Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-26, 10:05   #2371
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
theUnlike Ja siê napali³am jak szczerbaty na suchary, na maskê rokitnikow± z Natury Sibericy Ale jak siê pó¼niej okaza³o, to ka¿dy jeden kosmetyk, który wybra³am, ma w sk³adzie w³a¶nie rokitnik Co¶ mnie do niego ci±gnie Powiem szczerzê, ¿e wybór kosmetyków po roku u¿ywania tylko tego co w domu, jest do¶æ cie¿ki

animale No kawa dzia³a cudnie! Wgl mi nie przeszkadza zapach,a dzia³anie jest boskie ale u mnie problem jest z regularno¶ci±, o ile olej i maski zawsze u¿ywam, to ju¿ z wcierkami mam bardzo du¿y problem

SceneQueene Do tej pory buszuje po w±tkach farbowanych Krêci mnie tematyka farbowania w³osów, ale tym razem bawiê siê na w³osach kole¿anek, cieszy mnie jak udaje mi siê zadbaæ o ich kud³y <3 a i lubiê ³adny blond bez rozja¶niacza, czy br±z bez czerni Wiêc buszuje i siê uczê od razu Apropo, poszukujê co¶ do tonowania w³osów, najchêtniej co¶ w stylu artego color reflex, znasz?

monika1983k Jaki Ty masz piêkny kolor w³osów Taki czekoladowy br±z?

A ja my¶lê, ¿e to ¿e dziewczyny buszuj± na forach w poszukiwaniu odpowiedniego koloru to nic innego jak fakt, ¿e ka¿da by chcia³a uzyskaæ jak najbardziej naturalny efekt farbowania, a ¿e niestety jest to trudne, to z tego powodu tyle dziewczyn wraca do naturalek pó¼niej My¶lê, ¿e nie tyle kondycja jest powodem co kolor

Ja np. my¶lê, ¿e gdybym potrafi³a zapanowaæ nad blondem 3 lata temu to pewnie bym go mia³a dalej, ale wtedy zna³am tylko rozja¶niacz, zero farb, popalone w³osy, bez masek, pielêgnacji, niczego. Na pewno nie ufarbuje w³osów za szybko, pewnie dopiero jak zobacze wysyp siwych kud³ów

Callen
Te¿ w³asnie nie zrozumia³am tego co napisa³a¶, co Ciê podkusi³o siê farbowaæ ? Tak ³±dnie sz³o..
No tak, ja równie¿ siedzê non stop we w±tkach o farbowaniu, w koñcu do¶æ sporo wiem, wiêc mam satysfakcjê jak dobrze doradze. A z tym specyfikiem siê nie spotka³am niestety. :-(

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 11:29   #2372
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
chyba taka jest kolejno¶c na wiza¿u: najpierw dziewczyny pisz± na w±tku o farbowaniu, jakie farby,jak utleniæ etc., a jak juz poniszcz± w³osy to przychodz± tutaj no ale ¿eby zm±drzeæ, najpierw trzeba zg³upieæ
oto i moje odrosty, nie wiem czy widzicie bo zdjecia z lamp± czy bez niedok³adnie pokazuj± granice, trzeba siê dok³adnie przyjrzeæ
obfotografowa³am siê chyba z ka¿dej strony
Ty, jaki masz ciemny i g³eboki kolor! I jako¶æ zdjêæ dobra, nie to co moja Widac, ¿e w³osy zdrowe i nawil¿one, pamiêtam, jak która¶ z Was zachwyca³a siê, ¿e u mnie te¿ widaæ ró¿nicê miêdzy jako¶ci± w³osów naturalnych a farbowanych.

Z tym ¿e nie mam teraz dobrego sprzêtu, wiêc nie moge uchwyciæ koloru, ale to wygl±da mniej wiêcej tak: ten krótszy odrost robiony jeszcze aparatem, ten dzisiejszy telefonem drugie zdjêcie 7 miesiêcy, pierwsze 15, czyli w sumie dwa razy tyle. Ro¶nie równo, powoli, jednak zastojów chyba nie ma, ale sza³u te¿ nie.

