kolorówka Bobbi Brown - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-24, 23:38   #1921
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie tańsze nie służyły niestety
z narsa mam jeszcze, ale odkąd mam w/w to przestałam go w sumie używać bo wcale nie jestbtaki super jak mi sie wydawało w porównaniu z tamtymi
A No i jeszcz macowy Pro long mam
Kurcze, już muśle żeby w ogóle zrezygnować z korektorów, bo mnie wymęczą i przetestować jakieś podkłady kompaktowe
Polecicie coś może dobrze kryjącego. Widzę teraz, że Kat coś ma więc trzeba będzie zobaczyć jak wejdzie i myślę też nad Bobbim.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 23:48   #1922
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Kurcze, już muśle żeby w ogóle zrezygnować z korektorów, bo mnie wymęczą i przetestować jakieś podkłady kompaktowe
Polecicie coś może dobrze kryjącego. Widzę teraz, że Kat coś ma więc trzeba będzie zobaczyć jak wejdzie i myślę też nad Bobbim.
Z kompaktami nie pomogę, bo mam zerowe w sumie doświadczenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 23:51   #1923
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z kompaktami nie pomogę, bo mam zerowe w sumie doświadczenie
Uhh, to źle. Czekam na Loyd
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 06:28   #1924
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kusisz tym la mer, ale doczytałam że masz suchą cerę. Ciekawe czy na mieszanej by się sprawdzil. W ogóle w Polsce najjasniejszy dostępny to 02 ivory?

Ja lubię teint idole ultra, ale mam stara wersje i ostatnio ktoś na wizażu pisał że w nowej formule jest gorszy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co się zdążyłam zorientować nowy la mer ma kolory podzielone tonacjami, na ciepłe neutralne i chłodne. Ja mam trójke cream i jest to odcień bardzo jasny i żółty
Nie wiem czy 1 porcelain jest dostępny w polsce ale ze swatchy wynika , że jest bardzo bardzo jasny bo wydał mi się dużo jaśniejszy niż cream a ten to już bardzo jasny kolor

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Uhh, to źle. Czekam na Loyd
Ja też za duzo kompaktów nie miałam ale Bobbi mam także pytaj
( nie wiem czy on się nada na korektor)

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

N
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pasuje Ci jakiś kolor z niego? Jak tak, to zazdraszczam

Power Fabric na początku wyglądał u mnie a potem zaczął przesuszac i sie skończyło

Nie wiem jak sie ten korektor nazywa, ale w katalogu aktualnym Douga był na stronie.

U nas nie widziałam podkładów Forda stacjo
Tak na styk pasuje....tzn nie pasuje ale bardzo sie nie odcina
Lancome nie ma dla mnie odpowiedniego koloru

Toma Forda stacjonarnie w Polsce chyba także nie widziałam albo tego nie pamiętam, szkoda bo to fajne kosmetyki, tzn we większości bo moim zdaniem znaczna część szminek , zwłaszcza te wszystkie metaliczne ect są po prostu okropne....


Power fabric niestety dla mnie jednak za suchy, a teraz gdy nadciąga sezon grzewczy to już wgl będzie się działo z moją cerą
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 08:00   #1925
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z tego co się zdążyłam zorientować nowy la mer ma kolory podzielone tonacjami, na ciepłe neutralne i chłodne. Ja mam trójke cream i jest to odcień bardzo jasny i żółty
Nie wiem czy 1 porcelain jest dostępny w polsce ale ze swatchy wynika , że jest bardzo bardzo jasny bo wydał mi się dużo jaśniejszy niż cream a ten to już bardzo jasny kolor

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------



Ja też za duzo kompaktów nie miałam ale Bobbi mam także pytaj
( nie wiem czy on się nada na korektor)

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

N

Tak na styk pasuje....tzn nie pasuje ale bardzo sie nie odcina
Lancome nie ma dla mnie odpowiedniego koloru

Toma Forda stacjonarnie w Polsce chyba także nie widziałam albo tego nie pamiętam, szkoda bo to fajne kosmetyki, tzn we większości bo moim zdaniem znaczna część szminek , zwłaszcza te wszystkie metaliczne ect są po prostu okropne....


Power fabric niestety dla mnie jednak za suchy, a teraz gdy nadciąga sezon grzewczy to już wgl będzie się działo z moją cerą
A jaki masz kolor kompaktu ? Taki żeby był jak porcelain z longa mi chodzi.
I korektor masz ten lepiej kryjący, czy z obecnej %?

Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 10:11   #1926
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak na styk pasuje....tzn nie pasuje ale bardzo sie nie odcina
Lancome nie ma dla mnie odpowiedniego koloru

Toma Forda stacjonarnie w Polsce chyba także nie widziałam albo tego nie pamiętam, szkoda bo to fajne kosmetyki, tzn we większości bo moim zdaniem znaczna część szminek , zwłaszcza te wszystkie metaliczne ect są po prostu okropne....


Power fabric niestety dla mnie jednak za suchy, a teraz gdy nadciąga sezon grzewczy to już wgl będzie się działo z moją cerą
Heh zdaje sie, ze mamy podobny kolor cery

Szminki Forda macalam kiedyś stacjo i niestety nie przypadły mi do gustu. Moim zdaniem słabe.

A Forever Diora masz? Bo najjaśniejszy 010 jest dalej ciemny
Co ciekawe 020 odcieniowo pasuje mi dobrze, ale pod względem jasności niezbyt dobrze 010 dalej za ciemny ale różowawy. Czemu Dior tych kolorow nie zreformuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 19:09   #1927
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor kompaktu ? Taki żeby był jak porcelain z longa mi chodzi.
I korektor masz ten lepiej kryjący, czy z obecnej %?

Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app
Ja mam warm ivory , ale znam kolor porcelain w przypadku kompaktu i jest nieco ciemniejszy od porcelain w klasycznym evwn finish - niestety.

Nie jest to jednak znacząca różnica a sam podkład ma także wyższe krycie w sumie najwyższe z wszystkich podkladów Bobbi za to jest pięknie naturalnie wyglądającym podkładem więc ja bym mu dała szense i przetestowała , można go także miejscowo delikatnie budować, jeśli zrobimy to z umiarem to nie będzie efektu ciastka ani maski , ani innych tego typu historii

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Heh zdaje sie, ze mamy podobny kolor cery

Szminki Forda macalam kiedyś stacjo i niestety nie przypadły mi do gustu. Moim zdaniem słabe.

A Forever Diora masz? Bo najjaśniejszy 010 jest dalej ciemny
Co ciekawe 020 odcieniowo pasuje mi dobrze, ale pod względem jasności niezbyt dobrze 010 dalej za ciemny ale różowawy. Czemu Dior tych kolorow nie zreformuje
Tak tez i mi się wydaje że cery mamy podobne jeśli chodzi o odcień... O tonacje chyba też... Ty masz żółty podton skory prawda?

Z tymi odcieniami ( to tylko moje pdczucia więc nie muszą mieć nic wspólnego z faktami) to jest chyba tak że tak jak kolor bywa ważniejszy niżeli formuła , tak tonacja jest ważniejsza niż jasność.
Mam np sand od dw i jest minimalnie za ciemny ale tonacją mi bardzo pasuje więc się wtapia a tak np lancome visionaire ( ktory jest o niebo lżejszym podkładem)w odcieniu rose wygląda u mnie źle i niezdrowo mimo że nie jest ciemniejszy od sand a wręcz jaśniejszy.


Diora forever teraz nie mam, ale miałam i na bank kiedyś do niego jeszcze wróce. Bardzo dobry podkład trochę na początku podchodzilam do niego sceptycznie ale ciesze się ze się przekonałam. Miałam flaszkę i wydenkowalam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 19:27   #1928
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Dobra, oddałam bobika. Wzięłam próbkę Porcelain ale cos różowy mi sie wydaje. Mam pelniutki słoiczek
Wzielam tez Armaniego Luminous Silk nr 2 - beda testy

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak tez i mi się wydaje że cery mamy podobne jeśli chodzi o odcień... O tonacje chyba też... Ty masz żółty podton skory prawda?

Z tymi odcieniami ( to tylko moje pdczucia więc nie muszą mieć nic wspólnego z faktami) to jest chyba tak że tak jak kolor bywa ważniejszy niżeli formuła , tak tonacja jest ważniejsza niż jasność.
Mam np sand od dw i jest minimalnie za ciemny ale tonacją mi bardzo pasuje więc się wtapia a tak np lancome visionaire ( ktory jest o niebo lżejszym podkładem)w odcieniu rose wygląda u mnie źle i niezdrowo mimo że nie jest ciemniejszy od sand a wręcz jaśniejszy.


