Panny Młode 2020 cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-15, 12:59   #691
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Dziewczyny! Wreszcie mam chwilkę, żeby zdać relację ze swojego dnia

Nasz ślub i wesele odbył się 12 września 2020 roku.
Pogoda była przepiękna. Słoneczko i 24 stopnie. Goście twierdzili, że sobie musielismy zasłużyć na górze.

W piątek przed ślubem straciłam głos, wzięłam z milion tabletek i w sobotę było w miarę ok, a im bliżej ślubu tym mi się poprawiało. Co prawda od północy znowu ledwo mówiłam, ale było to już nieważne

Makijaż i fryzura wyszły tak jak na próbnych, więc nie stresowałam się tym w ogóle. Godzinę przed ślubem mama ze świadkową ubrały mnie w suknie, rozłożyły tren i zabroniły się ruszać Same za to witały rodzinę, zespół i fotografa a ja stałam i stałam Zadzwoniła pani z sali, że dekoracje nie dojechały. Na szczęście szybko udało się to ogarnąć, bo dekoratorka zmieniła po prostu kolejność ubierania sali i Kościoła. Emocje jak przyjechał Pan Młody nie do opisania

Podczas błogosławieństwa śpiewał nam zespół, przez co nie stresowałam się i nie płakałam, czego nie można powiedzieć o moim tacie

Dekoracja Kościoła była przepiękna, pierwszy raz w moim Kościele udało się nam mieć biały dywan (ksiądz tolerował tylko jedną dekoratorkę z ohydnym dywanem w brudne esy floresy, na szczęście tego dnia nie mogła ubierać Kościoła). Cała msza szybko nam zleciała, pieśni i czytanie wybieraliśmy sami. Czytał mój młodszy brat, a pieśni śpiewał damski i męski głos. Była magia Przysięgę mówiliśmy podobno bardzo wyraźnie, a ja akcentowałam ą i ę

Na ślub przyszli praktycznie wszyscy zaproszeni goście. Również Ci, którzy nie mogli być na weselu. Było to mega miłe i do tej pory jestem wdzięczna, że tyle osób przyszło mimo tego co mówili w tv.

Na wesele przyszło 110 osób (przed pandemią planowaliśmy, że będzie 130 gości). Jestem wszystkim bardzo bardzo wdzięczna, że tak licznie się stawili.

Po drodze na wesele strażacy zrobili nam bramkę. Przed wejściem na salę mąż zagapił się, że powinien przenieść mnie przez próg, ale szybko mu wzrokiem o tym przypomniałam, więc tradycja zachowana. Dekoracja na sali przeszła moje oczekiwania. W ogóle dekoratorka wspaniała: zniosła humory księdza, wyczarowała bukiet i butonierki z białych piwonii tak jak chciałam we wrześniu i zrobiła wszystko idealnie tak jak na inspiracjach. Podczas wesela sprawdził się barman i piwo bezalkoholowe- dużo osób korzystało. Z wpadek: zapomniałam kroków podczas pierwszego tańca, ale po jakimś czasie wróciliśmy do układu i nawet udało się nam podnoszenie

Nie zmieniłabym w tym dniu niczego! Szkoda, że tak szybko minął W tygodniu po ślubie zrobiliśmy sesje zdjęciowe: nad morzem i w górach przy równie pięknej pogodzie, tak jak tego chcieliśmy.

Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, że nasz ślub mógł się odbyć w normalnych jak na ten rok warunkach, że wszyscy goście byli zdrowi, zadowoleni, że przyszli tak licznie i pomimo ogromnego stresu i nagonki na wesela przed tym dniem, wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy.

Powodzenia dziewczyny!
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 13:25   #692
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wreszcie mam chwilkę, żeby zdać relację ze swojego dnia

Nasz ślub i wesele odbył się 12 września 2020 roku.
Pogoda była przepiękna. Słoneczko i 24 stopnie. Goście twierdzili, że sobie musielismy zasłużyć na górze.

