Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 20:46   #3181
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ja mam 2 o niewiele różniących się wymiarach. Fajne są, bo miękkie i ten kapturek przydatny, jakoś tak mam wrażenie, że łatwiej nim dziecko owinąć niż zwykłym ręcznikiem. Ale nie ma rzeczy niemożliwych i zwykłym też się da wytrzeć bez problemu

Ja nie wiem, jak to wytrzymałaś. Bardzo bym chciała mieć wesołe, uśmiechnięte dziecko - wszystkim nam tego życzę Niby nie planuję się przejmować innymi matkami, ale już słyszę moje ciotki, mamę i szwagierkę, jak mi mówią, co muszę robić, żeby dziecko przestało płakać itp. Ja znam te osoby i dam sobie wiele rzeczy uciąć, że usłyszę od szwagierki "a ja robiłam to i to". A jakoś wzorem macierzyństwa dla mnie nie jest. Mam nadzieję, że będę bardzo cierpliwą matką i będę znosiła nawet długi płacz ze spokojem i pogodą ducha, ale obawiam się takich momentów, gdzie będę mieć dość własnego dziecka i będę się czuć jak wyrodna matka.

Pewnie chciała dobrze, ale powinna spytać, czy macie ochotę i siły na gości.

Ja wiem, że pierwszy miesiąc na pewno będziemy tylko rodzicami. To nasze pierwsze dziecko i oboje będziemy się wszystkiego uczyć, plus pewnie obserwować i omawiać każdą nową minkę ale jak już wpadniemy w ten rytm codzienny, oswoimy się z nową sytuacją i dotrze do nas, że jesteśmy rodzicami, połóg się skończy - mam nadzieję, że wtedy znów zaczniemy być małżeństwem

Oo i boję się jeszcze jednego - że wszystko, co planujemy, pójdzie się.......

W którejś drogerii jest promocji, hebe chyba?

Haha moje mi się bardziej kojarzą z polskim krajobrazem w miniaturze- pagórki, doliny...

Noo niezłe, chociaż np ta mysz to przesada



Wszystkie używały

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ah każdy ma obawy takie, moja siostra jest ostoją. . Naprawdę cicha i wgl, i mówiła mi ze wstyd jej się przyznać ale.czasem ma dość małego, i jak płakał to kładla go na łóżko i wychodziła na 10 sekund oddychala i wracała. . U mnie nie było łatwo ale moja mama jak widziała ze juz nie mam siły to zabierala małego, teraz kiedy mieszkamy sami myślę że też będzie ciężko, mlodziak nowa szkoła itp i noworodek... ale wierzę że przetrwamy !! Musimy! !





Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
też mam problemy ze spaniem, zasypiam i co jakiś czas coś mnie wybudza.



ja biorę ze wskazań lekarz, sama nigdy niczego nie biorę bo ja z tych co się boją, że witaminy przedawkuję




a weź nic nie mów o bakach
do tego dzisiaj przeżyłam chwilę grozy, na szczęście już w bloku, jak wracałam, przy skrzynkach upadły mi listy, nachyliłam się by je podnieść, wstaję i czuję, że mam mokro w majtkach. Oczywiście wystraszyłam się, że może to wody mi poleciały, ale w domu po zapachu wiem, że to nie wody. Pewnie dzieć mi na pęcherz cisnął, mały szczegół, że wcześniej tak siedziała, że dwa razy nie mogłam się porządnie wysiusiać
Haha! A pamiętam jak kilka wątków temu opowiadałam jak na klatce posiklam się w gacie bo mi ponacislal na pęcherz syn i wszyscy się ze mnie śmiali hihihi.
Takie uroki


Ale mnie dziecko pod żebra ciska loooooo
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:58   #3182
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Hej, hej
Staram się Was nadrobić od jakiejś godziny.


