Dysplazja małego stopnia - CIN I - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-31, 13:41   #721
osemawin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Hej Liloouu,
robiłas moze test na hpv?

pozdr
osemawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-01, 08:04   #722
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Hej, tak w tym tygodniu, więc czekam na wyniki
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-01, 12:46   #723
osemawin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Ok 3mam kciuki
osemawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 14:51   #724
encima
Raczkowanie
 
Avatar encima
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 54
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

mRNA negatywne! Cieszę się bardzo, teraz tylko staram się brać witaminy i odżywiać się dobrze żeby pozbyć się CINu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
encima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 20:35   #725
osemawin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Gratulacje!!! Cos niesamowitego jak takie wiadomości cieszą

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Liloouu a co u Ciebie?
osemawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 19:33   #726
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Hej. Odebrałam dziś wyniki. Cytologia dobra. Test DNA HPV - negatywny :-D (14 typów). Przez ostatnie pół roku byłam na Papilocare. Nie wiem czy to coś pomogło, czy po prostu czas (o hpv dowiedziałam się w lipcu 2016)
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-14, 11:34   #727
Bbbb84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 98
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Dawno mnie tu nie było.

Na początku 2019 r dowiedzialam się o hpv.

Tydzień temu odebrałam wynik ,wirusa brak

Ale w cytologoii Ascuss.Lekarz mówi że zapewne stan zapalny,nablonek nie zdążył się zregenerować.Bede miała jeszcze kontrolną kolposkopie.
Bbbb84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-15, 13:52   #728
koreczek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 128
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Hej, ciesze sie, ze wynik pokazal brak wirusa.

Ja tez dawno tu nie bylam a postanowilam zalogowac sie tylko po to zeby podzielic sie rownie dobra wuadomoscia. W sobote odebralam winiki I HPV jest negatywne wiec brak wirusa.

Mam nadzieje, ze wiecej z nas tutaj aktywnych bedzie moglo wkrotce podzielic sie taka wiadomosci a.
koreczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 20:35   #729
scary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

koreczek, gratulacje! Takie wiadomości cieszą!


Dziewczyny, czy jeszcze zaglądacie na ten wątek? Jak Wasze wyniki? Jestem nowa w tym temacie, ale przeczytałam cały w 1 dzień, po tym jak moje wyniki cytologii okazały się nieprawidłowe. Przekopałam chyba pół Internetu i zatrważające jest to, że tak niska jest świadomość HPV - na portalu z poradami psychologicznymi ekspertka radziła kobiecie dla spokoju zbadać sobie krew... Ja sama dowiedziałam się tak naprawdę dopiero jak zaczęłam czytać z czego może wynikać mój negatywny wynik cyto, zawsze przejmowałam się tylko ewentualną ciążą albo HIV, a okazuje się że od seksu można dostać raka...
scary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 12:24   #730
Agataaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

No dokładnie tak jak piszesz. Zawsze się przejmujemy ryzykiem niechcianej ciąży a tutaj jest naprawdę sporo innych dolegliwości, na które powinniśmy zwracać uwagę. Ja lecę niedługo do lekarza robić powtórną cytologię po prawie roku i mam nadzieje ze teraz już wyjdzie dobra
Agataaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 10:31   #731
CinnamonSnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Pomozcie!!
Ide 17 na cytologie. Mieszkam w Anglii i cyt robia teraz tak, ze najpierw robia test na HPV a dopiero spraedzaja komorki. Cyt 3 lata temu mialam normalna. W 2019 roku w styczniu mialam kolposkopie ze wzgleud na polip. Wszystko ok. Teraz boje sie cyt nie ze wzgledu na ten HPV boje sie, ze go bede miec. Mam meza 5 lat ale oczywiscie jak pewnie wiekszosc z nas, mielismy przed soba partnerow. Od czwartku kiedy sie zapislaam nie moge jesc, spac, funkcjonowac! Mam 4 latke i 3 mies niemowle w domu i nie moge funkcjonowac. Jestem zalamana, wystraszona, chodze jakbym umierala. Boje sie tego wirusa chociaz czytam, ze 90% infekcji mija i wiekszodc ma wynik negatynwy, ale tak sie boje sie nie moge nic zrobic. Mam 2 dzieci, ktorymi nie moge sie zajac obecnie bo nie jestem w stanie. To okropny stan! Dzwonilam do lekarza dal mi leki na uspokojenie i skierowanie do psycholga. Ciagke nie moge sie uspokoic i mysle o wtorku i o moim wyniku. Pomozcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CinnamonSnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-16, 19:24   #732
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Hey dziewczyny! Ja od wrzesnia lecze sie w Opramedzie w Warszawie. W piatek bylam na kontrolnej kolposkopii, poprzednia mialam w lipcu i pokazywala przednowotworowe zmiany na szyjce. Mimo ze badanie mialam w piatek 13-go to dzien okazal sie dla mnie szczesliwy przednia tarcza szyjki - brak zmian, proba octowa ujemna, zmiany sie cofnely. Niestety tylnia tarcza nie byla widoczna, lekarz nie mogl zobaczyc jak ona wyglada, wiec pobral cytologie i teraz musze czekac okolo 3 tygodni na wynik. Mam nadzieje ze pokaze ze nie mam juz LSIL. Jesli tak bedzie to zrobie test na hpv. Jesli pokaze, ze jednak LSIL jest nadal, no to kontynuacja leczenia.
Pozdrawiam
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 11:01   #733
Agataaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Czy jakoś szczególnie dbałaś o siebie w tym okresie pomiędzy badaniami? Jakieś leki, witaminy, coś zmieniłaś w stylu życia ?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

