nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 20:21   #3271
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karolaolaa Pokaż wiadomość
A jeżeli mogę spytać to jaką masz karnację? Moja po zimie jest blada i ten 220 to ładnie mi się stopił ze skórą tylko ten róż go definitywnie eliminuje. Myślę teraz o tym 240...
ja mam karnację średnią, nie bardzo ciemna ale też nie jasna. Używałam go w zimie i jak dla mnie był za jasny dlatego zmieszałam z próbką ciemniejszego i było w miarę ok. Wydaje mi się że jeśli 220 jest dla Ciebie dobry to 240 też będzie, bo nie ma między nimi dużej różnicy, ja przynajmniej znacznej nie zauważyłam.

Edytowane przez elize07
Czas edycji: 2010-04-05 o 14:47
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:49   #3272
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

Kupiłam baze dax cosmetics i naprawde widać różnice - podkład nie ciemnieje i długo wygląda świeżo do twarzy. Narazie jestem bardzo zadowolona choć 150 buff jest dla mnie trochę za ciemny chyba kupie 110 i będę mieszać
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:50   #3273
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

orientujecie sie moze jakie sa w Polsce dostepne kolory revlona to tlustej i mieszanej? bo nacielam sie na allegro i wolalabym kupic w drogerii ale boje sie ze nie dopasuje koloru bo 180 jest za jasny a 320 za ciemny...wiecie moze kobietkiczy jest cos w astorze czy douglas cos pomiedzy ale nie wpadajace w roz?? wydaje mi sie ze widzialam 250 ale piszecie tu ze on w roz wpada pomocy Chcialam 300 ale nie ma go w Polsce a na all juz nie kupie

Edytowane przez MARINA
Czas edycji: 2010-04-01 o 21:54
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 09:57   #3274
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
orientujecie sie moze jakie sa w Polsce dostepne kolory revlona to tlustej i mieszanej? bo nacielam sie na allegro i wolalabym kupic w drogerii ale boje sie ze nie dopasuje koloru bo 180 jest za jasny a 320 za ciemny...wiecie moze kobietkiczy jest cos w astorze czy douglas cos pomiedzy ale nie wpadajace w roz?? wydaje mi sie ze widzialam 250 ale piszecie tu ze on w roz wpada pomocy Chcialam 300 ale nie ma go w Polsce a na all juz nie kupie
Ja ostatnio kupowałam w Douglasie i niestety nie mieli duzego wyboru akurat w tym przedziale oczywiście prawie wszystkie kolorki do jasnej cery, konczy sie wlasnie na 180 i potem jest 250 ale go nie wzielam, bo rozowy, nastepnie odcień 320 wzwyż, ale tak jak mowisz te juz sa ciemne. Wiec totalna przepasc w tych odcieniach, a szukalam w paru miejscach. W Super-Pharm tez nie maja Nie wiem jak w innych miastach. Wzielam w koncu 180, z pudrem brazujacym jest ok, bo z ciemniejszym podkladem juz nic nie da sie zrobic na buzi.
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:20   #3275
apotamkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

czesc czy ktoras z was moglaby pokazac na swojej dloni odcien 110 ivory nie do konca wtarty? chce go zamowic na allegro, ale nie weim czy kolor nie bedzie za jasny, a nie mam mozliwosci sprawdzenia w sklepie gdyz zaden ich nie posiada uzywam teraz maybelline affinitone 03 light sandbeige i chcialabym porownac jakk bardzo sie roznia z gory dziekuje!
apotamkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:24   #3276
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak się sprawdza ten nowy podkładzik, jestem strasznie ciekawa
Dzis dostałam podkład.Sama nie wiem jesli chodzi mi o kolor.Mam sand i na mojej buzi wydaje sie troche za jasny i to taki kolor jakby ciemny porcelanowy. Potrzebowalabym koloru ciemnego zołtego lub jasnego brazu nie zadnych wpadajacych w róż lub marchewkowych.
Kiedys uzywalam chyba 360 revlona i kolor byl super !! Teraz musze dobrac o wiele jasniejszy w tych tonacjach bo na mojej cerze podkłady ciemnieja i do tego większośc wydaje sie marchewkowych lub różowych.
W miare pasuje mi revlon active odcień 06 i taki bym chciala z softflexa ale zeby jeszcze bardziej w żółty wchodzil lub jasny brąz.
Idelany kolor dla mnie ma oriflame giordani gold natural beige ale po 2 godzinach podkładu nie mam juz na twarzy i to jest ten ból....
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:55   #3277
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Revlon colorstay

