Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 20:24   #241
emelly
Rozeznanie
 
Avatar emelly
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 691
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez malenstwooo Pokaż wiadomość
Ja również potrzebuję rady.
Nie mam zielonego pojęcia jakie dodatki pasują do takiej sukieneczki
Coś na szyje by się przydało, kolczyki i bransoletka to już wedle życzeniawg. mnie kolor złoty albo czarny będzie pasował, a sukieneczka bardzo mi się podoba
emelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:37   #242
lidek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Dziewczyny co myślicie o moim pomyśle na dodatki do sukienki... sukienka jest na jedno ramię, a że nie ma mowy o założeniu jej bez stanika chciałabym ukryć ramiączko doszywając kamienie tylko nie wiem czy to przejdzie...co do kolorów to nie wiem czy nie przekombinowałam...chciał abym uciec od wszystkich czarnych dodatków - jedynie buty byłyby czarne - co myślicie??
lidek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:11   #243
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Te kamienie moim zdaniem średnio pasują... Lepiej chyba założyć przezroczyste silikonowe ramiączka.
Ja mam natomiast taki problem... W sierpniu mam wesele przyjaciółki i kupiłam sobie taką sukienkę, jak na zdjęciu poniżej. Jestem uczulona na złoto, więc złote dodatki odpadają... Mam samą srebrną biżuterię (włączając pierścionek zaręczynowy). Będzie się ona gryźć z tą sukienką? Proszę o radę.
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:55   #244
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Do czerwieni mi idealnie pasuja czarne dodatki... Białe tak średnio... chociaż mówi się, że biel do wszystkiego pasuje... Może jakieś zdjęcia tych dodatków? Coś by się wybrało.

Dziękuję za odpowiedź. Na wszystkie "nieszlachetne" metale pozłacane lub posrebrzane jeszcze gorzej reaguję niż na złoto. :P Nawet białego złota nie mogę, więc jest nieciekawie... No właśnie te cekinki złotawe mnie zastanawiają, czy do srebrnej biżuterii pasują. Pierścionek zaręczynowy muszę założyć, no Narzeczony będzie się wściekał... Niby to źle nie wygląda, ale nie jestem pewna, bo wszędzie się słyszy, że złota się nie łączy ze srebrem...
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:29   #245
katriana
Raczkowanie
 
Avatar katriana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Dziewczyny, za tydzień idę na wesele i nie mam pojecia jakie dodtaki dobrac do tej sukienki (buty będę miała czarne wysokie szpilki, peep toe z kokarda)
katriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:06   #246
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez lidek82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o moim pomyśle na dodatki do sukienki... sukienka jest na jedno ramię, a że nie ma mowy o założeniu jej bez stanika chciałabym ukryć ramiączko doszywając kamienie tylko nie wiem czy to przejdzie...co do kolorów to nie wiem czy nie przekombinowałam...chciał abym uciec od wszystkich czarnych dodatków - jedynie buty byłyby czarne - co myślicie??

Myślę ze asymetria sukienki ma swój urok, o to właśnie w niej chodzi, dodając ramiączko zrobi się taka...zwyczajna. Załóż stanik z jednym ramiączkiem, jest duży wybór staników do rożnego rodzaju sukienek.
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 12:53   #247
Shazzer
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 223
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Drogie Wizażanki!
Mam zamiar zakupić sobie spódnicę z tej aukcji:
http://allegro.pl/item1091139232_kob...nice_0221.html
Co do koloru, to zastanawiam się poważnie nad niebieskim. Posiadam różową bokserkę identyczną jak w załączniku (w rzeczywistości jest w łagodniejszym kolorze; zdjęcie z aukcji NonStop24). Czy jeśli wsunę ją pod spódnicę to będzie to pasować? Jeśli nie - jakie bluzki widzicie do tej bombki? Możecie podawać aukcje z allegro.
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra,
nie dajcie go sobie zabrać...
Shazzer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 14:54   #248
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez Shazzer Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki!
Mam zamiar zakupić sobie spódnicę z tej aukcji:
http://allegro.pl/item1091139232_kob...nice_0221.html
Co do koloru, to zastanawiam się poważnie nad niebieskim. Posiadam różową bokserkę identyczną jak w załączniku (w rzeczywistości jest w łagodniejszym kolorze; zdjęcie z aukcji NonStop24). Czy jeśli wsunę ją pod spódnicę to będzie to pasować? Jeśli nie - jakie bluzki widzicie do tej bombki? Możecie podawać aukcje z allegro.
Różowy do niebieskiego nie pasuje, jeżeli już chcesz koniecznie kupić ta spódnicę to taka sama bokserka jak w załączniku ale koloru białego,czarnego,szarego.
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:26   #249
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam dziewczyny,