Diora forever teraz nie mam, ale miałam i na bank kiedyś do niego jeszcze wróce. Bardzo dobry podkład trochę na początku podchodzilam do niego sceptycznie ale ciesze się ze się przekonałam. Miałam flaszkę i wydenkowalam.
Tak, mam żółty podton
Wiec zoltki, beze, beżo-zoltki ok, ale typowe swinkowe odcienie nie ma mowy chyba ze tak jak w niektórych - rozu tylko łapka a większość to bez, to ujdzie jeszcze jako tako

Podzielam Twoje odczucia
Z DW musiałam miec 1N1 , ale za mało żółty był. Możliwe, ze jakby Sand miał jasność 1n1 to byłoby git.

A który odcień Diora Ci pasował?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 20:42   #1929
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Mi porcelanka różowa się nie wydaje ale jest to jednak bardzo ale to bardzo jaśniuteńki kolorek, wręcz biały

Mi 1n1 (ecrue) też byl za mało żółty latem jest oprócz tego za jasny, ja generalnie mam bardzo jasną cere i jeśli podkład nie jest różowy a neutralny właśnie to te jasne podkłady zwykle się jakoś bardzo u mnie nie odznaczają. Gorzej jest latem bo wtedy mam cerę w zdecydowanie żółtawym odcieniu i nie ma zmiłuj albo żółto albo źle.

Nie mam idealnie pasującego odcienia u Diora, używałam 010 i zimą był dość ok ale napewno nie był to odcień idealnie trafiony, raczej po prostu w miarę okey.... Sam podkład był jednak tak fajny i jakoś tak dobrze współgrał w tamtym czasie z moją cerą że chętnie go używałam .

Jutro znowu podejde na kilka dni do testów inglota.... Trzy może cztery, chciałam sprawdzić czy to on mnie zapycha.. Co do podkładów nie kupuje już po wpadł mi sisley , la mer stick bobbika , extra rich bobbi , oraz bb sport shiseido oraz pro longwear.... Delikatnie mówiać trochę wydałam przez ostatnie dwa tygodnie.... Basta. Mam zapasy na rok tylko teint idole mi się jeszcze zachciało.... Ale narazie odpuszcze

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Btw.... A propo tego jak trzymają się u mnie podkłady... O godz 6ej rano nałożyłam na buzie podkład visionaire. Dopiero go zmywam....ani się mocno nie świeci ani się nie starł... Tak to u mnie działa w sezonie grzewczym :p
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 21:12   #1930
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi porcelanka różowa się nie wydaje ale jest to jednak bardzo ale to bardzo jaśniuteńki kolorek, wręcz biały

Mi 1n1 (ecrue) też byl za mało żółty latem jest oprócz tego za jasny, ja generalnie mam bardzo jasną cere i jeśli podkład nie jest różowy a neutralny właśnie to te jasne podkłady zwykle się jakoś bardzo u mnie nie odznaczają. Gorzej jest latem bo wtedy mam cerę w zdecydowanie żółtawym odcieniu i nie ma zmiłuj albo żółto albo źle.

Nie mam idealnie pasującego odcienia u Diora, używałam 010 i zimą był dość ok ale napewno nie był to odcień idealnie trafiony, raczej po prostu w miarę okey.... Sam podkład był jednak tak fajny i jakoś tak dobrze współgrał w tamtym czasie z moją cerą że chętnie go używałam .

Jutro znowu podejde na kilka dni do testów inglota.... Trzy może cztery, chciałam sprawdzić czy to on mnie zapycha.. Co do podkładów nie kupuje już po wpadł mi sisley , la mer stick bobbika , extra rich bobbi , oraz bb sport shiseido oraz pro longwear.... Delikatnie mówiać trochę wydałam przez ostatnie dwa tygodnie.... Basta. Mam zapasy na rok tylko teint idole mi się jeszcze zachciało.... Ale narazie odpuszcze

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Btw.... A propo tego jak trzymają się u mnie podkłady... O godz 6ej rano nałożyłam na buzie podkład visionaire. Dopiero go zmywam....ani się mocno nie świeci ani się nie starł... Tak to u mnie działa w sezonie grzewczym :p
Jest różowawa - tym bardziej widać jak zetknęłam ja z żółtawym podkładem

1n1 nie był za jasne nigdy, momentami nawet może ciutkę za ciemny jeszcze No ale i tak miłości nie było tyle razy, wiec pass

Dior to właśnie ta 020-ka odcieniowo jest ok, lecz nie jasnosciowo 010 juz za różowawy ciutkę i właśnie przez to buzia nie wyglada ok, i od szyi i tak sie odcina

Uparta z tym inglotem
No poszalałas z podkładami co nieco ale większość i tak 24 M-ce od otwarcia można zużywać wiec dasz rade
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 22:39   #1931
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi porcelanka różowa się nie wydaje ale jest to jednak bardzo ale to bardzo jaśniuteńki kolorek, wręcz biały

Mi 1n1 (ecrue) też byl za mało żółty latem jest oprócz tego za jasny, ja generalnie mam bardzo jasną cere i jeśli podkład nie jest różowy a neutralny właśnie to te jasne podkłady zwykle się jakoś bardzo u mnie nie odznaczają. Gorzej jest latem bo wtedy mam cerę w zdecydowanie żółtawym odcieniu i nie ma zmiłuj albo żółto albo źle.

