Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 17:53   #1891
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Fryzjer Poznan

Mozecie mi polecic dobrego fryzjera w poznaniu chciala bym dobrze miec dobrany kolor farby (zaden balejaz) i dobre ciecie wlosow KRECONYCH ale nie tak zeby mi zostalo echo w portfelu czy sa jacys dobrzy fryzjerzy np w centrach handlowych? najbardziej interesowal by mnie salon na piatkowie jednak
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 09:54   #1892
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

to ja polecam w plazie, salon lafayette, fryzjer Romek

super ciecia,co do koloru to robil mi dwa razy, ja chcialam cieniutkie pasemka na brazie i takie wlasnie wyszly, polecam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 10:25   #1893
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Fryzjer Poznan

jaka jest cena?chodzi o kolor i ciecie dlugosc wlosy do ramion tak mniej wiecej chciala bym wiedziec jakie sa koszty?a co myslicie o tym Farouk?gdy chodze do salonu jeszcze nie mialam dobrrze dobranego koloru chciala bym zeby teraz sie udalo.Jakie tam sa ceny?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 10:28   #1894
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

hej dziewczynki, idę w środę do farouka (w końcu!) i mam takie pytanko do Was: orientujecie się może jakie są aktualnie ceny za farbowanie i cięcie (włosy długie)? Chciałabym wiedzieć ile kasy ze sobą zabrać. Tak 300zł starczy?
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:15   #1895
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Fryzjer Poznan

green.eyed wlasnie sie zapisalam do farouka na dzis na 15:30 wlosy mam sredniej dlugosci ciecie +balejaz 140 zl moze jednak wybiore farbe bo taka byla moja pierwsza mysl to by bylo taniej zobacze co mi zaproponuja
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 11:49   #1896
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

140zł przy włosach średniej długości, mówisz...
no to lepiej wezmę te 300zł - nie wiadomo ile docelowo będzie to kosztować, a wstyd by był jakby mi kasy zabrakło
dzięki za odpowiedz, daj znać jakie wrażenia po wizycie
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 13:19   #1897
Katiuszkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Pacykarnia (teraz Tupet) vs. Krzysztof

Cześć Dziewczyny!

Bardzo się cieszę, że po latach trafiłam na tę stronę! No i oczywiście żałuję, że tak późno!! Eksperymentowałam z różnymi fryzjerami i fryzurami.

Sebastian w Hair Bazaar - po ścięciu było ok ale kolejne 2 m-ce to koszmar. Moje włosy są dość niesforne a fryzjer zupełnie nie wziął tego pod uwagę. Nie mogłam ich ułożyć, na szczęście była zima i ukrywałam się pod czapką.

Przez ostatnie 2 lata byłam wierna Pacykarni (Mateusz i Tomek- przenieśli się drzwi obok. Teraz salon nazywa się TUPET). Świetny wystrój, minimalizm, fajna muzyka. Mati kiedyś bardziej przykładał się do pracy, teraz trochę "wyleniwiał" ale i tak jestem zadowolona za każdym razem, kiedy od niego wychodzę (pod warunkeim, że jest to cięcie a nie rozświetlanie!). Tomek lepiej dobiera kolory, za to za bardzo szaleje z nożyczkami. Kiedy chciałam kosmetycznej zmiany - wychodziłam z wyciętymi włosami (w ilości: 1/4 tego, co przed cięciem), pazurki, skosy itp.

Po przeczytaniu postów postanowiłam umówić się do Krzysztofa! Już nie mogę się doczekać wizyty!! (pocz.kwietnia)

Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki! ))
Katiuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 17:15   #1898
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
140zł przy włosach średniej długości, mówisz...
no to lepiej wezmę te 300zł - nie wiadomo ile docelowo będzie to kosztować, a wstyd by był jakby mi kasy zabrakło
dzięki za odpowiedz, daj znać jakie wrażenia po wizycie
Witaj!
Powinno wystarczyć 300. W razie czego alceptują karty.
Ja ostatnio płaciłam 120 (farba na odrost+modelowanie) a jak na cała głowę +cięcie+modelowanie to 140,
Trochę dziwna kalkulacja.
Ale i tak warto iść do Farouka.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:22   #1899
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj!
Powinno wystarczyć 300. W razie czego alceptują karty.
Ja ostatnio płaciłam 120 (farba na odrost+modelowanie) a jak na cała głowę +cięcie+modelowanie to 140,
Trochę dziwna kalkulacja.
Ale i tak warto iść do Farouka.
Hej dziewczyny chcę się wybrać do fryzjera w najbliższym czasie i zastanawiam się nad Faroukiem. Mam prośbę czy mogłybyście, jeśli macie taką możliwość, wkleić zdjęcie fryzury jakie wam tam zrobiono? Twarz możecie zakryć, jeśli nie chcecie się ujawniać, bo fryzurę chętnie bym obejrzała