W piątek przed ślubem straciłam głos, wzięłam z milion tabletek i w sobotę było w miarę ok, a im bliżej ślubu tym mi się poprawiało. Co prawda od północy znowu ledwo mówiłam, ale było to już nieważne

Makijaż i fryzura wyszły tak jak na próbnych, więc nie stresowałam się tym w ogóle. Godzinę przed ślubem mama ze świadkową ubrały mnie w suknie, rozłożyły tren i zabroniły się ruszać Same za to witały rodzinę, zespół i fotografa a ja stałam i stałam Zadzwoniła pani z sali, że dekoracje nie dojechały. Na szczęście szybko udało się to ogarnąć, bo dekoratorka zmieniła po prostu kolejność ubierania sali i Kościoła. Emocje jak przyjechał Pan Młody nie do opisania

Podczas błogosławieństwa śpiewał nam zespół, przez co nie stresowałam się i nie płakałam, czego nie można powiedzieć o moim tacie

Dekoracja Kościoła była przepiękna, pierwszy raz w moim Kościele udało się nam mieć biały dywan (ksiądz tolerował tylko jedną dekoratorkę z ohydnym dywanem w brudne esy floresy, na szczęście tego dnia nie mogła ubierać Kościoła). Cała msza szybko nam zleciała, pieśni i czytanie wybieraliśmy sami. Czytał mój młodszy brat, a pieśni śpiewał damski i męski głos. Była magia Przysięgę mówiliśmy podobno bardzo wyraźnie, a ja akcentowałam ą i ę

Na ślub przyszli praktycznie wszyscy zaproszeni goście. Również Ci, którzy nie mogli być na weselu. Było to mega miłe i do tej pory jestem wdzięczna, że tyle osób przyszło mimo tego co mówili w tv.

Na wesele przyszło 110 osób (przed pandemią planowaliśmy, że będzie 130 gości). Jestem wszystkim bardzo bardzo wdzięczna, że tak licznie się stawili.

Po drodze na wesele strażacy zrobili nam bramkę. Przed wejściem na salę mąż zagapił się, że powinien przenieść mnie przez próg, ale szybko mu wzrokiem o tym przypomniałam, więc tradycja zachowana. Dekoracja na sali przeszła moje oczekiwania. W ogóle dekoratorka wspaniała: zniosła humory księdza, wyczarowała bukiet i butonierki z białych piwonii tak jak chciałam we wrześniu i zrobiła wszystko idealnie tak jak na inspiracjach. Podczas wesela sprawdził się barman i piwo bezalkoholowe- dużo osób korzystało. Z wpadek: zapomniałam kroków podczas pierwszego tańca, ale po jakimś czasie wróciliśmy do układu i nawet udało się nam podnoszenie

Nie zmieniłabym w tym dniu niczego! Szkoda, że tak szybko minął W tygodniu po ślubie zrobiliśmy sesje zdjęciowe: nad morzem i w górach przy równie pięknej pogodzie, tak jak tego chcieliśmy.

Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, że nasz ślub mógł się odbyć w normalnych jak na ten rok warunkach, że wszyscy goście byli zdrowi, zadowoleni, że przyszli tak licznie i pomimo ogromnego stresu i nagonki na wesela przed tym dniem, wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy.

Powodzenia dziewczyny!

Łał, super relacja.


Powodzenia w małżeństwie i gratulacje
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 14:22   #693
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wreszcie mam chwilkę, żeby zdać relację ze swojego dnia

Nasz ślub i wesele odbył się 12 września 2020 roku.
Pogoda była przepiękna. Słoneczko i 24 stopnie. Goście twierdzili, że sobie musielismy zasłużyć na górze.

W piątek przed ślubem straciłam głos, wzięłam z milion tabletek i w sobotę było w miarę ok, a im bliżej ślubu tym mi się poprawiało. Co prawda od północy znowu ledwo mówiłam, ale było to już nieważne

Makijaż i fryzura wyszły tak jak na próbnych, więc nie stresowałam się tym w ogóle. Godzinę przed ślubem mama ze świadkową ubrały mnie w suknie, rozłożyły tren i zabroniły się ruszać Same za to witały rodzinę, zespół i fotografa a ja stałam i stałam Zadzwoniła pani z sali, że dekoracje nie dojechały. Na szczęście szybko udało się to ogarnąć, bo dekoratorka zmieniła po prostu kolejność ubierania sali i Kościoła. Emocje jak przyjechał Pan Młody nie do opisania

Podczas błogosławieństwa śpiewał nam zespół, przez co nie stresowałam się i nie płakałam, czego nie można powiedzieć o moim tacie

Dekoracja Kościoła była przepiękna, pierwszy raz w moim Kościele udało się nam mieć biały dywan (ksiądz tolerował tylko jedną dekoratorkę z ohydnym dywanem w brudne esy floresy, na szczęście tego dnia nie mogła ubierać Kościoła). Cała msza szybko nam zleciała, pieśni i czytanie wybieraliśmy sami. Czytał mój młodszy brat, a pieśni śpiewał damski i męski głos. Była magia Przysięgę mówiliśmy podobno bardzo wyraźnie, a ja akcentowałam ą i ę

Na ślub przyszli praktycznie wszyscy zaproszeni goście. Również Ci, którzy nie mogli być na weselu. Było to mega miłe i do tej pory jestem wdzięczna, że tyle osób przyszło mimo tego co mówili w tv.

