Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 13:40   #211
kashiao
Zadomowienie
 
Avatar kashiao
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 239
Send a message via Skype™ to kashiao
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A moglabys podac sklad tego cernoru XO?
Skład: Aqua, Alcohol, C12-C15 Alkyl benzoate, Caprylic capric triglycerides, Parafinum liquidum,Cyclomethicone, Glycerine, Lecithin, Sodium PCA, Mica, Phospholipids, Barium sulfate, Phytonadione oxide, Titanium dioxide, Polysorbate 20, Acrylate copolymer, Phenoxyethanol, Acrylate C10-C30 alkyl acrylate crosspolymer, Triethanolamine, Carbomer, Disodium EDTA, Propyl paraben, Methyl paraben, BHT, BHA
kashiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:00   #212
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: wszystko o..OCZACH

hej dziewczynki, jaki polecilybyscie krem pod oczy (moze byc tez zel ale wydaje mi sie ze wolalabym kremik) na zniwelowanie rano sincow pod oczami, a taki ktory nie jest wygorowany cenowo?? mialam juz dwa, jedna firma zupelnie nie znana, nic nie zdzialal, a drugi to jakis zel, musze zerknac w akademiku jak wroce z ferii co to za firma, ale tez nic mi nie dal....moze cos mi poradzicie
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 22:08   #213
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez kashiao Pokaż wiadomość
Skład: Aqua, Alcohol, C12-C15 Alkyl benzoate, Caprylic capric triglycerides, Parafinum liquidum,Cyclomethicone, Glycerine, Lecithin, Sodium PCA, Mica, Phospholipids, Barium sulfate, Phytonadione oxide, Titanium dioxide, Polysorbate 20, Acrylate copolymer, Phenoxyethanol, Acrylate C10-C30 alkyl acrylate crosspolymer, Triethanolamine, Carbomer, Disodium EDTA, Propyl paraben, Methyl paraben, BHT, BHA
Moze zapychac-potencjalne zapychacze zaznaczylam-ja bym sprobowala innego kremu/zelu i zobaczysz czy skora ulegnie poprawie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 17:20   #214
kashiao
Zadomowienie
 
Avatar kashiao
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 239
Send a message via Skype™ to kashiao
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, jaki polecilybyscie krem pod oczy (moze byc tez zel ale wydaje mi sie ze wolalabym kremik) na zniwelowanie rano sincow pod oczami, a taki ktory nie jest wygorowany cenowo?? mialam juz dwa, jedna firma zupelnie nie znana, nic nie zdzialal, a drugi to jakis zel, musze zerknac w akademiku jak wroce z ferii co to za firma, ale tez nic mi nie dal....moze cos mi poradzicie
to ja się dołączam do tego pytania
kashiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 00:28   #215
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: wszystko o..OCZACH

Ja kupilam dzisiaj w Rossmanie serum/zel pod oczy ze świetlikiem firmy AVA. Kosztuje 10zl. Wyczytalam same dobre opinie na KWC. Po nalozeniu jestem zadowolona: nie podraznia oczu(a po wpadce z nawilzaczem chucham na nie i dmucham, bo wciaz sa podraznione), czuje mily chlodek, widze, ze wyraznie nawilza strefe oka, redukuje opuchlizne. Co do dzialalnosci przeciwzmarszczkowej...Zo baczymy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 11:41   #216
juda444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: sposób na blizny???

Miałam problemy ze sobą i okaleczałam swoje ciało. Mam dużo blizn na nogach. Czego użyć żeby troche je zmniejszyć??
juda444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 07:33   #217
Martyna882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 151
Dot.: sposób na blizny???

Hmm ja mam wlasnie taka blizne na rece. jest gladka, ale zaczerwieniona lekko, jest taka masc, ktora nie sciera blizny, tylko wybiela?
Martyna882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 17:57   #218
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: sposób na blizny???

kredka122 ja mam atopowe zapalenie skóry i to rzeczywiście jest wielki problem, ciężko się przestać drapać i potem są blizny, więc ja też mam problem z bliznami ale widzę, że ciężko z tym będzie
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 18:23   #219
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: sposób na blizny???

carmen4400, myślę, że odpowiednim makijażem uda Ci się trochę te blizny ukryć, jeśli nie do końca, to przynajmniej na tyle, żeby nie były bardzo widoczne. Jakś jedną czy dwie blizny największe zawsze można zoperować, probllem w tym, że przy atopowym zapaleniu skóry szybko pojawią się następne, więc nie wiem, czy warto. A może sprawdź, czy możesz używać któregoś z kremów rozjaśniających blizny?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:43   #220
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: sposób na blizny???

z kremami jest ciężko, bo dużo podrażnia, nawet kremy do skóry atopowej czasami mi podrażniają, więc muszę chyba czekać, może AZS jakoś złagodnieje na jakiś czas i może wtedy coś spróbuję zrobić
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 20:22   #221
katerine
Raczkowanie
 