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2008-03-17 o 17:33 Powód: dopisek
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 18:03   #1900
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Fryzjer Poznan

to teraz ja sie wypowiem wrocilam z Farouka i jestem b zadowolona mam krecone wlosy i malo ktory fryzjer umial sobie poradzic farbowalam (kolor zalezy od swiatla) w dzien wpada troszke w rudawy b mi sie podoba ale dokladne efekty zobacze jutro w swietle dziennym
pani chciala sie troszke rozpedzic ale mialam na uwadze co robi i jezeli mowilam ze cos inaczej to sie mnie sluchalla mila obsluga mysle ze po raz pierwszy mam dobrze dobrany kolor.jedyne co mnie zaniepokoilo to fakt iz w nie dlugim czasie po nalozeniu farby zaczelo mnie bardzo piecmyslalam ze wlosy mi sie popala czy cos a w ulotce pisze ze maja farby bez ammoniaku moze mam nadwrazliwa skore glowy?naszczescie wlosy nie sa popalonie w krotce wybiore sie rowniez po jedwab maja w sprzedazy serie kosmetykow.niestety fotek dzis nie dam poniewaz tz ma aparat moze jutro sie uda.POZYTYWNA opinia
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:54   #1901
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer Poznan

a czy ktoś był w salonie w king crossie?? nie wiem jaka nazwa, ale jest tam zniżka dla studentek ścięcie za 33zł
proszę jeśli któraś była dajcie znac!!!!
dzięki

napisałam to na początku roku
Dzisiaj wreszcie się odważyłam i nie żałuję. Byłam tam pierwszy raz dlatego wzięłam pierwszą wolną godzinę. Przypadła mi pani Monika. Dziewczyny jaka fajna babka - pytała sie czy nie za gorąca woda, czy nie za mocno masuje. Od razu poznała co przeszły moje włosy(farbowanie na blond przykryte brązem). Poradziła jak mam je pielęgnowac.
Przyszłam ze swoją fryzurą na zdjeciu-świetnie mnie obcięła!!
Uśmiech, zagadywanie, a tak się bałam bo to moja pierwsza fryzjerka w poznaniu. Polecam ze szczerego serca!!
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 19:30   #1902
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez seremetka13 Pokaż wiadomość
a czy ktoś był w salonie w king crossie?? nie wiem jaka nazwa, ale jest tam zniżka dla studentek ścięcie za 33zł
proszę jeśli któraś była dajcie znac!!!!
dzięki

napisałam to na początku roku
Dzisiaj wreszcie się odważyłam i nie żałuję. Byłam tam pierwszy raz dlatego wzięłam pierwszą wolną godzinę. Przypadła mi pani Monika. Dziewczyny jaka fajna babka - pytała sie czy nie za gorąca woda, czy nie za mocno masuje. Od razu poznała co przeszły moje włosy(farbowanie na blond przykryte brązem). Poradziła jak mam je pielęgnowac.
Przyszłam ze swoją fryzurą na zdjeciu-świetnie mnie obcięła!!
Uśmiech, zagadywanie, a tak się bałam bo to moja pierwsza fryzjerka w poznaniu. Polecam ze szczerego serca!!
Oj, ja po wizycie w tym salonie mam bardzo zle wspomnienia - bylo to chyba ponad rok temu, jakas opryskliwa, naburmuszona dziewczyna mnie zaprosila na fotel (po 15 min czekania) i chciala sie mnie jak najszybciej pozbyc, bo klientka typu VIP nagle zadzwonila, ze przesuwa wizyte na wczesniejsza godzine. Po niecalym kwadransie zeszlam z fotela z beznadziejnym scieciem i bylam naprawde zla!!! Do tego stopnia, ze nie mialam ochoty placic za taka "usluge".