Na razie koñców ¶ci±æ nie mogê, wiêc proszê, nie krytykujcie sianka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg hhairy.jpg (80,4 KB, 52 za³adowañ)

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-03-26 o 11:41
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 11:36   #2373
Puntodivista
☕ sprawia, ¿e jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomo¶ci: 6 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma. I wierz mi, ze im bardziej bedziesz kombinowac, tym szybciej pokusi cie na farbe.
To ju¿ nie chodzi o pokuszenie bo ja jaki¶ czas temu zesz³am z farby i kilka lat nosi³am naturalki, pó¼niej stwierdzi³am, ¿e co¶ zmieniê i nadszed³ kolejny czas na zmianê na naturalki Tylko w pracy powinnam wygl±daæ jak "spod ig³y" a z odrostami do po³owy g³owy to tak ¶rednio
Tak czy inaczej wracam do wcierek i intensywniejszej pielêgnacji.
__________________

Z m i e n i ³ a m swoje ¿ycie!
Puntodivista jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 11:45   #2374
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Poka¿ wiadomo¶æ
To ju¿ nie chodzi o pokuszenie bo ja jaki¶ czas temu zesz³am z farby i kilka lat nosi³am naturalki, pó¼niej stwierdzi³am, ¿e co¶ zmieniê i nadszed³ kolejny czas na zmianê na naturalki Tylko w pracy powinnam wygl±daæ jak "spod ig³y" a z odrostami do po³owy g³owy to tak ¶rednio
Tak czy inaczej wracam do wcierek i intensywniejszej pielêgnacji.
Czy co¶ przegapi³am? Zafarbuj farbowane na kolor zbli¿ony do odrostu
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 12:20   #2375
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ planujê, czyli te¿ pasujê
Witam siê. Wkurzaj± mnie ju¿ moje odrosty bo wygl±daj± po prostu niechlujnie. Siedzê i my¶lê czy jest jaki¶ sposób na za³agodzenie tego stanu
Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma. I wierz mi, ze im bardziej bedziesz kombinowac, tym szybciej pokusi cie na farbe.
O to to Dobrze powiedziane!

Nie da siê tego ukryæ niestety, ale odrosty nie wygl±daj± fajnie a zw³aszcza na poczatku drogi, bo potem jako¶ leci (chyba z uwagi na to, ¿e teraz modne jest ombre i jak odrost jest wiêkszy to wielu ludzi my¶li ¿e to tak specjalnie zrobione )
Ale to, ¿e nie wygl±da to super nie znaczy, ¿e nie da siê w³osów zapu¶ciæ, nawet maj±c bardzo du¿± ró¿nicê miêdzy w³asnym kolorem a farbowañcami. Czas leci bardzo szybko, trzeba tylko byæ twardym w postanowieniu i nie wymyslaæ sobie co chwila jaki¶ przeszkód, typu wesela, wa¿ne imprezy. Udowodniono, ¿e da siê maj±c odrosty nie z³amaæ siê farb± przed tego typu imprezami. Dowodów tutaj na forum jest masa - mamy tu teraz dziewczyny które zesz³y z farby ca³kowicie, wiele z nas jest w po³owie drogi i te¿ siê trzymamy twardo.
Trzymam wiêc za Ciebie kciuki
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 21:58   #2376
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dobrze gada, polaæ jej! :-D
Mnie uratowa³y koczki i warkocze w tym kryzysowym momencie nosi³am w³a¶nie takie fryzurki które pieknie zacieraly granice kolorystyczna. Na dodatek mam grzywkê na prosto która dodatkowo ukrywala odrost bo nie mia³am widocznego na wierzchu przedzialka który najbardziej zdradza odrost.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Dziewczyny musze Wam powiedzieæ ze jestem zachwycona swoimi w³osami *,* nie wiem co im jest ale s± boskie. Zrobi³y siê takie g³adkie i ich du¿o (mo¿e to ta cassia) dzisiaj je ci±gle g³aska³am w pracy i przesypywa³am je miêdzy palcami do tego stopnia, ¿e pewnie rano bêdê musia³a je umyæ bo od tego ci±g³ego macania rano mog± byæ fe. Chocia¿ powiem wam ¿e jeszcze teraz trzymaj± nawet ca³kiem niez³± ¶wie¿o¶æ *,*
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-26, 22:11   #2377
Puntodivista
☕ sprawia, ¿e jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomo¶ci: 6 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Czy co¶ przegapi³am? Zafarbuj farbowane na kolor zbli¿ony do odrostu
Nie, odrost na pó³ g³owy po prostu jest niechlujny i u mnie brak odrostu to element dresscode'u
O, to jest my¶l Dziêki

