Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-03, 19:34   #2461
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Miałam kilka kolorów.Niestety, ale krycie pozostawiało wiele do życzenia.
Aż tak źle ? Kurde, szkoda bo spodobał mi SOE jeden taki typowy nudziak
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 10:08   #2462
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Kurde, dziewczyny, rozczarowałam się NeoNailem. Kupiłam Creamy Mousse i kurde... pierwsza warstwa na bazie Semilac nie chciała się rozlewać tylko zbierała się w smugi.
Podratowałam to drugą warstwą i na to Morning Roses i top, ale i tak...! Niesmak pozostał! One zawsze się tak kładą czy ten kolor jest jakiś nieteges? A może nie lubią "obcej" bazy?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 22:05   #2463
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Czy używacie semilac semi hardi? Jakie są Wasze opinie? Czytałam, że pod wpływem ciepła i wody paznokcie miękną :/ a ja bym chciała, żeby mi je wzmocniły...
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 07:15   #2464
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Czy używacie semilac semi hardi? Jakie są Wasze opinie? Czytałam, że pod wpływem ciepła i wody paznokcie miękną :/ a ja bym chciała, żeby mi je wzmocniły...
To prawda, po kontakcie z wodą lubią mięknąć. Natomiast nowa baza jest super ! Paznokcie są utwardzone i się tak nie wyginają jak przy hardi, chociaż i z tym jest różnie, po jednej warstwie są mega twarde (ale zdarzały mi się przypadki, że nagle jeden paznokieć się wygina, ale za godzinę już jest mega twardy, a potem tak się dzieje z drugim). Przy dwóch warstwach nie ma mowy o żadnymm wyginaniu, są meeeega twarde, panie porównują tą bazę do akrylu, odmacza się bez problemu, lepiej niż hardi.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 20:41   #2465
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Masz na myśli semilac extend base? Ktoś się jeszcze wypowie?
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 07:46   #2466
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Masz na myśli semilac extend base? Ktoś się jeszcze wypowie?
Tak, dokładnie tą używam jej w pracy, wiele pań mówi, że widzi różnicę
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 09:22   #2467
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja się zraziłam do baz semilacu właśnie ze względu na ich odmaczanie, mówisz że z tą nie ma żadnych problemów, a jak długo trzymasz w acetonie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-07, 10:02   #2468
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja ze ściąganiem nie mam problemów, bo piłuję frezarką może ktoś się jeszcze wypowie o tym semilac extend base?
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 10:55   #2469
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja nie miałam problemu z odmaczaniem Semilaca nigdy, ewentualnie z Hardi, bo robiła się z niego guma, natomiast Extend schodzi jak zwykła baza.
Nie wiem w czym tkwi u Was problem z odmaczaniem zwykłej bazy Semilaca ? Czy kwestia tego że czasami coś zostanie ? To normalna sprawa, wystarczy lekko bloczkiem zmatowić i po problemie. Ważne, ze się dobrze trzyma i nosi
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 10:51   #2470
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Czy mogę na zwykłą bazę z Semilaca nałożyć extend base? Chodzi o to, że jeszcze nie skończyłam tej zwykłej bazy, a zarazem chciałabym lepiej utwardzić moje paznokcie...
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 20:07   #2471
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Czy mogę na zwykłą bazę z Semilaca nałożyć extend base? Chodzi o to, że jeszcze nie skończyłam tej zwykłej bazy, a zarazem chciałabym lepiej utwardzić moje paznokcie...
Wydaje mi się to trochę zbędne, lepiej sobie zostawić np zwykłą na stopy a na ręce używać Extend. Ja tak robię
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-09, 22:34   #2472
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Czy lakiery TNS są warte uwagi? Jak się odmaczają?
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 11:56   #2473
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kurde, dziewczyny, rozczarowałam się NeoNailem. Kupiłam Creamy Mousse i kurde... pierwsza warstwa na bazie Semilac nie chciała się rozlewać tylko zbierała się w smugi.
Podratowałam to drugą warstwą i na to Morning Roses i top, ale i tak...! Niesmak pozostał! One zawsze się tak kładą czy ten kolor jest jakiś nieteges? A może nie lubią "obcej" bazy?
Wydaje mi się, że to "uroki" tego koloru. Ja mam kilka z Neo, ale ciemniejszych i są super, ładnie się poziomują, nie zostawiają smug
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 20:06   #2474
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kurde, dziewczyny, rozczarowałam się NeoNailem. Kupiłam Creamy Mousse i kurde... pierwsza warstwa na bazie Semilac nie chciała się rozlewać tylko zbierała się w smugi.
