Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 12:34   #151
_Peggy
Zakorzenienie
 
Avatar _Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 495
Dot.: 25 latki , jak dbacie o skóre twarzy ?

Wiesz prettysimple , ja mam skórę mieszaną i Normaderm mnie nie przesusza Za to zauważyłam że radzi sobie z zeskórnikami. Ten Clean&Clear jest delikatny, najmniejszego efektu ściągnięcia po nim nie mam Normaderm stosuje wieczorem (by jak najdokładnie oczyścic skórę po makijażu), Clean&Clear rano (bo ładnie cytrusowo pachnie).

Polecam Ci filtr Anthelios XL SPF 50+. Jeśli nie jesteś bardzo blada to wersję z barwnikiem (zwykła lekko bieli, a barwnik jest dość mocny). On nie nabłyszcza skóry, wręcz przeciwnie lekko ją matuje a po dłuższym czasie potrafi przesuszyć, niestety
__________________
na zawsze  
_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:17   #152
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: 25 latki , jak dbacie o skóre twarzy ?

Dzięki Póki co mam jeszcze Anthelios AC (ten do skóry trądzikowej), ale używam jeszcze i denkuję filtr z wit. C z The Body Shopu . Jeśli te mi się pokończą to wypróbuję ten filtr, który polecasz .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 07:17   #153
mademoiselle88
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Copenhagen
Wiadomości: 103
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Hej hej,
Dziewczyny mam problem z doborem kremu na dzień i noc. Mam cerę raczej sucha i wrażliwą, tłusta na czole. Stosowałam Loreal do młodej cery oraz Olay Complete na dzień i 24h nawilżenie na noc i po nich czuje że, ciągle mam warstwę kremu, jak rano się budzę, skóra wydaje się tłusta. Wcześniej używałam Nivea, Garniera, AA , wcale mi nie służyły.
Myślałam o Flosku? Co jeszcze polecacie? Do mycia twarzy stosuje Loreal żel do cery suchej i tonik i te kosmetyki są okey

Będę bardzooo wdzięczna za wasze rady
__________________

Ośmieliłem się nie zabijać. Nieśmiali nazwali mnie zielonym faszystą.



Walczę o każdy nowyhttps://static.wizaz.pl/forum/images/nowe/editor/menupop.gif dzień !!!
mademoiselle88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 12:37   #154
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

jakie zabiegi u kosmetyczki polecilybyscie dla 25+ ?

pozdrawiam
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:34   #155
_Peggy
Zakorzenienie
 
Avatar _Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 495
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ja zblizam sie powoli do 30 i nadal walcze z niedoskonalosciami i tradzikiem. pa 15 latach walki na swoim blogu dziele sie radami. Zerknijcie, jestem w stanie doradzic, jak pielegnowac buzke, czego unikac. Czekam na sugestie jakie watki chcialybyscie poruszyc. Mam nadzieje, ze choc troche którejś z Was bede pomocna. Przemielilam mnostwo kuracji, lekow oraz kosmetykow wiec chetnie odpowiem, jezeli macie jakies pytania. w sumie teraz musze uwazac bardzo poniewaz pojawiaja sie juz pierwsze delikatne zmarszczki mimiczne i pielegnacja takiej cery nie jest latwa.
pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga
Mieszkasz w Pradze? O masz. Kocham to miasto Dodaje Twój blogo do ulubionych

prettysimple Jaka konsystencje ma ten filtr z TBS? Mi się jakoś tłusto kojarzy

mademoiselle88 Jesteś w moim wieku Biorąc tabletki anty. mialam identyczną skórę jak Twoja. Na noc używałam Vichy Aqualia Thermal Serum (świetne i nie zapycha), na dzień Perfecta Cera Mieszana. Twarz myłam Normadermem na zmianę z żelem do cery wrażliwej od Fitomed (dokładnie nazwy nie pamiętam). Jako toniku żywałam wody termalnej. Od czasu do czasu robiła maski oczyszczające i kojące (różnych firm). Stosowałam też peeling z Ziaji (enzymatyczny jakiś, opakowanie niebieskie, sorki ale nazwy też zapomniałam, choć był genialny). Pamiętam że tamtym czasie nie stać mnie było za bardzo na kosmetyki, na żel i serum z Vichy musialam oszczędzać. Opłacało się Flosleku nie znam (uwielbiam ich żele ale krem nigdy nie miałam).
__________________
na zawsze  
_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:49   #156
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Peggy,

