INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 20:12   #2941
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
wow szacun!mi już powoli wychodzą kości biodrowe) tęskniłam za nimi:P Żeby nie było, że się głodze czy coś. Byłam już i kościotrupem i grubaskiem a teraz chcę być normalną kobietą taką, która ma i biust i tyłek ale przy okazji płaski brzuch.
nigdy specjalnie mnie nie ciągnęło do alkoholu. Ale po rozstaniu z ostatnim TŻ zaczęłam częściej spotykać się z przyjaciółmi (sami faceci) i piłam trochę więcej, pobalowałam przez dłuższy czas, a kiedy przyszła nowa miłość odstawiłam to. Zwłaszcza że TŻ również nie pije

też chce być normalną kobietą
Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Cardio Recovery za mną teraz wcinam banana i popijam szejka proteinowego ^^

Miłego wieczoru i dobranoc
daaaaj
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:36   #2942
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

[QUOTE=zyskowa;35937998]nigdy specjalnie mnie nie ciągnęło do alkoholu. Ale po rozstaniu z ostatnim TŻ zaczęłam częściej spotykać się z przyjaciółmi (sami faceci) i piłam trochę więcej, pobalowałam przez dłuższy czas, a kiedy przyszła nowa miłość odstawiłam to. Zwłaszcza że TŻ również nie pije

też chce być normalną kobietą

To wszystko przez facetów:P żarcik. Ja jestem sama już od 2,5 roku więc nie ma mnie kto mobilizować i mówić, że ćwiczenia przynoszą efekty. Dobrze, że się ogarnęłaś, widzę, że twarda z ciebie babka. A tak btw wydaję mi się, że jestem coraz grubsza choć wciskam się w ciuchy w które dawno nie wchodziłam i znajomi mówią, że schudłam. Nie wiem czym to jest spowodowane:/ pewnie głupią głową:P
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:24   #2943
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
To wszystko przez facetów:P żarcik. Ja jestem sama już od 2,5 roku więc nie ma mnie kto mobilizować i mówić, że ćwiczenia przynoszą efekty. Dobrze, że się ogarnęłaś, widzę, że twarda z ciebie babka. A tak btw wydaję mi się, że jestem coraz grubsza choć wciskam się w ciuchy w które dawno nie wchodziłam i znajomi mówią, że schudłam. Nie wiem czym to jest spowodowane:/ pewnie głupią głową:P
a skąd te wnioski, że twarda? Twardą to ja mam pupkę, bo serce 'miętkie' xD
sama się zmobilizuj dla siebie Ja niby mówię, że robie to dla TŻ, ale on mi zawsze mówi, że robię to dla siebie, bo faktycznie nie prosił żeby przestała pić czy się odchudzała
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:06   #2944
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej dziewczyny! Przyszlam tu, zebyscie mi skopaly dupe, bo nie moge przestac jesc swinstw
Na plus moge dodac ze nie odpuszczam treningow, co wiecej - dolozylam trening silowy 3x w tygodniu. Fajnie sie cwiczy z chlopakami, nie moga sie nadziwic ile potrafie wycisnac haha
Tylko zeby dieta jeszcze byla dobra... niestety, prawie codziennie pozwalam sobie na 'zakazane' jedzenie. Musze bezwzglednie wyeliminowac ser zolty, bo potrafie go jesc kilogramami. To samo tyczy sie chleba i houmusa. Jak sie dorwe to nie moge przestac hehe.
A dzis rano wstalam z zamiarem pojscia do sklepu, bo mleka i sera zoltego zabraklo no i oczywi9scie zgarnelam z polki jeszcze batonika i chrupki serowe juz zjedzone, damage done lol juz sie zagniezdzilo w zoladku i poszlo prosto w biodra haha
Ostatnio czytalam w gazecie, ze wg najnowszych badan zamiana tluszczu z fast fooda w tluszcz w organizmie zajmuje 3 godziny wiec jak teraz pojde cwiczyc, to moze sie nie odlozy na tylku
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:08   #2945
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a skąd te wnioski, że twarda? Twardą to ja mam pupkę, bo serce 'miętkie' xD
sama się zmobilizuj dla siebie Ja niby mówię, że robie to dla TŻ, ale on mi zawsze mówi, że robię to dla siebie, bo faktycznie nie prosił żeby przestała pić czy się odchudzała
Taka mi się po prostu wydajesz. Robię to dla siebie ale jak mnie kolega cały czas dołuje to aż mi się chce wyć:/. Na szczęście lece dalej pochwalę się wynikami po zakończeniu insanity.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

