Majówki 2016 - część szósta - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-28, 21:06   #901
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Pięknie Mary śpi w nocy. Jak Ala dospi do 8 to jest swieto lasu Zwykle między 6 a 7 mamy pobudkę
Żeby nie było- w nocy oczywiście mnóstwo pobudek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 21:09   #902
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
U nas i tyle nie ma Tuż przed operacją, w pierwszej połowie stycznia, było 7500g, teraz jest 7880g, także tego... Ja obstawiam, że tuż po operacji, kiedy prawie nie jadł przez 3 dni, zjechało mu może nawet i 500g i tak naprawdę nadgania z niższej wagi. Ale serio nie zamierzam się spinać i dodatkowo go tuczyć, wygląda dobrze i jest aktywny, niech dalej je tyle ile chce. Wzrostowo na 10 centylu, więc te niskie to dla niego norma, zwłaszcza, że nie wygląda na jakiegoś zabiedzonego
My wagowo na 3 centylu jestesmy. Wzrostowo to prawie na samej górze. No i u nas też schudł po chorobach grudniowo - styczniowych. Jest to wszędzie pełno więc widzę że spala wszystko na bieżąco. Głodny na pewno nie chodzi bo potrafi się upomnieć o jedzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 21:42   #903
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Hej
Po usg bioderek dalej slabo kostnieja te jaderka kosci. Niby powinny w 7 mcu juz byc praktycznie skostniale u niego dopiero co zaczynaja, pokazywal biale kropeczki ale niewielkie wiec dalej wysoka dawka wit D. Niby tak tez czasem bywa wiec bez stresu.
Dzieki Fab za pamiec.
Kocie Wojtul tez drobinek. Igorasek zakladam ze jak wazy jakies 7,5 to tyle. Mam wrazenie ze nic nie przybiera tylko spala na bierzaco a ze wiecej nie je to tak stoi w miejscu. Mleka tez czesciej nie zje bo nie ma czasu dopiero jak sam sie dopomina a to znaczy ze juz jest glodny fest.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

A nie "pochwalilam" sie Wam wczorajsza noca. Ale nas Jogurtal przeczolgał mnie od 2 do 6 a D. przysypiał ile mogl. No tak sie nam tlukl u nas w lozku i nie mogl zasnac ze serio juz mialam isc kawe robic kladl sie na nas miedzy nami i gdzie tylko ale biedulek zaraz siadal i od nowa sie kladl. Na rece nie chcial do lozeczka tez nie i tak do 6 (przed 8 zarzadzil wstawaaaac) bylismy dzis nieprzytomni.
Ciekawe jak dzisiaj bedzie i w ogole to dlaczego sie jeszcze nie kladziemy?
Co do remontu to...D. przelozyl go na wakacje bo dostal olsnienia ze chce jeszcze obnizyc sufit za jednym kurzem i nie ma kto mu pomoc teraz.
Kurde a tak sie napalilam juz na przemalowanie i przemeblowanie.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 21:54   #904
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Agassek - no można powiedzieć, że dosyć pozytywnie nastawiona stamtąd wyszłam. Ale w podwyżkę, a zwłaszcza w to, że będzie podwójna to ja uwierzę, jak aneks dostanę. Bo już kilka razy się zdarzyło, że szef różne rzeczy mówił, a jak przychodziło co do czego, to różnie było z realizacją.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 22:23   #905
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ja jestem z Gdyni, ale gdy przyszło kupować buciki dla Hani byłam na lubelszczyznie, także chyba niewiele pomogę... zresztą ja i tak zawsze zamawiam przez internet.
Stópkę odrysowywałam sobie na kartce, gdy spała, mierzyłam i zamawiałam
W Riwierze masz na pewno Smyka i wszelkie możliwe obuwnicze, na pewno coś dobierzesz, pewnie jakiś Bartek czy inny dziecięcy obuwniczy też jest. SPrawdź na ich stronie. Ewentualnie zobacz, jakie sklepy są w Klifie w Orłowie.
No tak przecież w obuwniczych mają dziecięce - że sama na to nie wpadłam. Muszę jeszcze poczytać na co zwracać uwagę bo narazie mamy takie skórzane balerinki z elastyczna podeszwa bo Lenka ciągnie nas za rączki żeby z nią chodzić🙄 a buciki planowałam kupić w Polsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 22:32   #906
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Czy jest tu drugie tak energiczne dziecko ? U nas pół godziny drzemki na cały dzień. A spanie ok 20. Dzis o 20.30.
Cały dzień na wysokich obrotach.
Energia czerpana albo z kosmosu albo cycusiów
Kilka postow wyzej bylo opisane jeszcze bardziej energiczne dziecko, ale kto by to czytal

Dzien dobry wieczor, melduje ze zagladam, podgladam i jestem w miare na biezaco.

