Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-08, 07:34   #3001
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W ogóle stwierdzam, że nie nauczę się nadbudowywać paznokci. Oglądałam filmiki, próbowałam, ale mi nie wychodzi. Trudno, będę miała nierówne plaskacze
Ja ostatnio miałam swój debiut z przedłużaniem.Zadarłam mały paznokieć i musiałam go obciąć, miałam własnie malować na komunię syna takie ciut dłuższe paznokcie....A tu klops.Aby wszystkie zrównać musiałabym resztę zjechać do "gołego", musiałam go przedłużyć jakoś.Formy nie miałam. Dolewałam więc taki wałeczek za pomocą Semilac 5w 1 na samym końcu. Kilka warstw i już mogłam coś z tym zrobić.Opiłowałam i wyszło super!Tylko od spodu nie miał właściwego tunelu-tu przydałaby się frezarka.Ale leci trzeci tydzień i trzyma sie wszystko Teraz planuję już co będę kładła na urlop-jak zwykle nie mogę się zdecydować Baby boomer czy Semilac Karaoke Time
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 21:45   #3002
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Użyłam dzisiaj pierwszy raz frezarki do opracowania skórek, bo przyszły mi frezy z Aliexpress.

Powiem wam, że nie ma się czego bać, nie da się tym zrobić krzywdy na małych obrotach. Frez czerwony łezka bardzo delikatny - najpierw użyłam jego, a potem większej czarnej kulki (nie wiem czy dobra kolejność, ale dało radę). Jestem zadowolona z efektu, łezka ładnie weszła pod wał i go podważyła, a kulka zjadła "falbankę"

Testowałam też granatowy frez walec z Aliexpress za 20zł i porównywałam z takim samym Semilaca za 70zł. W sumie nie widzę różnicy, działają tak samo (ściąganie hybrydy). Dodatkowo widziałam na filmikach, że tym walcem można na małych obrotach przejechać sobie po bokach palców jak np. są zadarte - rzeczywiście, delikatne, nie urżnęło mi skóry

Więc frezarkę polecam jak najbardziej, też się bałam że nie będę umiała używać i odstawię, ale jest świetna.

Aaa i odkryłam dlaczego przy ściąganiu hybrydy frezarką odbijało mi na wszystkie strony przy wolnym brzegu. Zmieniłam kierunek obrotu i już normalnie mogę jeździć po całym paznokciu Na filmiku mówili, że FWD jest do obrabiania lewej ręki, a u mnie sprawdza się REV, przy fwd przeskakuje.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 08:22   #3003
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj pierwszy raz frezarki do opracowania skórek, bo przyszły mi frezy z Aliexpress.

Powiem wam, że nie ma się czego bać, nie da się tym zrobić krzywdy na małych obrotach. Frez czerwony łezka bardzo delikatny - najpierw użyłam jego, a potem większej czarnej kulki (nie wiem czy dobra kolejność, ale dało radę). Jestem zadowolona z efektu, łezka ładnie weszła pod wał i go podważyła, a kulka zjadła "falbankę"

Testowałam też granatowy frez walec z Aliexpress za 20zł i porównywałam z takim samym Semilaca za 70zł. W sumie nie widzę różnicy, działają tak samo (ściąganie hybrydy). Dodatkowo widziałam na filmikach, że tym walcem można na małych obrotach przejechać sobie po bokach palców jak np. są zadarte - rzeczywiście, delikatne, nie urżnęło mi skóry

Więc frezarkę polecam jak najbardziej, też się bałam że nie będę umiała używać i odstawię, ale jest świetna.