Teraz czeka mnie sciecie i niestety nie wiem na kogo sie zdecydowac
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:48   #1903
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

ja zadecydowalam, ze wracam do Grzegorza w Le Grand chociaz po glowie chodzi mi Artur
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 21:26   #1904
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj!
W razie czego alceptują karty.
dzięki, dobrze było wiedzieć - zawsze to jakieś zabezpieczenie

Byłam wczoraj, farbowania w końcu nie było (chociaż w sumie po to tam poszłam), tylko na cięcie się zdecydowałam. A cięcie jak cięcie - poprawne, ale bez rewelacji
Zobaczę jak jutro fryzurka będzie się układać, po myciu włosów
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 21:55   #1905
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Fryzjer Poznan

Jestem umówiona jutro na farbowanie i ścięcie do Farouka. Byłam się zapisać i bardzo miła pani ze mną rozmawiała. Zobaczymy, co z tego wyjdzie
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:15   #1906
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
to teraz ja sie wypowiem wrocilam z Farouka i jestem b zadowolona mam krecone wlosy i malo ktory fryzjer umial sobie poradzic farbowalam (kolor zalezy od swiatla) w dzien wpada troszke w rudawy b mi sie podoba ale dokladne efekty zobacze jutro w swietle dziennym
pani chciala sie troszke rozpedzic ale mialam na uwadze co robi i jezeli mowilam ze cos inaczej to sie mnie sluchalla mila obsluga mysle ze po raz pierwszy mam dobrze dobrany kolor.jedyne co mnie zaniepokoilo to fakt iz w nie dlugim czasie po nalozeniu farby zaczelo mnie bardzo piecmyslalam ze wlosy mi sie popala czy cos a w ulotce pisze ze maja farby bez ammoniaku moze mam nadwrazliwa skore glowy?naszczescie wlosy nie sa popalonie w krotce wybiore sie rowniez po jedwab maja w sprzedazy serie kosmetykow.niestety fotek dzis nie dam poniewaz tz ma aparat moze jutro sie uda.POZYTYWNA opinia
czekam z niecierpliwocia na zdjecia. wlasnie sie zastanawiam czy sie tam nie wybrac
ile biora za ciecie?
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:43   #1907
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Fryzjer Poznan

z fotkami bedzie problem-nadal brak aparatu nie wiem ile ciecie poniewaz mialamfarbe+ cecie a nie pytalam ile osobno bo zawsze robie to razem.Ale polecam poniewaz panie sluchaja co sie do nich mowi jednak trzeba miec juz jakas swoja wizje
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:07   #1908
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Oj, ja po wizycie w tym salonie mam bardzo zle wspomnienia - bylo to chyba ponad rok temu, jakas opryskliwa, naburmuszona dziewczyna mnie zaprosila na fotel (po 15 min czekania) i chciala sie mnie jak najszybciej pozbyc, bo klientka typu VIP nagle zadzwonila, ze przesuwa wizyte na wczesniejsza godzine. Po niecalym kwadransie zeszlam z fotela z beznadziejnym scieciem i bylam naprawde zla!!! Do tego stopnia, ze nie mialam ochoty placic za taka "usluge".

Teraz czeka mnie sciecie i niestety nie wiem na kogo sie zdecydowac

o kurcze a nie wiesz jak miała ta "fryzjerka"na imię?? Sredecznie współczuję bo przeżyłam coś takiego, ale nie tam.
dobrze, że trafiła mi się pani Monika
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:32   #1909
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
z fotkami bedzie problem-nadal brak aparatu nie wiem ile ciecie poniewaz mialamfarbe+ cecie a nie pytalam ile osobno bo zawsze robie to razem.Ale polecam poniewaz panie sluchaja co sie do nich mowi jednak trzeba miec juz jakas swoja wizje
oh, mowisz, ze trzeba miec swoja wizje? to chyba jednak zostane przy Pacykarni, bo wizji to ja nie mam ani troche;d

zastanawiam się jeszcze nad Laurentem na Dąbrowskiego. ktoras z was była tam może ostatnio? możecie polecić do kogo mogłabym się zapisać i powiedzieć w jakich granicach wahają się ceny?
jakiś czas temu był tu na forum polecany Tomek z tegoż salonu, ciekawa jestem czy jeszvze tam pracuje

Edytowane przez kachulka
Czas edycji: 2008-03-22 o 18:18
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 22:22   #1910
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

dziewczyny, a kogo polecacie do fryzury slubnej?

mysle o jakis naturalnych, lekkich lokach i raczej rozpuszczonych wlosach, moze tylko z lekkim podpięciem

