Majówki 2016 - część szósta - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-21, 13:14   #3871
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona gratulacje, az mam lezke w oku. Wracajcie szybko do Zuzi

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 13:18   #3872
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny o 10.50 przyszła na świat Natalka ☺
2980 i 52 cm. Jest cudowna, taką cieplutką mi ją przyłożyli
Jestem bardzo szczęśliwa. ☺
Teraz leżę na pooperacyjnej, i jak to się mówi po długich wędrówka ch , nóg nie czuję ha ha.

Pewnie niedługo będzie morfinka, i zacznie się imprezka.

Ps. jakie te noworodki są maciupkie
Mąż przesle mi zdjęcie Natalci to wrzucę na fb.

Buziole


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Jak cudownie że już razem po tej stronie 👨☠👩☠👧☠👦❤🍼🍬🍭🌞🎉

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Bona - gratulacje!

Jeśli chodzi o chodzenie - od chodzenia przy meblach do pierwszych samodzielnych kroczków mieliśmy 3 msc. Od pierwszych samodzielnych kroczków na Wielkanoc do chodzenia jakieś 2 tygodnie, natomiast obecnie biega jak szalony i niestety rozpoczął etap wspinania się na meble...

Anulus, Pawełek idzie do żłobka od września. W Polsce w każdym mieście są inne zasady rekrutacji. U nas niby cały rok jest, ale przyjmują jak się zwalania miejsce, a tych najwięcej zwalnia się jak starszaki odchodzą do przedszkola, czyli we wrześniu. Mam za sobą już zebranie, a dziś jeszcze mają być warsztaty z psychologiem. Ogólnie mimo, ze żłobek samorządowy, to widać, ze dyrektorka bardzo się stara - na początku czerwca byliśmy nawet na pikniku rodzinnym. Poza tym maluchy mogą uczestniczyć w zajęciach z dogoterapii, a starsze dzieci mają rytmikę, czy nawet angielski. Liczę, ze Młody się jakoś tam odnajdzie, tym bardziej, ze nie ma większego problemu z zostawianiem go z kimś kogo kojarzy.

Sen - u nas ostatnio po okresie gdy potrafił spać od 20.30/21 do 9 (teściowej spał nawet do 11), kiedy to często sama go budziłam, ostatnio się coś pogorszyło. Owszem niby śpi od 21 do 8, ale jest to strasznie niespokojny sen. Co rusz jęczy, wydaje jakiś okrzyk, rzuca się po łóżeczku. Ogólnie strasznie ma niespokojny sen. Zwalam to na zęby, bo widzę, ze mamy górne trójki bliskie przebiciu.
Oj skąd to znam. Wszystko mam w domu zabarykadowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 13:32   #3873
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona, gratulacje

Anika, a jak tam Wasze sprawy?

Ja nawet nie pamietam, kiedy Marysia postawiła pierwsze kroczki ale jej to wszystko dużo czasu zajmuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 13:34   #3874
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona!
Wszystkiego najwspanialszego, gratulacje dla Was!
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:20   #3875
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Jak cudownie że już razem po tej stronie 👨☠👩☠👧☠👦❤🍼🍬🍭🌞🎉



Oj skąd to znam. Wszystko mam w domu zabarykadowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany co to za czachy mi wstawilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:26   #3876
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona gratulacje😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Ja się boję żłobka bo Lenka nigdy nie była z kimś sama oprócz mnie i taty😉 nigdy nawet na 10 minut- uroki mieszkania za granicą, nie ma komu dziecka podrzucić w razie w😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 16:32   #3877
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona - gratulacje
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 16:36   #3878
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona jejciu to juz... Ja pół dnia tu nie wchodziłam bo mialam gości teraz od razu przygalopowalam sprawdzic.
GRATULACJE 😍😍😍
Dajcie znaka kiedy na fb bedzie zdj 😊😊😊😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 16:52   #3879
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Bona jejciu to juz... Ja pół dnia tu nie wchodziłam bo mialam gości teraz od razu przygalopowalam sprawdzic.
GRATULACJE 😍😍😍
Dajcie znaka kiedy na fb bedzie zdj 😊😊😊😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia zdjecie na fb już jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 17:47   #3880
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Iwonia zdjecie na fb już jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leeeeceee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Widzialam... ☺️ chyba mi sie jakies żądze dzikie włączają 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 18:13   #3881
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Bona gratulacje!