Kaylla, spokojnie ta rozmowa przebiegla.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-28, 22:40   #907
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
No tak przecież w obuwniczych mają dziecięce - że sama na to nie wpadłam. Muszę jeszcze poczytać na co zwracać uwagę bo narazie mamy takie skórzane balerinki z elastyczna podeszwa bo Lenka ciągnie nas za rączki żeby z nią chodzić🙄 a buciki planowałam kupić w Polsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja co prawda z Gdańska, ale buty kupuję w akpolu w Gdańsku - mają Emele, Deichmann ma elephanten, Ecco sklepy ma oddzielne a geoxy, primigi czy nawet pumy ostatnio dla Igi kupuję w tk maxxie. Iga ostatnio dużo stoi przy elementach małej architektury na mieście albo sporo czasu spędza na grzebania w korze lub ziemi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 06:26   #908
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kilka postow wyzej bylo opisane jeszcze bardziej energiczne dziecko, ale kto by to czytal

Dzien dobry wieczor, melduje ze zagladam, podgladam i jestem w miare na biezaco.

Kaylla, spokojnie ta rozmowa przebiegla.
Owszem, juz dawno pisalam ze czytam wątek po łebkach lub wcale, bo wole zabawe z dzieckiem lub czas z mężem. Wywiązała sie wtedy krótka dyskusja

Jest dziecko co spi mniej niz pol godziny?i ma energie cały dzień? Wow
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2017-03-29 o 06:30
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 06:41   #909
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Owszem, juz dawno pisalam ze czytam wątek po łebkach lub wcale, bo wole zabawe z dzieckiem lub czas z mężem. Wywiązała sie wtedy krótka dyskusja

Jest dziecko co spi mniej niz pol godziny?i ma energie cały dzień? Wow
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 06:42   #910
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Owszem, juz dawno pisalam ze czytam wątek po łebkach lub wcale, bo wole zabawe z dzieckiem lub czas z mężem. Wywiązała sie wtedy krótka dyskusja

Jest dziecko co spi mniej niz pol godziny?i ma energie cały dzień? Wow
Masz ochotę się licytować?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 06:47   #911
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Owszem, juz dawno pisalam ze czytam wątek po łebkach lub wcale, bo wole zabawe z dzieckiem lub czas z mężem. Wywiązała sie wtedy krótka dyskusja

Jest dziecko co spi mniej niz pol godziny?i ma energie cały dzień? Wow
Po co w ogóle tu wchodzisz?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 06:48   #912
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Owszem, juz dawno pisalam ze czytam wątek po łebkach lub wcale, bo wole zabawe z dzieckiem lub czas z mężem. Wywiązała sie wtedy krótka dyskusja

Jest dziecko co spi mniej niz pol godziny?i ma energie cały dzień? Wow
Ty tak serio? Czy żartujesz z rańca?

Czyli to co piszą dziewczyny to jakiś nieistotny chłam, za to Twoje pytania sugerują, że oczekujesz, że ktoś jednak "zmarnuje" trochę czasu, który mógłby przeznaczyć swojemu dziecku, mężowi, psu, kotu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 06:49   #913
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Po co w ogóle tu wchodzisz?
Ja pie$&*
Bo Was lubie, łaczy nas kawał histori. Chce przypomniec,że pamietam o Was. I poczytać czasem co tam u Was czy dzieciaki zdrowe.
Widze, ze teraz gdy chce sie należeć do majowek trzeba byc na biezaco i codziennie pisac?
Ok.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 06:50   #914
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Masz ochotę się licytować?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale teraz! Nie za 5, 10 minut. Teraz masz szansę na licytację. Potem będzie za późno...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 06:50   #915
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ty tak serio? Czy żartujesz z rańca?

Czyli to co piszą dziewczyny to jakiś nieistotny chłam, za to Twoje pytania sugerują, że oczekujesz, że ktoś jednak "zmarnuje" trochę czasu, który mógłby przeznaczyć swojemu dziecku, mężowi, psu, kotu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpisałam wyzej.