Wszystkie chwalą się brzuszkiem t i ja się pochwalę


Zdjęcie sprzed tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6961.jpg (105,4 KB, 55 załadowań)
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:58   #3183
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Dzieki dziewczyny ale mam glupie przeczucie ze poleze tam do konca...😢😢
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:03   #3184
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Zadzwonilan do niego. Poplakalam sie oczywiscie. Za 30 min bedzie w domu

Sesesese

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Hej, hej
Staram się Was nadrobić od jakiejś godziny.


Wszystkie chwalą się brzuszkiem t i ja się pochwalę


Zdjęcie sprzed tygodnia
he he piękna jesteś brzuszek śliczny i tablica z napisem tez super !
zdjęcie na dychę
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:15   #3185
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Hej, hej
Staram się Was nadrobić od jakiejś godziny.


Wszystkie chwalą się brzuszkiem t i ja się pochwalę


Zdjęcie sprzed tygodnia
Suuuper
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:32   #3186
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Hej, już jestem on, trzeba było ostatecznie kupić nowy router , ale przynajmniej nie będę miała takich problemów z netem. Spróbuję was trochę nadrobić, ale nawet nie próbuje wszystkiego, bo to mission impossible
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:33   #3187
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Zadzwonilan do niego. Poplakalam sie oczywiscie. Za 30 min bedzie w domu

Sesesese

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------


he he piękna jesteś brzuszek śliczny i tablica z napisem tez super !
zdjęcie na dychę
Hyhyhy przebiegła

Ja nie mam tyle szczęścia. Siedzę jeszcze 7 tygodni sama z małym.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 21:34   #3188
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Hyhyhy przebiegła

Ja nie mam tyle szczęścia. Siedzę jeszcze 7 tygodni sama z małym.
Jesu jak ty to znosisz ?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:38   #3189
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

aaa ja sie witam pozną porą. Dopiero co się wpakowalam do lozka. Oczywiscie gadalam z mama, bo u niej jestem od wczoraj. TŻ dzisiaj do mnie dojechal.

Aakkzzii nie zdziwilabym sie jakby koledzy wlasnie raczyli Twojego TŻ takimi złotymi radami.
Ja się absolutnie nie chwalę, ale ja mojego z domu nie moge wywalić. Wrecz go prosze, zeby gdzies wyszedl z kolegami, bo mi zdziczeje! Do pubu, na stadion na mecz, na piwo, albo nawet do ktoregos z nich do domu sie napic i pogadac, albo ja pojade do mamy a on niech zaprosi do nas... ni chuja! Wszedzie ze mna. On na stadion pojdzie ale ze mna. Do pubu tak - ale ze mna a nie z kumplami. Z pracy jak wraca to ja z zegarkiem w ręku zawsze wiem o ktorej on wejdzie do domu. Szok normalnie. Twierdzi, że z kumplami sie juz nałazil a teraz woli spedzać czas ze mną.

Dzisiaj dostalam od kuzynki znow w ☠☠☠☠u ubranek... fakt, ze brakowalo mi troche kaftanikow i spiochow na 56 wiec nie musze kupowac, ale dostalam tez sporo na 62 a tych mam w domu od zarąbania.

Wrzucam wam foty moich pomponow ktore wczoraj męczylam.
Chyba jestem zadowolona z efektu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 20150709_184640.jpeg (193,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 20150709_215253.jpeg (80,7 KB, 24 załadowań)
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:45   #3190
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Mial byc za 30-40 min. Juz mija godzina ..... ehhh

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:45   #3191
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
aaa ja sie witam pozną porą. Dopiero co się wpakowalam do lozka. Oczywiscie gadalam z mama, bo u niej jestem od wczoraj. TŻ dzisiaj do mnie dojechal.