Nie mam idealnie pasującego odcienia u Diora, używałam 010 i zimą był dość ok ale napewno nie był to odcień idealnie trafiony, raczej po prostu w miarę okey.... Sam podkład był jednak tak fajny i jakoś tak dobrze współgrał w tamtym czasie z moją cerą że chętnie go używałam .

Jutro znowu podejde na kilka dni do testów inglota.... Trzy może cztery, chciałam sprawdzić czy to on mnie zapycha.. Co do podkładów nie kupuje już po wpadł mi sisley , la mer stick bobbika , extra rich bobbi , oraz bb sport shiseido oraz pro longwear.... Delikatnie mówiać trochę wydałam przez ostatnie dwa tygodnie.... Basta. Mam zapasy na rok tylko teint idole mi się jeszcze zachciało.... Ale narazie odpuszcze

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Btw.... A propo tego jak trzymają się u mnie podkłady... O godz 6ej rano nałożyłam na buzie podkład visionaire. Dopiero go zmywam....ani się mocno nie świeci ani się nie starł... Tak to u mnie działa w sezonie grzewczym :p
Ok, dzięki za opinię kompaktu. Muszę go zmacać stacjonarnie
Jak podejrzewasz dziada Inglota za zapychanie, to może lepiej nie kombinować z nim dalej
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 07:35   #1932
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jest różowawa - tym bardziej widać jak zetknęłam ja z żółtawym podkładem

1n1 nie był za jasne nigdy, momentami nawet może ciutkę za ciemny jeszcze No ale i tak miłości nie było tyle razy, wiec pass

Dior to właśnie ta 020-ka odcieniowo jest ok, lecz nie jasnosciowo 010 juz za różowawy ciutkę i właśnie przez to buzia nie wyglada ok, i od szyi i tak sie odcina

Uparta z tym inglotem
No poszalałas z podkładami co nieco ale większość i tak 24 M-ce od otwarcia można zużywać wiec dasz rade
U mnie gdy jestem blada ta różowość nie wybija.... Dopiero gdy się opale ...no wtedy jest bardzo słabo.

Dużo za ciemna jest u Ciebie 020 ?

Ano ładne wykończenie ma ten inglot no ale nic, odam go może ktoś inny skorzysta

Dziś lecę ze skin foundation.... Btw mam może 1/4 buteleczki jeszcze i miałam w środku wymieszane dwa kolory tj sand i porcelain... Chyba najbliżej mi do tego kolorru . Szkoda że solo nie ma takiego

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Ok, dzięki za opinię kompaktu. Muszę go zmacać stacjonarnie
Jak podejrzewasz dziada Inglota za zapychanie, to może lepiej nie kombinować z nim dalej
Zmacaj , zmacaj i koniecznie daj znac jak wrażenia. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się u Ciebie. Trzymam kciuki.


A tak inglota jednak nie aplikowałam. Muszę go oddać. Fajny jest tylko ...no jeśli to on zapycha to ja podziękuje. Masz racje bezsensu ryzykować.


Widziałyście nową paletkę cieni Bobbi? W internetach jakieś szaleństwo zupełne .....a mi się nie podoba ciemna szara bura i ponura , jakaś nie Bobbikowa taka. Może świateczna będzie lepsza
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 19:31   #1933
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie gdy jestem blada ta różowość nie wybija.... Dopiero gdy się opale ...no wtedy jest bardzo słabo.

Dużo za ciemna jest u Ciebie 020 ?