Avatar katerine
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Zmarszczki W Wieku 18 Lat???

kochane...mam problem... to mozliwe zebym w wieku 18 lat miala zmarszczki pod oczami? jak mam oczynormlanie nie zmórone anio nic..to nic nie widac..ale jak sie usmieche...to robią mi sie takie zmarsczki maskaryczne...i az wstyd mi sie usmiechac nie wiem czy to z powody ze nie jestem az tak bardzo szczupła i mam troszke tłuszczyky? czy poprostu jest to wynik nie dbania o skóre twarzy??;> czy moze jakies kremy ? nie wiem... były watki na kremy przeciwzmarsczkowe ale od lat 20 wzywyz co mam zrobic
__________________
Podarowałeś mi COŚ -
co nawet trudno nazwać...
Poruszyłeś we mnie COŚ -
o istnieniu czego nawet nie wiedziałam...
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia...
ZAWSZE...
_________________________ __
Kasia zabrała się za siebie

katerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 06:25   #222
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Zmarszczki W Wieku 18 Lat???

Katerine, przypuszczam, że masz po prostu wysuszoną skórę pod cczami, stąd zmarszczki mimiczne są bardziej widoczne. Radzę zainwestować w nawilżający krem pod oczy odpowiedni do twojego wieku
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:27   #223
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Zmarszczki W Wieku 18 Lat???

moim zdaniem jak ich nie widac na skorze gdy sie nie usmiechasz to nie ma problemu

twarz to nie maska, mimiczne slady sa widoczne na niej...i to w prawie kazdym wieku, nic w tym dziwnego
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:29   #224
sandrin1989
Raczkowanie
 
Avatar sandrin1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 260
GG do sandrin1989
Dot.: Zmarszczki W Wieku 18 Lat???

ja też mam ten problem aż mi ludzie uwage zwracają jak sie uśmiecham... stąd zaprzestałam tej czynności i teraz mi siezko sie nauczyć.
sandrin1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:36   #225
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Zmarszczki W Wieku 18 Lat???

no bez przesady..przestaniecie sie usmiechac bo wam sie skora pod oczami marszczy???

myslicie, ze ludzie was beda bardziej lubic z powazna smutna mina, a bez tych paru zmarszczek?

dodam, ze ja takie zmarszczki mam od dawna...nie pamietam nawet od kiedy
gorzej, ze w pewnym wieku niestety przestaja znikac nawet gdy sie czlowiek nie usmiecha
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 00:31   #226
tobi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: sposób na blizny???

Witam!
mam bliznę na czole powstała w skutek przejażdżki na rowerze :/ strup szedł mi kilka dni temu, pozostała kreska na czole o widocznym wgłębieniu zakupiłem contractubex, dziś smaruje dugi dzień, odczuwam swędzenie w miejscu rany, czy to jest normalna reakcja na ta maść ? jeśli tak to w jakiej fazie może być proces gojenia się rany i kiedy swędzenie może zaniknąć ? jak długo może trwać leczenie jeśli zacząłem smarować po odpadnięciu strupa ?
Jeżeli ktoś ma praktyczne doświadczenia z ta maścią to proszę o podzielenie się nim
Pozdrawiam!!
tobi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 03:21   #227
padova
Raczkowanie
 
Avatar padova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan/Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: sposób na blizny???

Ja słyszałam że są takie lampy który gdy sie naświetla blizne mogą ją zlikwidować dokładnie nie pamiętam jak ona sie nazywają chyba bioptrom tylko że z tego co wiem to ona są dosyć drogie chyba około 2000-3000 zł
padova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 07:35   #228
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: sposób na blizny???

W zeszłym roku poparzyłam sobie stopę - kara za jedzenie po 22.00 i to prażynek krewetkowych - chuchałam i dmuchałam na tą stopę, bo uwielbiam sandały (ależ jestem pusta, jednak rzeczywiście to była moja motywacja). Obecnie nie mam zrostów żadnych, ale mam znacznie ciemniejsze niż reszta skóry płaskie przebarwienie. Na takie coś cepan bądź contratubex też pomogą? Z jakich zabiegów u kosmetyczki można skorzystać?
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:30   #229
cala_w_zieleni
Przyczajenie
 
Avatar cala_w_zieleni
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: sposób na blizny???

A macie jakies sposoby, aby usunąć, albo zredukowac bliznę po szczepionce, dość starej tzn kilkuletniej. Cepan pomoże?? Albo jakis pilling u kosmetyczki. Co mi radzicie?? Blizna nie jest zbyt głęboka, jest koloru skóry
cala_w_zieleni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 08:58   #230
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: sposób na blizny???