prosze was o poradę... mianowicie bede w sierpniu świadkiem na ślubie. Zakupiłam juz sukienkę i teraz musze podpasować pod nia dodatki. Myślalam o czarnych butkach ( tych ze zdjęcia ) i małej torebeczce rownież czarnej. Uważam że naszyjnika żadnego juz przy takim modelu sukienki nie potrzebuję, wystarczy tylko bronzoletka i kolczyczki. i własnie. kolor? może jakiś perłowy?? no i co myślicie o tym by fryzurą był upięty na bok kucyk z pofalowanymi romantycznie wlosami i wpiety w to mały kwiat koloru kolczyków i bronzoletki? Jestem brunetką o długich i dość gęstych kręcących się włosach. co o tym myślicie??będe niesamowicie wdzieczna za poradę!! Pozdrawiam cieplutko!!
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:37   #250
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

hmmm w sumie racja, pomysl z tym jasnym kwiatem i bizuterią dlatego bo myslałam ze jak postawie tylko na czerń i fiolet to będe ,, za ciemno ,, wygladac... ale np. jakby panna mloda nie miala kwiata we włosach to może jakis jasnofioletowy i mały by tu pasował?? zamiast tej jasnej spiniki na zdjeciu? ale w sumie spinka tez fajna... bardzo spodobała mi sie taka wizja fryzurki... zawsze mialam jakies podpinane wlosy albo poprostu rozpuszczone... krecone lub proste... a taka romantyczna ... hmmm co myślicie? włosy były by zaczesane na to ramie bez ramiączka czy lepiej z ramiaczkiem?? a może ktos ma calkowicie inna wizje??
Oczywiście nie chce przycmiewac panny młodej;]

Edytowane przez szmicia18
Czas edycji: 2010-06-27 o 12:39
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:00   #251
mala2511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Hej Wizażanki! Ja mam pytanie odnośnie dodatków, ew. fryzury i makijażu na ślub cywilny. Jako panna młoda - kupiłam już sukienkę podobną do tej na zdjęciu(chociaż moja jest bardziej satynowa), chciałabym też założyć moje ukochane buty z Zary (dołączam zdjęcie) i mieć oczywiście wiązankę z różowych róż. Mam włosy za ramiona koloru ciemny blond, brązowe oczy i jasną cerę. Może macie jakiś ciekawy pomysł na ciekawą stylizację?
mala2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 19:57   #252
Madziarka 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

HEJ MA M PYTANKO JAKE BOLERKO PASUJE DO SUKNI APHRODITE EMMI MARIAGE? PROSZE O PORADĘ
Madziarka 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:13   #253
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Dziewczyny mam do Was ogromna prosbe! Mozecie mi doradzic jakie dodatki pasuja do tej sukienki?

Dla wyjasnienia powiem, ze jest to sukienka na wesele, koloru koralowego (odcien najlepiej wiadac na zalaczniku 3). Buty (sandalki) oraz kopertowke bede miala czarna.
Natomiast nie mam zielonego pojecia co z bizuteria? Jaki kolor najlepiej? I czy stawiac na kolczyki + bransoletke, czy moze kolczyki + naszyjnik?
Z gory dziekuje za rady
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:22   #254
iwonciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 26
GG do iwonciaa Send a message via Skype™ to iwonciaa
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez Madziarka 25 Pokaż wiadomość
HEJ MA M PYTANKO JAKE BOLERKO PASUJE DO SUKNI APHRODITE EMMI MARIAGE? PROSZE O PORADĘ
Kochana do tak bujnej, bajkowej i ślicznej sukienki szkoda coś zakładać ale jak juz proponuję najzwyklejsze proste bolerko, dołu jest już tak "duzo" że byłoby przegięciem zakładanie czegoś wycudowanego
__________________
Blog -http://iwonawojtowicz.pl - Zapraszam
http://www.wykreujswojarzeczywistosc.pl/
iwonciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:28   #255
emelly
Rozeznanie
 
Avatar emelly
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 691
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was ogromna prosbe! Mozecie mi doradzic jakie dodatki pasuja do tej sukienki?

Dla wyjasnienia powiem, ze jest to sukienka na wesele, koloru koralowego (odcien najlepiej wiadac na zalaczniku 3). Buty (sandalki) oraz kopertowke bede miala czarna.
Natomiast nie mam zielonego pojecia co z bizuteria? Jaki kolor najlepiej? I czy stawiac na kolczyki + bransoletke, czy moze kolczyki + naszyjnik?
Z gory dziekuje za rady
Naszyjnik i kolczyki; perełki lub złoto
emelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 00:00   #256
Anula8819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Do Sanderek5:
A co powiesz na brązową biżuterie?Moim zdaniem bardzo ładnie by się komponowało Oprócz złota i srebra są przecież różne sztuczne ozdoby (drewniane, plastikowe). Ja bardzo lubię taką biżuterię i ostatnio nawet założyłam na poprawiny bo pasowało do kiecki.