P.S. Ja sama nie wyobrażam sobie przy naszym noworodkowym Igulaku drugiego maciupkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 21:07   #3882
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja się boję żłobka bo Lenka nigdy nie była z kimś sama oprócz mnie i taty nigdy nawet na 10 minut- uroki mieszkania za granicą, nie ma komu dziecka podrzucić w razie w
Mój tak naprawdę dopiero teraz, jak mąż pojechał na delegację zostawał sam z moją mamą lub teściową. Kiedyś wcześniej raz został z teściami, ale miał raptem 3 msc, a takie dziecko zdecydowanie łatwiej pozostawić z kimś obcym.
Też boje się tych pierwszych dni, no i liczę się z tym, że będzie płakać. Natomiast początek to adaptacja, więc pierwsze dni tez nie zostawia się dziecka na 8 godz, tylko na 2 i stopniowo wydłuża czas.

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Anika, a jak tam Wasze sprawy?
Mieszkanie już mamy - ma być gotowe na połowę lipca. Miejmy nadzieję, że tak będzie Mąż wreszcie za dwa dni wraca z delegacji - ostatecznie nie dojeżdżaliśmy do niego. Niestety przytrzymały mnie sprawy na miejscu no i też troszkę przerażał samotny lot z dzieckiem (ja z tych co panicznie boją się latania ). Ciekawa jestem jaka będzie reakcja Młodego na tatę. Jak gadaliśmy przez internet to cały czas wyciągał łapki do męża i coś po swojemu nawijał. No a poza tym praca, praca i jeszcze raz praca. Koleżanka po której sprawdzam dokumenty niestety końcem maja zwichnęła nogę i musiałam przejąć jej obowiązki i tym sposobem wychodzi mi ponad 6 godzin pracy dziennie. Jak tak patrzę, to chyba jednak łatwiej iść do biura na te 8 godzin, niż łączyć pracę z domu z opieka nad małym dzieckiem i jeszcze w przerwach gotowaniem, praniem, czy sprzątaniem
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 21:56   #3883
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas siedzi się z dzieckiem w przedszkolu na początku około 2 tygodni. Narazie mnie to nie dotyczy ale jestem ciekawa jak nasze majowkowe dzieci sobie radzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 22:18   #3884
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Asiaczek, bylismy samolotem. Na miejscu wynajelismy samochod. Super podroz. Nie zmeczylismy sie. Emi tez sie podobalo.

Martunia, do Chorwacji przyjezdzaja tlumy Polaków. Sa wszedzie. A wielu Chorwatow potrafi sie dogadac po polsku


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny o 10.50 przyszła na świat Natalka ☺
2980 i 52 cm. Jest cudowna, taką cieplutką mi ją przyłożyli
Jestem bardzo szczęśliwa. ☺
Teraz leżę na pooperacyjnej, i jak to się mówi po długich wędrówka ch , nóg nie czuję ha ha.

Pewnie niedługo będzie morfinka, i zacznie się imprezka.

Ps. jakie te noworodki są maciupkie
Mąż przesle mi zdjęcie Natalci to wrzucę na fb.

Buziole


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bona a ty znowu cpalas na porodowce 😂😂😂
Gratuluje. Usciskaj Natalje od ciotki Rose 😍😘

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Anika szacun ze to ogarniasz. Ja ostatnio jestem na wiecznym niedoczasie. Mala szogunica rozwala mi caly misterny grafik 😂

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 22:36   #3885
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość

Mieszkanie już mamy - ma być gotowe na połowę lipca. Miejmy nadzieję, że tak będzie Mąż wreszcie za dwa dni wraca z delegacji - ostatecznie nie dojeżdżaliśmy do niego. Niestety przytrzymały mnie sprawy na miejscu no i też troszkę przerażał samotny lot z dzieckiem (ja z tych co panicznie boją się latania ). Ciekawa jestem jaka będzie reakcja Młodego na tatę. Jak gadaliśmy przez internet to cały czas wyciągał łapki do męża i coś po swojemu nawijał. No a poza tym praca, praca i jeszcze raz praca. Koleżanka po której sprawdzam dokumenty niestety końcem maja zwichnęła nogę i musiałam przejąć jej obowiązki i tym sposobem wychodzi mi ponad 6 godzin pracy dziennie. Jak tak patrzę, to chyba jednak łatwiej iść do biura na te 8 godzin, niż łączyć pracę z domu z opieka nad małym dzieckiem i jeszcze w przerwach gotowaniem, praniem, czy sprzątaniem
Super. Dobrze, że mąż już wraca, jak sobie dawałaś radę sama?