Podratowałam to drugą warstwą i na to Morning Roses i top, ale i tak...! Niesmak pozostał! One zawsze się tak kładą czy ten kolor jest jakiś nieteges? A może nie lubią "obcej" bazy?
Przetrzyj bazę suchym wacikiem lub nasączonym cleanerem. Baza się zmatowi i kolor już nie powinien być problematyczny.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 05:36   #2475
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Zamówiłam bazę Flexi Mistero Milano jak polecałyście i problem pozostał, paznokcie odchodzą mi od brzegów. Malowałam warstwę bazy, utwardzałam i na kolejną mokrą warstwę bazy dawałam akryl i dwie warstwy koloru, a na wierzch top SPN 501.
Kiedyś takie połączenie trzymało mi się nawet miesiąc, a teraz po 2-3 dniach ścierają mi się końce.
Jak robię koleżance, to trzyma się jej bez zarzutu, a mnie dramat
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 07:27   #2476
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A z lampą wszystko ok. Gdzieś czytałam że takie problemy mogą być właśnie od zbyt słabego utwardzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 07:30   #2477
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam bazę Flexi Mistero Milano jak polecałyście i problem pozostał, paznokcie odchodzą mi od brzegów. Malowałam warstwę bazy, utwardzałam i na kolejną mokrą warstwę bazy dawałam akryl i dwie warstwy koloru, a na wierzch top SPN 501.
Kiedyś takie połączenie trzymało mi się nawet miesiąc, a teraz po 2-3 dniach ścierają mi się końce.
Jak robię koleżance, to trzyma się jej bez zarzutu, a mnie dramat
Może to kwestia zabezpieczenia wolnego brzegu? Może po prostu za słabo go zabezpieczasz?
No i napisz jaka masz pracę, może to warunki w jakich pracujesz powodują szybkie zapowietrzanie hybrydy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 08:54   #2478
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam bazę Flexi Mistero Milano jak polecałyście i problem pozostał, paznokcie odchodzą mi od brzegów. Malowałam warstwę bazy, utwardzałam i na kolejną mokrą warstwę bazy dawałam akryl i dwie warstwy koloru, a na wierzch top SPN 501.
Kiedyś takie połączenie trzymało mi się nawet miesiąc, a teraz po 2-3 dniach ścierają mi się końce.
Jak robię koleżance, to trzyma się jej bez zarzutu, a mnie dramat
A paznokcie nie są rozdwojone, pokruszone? Na takich łamliwych wszystko gorzej się trzyma.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 09:26   #2479
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8284840 1]A paznokcie nie są rozdwojone, pokruszone? Na takich łamliwych wszystko gorzej się trzyma.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Może to kwestia zabezpieczenia wolnego brzegu? Może po prostu za słabo go zabezpieczasz?
No i napisz jaka masz pracę, może to warunki w jakich pracujesz powodują szybkie zapowietrzanie hybrydy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Praca przy komputerze, później w domu do mycia naczyń zakładam rękawiczki. Odkąd zaczęły mi się tak paznokcie brzydko zachowywać, bardzo zwracam uwagę na zabezpieczenie wolnego brzegu, wydaje mi się, że robię to dokładnie, ale już nie wiem... Jak patrzę na paznokcie od przodu, to jest wszystko dokładnie pokryte kolorem i topem.
Co do kondycji paznokci, to jak sobie jakiś czas temu przepiłowałam, to kruszyły się niemiłosiernie, ale na wypiłowane nałożyłam hybrydę, ściągnęłam i od razu kolejna, żeby się nie zdążyły połamać. Jak nakładałam, to nigdzie nie były rozdwojone.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 09:40   #2480
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Praca przy komputerze, później w domu do mycia naczyń zakładam rękawiczki. Odkąd zaczęły mi się tak paznokcie brzydko zachowywać, bardzo zwracam uwagę na zabezpieczenie wolnego brzegu, wydaje mi się, że robię to dokładnie, ale już nie wiem... Jak patrzę na paznokcie od przodu, to jest wszystko dokładnie pokryte kolorem i topem.
Co do kondycji paznokci, to jak sobie jakiś czas temu przepiłowałam, to kruszyły się niemiłosiernie, ale na wypiłowane nałożyłam hybrydę, ściągnęłam i od razu kolejna, żeby się nie zdążyły połamać. Jak nakładałam, to nigdzie nie były rozdwojone.
To może to od stukania w klawiaturę? Niektóre osoby właśnie paznokciami stukają w klawisze i wtedy paznokcie mogą się zapowiatrzać. Zwróć uwagę na to, czy zapowietrzają się wszystkie, czy zawsze są to np. 2-3 te same paznokcie. Zauważyłam u niektórych swoich klientek, które pracują w biurze, że zazwyczaj zapowietrzają im się paznokcie wskazujące i środkowe, bo najczęściej ich też używają, za to małe i kciuki zawsze trzymają mur beton.
U mnie 2 lata temu gdy pisałam magisterkę i czesto stukałam w klawiaturę to też właśnie tak się działo. Teraz za to zapowietrzają mi się w sezonach ruchu na paznokcie w salonie, bo po prostu zaparzają się w rekawicach. Gdy mniej trzymam dłonie w wilgoci to paznokcie trzymają się bez problemu