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Czas leci bardzo szybko, trzeba tylko byæ twardym w postanowieniu i nie wymyslaæ sobie co chwila jaki¶ przeszkód, typu wesela, wa¿ne imprezy. Udowodniono, ¿e da siê maj±c odrosty nie z³amaæ siê farb± przed tego typu imprezami. Dowodów tutaj na forum jest masa - mamy tu teraz dziewczyny które zesz³y z farby ca³kowicie, wiele z nas jest w po³owie drogi i te¿ siê trzymamy twardo.
Trzymam wiêc za Ciebie kciuki
Yyyy, wiem, pisa³am, ¿e sama te¿ zesz³am do naturalnych kilka lat temu. Wiem, ¿e siê da i to nie jest dla mnie trudne. Postanawiam i robiê
__________________

Z m i e n i ³ a m swoje ¿ycie!
Puntodivista jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 22:44   #2378
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Potwierdzam slowa I ona jako jedna z tych ktore wrocily do naturalnych wlosow. Od siebie dodam, ze dosc szybko z fazy ,,fuu, ten odrost wyglada obrzydliwie'' i patrzenia z niesmakiem na zdjecia odrostow wrzucanych tu przez dziewczyny dosc szybko i plynnie przechodzi sie do dzikiego zachwytu nad stanem naturalnych wlosow i wyczekuje sie z niecierpliwoscia coraz dluzszego odrostu . To naprawde wciaga, sprawia duzo przyjemnosci i daje poczucie dzialania w dobrej sprawie.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:12   #2379
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

DagmaraRose2000 ¶liczny odrost siê pojawia!

monika1983k
Twoje w³osy siê bardzo ³adnie prezentuj± i jak na rok to wcale nie masz ma³ego odrostu, raczej normalny

I ona, animale, macie racjê z tymi odrostami. pewnie, ¿e na pocz±tku to nie wygl±da dobrze, nawet niechlujnie, ale to nie trwa wiecznie. a pprzy farbowaniu odrost siê pojawia zawsze, po kilku tygodniach. i tak ci±gle- farbujemy, pojawia siê odrost i znowu farbujemy bez koñca. warto siê przemêczyæ bo potem spokój, w³osy zdrowe, b³yszcz±ce

co¶ mi wiza¿ po tej ich zmianie szwankuje i nie chce cytowaæ wiadomo¶ci.. same problemy
podobnie jak z moimi naturalkami.. ci±glê chcê im zrobiæ a¿ za dobrze i na zmianê nie domywam oleju, albo maski, albo nak³adam za du¿o zabezpieczacza na koñcówki.. strasznie trudno siê przyzwyczaiæ, ¿e s± zdrowe i nie potrzebuj± tyle starañ co farbowañce. wystarczy im szampon, olej raz w tygodniu i serum silikonowe na koñce po myciu. ale te maski i od¿ywki tak kusz± nic im dzi¶ nie na³o¿ê, przy kolejnym myciu te¿, mo¿e to je odci±¿y..
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:19   #2380
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika a ja wiem czy czekoladowy br±z?sama nie wiem,na zdjêciu wygl±daja na do¶c ciemne, ale to dlatego ¿e reszta te¿ jest ciemna,za kilkana¶cie dni idê do fryzjerki czesaæ siê na wesele, poproszê j± ¿eby mi powiedzia³a, jaki mam kolor naturalnych
kaguya o dziewczyno, ile ja siê zdjêæ nacyka³am ¿eby by³o cokolwiek widaæ, mam stary aparat i zazwyczaj robie ok 30 zdjêæ ¿eby potem wybrac kilka sensowniejszych na w±tek wygl±daj± na nawilzone bo by³y farbowane kilka dni wcze¶niej, choæ trochê mi sie kondycja w³osków poprawi³a, bo jest juz jakis odrost naturalnych, a i olejowanie robi swoje
zaznaczy³am granicê naturalnych w³osków na tym zdjêciu chyba najlepiej widac
musze tutaj wyrazic swoje zdanie - dla mnie sam odrost nie jest niechlujny, u mnie niechlujny by³ ten kontrast, przej¶cie miêdzy rozjasnionymi, a naturalnymi, u mnie to by³ paskudny kolor taki kurczakowaty, ¿ó³ty,nawet sraczkowaty
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1200263.jpg (45,4 KB, 28 za³adowañ)
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 08:22   #2381
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dboom kurcze jak czytam na blogach, ¿e dziewczyny maja przyrost po 3cm na miesi±c ...matka natura jest taka niesprawiedliwa, cycki ma³e, p³aska dupa, do tego w³osy wolno mi rosn±, nie ma sprawiedliwo¶ci na tym ¶wiecie nie ma ...
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 08:50   #2382
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mi w najlepszym przypadku wyciagaja 2cm :p A aktualnie mi straszliwie wypadaja :/
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 09:31   #2383
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja policzy³am, ¿e u mnie 1.3 cm nic nowego jesli wydajê sporo kasy na wcierki i suple, to 1.5 cm, warto? Nie warto. Wiêc sobie rosn± powoli, ja d³ugich mieæ nie chcê, wiêc nigdzie mi siê nie ¶pieszy, lubiê tak± d³ugo¶æ, jak± mam teraz, chodzi mi g³ownie o ca³e naturalne, nie d³ugie. O d³ugo¶æ powalczê pó¼niej.