A jak reszta dziewczyn sobie radzi?
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:35   #2946
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

chciałabym rozpocząć Insanity, ale mam dużą wadę wzroku i nie mogę robić ćwiczeń typu podciąganie się, sztanga itd... są tam takie?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:35   #2947
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a skąd te wnioski, że twarda? Twardą to ja mam pupkę, bo serce 'miętkie' xD
sama się zmobilizuj dla siebie Ja niby mówię, że robie to dla TŻ, ale on mi zawsze mówi, że robię to dla siebie, bo faktycznie nie prosił żeby przestała pić czy się odchudzała
Nigdy nie mów facetowi, że ćwiczysz dla niego bo w piórka obrośnie :P
Najważniejsze to dla siebie samej robić coś dobrego bo facetów można mieć kilku a sylwetkę masz jedną jedyną

Blablaku, karny jeżyk żarłoku Ty! Jak będę u Ciebie w UK, to spróbuj mnie karmić tym junk food, to inaczej pogadamy

Mnie @ dziś męczy, czuję się jak bela, więc dziś i jutro chyba zrobię sobie cardio recovery bo nie czuję się w stanie żeby skakać itp itd...Chyba nic się nie stanie, jak w "te" dni nie pójdę zgodnie z planem
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 13:45   #2948
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przyszlam tu, zebyscie mi skopaly dupe, bo nie moge przestac jesc swinstw
Na plus moge dodac ze nie odpuszczam treningow, co wiecej - dolozylam trening silowy 3x w tygodniu. Fajnie sie cwiczy z chlopakami, nie moga sie nadziwic ile potrafie wycisnac haha
Tylko zeby dieta jeszcze byla dobra... niestety, prawie codziennie pozwalam sobie na 'zakazane' jedzenie. Musze bezwzglednie wyeliminowac ser zolty, bo potrafie go jesc kilogramami. To samo tyczy sie chleba i houmusa. Jak sie dorwe to nie moge przestac hehe.
A dzis rano wstalam z zamiarem pojscia do sklepu, bo mleka i sera zoltego zabraklo no i oczywi9scie zgarnelam z polki jeszcze batonika i chrupki serowe juz zjedzone, damage done lol juz sie zagniezdzilo w zoladku i poszlo prosto w biodra haha
Ostatnio czytalam w gazecie, ze wg najnowszych badan zamiana tluszczu z fast fooda w tluszcz w organizmie zajmuje 3 godziny wiec jak teraz pojde cwiczyc, to moze sie nie odlozy na tylku
:P ja dzisiaj jem placki z jabłkami haha. Weź sobie ustal jeden dzień w tygodniu na takie rzeczy ale w dużo mniejszej ilości i tyle.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
chciałabym rozpocząć Insanity, ale mam dużą wadę wzroku i nie mogę robić ćwiczeń typu podciąganie się, sztanga itd... są tam takie?
jeżeli chodzi ci o podciąganie się na drążku i używanie sprzętu typu hantle czy sztanga to nie ma czegoś takiego w insanity, w p90x jest.
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:57   #2949
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Nigdy nie mów facetowi, że ćwiczysz dla niego bo w piórka obrośnie :P
Najważniejsze to dla siebie samej robić coś dobrego bo facetów można mieć kilku a sylwetkę masz jedną jedyną

Blablaku, karny jeżyk żarłoku Ty! Jak będę u Ciebie w UK, to spróbuj mnie karmić tym junk food, to inaczej pogadamy