I jak tam zdrowie ? Wszystko Ok?
Agataaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 17:56   #734
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cytat:
Napisane przez Agataaa13 Pokaż wiadomość
Czy jakoś szczególnie dbałaś o siebie w tym okresie pomiędzy badaniami? Jakieś leki, witaminy, coś zmieniłaś w stylu życia ?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

I jak tam zdrowie ? Wszystko Ok?
Tak jak wspomnialam, leczę się w Opramedzie. Oni lacza medycyne konwencjonalna z alternatywna. Leczenie polega na przyjmowaniu codziennie ogromnych ilosci L-lizyny, cynku i witaminy D3 (ostatnio dolaczyli mi tez kwasy omega) a takze przyjmowaniu dwa razy w tygodniu dozylnych wlewow z witaminy C, selenu i glutationu. Tych tabletek dziennie lykam tyle, az czasami mnie boli brzuch no ale jak widac zadzialalo, bo badanie ginekologiczne bylo robione u zupelnie niezaleznego ginekologa. W stylu zycia raczej nic nie zmienilam, zyje normalnie, diete tez mam normalna, chociaz radzili mi zebym przeszla na specjalna diete, gdyz mam tez problemy z tarczyca, ale ja jakos nie umiem sie przemoc, zbyt bardzo kocham slodycze i niezdrowe zarcie Sama od siebie do suplementacji dolozylam jeszcze witamine A, witamine B12, B9 i B6 (wyczytalam w internecie ze wlasnie te witaminy moga pomoc zwalczyc hpv, chcialam dorzucic jeszcze witamine E, ale podobno bardzo latwo ja przedawkowac wiec sie troche balam).
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:13   #735
sassszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 22
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Hej, dawno mnie tu nie było, od ostatniego razu gdy L-SIL w kolejnej cytologii nie wyszedł, była poprawa. Po ponad roku zrobiłam ponowna cytologię niestety wieści nie były już tak dobre. Właśnie się dowiedziałam o wyniku H-SIL. I tu pytanie do was dziewczyny, która może miała podobna sytuację gdy się pogorszyło. Ja odrazu w głowie mam raka i umieram... Zalecenie kolposkopia z wycinkiem, cholernie się boję co wyjdzie, pobieranie wycinka boli?
sassszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 06:59   #736
camillajuliett
Przyczajenie
 