Punto, no w³asnie, te¿ uwa¿am, ¿e odrosty s± niechlujne, je¶li nie jest to profesjonalnie zrobione ombre. Poza tym, farbowany siê spiera, naturalny jest delikatny i czêsto mysi (a nikt mysiego ombre nie robi), wiêc ciê rozumiem. Ale nie poddawaj siê, zapigmentuj, zafarbuj na zbli¿ony do naturalnych i nikt nie zauwa¿y odrostu, i w pracy bêdziesz mia³a spokój. Ja pamiêtam, ¿e kiedy¶ us³ysza³am od szefowej, ¿e mam co¶ zrobiæ z w³osami (mia³am odrost), ale ona to powiedzia³a w formie ¿artu. Ja spokojnie odpowiedzia³am, ¿e zapuszczam i nie zafarbujê.

Odrost na pó³ g³owy to nie problem, bo przy takim ³atwiej zafarbowaæ farbowane. Gdy natomiast odrost jest krótki (pierwsze 3-4 miesi±ce), wtedy trudniej.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:24   #2384
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

zdjecie sprzed 2 dni. robione mikrofalowka, ale widac dlugosc . jak dlugosc wreszcie przekroczy poziom stanika sportowego to bede juz bardzo zadowolona i zaczne schodzic z cieniowania. szkoda ze zdjecie jest takie niewyrazne i nie moge pokazac wam stanu moich wlosow, ale niestety w perpsektywie nawet nie mam szans na zrobienie wyraznego zdjecia . duzym plusem jest to, ze ilosc cm na tasmie nie ma juz dla mnie znaczenia, teraz tylko liczy sie wizualny efekt. postanowilam robic sobie aktualizacje tj eirin - raz na 2-3 miesiace. chyba pora przeniesc sie na jakis watek zapuszczaniowy z moimi aktualizacjami, musze nad tym pomyslec
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150326_101038-1-2.jpg (26,2 KB, 44 za³adowañ)
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:47   #2385
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

animale Ale masz ju¿ d³ugie! I jaki kolor piêkny

Zapraszam na nasz w±tek o zapuszczaniu
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post50829770
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 11:52   #2386
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
animale Ale masz ju¿ d³ugie! I jaki kolor piêkny

Zapraszam na nasz w±tek o zapuszczaniu
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post50829770
O, wlasnie o cos takiego mi chodzilo . Dzieki
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 12:16   #2387
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