Mnie @ dziś męczy, czuję się jak bela, więc dziś i jutro chyba zrobię sobie cardio recovery bo nie czuję się w stanie żeby skakać itp itd...Chyba nic się nie stanie, jak w "te" dni nie pójdę zgodnie z planem
ja lubię jak mój obrasta w piórka, bo czasami mam wrażenie, że nie docenia własnej wartości
Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
Taka mi się po prostu wydajesz. Robię to dla siebie ale jak mnie kolega cały czas dołuje to aż mi się chce wyć:/. Na szczęście lece dalej pochwalę się wynikami po zakończeniu insanity.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

A jak reszta dziewczyn sobie radzi?
jeśli to komplement to dziękuję
Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przyszlam tu, zebyscie mi skopaly dupe, bo nie moge przestac jesc swinstw
Na plus moge dodac ze nie odpuszczam treningow, co wiecej - dolozylam trening silowy 3x w tygodniu. Fajnie sie cwiczy z chlopakami, nie moga sie nadziwic ile potrafie wycisnac haha
Tylko zeby dieta jeszcze byla dobra... niestety, prawie codziennie pozwalam sobie na 'zakazane' jedzenie. Musze bezwzglednie wyeliminowac ser zolty, bo potrafie go jesc kilogramami. To samo tyczy sie chleba i houmusa. Jak sie dorwe to nie moge przestac hehe.
A dzis rano wstalam z zamiarem pojscia do sklepu, bo mleka i sera zoltego zabraklo no i oczywi9scie zgarnelam z polki jeszcze batonika i chrupki serowe juz zjedzone, damage done lol juz sie zagniezdzilo w zoladku i poszlo prosto w biodra haha
Ostatnio czytalam w gazecie, ze wg najnowszych badan zamiana tluszczu z fast fooda w tluszcz w organizmie zajmuje 3 godziny wiec jak teraz pojde cwiczyc, to moze sie nie odlozy na tylku
chodź tu orzeszku, chętnie skopie Ci pupsko
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:53   #2950
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
jeżeli chodzi ci o podciąganie się na drążku i używanie sprzętu typu hantle czy sztanga to nie ma czegoś takiego w insanity, w p90x jest.
a pompki? bo jakiejś dużej ilości pompek też raczej nie powinnam robić...

no i mam pytanie CZY JEST TU JAKAŚ WIZAŻANKA Z WADĄ WZROKU POWYŻEJ -4, KTÓRA ĆWICZY/ĆWICZYŁA INSANITY? no bo się naczytałam trochę i teraz się boję wcześniej przez miesiąc ćwiczyłam Slim in 6, potem przez miesiąc TF, potem jeszcze inne testowałam, ale z tego co obejrzałam na filmiku na YT, to dużo cięższe ćwiczenia niż tamte?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2012-08-17 o 14:54
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:10   #2951
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
a pompki? bo jakiejś dużej ilości pompek też raczej nie powinnam robić...

no i mam pytanie CZY JEST TU JAKAŚ WIZAŻANKA Z WADĄ WZROKU POWYŻEJ -4, KTÓRA ĆWICZY/ĆWICZYŁA INSANITY? no bo się naczytałam trochę i teraz się boję wcześniej przez miesiąc ćwiczyłam Slim in 6, potem przez miesiąc TF, potem jeszcze inne testowałam, ale z tego co obejrzałam na filmiku na YT, to dużo cięższe ćwiczenia niż tamte?
pompek jest dużo, ja mam wadę wzroku, a jakie są przeciwwskazania?
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 15:12   #2952
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
a pompki? bo jakiejś dużej ilości pompek też raczej nie powinnam robić...