Aakkzzii nie zdziwilabym sie jakby koledzy wlasnie raczyli Twojego TŻ takimi złotymi radami.
Ja się absolutnie nie chwalę, ale ja mojego z domu nie moge wywalić. Wrecz go prosze, zeby gdzies wyszedl z kolegami, bo mi zdziczeje! Do pubu, na stadion na mecz, na piwo, albo nawet do ktoregos z nich do domu sie napic i pogadac, albo ja pojade do mamy a on niech zaprosi do nas... ni chuja! Wszedzie ze mna. On na stadion pojdzie ale ze mna. Do pubu tak - ale ze mna a nie z kumplami. Z pracy jak wraca to ja z zegarkiem w ręku zawsze wiem o ktorej on wejdzie do domu. Szok normalnie. Twierdzi, że z kumplami sie juz nałazil a teraz woli spedzać czas ze mną.

Dzisiaj dostalam od kuzynki znow w ☠☠☠☠u ubranek... fakt, ze brakowalo mi troche kaftanikow i spiochow na 56 wiec nie musze kupowac, ale dostalam tez sporo na 62 a tych mam w domu od zarąbania.

Wrzucam wam foty moich pomponow ktore wczoraj męczylam.
Chyba jestem zadowolona z efektu.
Piękne te pompony
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 21:46   #3192
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wrzucam wam foty moich pomponow ktore wczoraj męczylam.
Chyba jestem zadowolona z efektu.
Ładniutkie Robiłaś na szablonie z koła?

Dziewczyny wiem, że była już o tym mowa, ale wtedy nie zarejestrowałam dokładnie - jaki laktator polecacie?
W zasadzie waham się między Mendelą mini elektric a Lovi.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:48   #3193
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ładniutkie Robiłaś na szablonie z koła?
Tak. Pierwszego probowalam za pomocą ksiazki ale z kola wychodzily takie rowniutkie i puchate bardziej wiec z kola robilam.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:13   #3194
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Jesu jak ty to znosisz ?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Musze bo wiem ze nie robi tylko tego dla siebie, a w szczególności dla nas. to dla niego wielka szansa na późniejsza lepsza prace. W sumie to już się przyzwyczaiłam, dwa miesiące nie są takie straszne. Ale 3 ciężej znosiłam, i na 3 juz napewno się nie zgodzę. A dwa do przeżycia. ))

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
aaa ja sie witam pozną porą. Dopiero co się wpakowalam do lozka. Oczywiscie gadalam z mama, bo u niej jestem od wczoraj. TŻ dzisiaj do mnie dojechal.

Aakkzzii nie zdziwilabym sie jakby koledzy wlasnie raczyli Twojego TŻ takimi złotymi radami.
Ja się absolutnie nie chwalę, ale ja mojego z domu nie moge wywalić. Wrecz go prosze, zeby gdzies wyszedl z kolegami, bo mi zdziczeje! Do pubu, na stadion na mecz, na piwo, albo nawet do ktoregos z nich do domu sie napic i pogadac, albo ja pojade do mamy a on niech zaprosi do nas... ni chuja! Wszedzie ze mna. On na stadion pojdzie ale ze mna. Do pubu tak - ale ze mna a nie z kumplami. Z pracy jak wraca to ja z zegarkiem w ręku zawsze wiem o ktorej on wejdzie do domu. Szok normalnie. Twierdzi, że z kumplami sie juz nałazil a teraz woli spedzać czas ze mną.

Dzisiaj dostalam od kuzynki znow w ☠☠☠☠u ubranek... fakt, ze brakowalo mi troche kaftanikow i spiochow na 56 wiec nie musze kupowac, ale dostalam tez sporo na 62 a tych mam w domu od zarąbania.

Wrzucam wam foty moich pomponow ktore wczoraj męczylam.
Chyba jestem zadowolona z efektu.
Śliczne pomponki!

