Lublin - UMCS, KUL - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 12:28   #1
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263

Lublin - UMCS, KUL - WĄTEK ZBIORCZY


Wątek przeznaczony dla studentek zarówno UMCS jak i KUL, posiada informacje na temat większości kierunków.
Zapraszam do dyskusji
viva91

Styczniowa93:
Hej Czy może któraś z szanownych Wizażanek studiuje w Lublinie na UMCSie lub KULu? Jak oceniacie miasto z perspektywy studentek? Chciałabym iść tam na prawo, jednak słyszałam różne zdania o Lublinie, nie wiem też która z tych uczelni byłaby lepsza? I czy ciężko jest się dostać?

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-01-19 o 12:16
Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 13:19   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

moj kolega jest tam na prawie, na KULu (nie wiem czy na drugiej uczelni jest).jest bardzo zadowolony. miasto jest ladne, ale z tego co sie orientuje to niektore akademiki sa kiepsko rozlokowane. nie wiem tylko, jakich uczelni to sa akademiki
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:00   #3
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Prawdopodobnie chodzi o akademiki KUL, czyli tzw. Poczekajka. Co do ich nietrafnego rozlokowania, to już raczej nieaktualne, bo obok, KUL otwiera piękny i nowoczesny wydział biotechnologii, jeszcze niedaleko jest wydział matematyki (ale tu pewności nie mam). I blisko jest na hale sportową (ok.2 min drogi).
Do centrum 15 min. trolejbusem. Warunki są w porządku - lepiej niż w akademikach UMCS, to mogę powiedzieć z autopsji

Miasto jest przyjazne studentom, masa lokali i miejsc do posiedzenia, piękny Ogród Saski.

Edytowane przez monik.a
Czas edycji: 2011-04-23 o 15:01
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:10   #4
juki_90
Raczkowanie
 
Avatar juki_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 186
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Ja studiuję i na KUL-u i na UMCS, wprawdzie nie prawo, na obu uczelniach jest bardzo sympatycznie, jeśli chodzi o dziekanaty to pani Madzia na KUL-u bije wszystkie panie z UMCS, które są raczej nie za sympatyczne, znam studentki prawa z obu uczelni i stwierdzam ,że każda z nich twierdzi, ze ma trudniej i u niej więcej wymagają, ogólnie uważają, ze mają najtrudniej (może to ich natura).Studia prawnicze nie są lajtowe, ale nie przesadzajmy za dużo zajęć na nich nie ma. Zarówno na 1 jak i na 2 kierunku mam po około 100h-150h w semestrze więcej niż oni. Ja osobiście wyżej cenie UMCS jako uczelnię wyższą i nie jednokrotnie słyszałam opinie, że tak właśnie jest, pomimo, że KUL jest wyżej w rankingach, dodatkowo KUL ma lepszą bazę dydaktyczną oraz na prawdę fajne odnowione budynki. natomiast jego akademiki to totalna porażka, nie dość, że daleko(nie ukrywajmy w korkach jakie panują na al. kraśnickich stoi się nie 15 ale 40 min, po 2 po 22 nie możesz mieć gości o 22 są oni nie mal wyrzucani, jak odwiedza się chłopak tj nie mile widziane, pokoje nie są duże, ale jest blisko do tesco. UMCS obecnie ma odnowione akademiki, pokoje nie są duże, ale wszystko jest ok i do tego są bardzo blisko, i panuje w nich raczej rozluźnienie. Co do prawa to jednak polecałabym UMCS!!


Średnie progi punktowe UMCS 60% roz wos i historia, KUL 60% roz wos ALBO hist (liczą jeszcze 10% z matury z pol i język obcy) Mam nadzieję, że nikogo nie urażę ale na prawo na KUL to chyba idą osoby które nie dostaną się na UMCS, jeśli kogoś tym jednak uraziłam to przepraszam.