Co do pogrubionego- No raczej. Ja sobie nie wyobrażam pracować z domu w obecnej sytuacji. Marysia śpi w dzień godzinę. Nie mogę przy niej odpalić kompa, bo od razu chce na kolana i próbuje stukać w klawiaturę... z resztą ja w ogóle mało co jestem w stanie przy niej zrobić dla mnie jesteś bohaterem

Bona, jeszcze raz gratulacje Natalja jest cudowna

My też nie zostawialiśmy jeszcze Marysi z nikim (jedynie jak miała 3-4 miesiące). Nie wiem jakby teraz to miało wyglądać, w dzień jeszcze może ktoś by ogarnął, ale wieczory, ciagle pobudki plus kp- zupełnie tego nie widzę. Cieszę się, że na razie nie muszę się tym przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-06-21 o 22:39
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 16:33   #3886
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ale cisza dzisiaj. Zaglądam po pracy, żeby nadrobić posty, a tu nic, zero.

U nas w końcu lepsza nocka. Maja spała praktycznie od 20 do 6:30. Bez jedzenia, bez pobudek, bez popłakiwania. Koło 6 zaczęła się kręcić i mamrotać, żeby ostatecznie zarządzić wstawanie o 6:30.
W związku z tym myślałam, że ząbki jej trochę odpuściły, a tu po powrocie z pracy przywitała mnie gorączka u Mai, trochę ponad 38. Do tego maruda była w ciągu dnia. Drzemki miała krótsze i niespokojne. Jak wróciłam to dostała Nurofen na zbicie temperatury. I krótko potem poszła jeszcze na 3 drzemkę. Przed chwilą wstała. Ciekawe o której spać dzisiaj pójdzie w związku z tym.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 20:09   #3887
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

o faktycznie, cisza tu dziś niesamowita!
My dziś wzięliśmy Wojtula do naszej dentystki - jednak się martwiłam, że ma tak mało zębów i wolałam sprawdzić, uspokoiła nas, że to normalne i mamy się nie przejmować, ale maluchom warto co kilka miesięcy zęby kontrolować, bo niestety próchnica lubi atakować. Nie zapominać o myciu no i jak już będzie miał chociaż z 6 zębów to przychodzić na lakierowanie co jakiś czas.
O ile u Wojtula super, to u mnie lipa - prawdopodobnie ósemka mi piątkę z szeregu wypycha. Muszę iść do ortodonty i pewnie będzie konieczne wyrwanie któregoś zęba i założenie aparatu, żeby to wyrównać
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 20:10   #3888
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

No faktycznie ciszaaaa...
Kaylla oby to wina zabkow byla. Moj Wrobelek zasnal dzis w miare normalnie wobec czego jestem wolna i moge poogladac meczyk. D. jutro ma wolne i poczlapal ogladac do sasiadow i tylko slysze jego rechotanie z gory 😀to prawie jakby byl w domu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 22:49   #3889
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Godzina prawie 12 w nocy a my jeszcze walczymy z dzieckiem do spania. Zwykle zasypia o 20.30-21.30. Już mam dość teraz mąż ja buja bo u mnie był krzyk. Od jakiś 2 miesięcy nawet mu się wieczorem nie dała dotknąć do spania a dzisiaj taka zmiana. Mam nadzieję że do 12 zaśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 03:52   #3890
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Hej ho, to ja w czasie porannego usypiania. Iga sie miotala poplakujac z 1.5 h temu, starsza córka się rozbudzila po lekach na gorączkę i potem się bawiły puzzlami z rechotem. Młodsza teeaz zasypia przy piersi, starszej tata czyta ksiazke. Wszystko byloby ok gdyby nie to, ze jesteśmy w pensjonacie na urlopie. Iga dostała wczoraj jakiejś wysypki na całym ciele, ma lekki kaszel, ma 37,5 momentami, rodzinny lekarz tutejszy niczego nie stwierdził. Trzydniowke kiedyś miala, teraz może do 37, 3 dwa trzy dni miala, co to może być?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 07:02   #3891
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas tez nocka kiepska znowu. Pobudki, placz, goraczka itp.
Rano znowu goraczka, prawie 39 stopni. Zabki czy nie zabki?