Na szczęście mój mąż i jego znajomi koledzy wszyscy spotykają się ze swoimi dziewczynami. Czy to na wspólne oglądanie filmu piwo grilla pizze. Nie ma czegoś takiego ze wychodzą faceci bądź dziewczyny. Wszyscy razem i to lubię
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:16   #3195
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Musze bo wiem ze nie robi tylko tego dla siebie, a w szczególności dla nas. to dla niego wielka szansa na późniejsza lepsza prace. W sumie to już się przyzwyczaiłam, dwa miesiące nie są takie straszne. Ale 3 ciężej znosiłam, i na 3 juz napewno się nie zgodzę. A dwa do przeżycia. ))

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Śliczne pomponki!

Na szczęście mój mąż i jego znajomi koledzy wszyscy spotykają się ze swoimi dziewczynami. Czy to na wspólne oglądanie filmu piwo grilla pizze. Nie ma czegoś takiego ze wychodzą faceci bądź dziewczyny. Wszyscy razem i to lubię
U nas tez tak bylo poki nie zaszlam w ciaze .... i nie chce chodzic do pabu na mexz gdzie kazdy odpala fajka od fajka :/ jak byłam " normalna" to piwko i inne a teraz co to za przyjemnośc. Niestety my mamy znajomych co na pizze raczej nie chodza tylko na piwsko i alko .... czyli kicha na maksa.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:20   #3196
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
U nas tez tak bylo poki nie zaszlam w ciaze .... i nie chce chodzic do pabu na mexz gdzie kazdy odpala fajka od fajka :/ jak byłam " normalna" to piwko i inne a teraz co to za przyjemnośc. Niestety my mamy znajomych co na pizze raczej nie chodza tylko na piwsko i alko .... czyli kicha na maksa.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
U mnie tak samo. Ostatnio coraz częściej odmawiam i tz idzie sam do kolegów. Meczy mnie już siedzenie kilka godzin gdzieś czy u kogoś
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:31   #3197
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Ostatnio coraz częściej odmawiam i tz idzie sam do kolegów. Meczy mnie już siedzenie kilka godzin gdzieś czy u kogoś
Ja sie ciesze na wyjscie. Ale po 3 godzinach chciala bym wrocic do domu wiec co to za wyjscie ze mna ...
BTW. Jeazcze go nie ma .......

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:33   #3198
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
stała się rzecz beznadziejna

nie mam co prać i prasować i wgl .. nudzi mi się megaaa jużżżżż
Haha, zapraszam do mnie!! Jeszcze nic nie zaczęłam robić w kierunku prania i prasowania. Także będziesz miała pole po popisu

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No mojemu to tak wlasnie koledzy gadaja ... teraz korzystaj pozniej pepkowe i dlugo dlugo nic
Ale szczerze to malo mnie to...

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Wkurza mnie takie gadanie. A Ci koledzy to chociaż dzieci mają czy tak powtarzają jakieś brednie?
No dzieci to sobie same nie zrobiłyśmy i żadna to łaska ze strony faceta, że będzie się nim zajmował, także w weekendy, bo jakoś niestety opieki, kąpieli, karmienia i usypiania nie da się odłożyć do poniedziałku I od czasu od czasu każdy przecież wychodzi, bo odpocząć też trzeba, ale dopóki dziecko małe i wymagające to nie ma latania po pubach co tydzień jak za małolata.

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Hej, hej
Staram się Was nadrobić od jakiejś godziny.


Wszystkie chwalą się brzuszkiem t i ja się pochwalę


Zdjęcie sprzed tygodnia
Super wyglądasz!! A napis ekstra, fajny pomysł

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny ale mam glupie przeczucie ze poleze tam do konca...😢😢
Ech, oby nie.. Ale kładą Cie normalnie na patologii? Czy na kardiologii? Może wystarczy tylko badanie, konsultacja lekarza, ewentualnie jakieś leki i wszystko Ci się unormuje..
A miałaś wcześniej jakieś problemy z serduchem?

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Hej, już jestem on, trzeba było ostatecznie kupić nowy router , ale przynajmniej nie będę miała takich problemów z netem. Spróbuję was trochę nadrobić, ale nawet nie próbuje wszystkiego, bo to mission impossible
Wypoczęci po urlopie?