Aaa i odkryłam dlaczego przy ściąganiu hybrydy frezarką odbijało mi na wszystkie strony przy wolnym brzegu. Zmieniłam kierunek obrotu i już normalnie mogę jeździć po całym paznokciu Na filmiku mówili, że FWD jest do obrabiania lewej ręki, a u mnie sprawdza się REV, przy fwd przeskakuje.
Już mam w koszyku tę frezarkę JD500 Czy frezy dołączone do niej wystarczą na początek?Opracuję nimi i skórki?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 10:06   #3004
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Już mam w koszyku tę frezarkę JD500 Czy frezy dołączone do niej wystarczą na początek?Opracuję nimi i skórki?
Nie wiem, bo naczytałam się, że są beznadziejne i nawet ich nie testowałam. Porównałam je z tymi z Ali i wydają się być ostrzejsze i mniej delikatne.
Na Ali kupiłam frezy do skórek za 4-6zł/szt. Przyszły w 2,5 tygodnia.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 14:49   #3005
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo naczytałam się, że są beznadziejne i nawet ich nie testowałam. Porównałam je z tymi z Ali i wydają się być ostrzejsze i mniej delikatne.
Na Ali kupiłam frezy do skórek za 4-6zł/szt. Przyszły w 2,5 tygodnia.
Muszę w takim razie coś dokupić Już wiem że chcę ceramiczny, ale wybór taki wielki....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 15:32   #3006
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Muszę w takim razie coś dokupić Już wiem że chcę ceramiczny, ale wybór taki wielki....
Czemu ceramiczny? Lepsze?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 03:35   #3007
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Czemu ceramiczny? Lepsze?

Ceramiczne są delikatniejsze, nie przepiłujesz tak szybko paznokci.
Ja kupiłam frezy do skórek z Semilaca i z Neonsil i są bardzo dobre.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-12, 10:28   #3008
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Ceramiczne są delikatniejsze, nie przepiłujesz tak szybko paznokci.
Ja kupiłam frezy do skórek z Semilaca i z Neonsil i są bardzo dobre.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 18:59   #3009
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Ceramiczne są delikatniejsze, nie przepiłujesz tak szybko paznokci.
Ja kupiłam frezy do skórek z Semilaca i z Neonsil i są bardzo dobre.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle właśnie udało mi sie doczytać i jeszcze chyba mniej się grzeją.Ja już dziś już dostałam frezarkę ,więc była próba Kupiłam tę co poleciłaś FenrisJaka ona cichutka!!Korzystałam z frezów dołączonych i powiem tak: szału nie było przy zciąganiu-trochę słabo zbierają, ale może to jeszcze kwestia wprawy.Trochę grzeją płytkę,musiałam uważać.Natomiast skórki bardzo fajnie mi się opracowywało i efekt jest mega. Miałam przez chwilę problem z pracą lewą ręką ,ale dało radę-niepotrzebnie się bałam.No i szybko opanowałam przełączanie kierunków obrotów, po prostu to się czuje. Na pewno muszę kupić lepsze frezy-to podstawa.Nurtuje mnie natomiast sprawa zciagania bazy.Mialam na paznokciach 5w1 Semilaca w kolorze 818 Brown Pink i na to kolor.Wiedziałam że baze i tak muszę usunąć bo chcę położyć jasny kolor,ale chiałam zobaczyć czy udało by mi się ją zostawić i w jakim jest stanie.Kiedy dojechałam do niej okazało się że od strony wału lekko odeszła.Usunęłam część ,ale miałam wrażenie że jest jakaś taka gumowata i nie mogłam wygładzić jej na styku z paznokciem. Nie wiem , może tylko ta 5w1 jest taka?Nie wyobrażam sobie abym cos takiego zostawiła na paznokciu.A lakier miałam 3 tyg, zero odprysków czy odchodzenia od paznokcia-a pod spodem jakby odchodziło...W każdym razie usunęłam resztki acetonem.Jutro zastosuję bazę Indigo i potem zobaczę jak ona wygląda przy frezowaniu.Podsumowując :frezarka to był dobry pomysł
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 20:19   #3010
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Tyle właśnie udało mi sie doczytać i jeszcze chyba mniej się grzeją.Ja już dziś już dostałam frezarkę ,więc była próba Kupiłam tę co poleciłaś Fenris

Ja taką pozostałość bazy wyrównuję trochę pilnikiem lub polerką, żeby właśnie nie było odchodzącego kawałka od paznokcia. Odkąd używam frezarki to aceton mam tylko do stempli (jak poprawiam).