A u¿ywacie mgie³ki Radical? Ja (pod wp³ywem impulsu) kupi³am sobie tydzieñ temu i u¿ywam do porannego uk³adania w³osów... bo gdy wstajê z ³ó¿ka to ka¿dy w³os sterczy mi w inn± stronê. Na szczê¶cie mam o tyle fajne w³osy, ¿e przylizaæ je siê da zwyk³± wod±, wiêc zamiast wody na skalp dajê Jantar, a na d³ugo¶æ mgie³kê Radical i jako¶ siê przylizuje Potem po wyschniêciu ju¿ tylko guma do w³osów i super fryz gotowy XD
Efkakam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:25   #2388
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Efkakam Poka¿ wiadomo¶æ
A u¿ywacie mgie³ki Radical? Ja (pod wp³ywem impulsu) kupi³am sobie tydzieñ temu i u¿ywam do porannego uk³adania w³osów... bo gdy wstajê z ³ó¿ka to ka¿dy w³os sterczy mi w inn± stronê. Na szczê¶cie mam o tyle fajne w³osy, ¿e przylizaæ je siê da zwyk³± wod±, wiêc zamiast wody na skalp dajê Jantar, a na d³ugo¶æ mgie³kê Radical i jako¶ siê przylizuje Potem po wyschniêciu ju¿ tylko guma do w³osów i super fryz gotowy XD
Moja stylizacja ogranicza sie do uczesania sie szczotka . W sumie to na etapie suszenia wlosow wlosy rozczesuje i ukladam tak, by wyschly ,,na prosto'', a jak cos mi bedzie odstawac to po rostu zwiazuje wlosy albo spinam na chwile spinka by sie wygielo w inna strone. Pamietam ze jak mialam farbowance to super sprawdzala sie mgielka marion 7 efektow z olejem arganowym.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:27   #2389
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

U¿ywa³am jej kiedy¶, ¶wietna by³a. Niby dziwny zapach a mi siê bardzo podoba³ :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 13:37   #2390
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
zdjecie sprzed 2 dni. robione mikrofalowka, ale widac dlugosc . jak dlugosc wreszcie przekroczy poziom stanika sportowego to bede juz bardzo zadowolona i zaczne schodzic z cieniowania. szkoda ze zdjecie jest takie niewyrazne i nie moge pokazac wam stanu moich wlosow, ale niestety w perpsektywie nawet nie mam szans na zrobienie wyraznego zdjecia . duzym plusem jest to, ze ilosc cm na tasmie nie ma juz dla mnie znaczenia, teraz tylko liczy sie wizualny efekt. postanowilam robic sobie aktualizacje tj eirin - raz na 2-3 miesiace. chyba pora przeniesc sie na jakis watek zapuszczaniowy z moimi aktualizacjami, musze nad tym pomyslec
Piêkne, ale kiedy¶ my¶la³am, ze kolor podobny do mojego, teraz widzê, ¿e duuu¿o ciemniejszy. Tylko pozazdro¶ciæ
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:53   #2391
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne, ale kiedy¶ my¶la³am, ze kolor podobny do mojego, teraz widzê, ¿e duuu¿o ciemniejszy. Tylko pozazdro¶ciæ
Kolor faktycznie jest ciemniejszy po scieciu, ale nie jest taki jak na zdjeciach, zupelnie nie odzwierciedlaja rzeczywistosci. Z reszta juz po jakosci zdjecia widac, ze cos jest nie tak :p.
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 13:59   #2392
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor faktycznie jest ciemniejszy po scieciu, ale nie jest taki jak na zdjeciach, zupelnie nie odzwierciedlaja rzeczywistosci. Z reszta juz po jakosci zdjecia widac, ze cos jest nie tak :p.
No widaæ, ale có¿... Taki urok zdjêæ
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 14:08   #2393
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

No có¿, ja mam na zdjêciach i w niektórym ¶wietle czarne. A to taki poziom 4.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 19:35   #2394
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Szlag trafil naturalki. Przyjechala przyjaciolka, ktora z czarnych wlosow, zrobila sobie zloty blond. Nie dosc, ze wszyscy sie zachwycaja jej kolorem to jeszcze mi wrzucila laskawym tonem, ze ujda te moje naturalki. Szlag mnie trafil i zamowilam sie na poniedzialek na farbowanie.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 20:14   #2395
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Szlag trafil naturalki. Przyjechala przyjaciolka, ktora z czarnych wlosow, zrobila sobie zloty blond. Nie dosc, ze wszyscy sie zachwycaja jej kolorem to jeszcze mi wrzucila laskawym tonem, ze ujda te moje naturalki. Szlag mnie trafil i zamowilam sie na poniedzialek na farbowanie.


No to fajna przyjació³ka, nie ma co...

I tylko dlatego chcesz siê farbowaæ, bo tak Ci powiedzia³a? Przemy¶l to jeszcze mo¿e.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 20:17   #2396
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
No to fajna przyjació³ka, nie ma co...