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
aaa ja sie witam pozną porą. Dopiero co się wpakowalam do lozka. Oczywiscie gadalam z mama, bo u niej jestem od wczoraj. TŻ dzisiaj do mnie dojechal.

Aakkzzii nie zdziwilabym sie jakby koledzy wlasnie raczyli Twojego TŻ takimi złotymi radami.
Ja się absolutnie nie chwalę, ale ja mojego z domu nie moge wywalić. Wrecz go prosze, zeby gdzies wyszedl z kolegami, bo mi zdziczeje! Do pubu, na stadion na mecz, na piwo, albo nawet do ktoregos z nich do domu sie napic i pogadac, albo ja pojade do mamy a on niech zaprosi do nas... ni chuja! Wszedzie ze mna. On na stadion pojdzie ale ze mna. Do pubu tak - ale ze mna a nie z kumplami. Z pracy jak wraca to ja z zegarkiem w ręku zawsze wiem o ktorej on wejdzie do domu. Szok normalnie. Twierdzi, że z kumplami sie juz nałazil a teraz woli spedzać czas ze mną.

Dzisiaj dostalam od kuzynki znow w ☠☠☠☠u ubranek... fakt, ze brakowalo mi troche kaftanikow i spiochow na 56 wiec nie musze kupowac, ale dostalam tez sporo na 62 a tych mam w domu od zarąbania.

Wrzucam wam foty moich pomponow ktore wczoraj męczylam.
Chyba jestem zadowolona z efektu.
Ekstra Ci wyszły te pompony!!

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ładniutkie Robiłaś na szablonie z koła?

Dziewczyny wiem, że była już o tym mowa, ale wtedy nie zarejestrowałam dokładnie - jaki laktator polecacie?
W zasadzie waham się między Mendelą mini elektric a Lovi.
Ja Medelę mini electric odradzam, zajechałam dwa takie laktatory Do sporadycznego ściągania pewnie będzie ok, ale przy córce sporo musiałam wychodzić i zostawiać dużo mleka, no i niestety ale sie nie sprawdził. Najpierw padała regulacja siły ssania, niedługo potem już właściwie całkiem brakowało mu mocy, mimo dbania o niego, wymiany membran, itd.
Serwis mają do kitu, trzymali mi go 2 m-ce, a telefony zbywali tym, że trwa naprawa. Wkurzające.
Nie wiem, może już coś w nich poprawili po tych 2 latach, ale generalnie to ja bym go już kolejny raz nie kupiła.
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:34   #3199
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja sie ciesze na wyjscie. Ale po 3 godzinach chciala bym wrocic do domu wiec co to za wyjscie ze mna ...
BTW. Jeazcze go nie ma .......

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Ja 3 Max. Gorzej jak muszę dłuŻej siedzieć. Zasiedzial się. Nagada się i przyjdzie
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 22:35   #3200
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Oj z ta mysza to jak najbardziej prawda; dzis haftnelam w supermarkecie, bo stanal kolo mnie niby zadbany mlody koles a tak samcem smierdzial, ze nie wytrzymalam
ale jak to haftnęłaś?? i sprzątałaś potem?

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Tu macie fajnie pokazane, ile jedza noworodki: https://www.google.co.jp/search?q=ne...0oGdpSwH3eM%3A
ale nie że dziennie tyle, tylko przy jednym karmieniu?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Czytałyście TO???
Masakra...

I tak dla równowagi
coś ciekawego, ale lekkiego
'oby' to nieszczęśliwy wypadek był...

