Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-21, 04:25   #61
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

9 -11.03 był seks, wczoraj tj.20.03 dostałam okresu . Czy mogę być w ciąży ?
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 06:55   #62
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
9 -11.03 był seks, wczoraj tj.20.03 dostałam okresu . Czy mogę być w ciąży ?
Stosunki były zabezpieczone?

Skoro okres przyszedł, to raczej w ciąży nie jesteś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 13:52   #63
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie były.
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 19:50   #64
kokosanka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 11
czy to ciąża?

witajcie. dzisiaj powinnam dostac okres, owulacje mialam 15 dni temu. miesiaczki mam zawsze regularne, mozna powiedziec ze co do dnia ktory wylicza mi prowadzony kalendarzyk. dzien przed owulacja wspolzylam, ale partner zabezpieczyl sie. i poza tym mimo zabezpieczenia on zawsze wyjmuje zanim skonczy, na wypadek pekniecia. jest pewny w 100% ze za kazdym razem wszystko bylo okej jednak ja nie mam nawet pms ktory zawsze mi towarzyszy. przed kazda miesiaczka bola mnie piersi i pobolewa brzuch. tym razem nic. chcialam dzisiaj kupic test jednak nie zdazylam i teraz siedze i przezywam atak histerii. czy moge byc w ciazy?
kokosanka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 21:30   #65
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez kokosanka1313 Pokaż wiadomość
witajcie. dzisiaj powinnam dostac okres, owulacje mialam 15 dni temu. miesiaczki mam zawsze regularne, mozna powiedziec ze co do dnia ktory wylicza mi prowadzony kalendarzyk. dzien przed owulacja wspolzylam, ale partner zabezpieczyl sie. i poza tym mimo zabezpieczenia on zawsze wyjmuje zanim skonczy, na wypadek pekniecia. jest pewny w 100% ze za kazdym razem wszystko bylo okej jednak ja nie mam nawet pms ktory zawsze mi towarzyszy. przed kazda miesiaczka bola mnie piersi i pobolewa brzuch. tym razem nic. chcialam dzisiaj kupic test jednak nie zdazylam i teraz siedze i przezywam atak histerii. czy moge byc w ciazy?
Nie.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 06:32   #66
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez kokosanka1313 Pokaż wiadomość
witajcie. dzisiaj powinnam dostac okres, owulacje mialam 15 dni temu. miesiaczki mam zawsze regularne, mozna powiedziec ze co do dnia ktory wylicza mi prowadzony kalendarzyk. dzien przed owulacja wspolzylam, ale partner zabezpieczyl sie. i poza tym mimo zabezpieczenia on zawsze wyjmuje zanim skonczy, na wypadek pekniecia. jest pewny w 100% ze za kazdym razem wszystko bylo okej jednak ja nie mam nawet pms ktory zawsze mi towarzyszy. przed kazda miesiaczka bola mnie piersi i pobolewa brzuch. tym razem nic. chcialam dzisiaj kupic test jednak nie zdazylam i teraz siedze i przezywam atak histerii. czy moge byc w ciazy?
Ale jakim cudem masz być w ciąży? Nie ma szans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 08:18   #67
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: czy to ciąża?

Cytat:
Napisane przez kokosanka1313 Pokaż wiadomość
witajcie. dzisiaj powinnam dostac okres, owulacje mialam 15 dni temu. miesiaczki mam zawsze regularne, mozna powiedziec ze co do dnia ktory wylicza mi prowadzony kalendarzyk. dzien przed owulacja wspolzylam, ale partner zabezpieczyl sie. i poza tym mimo zabezpieczenia on zawsze wyjmuje zanim skonczy, na wypadek pekniecia. jest pewny w 100% ze za kazdym razem wszystko bylo okej jednak ja nie mam nawet pms ktory zawsze mi towarzyszy. przed kazda miesiaczka bola mnie piersi i pobolewa brzuch. tym razem nic. chcialam dzisiaj kupic test jednak nie zdazylam i teraz siedze i przezywam atak histerii. czy moge byc w ciazy?
Tak sie w ciążę nie zachodzi : ) A tak na marginesie, to na poczatku ciąży wiekszosc kobiet odczuwa bol piersi. Mnie bolaly bardziej niz przed miesiaczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-30, 17:10   #68
kebula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 130
czy warto zrobić test ciążowy?