no i mam pytanie CZY JEST TU JAKAŚ WIZAŻANKA Z WADĄ WZROKU POWYŻEJ -4, KTÓRA ĆWICZY/ĆWICZYŁA INSANITY? no bo się naczytałam trochę i teraz się boję wcześniej przez miesiąc ćwiczyłam Slim in 6, potem przez miesiąc TF, potem jeszcze inne testowałam, ale z tego co obejrzałam na filmiku na YT, to dużo cięższe ćwiczenia niż tamte?
Naczytałaś się czy pytałaś okulistę? Bo w necie można różne rzeczy przeczytać, które niekoniecznie są prawdziwe... pompek jest bardzo dużo. Skontaktuj się ze swoim lekarzem i on ci powie co możesz a co nie.
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:23   #2953
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

byłam u okulistki tydzień temu, powiedziała mi tylko ogólnie, że przy wadzie -4 i wyżej nie można wyciskać sztangi, podciągać się na drążku i robić dużej ilości pompek. można za to wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe, aerobik, ćwiczenia na różne partie ciała, z hantlami 1,5-2 kg... w sumie nie wiem do czego zaklasyfikować Insanity.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:42   #2954
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
byłam u okulistki tydzień temu, powiedziała mi tylko ogólnie, że przy wadzie -4 i wyżej nie można wyciskać sztangi, podciągać się na drążku i robić dużej ilości pompek. można za to wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe, aerobik, ćwiczenia na różne partie ciała, z hantlami 1,5-2 kg... w sumie nie wiem do czego zaklasyfikować Insanity.
To może po prostu rób mniej pompek i tyle? "Ćwiczenia ogólnorozwojowe" to bardzo szerokie pojęcie
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 16:55   #2955
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
byłam u okulistki tydzień temu, powiedziała mi tylko ogólnie, że przy wadzie -4 i wyżej nie można wyciskać sztangi, podciągać się na drążku i robić dużej ilości pompek. można za to wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe, aerobik, ćwiczenia na różne partie ciała, z hantlami 1,5-2 kg... w sumie nie wiem do czego zaklasyfikować Insanity.
Różnie- w plyometric cardio circuit mamy chyba 60-80 pompk/40min, a w MAX Plyometric ponad 150/60min
Jeśli nie możesz robić pompek, to w tym czasie po prostu utrzymuj pozycje PLANK lub LOW PLANK
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 16:56   #2956
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 286
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
To może po prostu rób mniej pompek i tyle? "Ćwiczenia ogólnorozwojowe" to bardzo szerokie pojęcie
no właśnie, dlatego mam wątpliwości
no cóż, chyba jednak ściągnę to Insanity i spróbuję
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 08:41   #2957
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Nowy dzien i nowa energia! Wczoraj mialam kryzys swiatopogladowy i opuscilam sie z dieta i cwiczeniami, ale dzisiaj znow wracam skopac tylek samej sobie
Na sniadanko platki owsiane z orzechami wloskimi
A wy co macie dobrego?

Milego dnia wszystkim!

Natalcia250 ale ty masz ladne wlosy

Edytowane przez Blablak
Czas edycji: 2012-08-18 o 08:45
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:53   #2958
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Nowy dzien i nowa energia! Wczoraj mialam kryzys swiatopogladowy i opuscilam sie z dieta i cwiczeniami, ale dzisiaj znow wracam skopac tylek samej sobie
Na sniadanko platki owsiane z orzechami wloskimi
A wy co macie dobrego?

Milego dnia wszystkim!

Natalcia250 ale ty masz ladne wlosy
No, masz szczęście u mnie na śniadanie była owsianka z rodzynkami a na II 2 kromki pełnoziarnistego chleba z masełkiem - mniami

Wczoraj się nie ugięłam i zrobiłam za jednym razem cardio abs & pure cardio a dziś moje "ulubione" plyo

