Trądzik - cz. 3 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 12:13   #3091
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Trądzik - cz. 3

jestem tu nowa, ale mam nadzieje, że moja wypowiedz przyda sie Wam.
od zawsze miałam problemy z cerą, ale kilka lat temu zachorowałam. miałam powazny problem z watroba i zeby dojsc do siebie pani doktor zaleciła mi diete: nie mogłam jesc ostrych rzeczy, zadnych przypraw,ketchupu, praktycznie nie jesc słodyczy a jak juz to tylko białą czekoladę, zero napoi gazowanych, za to musiałam jesc duzo oocow warzyw ryb,herbat ziołowych,kubusi oraz wydychać kilka razy dziennie zioła "septan". i tak przez 2tyg. przez ten czas lezalam w domu wiec zero makijażu i używałam rano i na noc tylko krem bambino.
po 2tyg poszłam do innej pani doktor i powiedziała ze tak ładnej cery jak moja to dawno nie widziała i ze kazdy pewnie musi mi zazdroscic. nie chciała mi uwierzyc jak powiedziałam ze niedawno miałam problemy z cera.
nie używałam żadnych preparatów. wiem ze pomogła mi zdrowa dieta,picie i wdychanie ziół oraz zero makijażu. gdy wróciłam do zdrowia to zaczęłam jeść normalnie i kłopoty z cera wróciły. czyli jesteśmy tym co jemy
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:45   #3092
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
jestem tu nowa, ale mam nadzieje, że moja wypowiedz przyda sie Wam.
od zawsze miałam problemy z cerą, ale kilka lat temu zachorowałam. miałam powazny problem z watroba i zeby dojsc do siebie pani doktor zaleciła mi diete: nie mogłam jesc ostrych rzeczy, zadnych przypraw,ketchupu, praktycznie nie jesc słodyczy a jak juz to tylko białą czekoladę, zero napoi gazowanych, za to musiałam jesc duzo oocow warzyw ryb,herbat ziołowych,kubusi oraz wydychać kilka razy dziennie zioła "septan". i tak przez 2tyg. przez ten czas lezalam w domu wiec zero makijażu i używałam rano i na noc tylko krem bambino.
po 2tyg poszłam do innej pani doktor i powiedziała ze tak ładnej cery jak moja to dawno nie widziała i ze kazdy pewnie musi mi zazdroscic. nie chciała mi uwierzyc jak powiedziałam ze niedawno miałam problemy z cera.
nie używałam żadnych preparatów. wiem ze pomogła mi zdrowa dieta,picie i wdychanie ziół oraz zero makijażu. gdy wróciłam do zdrowia to zaczęłam jeść normalnie i kłopoty z cera wróciły. czyli jesteśmy tym co jemy
Jak bardzo poważne miałaś te problemy z cerą?
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:04   #3093
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Dziewczyny! Musze Wam donieść jaka głupia byłam. Szukałam kremu nawilżającego bo stosowałam oleje ale po nich jakoś skóra i tak była sucha. Zwykle olej konopny i z orzecha włoskiego. Teraz coś mnie natkło i zamiast tego na dwie noce z rzędu posmarowałam się olejem z wiesiołka. I ku mojemu zdziwieniu skóra jest o WIELE lepiej nawilżona... to chyba ten kwas gamma-linolenowy GLA z oleju z wiesiołka tak zadziałał. W każdym bądź razie polecam Wam ten olej. Zastanawiam się czy go nie łykać w tabletkach też, podobno ma działanie anty-androgenne (swoją droga mam już dość doświadczeń i wypróbowania wszystkiego na własnej skórze). Co do diety to mogłabym jeść SAME owoce i warzywa gdyby tylko miałoby mi to pomóc.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:34   #3094
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Trądzik - cz. 3

magica. całą twarz miałam w drobnych krostkach niczym kaszka,często na policzkach oraz na czole przy włosach robiły mi się duże ropne krosty,no i wągry.
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:02   #3095
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik - cz. 3

A ja czekam na moj kolejny wysyp, bo przez stres zawsze jest gorzej u mnie. Chłopak ze mna zerwal i tylko rycze non stop i jem jakies swinstwa ktorych moaj cera nie toleruje ;( Eh masakra przepraszam musialam napisac
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:16   #3096
Venaa
Raczkowanie
 
Avatar Venaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
A ja czekam na moj kolejny wysyp, bo przez stres zawsze jest gorzej u mnie. Chłopak ze mna zerwal i tylko rycze non stop i jem jakies swinstwa ktorych moaj cera nie toleruje ;( Eh masakra przepraszam musialam napisac
Ojjj no to niezbyt ciekawe Taaa z facetami to zawsze są problemy,ale głowa do góry Wiem,że z pewnością każdy Ci tak mówi,ale płakanie non stop to nie jest żadne wyjście.