To nie jest pytanie za milion dolarow na ktore oczekuje odpowiedzi. Chcialam po prostu nawiązać kontakt.
Czasem probuje sie wbic w biezacy temat, ale ciezko mi wychodzi.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2017-03-29 o 06:51
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 07:07   #916
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Zabcia, powiem ci szczerze, ze az mnie nosi jak widze twoje posty. Niemal za kazdym razem wyglada to tak, ze otwarcie pokazujesz, ze gucio cie obchodzi co u nas slychac, jednoczesnie oczekujesz, ze wszyscy beda zainteresowani twoja historia. Otoz ja nie jestem. Przykro mi.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 07:26   #917
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Zabcia, powiem ci szczerze, ze az mnie nosi jak widze twoje posty. Niemal za kazdym razem wyglada to tak, ze otwarcie pokazujesz, ze gucio cie obchodzi co u nas slychac, jednoczesnie oczekujesz, ze wszyscy beda zainteresowani twoja historia. Otoz ja nie jestem. Przykro mi.
Aha spoko. Wchodze tu z jakigo powodu wg Ciebie? Aby uzyskac odpowiedz czy ktores dziecko spo tyle co moje, bo to informacja bez ktorej zyc nie moge?
Napisalam wyzej z jakiego powodu wchodze.
A napisalam, ze nie wchodze bo nie mam czasu juz dawno temu, chcialam byc szczera, ze wiszenie na telefonie to nie dla mnie, chcialam tym postem podkreslic, ze chyba ty tez nie czytasz wszystkiego dokladnie.
Nie wiem, czy ugryzlo Was cos dzis, czy potrzebujecie mydlenia oczu, ze wizaz to dla mnie cale zycie czy o co chodzi? A moze pozbywacie sie tych co probuja sie wbic ale im nie wychodzi, bo nie pisza codziennie?
Ps. Przejrzyj moje posty(bedzie ich niewiele w ostanim czasie wiec latwo znajdziesz) i wtedy napisz z czystym sumieniem, ze gucio mnie obchodzicie.
Ale pocztywania czy wszystko ok juz nie sprawdzisz.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2017-03-29 o 07:30
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 07:41   #918
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Zabciu, nie chce mi sie kontynuowac tej dyskusji, bo to nie ma sensu. Nikt od ciebie nie wymaga, zebys siedziala na forum 24/7.

Powroce do sprawdzonej taktyki scrollowania twoich postow.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 07:43   #919
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Zabciu, nie chce mi sie kontynuowac tej dyskusji, bo to nie ma sensu. Nikt od ciebie nie wymaga, zebys siedziala na forum 24/7.

Powroce do sprawdzonej taktyki scrollowania twoich postow.
Jak Ci sie nie chce ze mna dyskutowac to widocznie Twoja racja jest nie do ruszenia.
I to co myslisz jest swiete, wywnioskowane na jedym poście. Ok.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 07:48   #920
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja nie chce negocjowac, licytowac, ublizac, ani nic z tych rzeczy. Podnioslas mi cisnienie z rana, to sie wypowiedzialam. Niepotrzebnie, bo to i tak nic nie zmieni, a tylko gownoburze wywolalam.
Ale jak jeszcze raz zobacze posta w stylu "nie wiem co u was, bo szkoda mi czasu zeby sie dowiedziec, ale u mnie to to i sramto a najlepiej to mi jeszcze doradzcie" to witki mi opadna 😂😂😂
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 07:58   #921
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź co do butów. Moja jeszcze śpi w dzień🙄 ma 2-3 krótkie drzemki czasami jak ja coś wymeczy typu mamy głośnych gości to śpi po tym około 1.5-2 godziny.
Zastanawiam się czy jest sens żebym teraz robiła usg bioder w Polsce? Nie robiłam tutaj żadnego i nie wiem czy już nie jest za późno, lekarz jeszcze coś zobaczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:01   #922
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź co do butów. Moja jeszcze śpi w dzień🙄 ma 2-3 krótkie drzemki czasami jak ja coś wymeczy typu mamy głośnych gości to śpi po tym około 1.5-2 godziny.
Zastanawiam się czy jest sens żebym teraz robiła usg bioder w Polsce? Nie robiłam tutaj żadnego i nie wiem czy już nie jest za późno, lekarz jeszcze coś zobaczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam lekarz kazał przyjechać na usg bioder jeszcze raz, 3 albo 6 miesięcy (nie pamiętam) od momentu jak zacznie chodzić, więc jakiś sens tego badania jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Dziewczyny wdech wydech...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:02   #923
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

To może lepiej zrobić to latem jak już będzie chodzić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:02   #924
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź co do butów. Moja jeszcze śpi w dzień🙄 ma 2-3 krótkie drzemki czasami jak ja coś wymeczy typu mamy głośnych gości to śpi po tym około 1.5-2 godziny.
Zastanawiam się czy jest sens żebym teraz robiła usg bioder w Polsce? Nie robiłam tutaj żadnego i nie wiem czy już nie jest za późno, lekarz jeszcze coś zobaczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysle ze jest sens. My mamy przyjsc na kolejne badanie 2-3 miesiace po tym jak zacznie chodzic
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:06   #925
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Owszem, juz dawno pisalam ze czytam wątek po łebkach lub wcale, bo wole zabawe z dzieckiem lub czas z mężem. Wywiązała sie wtedy krótka dyskusja