Ano ładne wykończenie ma ten inglot no ale nic, odam go może ktoś inny skorzysta

Dziś lecę ze skin foundation.... Btw mam może 1/4 buteleczki jeszcze i miałam w środku wymieszane dwa kolory tj sand i porcelain... Chyba najbliżej mi do tego kolorru . Szkoda że solo nie ma takiego

Widziałyście nową paletkę cieni Bobbi? W internetach jakieś szaleństwo zupełne .....a mi się nie podoba ciemna szara bura i ponura , jakaś nie Bobbikowa taka. Może świateczna będzie lepsza
No chyba jestem bardziej żółta, bo u mnie ta różowośc wybija widoczniej

Hmm, No troche, widać różnice na linii szyja - twarz. Ale wyglądam w tej 020-ce, jak milion $ dzisiaj nałożyłam próbkę jej na ryjek i kooorde chyba muszę miec ten odcień mimo wszystko
010 mogłabym niby nosic - ale niestety nie robi juz woow

No ale jak mieszasz i jest ok, to wiesz

Nie widziałam ale ja sie kolorówką bobika nie interesuje za bardzo. , tylko te podkłady i linery leżą w zasięgu mojego zainteresowania Miałam kiedyś błyszczyk i szminkę. I szminka była. taki nudziak różowawy, niestety gdzieś zgubiłam a nie pamietam jaki kolor i jaka linia wiem ze była nawilżająca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 20:20   #1934
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No chyba jestem bardziej żółta, bo u mnie ta różowośc wybija widoczniej

Hmm, No troche, widać różnice na linii szyja - twarz. Ale wyglądam w tej 020-ce, jak milion $ dzisiaj nałożyłam próbkę jej na ryjek i kooorde chyba muszę miec ten odcień mimo wszystko
010 mogłabym niby nosic - ale niestety nie robi juz woow

No ale jak mieszasz i jest ok, to wiesz

Nie widziałam ale ja sie kolorówką bobika nie interesuje za bardzo. , tylko te podkłady i linery leżą w zasięgu mojego zainteresowania Miałam kiedyś błyszczyk i szminkę. I szminka była. taki nudziak różowawy, niestety gdzieś zgubiłam a nie pamietam jaki kolor i jaka linia wiem ze była nawilżająca.
Szminki uważam za bardzo dobre, no i są b.często na promocjach w Douglasie

Co do Diorka jeszcze to ja początkowo podchodziłam do niego bardzo sceptycznie ze względu na opinie w internecie
Trafiłam nie na te co trzeba. Oglądałam recenzje Susz i bardzo negatywnie wypowiadała się o tym podkładzie, jakoś tak mocno utkwiło mi to w pamięci że później długo nie zdecydowałam się na własny. Błąd, on bardzo naturalnie wygląda i wgl to dobry produkt. Zarzucone mu było że nie kryje ale moim zdaniem kryje bardzo fajnie .


A jak tam Bobbik? Teztujesz? On mi formuła pasuje chyba najbardziej ze wszystkiego co miałam, choć chwilowo la mer wysówa się na prowadzenie. A jaki on perfekcyjnie jasno żółty jest... Po prostu kurczaczek
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 20:28   #1935
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Szminki uważam za bardzo dobre, no i są b.często na promocjach w Douglasie

Co do Diorka jeszcze to ja początkowo podchodziłam do niego bardzo sceptycznie ze względu na opinie w internecie
Trafiłam nie na te co trzeba. Oglądałam recenzje Susz i bardzo negatywnie wypowiadała się o tym podkładzie, jakoś tak mocno utkwiło mi to w pamięci że później długo nie zdecydowałam się na własny. Błąd, on bardzo naturalnie wygląda i wgl to dobry produkt. Zarzucone mu było że nie kryje ale moim zdaniem kryje bardzo fajnie .


A jak tam Bobbik? Teztujesz? On mi formuła pasuje chyba najbardziej ze wszystkiego co miałam, choć chwilowo la mer wysówa się na prowadzenie. A jaki on perfekcyjnie jasno żółty jest... Po prostu kurczaczek
Nie czytam juz dawni opinii w necie nt podkładów, bo najlepszym opiniotwórca jest własna buzia
Kiedyś Forever mi nie pasował, ale to było przed jego reformulacja w ogóle. Teraz juz chyba druga przeszedł w ciągu 2 lat i jak nie ten podkład i kryje super
Nic to, będę brała próbki 020 i używała czasem może rozbiele ja lekko czymś chociaż to juz nie to wtedy by było.

Nie testowałam jeszcze Porcelain. Ale chwilowo odpuszczam kupno go. Chce na zimę Kat wziąć, wiec czekam na piątek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-09-27 o 12:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 07:18   #1936
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie czytam juz dawni opinii w necie nt podkładów, bo wiem ze niecentrowa, ze najlepszym opiniotwórca jest własna buzia
Kiedyś Forever mi nie pasował, ale to było przed jego reformulacja w ogóle. Teraz juz chyba druga przeszedł w ciągu 2 lat i jak nie ten podkład i kryje super
Nic to, będę brała próbki 020 i używała czasem może rozbiele ja lekko czymś chociaż to juz nie to wtedy by było.