kochane doradzcie,uzywam revlona do skory suchej-normalnej w kolorze 180 sand beige dzis poszlam do sklepu i chcialam kupic ten sam kolor ale dla cery tłustej -mieszanej i kolor wygladal duzo jasniej..dlaczego>>czy te kolory jakos sie roznia??ten dla cery tlustej byl jasniejszy
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 12:43   #3278
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czy ma któras z Was kolorki 240,300 i 310 do pokazania na kartce lub reku??
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 13:51   #3279
kasiek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 174
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No niestety, u mnie 240 do tłustej ewidentnie wpada w róż. Dzisiaj dałam mu drugą szansę z innym pudrem (transparentny sypki z MF) i znowu to samo. Twarz wygląda jak u świnki. Dokupiłam 300. Ładny beżyk, chociaż mógłby być trochę jaśniejszy. Czy jest jakiś beżowy odcień między 180 a 300?
Co do pudru sypkiego z Max Factora. Ładnie matuje, u mnie na 4-5 godzin. Troszkę rozświetla. Skóra jest po nim gładziutka i milutka. Creme Puff poszedł w odstawkę

Później postaram się zrobić zdjęcie dla porównania 240, 300 i 330.

Edit: wrzucam zdjęcia do porównania

Edytowane przez kasiek04
Czas edycji: 2010-04-03 o 16:03
kasiek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 16:55   #3280
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiek04 Pokaż wiadomość
No niestety, u mnie 240 do tłustej ewidentnie wpada w róż. Dzisiaj dałam mu drugą szansę z innym pudrem (transparentny sypki z MF) i znowu to samo. Twarz wygląda jak u świnki. Dokupiłam 300. Ładny beżyk, chociaż mógłby być trochę jaśniejszy. Czy jest jakiś beżowy odcień między 180 a 300?
Co do pudru sypkiego z Max Factora. Ładnie matuje, u mnie na 4-5 godzin. Troszkę rozświetla. Skóra jest po nim gładziutka i milutka. Creme Puff poszedł w odstawkę

Później postaram się zrobić zdjęcie dla porównania 240, 300 i 330.

Edit: wrzucam zdjęcia do porównania

Dziekuje Ci ślicznie!
Rzeczywiście 240 wpada delikatnie w róż.

Będę musiała kupic 300 i 310 i wybrac odpowiedni dla siebie odcień.
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 21:00   #3281
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Czy ma któras z Was kolorki 240,300 i 310 do pokazania na kartce lub reku??
spojrz kilka stron wczesniej-dodalam tam swatche 300 i 310 pzdr
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 13:53   #3282
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
spojrz kilka stron wczesniej-dodalam tam swatche 300 i 310 pzdr
Dzieki , przeoczyłam i tak musze kupic 300 i 310 aby porowanc i odpowiednio dobrac je do cery.
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:32   #3283
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Byłam dzis w najbliższej miejscowości az 2 sklepy znalazłam z revlonem oczywiście kolory nędzne bo 150,180 a potem już 320 i wzwyż! Był jeden 220. ATAK BARDZO CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ TEN 300 I 310 NA ŻUCHWIE ... ten 180 ładny kolorek ale zastanawiam się czy nie za jasny będzie latem...

a panie z 2 sklepów twierdziły że nie ma revlon koloru 300 i 310.... cena tez fajna bo 69zł...

Edytowane przez STARLA77
Czas edycji: 2010-04-06 o 16:33
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:45   #3284
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: Revlon colorstay

tak, kolory roznia sie. te dla cery suchej sa ciemniejsze.
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:19   #3285
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