Pozdrawiam

Taka nowa która zawitała na tym właśnie wątku i forum ;p
Venaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:32   #3097
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Venaa Pokaż wiadomość
Ojjj no to niezbyt ciekawe Taaa z facetami to zawsze są problemy,ale głowa do góry Wiem,że z pewnością każdy Ci tak mówi,ale płakanie non stop to nie jest żadne wyjście.

Pozdrawiam

Taka nowa która zawitała na tym właśnie wątku i forum ;p
Wiem wiem, probuje sie ogarnac jakoś, może dam rade, dziękuje buzi

I witamy i zapraszamy w skrome ramy wizazu
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 20:41   #3098
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Venaa Pokaż wiadomość
Ojjj no to niezbyt ciekawe Taaa z facetami to zawsze są problemy,ale głowa do góry Wiem,że z pewnością każdy Ci tak mówi,ale płakanie non stop to nie jest żadne wyjście.

Pozdrawiam

Taka nowa która zawitała na tym właśnie wątku i forum ;p
Witamy
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:01   #3099
Venaa
Raczkowanie
 
Avatar Venaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik - cz. 3

Witam. Jestem nową użytkowniczką na tym forum i cieszę się,że trafiłam właśnie na ten wątek, ponieważ niestety i mnie ten problem dotyczy. Wielkie ukłony dla autorki tego wątku z jej wypowiedzi wnioskuję,że musi być naprawdę wyjątkową osobą i świetnie rozumie trądzikowców

Możliwe,że jestem tu jedną z najmłodszych osób wypowiadających się,ale cóż

A więc mam 16 lat i od 3 klasy podstawowej zmagam się już z trądzikiem. Tak, tak szybko zaczęłam to fakt,ale sądzę że to wszystko sprawka hormonów. Zaczęłam błyskawicznie rosnąć tak do 5 klasy podstawówki, potem jakoś się to zatrzymało i pozostałam na 1,70 cm wzrostu. Heh rozmiar buta mam taki sam od 3 klasy podstawówki czyli tak 37 lub 38. To nie były normalne objawy, dobrze jednak że wszystko jakoś się ustatkowało,jednak trądzik pozostał Szczerze mówiąc to już mam tego serdecznie dość. Moja samoocena jest bardzo niska,najchętniej zamknęłabym się w domu na cztery spusty i z niego nie wychodziła. Wizyty u dermatologa niestety nie poskutkowały. Różne maści,toniki,odpowiednia dieta... Żadnej poprawy po tych wszystkich specyfikach nie było. Od jednej nawet "wspaniałej" pani dermatolog usłyszałam: " O jezu jakbym była na twoim miejscu to nie wiem co bym zrobiła". Tak, tak to jest wypowiedź niby wykształconej osoby która ukończyła studia. Ehh te słowa bardzo,ale to bardzo mnie zabolały,ale przemilczałam. Jeśli chodzi o chłopaków to wszystkich z góry skreślam, nie wierzę że mogę się komuś podobać... Co do rodziny to hm... Słyszę tylko,że z czasem to minie, yhy tylko ile tu czekać, coraz bardziej w to wątpe,ale ok. Taa nieszczęsne ojcowskie geny. Mama w prawdzie też miała trądzik,ale tata o wiele gorszy... Nie wiem jak długo w takim stanie wytrzymam. Nienawidzę tych wszystkich panienek z idealną cerą którym wyskoczy jeden pryszcz i robią z tego wielkie halo. A ja to co mam powiedzieć ?! Muszę chodzić z tym świństwem... Oczywiście udaję,że wszystko jest w porządku,ale tak nie jest... Ogólnie rzecz biorąc mam dość Wnioskuję jednak po popularności wątku,że nie tylko ja mam ten problem.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
Wiem wiem, probuje sie ogarnac jakoś, może dam rade, dziękuje buzi