Słyszałam że laserem usuwa sie blizny ale nie wiem jak się te zabiegi nazywają,ponadto skóra dobrze regeneruje się po maści z wit A,szczególnie jeżeli blizna jest świerza,nawet wypryski szybko sie po niej goją po wyciśnięciu,stosuje już tę maśc dobre pare lat.Żeby ukru\yć blizny potrzebujesz mocnego krycia bo zwykły podkład nie wystarczy w takim przypadku.Polecam ci kamuflaż ArtDeco nie jest taki drogi jak Dermablend Vichy ale równie skuteczny,a najlepiej idz do dermatologa,lekarz oceni stan blizny i najlepiej ci doradzi,pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:54   #231
Martyna882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 151
Dot.: sposób na blizny???

Ja mam bliznę po usuwaniu znamienia. Jest to... jak by to powiedzieć, w tym miejscu gdzie jest nerka... Długość około 2 cm, cienka zbyt nie jest. To miałam usuwane chyba 3 lata temu, ale żadnej maści mi chyba nie przepisali. Jak myślicie czy kupić jakąś maść i smarować czy iść do dermatologa i może coś poradzi, żeby ją chociaż minimalnie zmniejszyć...?
Martyna882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:23   #232
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: sposób na blizny???

W bliznę na brzuchu wsmarowuję dzielnie maści, ale na razie powalających efektów nie ma. Ale jeszcze kilka miesięcy chce posmarować, może jednak w końcu wyblaknie.

a przy okazji : nie wiecie, jak usunać ślady po szczepionce? Mam takie na obu ramionach, a bardzo lubię suknienki bez rękawków...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 22:24   #233
sabs1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Hej
mam 17 lat i też zaczęły mi się robić zmarszczki pod oczami Myśle że tak jak napisałyście z powodu odwodnionej skóry... czy Garnier skin naturals intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry będzie odpowiedni na ten problem? pozdrawiam
sabs1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:43   #234
pami123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: sposób na blizny???

Hey,ja tez mam taki problem a m.in blizny na nogach one są już troche stare z przed 2 ,3 lat bo rozdrapywalam duze strupy,niektóre są młode,od kolan w dół.Na kolaach są pomarszczone blizny,a nizej tylko lekko ,smaruję cebulą,coś tam pomaga ale prawie wcale macie jakąś radę na to?maść czy coś prosze z góry dziękuje
pami123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 12:46   #235
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: wszystko o..OCZACH

polecam oklady na zmiane (trzymac ok 5 min) z zielonej herbaty(czysta, bez domieszek, bez aromatow) przestudzona(zimna) i cieplego mleka. mam wrazenie ze since pod oczami sa mniejsze, a opuchlizna na pewno schodzi(przynajmniej u mnie)

nadal szukam jakiegos serum/zelu/kremu pod oczy, ktory by niwelowal since pod oczami chyba kazdy krem radzi sobie z nawilzeniem, ale te since

dziewczyny moze macie cos nowego do polecenia?
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 12:13   #236
Artystyczna90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 69
zmarszczki pod oczami 18latki

Witam!!
Mam dosyc widoczne zmarszki pod oczami..
Mam 18 lat..
Czy da sie to usunac kremami itp?
Widze ze na czole tez zaczynaja sie robic...
Artystyczna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 13:25   #237
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: zmarszczki pod oczami 18latki

Jeżeli nie przesadzasz z solarium to Wątpie żeby to były jakieś wielkie bruzdy. Może po prostu taką masz budowę wokół oczu. Zauważ że nawet małe dziewczynki maja delikatne kreski pod oczami.
Mogę polecić maseczki ze zwykłego miodu, takiego gęstego zwykłego miodu, nakładane na czystą twarz na 25-20 min (jeżeli nie jesteś alergikiem).
Na codzień zwykły krem nawilżający z filtrami UV, polecam IWOSTIN 20 UV
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 15:21   #238
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: zmarszczki pod oczami 18latki

właśnie zmywam swoj makijaż i jestem przerażona. też ma 18 lat i okropne zmarszczki. I tu nie chodzi o te 2 kreseczki, które mają i niemowlaki. Widac zwiotczałą skórę i okropne podkówki. Może Pani kosmetyczka nam coś tu doradzi ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 16:28   #239
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: zmarszczki pod oczami 18latki

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
właśnie zmywam swoj makijaż i jestem przerażona. też ma 18 lat i okropne zmarszczki. I tu nie chodzi o te 2 kreseczki, które mają i niemowlaki. Widac zwiotczałą skórę i okropne podkówki. Może Pani kosmetyczka nam coś tu doradzi ?
Sprobuj tej maseczki z miodu, później wsmaruj odrobinę żelu aloesowego
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 16:38   #240
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: zmarszczki pod oczami 18latki

Ja też mam zmarszczki tuż pod okiem. Chyba są to zmarszczki genetyczne bo mam je odkąd pamiętam (mam 17 lat)

Kremiki nie pomogą prawda?
A zapomniałam o moich 2 zmarszczkach. Są tam gdzie marszczy się skóra przy uśmiechu. Na razie są bardzo małe więc ta maseczka może pomóc tak?
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.