Hehe, tak, w Pradze juz sobie 6 lat pomieszkuje.
Ciesze sie, ze blog sie spodobal, polecam sie na przyszlosc.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 06:53   #157
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

_Peggy
fakt, jest trochę tłusty, ale za to nie bieli tak jak inne filtry. Ale to moje subiektywne odczucia, mam dość trudną cerę. Co nie zmienia faktu, że u mnie twarz świeci się po jakiś 3 godzinach. Myślę, że cery normalne albo suche powinny być bardziej zadowolone.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 12:31   #158
_Peggy
Zakorzenienie
 
Avatar _Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 495
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
_Peggy
fakt, jest trochę tłusty, ale za to nie bieli tak jak inne filtry. Ale to moje subiektywne odczucia, mam dość trudną cerę. Co nie zmienia faktu, że u mnie twarz świeci się po jakiś 3 godzinach. Myślę, że cery normalne albo suche powinny być bardziej zadowolone.
Więc dobrze kojarzyłam
__________________
na zawsze  
_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 09:05   #159
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

To może i mi pomożecie.
Otóż mam skończone 26 lat. Kilka dni temu spojrzałam w lustro i zauważyłam masakryczne zmarszczki. Głównie mimiczne: na czole od marszczenia, na policzkach zakola od uśmiechu, w okolicach mikruśne niteczki. Spanikowałam. Zaczęłam poszukiwać czegoś dla siebie aby spłycić te zmarszczki i po przekopaniu internetu wciąż nie wiem na co się zdecydować. Mam skórę wrażliwą, okresowo wyskakują mi nieprzyjaciele (lub od kosmetyków). Co byście mi poradziły? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:05   #160
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
To może i mi pomożecie.
Otóż mam skończone 26 lat. Kilka dni temu spojrzałam w lustro i zauważyłam masakryczne zmarszczki. Głównie mimiczne: na czole od marszczenia, na policzkach zakola od uśmiechu, w okolicach mikruśne niteczki. Spanikowałam. Zaczęłam poszukiwać czegoś dla siebie aby spłycić te zmarszczki i po przekopaniu internetu wciąż nie wiem na co się zdecydować. Mam skórę wrażliwą, okresowo wyskakują mi nieprzyjaciele (lub od kosmetyków). Co byście mi poradziły? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
również poszukiwałam czegoś, co nawilży mi cerę, a jednocześnie pomoże zapobiec nowym zmarszczkom, może ewentualnie spłyci te, które się już robią. Nie wierzę w cuda oferowane przez kosmetyki, a niemal wszystko mnie zapycha. Ze swojej strony mogę polecić kremy z Biochemii Urody. Może nie mają efektu likwidacji zmarszczek, ale całkiem przyzwoicie nawilżają i odżywiają jednocześnie nie zapychając, bo mają naturalne składniki

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś swój typ - do kupienia w drogerii, to chętnie się zapoznam. Nie ukrywam, że wolałabym iśc do sklepu i po prostu kupić krem, niż zamawiać z internetu.

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2012-12-03 o 10:06
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 23:39   #161
belle83
Przyczajenie
 
Avatar belle83
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Drogie wizażanki-i ja przychodzę do was z prośbą... Trzydziestka na karku a ja-wstyd się przyznać-nigdy nie używałam żadnego kremu... jako nastolatka miałam problemy z trądzikiem, do dziś mam problem ze strefą T. Poza tym cerę mam normalną, łatwo się opalam.
Zmarszek jako takich nie mam-nawet w kącikach oczu. Ponoć nawet nie wyglądam na swój wiek
Ale tak myślę, że to już czas żeby zadbać o swoją skórę...
Nie mam pojęcia jaki krem będzie odpowiedni do takiej cery i do mojego wieku-nawilżający? Na co zwracać uwagę kupując krem? A może jest tu ktoś z Anglii np. i doradzi jaki krem tutaj kupić? Latem będę też w Polsce, więc i tam mogę coś kupić.