mam problem...miesiaczka spoznia mi sie o kilka dni.
powinnam miec we wtorek, ale w poniedzialek bylam z kolei operowana (rekonstrukcja acl, z narkoza, bralam duzo roznych lekow, w zasadzie nadal biore).
mozliwosc zajscia w ciaze jest niska. zawsze sie zabezpieczam z partnerem (prezerwatywy), wiec naprawde musialabym miec mega pecha, zeby wpasc. ostatnio wspolzylismy w niedziele, ale to w sumie kilka dni przed okresem, wiec szansa jest jeszcze mniejsza. do "incydentu" musialo dojsc wczesniej, ale naprawde nie wiem kiedy.
nie wiem, czy mam jakies objawy. moge sobie wkrecac, bo juz troche fiksuje i mam wrazenie, ze mam wieksze piersi
zastanawiam sie, czy test z moczu ma juz sens
kebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 23:58   #69
k asiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 7
Dot.: czy warto zrobić test ciążowy?

Cytat:
Napisane przez kebula Pokaż wiadomość
mam problem...miesiaczka spoznia mi sie o kilka dni.
powinnam miec we wtorek, ale w poniedzialek bylam z kolei operowana (rekonstrukcja acl, z narkoza, bralam duzo roznych lekow, w zasadzie nadal biore).
mozliwosc zajscia w ciaze jest niska. zawsze sie zabezpieczam z partnerem (prezerwatywy), wiec naprawde musialabym miec mega pecha, zeby wpasc. ostatnio wspolzylismy w niedziele, ale to w sumie kilka dni przed okresem, wiec szansa jest jeszcze mniejsza. do "incydentu" musialo dojsc wczesniej, ale naprawde nie wiem kiedy.
nie wiem, czy mam jakies objawy. moge sobie wkrecac, bo juz troche fiksuje i mam wrazenie, ze mam wieksze piersi
zastanawiam sie, czy test z moczu ma juz sens
Stres przed operacją, narkoza i leki które ciągle bierzesz mogły spowodować przesunięcie okresu. Nie masz się czym denerwować.
k asiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 13:32   #70
ForgetMeeNot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam
Dziewczyny, jestem w 26 dc, cykle 31-32 dni, czyli 5-6 dni przed okresem. Od kilku dni dziwnie się czuję więc postanowiłam zrobić test ciążowy i wyszły mi dwie kreski, ta druga jaśniejsza, ale bardzo wyraźnie widoczna. Czy to możliwe, że tak wcześnie test coś pokaże?

IMG_2689.jpg
ForgetMeeNot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 15:48   #71
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ForgetMeeNot Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, jestem w 26 dc, cykle 31-32 dni, czyli 5-6 dni przed okresem. Od kilku dni dziwnie się czuję więc postanowiłam zrobić test ciążowy i wyszły mi dwie kreski, ta druga jaśniejsza, ale bardzo wyraźnie widoczna. Czy to możliwe, że tak wcześnie test coś pokaże?

Załącznik 7493696
Wykonaj ponownie test innej firmy. Może ten jest fałszywie dodatni, może miałaś wcześniej owulację. Poprzedni okres nie był skąpy i inny niż zazwyczaj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-31, 20:39   #72
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ForgetMeeNot Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, jestem w 26 dc, cykle 31-32 dni, czyli 5-6 dni przed okresem. Od kilku dni dziwnie się czuję więc postanowiłam zrobić test ciążowy i wyszły mi dwie kreski, ta druga jaśniejsza, ale bardzo wyraźnie widoczna. Czy to możliwe, że tak wcześnie test coś pokaże?

Załącznik 7493696
Testy z moczu są miarodajne od 14 dni od stosunku. Oczywiście mógł wyjść fałszywie dodatni - zawsze możesz go powtórzyć albo zrobić test z krwi (miarodajny po 10 dniach od stosunku).
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 20:06   #73
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Testy bardzo rzadko wychodzą fałszywie pozytywnie. Jeśli wynik pojawił się w określonym czasie, a nie później, to raczej ciąża. Wszystko zależy od stężenia hcg, które jest wykrywalne po zagnieżdżeniu. A ono następuje zazwyczaj od 4-12 dni po owulacji. Ale żeby mieć pewność można zrobić badanie bety z krwi i po 48h powtórzyć. W każdym razie dla mnie to ciąża

