Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-25, 15:03   #2611
PamelaP19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez renia6_2_0 Pokaż wiadomość
Od zawsze używam neonail i semilac i tu problemu nie zauwazylam, to raczej wina primera
Dlaczego usuwasz cały żel? Dlaczego po prostu go nie zarchiwujesz, więc nie musisz tak bardzo uszkadzać swoich paznokci?
PamelaP19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 15:13   #2612
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nosiłam ponad 2 tygodnie i nie odstaje jakością od innych "lepszych"


Najpierw pytasz jak zrobić hybrydy na żelu a później jak wrócić z żeli na hybrydę?
Hybrydę na żelu robisz tak samo jak nie na żelu.
Na żel nakładasz kolor i top.
Jak chcesz zejść z żeli na hybrydę to trzeba spiłować żel ile się da, zostawiając cienką warstwę na paznokciu, następnie zaaplikować treściwą bazę (proteinowa indigo, EB z NN lub jakies inne stricte budujące) później normalnie kolor i top.


Dziewczyny widziałam zajawki nowej bazy Indigo- tym razem "mineralna" (po proteinie i keratynie to już nie wiem jaka kolejna będzie. Chyba jakaś "karbonowa" )
Pytałam na fb indigo czy baza mineralna będzie miała tyle samo minerałów co baza proteinowa protein... Nie dostałam odpowiedzi

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Alaku12 Pokaż wiadomość
Ja osobiście boję się próbować lakierów hybrydowych. Moja koleżanka ma złe doswiadczenia z nimi i ostatnio mi się wylewnie żaliła na ten temat.
Bo mani hybrydowy trzeba umieć założyć i ściągnąć, jak się nie umie to potem ma się zniszczone paznokcie i robi się histerie, że hybryda niszczy paznokcie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 08:44   #2613
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A więc mam top na paznokciach tydzień i... Jestem strasznie zawiedziona. Porysował się, zmatowił, no źle to wygląda a miał być taki super.


Chodzi o tip Top z indigo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 09:50   #2614
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Chodzi o tip Top z indigo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 15:45   #2615
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Eveline.
Kupisz w Hebe czy Rossmannie, nie ma filtra a całkiem ładnie się prezentuje na pazurach i ładnie błyszczy
Przegapiłam Twój post, przepraszam
Chyba go spróbuje bo nie jest drogi, choć jak pisałam SPN daje rade i w końcu mam czarny kolor


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 03:30   #2616
milanaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Używam lakierów hybrydowych od 3 lat z przerwami oczywiście. Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby ograniczyć aceton, lepiej korzystać z frezarki, która ściąga lakier szybciej i nie niszczy tak paznokci. Lakiery z eveline są dobre i niedrogie, ja bardzo je lubię.
milanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 11:04   #2617
majonez_2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cześć dziewczyny!! Właśnie zaczynam z hybrydami i mam kilka pytań Czy któraś z Was używała lakierów TNS? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii i czy ktoś używał bazy i topu marki FGT? Bo chcę sobie zamówić ale nie wiem czy się opłaca
Będę wdzięczna za odpowiedź
majonez_2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-01, 11:23   #2618
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny szukam dokładnie takiego koloru lakieru hybrydowego ( 1 zdjęcie ):


https://www.instagram.com/p/Bl06qCIg...ayafashionland


ktoś coś?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 15:45   #2619
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny mam pytanie. Może cos poradzicie.. Naturalnie mam dosyć szeroka płytkę paznokcia a zamarzylam sobie paznokcie szpiczaste, i czy to jest możliwe by z moich zrobić cos takiego ? Czy da SOE je jakoś ładnie spilowac ? Czy pozostaje mi tylko to co mam ? Nie chciałabym spilowac ich w kwadrat bo nie podoba mi się zbytnio taki kształt a szpice/migdałki ładnie wydłużają dłoń
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 17:09   #2620
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Może cos poradzicie.. Naturalnie mam dosyć szeroka płytkę paznokcia a zamarzylam sobie paznokcie szpiczaste, i czy to jest możliwe by z moich zrobić cos takiego ? Czy da SOE je jakoś ładnie spilowac ? Czy pozostaje mi tylko to co mam ? Nie chciałabym spilowac ich w kwadrat bo nie podoba mi się zbytnio taki kształt a szpice/migdałki ładnie wydłużają dłoń
Pokaz zdjecie swojej plytki. Z gory i z boku. Ciezko cos wywrozyc z samych wyobrazen