Z góry dziękuję za każdą pomoc
belle83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 15:53   #162
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
To może i mi pomożecie.
Otóż mam skończone 26 lat. Kilka dni temu spojrzałam w lustro i zauważyłam masakryczne zmarszczki. Głównie mimiczne: na czole od marszczenia, na policzkach zakola od uśmiechu, w okolicach mikruśne niteczki. Spanikowałam. Zaczęłam poszukiwać czegoś dla siebie aby spłycić te zmarszczki i po przekopaniu internetu wciąż nie wiem na co się zdecydować. Mam skórę wrażliwą, okresowo wyskakują mi nieprzyjaciele (lub od kosmetyków). Co byście mi poradziły? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
Dobrze nawilżasz skórę? Moje zmarszczki na czole wyrównały się po dodawaniu kwasy hialuronowego do kremu, skórą nie była wystarczająco nawilżona, stała się bardziej jędrną(po peelingach kwasami) i gładka. Ale nie wiem co zrobić z kurzymi łapkami
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 18:16   #163
aleksandretta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Witajcie,

największy błąd jaki może zaserwować swojej cerze kobieta, tudzież dziewczyna, jest używanie kremów różnych firm naraz , po pierwsze NIGDY tego nie róbcie, bo wasza cera nie złapie składników zawartych w kremie, bo atakujecie je różnymi składnikami, po drugie, aby krem pomógł trzeba używać go od 3 do 6 miesięcy, żaden krem nie działa jak czarodziejska różdżka, że po pierwszym zastosowaniu zmiany zejdą to dobre dla małych dzieci, no i po trzecie, nie pomoże żaden krem bez odżywienia skóry od wewnątrz, tu proponuję astaksantynę i od wizyt u kosmetyczki. te trzy rzeczy są naprawdę ważne! Pozdrawiam A.
aleksandretta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 17:23   #164
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez aleksandretta_ Pokaż wiadomość
Witajcie,

największy błąd jaki może zaserwować swojej cerze kobieta, tudzież dziewczyna, jest używanie kremów różnych firm naraz , po pierwsze NIGDY tego nie róbcie, bo wasza cera nie złapie składników zawartych w kremie, bo atakujecie je różnymi składnikami, po drugie, aby krem pomógł trzeba używać go od 3 do 6 miesięcy, żaden krem nie działa jak czarodziejska różdżka, że po pierwszym zastosowaniu zmiany zejdą to dobre dla małych dzieci, no i po trzecie, nie pomoże żaden krem bez odżywienia skóry od wewnątrz, tu proponuję astaksantynę i od wizyt u kosmetyczki. te trzy rzeczy są naprawdę ważne! Pozdrawiam A.
Chyba zależy jakich firm, jaki krem Niektóre firmy szczycą się, że mają składniki aktywne ich kremy- ale albo na koncu składu, albo w niestabilnej formie...

Co masz na myśli, pisząc pogrubione? Jeden krem na drugi...? Czy na dzien firmy X, na noc Y?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:47   #165
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Witajcie
Ja jakiś czas temu kupiłam krem ziaja z wit C to taki moj pierwszy krem przeciwzmarszczkowy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-i-na-noc.html
stosował moze ktoś?
A poza tym lubię kremy typowo nawilzajace Siquens, Pharnaceris, Bioderma Sebsibio.

Ostatnio też testowałam Idealię Vichy

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2013-11-28 o 21:48
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 08:12   #166
beehoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Ja mam lat 27 i gorąco polecam cetaphil md dermoprotektor. Bardzo ładnie nawilża i uelastycznia skórę. Mogę go stosować na dzień i na noc, bo szybko się wchłania, skóra się po nim nie błyszczy, jest w bardzo dużej pojemności więc starcza na wieki. To jest zdecydowanie podstawa w pielęgnacji mojej twarzy. Kilka razy w tygodniu, stosuję dodatkowo: flavo c, naturalne masło shea, olejki (arganowy, kokosowy), kapsułki dermogal a+e; wszystko opcjonalnie na zmianę. Ciągle jeszcze szukam dla siebie kremu pod oczy i toniku.
beehoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 08:33   #167
Alegoria86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Ja nie wiem dziewczyny ale dobie internetu nie wiedzieć co jest dobre na zmarszczki...