Ja dostałam gratis do frezarki takie frezy jak na zdjęciach - wiem, że jest kilka wersji, jak kupowałam to na zdjęciu były inne, a dostałam takie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 796b8c8c40ceace5df539c12943c.jpg (70,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i-activ-frezarka-jd500-white.jpg (34,9 KB, 24 załadowań)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 21:51   #3011
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A w jaki sposób ustawiacie na tej frezarce ilość obrotów? Np jakiś frez ma mieć 15 albo 7 tysięcy - skąd wiecie, że tyle jest skoro nie ma tutaj "cyferek"?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-13, 11:57   #3012
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A w jaki sposób ustawiacie na tej frezarce ilość obrotów? Np jakiś frez ma mieć 15 albo 7 tysięcy - skąd wiecie, że tyle jest skoro nie ma tutaj "cyferek"?
Moja ma 30 000, więc na ściąganie hybrydy ustawiam lekko za połowę. A na obrabianie skórek dałam tak na 1/4, potem dopasowywałam na bieżąco pod siebie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 12:07   #3013
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Ja taką pozostałość bazy wyrównuję trochę pilnikiem lub polerką, żeby właśnie nie było odchodzącego kawałka od paznokcia. Odkąd używam frezarki to aceton mam tylko do stempli (jak poprawiam).

Ja dostałam gratis do frezarki takie frezy jak na zdjęciach - wiem, że jest kilka wersji, jak kupowałam to na zdjęciu były inne, a dostałam takie.
Kurczę, patrzę że ja mam inną frezarkę chyba.Moja ma napis Activ Power model JD500.No ale i tak jest gitMam takie frezy jak na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frezarka.jpg (28,5 KB, 25 załadowań)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 12:08   #3014
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Moja ma 30 000, więc na ściąganie hybrydy ustawiam lekko za połowę. A na obrabianie skórek dałam tak na 1/4, potem dopasowywałam na bieżąco pod siebie.
Też tak robiłam, trochę na wyczucie i trochę eksperymentowałam
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 12:24   #3015
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kurczę, patrzę że ja mam inną frezarkę chyba.Moja ma napis Activ Power model JD500.No ale i tak jest gitMam takie frezy jak na zdjęciu
Też mam Activ Power i też miałam dostać takie frezy jak na Twoim zdjęciu Ale dostałam inne, wyżej dałam jedynie zdjęcie podglądowe.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 08:36   #3016
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też mam Activ Power i też miałam dostać takie frezy jak na Twoim zdjęciu Ale dostałam inne, wyżej dałam jedynie zdjęcie podglądowe.
Aaa, ok
No ja przyszłam pomęczyć o te frezy No ich jest od cholery Na pewno kupię na próbę ceramiczny (żółty) i zobaczę jak nim idzie praca. Natomiast chciałam kupić trzy dobre frezy do skórek: szpic(wrzeciono), stożek ścięty i kulkę. Nie mogę się zdecydować jakiej firmy, jaką cenę brać pod uwagę?Czy jest jakś firma polecana?
Wstępnie wybrałam do skórek diamentowe semilaca, po 16zł.
No i jeszcze pokusiłam sie o drugi ceramiczny do ściągania hybrydy z Ali za 46 zł taki różowy, taki jak tu:
https://www.tricky-nails.pl/delikatn...-swietny-tani/

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-06-14 o 09:49
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 10:23   #3017
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Aaa, ok
No ja przyszłam pomęczyć o te frezy No ich jest od cholery Na pewno kupię na próbę ceramiczny (żółty) i zobaczę jak nim idzie praca. Natomiast chciałam kupić trzy dobre frezy do skórek: szpic(wrzeciono), stożek ścięty i kulkę. Nie mogę się zdecydować jakiej firmy, jaką cenę brać pod uwagę?Czy jest jakś firma polecana?
Wstępnie wybrałam do skórek diamentowe semilaca, po 16zł.
No i jeszcze pokusiłam sie o drugi ceramiczny do ściągania hybrydy z Ali za 46 zł taki różowy, taki jak tu:
https://www.tricky-nails.pl/delikatn...-swietny-tani/
Ja kupiłam te frezy z Ali oraz z Semilaca walec 001. Daj znać jak te ceramiczne.

U nas na forum (wątek Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress) były polecane: granatowy walec do ściągania i do skórek czerwona łezka. A na jakimś blogu polecano kulkę zieloną i czarną. Podłużny niebieski kupiłam sama z siebie, jeszcze nie testowałam.

Tu jest opis kolorów frezów:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4018
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ab.jpg (91,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abc.jpg (55,8 KB, 24 załadowań)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 10:53   #3018
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja kupiłam te frezy z Ali oraz z Semilaca walec 001. Daj znać jak te ceramiczne.

