Testujemy Braun Silk Epil 7 Skin- czyli SPA w Twoim domu ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-26, 09:26   #1
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90

Testujemy Braun Silk Epil 7 Skin- czyli SPA w Twoim domu !


Witam wizażanki

Z okazji tego,że zostałam wybrana do przetestowania nowego depilatora Braun Silk Epil 7 Skin Spa mam przyjemność opowiedzieć wam o nim słów kilka..

A więc wczoraj kurier zaszczycił mnie swoją obecnością i dostarczył mi paczuszkę, po rozpakowaniu ukazało się moim oczom przyjemne, bardzo estetyczne opakowanie, przyciągające wzrok Nie mogłam się doczekać aż go rozpakuję !
No więc zabrałam się do roboty.
W zestawie mamy piekny mieniący się depilator, głowicę peelingującą (szczoteczka), trymetr/golarkę, głowice depilujące, BARDZO długą ładowarkę ( co w moim poprzednim depilatorze było wadą- chociaż i tak nie można ich uzywać jak są podłączone do ładowania), woreczek na części.

Od razu mówię,że brakuje mi tu sztywnego etui na sam depilator ( tak jak jest to w męskich golarkach Brauna - posiadają sztywne solidne etui)

Po przeczytaniu instrukcji, podłączyłam depilator do ładowania.Ładował się około godziny.
Na pierwszy ogień poszedł peeling, także na mokro z pomocą kosmetyku peelingującego i głowicy peelingującej,wykonałam peeling całego ciała, powiem,że bardzo to było przyjemne a ciało bardzo gładkie po zabiegu.

Po około dwóch godzinach przystąpiłam do depilacji,moje włoski nie były za długie( 2 dniowe) ale depilator idealnie sobie z nimi poradził !! Mam bardzo sztywne i ostre włoski a nogi po depilacji gładziutkie ! Depilowałam łydki,uda i nawet pachy !

Uczucie? nie powiem,że nalezy do przyjemnych ale piękno musi boleć !
Także warto się przemęczyć,zresztą po paru razach dyskomfortu już się nie odczuwa. Depilowałam się na sucho.
Mam zamiar spróbować jeszcze na mokro za parę dni o ile coś mi w ogóle wyrośnie
Depilator to piękna sprawa tylko trzeba być cierpliwym - depilacja całych nóg u mnie trwała ok 40 minut.

Podrażnienie po depilacji niewielkie ale oczywiście wskazane jest nałożenie balsamu przeznaczonego po depilacji bądź treściwego masła do ciała najlepiej masło shea bądz balsam łagodzący z dodatkiem alantoiny lub d-pantenolu.

Będę dawała znać jak z gładkością nóżek i pach, ile wytrzymam bez kolejnego depilowania.


Dołączam parę fotek


Edit:
Minął drugi dzień od depilowania a ja dalej mam gładziutkie nogi, niewiarygodne ! Zazwyczaj goliłam maszynką nogi co drugi dzień a depilator pozwoli cieszyc się gładkimi nogami na dłużej !

01.08. - moje nogi nadal sa gładkie ! jedynie w niektorych miejsach zaczęły rosnąć włoski, mam zamiar dzisiaj znowu je wydepilować i myślę,że tym razem jeszcze dłużej będę się cieszyć gładkimi nogami . Im częściej uzywamy na poczatku depilatora tym włoski rosną wolniej i są słabsze ! To bardzo ważne,dlatego przed pierwszy okres będę często go uzywać aby potem przez miesiąc nie uzywac golarki, idealnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 1.jpg (40,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 3.jpg (36,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 4.jpg (46,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 5.jpg (39,9 KB, 14 załadowań)
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2013-08-01 o 08:05
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.