Jest dziecko co spi mniej niz pol godziny?i ma energie cały dzień? Wow
Żabcia - ja tam twoje posty czytam Ale to co tu napisałaś to trochę zabrzmiało tak, jakbyś i tak nie miała czasu przeczytać odpowiedzi na zadane wcześniej pytanie, bo sama przyznajesz, że czytasz albo po łebkach albo wcale:P Moja nie bierze w licytacji, bo najczęściej śpi koło 3 godzin w dzień na dwie tury. Inaczej jest maruda.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź co do butów. Moja jeszcze śpi w dzień🙄 ma 2-3 krótkie drzemki czasami jak ja coś wymeczy typu mamy głośnych gości to śpi po tym około 1.5-2 godziny.
Zastanawiam się czy jest sens żebym teraz robiła usg bioder w Polsce? Nie robiłam tutaj żadnego i nie wiem czy już nie jest za późno, lekarz jeszcze coś zobaczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje, że możesz zrobić. Tam gdzie my z Majką chodzimy się robi 3 razy, dwa mamy już za sobą, a trzeci mamy iść gdy Majka zacznie chodzić. Tak więc myślę, że ty spokojnie też możesz się przejść. Myślę, że jakby z bioderkami było coś nie tak, to to w każdym momencie wyjdzie na USG. Ale na pewno wszystko w porządku będzie.


U mnie młoda dzisiaj znowu zarządziła pobudkę przed 7, ale trochę jeszcze powojowała sama w łóżeczku, więc ja jeszcze mogłam doleżeć. Po drzemce pewnie pójdziemy na spacer i na huśtawki, bo ostatnio się pannie spodobało
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:07   #926
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzięki dziewczyny, zastanawiam się teraz czy robić to już bo mała nie chodzi czy poczekać do lata bo już pewnie zacznie. Muszę zadzwonić, może uda mi się to zrobić w Gdyni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:10   #927
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzien dobry

Przez ta zmianę czasu codziennie budzi nas budzik. Wcześniej bez problemu się budziłam o 7 albo i wcześniej. Jedyny plus że Tymek sobie kima do 8 prawie

Ja niestety olewam dzieci chatę i męża i jestem tutaj często... jak nie cialem to duchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:12   #928
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Przez ta zmianę czasu codziennie budzi nas budzik. Wcześniej bez problemu się budziłam o 7 albo i wcześniej. Jedyny plus że Tymek sobie kima do 8 prawie

Ja niestety olewam dzieci chatę i męża i jestem tutaj często... jak nie cialem to duchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też często bywam. Nawet jak nie piszę to czytam Pisać wolę na kompie, a na komórce często podczytuję co tam i czaem zdarza mi się odpisać Ostatnio i tak zbyt dużo nie piszemy, więc nawet wchodząc raz dziennie wieczorem na 10 minut można spokojnie wszystko przeczytać.

Ale ja też mam sporo czasu jak mi dziecko śpi po 1,5 godziny. Wtedy kawka i komputer wchodzą do gry:P
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:15   #929
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas w ogóle nie odczula zmiany czasu. Chciałabym ja przestawić na zasypianie wcześniej ale ona traktuje to jako drzemki, my też długo siedzimy wieczorami chyba ma to po nas bo wieczorem wogole nie musimy jej zabawiac- siada sobie w kąciku i się bawi zabawkami żeby tylko jej nie kłaść spac😊
Ja mam dzisiaj plan na wiosenne porządki w garderobie i nawet na obiad wyciagnelam gołąbki z zamrażalnika 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:29   #930
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja nie chce negocjowac, licytowac, ublizac, ani nic z tych rzeczy. Podnioslas mi cisnienie z rana, to sie wypowiedzialam. Niepotrzebnie, bo to i tak nic nie zmieni, a tylko gownoburze wywolalam.
Ale jak jeszcze raz zobacze posta w stylu "nie wiem co u was, bo szkoda mi czasu zeby sie dowiedziec, ale u mnie to to i sramto a najlepiej to mi jeszcze doradzcie" to witki mi opadna ������
A czy ja tak napisałam? Kiedykolwiek?
Masz jakis problem chyba, ale nie z moja osoba, bo przypisujesz mi cos czego niegdy nie napisalam.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Kaylla nie napisałam po to aby uzyskać odpowiedź, tylko aby nawiązać kontakt. Jak odpisuje coś komuś to ciężko się przebić. A pytanie ma większą szanse na zauważanie, jak zresztą widać

Nie napisałam, że ktoś olewa dziecko czy dom. Macie pms? Bo tak wszystko do siebie bierzecie? Ja wybrałam ograniczenie internetu. I podzieliłam się tym wyborem z Wami już dawno temu.


Papa, idziemy na podwórko na cały dzień, bo znów piękna pogoda. Możecie zrobić głosownie i wywalić mnie z Waszej społeczności. Nie będę się wypychać tam gdzie mnie nie chcą.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2017-03-29 o 08:32
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.