U nas na forum (wątek Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z Aliexpress) były polecane: granatowy walec do ściągania i do skórek czerwona łezka. A na jakimś blogu polecano kulkę zieloną i czarną. Podłużny niebieski kupiłam sama z siebie, jeszcze nie testowałam.

Tu jest opis kolorów frezów:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4018
Dzięki Jakoś to ogarnęłam, kupiłam te frezy Semilaca i ceramiczny żółty. No i poczekam na ten różowy z Ali.Za 2 tygodnie przetestuję, będę robić mani na urlop
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:44   #3019
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Mam już frezy Ale przychodzę też o poradę, powinnam zamieścić to w innym wątku, ale tam głucha cisza....Zrobiłam w zeszłym roku chyba pierwszegobaby boomera stosując:trzy cieniutkie warstwy Indigo Mineral Base (lekki kolor), cieniowanie białym Indigo Mousse Marry Me (trzy cieniutkie warstwy).Top Semilac No Wipe. Paznokcie po użyciu tej bazy były twarde,ale opiłowane w lekki kwadrat. Lakier (tzn muss + top) popękał na brzegach. Teraz chciałam zrobic raz jeszcze-napisałam nawet do Indigo co było nie tak.Kazali zastosować 2 warstwy bazy proteinowej pod Mineral Base. Tak też zrobiłam.Dodatkowo paznokcie opiłowałam w krótki migdał, niewiele płytki jest poza opuszkiem, nie ma co się wyginać.Pazur twardy.Mija niecały tydzień i juz widzę pęknięcie na tej końcówce z mussem. Kupiłam żel Sugar Effect Indigo , bo pomyślałam że może to wina mussu, ale już sama nie wiem...Jak na razie żaden lakier mi nie pękał, tylko ten boomer..Może lepiej na białą końcówkę dać biały lakier nie żel?Może będzie bardziej elastyczny?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-19, 10:07   #3020
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Szukam lakieru w odcieniu pomarańczy wpadającej w czerwień (albo mocno pomarańczowej czerwieni XD) Możecie coś polecić?
Po zdjęciach w necie czasem trudno stwierdzić jak wygląda w realu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-21, 08:07   #3021
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
Szukam lakieru w odcieniu pomarańczy wpadającej w czerwień (albo mocno pomarańczowej czerwieni XD) Możecie coś polecić?
Po zdjęciach w necie czasem trudno stwierdzić jak wygląda w realu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Semilac 567 Neon Red Orange(przechył w stronę czerwieni)
138 Orange Jelly Provocater (przechył w stronę pomarańczy)
I jeszcze zerknij na 519 Semilac Semibeats Full Orange

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-06-21 o 08:13
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 14:20   #3022
badumi
Raczkowanie
 
Avatar badumi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
Szukam lakieru w odcieniu pomarańczy wpadającej w czerwień (albo mocno pomarańczowej czerwieni XD) Możecie coś polecić?
Po zdjęciach w necie czasem trudno stwierdzić jak wygląda w realu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam tych, ciężko jest odzwierciedlić neony na żywo ale uwierz mi na słowo, że:
N53 red madness Cosmetics Zone (i pozostałe też tej firmy) - strażacka czerrrrwień

s339 hello hollywood - piękny intensywny KORAL, czego nie da się uchwycić

s338 Chico Mexicano - również czerwień, jasniejszy

N21 red poppy - -czerwony taki inny niż poprzednie, lol, dziwnie się kolory opisuje


foto w załączniku, widać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30DD5751-FEBC-4DF0-86D3-759AF5A59A93.jpg (56,0 KB, 28 załadowań)
__________________
Jesteśmy razem od 2017 <3

KC M


nasz corgi jest z nami od 2020
badumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 22:14   #3023
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Przychodzę z pytankiem.

Jak robiłam paznokcie w salonie to były twarde, niestety jak robię sama to są miękkie i się wyginają. Ostatnio dwa złamały się z jednego boku w połowie i musiałam je ratować torebką od herbaty. Moje naturalne paznokcie zawsze były miękkie jak papier.

Polećcie mi proszę mocno utwardzającą bazę. Wyszukałam dwie, może coś z tego? Indigo baza proteinowa i Semilac Hardi. Z tym, że Hardi to chyba na bazę się nakłada.