cytokina: nie zawsze. U mnie wychodziły wcześniej (ost. wyszedł pozytywny 9 dni po owulacji i po stosunku, gdzie beta była na poziomie 15..). Ale jeśli wyjdzie wcześniej negatywny, to jeszcze nie oznacza braku ciąży.
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 15:02   #74
sashenk_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dzisiaj rano uprawiałam seks z moim chłopakiem w gumce, mam dni płodne. Zorientowaliśmy się, ze gumka została głęboko we mnie. Kilka ruchów mogło, ale nie musiało być bez niej. Biec po tabletkę po czy raczej nie ma ryzyka?

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Wytrysku nie było, bo założyliśmy nowa gumke
sashenk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 16:49   #75
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sashenk_a Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano uprawiałam seks z moim chłopakiem w gumce, mam dni płodne. Zorientowaliśmy się, ze gumka została głęboko we mnie. Kilka ruchów mogło, ale nie musiało być bez niej. Biec po tabletkę po czy raczej nie ma ryzyka?

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Wytrysku nie było, bo założyliśmy nowa gumke
Jeśli wytrysku nie było, to szansa jest bardzo mała. Ja bym nie brała tabletki po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 04:41   #76
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Poniosło mnie z chłopakiem ! Włożył mi penisa jak mu stanął bez zabezpieczenia na pare ruchów 5-6. Mój dzień cyklu to 8. Czy mogę być w ciąży ? Potem się otrząsnęłam, już nigdy więcej. Dzisiaj jest 3 dzień po stosunku, a mnie boli brzuch.
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 05:13   #77
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Poniosło mnie z chłopakiem ! Włożył mi penisa jak mu stanął bez zabezpieczenia na pare ruchów 5-6. Mój dzień cyklu to 8. Czy mogę być w ciąży ? Potem się otrząsnęłam, już nigdy więcej. Dzisiaj jest 3 dzień po stosunku, a mnie boli brzuch.
Marniutkie szanse na ciążę, w sumie zerowe.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 07:59   #78
nicknapotrzebelogowania88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

cześć,
mam nadzieję, że dostanę dobrą odpowiedź


Biorę tabletki antykoncepcyjne Logest od paru lat już.


Teraz kończę drugie opakowanie bez robienia 7-dniowej przerwy - wczoraj była ostatania tabletka. W poniedziałek przyjęłam tabletkę (czyli nr 18 z drugiego opakowania) ok. 18, po 1 w nocy wymiotowałam (alkohol i jedzenie - najprawopodobniej surowe warzywa zaszkodziły). Tabletka wchłania się 3-4 h, więc wszystko powinno być zachowane... Kolejna została przyjęta we wtorek o stałej porze. (tak, tu pierwsza schiza).


Wczoraj kochałam się z chłopakiem, a wieczorem o stałej porze przyjęłam ostatnią już tablekę.


Czy zacząć nowe opakowanie bez tej przerwy czy spokojnie mogę tę przerwę zrobić? Ryzyko ciąży raczej jest mininalne... uspokójcie mnie
nicknapotrzebelogowania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 12:33   #79
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Frezja_ piękny nick i avatar

Dziękuje za odpowiedz . Mam nadzieje ze masz racje .
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 18:34   #80
lachel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Prosze o niezjedzenie mnie za to pytanie. Podobno ryzyko zajscia w ciaze jest zawsze, chocby minimalne, czyli nawet jesli zabezpieczenie dziala (np. prezerwatywa nie peknie ani sie nie zsunie), albo sa dni nieplodne? Jak uprawialam seks zabezpieczony prezerwatywa (nie pekla) i do tego stosunek przerywany to myslalam, ze to praktyczny brak ryzyka, ale podobno i tak jest bo mogla byc jakas dziurka, ktorej nie zauwazylismy i nigdy nie mozna miec pewnosci. Boje sie teraz troche...
lachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 18:40   #81
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez nicknapotrzebelogowania88 Pokaż wiadomość
cześć,
mam nadzieję, że dostanę dobrą odpowiedź


Biorę tabletki antykoncepcyjne Logest od paru lat już.


