Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-17, 11:19   #1
Kaja6656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2

Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!


Szukam pomocy ponieważ chciałam sobie podciąć tylko końce rzęs bo łamały mi się od tuszu i niechcący obcięłam je za dużo i mam około 2mm a w dodatku w jednym oku bo w drugim już wole nawet nie obcinać . Co mam teraz zrobić żeby mi jak najszybciej odrosły za niecały tydzień idę na wesele . Pomocy ratujcie mnie
Kaja6656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 12:51   #2
loretta_
Przyczajenie
 
Avatar loretta_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

raczej w ciągu tygodnia Ci nie odrosną. Albo idź na przedłużanie albo niech Ci kosmetyczka doklei sztuczne + w ogóle pierwszy raz słyszę o tym, żeby ktoś sobie rzęsy obcinał o.O
loretta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 08:29   #3
Kaja6656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

Byłam chyba w wszystkich salonach kosmetycznych i nie mają na tą chwilę dla mnie wolnego terminu dopiero za dwa tygodnie . Co mam teraz zrobić 😭
Kaja6656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 12:15   #4
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

Cytat:
Napisane przez Kaja6656 Pokaż wiadomość
Byłam chyba w wszystkich salonach kosmetycznych i nie mają na tą chwilę dla mnie wolnego terminu dopiero za dwa tygodnie . Co mam teraz zrobić 😭
Dokleić sama sztuczne.
Kup jakieś lepsze i z dobrym klejem a nie najgorszą chińszczyznę, poćwicz parę razy i będzie dobrze i ładnie, nic nie będzie widać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 16:31   #5
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

Nie zdążą odrosnąć, ale zawsze możesz dokleić. Jeśli wcześniej tego nie robiłaś to poszukaj fajnej makijażystki, może jeszcze jakaś ma wolny termin i będzie mogła Cię umalować na wesele. A jeśli nie to leć do drogerii, Rosssmana czy Hebe, kup klej (bardzo polecany jest Duo albo ten marki H&M), sztuczne rzęsy (kępki na początek są łatwiejsze i dają naturalniejszy efekt) i pęsetę, odpal kilka poradników na youtubie, których jest pełno i ćwicz. Wielka filozofia to nie jest, poradzisz sobie


Na przyszłość: nie ma sensu podcinać rzęs, to nie włosy na głowie, które żyją kilka lat i zdążą się zniszczyć. Jeśli ci się łamią/wypadają to najprawdopodobniej jest to kwestia niewłaściwego demakijażu, tarcia oczu. Ewentualnie zbyt ciężkiego tuszu. Nie rozdwojonych końców.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:53   #6
iLady
Raczkowanie
 
Avatar iLady
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 94
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

Tu nawet nie ma o co pytać, sztuczne to jedyne wyjdzie
iLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 14:59   #7
RoyalSweet
Raczkowanie
 
Avatar RoyalSweet
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 31
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

Ja kiedyś podkręcałam zalotką rzęsy i nagle ręka mi się omsknęła, połowę wyrwałam. Ale był ból, fizyczny i psychiczny ;D . Dla ciebie to tylko sztuczne rzęsy.
RoyalSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 19:00   #8
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

Kup sztuczne jak najszybciej i trenuj przyklejanie, najlatwiej to robic przecinajac pasek na pol i klejac dwie polowki anizeli caly pasek.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 07:14   #9
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

ja za młodu sobie twierdziłam, ze po co mi takie długie rzesy i przyciełam tak, że ich praktycznie nie było :p taka anegdotka, ale w sumie powracając do problemu to - sztuczne
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 08:37   #10
Roksia88
Przyczajenie
 
Avatar Roksia88
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21
Dot.: Co zrobić gdy obcięłam sobie rzęsy w jednym oku? Pomocy za tydzień mam wesele!

Ja mam tylko pytanie czy to twoje wesele? xD
Roksia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 09:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.