I witamy i zapraszamy w skrome ramy wizazu
Dziękuję za miłe powitanie Jakoś dasz radę ? Musisz dać radę Jestem pewna,że wszystko będzie dobrze.
Venaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:11   #3100
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Venaa Pokaż wiadomość
Witam. Jestem nową użytkowniczką na tym forum i cieszę się,że trafiłam właśnie na ten wątek, ponieważ niestety i mnie ten problem dotyczy. Wielkie ukłony dla autorki tego wątku z jej wypowiedzi wnioskuję,że musi być naprawdę wyjątkową osobą i świetnie rozumie trądzikowców

Możliwe,że jestem tu jedną z najmłodszych osób wypowiadających się,ale cóż

A więc mam 16 lat i od 3 klasy podstawowej zmagam się już z trądzikiem. Tak, tak szybko zaczęłam to fakt,ale sądzę że to wszystko sprawka hormonów. Zaczęłam błyskawicznie rosnąć tak do 5 klasy podstawówki, potem jakoś się to zatrzymało i pozostałam na 1,70 cm wzrostu. Heh rozmiar buta mam taki sam od 3 klasy podstawówki czyli tak 37 lub 38. To nie były normalne objawy, dobrze jednak że wszystko jakoś się ustatkowało,jednak trądzik pozostał Szczerze mówiąc to już mam tego serdecznie dość. Moja samoocena jest bardzo niska,najchętniej zamknęłabym się w domu na cztery spusty i z niego nie wychodziła. Wizyty u dermatologa niestety nie poskutkowały. Różne maści,toniki,odpowiednia dieta... Żadnej poprawy po tych wszystkich specyfikach nie było. Od jednej nawet "wspaniałej" pani dermatolog usłyszałam: " O jezu jakbym była na twoim miejscu to nie wiem co bym zrobiła". Tak, tak to jest wypowiedź niby wykształconej osoby która ukończyła studia. Ehh te słowa bardzo,ale to bardzo mnie zabolały,ale przemilczałam. Jeśli chodzi o chłopaków to wszystkich z góry skreślam, nie wierzę że mogę się komuś podobać... Co do rodziny to hm... Słyszę tylko,że z czasem to minie, yhy tylko ile tu czekać, coraz bardziej w to wątpe,ale ok. Taa nieszczęsne ojcowskie geny. Mama w prawdzie też miała trądzik,ale tata o wiele gorszy... Nie wiem jak długo w takim stanie wytrzymam. Nienawidzę tych wszystkich panienek z idealną cerą którym wyskoczy jeden pryszcz i robią z tego wielkie halo. A ja to co mam powiedzieć ?! Muszę chodzić z tym świństwem... Oczywiście udaję,że wszystko jest w porządku,ale tak nie jest... Ogólnie rzecz biorąc mam dość Wnioskuję jednak po popularności wątku,że nie tylko ja mam ten problem.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------



Dziękuję za miłe powitanie Jakoś dasz radę ? Musisz dać radę Jestem pewna,że wszystko będzie dobrze.
Niestety albo stety jest nas tu wiele. Niestety, że musimy sie z tym zmagać, a stety bo w grupie razniej to znosic. Wiemy co przezywasz bardzo dobrze, mi rodzice tez mowili'kiedys to minie' hehe moga tak sobie mowic bo ich ten problem nie dotyczyl nigdy.Fajnie byc ofiara rodzinna az boje sie zeby moje dzieci tylko tego po mnie nie odziedziczyly Dobrze, że przynajmniej udajesz ze wszystko jest w porzadku, ja nie umialam tak, zawsze mijajac kogos myslalam ze patrzy sie tylko na to jak ja wyglądam.
Pamietaj zeby sie nie poddawać i walczyć nawet ostatkiem sił Z kazdym problemem, zlym humorem czy wrecz odwrotnie z kazda radoscia mozesz pisać tutaj. Od tego jestesmy aby pomagac i czuc ze inni tez nam pomoga.Czy psychicznie czy poleceniem czegoś dobrego

Dziekuje tez za pocieszenie, mam nadzieje, że bedzie dobrze..tylko oby z nim a nie mi samej
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:22   #3101
Venaa
Raczkowanie
 
