Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-12, 09:15   #2161
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cudownie się czyta Wasze relacje z podróży, ale teraz powiedzcie mi, jak mam przekonać TŻa?!?!
Było jasno powiedziane, że ja wybieram lokalizację, byle by nie puścić nas z torbami, a teraz stroi jakieś fochy, tu nie, tam nie, tu się będzie nudził, a tam coś jeszcze.
Ja już mam wszystko zanotowane, co pisałyście i jestem napalona na ten wyjazd jak szczerbaty na suchary

Ja pokazałam mojemu jakie fury po mieście jeżdżą i jakie radiowozy ma policja od razu chciał jechać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:18   #2162
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Druga sprawa, moja kuzynka jest w USA do października i może mi przywieźć co będę chciała. Także co mogę stamtąd chcieć?
Palet do cieni raczej nie, ale coś innego bym sobie wybrała

Ja to świr na pielęgnację to brałabym Tatcha, Tule, Sulwhasoo, filtr Supergoop, Patch&Lily i milion innych Z kolorówki to może Pat McGrath
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:21   #2163
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja pokazałam mojemu jakie fury po mieście jeżdżą i jakie radiowozy ma policja od razu chciał jechać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:35   #2164
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cudownie się czyta Wasze relacje z podróży, ale teraz powiedzcie mi, jak mam przekonać TŻa?!?!
Było jasno powiedziane, że ja wybieram lokalizację, byle by nie puścić nas z torbami, a teraz stroi jakieś fochy, tu nie, tam nie, tu się będzie nudził, a tam coś jeszcze.
Ja już mam wszystko zanotowane, co pisałyście i jestem napalona na ten wyjazd jak szczerbaty na suchary
A ma jakieś konkretne zastrzeżenia czy tylko tak marudzi? Na konkrety zawsze można znaleźć argumenty, a na takie "nie bo nie" to trochę ciężko...
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 10:30   #2165
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja pokazałam mojemu jakie fury po mieście jeżdżą i jakie radiowozy ma policja od razu chciał jechać
Dobra myśl, TŻ lubi samochody

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
A ma jakieś konkretne zastrzeżenia czy tylko tak marudzi? Na konkrety zawsze można znaleźć argumenty, a na takie "nie bo nie" to trochę ciężko...
To jest "nie, bo nie", bo on wcale nie musi nigdzie jechać i robi mi wielką łaskę, że jedzie
Najpierw narzekał na plaże, że już mu się znudziły, to znalazłam fajne oferty na Maderze, bo góry lubi. Pokazałam no i dalej nie, bo on nie chce na Maderę. Ale czemu? Nie wiadomo.
Kiedyś opowiadałam jak kolega z pracy był w Dubaju, to TŻ słuchał z zaciekawieniem i powiedział, żeby znaleźć fajną ofertę.
Znalazłam i się nakręciłam i dalej on nie chce.
Chyba sama coś wybiorę, wpłacę zaliczkę i niech nie marudzi

Emiraty to od dawna moje marzenie

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja to świr na pielęgnację to brałabym Tatcha, Tule, Sulwhasoo, filtr Supergoop, Patch&Lily i milion innych Z kolorówki to może Pat McGrath
Zapisałam i będę szukać, co tam ciekawego byłoby dla mnie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 13:27   #2166
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dobra myśl, TŻ lubi samochody

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------



To jest "nie, bo nie", bo on wcale nie musi nigdzie jechać i robi mi wielką łaskę, że jedzie
Najpierw narzekał na plaże, że już mu się znudziły, to znalazłam fajne oferty na Maderze, bo góry lubi. Pokazałam no i dalej nie, bo on nie chce na Maderę. Ale czemu? Nie wiadomo.
Kiedyś opowiadałam jak kolega z pracy był w Dubaju, to TŻ słuchał z zaciekawieniem i powiedział, żeby znaleźć fajną ofertę.
Znalazłam i się nakręciłam i dalej on nie chce.
Chyba sama coś wybiorę, wpłacę zaliczkę i niech nie marudzi

Emiraty to od dawna moje marzenie

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Zapisałam i będę szukać, co tam ciekawego byłoby dla mnie
bo te chłopy to ciężkie przypadki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 16:13   #2167
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za obszerny opis tż też coś nie chce a ja się napaliłam