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 12:37   #2481
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
To może to od stukania w klawiaturę? Niektóre osoby właśnie paznokciami stukają w klawisze i wtedy paznokcie mogą się zapowiatrzać. Zwróć uwagę na to, czy zapowietrzają się wszystkie, czy zawsze są to np. 2-3 te same paznokcie. Zauważyłam u niektórych swoich klientek, które pracują w biurze, że zazwyczaj zapowietrzają im się paznokcie wskazujące i środkowe, bo najczęściej ich też używają, za to małe i kciuki zawsze trzymają mur beton.
U mnie 2 lata temu gdy pisałam magisterkę i czesto stukałam w klawiaturę to też właśnie tak się działo. Teraz za to zapowietrzają mi się w sezonach ruchu na paznokcie w salonie, bo po prostu zaparzają się w rekawicach. Gdy mniej trzymam dłonie w wilgoci to paznokcie trzymają się bez problemu

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Hmm, pisze teraz i chyba nie stukam paznokciami
Teraz najgorsza sytuację mam z lewym kciukiem i serdecznym. W prawej ręce też kciuk i środkowy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 10:00   #2482
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam bazę Flexi Mistero Milano jak polecałyście i problem pozostał, paznokcie odchodzą mi od brzegów. Malowałam warstwę bazy, utwardzałam i na kolejną mokrą warstwę bazy dawałam akryl i dwie warstwy koloru, a na wierzch top SPN 501.

Kiedyś takie połączenie trzymało mi się nawet miesiąc, a teraz po 2-3 dniach ścierają mi się końce.