Edytowane przez juki_90
Czas edycji: 2011-04-23 o 17:29
juki_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 17:23   #5
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Bardzo wam dziękuję dziewczyny ;* Z tego co piszecie warto iść do Lublina na studia
@juki_90 : od początku bardziej celowałam w UMCS, ale jeśli bym się nie dostała to nie skreślam KULu, choć trochę przeraziłaś mnie tymi akademikami :P Po 60% z r. historii i wosu to nie jest tak dużo, próbny wos napisałam na 76%, gorzej może być z historią.. Żeby chociaż wyciągnąć na 50% ... ech, niby dużo się uczyłam przez 3 lata, ale strasznie niepewnie się czuję.
A można wiedzieć juki_90 co studiujesz?
Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 19:40   #6
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

mam znajomych na prawie i na KULu i na UMCS - wg mnie lepiej na UMCS

a akademiki KULu to porażka, jak więzienie ;/
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:42   #7
Zuza229
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza229
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 178
GG do Zuza229
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

studiuje na kul. i mam znajomych na prawie na kulu i umcs i lepiej celuj w umcs. kul polecam ale jest tam masa zbednych przedmiotow. owszem lepsza renoma. a co do tego ze na kul ida ci co nie zalapali sie na umcs moja bliska kolezanka nie dostala sie na kul na prawo a na umcs bez problemu xD
__________________
Studentka



Mój Kochany

10 luty 2010 rok "Bo mam Ciebie.."
Zuza229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 23:23   #8
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Cytat:
Napisane przez juki_90 Pokaż wiadomość
znam studentki prawa z obu uczelni i stwierdzam ,że każda z nich twierdzi, ze ma trudniej i u niej więcej wymagają, ogólnie uważają, ze mają najtrudniej (może to ich natura)..
Zdecydowanie, to chyba leży w naturze większości przyszłych prawników

Osobiście wybrałabym UMCS, nie orientuję się jak z akademikami, ale w przejazd przez Kraśnicką w 15min miejskim nie wierzę - chyba w nocy, lub w niedzielę.

Osobiście nie studiuję na UMCS, ani na KUL'u, ale patrząc na znajomych- mało kto zaczął naukę na KUL'u i skończył- masa bezsensownych przedmiotów. W ogóle dla mnie jakoś mało przyjazna ta uczelnia [no, ale chyba nie o to chodzi w studiowaniu].
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 12:07   #9
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Poczytałam trochę więcej o akademikach KULu i zwątpiłam, bo pilnują ich zakonnice. Jak na kolonii z Bogiem... Nie jestem osobą zbyt mocno wierzącą, więc KUL raczej zupełnie odpada. Zwłaszcza że bezsensownych przedmiotów też nienawidzę się uczyć (PO w liceum ).
Dzięki dziewczyny, zupełnie rozwiałyście moje wątpliwości
Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:02   #10
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Ja studiuje na UMCSie prawo i jeszcze jeden kierunek, ale znam tez osoby z KUL-u z prawa. Jest troche różnic programowych i nie tylko...Jezeli chodzi o sam Lublin na poczatku kompletnie go nie lubilam i żałowałam, że sie tam znalazlam, ale teraz po 3 latach zaczynam go doceniac . Na pewno jest to miasto wygodne do studiowania, szczegolnie jezeli mieszkasz na miasteczku akademickim. Mam nadzieje, ze Lublin bedzie sie rozwijal. Jak masz jakies konkretne pytania pisz na priv pozdrawiam
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:23   #11
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Studiowałam na UMCSie,teraz studiuję jeszcze na KULu.Jeśli chodzi o lepszą atmosferę to dla mnie KUL,jednak są to rozbieżne kierunki,więc nie moge porównać pod względem kierunków jakie studiowałam.
Mam dużo kolegów po prawie na UMCSie nie są zadwoleni bo PODOBNO (zaznacza podobno,bo na własnej skórze nie wiem),jest bardzo niesprawiedliwe ocenianie,tak naprawdę musisz się sama uczyć.Podobno na KULu więcej uczą,dzięki czemu łatwiej jest w sesji i w przygotowywaniu się do aplikacji.
Jeśli chodzi o dojazd to mam do akademików KULu z 5 minut.Nie można przyjmować po 22,co do dojazdu większość dojeżdża 10,więc w pewnym sensie przecina kraśnickie,ale co z tego skoro stoją na sowińskiego...Na własnej skórze wiem,że dojazd do wydziału P.,P.K. i A. KULu to około 20-30minut(jak korki to 30 minut).
W Lublinie uważam,że nie ma dłuższą metę co robić,ale to moje rodzinne miasto,więc moze kwestia przyzwyczajenia,ale uważam,że mało jest ciekawych imprez,wiele nie ma sklepów co powinny być itd.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 16:55   #12
ileana
Rozeznanie
 