Teraz kończę drugie opakowanie bez robienia 7-dniowej przerwy - wczoraj była ostatania tabletka. W poniedziałek przyjęłam tabletkę (czyli nr 18 z drugiego opakowania) ok. 18, po 1 w nocy wymiotowałam (alkohol i jedzenie - najprawopodobniej surowe warzywa zaszkodziły). Tabletka wchłania się 3-4 h, więc wszystko powinno być zachowane... Kolejna została przyjęta we wtorek o stałej porze. (tak, tu pierwsza schiza).


Wczoraj kochałam się z chłopakiem, a wieczorem o stałej porze przyjęłam ostatnią już tablekę.


Czy zacząć nowe opakowanie bez tej przerwy czy spokojnie mogę tę przerwę zrobić? Ryzyko ciąży raczej jest mininalne... uspokójcie mnie
Do wymiotów minęło ponad 4h, więc zabezpieczenie jest zachowane. Ja bym zrobiła normalną przerwę, jeśli chcesz (bo ja np nie robię, tylko co 4 opakowania)

Cytat:
Napisane przez lachel Pokaż wiadomość
Prosze o niezjedzenie mnie za to pytanie. Podobno ryzyko zajscia w ciaze jest zawsze, chocby minimalne, czyli nawet jesli zabezpieczenie dziala (np. prezerwatywa nie peknie ani sie nie zsunie), albo sa dni nieplodne? Jak uprawialam seks zabezpieczony prezerwatywa (nie pekla) i do tego stosunek przerywany to myslalam, ze to praktyczny brak ryzyka, ale podobno i tak jest bo mogla byc jakas dziurka, ktorej nie zauwazylismy i nigdy nie mozna miec pewnosci. Boje sie teraz troche...


A tak poważnie - nie ma szans, w jaki sposób ma być ta ciąża? Ani nie było wytrysku, było zabezpieczenie w postaci prezerwatywy.
Natomiast jeśli naprawdę się tak boisz - odpuść sobie seks waginalny na razie, sposobów na zaspokajanie się z partnerem jest od groma bez penetracji.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 18:57   #82
lachel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nawet sam Braun mi odpowiada. Jakby tooo... z tego, ze czytalam ze moze byc jakas potencjalna minidziurka ktorej sie nie zauwazy a przez ktora wycieknie preejakulat, w ktorym byly zywe plemniki, i dlatego to podobno zawsze ryzyko, nawet przy stosowaniu kilku metod naraz bo dajmy na to dni nieplodne sie przesuna, w prezerwatywie bedzie dziurka, w preejakulacie plemniki i z tego wyjdzie ciaza. Mozesz sie smiac ale naprawde sie przestraszylam.
lachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 19:40   #83
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Za dużo czytasz, serio.

Uszkodzenie prezerwatywy rozpoznasz, chociazby testem wody.
Jeśli chodzi o preejakulat - też są niskie szanse, bo nie dość że zwykle żadnych plemników nie ma, to jak są - są słabsze + nie ma wytrysku, który im ułatwia zadanie.

Łącząc jedno i drugie - gdybyś była w ciąży to zagrałabym w totka.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 19:53   #84
lachel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

No ja wieeem, ze za duzo, ale mnie jakos za gardlo lapia te wszystkie wpisy w internecie o ciazy z nieuszkodzonej prezerwatywy. Teraz mi chodzi po glowie, ze tej dziurki mozna jednak nie zauwazyc i "zawsze jest ryzyko bo to sie przesunie, tego nie zauwazysz, to nie zadziala, wszystko sie zepsuje i ciaza", jak to wszedzie pisza. Znaczy, wiem ze sie nie siedzi komus w sypialni i nie wie co on robi, ale naprawde ciaza jest praktycznie niemozliwa w tych warunkach co napisalam? Bo zostalam wysmiana za to ze tak twierdze.
lachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:07   #85
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jest niemożliwa, serio.
Jeśli naprawdę masz takie myśli to spróbuj mindfullnessu - w pełni rozumiem takie irracjonalne strachy, bo sama od kilku dni z takim walczę (niezwiązany z ciążą) - potrzebujesz czymś zająć myśli, zamiast się nakręcać i ciągle czytać o tym samym.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:12   #86
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez lachel Pokaż wiadomość
No ja wieeem, ze za duzo, ale mnie jakos za gardlo lapia te wszystkie wpisy w internecie o ciazy z nieuszkodzonej prezerwatywy. Teraz mi chodzi po glowie, ze tej dziurki mozna jednak nie zauwazyc i "zawsze jest ryzyko bo to sie przesunie, tego nie zauwazysz, to nie zadziala, wszystko sie zepsuje i ciaza", jak to wszedzie pisza. Znaczy, wiem ze sie nie siedzi komus w sypialni i nie wie co on robi, ale naprawde ciaza jest praktycznie niemozliwa w tych warunkach co napisalam? Bo zostalam wysmiana za to ze tak twierdze.
Wcale nie tak łatwo jest zajść w ciążę.