Nie testowałam jeszcze Porcelain. Ale chwilowo odpuszczam kupno go. Chce na zimę Kat wziąć, wiec czekam na piątek
Ja do rozbielania mam aktualnie tylko kropelki z the body shop
Są bardzo okey, dużo lepsze od nyxa ale jednak tyci zmieniają formułę podkładu zresztą u mnie to zwykle jest tak że nie tylko rozbielenia potrzeba ale i zżółcenia dziś nakładam shiseido.... Inglota odpusciłam. Bardzo chciałam polubić się z czymś przyjaznym dla portfela i nadal uważam że jest rewelacyjny no ale jak zapycha to po ptokach

Kliknęłam teint idole za 150 zł grzech nie kupić
Tej wersji się będe trzymać choćby podpalana


Btw, a jakiego pudru( lub pudrow) używasz? Ja w sumie tylko meteorytów ostatnio i musze kupić coś delikatnego
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 12:07   #1937
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja do rozbielania mam aktualnie tylko kropelki z the body shop
Są bardzo okey, dużo lepsze od nyxa ale jednak tyci zmieniają formułę podkładu zresztą u mnie to zwykle jest tak że nie tylko rozbielenia potrzeba ale i zżółcenia dziś nakładam shiseido.... Inglota odpusciłam. Bardzo chciałam polubić się z czymś przyjaznym dla portfela i nadal uważam że jest rewelacyjny no ale jak zapycha to po ptokach

Kliknęłam teint idole za 150 zł grzech nie kupić
Tej wersji się będe trzymać choćby podpalana


Btw, a jakiego pudru( lub pudrow) używasz? Ja w sumie tylko meteorytów ostatnio i musze kupić coś delikatnego
Ja myslslam zeby moze rozbielic jasniejszym podkladem deczko, ale musiałby być ten sam tylko jasniejszy, czyli musiałabym miec forever 020 i 010 i spróbowac mieszac A nejlepiej, jakby byl jakis jasniejszy od 010 i zołtawy. Poza pl sa takie? Nie wiem moze?

No za taką cene, to spoko

Obecnie sypkiego KVD i bardzo mi przypadł do gustu, na zmiane z z RCMA. Wczesniej mialam LM sławetny, ale zbyłam, jakos sie nie pokochalismy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 21:49   #1938
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja myslslam zeby moze rozbielic jasniejszym podkladem deczko, ale musiałby być ten sam tylko jasniejszy, czyli musiałabym miec forever 020 i 010 i spróbowac mieszac A nejlepiej, jakby byl jakis jasniejszy od 010 i zołtawy. Poza pl sa takie? Nie wiem moze?

No za taką cene, to spoko

Obecnie sypkiego KVD i bardzo mi przypadł do gustu, na zmiane z z RCMA. Wczesniej mialam LM sławetny, ale zbyłam, jakos sie nie pokochalismy
Pytasz czy kropelki tbs są poza Polską? Szczerze mówiąc nie pamiętam czy kupowałam je u nas ,możliwe że w Niemczech albo Szwajcarii .... Nie wiem, ale są świetne bo dzięki temu że konsystencje mają lejącą i wodnistą nie robią mi z tego typu podkładów zbitych form bo tego bardzo nie lubie owszem nyx jest bardziej wydajny za to tu efekt jakby..... Jakby nie z farby.. Nie wiem czy wiesz co mam na myśli... Nie umiem tego ubrać w slowa. Chodzi mi o to że nie mam nachalnie przefarbowanego podkładu. Podton nie jest zmieniony, a to bardzo bardO fajne.

Ja mam w sumie tylko meteoryty bo wydenkowałam mineralnego maca. La mer też mi się skończył. Kupie albo raz jeszcze sypańca albo jakiś prasowany standardowy puder od guerlaina.... Bardzo mnie kuszą. Podobnie sypaniec od Estee Lauder.


Ten puder od kvt jest bardzo chwalony. Czy on mocno matuje?