Edytowane przez Anula8819
Czas edycji: 2010-07-02 o 00:02
Anula8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 19:02   #257
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

hej. Pokazałam tutaj kiedyś tę tunike ale mam pytanie odnośnie KOLORU LEGINSÓW..
otóż idę w niej na poprawiny. do tego mam szare czółenka..(by pasowały do kwiatka) i zastanawiam się nad kolorem leginsów.. czarne chyba zbyt- pogrzebowo wyglądają.. a szare znów nie wiem czy nie będą nudne.. :/

wypatrzyłam szare takie rajtkowe 3/4... a może przełamać to jakimś innym kolorem? ja nie mam pojęcia... może wy macie?
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 12:52   #258
katiees89
Przyczajenie
 
Avatar katiees89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam wszystkie Wizażanki, jednocześnie prosząc o pomoc w doborze dodatków do sukienki zamieszczonej poniżej. Sprawa niecierpiąca zwłoki, gdyż za tydzień idę na wesele.
A więc chodzi mi głównie o fasony i kolory butów, tak aby nie przesadzić ze stylizacją, bo sukienka sama w sobie jest już bogata (ze względu na materiał-satyna i mocny kolor)
Mam też takie zamszowe buty (patrz niżej z Deichmanna w podobnym kolorze. Pytanie: czy mogę je do niej założyć i czy modne będzie zestawianie tych samych kolorów?
Dziękuję za wszystkie porady, licząc na szybki odzew
katiees89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:31   #259
samaritta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam i od razu proszę o poradę:

Garnitur grafitowy w prążki (błyszczący) i czerwona sukienka. Pytanie brzmi jaka koszula i krawat najlepiej komponowałaby się w tym zestawieniu?
samaritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 09:35   #260
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez katiees89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki, jednocześnie prosząc o pomoc w doborze dodatków do sukienki zamieszczonej poniżej. Sprawa niecierpiąca zwłoki, gdyż za tydzień idę na wesele.
A więc chodzi mi głównie o fasony i kolory butów, tak aby nie przesadzić ze stylizacją, bo sukienka sama w sobie jest już bogata (ze względu na materiał-satyna i mocny kolor)
Mam też takie zamszowe buty (patrz niżej z Deichmanna w podobnym kolorze. Pytanie: czy mogę je do niej założyć i czy modne będzie zestawianie tych samych kolorów?
Dziękuję za wszystkie porady, licząc na szybki odzew
jak dla mnie to na pewno te buty odpadają ze względu na kolor jeśli chcesz tradycyjnie to czerń [ chociaż tu chyba lepiej inny kolor] srebrny? a fason to chyba peep toe może cielisty kolor? lub fiolet?

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez samaritta Pokaż wiadomość
Witam i od razu proszę o poradę:

Garnitur grafitowy w prążki (błyszczący) i czerwona sukienka. Pytanie brzmi jaka koszula i krawat najlepiej komponowałaby się w tym zestawieniu?
biała koszula i gdyby nie to, że grafitowy garnitur to ecri krawat, ale skoro grafitowy to może spróbować z czarnym krawatem? czerwony mi nie pasuje do grafitu, ale chyba najlepiej przymierzyć.
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:51   #261
pxv
Raczkowanie
 
Avatar pxv
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez katiees89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki, jednocześnie prosząc o pomoc w doborze dodatków do sukienki zamieszczonej poniżej. Sprawa niecierpiąca zwłoki, gdyż za tydzień idę na wesele.
A więc chodzi mi głównie o fasony i kolory butów, tak aby nie przesadzić ze stylizacją, bo sukienka sama w sobie jest już bogata (ze względu na materiał-satyna i mocny kolor)
Mam też takie zamszowe buty (patrz niżej z Deichmanna w podobnym kolorze. Pytanie: czy mogę je do niej założyć i czy modne będzie zestawianie tych samych kolorów?
Dziękuję za wszystkie porady, licząc na szybki odzew
takie buty absolutnie nie. Nie podoba mi się połączenie satyny z zamszem. Co za dużo niebieskiego też nie dobrze. Popieram, że srebrne mogą być. Jak jesteś odważniejsza to czerwone albo żółte dla kontrastu mogłyby pasować też. I raczej wybrałabym jakieś lżejsze buty, zamsz wydaje się za ciężki do tej kiecki. sandałki ze skóry albo czółenka z atłasu. tak dla przykładu: http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,11881 http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,5650
pxv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:26   #262
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