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 20:28   #2621
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Nie patrzcie proszę na to jak wymalowalam te paznokcie �� wybaczcie skórki.

Edytowane przez olamastfora
Czas edycji: 2018-08-03 o 20:35
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-03, 20:43   #2622
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180803_213158.jpg (93,6 KB, 122 załadowań)
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 20:50   #2623
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180803_213144.jpg (101,6 KB, 92 załadowań)
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 20:52   #2624
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180803_213121.jpg (74,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180803_213107.jpg (106,4 KB, 87 załadowań)
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 12:03   #2625
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny jak mam przedłużyć paznokcia u stopy
U obu stóp mam dwa różne paznokcie, jeden musi być zawsze dłuższy żeby po pomalowaniu wyglądał jak ten drugi i akurat ten krótszy mi się złamał
Mam takie naklejki jak do przedłużania u rąk, ale mi nie wyszło
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 15:20   #2626
MrsRight
Raczkowanie
 
Avatar MrsRight
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 163
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Może cos poradzicie.. Naturalnie mam dosyć szeroka płytkę paznokcia a zamarzylam sobie paznokcie szpiczaste, i czy to jest możliwe by z moich zrobić cos takiego ? Czy da SOE je jakoś ładnie spilowac ? Czy pozostaje mi tylko to co mam ? Nie chciałabym spilowac ich w kwadrat bo nie podoba mi się zbytnio taki kształt a szpice/migdałki ładnie wydłużają dłoń


Jak dla mnie nie masz bardzo szerokiej płytki, zacznij je spiłowywac z boku najpierw na owal a stopniowo w miarę zapuszczania w migdal/szpic. Boków nie masz w ogóle zaokrąglonych, spokojnie możesz je spilowac. I błagam, następnym.razem uważaj przy malowaniu bo przy takim zalewaniu skórek uczulenie murowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
MrsRight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 18:02   #2627
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Nie patrzcie proszę na to jak wymalowalam te paznokcie �� wybaczcie skórki.
To jest malowane hybrydą? koniecznie poćwicz, bo ten mani aż boli. Ryzyko uczulenia jest ogromne i wygląda tak, jakby paznokieć na małym palcu był źle utwardzony.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 04:42   #2628
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
To jest malowane hybrydą? koniecznie poćwicz, bo ten mani aż boli. Ryzyko uczulenia jest ogromne i wygląda tak, jakby paznokieć na małym palcu był źle utwardzony.
Nie, na szczęście nie hybrydą. To zwykły lakier, a z hybryda dopiero chce zacząć swoja przygodę i wtedy na pewno będę zwracała szczególną uwagę na skorki

---------- Dopisano o 04:42 ---------- Poprzedni post napisano o 04:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsRight Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nie masz bardzo szerokiej płytki, zacznij je spiłowywac z boku najpierw na owal a stopniowo w miarę zapuszczania w migdal/szpic. Boków nie masz w ogóle zaokrąglonych, spokojnie możesz je spilowac. I błagam, następnym.razem uważaj przy malowaniu bo przy takim zalewaniu skórek uczulenie murowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuje za odpowiedz. Czyli mówisz ze normalnie pilowac pilniczkiem ? Będę próbować. A skórki są w tragicznym stanie i będę nad nimi pracować
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 06:40   #2629
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Również mam nadzieję, że to nie zdjęcia hybryd - takim mani krzywdę można sobie zrobić...
Swoją drogą zwykłym lakierem da się zrobić takie zgrubienie przy końcówce paznokcia jak jest tu na środkowym?