Avatar Venaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
Niestety albo stety jest nas tu wiele. Niestety, że musimy sie z tym zmagać, a stety bo w grupie razniej to znosic. Wiemy co przezywasz bardzo dobrze, mi rodzice tez mowili'kiedys to minie' hehe moga tak sobie mowic bo ich ten problem nie dotyczyl nigdy.Fajnie byc ofiara rodzinna az boje sie zeby moje dzieci tylko tego po mnie nie odziedziczyly Dobrze, że przynajmniej udajesz ze wszystko jest w porzadku, ja nie umialam tak, zawsze mijajac kogos myslalam ze patrzy sie tylko na to jak ja wyglądam.
Pamietaj zeby sie nie poddawać i walczyć nawet ostatkiem sił Z kazdym problemem, zlym humorem czy wrecz odwrotnie z kazda radoscia mozesz pisać tutaj. Od tego jestesmy aby pomagac i czuc ze inni tez nam pomoga.Czy psychicznie czy poleceniem czegoś dobrego

Dziekuje tez za pocieszenie, mam nadzieje, że bedzie dobrze..tylko oby z nim a nie mi samej
Ehh no chyba nikt z trądzikowców by nie chciał żeby jego własne dzieci musiały się męczyć i cierpieć przez jakiś trądzik Taa życie mi przez to coś ucieka...

Może akurat wszystko się wyjaśni Trzymam kciuki.
Venaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 21:26   #3102
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Venaa Pokaż wiadomość
Ehh no chyba nikt z trądzikowców by nie chciał żeby jego własne dzieci musiały się męczyć i cierpieć przez jakiś trądzik Taa życie mi przez to coś ucieka...

Może akurat wszystko się wyjaśni Trzymam kciuki.
Dokladnie, bo przez to cierpi cała rodzina, nie tylko ta osoba dotknieta chorobą.

Może sie wyjaśni, niestety szczerze w to wątpie ale mimo wszystkoo trzymaj kciuki może ocknie sie kiedys
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:38   #3103
Venaa
Raczkowanie
 
Avatar Venaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik - cz. 3

Może sie wyjaśni, niestety szczerze w to wątpie ale mimo wszystkoo trzymaj kciuki może ocknie sie kiedys[/QUOTE]

Wiesz nie wiem o co chodzi,ale jeśli to prawdziwe uczucie to jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności I już tak się nie smuć, jakoś to będzie
Venaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:48   #3104
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Venaa Pokaż wiadomość
Może sie wyjaśni, niestety szczerze w to wątpie ale mimo wszystkoo trzymaj kciuki może ocknie sie kiedys
Wiesz nie wiem o co chodzi,ale jeśli to prawdziwe uczucie to jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności I już tak się nie smuć, jakoś to będzie [/QUOTE]

Zobaczymy..dziekuje za wsparcie
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 08:02   #3105
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

Pisałam już kiedyś o wiesiołku. Ma też działanie przeciwzapalne i w ogóle NNKT ma działanie prozdrowotne. I smaruję nim buzię, pięknie nawilża. Olej z ogórecznika ma jeszcze lepsze właściwości-ma więcej kwasu Gamma linolowego.
Troche pomógł mi na bolesne miesiaczki.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 09:58   #3106
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Pisałam już kiedyś o wiesiołku. Ma też działanie przeciwzapalne i w ogóle NNKT ma działanie prozdrowotne. I smaruję nim buzię, pięknie nawilża. Olej z ogórecznika ma jeszcze lepsze właściwości-ma więcej kwasu Gamma linolowego.
Troche pomógł mi na bolesne miesiaczki.
Czy ten olej z wiesiołka nie zapycha? Pierwsze słyszę, że można olejem smarować buzię.
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 09:59   #3107
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

