KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-17, 12:49   #751
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Jak już jesteśmy w strefie marzeń to mi się marzy jakiś fajny komunikator do wiadomości prywatnych Bo jak tak sobie dłużej pisze to wiecznie musze schodzić na koniec wiadomości i tam dopisywać lub tworzyć nowy temat bo nie chce już mi wysyłać wiadomości bo już naklepałam za dużo ;D Pewnie nie da się tego zrobić , ale jak ktoś moży o alfabetycznym spisie recek u każdej wizażanki z podziałem na kategorie :P to ja marzę o komunikatorze
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 20:40   #752
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Hej,nie jestem pewna czy piszę w dobrym miejscu, ale spróbuję : czy jest opcja dodania samego kodu kreskowego do produktu, który jest już w bazie KWC?
Z góry dzięki za odpowiedź
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 10:06   #753
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
czy jest opcja dodania samego kodu kreskowego do produktu, który jest już w bazie KWC?
Jest, ale wszelkie zmiany w kartach produktu dodaje i zatwierdza administracja/moderacja KWC.
Najwygodniej przekazać go przez przycisk "Zgłoś do moderacji" tuż nad opisem produktu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 19:56   #754
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ach, no tak, nie wpadłam na to, że można dodawać dzięki tej opcji. Jakoś spodziewałam się przycisku "Dodaj kod kreskowy" Dzięki wielkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 17:57   #755
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Usunęłam kilka pozycji z listy Mój Hit, a one nadal mi się tam wyświetlają.
Będzie to naprawione?
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 19:39   #756
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie można wejść w kategorię Pudry. Wyświetla się błąd 404 - nie ma takiej strony.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 20:26   #757
Krowa1989
Raczkowanie
 
Avatar Krowa1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 153
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie tylko tam. Ja mam cały dzień problem z wejściem w różne podkategorie.
Krowa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 13:22   #758
ClaireStyle
Przyczajenie
 
Avatar ClaireStyle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 14
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Hej dziewczyny mam problem, chodzi o ranking kwc pomimo dodawania nowych opinii i produktów od kilku dni moja pozycja się nie zmienia tzn. dane są jakby niezaktualizowane.
Miesiąc temu miałam podobnie i zamiast w pierwszej 10 byłam w 40
Wiecie może do kogo napisać w tej sprawie ???

Z góry dziękuję za wszystkie informacje
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
ClaireStyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 18:08   #759
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Zgłosiłam tą sprawę wczoraj do managera KWC Bardzo proszę o cierpliwość, po weekendzie na pewno IT się temu przyjrzy.

Edytowane przez Anusia490
Czas edycji: 2018-05-13 o 18:10
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 21:27   #760
gosiaczek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 29
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Potwierdzam problem z aktualizacją rankingu recenzentek - od kilku dni stoi on w miejscu i ani drgnie. Wcześniej był aktualizowany na bieżąco. Mimo że aktywność użytkowniczek jest duża - zarówno ja jak i inne wizażanki dodajemy nowe recenzje licznik ani drgnie.
Tę aktywność widać jedynie przy loginie - tam zarówno liczba recenzji, pochwał jak i dodawanych produktów pojawia się na bieżąco.
Potwierdzam również błąd 404 - nie ma takiej strony. Dzisiaj wyświetlił mi się wielokrotnie. Chciałam dodać nowe produkty i recenzje do nich ale nie zostały one zapisane i za każdym razem pojawia się ten właśnie błąd.
gosiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 14:58   #761
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Zauważyłam,że często recenzentki - prawdopodobnie nowe wychwalają produkt,zamierzają kupić ponownie i ... dają mu jedną gwiazdkę .
Nie wiem ,czy wynika to z nieznajomości regulaminu czy niedbalstwa.
Przykład:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...review-2267591 .
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 13:10   #762
Greenbrierr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Podczas dodawania nowego producenta, przycisk zapisz jest nieakywny? Brak reakcji po próbie zapisania
Greenbrierr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 14:21   #763
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Podczas dodawania nowego produktu nie działa wybór pojemności, konkretnie "ml" a po naciśnięciu "dodaj produkt" wyskakuje strona "błąd KWC".
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 15:58   #764
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Podczas dodawania nowego produktu nie działa wybór pojemności, konkretnie "ml" a po naciśnięciu "dodaj produkt" wyskakuje strona "błąd KWC".