Jeśli chodzi o płytkę, to spokojnie wyjdzie z tego migdał.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 06:52   #2630
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Nie, na szczęście nie hybrydą. To zwykły lakier, a z hybryda dopiero chce zacząć swoja przygodę i wtedy na pewno będę zwracała szczególną uwagę na skorki
Koniecznie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 06:52   #2631
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8528432 1]Również mam nadzieję, że to nie zdjęcia hybryd - takim mani krzywdę można sobie zrobić...
Swoją drogą zwykłym lakierem da się zrobić takie zgrubienie przy końcówce paznokcia jak jest tu na środkowym?

Jeśli chodzi o płytkę, to spokojnie wyjdzie z tego migdał.[/QUOTE]

Ja sobie kiedyś tak zrobiłam, jak nałożyłam 3 warstwy koloru, bo był słabo kryjący i na to taki top przyspieszający wysychanie. Miałam zalane chyba 2 paznokcie na końcach.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 13:23   #2632
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny dobrze kryjący jasno różowy lakier hybrydowy do babyboomera ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 23:20   #2633
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Domina używałaś Tip Top z indigo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 14:08   #2634
zwadka
Raczkowanie
 
Avatar zwadka
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Agart92 Pokaż wiadomość
Nowa jestem, a już zamknęli tamten wątek pisałam o problemie nie trzymaniu się lakieru na końcówkach
A więc tak:
- invi_08, właśnie zaciągam lakier pod spód i jest tak ze on dalej tam jest a na końcówkach starte i powietrze podchodzi
- Selvaria, końcówki mi się nie rozdwajają a zawsze porzadnie bloczkiem matowie zeby nie bylo zadnego rozwarstwienia jak już powstał przy ściąganiu
- czuszka82 o tym proszku mi się obiło o uszy, a wiec sypie go na bazę i co potem?

Ale co zauważyłam, wpierw widze ten problem na wskazujących potem nie ma reguły ale zawsze podchodzi od bokow wolnego brzegu

mam indigo i modena nails w gliwicach gdzie mieszkam, w zabrzu semilac i nails company wiec musze rozwiazac ten problem, bo nowe kolory kuszą


Agart92,
Ja miałam problem, bo u mnie w ogóle się nie trzymała hybryda na paznokciach
Spróbuj zrobić to co ja, najpierw na zmatowione paznokcie przecieram je cleanerem, potem nakładam primer (na chwilę obecna sprawdza się bezkwasowy) firmy indygo, następnie daję bazę proteinową, żeby mi się paznokcie nie łamały i dopiero potem nakładam lakier. Może i Tobie pomoże, szczególnie ten primer.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobrze kryjący jasno różowy lakier hybrydowy do babyboomera ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Angelika1237,
Proponuję indigo kolor Koko Loko, ale 2 warstwy musisz położyć
zwadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 07:28   #2635
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny po jakim czasie lampę należy wymienić? Ja robię paznokcie sobie i mamie, tak co 3 tygodnie, ale teraz w lecie u rąk rzadziej.
Wczoraj malowałam mamie lakierem Keep calm - be a diva Indigo i po utwardzaniu 60 s niechcący dotknęłam i miałam czerwony palec.

Mam od listopada 2016 taką lampę:

https://www.aliexpress.com/item/SUNU...27424c4dovifmN
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 06:51   #2636
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny po jakim czasie lampę należy wymienić? Ja robię paznokcie sobie i mamie, tak co 3 tygodnie, ale teraz w lecie u rąk rzadziej.

Wczoraj malowałam mamie lakierem Keep calm - be a diva Indigo i po utwardzaniu 60 s niechcący dotknęłam i miałam czerwony palec.