Miłego dnia
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:30   #2959
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny niech któraś kopnie mnie w ;( bo mi się nie chce w ogóle ćwiczyć
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 19:32   #2960
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

ja dziś zaprosiłam TŻ do ćwiczeń. Dzielny był, mimo, że nie wytrzymał do końca
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:36   #2961
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

zrobiłam:d i umieram heh potrzebuje dzień wolny...
a ty Zyskowa masz chyba 27 a nie 28 dzień:P chyba, że mi się coś pomyliło. Jeszcze tylko BBL i jutro robię joge z p90x ktoś ją robił??
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 08:45   #2962
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
zrobiłam:d i umieram heh potrzebuje dzień wolny...
a ty Zyskowa masz chyba 27 a nie 28 dzień:P chyba, że mi się coś pomyliło. Jeszcze tylko BBL i jutro robię joge z p90x ktoś ją robił??
zgadza się dzisiaj dopiero 28, ale w sobotę zmieniam na dwa dni, bo mam pewność, że dzień off wykonam
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 09:57   #2963
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
zrobiłam:d i umieram heh potrzebuje dzień wolny...
a ty Zyskowa masz chyba 27 a nie 28 dzień:P chyba, że mi się coś pomyliło. Jeszcze tylko BBL i jutro robię joge z p90x ktoś ją robił??
Ja niestety nie robilam jeszcze p90x, ale robilam ostatnio joge z jakiejs plyty dvd ktora moj bojfrend przytargal od kolezanki ale zdecydowanie nie jest to aktywnosc fizyczna dla mnie, wole wiecej ruchu i akcji Ale kto wie, moze jeszcze sie przekonam...

Poza tym, dostalam dzis @ i czuje sie jak slon Ale kolezanka, ktora mnie dawno nie widziala, stwierdzila wczoraj, ze musialam schudnac, bo inaczej wygladam.

Od 2 dni rozpisuje sobie diete na czynniki pierwsze, zeby kontrolowac ilosc b/t/w w jedzeniu. Wiem, ze nie ma juz miejsca na wpadki, bo teraz musze ostro przycisnac z dieta wysokobialkowa. Oczywisce weglowodany i tluszcze tez jem, ale bialko jem ok. 2 gramy na kg masy ciala, wiec calkiem sporo. Wszystko dlatego, ze ciezko mi zejsc ponizej 53 kg. Raz jeden mi sie udalo, z 2 lata temu, ale bylam odwodniona i na restrykcyjnej diecie, chodzilam glodna. Dla jasnosci - nie polecam. Wole, zeby proces tracenia na wadze byl dluzszy, aloe za to trwalszy.

A wy tez rozpisujecie posilki, czy raczej go with the flow? Mi to bardzo pomaga trzymac sie kalorycznego limitu (dla mnie to ok 1500 kcal), bo widze wszystko co zjadam czarno na bialym i jakos tak latwiej mi planowac posilki w ten sposob.

Milego dnia!
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:58   #2964
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
zgadza się dzisiaj dopiero 28, ale w sobotę zmieniam na dwa dni, bo mam pewność, że dzień off wykonam
hehehe no tak day off to najlepszy z dni:P i każdy go wykona:P

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Ja niestety nie robilam jeszcze p90x, ale robilam ostatnio joge z jakiejs plyty dvd ktora moj bojfrend przytargal od kolezanki ale zdecydowanie nie jest to aktywnosc fizyczna dla mnie, wole wiecej ruchu i akcji Ale kto wie, moze jeszcze sie przekonam...

Poza tym, dostalam dzis @ i czuje sie jak slon Ale kolezanka, ktora mnie dawno nie widziala, stwierdzila wczoraj, ze musialam schudnac, bo inaczej wygladam.

Od 2 dni rozpisuje sobie diete na czynniki pierwsze, zeby kontrolowac ilosc b/t/w w jedzeniu. Wiem, ze nie ma juz miejsca na wpadki, bo teraz musze ostro przycisnac z dieta wysokobialkowa. Oczywisce weglowodany i tluszcze tez jem, ale bialko jem ok. 2 gramy na kg masy ciala, wiec calkiem sporo. Wszystko dlatego, ze ciezko mi zejsc ponizej 53 kg. Raz jeden mi sie udalo, z 2 lata temu, ale bylam odwodniona i na restrykcyjnej diecie, chodzilam glodna. Dla jasnosci - nie polecam. Wole, zeby proces tracenia na wadze byl dluzszy, aloe za to trwalszy.