U mnie to samo. Po wprowadzeniu wszystkich danych klikam dodanie produktu i wyskakuje informacja "wystąpił błąd". Tak samo w przypadku, kiedy chcę poprawić recenzję, którą dziś napisałam - recenzja jest na stronie, ale kiedy chcę zapisać zmiany wyskakuje "błąd".
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 15:29   #765
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Spróbujcie teraz
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 11:41   #766
April11
Przyczajenie
 
Avatar April11
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 14
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Hej, nie wiem, czy dobry wątek, ale mam taki problem, że dostałam do testów zestaw z Loreala z olejkiem kokosowym i zauważyłam, że kilka dni temu same się dodały recenzje tych produktów z treścią Test Nie pisałam jeszcze tych recenzji, bo cały czas czekam na ankietę wynikową... Widzę, że te recenzje już zostały usunięte, bo ktoś je zgłosił, ale nie wiem czy mam się nimi martwić i czy mogę już dodać swoje?
April11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 11:55   #767
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez April11 Pokaż wiadomość
zauważyłam, że kilka dni temu same się dodały recenzje tych produktów z treścią Test
Matrix zyskał samoświadomość


Żartuję. Z tego, co widzę, to jakieś testowanie oprogramowania KWC. Nie przejmowałabym się tym.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2018-06-04 o 12:00
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 17:32   #768
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

[1=14fcb71dd2ad29d848b6ea7 7d463aca2a179b601;8256856 1]Usunęłam kilka pozycji z listy Mój Hit, a one nadal mi się tam wyświetlają.
Będzie to naprawione? [/QUOTE]


Up.

Mogłabym wiedzieć czy zostanie to naprawione?
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 09:20   #769
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Od pewnego czasu mam problem w przenoszeniu kosmetyków z jednej przegródki do innej w Mojej Torebce. Mianowicie po kliknięciu na Przenieś przy kosmetyku wyskakuje okienko z informacją " Unknow class with counter Edipress\Bundle\KwcBundle \Helper\CounterHelper". Muszę kliknąć OK, okienko znika, a wraz z nim po odświeżeniu strony również kosmetyk, który chciałam przenieś, ale nie przenosi się tylko zostaje usunięty.
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 16:17   #770
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Widzę u siebie jakiś problem z recenzją- dzisiaj rano dostałam ankietę wynikową po teście lakieru żelowego Avon. Wypełniłam ankietę i wstawiłam recenzję Niestety teraz jej nie ma ani moim liczniku napisanych recenzji ani w mojej karcie profilowej. Co więcej recenzję zapisują się teraz w karcie wcześniejszej wersji tego lakieru którą dodała do katalogu ev6 ( na miniaturce miętowy lakier ) mojej tam też nie ma Ja swoją pisałam na produkt który o ile pamiętam dodała Pani Agatka- teraz nawet w bazie nie mogę znaleźć. Nie dostałam również wiadomości o usunięciu recenzji- dlatego zgłaszam zaginięcie recenzji w akcji
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 16:27   #771
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Widzę u siebie jakiś problem z recenzją- dzisiaj rano dostałam ankietę wynikową po teście lakieru żelowego Avon. Wypełniłam ankietę i wstawiłam recenzję Niestety teraz jej nie ma ani moim liczniku napisanych recenzji ani w mojej karcie profilowej. Co więcej recenzję zapisują się teraz w karcie wcześniejszej wersji tego lakieru którą dodała do katalogu ev6 ( na miniaturce miętowy lakier ) mojej tam też nie ma Ja swoją pisałam na produkt który o ile pamiętam dodała Pani Agatka- teraz nawet w bazie nie mogę znaleźć. Nie dostałam również wiadomości o usunięciu recenzji- dlatego zgłaszam zaginięcie recenzji w akcji
Sprawdź za jakiś czas. To może być efekt np. scalania dubli.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 17:46   #772
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witam, bardzo proszę o wyjaśnienie sytuacji oraz przywrócenie mojej recenzji, nie zostałam poinformowana o jej usunięciu, ani powodzie, nie przekopiowałam więc jej do osobistych notatek.


Chodzi o depilator marki Remington, produkt, który zrecenzowałam oraz moja recenzja były w tym linku: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...review-1706336 , jednak po kliknięciu wyświetla się info o błędzie i usunięciu lub uszkodzeniu pliku.