Avatar ileana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 834
GG do ileana
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

przesadzacie co do akademików. sama mieszkam w akademiku KULu i nie narzekam. przede wszystkim nie jest drogo (240zł), warunki nie są złe, jest baaardzo spokojnie, można się uczyć w ciszy. prawda, że chłopaki mogą być do 22, ale czy to taki straszny problem? poza tym uda się czasem przemycić mężczyznę mogą też komuś przeszkadzać siostry zakonne, ale takie złe one też nie są. i nie jest tak daleko. 15-20 min. trolejbusem spokojnie na Racławickie, ale prawo ma też czasem zajęcia gdzieś indziej chyba.

co do prawa - nie mam porównania KULu i UMCSu i nie studiuję prawa, ale moja koleżanka studiuje i źle jej nie jest. nie widzę, żeby dużo się uczyła. to prawda, że jest parę nadprogramowych przedmiotów, w końcu to KUL. :P
no i renoma większa, ale ja sama nie cierpię KULu. UMCSu też bym nie wybrała, dla mnie sam Lublin to jedna wielka wieś. więc ja odradzam studiowanie w Lublinie. :P
__________________
wymianka ciuszkowa książkowa
wish lista książkowa
ileana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:09   #13
xxchemicznaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxchemicznaxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 4 170
GG do xxchemicznaxx
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Orientuje się ktoś może czy na Lubelskim UMCS'ie na kierunku administracja jest specjalizacja "administracja bezpieczeństwa i porządku publicznego" ? Od nastepnego roku akademickiego chciałabym to studiować
__________________
The world is ours, if we want it
xxchemicznaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:11   #14
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - UMCS, KUL

Cytat:
Napisane przez xxchemicznaxx Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś może czy na Lubelskim UMCS'ie na kierunku administracja jest specjalizacja "administracja bezpieczeństwa i porządku publicznego" ? Od nastepnego roku akademickiego chciałabym to studiować
Zapytaj na wątku "Lublin- szukam przyjaciółek II", dwie wizażanki studiują administrację na UMCS
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 16:24   #15
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
KUL - nowy kierunek !

Psychologia - specj. biznesu i przedsiębiorczości (jedn. mgr)

Czy ktoś z Was się wybiera? Co sądzicie o nim?
Czytałam, że nie jest ciekawie na tych studiach, ale dają większe perspektywy aktualnie niż zwykła psychologia

Zainteresowałam się mocno KUL-em.
Mimo, że niedostali dotacji na nowe kierunki z Uni jak np. UMCS...

Zapraszam do rozmowy nt. tej uczelni oraz kierunku
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 19:20   #16
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Psychologia to w ostatnich latach bardzo modny kierunek do studiowania, średnio ok. 10-15 os. przypadało na 1 miejsce, natomiast gdy się szuka pracy po nim to trzeba pokonać jeszcze więcej konkurentów

Czy ta specjalizacja daje większe możliwości? W dyplomie akurat nie wpisuje się nazwy specjalizacji; na rynku lubelskim to czy się skończyło psychologię zwykłą czy niezwykłą nie ma znaczenia, bo pracy jak na lekarstwo.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 20:23   #17
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: KUL - nowy kierunek !