Na wesele przyszło 110 osób (przed pandemią planowaliśmy, że będzie 130 gości). Jestem wszystkim bardzo bardzo wdzięczna, że tak licznie się stawili.

Po drodze na wesele strażacy zrobili nam bramkę. Przed wejściem na salę mąż zagapił się, że powinien przenieść mnie przez próg, ale szybko mu wzrokiem o tym przypomniałam, więc tradycja zachowana. Dekoracja na sali przeszła moje oczekiwania. W ogóle dekoratorka wspaniała: zniosła humory księdza, wyczarowała bukiet i butonierki z białych piwonii tak jak chciałam we wrześniu i zrobiła wszystko idealnie tak jak na inspiracjach. Podczas wesela sprawdził się barman i piwo bezalkoholowe- dużo osób korzystało. Z wpadek: zapomniałam kroków podczas pierwszego tańca, ale po jakimś czasie wróciliśmy do układu i nawet udało się nam podnoszenie

Nie zmieniłabym w tym dniu niczego! Szkoda, że tak szybko minął W tygodniu po ślubie zrobiliśmy sesje zdjęciowe: nad morzem i w górach przy równie pięknej pogodzie, tak jak tego chcieliśmy.

Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, że nasz ślub mógł się odbyć w normalnych jak na ten rok warunkach, że wszyscy goście byli zdrowi, zadowoleni, że przyszli tak licznie i pomimo ogromnego stresu i nagonki na wesela przed tym dniem, wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy.

Powodzenia dziewczyny!
Super, gratulacje Cieszę się, że się udało tak, jak chcieliście.

Ja wczoraj dostałam zdjęcia od fotografa i oglądałam już kilkanaście razy Podobają mi się, zrobię z nich fajny album.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 15:43   #694
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

My szukamy jakiejś miejscówki na sesję. Trochę mamy problem bo ciągle pada a chcieliśmy coś w lesie czy parku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 15:57   #695
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Jak dobrze ze jutro już będzie po wszystkim trzymajcie kciuki za pogodę bo non stop leje. Niech będzie zimno ale bez deszczu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 16:39   #696
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Jak dobrze ze jutro już będzie po wszystkim trzymajcie kciuki za pogodę bo non stop leje. Niech będzie zimno ale bez deszczu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia
Ale trafiłaś z tym terminem - ostatni na zrobienie większego przyjęcia.
Właśnie wprowadzili ograniczenia do 20 osób i bez tańców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 16:54   #697
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Powodzenia
Ale trafiłaś z tym terminem - ostatni na zrobienie większego przyjęcia.
Właśnie wprowadzili ograniczenia do 20 osób i bez tańców.
A w czerwonych strefach wchodzi całkowity zakaz imprez okolicznościowych
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-15, 17:28   #698
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Jezu wyobrażam sobie ile jest par które nie dość że musiały przełożyć wesele z marca-maja to teraz znowu będą musieli odwołać...
Straszne to jest.
Ktoś będzie mówił że o co nam chodzi że przecież są ważniejsze rzeczy niż wesele. Nie no jasne że są... są też mniej ważne a ludzie robią z nich kwestie wagi narodowej. Tego stresu które my w tym roku przechodzimy nie życzę nikomu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 18:57   #699
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

DJ mi mówił że ma pare z poniedziałku przeniesione z maja i zaś są w pupie a tu 3 dni do wesela. Współczuję. Bo ja wiem jaki ja dół i nerwy miałam ten ostatni tydzień i strach i wgl a dzisiaj dosłownie mam euforię ze taki fart i już mi zwisa czy ktoś jeszcze odmówi na ostatnią chwile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 20:56   #700
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

masakra z tymi rządzącymi i ich pomysłami- skąd pomysł, że 20 osób to bezpieczna granica. Dlaczego nie 25 albo 30 lub 15.
Ashya powodzenia
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 21:07   #701
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
DJ mi mówił że ma pare z poniedziałku przeniesione z maja i zaś są w pupie a tu 3 dni do wesela. Współczuję. Bo ja wiem jaki ja dół i nerwy miałam ten ostatni tydzień i strach i wgl a dzisiaj dosłownie mam euforię ze taki fart i już mi zwisa czy ktoś jeszcze odmówi na ostatnią chwile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam tydzień to samo. Już mi wszystko dyndało po prostu. Mam nadzieję że będziesz się bawić tak ekstra jak ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 08:21   #702
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja miałam przekładać na listopad chyba bym już siwiutka była... U mnie czerwona strefa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 10:03   #703
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