witam was dziewczyny obecnie mialam już buff -ladny bezowy ale blady odcien ,obecnie mam golden beige-sliczny zoltawy bezyk a mamie kupilam sand beige -nie podoba mi sie jakby lekko w roz wpadal. Opalilam sie ostatnio mocniej na solarium pozatym konczy mi sie golden beige do cery tlstej i mieszanej nie wiem czy zamowic warm golden czy natural tan ma ktos powrownanie tych dwoch odcieni??, czy ktoryś znich wpada w roz?bede wdzieczna za odpowiedz
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:19   #3286
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie, może któraś z was mi pomoże: w tej chwili mam próbki colorstaya do cery tłustej w koorze medium beige. podklad mi odpowiada mam zamiar kupić pełnowymiarowe opakowanie ale nie bardzo mam gdzie sprawdzic kolory na żywo. medium beige jest dobry na zimę (choć mówią mi, że wyglądam blado), na wiosnę i lato wolałabym ciemniejszy tylko jaki odcień? nie lubię jak wpada w żółcie, wolę beże: który wybrać na lato : true beige, naturl tan czy jaki? nie jestem jakimś bladziochem ale na solarium też nie chodzę, raczej zamierzam opalać się samoopalaczem. Pomocy!
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:44   #3287
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, czy któraś z Was używała może podkładu z Everyday Minerals - kolor Beige Neutral i jest mi w stanie powiedzieć który kolor odpowiadałby mu z Revlon Colorstay do cery tłustej?
Obecnie używam właśnie Everyday Minerals ale kiedyś miałam Revlona 180 sand beige, ale niestety był za jasny. Podklad ogólnie sprawowal się dobrze i myślę, żeby do niego powrócić, ale niestety w sephorze nie mam jak sprawdzić koloru bo były tylko 150, 180 i... dopiero od 320 :/
Zastanawiam się nad 200 nude albo 220 natural beige.
Pomocy
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:51   #3288
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez 85motylek Pokaż wiadomość
...pani poleciła mi podkład BeYu i tak o to w ten sposób pożegnałam się z Revlonem,...
BeYu nie dość, że dobrze kryje to jest delikatny, nie tworzy maski, nie ciemnieje i dopasowuje się do cery!!!
Bardzo zainteresowalas mnie tym podkładem;o Nie ma zbyt duzo opinii na jego temat ,a kilka dziewczyn chcialoby sie dowiedziec czegos wiecej, wiec gdybys miala chwile to moze bys wpadla do tego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=282494 i cos wiecej powiedziala o BeYu ?
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 11:16   #3289
wioleta701
Rozeznanie
 
Avatar wioleta701
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 675
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Che sobie kupic revlona do cery normalnej i suchej, wybralam odcien 240 medium beige, ale mam watpliwosci... przegladajac aukcje (nie mam mozliwosci spr odcieni w drogerii) ten odcien wyglada raz rozowo a raz bezowo, mi zalezy na bezu .
Czy medium beige c/o bedzie sie róznił odcieniem od medium beige n/d????
wioleta701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 18:19   #3290
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez wioleta701 Pokaż wiadomość
Che sobie kupic revlona do cery normalnej i suchej, wybralam odcien 240 medium beige, ale mam watpliwosci... przegladajac aukcje (nie mam mozliwosci spr odcieni w drogerii) ten odcien wyglada raz rozowo a raz bezowo, mi zalezy na bezu .
Czy medium beige c/o bedzie sie róznił odcieniem od medium beige n/d????
medium beige n/d jest ciemniejszy od c/o. Medium beige c/o moim zdaniem wpada w roz. Dziewczyny wklejaly zdjecia w tym watku
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:56   #3291
klaudi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 36
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witacie dziewczyny
Mam pytanie odnośnie doboru koloru do mojej cery(blondynka jasna karnacja, zielonoszare oczy).
Zastanawiam sie między nr 150 buff a 220 natural beige do cery tłustej/mieszanej.
Moja karnacja jest dosyć jasna ze skłonnością do rumienienia się. Byłam w douglasie testowałam odcień 220 wydawał się ok ale po wyjściu na światło dzienne wydawał mi sie nieco za mocno różowy tym bardziej z moją skłonnością do rumieńców trochę boję się go kupić może bezpieczniej było by kupić 150 buff? niestety nie mieli testerku 150. Może być on za blady czy nie (teraz lato idzie to napewno twarz się troche opali )? bo ten 220 kolor chyba ok tylko ten róż.. a jakikolwiek inny w podobnym kolorze jak 220 ale niewpadający w róż??
Co możecie mi zaproponować?
Pomóżcie. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Edytowane przez klaudi30
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:15
klaudi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:21   #3292
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez klaudi30 Pokaż wiadomość
Witacie dziewczyny
Mam pytanie odnośnie doboru koloru do mojej cery(blondynka jasna karnacja, zielonoszare oczy).
Zastanawiam sie między nr 150 buff a 220 natural beige do cery tłustej/mieszanej.
Moja karnacja jest dosyć jasna ze skłonnością do rumienienia się. Byłam w douglasie testowałam odcień 220 wydawał się ok ale po wyjściu na światło dzienne wydawał mi sie nieco za mocno różowy tym bardziej z moją skłonnością do rumieńców trochę boję się go kupić może bezpieczniej było by kupić 150 buff? niestety nie mieli testerku 150. Może być on za blady czy nie (teraz lato idzie to napewno twarz się troche opali )? bo ten 220 kolor chyba ok tylko ten róż.. a jakikolwiek inny w podobnym kolorze jak 220 ale niewpadający w róż??
Co możecie mi zaproponować?
Pomóżcie. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
na twoim miejscu wzielabym buff, osobiscie go uzywam i jest to dosc jasny bezyk, jesli boisz sie ze bedzie odznaczal sie od musnietej sloncem szyi mozesz wziac 180 sand beige, rowniez jest to bezyk, bez nutki rozu, nieco ciemniejszy od buff i zdecydowanie cieplejszy
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:22   #3293
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