Witamina C w duzym stężeniu, firma svr ma wit 20% stężeniu (hydracid)

-triacneal avene retinaldehyd pochodna retinolu 39 zł
- sesderma hiszpańska firma ma w swojej ofercie krem z 0,5 retinolem zabójcą zmarszczek i utraty jędrności przy tłustej skórze w efekcie czego powstaję bruzdy.

A jak już macie zmarszczki to zróbcie sobie wypełniacze resthylane albo regeneriss
Alegoria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 08:33   #168
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Witajcie. XXI wiek, doba internetu.. no racja, ale ja nie jestem w stanie dokonac wyboru. Mam 25 lat. Uzywam seri Lirene City Protect. Niby wszystko fajnie, ale .. mam mikro- ale jednak drugi podbrodek. Strasznie mnie on irytuje. Nie mam pojecia czym go potraktowac? Ma ktos pomysl?
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:29   #169
Kitari
Raczkowanie
 
Avatar Kitari
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Mam 25 lat i niedawno zauważyłam u siebie pierwsze zmarszczki w okolicy oczu. Do tej pory wcale nie używałam kremu pod oczy, albo smarowałam w tych miejscach zwykłym mocno nawilżającym preparatem (może to był błąd, nie wiem). Byłybyście w stanie polecić mi jakiś dobry krem pod oczy (zwłaszcza na początki tzw. kurzych łapek)? Nie chcę żeby to był jakiś przeciwzmarszczkowy "kiler", bo jak na razie zmarszczki są malutkie, ale wolę zapobiegać niż leczyć
Kitari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 21:31   #170
Kitari
Raczkowanie
 
Avatar Kitari
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

halo halo jest tu ktoś?
Kitari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:03   #171
MagdaG69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Jak dla mnie warto temat odświeżyć.
Obecnie mam 27 lat i stosuję kremy xxx-poleciła mi je mama bo są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku.Faktycznie jestem z niego bardzo zadowolona

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-13 o 15:38 Powód: Reklama.
MagdaG69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 08:37   #172
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Na zmarszczki dobry jest olej z wiesiołka, warto szukać kosmetyków z nim w składzie, dobijam do 30tki i już walczę z drobnymi zmarszczkami szczególnie w okolicach oczu
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 21:43   #173
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Piszę tutaj pierwszy raz, nie znam się zbytnio na kosmetykach i mam nadzieję, że będziecie mogły mi pomóc.

Dostałam w prezencie krem regenerujący dla kobiet w wieku 35+. Problem w tym, że sama mam dopiero 25 lat (kupujący nie zwrócił uwagi na cyferki na opakowaniu i tak wyszło). Czy mogę używać tego kremu? Nie jestem osobą chorobliwie zakręconą na punkcie swojego wyglądu, ale nie chcę też sobie szkodzić.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 09:33   #174
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Piszę tutaj pierwszy raz, nie znam się zbytnio na kosmetykach i mam nadzieję, że będziecie mogły mi pomóc.

Dostałam w prezencie krem regenerujący dla kobiet w wieku 35+. Problem w tym, że sama mam dopiero 25 lat (kupujący nie zwrócił uwagi na cyferki na opakowaniu i tak wyszło). Czy mogę używać tego kremu? Nie jestem osobą chorobliwie zakręconą na punkcie swojego wyglądu, ale nie chcę też sobie szkodzić.
Krem dobiera się do stanu skóry i jej potrzeb,a nie wieku.
Mam serum, które odpowiada potrzebom mojej skóry,a po 50tce nie jestem, tylko po 30tce.
Co to za krem ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 09:35   #175
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