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

U nas e.coli w wodociągu, super.... wody w sklepach nie ma a z gminy dostaliśmy 5 l na 4 osoby....
współczuje...brak wody to masakra - ja pamiętam powódź we Wrocławiu. Teraz zawsze mam 5 l baniak wody w zapasie az Tż sie smieje ze to wrocławska obsesja Kciuki za szybki powrót wody

My wekend wycieczkowo - Lidzbark i okolice. Było super

U Was tez tak duszno ? U mnie dzis masakra a jeszcze Młody marudzi
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 16:34   #2168
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja pokazałam mojemu jakie fury po mieście jeżdżą i jakie radiowozy ma policja od razu chciał jechać


---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Jakies zmiany w D byly? zamowienie za 56 zeta i nie ma probek...niech sie wypchaja.....

Edit. w D. Nowe zasady chyba są że próbki do zamówień od 59 zeta. Ok. Nie mam dziś ochoty na siłę dobierać.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-08-12 o 18:42
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 19:16   #2169
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
współczuje...brak wody to masakra - ja pamiętam powódź we Wrocławiu. Teraz zawsze mam 5 l baniak wody w zapasie az Tż sie smieje ze to wrocławska obsesja Kciuki za szybki powrót wody

My wekend wycieczkowo - Lidzbark i okolice. Było super

U Was tez tak duszno ? U mnie dzis masakra a jeszcze Młody marudzi
U mnie w domu też zawsze jest zapas wody. Wcale nie mamy obsesji, chłop się zwyczajnie nie zna .

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Jakies zmiany w D byly? zamowienie za 56 zeta i nie ma probek...niech sie wypchaja.....

Edit. w D. Nowe zasady chyba są że próbki do zamówień od 59 zeta. Ok. Nie mam dziś ochoty na siłę dobierać.
Ostatnio zamawiałam za 59 zł i nie dodała się ani jedna próbka.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 19:17   #2170
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Jakies zmiany w D byly? zamowienie za 56 zeta i nie ma probek...niech sie wypchaja.....

Edit. w D. Nowe zasady chyba są że próbki do zamówień od 59 zeta. Ok. Nie mam dziś ochoty na siłę dobierać.
Akurat miałam w koszyku za 145 zł, z próbek dla niej pokazało mi dwie do wyboru: ulotka Lancome i próbka niespodzianka
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 19:59   #2171
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
U mnie w domu też zawsze jest zapas wody. Wcale nie mamy obsesji, chłop się zwyczajnie nie zna .

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



Ostatnio zamawiałam za 59 zł i nie dodała się ani jedna próbka.
no wlasnie dolozylam the ordinary i dalej nie ma probek. FOCH>

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Akurat miałam w koszyku za 145 zł, z próbek dla niej pokazało mi dwie do wyboru: ulotka Lancome i próbka niespodzianka
rozumiem ze kliknelas ulotka x 3 bo ich niespodzianki to strach chyba brac...

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

ktos moze przez przypadek robil tarte owsiana ze sliwkami bez cukru. sezon na sliwki w pelni, mam ochote na ciasto.
bede robic pod TZ-ta bo przyznam sie ze w Pl nie potrafie odmowiec sobie czasem slodyczy

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

dzis znalazlam czas na zakupki....tylko prawie wszedzie juz po wyprzedazach jest....

ale kupilam super spodenki i swietnie leza. mocny material, przepiekny kolor, nie za dlugie i nie za krotkie za 29 zeta wiec ciesze sie.

https://www.terranovastyle.com/pl_pl...038233001s130/
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 20:05   #2172
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no wlasnie dolozylam the ordinary i dalej nie ma probek. FOCH>

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------



rozumiem ze kliknelas ulotka x 3 bo ich niespodzianki to strach chyba brac...

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

ktos moze przez przypadek robil tarte owsiana ze sliwkami bez cukru. sezon na sliwki w pelni, mam ochote na ciasto.
bede robic pod TZ-ta bo przyznam sie ze w Pl nie potrafie odmowiec sobie czasem slodyczy

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

dzis znalazlam czas na zakupki....tylko prawie wszedzie juz po wyprzedazach jest....

ale kupilam super spodenki i swietnie leza. mocny material, przepiekny kolor, nie za dlugie i nie za krotkie za 29 zeta wiec ciesze sie.

https://www.terranovastyle.com/pl_pl...038233001s130/
Limitowane, tylko jedną można Poczekam.