A u mnie już oficjalnie odwołane jestesmy w żółtej strefie ale nie chcemy wesela na 20 0sob bez tancow
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 11:02   #704
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
A u mnie już oficjalnie odwołane jestesmy w żółtej strefie ale nie chcemy wesela na 20 0sob bez tancow
Współczuję... Trzymaj się! Jaki masz plan?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 13:29   #705
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Też współczuję, bo to jest dramat. Osoby z boku, jakby popatrzyły to by się śmiały z takich "dylematów", ale to nie jest śmieszne. Ślub to nie jest pierwsza lepsza impreza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 15:14   #706
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Mnie denerwowało, że każdy musiał wyrazic swoje zdanie o naszym weselu w sierpniu. ,, O nie boicie się o osoby starsze? O wydziwiacie. O mówiłam Wam, żeby nie czekać dwa lata na salę" i zawsze jakieś negatywne komentarze słyszelismy. Mimo wszystko nabieram też pokory, bo niektóre pary mają jeszcze gorzej. Ta ponowna możliwość organizowania wesel tylko dała nadzieję późnojesiennym weselom, aby w końcu ją odebrać. Bardzo Wam współczuje dziewczyny. My jeszcze czekamy na zdjęcia. Film mamy już dawno.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 18:03   #707
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Mnie wprost nikt nie krytykował- jedna rodzina sugerowała moim rodzicom, żebyśmy przełożyli na przyszły rok, bo oni się boją. Ale byli i jeszcze dzisiaj do mnie pisali, że było super
U nas film od ponad miesiąca, zdjęcia dostaliśmy kilka dni temu.

Co do czekania i planowania. Równie dobrze ktoś mógł zarezerwować wesele w lutym na maj i co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 21:46   #708
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Edytowane przez paninowakowa
Czas edycji: 2020-10-17 o 21:47
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 21:54   #709
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Do ślubu i "wesela" miesiąc. Już wiem,że florystki nie będę miała. Raz przełożyłam,z czerwca. Znowu jestem znerwicowana i załamana. Nie wiem co robić. Jak to tak, piękna fryzura,makijaż,suknia. Do kościoła i z powrotem do domu? Jak z pogrzebu a nie ze ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 06:50   #710
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Do ślubu i "wesela" miesiąc. Już wiem,że florystki nie będę miała. Raz przełożyłam,z czerwca. Znowu jestem znerwicowana i załamana. Nie wiem co robić. Jak to tak, piękna fryzura,makijaż,suknia. Do kościoła i z powrotem do domu? Jak z pogrzebu a nie ze ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może za miesiąc cywilny, a kościelny z weselem w innym terminie? Bardzo współczuję wszystkim parom, które już raz przekładały mi się udało jakimś cudem w tym drugim terminie...

Wku*wiłam się niesamowicie na moją "przyjaciółkę"... Przed moim weselem wypisywała mi epopeje, że to nieodpowiedzialne robić teraz taką imprezę i bardzo jej przykro, ale nie przyjdzie. Nie wpadła nawet do kościoła, czy choćby nie napisała głupich życzeń. Dziś patrzę, a ona wrzuciła zdjęcie z wesela z zeszłego weekendu... Gdzie potwierdzonych zakażeń jest kilka dobrych razy więcej niż wtedy. Jak można się tak pomylić co do osoby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 07:00   #711
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
A może za miesiąc cywilny, a kościelny z weselem w innym terminie? Bardzo współczuję wszystkim parom, które już raz przekładały mi się udało jakimś cudem w tym drugim terminie...