A wy tez rozpisujecie posilki, czy raczej go with the flow? Mi to bardzo pomaga trzymac sie kalorycznego limitu (dla mnie to ok 1500 kcal), bo widze wszystko co zjadam czarno na bialym i jakos tak latwiej mi planowac posilki w ten sposob.

Milego dnia!
Ja sobie nic nie rozpisuje, po prostu jem, tylko ograniczam rzeczy przetworzone, nie jem tłustych rzeczy. Ale jak mam ochotę na ciastko, jajecznice na maśle czy coś takiego to jem i już, później idę na spacer. 53 kg?? wowwww ja nie pamiętam kiedy ostatnio tyle ważyłam...niestety waga mi padła i nie wiem ile jest teraz ale jak zaczynałam ćwiczenia to było 62 kg przy 170 cm wzrostu.
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:15   #2965
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

dziewczyny ja chyba przestaje ćwiczyć ;( jestem załamana bo z biustu poleciało mi aż 6 cm ;( wyglądam jak facet:/ aż mi się płakać chce nie wiem co robić.
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 19:36   #2966
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Mantide Pokaż wiadomość
dziewczyny ja chyba przestaje ćwiczyć ;( jestem załamana bo z biustu poleciało mi aż 6 cm ;( wyglądam jak facet:/ aż mi się płakać chce nie wiem co robić.
Z biustu zazwyczaj najpierw leci niestety bo tam jest duzo tluszczu. Ja tez stracilam centymetry z biustu, ale nie ma to dla mnie znaczenia, bo trace rownomiernie z brzucha, ud, talii itd.


Dzis dla mnie dzien 45 Wlasnie wrocilam z pracy, posiedze chwile, poczytam ☠☠☠☠☠☠☠y na pudelku i ide pocwiczyc.
Jak wam idzie?
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:01   #2967
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Blablak Pokaż wiadomość
Z biustu zazwyczaj najpierw leci niestety bo tam jest duzo tluszczu. Ja tez stracilam centymetry z biustu, ale nie ma to dla mnie znaczenia, bo trace rownomiernie z brzucha, ud, talii itd.