I już widzę, jak laski się przyznają, dlaczego tak naprawdę zaszły w ciążę. Po prostu im wstyd i żadna nie napisze, że pękła im guma albo wcale jej nie użyły. Moja koleżanka też mi mówiła, że TYLKO RAZ dała się namówić na stosunek bez zabezpieczenia i akurat wtedy wyszło bejbi. JASNE... Poza tym internet jest pełen trolli, które piszą takie dyrdymały.

Z preejakulatu w ciążę się nie zajdzie, z przesuniętej gumki też.

By zajść w ciążę trzeba być w trakcie owulacji (jeden jedyny dzień w cyklu), odbyć stosunek niezabezpieczony z wytryskiem. Koniec kropka.

Kiedyś ktoś tutaj pisał, że statystycznie szansa na zajście w ciążę, kiedy wszystkie powyższe warunki są spełnione, to i tak tylko 30%. Nie wiem, czy to prawda. Musiałabym sprawdzić. Może ktoś wie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:19   #87
Daria1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Czy mogę być w ciąży

Witajcie ,ostatnio mam nieregularne okresy 02.02,19.03,28.04 trwają po 4dni. Współżyłam bez zabezpieczenia 06.05 i doszło do wytrysku cześć wyleciała na brzuch cZesc w środku. Po 13 h zażylam escapelle. Jakie sa szanse ze jestem w ciąży ? Wg wyliczeń to nie byly dni płodne ale nie jestem pewna
Daria1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:25   #88
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
By zajść w ciążę trzeba być w trakcie owulacji (jeden jedyny dzień w cyklu)
Nieprawda, do zapłodnienia może dojść jeśli stosunek był kilka dni (do 4) przed owulacją.

Generalnie przy roku uprawiania seksu bez zabezpieczenia jest 80% szans na zapłodnienie.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Daria1998 Pokaż wiadomość
Witajcie ,ostatnio mam nieregularne okresy 02.02,19.03,28.04 trwają po 4dni. Współżyłam bez zabezpieczenia 06.05 i doszło do wytrysku cześć wyleciała na brzuch cZesc w środku. Po 13 h zażylam escapelle. Jakie sa szanse ze jestem w ciąży ? Wg wyliczeń to nie byly dni płodne ale nie jestem pewna
skoro w ciągu 13h zażyłaś escapelle to naprawdę niewielkie.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:25   #89
lachel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ech, dziekuje Wam, postaram sie uwierzyc, te teksty o zajsciu w ciaze w prezerwatywie wydaly mi sie wiarygodne bo to nie moje znajome, tylko z wypowiedzi na forach w internecie, uznalam ze nie ma potrzeby klamac.

Jesli moge jeszcze to dlaczego zajscie w ciaze z preejakulatu jest niemozliwe? Z tego co wiem to moga sie w nim znajdowac zywe plemniki, a chyba jesli znajda sie w pochwie to same poplyna do wnetrza?
lachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 20:37   #90
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez lachel Pokaż wiadomość
Ech, dziekuje Wam, postaram sie uwierzyc, te teksty o zajsciu w ciaze w prezerwatywie wydaly mi sie wiarygodne bo to nie moje znajome, tylko z wypowiedzi na forach w internecie, uznalam ze nie ma potrzeby klamac.

Jesli moge jeszcze to dlaczego zajscie w ciaze z preejakulatu jest niemozliwe? Z tego co wiem to moga sie w nim znajdowac zywe plemniki, a chyba jesli znajda sie w pochwie to same poplyna do wnetrza?
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3455634/

Choć są też badania, w których wykazano obecność plemników w preejakulacie u części mężczyzn, ale są one w mniejszej ilości.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.