Fryzjer - Lublin - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-03, 11:14   #2971
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez dikkat Pokaż wiadomość
Postanowiłam za kilkoma pozytywnymi komentarzami przetestować Studio Modnej Fryzury.To co dzisiaj mnie tak spotkało przechodzi najsmielsze wyobrażenia.Obsługiwała mnie Pani (imienia nie pamietam) z krotkimi ciemnymi włosami z dużą wadą wymowy.Cięzko bylo zrozumiec co do mnie w ogole mówiła.Połowę rzeczy musiałam sie domyślac(ale nie oceniam fryzjera po tym jak mowi tylko jak robi)No więc zacznę od tego ,że poszłam na kurację ozonową z ampułką.Nie spodziewałam się jakichś rewelacji po saunie ale koniec końcow wyszłam z włosami w o wiele gorszym stanie niz przyszłam, ba pokusze sie o stwierdzenie ze tragicznymi.Pani totalnie niekompetentna wmawiała mi że bylam zapisana rowniez na strzyzenie, chociaz doskonale pamietam na co sie umawiałam.Siedząc już na fotelu , mimo mojej woli chciała kłasc mi farbę, podcinać końcowki a nastepnie robic jakis warkocz.No nic myslę sobie moze przynajmniej ułozy mi te włosy w miare.W połowie modelowanie zostawiła mnie i poszła myć włosy drugiej klientce mimo iż druga fryzjerka była w tym czasie wolna i nic nie robila.Czekałam ponad 15 minut .Moje zdenerwowanie osiągnelo maximum kiedy fryzjerka wrocila i zaczela modelowac suche wlosy przez co zaczeły mi sie plątac i musiała dwa razy wyciąc mi je po prostu nożyczkami.Wierzcie mi dziewczyny miałam ochotę wstac stamtad i wyjsc nie zapłaciwszy złamanego grosza.Jak można obslugiwac z doskoku dwie klientki w tym samym czasie i brac za to normalną stawkę.Zapłaciłam ponad 100 zł za to ze posiedziałam pod sauną bez odżywki z jedynie mokrymi włosami i moje włosy zostały potargane w najbardziej mozliwy sposob.Druga klientka rowniez nie była zadowolona (Pani chciała kolor ciemny a dostała dużo jasniejszy)Pomijam już fakt że fryzjerka pozwoliła sobie mówić mi na Ty mimo iż nie przechodziłam z nią na per Ty i nie mam 20 lat.Jestem przeokropnie rozczarowana że wydawałam 105 zł w błoto.Mało tego po powrocie do domu musiałam umyć głowe bo nie mogłam włożyc grzebienia we włosy były tak posklejane.Pani narzekała że mam za długie włosy i zbyt gęste(co jest dla mnie smieszne, bo chyba od tego jest fryzjer by na kazdych włosach potrafic wyczarowac jakas w miare fryzure)Z tego co zauwazyłam w tym salonie obowiązuje zasada ilosci a nie jakosci.Byle jak aby kasę wziąć i pozbyc sie klienta.Obserwowałam w miedzy czasie drugą fryzjerkę ktora czesała na wesele .W ciagu 15 minut zrobiła upięcie ktore polegało na spryskaniu włosów lakierem i zaczesaniu ich do tyłu,mimo iz dziewczyna chciała na bok.Dla mnie to najgorszy salon w Lublinie w jakim Miałam okazje być a zaliczyłam juz naprawde przeróżnych fryzjerów.Omijajcie go z daleka jesli nie chcecie wyjsc z powycinanymi włosami.
Byłam W Studiu Modnej Fryzury na Okopowej i rownież nie polecam ! Kobieta zamiast pasemek zrobiła mi przy skórze wielkie plamy rozjaśniaczem, chciałam dodać negatywną opinie ale okazało się ze negatywne komentarze na Facebooku są☠zablokowane , wiec nie uda mi się wypowiedzieć ani wkleić zdjęcia ! Po rozjaśnianiu balejażem☠i zmyciu ich poinformowałam iż jestem niezadowolona i usługa fryzjerską☠nie została poprawnie wykonana , po czym wyśmiano☠☠mnie , i kazano normalnie zapłacić ! Byłam w salonie na ul Okopowej , pierwszy raz w życiu potraktowano mnie w tak bezczelny sposób! dziewczyny odradzam!
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 08:30   #2972
Wiola1124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam,

czy ktoś może orientuje się gdzie może pracować fryzjerka Pani Basia, która pracowała wcześniej w salonie Profesja na Krasińskiego w Lublinie?
Wiola1124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 18:34   #2973
isabelle90
Przyczajenie
 