Jak robię koleżance, to trzyma się jej bez zarzutu, a mnie dramat


Dla mnie to eweidentnie za grube warstwy, po cholere Ci ten akryl na flexi? Dla sportu zeby sie narobic? Ja jak naciapie 100grubych warstw to tez mi sie scieraja przy wolnym brzegu, dowod na zdjeciu. Mam za grube warstwy bo nie mialam czasu porzadnie to zrobic i za malo opilowalam stara baze. Normalnie nie ma takich problemow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1819.jpg (63,8 KB, 104 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 12:57   #2483
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dla mnie to eweidentnie za grube warstwy, po cholere Ci ten akryl na flexi? Dla sportu zeby sie narobic? Ja jak naciapie 100grubych warstw to tez mi sie scieraja przy wolnym brzegu, dowod na zdjeciu. Mam za grube warstwy bo nie mialam czasu porzadnie to zrobic i za malo opilowalam stara baze. Normalnie nie ma takich problemow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie tez tak to wygląda!
Dawałam akryl, bo inaczej paznokcie odłaziły mi dosłownie po 2-3 dniach. Na akrylu mi się nie łamią. Ale mówisz, że przy samej flexi wystarczy jedna jej warstwa i nic się nie połamie? Dopiero pierwszy raz jej użyłam i od razu z akrylem. Wcześniej używałam proteiny.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 16:59   #2484
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Moim zdaniem również trochę za grubo. Szczególnie,że jest to naturalny paznokieć i baza.
Mam jednak flexi i czasami zdarza jej się robić takie numery. Moim zdaniem lepiej wypada w porównaniu wytrzymałości extra base nn. Za to flexi o wiele łatwiej mi się nakłada ( nie ściąga mi się tak przy brzegach jak extra)
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 10:58   #2485
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Moim zdaniem również trochę za grubo. Szczególnie,że jest to naturalny paznokieć i baza.
Mam jednak flexi i czasami zdarza jej się robić takie numery. Moim zdaniem lepiej wypada w porównaniu wytrzymałości extra base nn. Za to flexi o wiele łatwiej mi się nakłada ( nie ściąga mi się tak przy brzegach jak extra)
Czyli tak, jak dziś będę robić paznokcie, zedrę całą warstwę co mam na paznokciu, do golaska, nałożę flexi, kolor i top. Żadnych akryli.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 10:05   #2486
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Na jakich markach lakierów hybrydowych pracujecie? I jesteście z nich zadowolone? Bo nie wiem czy zostać przy samych Semilacach czy Neonail a może jeszcze innych? I czy wgl je mieszać markowo?
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 12:15   #2487
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Na jakich markach lakierów hybrydowych pracujecie? I jesteście z nich zadowolone? Bo nie wiem czy zostać przy samych Semilacach czy Neonail a może jeszcze innych? I czy wgl je mieszać markowo?
Indigo, Mistero Milano, Spn, Modena Nails, Nails Company, mam też po kilka kolorów innych firm. Ja osobiście Semilaca i Neonail nie lubię. Możesz mieszać wszystko dowolnie jak Ci pasuje.
Chyba, że chcesz się ograniczyć do jednej marki, ale to musisz potestowac lakiery różnych firm i sama wybrać co Ci najbardziej pasuje

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 18:19   #2488
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Na paznokciach mam samą bazę , mogę opilowac paznokcie i nałożyć jeszcze raz bazę, kolor, top? Będzie się trzymać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 21:05   #2489
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie tez tak to wygląda!

Dawałam akryl, bo inaczej paznokcie odłaziły mi dosłownie po 2-3 dniach. Na akrylu mi się nie łamią. Ale mówisz, że przy samej flexi wystarczy jedna jej warstwa i nic się nie połamie? Dopiero pierwszy raz jej użyłam i od razu z akrylem. Wcześniej używałam proteiny.


Nie wiem jakie masz pazurki naturalne, ale pewnie slabe, sporobowalabym przyjrzec sie od poczatku czy nie robisz bledu, zmatowoc paznokiec, porzadnie odtluscic cleanerem bez zadnych olejkow, najlepiej tak az skorki zrobia sie biale, uzyc primera minimum bezkwasowego i dopiero nalozyc baze i jesli nie wylewasz na skorki to powinno sie trzymac
Indigo dla mnie to kaszana ale kazdy ma swoje zdanie, u mnie zapowietrzenia non stop, baza z Mistero dla mnie ekstra, ale teraz testuje z Lart nails infinity base i na kolezanki paznokciach u ktorej tylko zel wytrzymuje, trzymaja sie cudownie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 05:06   #2490
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie masz pazurki naturalne, ale pewnie slabe, sporobowalabym przyjrzec sie od poczatku czy nie robisz bledu, zmatowoc paznokiec, porzadnie odtluscic cleanerem bez zadnych olejkow, najlepiej tak az skorki zrobia sie biale, uzyc primera minimum bezkwasowego i dopiero nalozyc baze i jesli nie wylewasz na skorki to powinno sie trzymac
Indigo dla mnie to kaszana ale kazdy ma swoje zdanie, u mnie zapowietrzenia non stop, baza z Mistero dla mnie ekstra, ale teraz testuje z Lart nails infinity base i na kolezanki paznokciach u ktorej tylko zel wytrzymuje, trzymaja sie cudownie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wcześniej już pisałam, że ciągle robię tak samo, wcześniej zestawienie baza proteinowa utwardzona + proszek akrylowy, było nie do zdarcia. Ale od dwóch miesięcy zaczęły się straszne odpryski i odchodzenie płatami od wolnego brzegu
No nic, zastosowałam wczoraj samą bazę flexi i dwie warstwy koloru + top. Paznokcie nie są wybitnie twarde, ale zobaczymy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.