I tylko dlatego chcesz siê farbowaæ, bo tak Ci powiedzia³a? Przemy¶l to jeszcze mo¿e.
Nope. Dlatego, ze wszyscy wygladaja super w farbowanych, a jak przychodzi do moich to slysze: "ujda te naturalki" albo ulubiony tekst mojej babci: "dziewczyny maja takie piekne wlosy, a ty jak fleja wygladasz". Jest kilka osob ktorym podoba sie moj kolor, na przyklad TZ, ale zaczynam miec dosc bycia w cieniu kolezanek z pieknymi kolorami na glowie.
Jak juz musze byc gruba, to chociaz wlosy bede miec zjawiskowe.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2015-03-27 o 20:21
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 20:31   #2397
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nope. Dlatego, ze wszyscy wygladaja super w farbowanych, a jak przychodzi do moich to slysze: "ujda te naturalki" albo ulubiony tekst mojej babci: "dziewczyny maja takie piekne wlosy, a ty jak fleja wygladasz". Jest kilka osob ktorym podoba sie moj kolor, na przyklad TZ, ale zaczynam miec dosc bycia w cieniu kolezanek z pieknymi kolorami na glowie.
Jak juz musze byc gruba, to chociaz wlosy bede miec zjawiskowe.


To Twoje w³osy i Twoja decyzja. Nie chce Ciê przekonywaæ. Szkoda, bo moim zdaniem naturalki, które masz s± bardzo ³adne, a co dopiero jakby¶ mia³a ca³e naturalne w³osy.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 21:55   #2398
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

The unlike, nie chce mi siê wierzyæ w to co czytam....
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 22:07   #2399
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mnie takie my¶li nachodz± jak wchodzê na bloga mojego mistrza :-D (Andyfromhell.blogspot.co m). Ale mam silna wolê. Mo¿e sobie na przyk³ad co¶ pokombinuj z farbowanymi jak ja i czê¶æ zrób pod swój naturalny kolor? Szkoda tyle wysi³ku marnowaæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-27, 22:22   #2400
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Szlag trafil naturalki. Przyjechala przyjaciolka, ktora z czarnych wlosow, zrobila sobie zloty blond. Nie dosc, ze wszyscy sie zachwycaja jej kolorem to jeszcze mi wrzucila laskawym tonem, ze ujda te moje naturalki. Szlag mnie trafil i zamowilam sie na poniedzialek na farbowanie.
Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nope. Dlatego, ze wszyscy wygladaja super w farbowanych, a jak przychodzi do moich to slysze: "ujda te naturalki" albo ulubiony tekst mojej babci: "dziewczyny maja takie piekne wlosy, a ty jak fleja wygladasz". Jest kilka osob ktorym podoba sie moj kolor, na przyklad TZ, ale zaczynam miec dosc bycia w cieniu kolezanek z pieknymi kolorami na glowie.
Jak juz musze byc gruba, to chociaz wlosy bede miec zjawiskowe.
No wiesz! Szkoda, ¿e siê poddajesz. Odno¶nie pogrubionego, to po prostu mo¿e dlatego, ¿e póki siê zapuszcza to w³osy dwukolorowe nie wygl±daja tak jak w³osy w jednym kolorze. Gdyby¶ wytrwa³a to jestem pewna, ¿e niejedna osoba by siê zachwyci³a Twoimi w³osami, bo jak ju¿ bêd± ca³e naturalne to dopiero wtedy bêdzie widaæ jakie sa ³adne.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Poka¿ wiadomo¶æ
A u¿ywacie mgie³ki Radical? Ja (pod wp³ywem impulsu) kupi³am sobie tydzieñ temu i u¿ywam do porannego uk³adania w³osów... bo gdy wstajê z ³ó¿ka to ka¿dy w³os sterczy mi w inn± stronê. Na szczê¶cie mam o tyle fajne w³osy, ¿e przylizaæ je siê da zwyk³± wod±, wiêc zamiast wody na skalp dajê Jantar, a na d³ugo¶æ mgie³kê Radical i jako¶ siê przylizuje Potem po wyschniêciu ju¿ tylko guma do w³osów i super fryz gotowy XD
Ja u¿ywam od niespe³na miesi±ca, póki co sza³u nie zrobi³a i jestem z niej ¶rednio zadowolona

animale piêkne
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.