Za zakupy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 20:11   #2173
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
współczuje...brak wody to masakra - ja pamiętam powódź we Wrocławiu. Teraz zawsze mam 5 l baniak wody w zapasie az Tż sie smieje ze to wrocławska obsesja Kciuki za szybki powrót wody

My wekend wycieczkowo - Lidzbark i okolice. Było super

U Was tez tak duszno ? U mnie dzis masakra a jeszcze Młody marudzi
Wodę mamy już normalnie od soboty po południu. U nas też zapas wody, nie 5 l, tylko 2-3 zgrzewki gazowanej. Zawsze coś, na takie sytuacje jak znalazł
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 20:23   #2174
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Limitowane, tylko jedną można Poczekam.

Za zakupy
magiczny marketing !!! dbaja abys sie za bardzo nie oczytala

dobra nie biore nic w D.

oszczedzam!

musze zaplanowac zakupy kosmetyczne na wyjazd do domu!

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

jakies nowosci z retinolem wchodza na rynek w tym roku? nic nie ma na zapowiedziach, nie wiem w co sie zaopatrzyc....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 22:11   #2175
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
U mnie w domu też zawsze jest zapas wody. Wcale nie mamy obsesji, chłop się zwyczajnie nie zna .

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



Ostatnio zamawiałam za 59 zł i nie dodała się ani jedna próbka.

oo super ze nie tylko ja

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wodę mamy już normalnie od soboty po południu. U nas też zapas wody, nie 5 l, tylko 2-3 zgrzewki gazowanej. Zawsze coś, na takie sytuacje jak znalazł
O to super

My pijemy filtrowana - dzbanek . Mam baniak 5 l w zapasie, butelkowana gaz i niegaz na wyjazdyTeraz szukam dla siebie fajnej butelki wielorazowej bo ja wszedzie chodze z woda. Młody to wiadomo ma swój bidon.
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 07:33   #2176
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dzień dobry
ja ostatnio z doskoku bo przez dwa etaty nie mam na nic czasu
Oktawia powodzenia z Dubajem oby tż nie marudził
Korinka super sprawa z domem



za zakupy poczynione i te przed którymi się udalo powstrzymać

dobrze że długi weekend za pasem odpocznę chwilę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 08:07   #2177
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
ja ostatnio z doskoku bo przez dwa etaty nie mam na nic czasu
Oktawia powodzenia z Dubajem oby tż nie marudził
Korinka super sprawa z domem



za zakupy poczynione i te przed którymi się udalo powstrzymać

dobrze że długi weekend za pasem odpocznę chwilę
Ty na 2 etaty jedziesz? Na co ta kasę wydasz Myślę że kwestia tygodnia i będzie wszystko jasne
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 08:23   #2178
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ty na 2 etaty jedziesz? Na co ta kasę wydasz Myślę że kwestia tygodnia i będzie wszystko jasne

chwilowo dwa bo robię ten projekt o którym Wam kiedyś pisalam ale na razie nie zdecydowałam się zrezygnować z etatu. Poczekam na rozwój wydarzeń a kase to na podróże wydam

to trzymam kciuki!! i jak sie już wyjaśni na 100 % to wrzuc jakiś projekt czy coś bo ja lubie oglądac takie rzeczy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 08:42   #2179
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
chwilowo dwa bo robię ten projekt o którym Wam kiedyś pisalam ale na razie nie zdecydowałam się zrezygnować z etatu. Poczekam na rozwój wydarzeń a kase to na podróże wydam

to trzymam kciuki!! i jak sie już wyjaśni na 100 % to wrzuc jakiś projekt czy coś bo ja lubie oglądac takie rzeczy
To super i wielkie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 09:36   #2180
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny, masarka, sąsiad rodziców TŻa im niesamowicie dokucza, odgrodzili się folią, to ustawił rusztowanie i ogląda ich z góry, opisuje przez telefon każdy ich krok, pluje im na trawnik, grozi, nasyła bandytów a policja z tym nic nie może zrobić. Jak to rozegrać?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 07:14   #2181
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

To jest stalking. Są zaostrzone przepisy teraz za takie wykroczenia. Zapisać SMSy nagrania nagrać wyzwiska i na policję.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

amyz powodzenia w projekcie.