Tymczasem w katalogu nowości KWC pojawił się ostatnio ten sam model depilatora, z zerową liczbą recenzji: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...l-ipl6250.html


Nie mam na swoim koncie KWC w zakładce "usunięte recenzje" adnotacji o jakimkolwiek usunięciu mojej recenzji.





.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 12:06   #773
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witam, bardzo proszę o wyjaśnienie sytuacji oraz przywrócenie mojej recenzji, nie zostałam poinformowana o jej usunięciu, ani powodzie, nie przekopiowałam więc jej do osobistych notatek.

Chodzi o depilator marki Remington, produkt, który zrecenzowałam oraz moja recenzja były w tym linku: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...review-1706336 , jednak po kliknięciu wyświetla się info o błędzie i usunięciu lub uszkodzeniu pliku.
Tymczasem w katalogu nowości KWC pojawił się ostatnio ten sam model depilatora, z zerową liczbą recenzji: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...l-ipl6250.html
Nie mam na swoim koncie KWC w zakładce "usunięte recenzje" adnotacji o jakimkolwiek usunięciu mojej recenzji.
.
Nie mam takiej recenzji na liście usuniętych. Z twoich jest tylko balsam do ust YR i korund.
Ale jego brak faktycznie wymaga wyjaśnienia, nawet Google go zindeksowały w sierpniu 2017.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2018-07-03 o 18:52
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 14:31   #774
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dawno nie zgłaszałam nic w forum technicznym, nie mogę znaleźć starego wątku o kosmetykach do przeniesienia do "zapomnianych" więc zgłaszam tutaj.
Ten peeling
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...uleczkami.html
został niedawno przeniesiony do zapomnianych, tymczasem jest ciągle dostępny w sprzedaży, oferuje go wiele drogerii internetowych. Właśnie sama przymierzałam się do recenzji....
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 18:38   #775
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

No i znalazł się Remington
Clarins też widzę, że jest np. we francuskich Syforach, kosztuje 31,50, a na stronie Clarinsa 33,50EUR.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2018-07-03 o 18:50
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 16:09   #776
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Exclamation Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Zauważyłam, że w zgłoszonym przeze mnie kosmetyku: Isana, Balsam do rąk i paznokci `Aloe Vera` (nowa wersja) zamieniono zdjęcie na nowszą wersję tego balsamu - o tą: Isana, Aloe Vera, Balsam do rąk i paznokci z witaminą E oraz wyciągiem z zielonej herbaty.
Teraz w obydwu jest takie samo zdjęcie, tymczasem poprzednia wersja wyglądała jak w załączniku, poprosiłabym o ponowne zamieszenie tego foto; inne składy są.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg isana_aloe_vera.jpg (54,6 KB, 3 załadowań)
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 13:42   #777
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez kasia489 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu mam problem w przenoszeniu kosmetyków z jednej przegródki do innej w Mojej Torebce. Mianowicie po kliknięciu na Przenieś przy kosmetyku wyskakuje okienko z informacją " Unknow class with counter Edipress\Bundle\KwcBundle \Helper\CounterHelper". Muszę kliknąć OK, okienko znika, a wraz z nim po odświeżeniu strony również kosmetyk, który chciałam przenieś, ale nie przenosi się tylko zostaje usunięty.
Mam to samo. Widać jednak, że mało to kogo obchodzi, bo poprawy brak.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 15:51   #778
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Róż Benefit "Sugarbomb" jest w KWC 2 razy - jako róż i jako rozświetlacz.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sugarbomb.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sugarbomb.html
Zdjęcia są identyczne, ja niestety mam ten produkt w palecie z innymi, więc nie wiem jakie jest opakowanie.
Nie kojarzę, żeby istniał kiedyś rozświetlacz sugarbomb, ale on akurat zgłoszony jest w 2009 roku i ma więcej recenzji. Należałoby chyba scalić oba (i poprawić cenę, 29 zł, wzięło się chyba z 29 dolarów w starym kwc) W internecie jest on czasem opisywany jako róż rozświetlający, jako "shimmer blush" jest też na stronie benefit.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 18:32   #779
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Przeniosłam do różów, bo w spisie kosmetyków Benefit figuruje jednak w blushach
https://www.benefitcosmetics.com/us/...e-makeup/blush
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2018-07-10 o 18:36
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 13:01   #780
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
No i znalazł się Remington
Clarins też widzę, że jest np. we francuskich Syforach, kosztuje 31,50, a na stronie Clarinsa 33,50EUR.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.