Avatar isabelle90
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Podłączam się do pytania o Panią Basię, byłam bardzo zadowolona i też jej szukam od jakiegoś czasu :/
isabelle90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 18:27   #2974
Minga97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Fryzjer Lublin (Felin/Majdanek)

Dziewczyny, szukam dobrego i taniego fryzjera w Lublinie w okolicach Felina/Majdanka. Chodzi mi o fryzjera, który rozumie co to jest 1cm i obetnie włosy na prosto. Niby nie mam wielkich wymagań, ale i takiego fryzjera ciężko znaleźć :p
Minga97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 11:52   #2975
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szukam fryzjera damskiego, który ścina maszynka lub nożyczkami na prosto i nie wciska cieniowania, kiedy klient wyraźnie mówi, że chce na prosto.
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 23:26   #2976
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Fryzjer - Lublin

Salon Molequa. Profesjonalnie, słuchają no i ta NIESAMOWITA atmosfera. Na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 23:58   #2977
Kuloni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Szukam najlepszego fryzjera w Lublinie, cena nie gra roli, moge dac nawet 200zl za strzyżenie, ważne żeby zrobili to profesjonaliści. Poleci ktoś kogoś do takiej fryzury? https://imgur.com/a/vSZnrAr
Kuloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 22:05   #2978
giella
Przyczajenie
 
Avatar giella
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Lublin

Też się podpinam pod temat, znacie kogoś dobrego ze Sławin/Czechów/Sławinek?
giella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 21:16   #2979
alica84
Raczkowanie
 
Avatar alica84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 196
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej, czy któraś z Was wie gdzie teraz przyjmuje Sylwia Bury? Do końca wakacji (albo do końca września, nie pamiętam) pracowała w Studio 65, na Willowej. Bardzo chciałabym nadal korzystać z jej usług

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Karma tastes so sweet.
alica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 17:29   #2980
annusialesia
Przyczajenie
 
Avatar annusialesia
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez giella Pokaż wiadomość
Też się podpinam pod temat, znacie kogoś dobrego ze Sławin/Czechów/Sławinek?
byłam ostatnio w Cherry to jest chyba operowa ulica, zaraz koło Lidla na koncertowej u p. Patrycji, jestem zadowolona z efektu miałam koloryzację robioną i strzyżenie
annusialesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 21:31   #2981
Zuzia_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Fryzjer potrzebny - Lublin

Witam,

Czy w czasach manipulacji i symbolicznego Orwellowskiego reżimu świń znajdę w Lublinie fryzjera który mnie we własnym domu ostrzyże ? Fryzjer męski chociaż imię nicku żeńskie .
Zuzia_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-18, 04:24   #2982
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny gdzie na upięcie długich włosów przed weselem? Jako gość więc preferowane ceny normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 11:04   #2983
HaniaLo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Kuloni Pokaż wiadomość
Szukam najlepszego fryzjera w Lublinie, cena nie gra roli, moge dac nawet 200zl za strzyżenie, ważne żeby zrobili to profesjonaliści. Poleci ktoś kogoś do takiej fryzury? https://imgur.com/a/vSZnrAr
Idź do syreny na wyszyńskiego
HaniaLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 17:06   #2984
aneciashow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Fryzjer - Lublin

Gdzie pracuje pan Andrzej z Leonarda 1 a ? Nie ma tam tego salonu juz
aneciashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 06:45   #2985
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy gdzieś w Lublinie możecie polecić strzyżenie metodą thermocut?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-02, 16:55   #2986
Koteu
Raczkowanie
 
Avatar Koteu
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 469
Dot.: Fryzjer - Lublin

A na czym polega ta metoda? Brzmi ciekawie. Ja szukam jakiegokolwiek fryzjera w Lublinie, który dobierze do mnie fryzurę
__________________

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 23:29   #2987
MissMonami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer - Lublin

botoks na wlosy (zimny) - macie kogos godnego polecenia?
MissMonami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 15:37   #2988
antinatalist_queen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

A jakiś fryzjer od blondów/ rozjaśniania? Który ma wysokiej jakości farby, zna się na rzeczy, nie zniszczy włosów i nie stracę długości?
antinatalist_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.