Mam od listopada 2016 taką lampę:



https://www.aliexpress.com/item/SUNU...27424c4dovifmN
Sprawdź czy wszystkie diody tak samo świecą. Mam podobna i dwie świecą mi bardzo słabo czyli padły. Może akurat ten palec trafił na taka diodę. Jeśli wszystko jest ok z nimi to może ten akurat lakier potrzebuje dłuższego utwardzania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 08:08   #2637
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny, ile na poczatku zajmowalo Wam zdjecie i zrobienie hybryd?
U mnie to jakas masakra - sciagam grubo ponad godzine (aceton + malo co schodzi, wiec reszte spilowuje pilniczkiem i bloczkiem), potem zabawa ze skorkami, skracaniem paznokci, przygotowywaniem plytki, nakladaniem bazy... 2 - 2,5 h nie moje i ostatnie 3 mani na tym poprzestalam, bo nie chcialo mi się kolejnej 1 - 1,5 h spedzac na nakladaniu koloru.
No i tak, czy kupno frezarki bardzo usprawniloby mi prace?
Bo serio, lubie miec hybrydy, dzieki temu moje dlonie jakos wygladaja, lepiej mi sie rozklada kolor hrybrydowy niz zwykly (zwykly lakier zasychal mi na paznokciu, zanim go ladnie rozprowadzilam), ale kurna tyle czasu na to poswiecam no i zdaje sobie sprawe, ze wazna jest rowniez kwestia zdolnosci manualnych, wprawy i dokladnosci. Lampe mam LED 12W - ale na jej wymianie urwę może 10-15 minut - pewnie z biegiem czasu kupie mocniejsza - o ile jakos usprawnię resztę procesu

Bazy uzywam Semilac Extend Base, kolory Semilac lub Neonail, top Semilac No Wipe.
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2018-08-24 o 08:10
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 08:12   #2638
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile na poczatku zajmowalo Wam zdjecie i zrobienie hybryd?
U mnie to jakas masakra - sciagam grubo ponad godzine (aceton + malo co schodzi, wiec reszte spilowuje pilniczkiem i bloczkiem), potem zabawa ze skorkami, skracaniem paznokci, przygotowywaniem plytki, nakladaniem bazy... 2 - 2,5 h nie moje i ostatnie 3 mani na tym poprzestalam, bo nie chcialo mi się kolejnej 1 - 1,5 h spedzac na nakladaniu koloru.
No i tak, czy kupno frezarki bardzo usprawniloby mi prace?
Bo serio, lubie miec hybrydy, dzieki temu moje dlonie jakos wygladaja, lepiej mi sie rozklada kolor hrybrydowy niz zwykly (zwykly lakier zasychal mi na paznokciu, zanim go ladnie rozprowadzilam), ale kurna tyle czasu na to poswiecam no i zdaje sobie sprawe, ze wazna jest rowniez kwestia zdolnosci manualnych, wprawy i dokladnosci. Lampe mam LED 12W - ale na jej wymianie urwę może 10-15 minut - pewnie z biegiem czasu kupie mocniejsza - o ile jakos usprawnię resztę procesu

Bazy uzywam Semilac Extend Base, kolory Semilac lub Neonail, top Semilac No Wipe.
Niestety jak się robi sobie to schdozi dłużej, komuś jest szybciej, bo jedną robisz druga się np utwardza, a jak sobie to wszystko osobno,. Ja też jak robię to mi pewnie ok 2h schodzi, nie wiem dokładnie ile, bo zawsze coś w międzyczasie robię. Komuś robiłam w pracy niecałą godzinę, w domu (bez frezarki, tylko skórki żelem) lekko ponad godzinę, a sobie, no cóż, dużo dłużej
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 08:14   #2639
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dlatego zastanawiam sie nad frezarka, ale boje sie, ze to moze okazac sie fanaberia i zbednym wydatkiem
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 08:24   #2640
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.