Na domiar zlego strasznie leje. Tak wiec spodnie mam cale przemoczone i teraz tak w pracy siedziec bede...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 07:11   #3892
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Godzina prawie 12 w nocy a my jeszcze walczymy z dzieckiem do spania. Zwykle zasypia o 20.30-21.30. Już mam dość teraz mąż ja buja bo u mnie był krzyk. Od jakiś 2 miesięcy nawet mu się wieczorem nie dała dotknąć do spania a dzisiaj taka zmiana. Mam nadzieję że do 12 zaśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I co dlugo jeszcze balowala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Hej ho, to ja w czasie porannego usypiania. Iga sie miotala poplakujac z 1.5 h temu, starsza córka się rozbudzila po lekach na gorączkę i potem się bawiły puzzlami z rechotem. Młodsza teeaz zasypia przy piersi, starszej tata czyta ksiazke. Wszystko byloby ok gdyby nie to, ze jesteśmy w pensjonacie na urlopie. Iga dostała wczoraj jakiejś wysypki na całym ciele, ma lekki kaszel, ma 37,5 momentami, rodzinny lekarz tutejszy niczego nie stwierdził. Trzydniowke kiedyś miala, teraz może do 37, 3 dwa trzy dni miala, co to może być?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze nie wiem co to ale oby przeszlo raz dwa. Zdrowka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
U nas tez nocka kiepska znowu. Pobudki, placz, goraczka itp.
Rano znowu goraczka, prawie 39 stopni. Zabki czy nie zabki?

Na domiar zlego strasznie leje. Tak wiec spodnie mam cale przemoczone i teraz tak w pracy siedziec bede...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejciu... Biedna malenka... Oby ząbki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 09:10   #3893
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziewczyny, zdrówka dla córeczek. Oby to nie było nic poważnego.

Ten mój też coś świruje, wczoraj poszedł spać o 22 a kiedyś chodził o 20. Wstał dziś o 9 i bez przerwy muszę go nosić. Już mi ręce odpadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 09:26   #3894
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia 5 po 12 zasnela, my zagraliśmy 3 razy w pociągii poszliśmy spać. Wstała o 3.15 na mleko, potem o 3.40 smoczek o 5 mleko i pobudka przed 8. Teraz idziemy spać wszyscy.
Kaylla może to po szczepieniu? Czy już minęły te 2-3 tygodnie? Albo trzydniowka albo zeby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 09:33   #3895
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas niby noc spoko a ja i tak jakaś śpiąca siedzę, nawet już drugą kawę wypiłam, ale rozpuszczalna lura to chyba nic nie daje.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 10:13   #3896
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ciężka pogoda dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 11:50   #3897
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Iwonia 5 po 12 zasnela, my zagraliśmy 3 razy w pociągii poszliśmy spać. Wstała o 3.15 na mleko, potem o 3.40 smoczek o 5 mleko i pobudka przed 8. Teraz idziemy spać wszyscy.
Kaylla może to po szczepieniu? Czy już minęły te 2-3 tygodnie? Albo trzydniowka albo zeby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od szczepienia juz praqie 6 tygodni minelo wiec to raczej nie to.
Ja sie sklaniam ku zabkom, ewentualnie tej trzydniowce. Zobaczymy

A co do pociagow - gracie w 2 osoby? Ja bardzo lubie pociagi ale granie w 2 jest dla mnie niezbyt atrakcyjne, za malo wyzwan i komplikacji. Gramy tylko w wiecej osob qiec dosyc rzadko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 12:16   #3898
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Od szczepienia juz praqie 6 tygodni minelo wiec to raczej nie to.
Ja sie sklaniam ku zabkom, ewentualnie tej trzydniowce. Zobaczymy

A co do pociagow - gracie w 2 osoby? Ja bardzo lubie pociagi ale granie w 2 jest dla mnie niezbyt atrakcyjne, za malo wyzwan i komplikacji. Gramy tylko w wiecej osob qiec dosyc rzadko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponoć jakiś wirus panuje z wysoka gorączka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 12:55   #3899
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

My wychodzimy dzisiaj do domu w drugiej dobie po cc, dosyć szybko, ale ponoć procedury się zmieniły. Spadła mi morfologia więc dostaję żelazo, malutka wszystko ok.
Nie mogę się doczekać Zuzi, nie widziałam jej od środy.
No i teraz zacznie się jazda bez trzymanki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 13:17   #3900
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Jak Zuzia przeżyła rozstanie? W ogóle szok, ze tak szybko Was puszczą! Ale dobrze, że będziecie w domku, razem. Najlepiej. Powodzenia dziewczyny!

Zdrowia dla naszych chorutków

Fajna ta gra "w pociągu"? Mój brat ma, może pożyczymy od niego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.