Nie chicalabym za to miec pudla i glowy owcy pelnej sztucznych lokow

prosze o rekomendacje!
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 00:11   #1911
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

ostatnio na studniówkę loki robiła mi taka pani z salonu na winogradach, na os.pod lipami... i muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona . Moje proste włosy, które zwykle dawało się skręcić na co najwyżej godzinę, poddały się na całą noc tym razem, wyglądały naturalnie... myślę, że można polecić, imię tej pani pewnie sobie przypomnę, jeśli pomyślę .
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:31   #1912
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Fryzjer Poznan

Mam pytanko, czy któraś z Was strzygła się u Agnieszki z salonu w "Hotelu 222" ?
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 17:05   #1913
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez seremetka13 Pokaż wiadomość
o kurcze a nie wiesz jak miała ta "fryzjerka"na imię?? Sredecznie współczuję bo przeżyłam coś takiego, ale nie tam.
dobrze, że trafiła mi się pani Monika
Niestety nie wiem
Nawet nie pamietam czy sie przedstawila?
Kojarze tylko, ze wtedy miala dlugie, ciemne wlosy.

Pamietam, ze obok inna dziewczyne scinala blondynka? w krotkich wlosach i wydawala sie bardzo sympatyczna.

Dobrze, ze Tobie udalo sie trafic na porzadna fryzjerke
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:07   #1914
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Fryzjer Poznan

Byłam w salonie Farouk i jestem bardzo zadowolona strzygła mnie p.Sylwia i zrobiła dokładnie to, co sobie wyobraziłam. Miałam oczywiście zdjęcie z fryzurą i parę modyfikacji, ale ogólnie jestem na tak. Pasemka też wyszły super
dołączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob1aa.JPG (62,6 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob2a.JPG (46,0 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob3a.JPG (50,4 KB, 140 załadowań)

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2008-03-27 o 21:17 Powód: dodanie zdjęć
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 10:21   #1915
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Byłam w salonie Farouk i jestem bardzo zadowolona strzygła mnie p.Sylwia i zrobiła dokładnie to, co sobie wyobraziłam. Miałam oczywiście zdjęcie z fryzurą i parę modyfikacji, ale ogólnie jestem na tak. Pasemka też wyszły super
dołączam zdjęcia
świetna fryzura) a jak sie świeci
a był ktoś w Farouku na strzyżeniu bez własnego pomysłu? na razie umówiłam sie po raz trzeci Do Piotra, ale kusi mnie ten Farouk. tyle że co do swojej fryzury pomysłu nie mam w ogóle..
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:06   #1916
yonose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

hey!
ja mam takie pytanko - czy ktos sie orientuje ile kosztuje samo strzyzenie w farouku?
z goru dzieki!
yonose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 08:06   #1917
Nabiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer Poznan

Samo strzyżenie w Farouk kosztuje 45 zł
Nabiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 13:26   #1918
thefite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

ALe mi zamieszałyście w głowie... Kiedyś przeczytałam wasze wypowiedzi i przez całą zimę zapuszczałam włosy żeby udać się do wspaniałego Krzysztofa w VC... A teraz naglę jak już chciałam dzwonić i się umawiać to że się zepsuł:/

Wcześniej byłam u Grzegorza na mieleżyńskiego (również pod wpływem opini na wizazu) ,ale nie bylam szczegolnie zadowolona. Nic specjalnego.

Mam teraz dlugie wlosy (ciemny blond) i chce się fajnie sciac i zrobic pasemka, kogo mi polecacie?

Teraz na "topie" chyba jest Iwona z farouka
Oraz Piaseccy (już sama nie wiem który Adam, Piotrek czy jeszcze jakiś inny...)

Może mnie oświecicie i powiecie do kogo warto iść? Zależy mi żeby wreszcie nie ryczeć po wyjściu od fryzjera...
thefite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:49   #1919
gabrysiahebda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 36
GG do gabrysiahebda
Dot.: Fryzjer Poznan

Moge smialo polecic salonik Iza na ul.Pradzynskiego szukalam fryzjera dlugi czas,wydałam majatek a efekt byl mierny. Kiedy trafiłam do pani Izy okazało sie ze trafiłam na fachowca. To nie jest salon typu Laurent aledziewczyna wie co robi. POLECAM 503 494 649
gabrysiahebda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:32   #1920
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Nabiri Pokaż wiadomość
Samo strzyżenie w Farouk kosztuje 45 zł
A czy cena nie rosnie wraz z dlugoscia wlosow?

Kiedys bylam w Farouk'u na scieciu i wlasnie cos mi sie kojarzy, ze w cenniku jest podzial ze wzgledu na dlugosc wlosow.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.