Ja właściwie podkładów long lasting nie musze w żaden sposób pudrować. Meteorytów uzywam z przyzwyczajenia. Dziś shoseido synchro miałam .....15 godzin... Nie zaświecil się wcale tyćkę starł przy nosie bo go dmuchałam.... No ale ja mam cere suchą więc przy takich szalenstwach dodatkowa porcja olejku obowiązkowa

Niemniej....trwałość petarda. Czy power fabric trzymał sie u Ciebie równie dobrze jak synchro?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 22:11   #1939
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Pytasz czy kropelki tbs są poza Polską? Szczerze mówiąc nie pamiętam czy kupowałam je u nas ,możliwe że w Niemczech albo Szwajcarii .... Nie wiem, ale są świetne bo dzięki temu że konsystencje mają lejącą i wodnistą nie robią mi z tego typu podkładów zbitych form bo tego bardzo nie lubie owszem nyx jest bardziej wydajny za to tu efekt jakby..... Jakby nie z farby.. Nie wiem czy wiesz co mam na myśli... Nie umiem tego ubrać w slowa. Chodzi mi o to że nie mam nachalnie przefarbowanego podkładu. Podton nie jest zmieniony, a to bardzo bardO fajne.

Ja mam w sumie tylko meteoryty bo wydenkowałam mineralnego maca. La mer też mi się skończył. Kupie albo raz jeszcze sypańca albo jakiś prasowany standardowy puder od guerlaina.... Bardzo mnie kuszą. Podobnie sypaniec od Estee Lauder.


Ten puder od kvt jest bardzo chwalony. Czy on mocno matuje?

Ja właściwie podkładów long lasting nie musze w żaden sposób pudrować. Meteorytów uzywam z przyzwyczajenia. Dziś shoseido synchro miałam .....15 godzin... Nie zaświecil się wcale tyćkę starł przy nosie bo go dmuchałam.... No ale ja mam cere suchą więc przy takich szalenstwach dodatkowa porcja olejku obowiązkowa

Niemniej....trwałość petarda. Czy power fabric trzymał sie u Ciebie równie dobrze jak synchro?
Nie, kolor podkładu Diora Forever
Kropelek nie lubie.

Puder Kat nie jest strocte matujacy, on daje satynowy efekt, ale mega sie wszystko ladnie trzyma w ciagu dnia, dla mnie lepszy od LM

Jakos nei wyobrazam sobie makijazu bez przypudrowania całosci Tak sie przyzywczailam, ze puder musi byc

Synchro i Power mialy chyba podobna trwałosc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 07:56   #1940
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Do rozjasniania dobry jest też podobno podkład z MAP i można kupić próbkę w sloiczku, ale ja osobiście mam trochę średnie podejście bo jak miałam podkład w normalnym kolorze to okropnie wyglądał. Rozwarstwianie i ścieranie straszne, ale może ten biały inaczej wypada.

Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2017-09-28 o 21:39
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 17:41   #1941
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Do rozjasniania dobry jest też podobno podkład z MAP i można kupić próbkę w sloiczku, ale ja osobiście mam trochę średnie podejście bo jak miałam podkład w normalnym kolorze to okropnie wyglądał. Rozwarstwianie i ścieranie straszne, ale może ten biały inaczej wypada.

Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app
wczesniej miałam też biały face and body i byl okey ale mieszałam go w sumie jedynie z innymi ciemniejszymi podkładami o tej formule

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, kolor podkładu Diora Forever
Kropelek nie lubie.

Puder Kat nie jest strocte matujacy, on daje satynowy efekt, ale mega sie wszystko ladnie trzyma w ciagu dnia, dla mnie lepszy od LM

Jakos nei wyobrazam sobie makijazu bez przypudrowania całosci Tak sie przyzywczailam, ze puder musi byc

Synchro i Power mialy chyba podobna trwałosc.

U mnie wystarczą zwykle meteoryty. Wiem ze teoretycznie powinno se przypudrować podklad ale u mnie przy long lastingach, nawet tych lekkich nie sprawdza się to bo podkład zaczyna wyglądać dość często bardzo ciężko i nieświeżo. Z drugiej strony meteoryty to mimo wszystko też puder
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 18:10   #1942
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

U mnie wystarczą zwykle meteoryty. Wiem ze teoretycznie powinno se przypudrować podklad ale u mnie przy long lastingach, nawet tych lekkich nie sprawdza się to bo podkład zaczyna wyglądać dość często bardzo ciężko i nieświeżo. Z drugiej strony meteoryty to mimo wszystko też puder
U mnie pudrowanie lastingow nie wpływa na ciężkość czy nieświeżość ale ja nie daje dużo pudru.