Avatar camillajuliett
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 26
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Hej! Nie wiem czy tu jeszcze wchodzicie ale swego czasu byłam tu non stop kilka tygodni temu miałam robiona kolejna cytologię - pokazała oczywiście wszystko w normie oprócz zapalenia, które podobno wychodzi zawsze przy nadzerce. W czerwcu również było w normie + HPV negatywny, bardzo się ciesze i mam nadzieje ze to cholerstwo już nie wroci, chociaż moja Pani ginekolog mówi ze nigdy nie wiadomo pozdrawiam was i również życzę wam dużo zdrówka! Ps. Stosowałam pół roku papilocare
camillajuliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 15:14   #737
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Ja wlasnie odebralam wyniki testu HPV. Niestety, mimo ze kolposkopia i cytologia piekne (zmiany się cofnely) to wykryli mi zupelnie dwa inne typy niz mialam rok temu tamte "stare" zniknely, a teraz mam dwa "nowe": 58 i 89.... No coz... ciag dalszy walki.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 15:38   #738
osemawin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Agaciok, a od tatmtego czasu kiedy wykryli Ci pierwsze typy zabezpieczalas sie? Mogłas zlapac po prostu nowe, raczej w laboratorium sie nie myla chyba.
osemawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 16:03   #739
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cytat:
Napisane przez osemawin Pokaż wiadomość
Agaciok, a od tatmtego czasu kiedy wykryli Ci pierwsze typy zabezpieczalas sie? Mogłas zlapac po prostu nowe, raczej w laboratorium sie nie myla chyba.
A no niestety, zdarzylo sie cos bez zabezpieczenia Przeraza mnie to jak bardzo rozpowszechniony jest ten wirus, praktycznie kazdy ma jakis typ, a i tez ludzie sie praktycznie pod tym katem nie badaja, a jak juz to zrobia sobie to badanie na 12 typow czy iles tam. Ja jak bym sobie zrobila ten na 12 typow to tez by mi wyszlo ze nic nie mam ....
Zastanawiam sie kiedy moglam zlapac te "nowe", no ale juz do tego nie dojde, moze zlapalam je nawet chwile po badaniu w tamtym roku. Dalej musze sie ostro suplementowac i zobaczymy za pol roku.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-22, 21:17   #740
Martyna1794
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cześć- jestwm tu nowa. W listopadzie 2020 dowiedzialam sie o ASCUS. Nastepnie kolkoskopia: wynik satyfakcjonujacy, widoczne subkliniczne zmiany HPV. Typowanie HPV: wykryto typ 58 i 68.

Dodam ze w grudniu 2019 roku mialam jeszcze poprawny wynik cytologii.



Generalnie jestem zalamana, wiem ze wykryto u mnie onkogenne typy HPV. Zastanawiam sie jakie sa realne szanse na cofniecie sie tego.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Obserwuje te posty na biezaco, licze na Wasze wsparcie ☺️
Martyna1794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-25, 19:22   #741
Izabela_4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Witajcie Kochane!!!

Dzisiaj właśnie się dowiedziałam, że mam dwa wirusy o wysokim potencjale onkogennym 16 i 53 ((
Jestem załamana i nie mogę się pozbierać, mam 37 lat, nie wiem czy jest jeszcze jakaś szansa żeby organizm sam to zwalczył? (
Moja dr mnie pocieszała, że jest to możliwe..., ale ja straciłam całą chęć do życia i myślę, że to jest wyrok (((((
Proszę dodajcie mi sił, bo życie traci dla mnie sens ;(
Izabela_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-30, 15:41   #742
camolilo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

zmienić dietę na Omega 3 (90% DHA 2000-6000mg dziennie) stosunek Omega3 do Omega 6 powinien być najlepiej 1:1, (1:6 dla zdrowego)[zero chipsow], ekstrakt z zielonej herbaty, i indole-3-carbinol (meag wazne) należy brać codziennie, do tego minimum 7000 kroków codziennie.

Ekstremalnie wazne jest DHA najlepiej suplementacja + sushi + skorupiaki + sardynki + markele, nie z puszki,
losos dziki nie chodowlany co dziennie w dziecie

"nutritiondata [kropka] self [kropka] com" na tej stronie mozna sprawdzac jakie wazywa i owoce maja omega 3 i omega 6 w jakich propocjach

Edytowane przez camolilo
Czas edycji: 2021-01-30 o 15:50
camolilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-30, 16:44   #743
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cytat:
Napisane przez camolilo Pokaż wiadomość
zmienić dietę na Omega 3 (90% DHA 2000-6000mg dziennie) stosunek Omega3 do Omega 6 powinien być najlepiej 1:1, (1:6 dla zdrowego)[zero chipsow], ekstrakt z zielonej herbaty, i indole-3-carbinol (meag wazne) należy brać codziennie, do tego minimum 7000 kroków codziennie.

Ekstremalnie wazne jest DHA najlepiej suplementacja + sushi + skorupiaki + sardynki + markele, nie z puszki,
losos dziki nie chodowlany co dziennie w dziecie

"nutritiondata [kropka] self [kropka] com" na tej stronie mozna sprawdzac jakie wazywa i owoce maja omega 3 i omega 6 w jakich propocjach
ZGadzam się, do tego ogromne ilości l-lizyny (ja biorę 4-4-4 dawka 1000mg) + cynk (najlepiej Zinkorot, 1/2 - 1/2 - 2) [dawki zalecone przez lekarza specjalnie do zwalczenia HPV), witamina C w dużych ilościach i selen. Można jeszcze dorzucić witaminy B (zwłąszcza kwas foliowy B9) oraz witaminę A i E
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 16:10   #744
Izabela_4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Mam prośbę bo ogarnęła mnie taka panika w związku z zakażeniem hpv 16, że nie mogę normalnie żyć.., nawet pojawiają się mi myśli samobójcze Czy są jakieś dane po jakim czasie od zakażenia może pojawić się rak? i czy jeśli będę teraz regularnie robić badania to jestem w stanie się przed tym najgorszym uchronić?
Przepraszam za te pytania, ale naprawdę jestem w takim stanie że nie mogę się uspokoić i normalnie żyć
Izabela_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 08:10   #745
camillajuliett
Przyczajenie
 