Dzis dla mnie dzien 45 Wlasnie wrocilam z pracy, posiedze chwile, poczytam ☠☠☠☠☠☠☠y na pudelku i ide pocwiczyc.
Jak wam idzie?
Ja wczoraj po raz pierwszy odpuściłam trening, za to dziś zrobiłam cardio abs i postanowiłam, że codziennie będę go robić bo wreszcie chcę zobaczyć rezultaty na brzuchu, bo powoli się załamuję, że mam małe rezultaty po miesiącu, cellulit jak był tak jest, udka dalej się trzęsą jak chodzę, brzuszek też... parę osób mówi, że wyszczuplałam w talii i okolicach brzucha ale akurat szczupłą talię miałam zawsze, więc to dla mnie nie mistrzostwo świata....nie wiem dlaczego tak jest, chyba za dużo naoglądałam się w necie zdjęć osób, które po miesiącu zrzucały połowę swojego ciała a u mnie na razie nikłe rezultaty - wszak nie zrobiłam zdjęcia porównawczego do tego, które mialam w 1. dniu ale widzę po sobie że szalu nie ma...Nie oznacza to, że rezygnuję! Tak daleko zaszłam - po raz pierwszy w życiu mam tak intensywnie do czynienia ze sportem - że nie dam za wygraną i mam nadzieję, że po drugim miesiącu uznam, że było warto.
Od jutra recovery week
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:13   #2968
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Ja wczoraj po raz pierwszy odpuściłam trening, za to dziś zrobiłam cardio abs i postanowiłam, że codziennie będę go robić bo wreszcie chcę zobaczyć rezultaty na brzuchu, bo powoli się załamuję, że mam małe rezultaty po miesiącu, cellulit jak był tak jest, udka dalej się trzęsą jak chodzę, brzuszek też... parę osób mówi, że wyszczuplałam w talii i okolicach brzucha ale akurat szczupłą talię miałam zawsze, więc to dla mnie nie mistrzostwo świata....nie wiem dlaczego tak jest, chyba za dużo naoglądałam się w necie zdjęć osób, które po miesiącu zrzucały połowę swojego ciała a u mnie na razie nikłe rezultaty - wszak nie zrobiłam zdjęcia porównawczego do tego, które mialam w 1. dniu ale widzę po sobie że szalu nie ma...Nie oznacza to, że rezygnuję! Tak daleko zaszłam - po raz pierwszy w życiu mam tak intensywnie do czynienia ze sportem - że nie dam za wygraną i mam nadzieję, że po drugim miesiącu uznam, że było warto.
Od jutra recovery week
oj, skad ja to znam. Jestem załamana, że efekty mam tylko takie jakie mam (ostatnio byłam zachwycona, ale jednak mi mało), ostatni tydzień wykonywałam na pół gwizdka, bo motywacja opadał nieco i nudą mi wiało, bo większość ćwiczeń się powtarza w każdym filmiku. Zdecydowałam się na Insanity, bo wierzyłam w ogromne efekty, ale bez Insanitowej diety chyba nie ma co o nich marzyć. a ja nie ćwiczyłam wcześniej nic i wierzyłam, ze dołączenie takiej aktywności dużo mi da, ale jednak mało mi. Mam załamkę
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:22   #2969
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
oj, skad ja to znam. Jestem załamana, że efekty mam tylko takie jakie mam (ostatnio byłam zachwycona, ale jednak mi mało), ostatni tydzień wykonywałam na pół gwizdka, bo motywacja opadał nieco i nudą mi wiało, bo większość ćwiczeń się powtarza w każdym filmiku. Zdecydowałam się na Insanity, bo wierzyłam w ogromne efekty, ale bez Insanitowej diety chyba nie ma co o nich marzyć. a ja nie ćwiczyłam wcześniej nic i wierzyłam, ze dołączenie takiej aktywności dużo mi da, ale jednak mało mi. Mam załamkę
Ja nie mam specjalnie rozpisanej diety, po prostu jem 4-5 posiłków dziennie i jem zdrowo, do tego odżywka białkowa 2 razy dziennie, dużo wody i zero alkoholu...
Mnie nie nudzą te ćwiczenia i za każdym razem bardzo angażuję się w trening, dlatego jestem rozgoryczona, że moje ciało jakby się buntowało i nie chce się zmienić
Zyskowa, chyba nie odpuszczasz, co? Trzeba wytrwać do końca i wtedy oceniać efekty, poza tym treningi w 2. miesiącu są intensywniejsze, więc wtedy już po prostu muszą być wręcz namacalne efekty.
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:28   #2970
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny! Nie da rady osiagnac super wysportowanego ciala w miesiac jezeli zaniedbywalo sie je latami! Ja nie uprawialam sportu nigdy, nawet na wfie nie cwiczylam bo zawsze mialam zwolnienie, dlatego teraz wiem, ze musze wlozyc duzo pracy w cialo. Wiem tez, ze nie bede miala super efektow po 2 miesiacach trenignu. Na to trzeba pracowac miesiacami, dokonywac dobryw wyborow jezeli chodzi o zywienie, co czasem jest trudne, jezeli przywyklo sie do smieciowego zarcia...
Dieta Insanity jest niezla, ale latwo ulozyc sobie samemu podobna diete oparta glownie na bialku i weglach zlozonych. Sprobujcie ograniczyc wegle i dolozyc wiecej bialka do diety...mysle, ze spokojnie mozna jesc 2 gramy bialka na kg ciala i pic duzo wody, zeby nie zakwasic organizmu.
Nie poddawac mi sie tu! Ulozyc sobie elegancka, czysta diete i od razu zobaczycie efekty!
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.