No i zamiast Bobbi wzięłam Forever
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-09-29 o 18:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 21:32   #1943
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja testowałam YSL, ale niestety za ciemny. A szkoda bo formuła fajna i dobrze kryje
Testowałyście może korektor Tarte ?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 21:43   #1944
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Ja testowałam YSL, ale niestety za ciemny. A szkoda bo formuła fajna i dobrze kryje
Testowałyście może korektor Tarte ?
Mam tarte i jest
Przez niego mój ukochany Nars okazał sie być byle czym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 22:23   #1945
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tarte i jest
Przez niego mój ukochany Nars okazał sie być byle czym
O kurcze
To pisz mi zaraz jaki masz kolor Narsa i jaki Tarte ?
Ja dumam nad Fair Neutral. Z Narsa miałam Chantilly, ale był za jasny i za suchy jak dla mnie :|
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 22:29   #1946
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
O kurcze
To pisz mi zaraz jaki masz kolor Narsa i jaki Tarte ?
Ja dumam nad Fair Neutral. Z Narsa miałam Chantilly, ale był za jasny i za suchy jak dla mnie :|
Narsa mam Vanilla, a z Tarte Light Sand, jest jasniejszy od Narsa, Na poczatku myslalam, ze mogłam wziac Light Neutral bo pasuje odcieniem do Vanilla. Jednak sie okazało ze ten co wziełam wcale nie jest za jasny i super pod oczami wyglada, ale mysle czyby nie dokupic wlasnie tego drugiego odcenia tez na zmiane.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 22:37   #1947
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Narsa mam Vanilla, a z Tarte Light Sand, jest jasniejszy od Narsa, Na poczatku myslalam, ze mogłam wziac Light Neutral bo pasuje odcieniem do Vanilla. Jednak sie okazało ze ten co wziełam wcale nie jest za jasny i super pod oczami wyglada, ale mysle czyby nie dokupic wlasnie tego drugiego odcenia tez na zmiane.
Ok, dzięki
Ja raczej jak będę chciała kupować to wezmę Fair Neutral.
A masz ogólnie problem z wchodzeniem niektórych korektorów w zmarszczki ? Albo po prostu uwidacznianie tych "nieistniejących" Jak to wygląda z Tarte ?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 22:51   #1948
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Ok, dzięki
Ja raczej jak będę chciała kupować to wezmę Fair Neutral.
A masz ogólnie problem z wchodzeniem niektórych korektorów w zmarszczki ? Albo po prostu uwidacznianie tych "nieistniejących" Jak to wygląda z Tarte ?
Ostrzegam, ze Fair sa mega jasne, prawie białe niektóre, wiele dziewczyn klikało w ciemno fair i sie przejechało. Ja długo studiowałam swatche w necie i dopiero po kilkudziesieciu sie zdecydowałam i na szczescie trafiłam, a bałam sie ze bedzie za jasny bardzo albo za ciemny.

Raczej nie mam takich problemów, ale ja nawilzam dobrze skóre pod oczami, a przy Tarte trzeba, bo moze wysuszyć. Mnie nie wysuszył ani razu, ani nigdzie nie wlazł i niczego nie podkreślił ale słyszałam i takie opinie o wysuszaniu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:16   #1949
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Kurcze, to nie wiem. Coś czuję, że zrobię wtopę tak jak z Narsem. Na yt jest porównanie z Catrice w kolorze 005, który mi pasuje w sam raz, a Tate wychodzi chyba jaśniej.
A jak puder z Kat? Używałaś pod oczy?

Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:24   #1950
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Ok, dzięki
Ja raczej jak będę chciała kupować to wezmę Fair Neutral.
A masz ogólnie problem z wchodzeniem niektórych korektorów w zmarszczki ? Albo po prostu uwidacznianie tych "nieistniejących" Jak to wygląda z Tarte ?
ja mam Fair Neutral i Fair Beige - ten pierwszy tak na poziomie nc20 z maca, z Narsa mam Vanilla i jest jaśniejszy od FN
FB baaardzo jasny - mieszam albo używam tylko w wewnętrzne kąciki oka
Tarte jest bardziej kremowy niż nars, ale jak się użyje dużo to wchodzi w zmarszczki, a przy mniejszej iości nie kryje tak bardzo, ale nie zasycha na pieprz, więc można poprawić w ciągu dnia - ja bardzo lubię i uważam, ze jest dużo lepszy niz Nars - ten dla mnie jest suchy jak wiór

ogólnie Tarte to dla mnie najlepszy balans między kryciem a wysuszaniem, a z tym ostatnim mam problem notoryczny mimo dawania olejków jako baza pod korektor... polecam ten korektor, a mam ich wieeeele
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2017-09-30 o 11:28
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.