstawiłam ,a raczej kierowałem kolegami Tz ,pod koniec mieli mnie dość ...
Nawet nie wiem po co mi ona zajmuję pół pokoju.



Jaka macie grupę krwi ? Ja mam 0 Rh(-) . Tz nie wie jaka ,jego mama też nie wie.
Ja mam też 0 rh- mój tż ma +. Mamy konflikt :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:59   #1671
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
U nas wszystko dobrze, okazało się że chyba to był jakiś krwiak ale już się wchłania dzidziol rośnie wzorowo Załącznik 7691357Załącznik 7691358

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki cudowny ufoludek

My na szczescie obydwoje plusowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:37   #1672
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Ja mam też 0 rh- mój tż ma +. Mamy konflikt :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też 'konfliktowi', ale tym przejmuje się najmniej. Nie my pierwsi i nieostatni, a dla obecnej medycyny taki problem to nie problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:41   #1673
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Konkardia

Masz jakiś artykuł, może potwierdzony względem tego sudocremu ?
Chętnie bym poczytała.Nigdy nie słyszałam nawet o tym ,że nie wolno . Nic nie napisałam ,że bym smarowała ja ma sudocrem care and protect .Tylko jakie próbki dostałam .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:08   #1674
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Kasia ale ludek śliczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Z konfliktem to nie jest tak że dopiero przy kolejnym porodzie jest ryzko? Coś mi tam świta w głowie bo mama ma 0rh- tata plusowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:26   #1675
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Całe szczęście że w porządku!!! Trzymaj się, oszczędzaj i nie martw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Po pierwszym porodzie wszyscy mi powtarzali że następna cc ale mam wątpliwości. Cc to też nie takie hop siup, i blizna na macicy... Sama nie wiem. Pewnie zostanie koncepcja cc ale i tak się boję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

21.09 w Lidlu są ubranka dziecięce. Bodziaki lidlowe są świetne!! Chyba się nie powstrYmam i coś już kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też gadają że po 1 CC musi być druga. A jak będzie wszystko w porządku to ja chce rodzić naturalnie i coraz więcej lekarzy to popiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:40   #1676
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Patrze na książeczkę ciąży i tak ginekolog obliczyła 6/04/2020 ,a położna na 2/04/2020 ,jak patrzeć rodzinnie to u mnie same wcześniaki ja była wcześniakiem mój brat ,kuzynki,kuzyni ,TŻ też. Ciekawe czy to będzie miało związek .Moja mam twierdzi,że będzie to końcówka marca i prezent dla mojego taty .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 22:23   #1677
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Mi też gadają że po 1 CC musi być druga. A jak będzie wszystko w porządku to ja chce rodzić naturalnie i coraz więcej lekarzy to popiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy zgrabnie napisałam - ja miałam pierwszy sn, cesarki nie miałam jeszcze. Znam parę przypadków że koleżanki drugi po cc miały naturalny, więc czemu nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 06:29   #1678
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ania jeśli z twoją blizna jest ok to jak najbardziej można liczyć na sn. Tylko pogadaj o tym z lekarzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:14   #1679
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
U nas wszystko dobrze, okazało się że chyba to był jakiś krwiak ale już się wchłania dzidziol rośnie wzorowo Załącznik 7691357Załącznik 7691358

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajne zdjecie.


A w temacie porodow - ja sie mega boje cc. Jak bedzie trzeba, to wiadomo, jakos przezyje. Ale przeraza mnie przecinanie tych wszystkich powlok brzusznych. Pierwszy porod sn byl naprawde spoko, mimo ze mnie skala bolu przygniotla (wywolywany i oksytocyna), to juz po czulam sie super i fizycznie i psychicznie. niesamowite emocje.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:19   #1680
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Country camembert i brie akurat można o ile na opakowaniu pisze że z mleka pasteryzowanego większość dostępnych u nas takich popularnych pakowanych można spokojnie zjeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak dobrze. Pewnie wszystko dostepne w sklepach bedzie ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.