"Słowiańskie Piękno"
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 21:25   #176
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
"Słowiańskie Piękno"
Kremik nawilżający nie powinien zrobić krzywdy (o ile nie pozapycha porów).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 22:45   #177
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Dzięki wielkie, jakby się nie sprawdził to dam znać .
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:03   #178
SercaBicie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, pomóżcie. Mam 27 lat i suchą, wrażliwą cerę. Czasem pojawiają mi się wypryski - najczęściej po pechowych doświadczeniach z kremami, których zupełnie nie potrafię sobie dobrać. Neutrogena i Soraya podrażniają, Ziaja ma leciutką konsystencję, ale nie daje u mnie rewelacyjnych efektów, podobnie AA... Nie znam się na kosmetykach. Używam ich i staram się dobierać pod siebie, ale to dalekie od fachowego doboru. Dlatego tu jestem.
Pojawiły mi się zmarszczki (mam taką mimikę twarzy, że wszystko widać ) i bardzo chciałabym nad nimi popracować czymś, co jednocześnie nawilża, pielęgnuje i jest możliwie naturalne.
Trochę dość mam już eksperymentowania na swojej skórze i chciałabym kupić cały zestaw kremów jednej, konkretnej firmy dopasowany do moich potrzeb (za fajny efekt jestem skłonna więcej zapłacić). Wolałabym móc korzystać z aptek i drogerii, niż internetu. Możecie mi coś doradzić? Czy możecie doradzić mi też jakich produktów do pielęgnacji twarzy i szyi powinnam używać? Jestem w tej kwestii minimalistką, nie lubię ładować się chemią, a jak dotąd używam płynu micelarnego i kremów nawilżających.
Przy okazji - jakie zabiegi kosmetyczne polecacie do skóry z taką charakterystyką?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Edytowane przez SercaBicie
Czas edycji: 2015-10-22 o 16:04
SercaBicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:51   #179
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez SercaBicie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. Mam 27 lat i suchą, wrażliwą cerę. Czasem pojawiają mi się wypryski - najczęściej po pechowych doświadczeniach z kremami, których zupełnie nie potrafię sobie dobrać. Neutrogena i Soraya podrażniają, Ziaja ma leciutką konsystencję, ale nie daje u mnie rewelacyjnych efektów, podobnie AA... Nie znam się na kosmetykach. Używam ich i staram się dobierać pod siebie, ale to dalekie od fachowego doboru. Dlatego tu jestem.
Pojawiły mi się zmarszczki (mam taką mimikę twarzy, że wszystko widać ) i bardzo chciałabym nad nimi popracować czymś, co jednocześnie nawilża, pielęgnuje i jest możliwie naturalne.
Trochę dość mam już eksperymentowania na swojej skórze i chciałabym kupić cały zestaw kremów jednej, konkretnej firmy dopasowany do moich potrzeb (za fajny efekt jestem skłonna więcej zapłacić). Wolałabym móc korzystać z aptek i drogerii, niż internetu. Możecie mi coś doradzić? Czy możecie doradzić mi też jakich produktów do pielęgnacji twarzy i szyi powinnam używać? Jestem w tej kwestii minimalistką, nie lubię ładować się chemią, a jak dotąd używam płynu micelarnego i kremów nawilżających.
Przy okazji - jakie zabiegi kosmetyczne polecacie do skóry z taką charakterystyką?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Przez internet trudno będzie dobrać zestaw kremów. Wybrałabym się do kosmetologa, albo podpytała zaufaną kosmetyczkę.

Stosowałaś wcześniej filtry na twarz ? Nie chodzi mi o opalanie się, a codzienną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.
Jeśli nie to wybrałabym się do apteki i zapytała o próbki np. Vichy capital soleil SPF 50 (jedna z wersji jest do cery suchej), La Roche Posay ANTHELIOS SPF 50, Avene, Uriage czy Bioderma. Każdemu pasuje niestety co innego.
Do tego na noc krem np polecany przez moją koleżankę Avene Ystheal+
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...38348#r1038348
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 18:59   #180
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.

ja ostatnio mam idealia z vichy i jestem zadowolona. robi co trzeba, bo wygładza, ładnie napina i jakby wydobywa blask cery
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 10:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.