W koncu mam ten kolor co kolor szyi czyli moim kolorem jest 300 do tlustej !!!
Wziełam tez 310 jest ciemniejszy zostawie sobie go na lato jak buzia bedzie ciemniejsza .
POLECAM 300 NIE JEST ANI MARCHEWKOWY ANI RÓŻOWY!
dla sredno opalonych cer . I cera moja wyglada po nim wygladzona i nie czuje sie jak w masce jak po astorze 24 perfect stay!!
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:43   #3294
Paulina_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny uważajcie przy zakupie podkładu!! ja mam cere mieszana standard chyba strefa T :/ wiec jasne kupiłam softflex do cery mieszanej i tłustej. Pomomo że przed nałożeniem podkładu kremuje twarz to podkład ten po nałożeniu straaasznie wysusza mi skórę !! wręcz wstyd wyjsc na ulicę tak bardzo było widac przesuszone partie. Teraz chce kupic do cery normalnej ale najpierw ide do sklepu po próbke bo jeśli na mnie tak działa ten podkład bez względu na to czy do suchej czy tłustej to wtedy bardzo dziękuję.
ogólnie jest fajny nie brudzi ubrań w ogóle w douglasie dają próbki koloru jaki sobie życzysz bynajmniej w gdańsku.
Paulina_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 21:34   #3295
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.

wiecie może coś o tym allegrowiczu, czy ma oryginalne podkłady?
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 20:14   #3296
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

słuchajcie, a nie wiecie może czy nie da się jakiejś pompki do niego kupić? Strasznie mi nie pasuje że się go "wylewa" bo mi zawsze za dużo się nabierze, wcześniej używałam dłuższy czas Chanel Mat Lumiere i on był z pompką i taka wygodnicka się stałam, że chce dalej pompkę a tu trzeba "ręcznie"
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 11:38   #3297
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
słuchajcie, a nie wiecie może czy nie da się jakiejś pompki do niego kupić? Strasznie mi nie pasuje że się go "wylewa" bo mi zawsze za dużo się nabierze, wcześniej używałam dłuższy czas Chanel Mat Lumiere i on był z pompką i taka wygodnicka się stałam, że chce dalej pompkę a tu trzeba "ręcznie"


Czytałam, że wiele dziewczyn dołącza pompkę od serum do włosów z Avon'u . Ja póki co jeszcze nie skończyłam serum, więc sama nie sprawdzałam, ale wiem, że pasuje idealnie .
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 20:23   #3298
cinnamon cookie
Raczkowanie
 
Avatar cinnamon cookie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Varmia & Masuria
Wiadomości: 209
Dot.: Revlon colorstay

Hej dziewczyny! Używam podkładu revlon colorstay już ok 8 miesięcy, ciągle ten sam odcień 300 golden beige. Starczy mi go jeszcze na około miesiąc więc następny chcę zamówić ciemniejszy na lato, czy któraś orientuje się który będzie dobry? 310 warm golden czy 320 true beige? Z góry dziękuję za pomoc jeśli któraś z Was wie bądź sama używa tych odcieni
__________________
... Amore Qui Merentur ...

O szczęście trzeba walczyć każdego dnia!
(o długie włosy też)
cinnamon cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 15:29   #3299
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ja zamowilam znowu Revlona Buff. Juz drugi raz. On naprawde jest dobry. Skora troche odpoczela (mialam chyba 2 miesiace przerwy) wiec mysle ze moge bezpiecznie powrocic do niego.
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 15:49   #3300
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kończy mi się 180 do cery mieszanej/tłustej chciałabym teraz wziąść ciut ciemniejszy kolor bo wyglądam nieco blado i ratuje się pudrem brązującym, w sklepach nie mogę znaleźć całej palety, żeby moc porównać były tylko jasne i 200 oraz 210 i 320 . Jedne z Was pisały, że do numeru 300 są różowawe a dla mnie 300 chyba byłby za ciemny - jak wyżej ktoś napisał dla średnio opalonych.
Czy ktos podzieli się swoją wiedzą? :please:
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.