I jeszcze jedno... Tam gdzie zaczyna się wolny brzeg mam "wklęśnięcie", taki dołek, płytka nie jest cała gładka tylko z uskokiem. Co robię źle? To się chyba nazywa kacze dzioby.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 15:16   #3024
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziękuję za polecenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-06, 16:43   #3025
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przychodzę z pytankiem.

Jak robiłam paznokcie w salonie to były twarde, niestety jak robię sama to są miękkie i się wyginają. Ostatnio dwa złamały się z jednego boku w połowie i musiałam je ratować torebką od herbaty. Moje naturalne paznokcie zawsze były miękkie jak papier.

Polećcie mi proszę mocno utwardzającą bazę. Wyszukałam dwie, może coś z tego? Indigo baza proteinowa i Semilac Hardi. Z tym, że Hardi to chyba na bazę się nakłada.

I jeszcze jedno... Tam gdzie zaczyna się wolny brzeg mam "wklęśnięcie", taki dołek, płytka nie jest cała gładka tylko z uskokiem. Co robię źle? To się chyba nazywa kacze dzioby.
Moje też są miękkie, ale na szczęście jeszcze się nie złamały. Jak robiła mi kosmetyczka, to też były twardsze , ale nakładała mi cienką warstwę żelu (bez przedłużania), a ja robię samą hybrydę.
Być może powinnaś nadbudowywać paznokcie bazą budującą. Jak oglądałam filmiki Quloo (zwłaszcza chłosty), to często mówiła, że jak paznokieć jest nieprawidłowo zbudowany (np. nie ma apeksu albo jest w niewłaściwym miejscu), to często właśnie łamie się w tym miejscu - to chyba się nazywa strefa stresu.
A nie wyżynasz może za bardzo boczków? Bo to też częsta przyczyna, bo osłabia całą budowę paznokcia.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2021-07-06 o 16:53
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 05:56   #3026
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moje też są miękkie, ale na szczęście jeszcze się nie złamały. Jak robiła mi kosmetyczka, to też były twardsze , ale nakładała mi cienką warstwę żelu (bez przedłużania), a ja robię samą hybrydę.
Być może powinnaś nadbudowywać paznokcie bazą budującą. Jak oglądałam filmiki Quloo (zwłaszcza chłosty), to często mówiła, że jak paznokieć jest nieprawidłowo zbudowany (np. nie ma apeksu albo jest w niewłaściwym miejscu), to często właśnie łamie się w tym miejscu - to chyba się nazywa strefa stresu.
A nie wyżynasz może za bardzo boczków? Bo to też częsta przyczyna, bo osłabia całą budowę paznokcia.
No właśnie nie za bardzo potrafię nadbudować, próbowałam bazą SPN, ale nie wyszło, dalej jest ten kaczy dziób na końcu. Pewnie przez to. Boczki na serdecznych rzeczywiście mam za bardzo chyba wypiłowane, ale reszta ok. Kupiłam bazę Indigo, może utwardzi.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 06:46   #3027
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No właśnie nie za bardzo potrafię nadbudować, próbowałam bazą SPN, ale nie wyszło, dalej jest ten kaczy dziób na końcu. Pewnie przez to. Boczki na serdecznych rzeczywiście mam za bardzo chyba wypiłowane, ale reszta ok. Kupiłam bazę Indigo, może utwardzi.
Też nie umiem nadbudowywać. Mam 2 bazy budujące, na filmikach to wygląda tak prosto, ale ja nie umiem. Dlatego mam plaskacze. Myślałam, żeby kupić sobie żel, ale wtedy musiałabym spiłowywać wszystko pilnikiem, ale nie mam cierpliwości. Albo frezarka.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 06:58   #3028
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zerknij sobie jeszcze na Silcare Flexy 125 i 124
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 09:06   #3029
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny,nie jestem na bieżąco, jaki top teraz jest najlepszy ?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 10:08   #3030
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też nie umiem nadbudowywać. Mam 2 bazy budujące, na filmikach to wygląda tak prosto, ale ja nie umiem. Dlatego mam plaskacze. Myślałam, żeby kupić sobie żel, ale wtedy musiałabym spiłowywać wszystko pilnikiem, ale nie mam cierpliwości. Albo frezarka.
Jak przyjdzie proteinowa Indigo to jeszcze popróbuję. Plaskacze są ok, kacze dzioby nie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.