Nie zapycha. Tak samo jak lniany,czy rycynowy.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Przynajmniej te 3 stosowałam
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:01   #3108
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Nie zapycha. Tak samo jak lniany,czy rycynowy.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Przynajmniej te 3 stosowałam
Nakładasz go sam czy mieszasz z jakimś kremem? Te oleje kupię tylko w sklepach ze zdrową żywnością?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:52   #3109
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Pisałam już kiedyś o wiesiołku. Ma też działanie przeciwzapalne i w ogóle NNKT ma działanie prozdrowotne. I smaruję nim buzię, pięknie nawilża. Olej z ogórecznika ma jeszcze lepsze właściwości-ma więcej kwasu Gamma linolowego.
Troche pomógł mi na bolesne miesiaczki.
ja właśnie zamówiłam na dozie mleczko i tonik z wiesiołkiem oraz kapsułki do łykania mam nadzieję, że coś mi pomoże-głównie chodzi mi o nawilżenie.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 11:14   #3110
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

wiesiołek w kapsułkach i rycyna w aptece. Lniany też w Efavicie


Magica, co to za tonik ? http://www.*******/apteka/p53022-Oep...esiolka_200_ml ten? ciekawe jaki ma skład.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

o. już widzę. Wiesiołek na końcu skłądu, ale nagietek wysoko.

Ja mam teraz hydrolat oczarowy z BU i czekam na rumiankowy
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 22:56   #3111
lauryn
Raczkowanie
 
Avatar lauryn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 68
Dot.: Trądzik - cz. 3

Diamentowa, jesteśmy z Tobą Wszystko będzie dobrze, zobaczysz.
__________________
Am I bovvered?
lauryn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 13:14   #3112
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Czy ten olej z wiesiołka nie zapycha? Pierwsze słyszę, że można olejem smarować buzię.
Nic a nic nie zapycha. Ja stosowałam już sporo olejów i żaden mnie nie zapchał (oprócz tamanu). Jeszcze polecam z orzecha włoskiego i konopny, tylko są to oleje schnące więc przy długotrwałym używaniu właśnie mogą trochę wysuszyć. Z wiesiołka nie wiem czy jest schnący ale wydaje mi się że lepiej nawilża niż orzechowy i konopny.

Wiem, że to pytanie pojawia się tu często ale jakich podkładów używacie? Bo ja już sama nie wiem czy podkład może szkodzić. Ja używam teraz Toleriane La Roche Posay i sama nie wiem czy mnie troszkę nie zapycha.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:32   #3113
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Nic a nic nie zapycha. Ja stosowałam już sporo olejów i żaden mnie nie zapchał (oprócz tamanu). Jeszcze polecam z orzecha włoskiego i konopny, tylko są to oleje schnące więc przy długotrwałym używaniu właśnie mogą trochę wysuszyć. Z wiesiołka nie wiem czy jest schnący ale wydaje mi się że lepiej nawilża niż orzechowy i konopny.
Mogłabyś rozwinąć tę myśl o olejach schnących? Nie orientuję się o chodzi, choć olejów używam od dawna. Obecnie z czarnej porzeczki i orzecha włoskiego. Mam na stanie czarnuszkę i kocankowy (ten jeszcze nie próbowany). Jeśli chodzi o tamanu to ciekawa sprawa - stosowałam kiedyś i był świetny, a kolejny mnie okrrropnie uczulił (kupiony w tym samym sklepie, wysyłałam pytanie, ale stwierdzili, że niczego nie zmieniali).
I takie jeszcze pytanie - wiecie czy olej z wiesiołka można stosować biorąc tabletki antykoncepcyjne ?

Cytat:
Napisane przez eunchae
Wiem, że to pytanie pojawia się tu często ale jakich podkładów używacie? Bo ja już sama nie wiem czy podkład może szkodzić. Ja używam teraz Toleriane La Roche Posay i sama nie wiem czy mnie troszkę nie zapycha.
EDM. Od jutra próbuję z Pixii.

Chciałabym podziękować dziewczynom, które chwaliły kremy Mineral Flowers (btw nadal wam pasują?).
Mam żółty, początkowo wydawało mi się, że nie będzie się nadawał, bo byłam przezwyczajona do matujących kremów, ale teraz jestem zachwycona. Nawilża twarz (zero skórek), jakby rozświetla, nie ma płaskiego matu i co najważniejsze - wydaje mi się, że po odstawieniu poprzednego kremu poprawiła mi się cera. Jak wspomniałam początki były trudne, bo bardziej się świeciłam, ale teraz używam niewielką ilość, skóra się przestawiła, "spija" cały krem. Co prawda nadal trochę szybciej błyszczy mi się nos (reszta twarzy nie), ale od czego sa bibułki - to malusieńki minus przy wielu plusach.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:08   #3114
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Wiem, że to pytanie pojawia się tu często ale jakich podkładów używacie? Bo ja już sama nie wiem czy podkład może szkodzić. Ja używam teraz Toleriane La Roche Posay i sama nie wiem czy mnie troszkę nie zapycha.
Ja właśnie zamówiłam sobie próbki La Roche Posay Toleriane. Z analizy składu wynika, że nie powinien zapychać. Dobrze on kryje i matuje?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:18   #3115
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamówiłam sobie próbki La Roche Posay Toleriane. Z analizy składu wynika, że nie powinien zapychać. Dobrze on kryje i matuje?
Kryje dobrze, ale nie matuje za bardzo. Ogólnie u mnie się sprawdza, gdybym była tylko pewna że mi nie szkodzi.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:37   #3116
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