10-15 to jeszcze nic we wro rok czy dwa lata temu było ok 40 osób na jedno miejsce, masakra
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 20:26   #18
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Pozwalam wklepać tutaj linka http://www.kul.pl/psychologia-biznes...art_30019.html

Wpłacam na opbie psychologię na ten KUL w takim razie.
I jeszcze myślę nad filologią kulowską
Ajjj.. do jutra się z tym prześpię
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 20:54   #19
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: KUL - nowy kierunek !

sylwia, mogę spytać co zdawałaś na maturze?
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 21:05   #20
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Pozwalam wklepać tutaj linka http://www.kul.pl/psychologia-biznes...art_30019.html

Wpłacam na opbie psychologię na ten KUL w takim razie.
I jeszcze myślę nad filologią kulowską
Ajjj.. do jutra się z tym prześpię
jaką filologię;>
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 01:48   #21
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
sylwia, mogę spytać co zdawałaś na maturze?
oprócz wiadomych obowiązkowych - na poziomie rozszerzonym następujące przedmioty - biologie, angielski, polski.

F.angielska mi chodzi po glowie zaplacilam jak na razie na FA tylko na umcs, zastanwiam sie nad specj. nauczycielska na UP w Krk (bo na ogólna FA na UP nie mam szans)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:08   #22
ktosik2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: KUL - nowy kierunek !

również zastanawiam się nad tym kierunkiem ale niestety mam duże wątpliwości a raczej bardzo małe szanse że się dostane, ale co tam spróbuje ). Niestety też nic nie można znaleźć na temat planu tych studiów
ktosik2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 11:13   #23
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: KUL - nowy kierunek !

To jest najgorszeeeeee. Pewnie będzie tak jak na SWPS (ta prywatna warszawska) albo przynajmniej podobnie. Płacę też za zwykłą psychologię na KUL
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:30   #24
ktosik2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: KUL - nowy kierunek !

samej psychologii trochę się boję, a ten kierunek wydaje się ciekawy no cóż okaże się pewnie przy trzeciej rekrutacji bo na wcześniejszą nie liczę jeżeli w ogóle się dostane się dostane
ktosik2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:16   #25
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Cytat:
Napisane przez ktosik2017 Pokaż wiadomość
również zastanawiam się nad tym kierunkiem ale niestety mam duże wątpliwości a raczej bardzo małe szanse że się dostane, ale co tam spróbuje ). Niestety też nic nie można znaleźć na temat planu tych studiów
zapytaj a sekretariacie na uczelni. Bez problemu Ci dadza ksero tego
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:22   #26
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Jak ktoś mieszka w Lublinie to sobie może załatwić...

A co do filologii angielskiej, proszę o informację, czy można wybrać sbie język hisz/niem/ros czy każdy obowiązkowo uczęszcza na tą [cenzura] łacinę?!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:24   #27
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Jak ktoś mieszka w Lublinie to sobie może załatwić...
ę?!
a jak ktos nie mieszka to może napisać maila i poprosic i też dostanie.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:42   #28
ktosik2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Dobry pomysł z tym e-mailem ale w sumie i tak będą problemy z dostaniem się
ktosik2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 15:10   #29
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: KUL - nowy kierunek !

Opłaciłam właśnie obie psychologię na KUL-u, bo wiele źródeł podaje informacje, jako, że psycho na KUL jest jedną z najlepszych w Polsce

Zobaczymy jak to będzie.
Czekam też czy odpowiedzą na maila - poprosiłam o ten zarys programowy
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:28   #30
ktosik2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: KUL - nowy kierunek !

a czy ktoś się orientuje jaki tam jest w ogóle próg?
ktosik2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-12 09:20:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.