Wku*wiłam się niesamowicie na moją "przyjaciółkę"... Przed moim weselem wypisywała mi epopeje, że to nieodpowiedzialne robić teraz taką imprezę i bardzo jej przykro, ale nie przyjdzie. Nie wpadła nawet do kościoła, czy choćby nie napisała głupich życzeń. Dziś patrzę, a ona wrzuciła zdjęcie z wesela z zeszłego weekendu... Gdzie potwierdzonych zakażeń jest kilka dobrych razy więcej niż wtedy. Jak można się tak pomylić co do osoby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam to
Pisałam tu - mi najlepsza przyjaciółka odmówiła przyjścia na wesele, BO KORONAWIRUS, a jak już była żółta strefa i zarażenia dzienne liczone w mniej więcej tysiącu to pojechała do Poznania odpocząć

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 07:11   #712
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Znam to
Pisałam tu - mi najlepsza przyjaciółka odmówiła przyjścia na wesele, BO KORONAWIRUS, a jak już była żółta strefa i zarażenia dzienne liczone w mniej więcej tysiącu to pojechała do Poznania odpocząć

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
No jako, że miałam wieksze wesele, to trochę więcej ludzi nas tak zrobiło w konia.
Koleżanka, która była uwaga cytuję "dumna i szczęśliwa", że ją zapraszam, w końcu napisała, że bardzo jej przykro, ale ma poważne problemy rodzinne i nie rusza się w najbliższym czasie z domu. Dwa dni później od rozmowy wrzuciła zdjęcia z wakacji nad morzem...
Kuzyn męża, który miał być świadkiem (!) nie przyszedł, bo "bał się wirusa", w czasie naszego wesela był... na wycieczce w jednej w europejskich stolic.

Cieszę się, że zaprosiliśmy więcej osób. Dzięki temu mogliśmy zweryfikować znajomości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 10:36   #713
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Która jeszcze została przed ślubem i "weselem"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 06:13   #714
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Która jeszcze została przed ślubem i "weselem"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja.
Ślub bierzemy i tak, a wesele trzeba będzie odwołać. Chyba nie mam co się łudzić, że przywrócą je w tym roku.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 08:51   #715
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Ja.
Ślub bierzemy i tak, a wesele trzeba będzie odwołać. Chyba nie mam co się łudzić, że przywrócą je w tym roku.
Tak strasznie mi przykro
Musiałaś jako pierwsza odwołać, a teraz znowu to...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 20:50   #716
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Tak strasznie mi przykro
Musiałaś jako pierwsza odwołać, a teraz znowu to...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mieć pecha to na całego, po co się rozdrabniać.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 06:43   #717
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Współczuję wam strasznie.
My odłożyliśmy podróż poślubną "na zimę", chcieliśmy kupić jakieś last minute, ale niestety... Pandemia się nie kończy, a ja NIE CHCĘ popitalac w maseczkach na basen, ani mieć nakładanego jedzenia przez kelnerów. Więc tak się bujamy, pojechaliśmy co prawda na 3 dni do Wrocka/Opola, było fajnie, ale to nie to samo. Chciałam płaszczyć dupkę na plaży i pić drinki z palemką. Na wiosnę mieliśmy jechać do Paryża i do Disneylandu, ale to samo.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 07:59   #718
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

My ma farcie ślub no w sumie przedostatni dzień gdy można bylo ale podróż jak Ty tinker 🤣 miał być cyor, odwołali, miał być Budapeszt zamknęli się, miała być Praga to 3 dni przed pozamykali bary restauracje i wgl. Wylądowaliśmy w spa w Krynicy zdrój na weekend 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 11:06   #719
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

My odwołaliśmy całkiem podróż poślubną. Mieliśmy lecieć na Bali a za rok czy dwa zacząć myśleć o dziecku. Zmieniliśmy kolejność i teraz jestem w 5 miesiącu a jak mały będzie miał 2-3 lata pojedzie na wakacje do dziadków a my w końcu polecimy na Bali XD czekaliśmy 2 lata ze ślubem, 2 lata robiliśmy remont i wcale nie było tak super jak na tyle przygotowań więc już nie czekamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 11:10   #720
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
My odwołaliśmy całkiem podróż poślubną. Mieliśmy lecieć na Bali a za rok czy dwa zacząć myśleć o dziecku. Zmieniliśmy kolejność i teraz jestem w 5 miesiącu a jak mały będzie miał 2-3 lata pojedzie na wakacje do dziadków a my w końcu polecimy na Bali XD czekaliśmy 2 lata ze ślubem, 2 lata robiliśmy remont i wcale nie było tak super jak na tyle przygotowań więc już nie czekamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 23:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.