A zatem odwykuję, czas dobry na oszczedzanie. A wszystkim życzę udanego długiego weekendu.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 09:51   #2182
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To jest stalking. Są zaostrzone przepisy teraz za takie wykroczenia. Zapisać SMSy nagrania nagrać wyzwiska i na policję.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

amyz powodzenia w projekcie.



A zatem odwykuję, czas dobry na oszczedzanie. A wszystkim życzę udanego długiego weekendu.
Policja ciągle mówi, że to mało

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Dziewczyny, który kolor pudru Huda Beauty wybrać, skoro odpowiadał mi odcień Laury Mercier? Pound Cake?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 09:54   #2183
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Policja ciągle mówi, że to mało

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Dziewczyny, który kolor pudru Huda Beauty wybrać, skoro odpowiadał mi odcień Laury Mercier? Pound Cake?
Tak, ja mam Laure i z Hudy Pound Cake

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 10:35   #2184
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Oktawia - nie dajcie sie zbywac. bede trzymac kciuki bo to straszna sytuacja

Milego wekendu Wszystkim
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 11:07   #2185
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Tak, ja mam Laure i z Hudy Pound Cake

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A który wg Ciebie jest lepszy?

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Oktawia - nie dajcie sie zbywac. bede trzymac kciuki bo to straszna sytuacja

Milego wekendu Wszystkim
To niestety nie zależy ode mnie ani od TŻa, my tam nie mieszkamy. A teściowie są zastraszeni, boją się dosłownie wyjść z domu. Założyli folię na siatkę, dość wysoko, to gość zbudował sobie rusztowanie i ich obserwuje
To jest paranoja....
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 11:10   #2186
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A który wg Ciebie jest lepszy?

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------



To niestety nie zależy ode mnie ani od TŻa, my tam nie mieszkamy. A teściowie są zastraszeni, boją się dosłownie wyjść z domu. Założyli folię na siatkę, dość wysoko, to gość zbudował sobie rusztowanie i ich obserwuje
To jest paranoja....
Wydaje mi sie ze Huda lepsza, bardziej wygladzajaca, ale oba pudry lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 13:02   #2187
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze Huda lepsza, bardziej wygladzajaca, ale oba pudry lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 09:58   #2188
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
ja ostatnio z doskoku bo przez dwa etaty nie mam na nic czasu
Oktawia powodzenia z Dubajem oby tż nie marudził
Korinka super sprawa z domem



za zakupy poczynione i te przed którymi się udalo powstrzymać

dobrze że długi weekend za pasem odpocznę chwilę

Dwa etaty!!! No to wypoczywaj w ten długi weekend!!!

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, masarka, sąsiad rodziców TŻa im niesamowicie dokucza, odgrodzili się folią, to ustawił rusztowanie i ogląda ich z góry, opisuje przez telefon każdy ich krok, pluje im na trawnik, grozi, nasyła bandytów a policja z tym nic nie może zrobić. Jak to rozegrać?
Współczuję sytuacji. Ale tak jest od zawsze i teraz nasililo się? To nie jest normalne. Sąsiad nie ma zaburzeń psychicznych? Normalny człowiek raczej tak się nie zachowuje.....

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, masarka, sąsiad rodziców TŻa im niesamowicie dokucza, odgrodzili się folią, to ustawił rusztowanie i ogląda ich z góry, opisuje przez telefon każdy ich krok, pluje im na trawnik, grozi, nasyła bandytów a policja z tym nic nie może zrobić. Jak to rozegrać?
Współczuję sytuacji. Ale tak jest od zawsze i teraz nasililo się? To nie jest normalne. Sąsiad nie ma zaburzeń psychicznych? Normalny człowiek raczej tak się nie zachowuje.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 10:21   #2189
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 17:14   #2190
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny mam do Was pytanie bo ja nie wiem gdzie z tym iść.
Na górze mieszka sąsiad alkoholik który regularnie zalewa mi łazienke, co jakis czas kapie woda z kratki wentylacyjnej od niego do mnie. Prośby nie pomogly, on musi rozwalić wanne żeby sprawdzić wyciek, a od kilku lat nie chce tego zrobić, administracja rozkłada ręce, gdzie z tym iść? On ma wywalone jajca na to.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.