Avatar camillajuliett
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 26
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Kochana, zamiast panikować poczytaj artykuły naukowe na ten temat. Albo zmień lekarza, skoro nie powiedział Ci, że od LSIL jeszcze daleka droga do raka i wręcz znikoma szansa na jego rozwój. Tylko 10% zakażonych ma szansę na pogorszenie stanu do CIN ktory również NIE JEST rakiem. W większości przypadków ten stan się cofa lub zostaje tak przez całe życie. Nie ma co się martwić, trzeba normalnie żyć i dbać o swoje zdrowie.
camillajuliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 10:10   #746
camolilo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

W Badaniach z 1999r, badano wplyw omega 6 i omega 3 na HPV. Wykazali ze omega6 karmi HPV, omega3 dokladnie DHA z ryb zimnych zmniejsza produkcje HPV przy wiekszych dawkach nawet spada rozmnazanie HPV do poziomu kiedy mniej sie produkuje a wiecej redukuje tym samym cofaja sie zmiany.

w badaniach gdzies w necie jest informacja ze indor po 3 miesiacach cofa zmiany CIN3 w 40-60% grupie badanych kobiet, i ekstrat z zielonej herbaty cofa zmiany z CIN2 do CIN1.

Poczytajcie ile i gdzie jest omega6, i dlaczego w bibli Jezus rozmnazal ryby

Omega6 jest zdrowe dla zdrowych ale poczytajcie tez co powoduje omega6 oleje, sezam itp. jest tego mnostwo w jedzeniu
camolilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 23:09   #747
Olkaaa250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cześć, od jakis 3 lat zmagam sie z hpv... Na początku byly klykciny, ktorych udalo mi się szybko pozbyć, potem dobra cytologia raz, a potem znów cin 1lsil,potem ascus, na kolposkopi wyszla jakas drobna zmiana do obserwacji. Ostatnio zrobilam test p16 i wyszedl dodatni, wybieram sie na wycinki. Czy ktoś z Was robil teat p16? Juz nie wiem co o tym wszystkim myslec..
Olkaaa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-06, 14:03   #748
umbajumba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 17
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Ja sie zmagam z cin od 3 lat.

Wykryto u mnie CIN 2 HSIL w lutym 2019 roku wykonano LEEP/LOOP, hpv ujemne, pozniej ASCUS i 2 kolejne cytologie w normie. W tym roku niestety w kolposkopii CIN1 i HPV 16. Nie wiem co robic, partner ten sam, zawsze w zabezpieczeniu, teraz abstynencja, beta glukan, papilocare, omega 3 a jutro ide na szczepienie Gardasil 9. Tak jak wiele z Was jestem zalamana.

Czy slyszala ktoras o terapii fotodynamicznej? Na pubmedzie widzialam jedno badania, ale chyba nie jest ono zlotym standardem.

Pozdrawiam
umbajumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 18:58   #749
umbajumba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 17
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Moze kogos to zainteresuje. Pojawil sie niedawno jakis zel podobny do papilocare, nazywa sie Delfagyn, podobno nowinka na rynku dla lsil
umbajumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 11:04   #750
Agataaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Dokładnie Kochana. Potrzeba takiej osoby, która ogarnie nas panikujące. Ja czekam na wynik mojej potwornej cytologii. W marcu zeszłego roku miałam wycinek pobrany. Wyszło „podejrzenie infekcji hpv”. Lekarz zalecił odczekać pół roku i jeśli nadal wyjdzie nieprawidłowa to dostanę skierowanie na ponowne wycinki pod kątem hpv. Miałam ponowna cytologię w listopadzie. Po świętach w grudniu przyszedł wynik ze zostało pobrane za mało probki. Wrr ale byłam zła. Czekam teraz na wyniki kolejnej bo zmieniłam lekarza. Ciekawa jestem ja przez ten rok mogło się to zmienić. Prowadzę zdrowy styl życia, suplementuje sie i mam zdrowa dietę. To czekanie najgorsze 😐

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

*powtórnej cytologii miało być

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

A jak tam Wasze ciny dziewczyny? ♥️
Agataaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-20 09:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.