katiees89 jeszcze przyszły mi do głowy jedne buty. jako, że sukienka jest jednolita to możesz poszaleć z butami. proponuję satynowe peep toe w kwiaty: http://www.allegro.pl/item1101752580...a_38_nowe.html
są różne warianty kolorystyczne na allegro. ja mam takie: http://img405.imageshack.us/i/997914733.jpg/
i pasowały do sukienki w podobnym odcieniu co Twoja.
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:30   #263
fidoma_butik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 91
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez paainka Pokaż wiadomość
Jakie dodatki do tej sukienki wybrać?
Wybieram się w niej na wesele w rodzinie TŻ
Sukienka elegancka więc i dodatki powinny być eleganckie. Buty na wysokim obcasie typu peep toe w kolorze nude, do tego np czarna kopertówka
fidoma_butik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:01   #264
crejzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Hej Dziewczyny! Mam do Was prośbę, bo za chwilę zwariuję... Chodzi
o to, że niebawem (no dobra - za miesiąc ) wybieram się na wesele
Znajomych i z pewnych względów muszę na nim wyglądać więcej niż
dobrze... Mam w szafie czarną kieckę, krótką a'la bombka z
krzyżującymi się na plecach ramiączkami i śmiało odkrywającą ogólnie
plecy i dekolt. I planuję w niej iść, bo odkąd ją kupiłam wisi w
szafie. Problem mam z dodatkami... Myślałam o czerwonych, ale
stwierdziłam, że oklepane, a potem... Później wpadłam na pomysł
połączenia czerwieni z... Turkusem. Jak myślicie?

Coś takiego znalazłam na jakiejś stronie z możliwością tworzenia
stroi: iv.pl/images/56714634887012350199.jpg. Natomiast
tutaj: www.iv.pl/images/91628706001379741173.jpg sama się na
tej stronie pobawiłam, znalazłam nawet prawie taką samą sukienkę, jak
ja mam. W rzeczywistości jednak biżuterię założyłabym raczej nie w
jednym kolorze, a jednak już w połączeniu obu (np.
www.iv.pl/images/35295204039841134285.jpg). A różyczki, jakie
tu wstawiłam w kolorze czerwonym zamieniłabym na trzy miniaturowe w
czerwieni,turkusie i czarnym, aby wpiąć we włosy. Chodzi mi o to,
żeby ożywić tę czerń sukienki, w końcu jestem tylko drobną blondynką
o jasnej cerze...

Pomożecie?

Pytam już teraz, bo z tego, co się już zorientowałam trudno będzie
znaleźć biżuterię w takim kolorystycznym połączeniu... Przepraszam,
że tak długo..
crejzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:33   #265
fidoma_butik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 91
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Sukienka w kolorze czarnym raczej na wesele nie pasuje. Czerń jest kojarzona trochę z żałobą. Wybierz sukienkę w jasnych kolorach, jednolita lub we wzory( kwiaty są na topie). Jeśli chodzi o biżuterię to stawiam na minimalizm. Jeśli ciężkie korale to już bez kolczyków i bransoletki. Do wzorzystej sukienki tylko delikatne kolczyki.
fidoma_butik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 19:32   #266
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam. zalozylam osobny topic ale zostal zamkniety (nie mam pojecia dlaczego). :S widocznie niektorym moderatorom sie nudzi...w kazdym razie jakie buty i dodatki moge zalazyc do tej sukienki? Mam sukienke w kolorze brazowym. jest dosyc krotka i zapinana po szyje. prosze o pomoc.

Edytowane przez Blablak
Czas edycji: 2010-07-06 o 19:32 Powód: literowka
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 19:45   #267
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Blablak: ja widzę takie buty:


http://img248.imageshack.us/img248/3128/erezx.jpg

Buty są z New Look

Edytowane przez blanx
Czas edycji: 2010-07-06 o 19:49
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:35   #268
kasiulka1919
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 881
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

jakie dodatki a szczególnie buty do tej sukienki?
kasiulka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:04   #269
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez kasiulka1919 Pokaż wiadomość
jakie dodatki a szczególnie buty do tej sukienki?

po 1 to obciąć ten tiul... tzn. ja w swojej tak zrobiłam. miałam czarną w białe groszki i też miała biały tiul... ale nie obcinać zupełnie tylko na długość sukienki i wtedy sukienka fajnie się układa i nie traci fasonu, czyli nadal jest lekko rozkloszowana. a buty to może gladiatorki jasne na wysokim obcasie?
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 11:43   #270
aqvs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Mam nóż na gardle

Bałam o pomoc. Idę ZA TYDZIEŃ na wesele a totalnie nie ma pomysłu jaką dobrać torebkę do mojej sukienki i co zrobić z włosami... Baaaaardzo proszę o pomoc, myślałam o zielonej torebce ale nie jestem do końca przekonana... Wrzucam zdjęcie sukienki, butów i biżuterii
aqvs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-02 12:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.