A macie moze swatcha najjaśniejszego odcienia? U mnie to jest najważniejsze kryterium.

Obecnie uzywam Elemonga. Kryje super, nie matowi ani trochę, ale skrobia daje radę
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 22:18   #3117
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
A macie moze swatcha najjaśniejszego odcienia? U mnie to jest najważniejsze kryterium.

Obecnie uzywam Elemonga. Kryje super, nie matowi ani trochę, ale skrobia daje radę
A powiedz co to ten Elemong? Gdzie można kupić? Co do Toleriane to mam kolor 11 i jest bardzo jasny (beżowy), ale jest jeszcze 10 który jest bardzo bardzo bardzo jasny. Nie mam niestety swatcha.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:59   #3118
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Trądzik - cz. 3

Czy któraś z dziewczyn z tego forum używa (bądz używała) wody termalnej w spreju do odświerzania czy przemywania twarzy?
Z jakiej filmy taka woda jest najlepsza i najbardziej polecane? i
Czy używanie ich w leczenie trądziku...?
Czy obietnice producentów, że woda taka ładodzi porażnienia i wspomaga budowanie w skórze naturalnej bariery lipidowej są prawdziwe?
Czy stosowanie takiej wody mogło by pomóc w nawilżaniu mojej przesuszonej twarzy przez maści na trądzik( moja twarzyczka widocznie się łuszczy i widać na niej suche skórki)???
Proszę o odpowiedz Z góry dziękuję za odpowiedz:roz a:
__________________
Prowadzę bloga modowego http://goldlionfashion.blogspot.com/
Serdecznie zapraszam do zobaczenia

Kręconowłosa skręt włosów 3a (chcę albo skręt 3b albo fale)
Cel zapuścić włosy i by przestały tak bardzo wypadać.

Chcę być dziennikarką modową, bądź muzyczną, i tancerką
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 11:47   #3119
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
wiesiołek w kapsułkach i rycyna w aptece. Lniany też w Efavicie


Magica, co to za tonik ? http://www.*******/apteka/p53022-Oep...esiolka_200_ml ten? ciekawe jaki ma skład.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

o. już widzę. Wiesiołek na końcu skłądu, ale nagietek wysoko.

Ja mam teraz hydrolat oczarowy z BU i czekam na rumiankowy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1 to chyba ten, tylko mój ma inną butelkę. Na razie użyłam wczoraj na noc razem z mleczkiem i efekt bardzo mi się podoba- skóra jakby uspokojona, ukojona, czysta, nawilżona. Zobaczymy co będzie dalej
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:13   #3120
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Trądzik - cz. 3

Witam .Nie wiedziałam dokładnie pod jaki wątek sie podczepić no i wypadło na ten.Mianowicie mam cere mieszaną skłonną do wyprysków, w ostanim czasie niestety stan mojej skóry sie pogorszył ,ale do rzeczy.Istnieje u mnie dziwny proces.Jak wygniote pryszcza to mam po nim ciemna plame jak juz zniknie.raz robiłąm test i nie wygniatałam pryszczy 3 tyg niedstety pryszcze nie znikały a gniły;/ i też zostawały po nich cimne plamy-przebarwienia.Używałam AD ale jakos mi nie odpowiadał.Obecnie używam kosmetyków z nivea young,nivea visage i kremu na przebarwienia z soray.ten ostatni nawet mi służy bo plamki jasnieja natomiast pojawiły sie bolace góle;/takze nie wiem co teraz robic.polepsza sie ale wyskakuja nowe pryszcze bolące i duże.Prosze o opinie i rady.
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.