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
No i ide do szpitala od poniedzialku tetno znow bardzo wysokie pewnie dostane holter w szpitalu. Niby nic strasznego ale plakac mi sie chce ;( Tz chyba bedzie musial mala zabrac ze soba na wies.
współczuję..... Obyś tam była jak najkrócej

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Każdy ma czasem dość dziecka, a właściwie to jego zachowania. Płaczu, jęczenia, u starszego nieposłuszeństwa, no tak to jest. Trzeba sobie też na te uczucia pozwolić, bo to normalne. Jak tylko można dać na chwilę dziecko ojcu, odpocząć nawet parę minut, żeby złapać dystans.
Ja na takie teksty "ja robiłam to i to" najczęściej mówiłam po prostu, że u nas się to nie sprawdziło. I ucinałam temat. Chyba, że ktoś naprawdę doradza z sercem, chce pomóc, a nie gada jaki to nie jest wspaniały, żeby jeszcze mi dokopać.
A o jakie plany się boisz? O takie życiowe czy o plan na rodzicielstwo?



Fajny ten artykuł, uśmiałam się przy czymś tak egzotycznym jak spacer z niemowlakiem
Na rodzicielstwo na życie nie, dziecko mi nie zawadza
O takie plany, że np nie chcemy dziecka sadzać przed ekran do 3 rż, a może będę tak padnięta i dla świętego spokoju włączę bajki wcześniej? Albo że stałe pory chcemy mieć, spania mycia itp, że nie wyjdzie..

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, muszę się Wam pochwalić, że dziś zaliczyłam mega zakupy dla małego. Zamówiliśmy wózek, fotelik, łóżeczko i materac, a z zakupów jakie przytachaliśmy to mam wszystko oprócz wanienki, przewijaka i termometru, ale to dokupię później. Jestem z siebie bardzo dumna bo jakoś tak lżej mi się zrobiło

Co do materaca to tak się boję tych robali, że z gryki zrezygnowaliśmy. W sklepie z resztą potwierdzili, że może taka sytuacja się zdarzyć, ale przy nieodpowiednim używaniu czyli jeśli się materac zmoczy lub zawilgotnieje. Wolę nie ryzykować.

Tak poszalałam, że nawet szlafrok dla siebie zakupiłam a co! mamie też się należy
spore zakupy, gratki

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Dobra zaczynam mieć dola i depresje. Od dwóch dni prakyycznie siedze sama w domu... wczoraj po pracy moj michal pojechal z kolegom naszym samochodem zawiezc go na dzialke zeby naprawic... wrocil okolo 1 w nocy ... dzis odrazu po pracy poszedł do pabu na mecz... ja siedze jak piz dolina i uj mnie strzela powoli

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
ja tak siedzę już rok, od 7 z minutami do 17.15/18

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
BĄKI- temat rzeka
ja kiedyś prykłam z impetem na zabiegu przy pacjencie! i raz mi się zdarzyło jak prowadziłam gim. grupową na dyskopatię,akurat miałam takich ludzi milczków,na sali cisza,słychac było nawet pokasływanie roztoczy i nagle BUM !


CO DO WÓD to ja takiej akcji nie miałam jeszcze,ale kilka razy się w ciąży wystraszyłam,że mam krew na wkładce aż mało zawału nie dostałam i za każdym razem łapałąm się że to przebijają czerowne majty !
mi się publicznie raz zdarzyło, w podstawówce, na lekcjach pianina - ze stresu

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
aaa ja sie witam pozną porą. Dopiero co się wpakowalam do lozka. Oczywiscie gadalam z mama, bo u niej jestem od wczoraj. TŻ dzisiaj do mnie dojechal.

Aakkzzii nie zdziwilabym sie jakby koledzy wlasnie raczyli Twojego TŻ takimi złotymi radami.
Ja się absolutnie nie chwalę, ale ja mojego z domu nie moge wywalić. Wrecz go prosze, zeby gdzies wyszedl z kolegami, bo mi zdziczeje! Do pubu, na stadion na mecz, na piwo, albo nawet do ktoregos z nich do domu sie napic i pogadac, albo ja pojade do mamy a on niech zaprosi do nas... ni chuja! Wszedzie ze mna. On na stadion pojdzie ale ze mna. Do pubu tak - ale ze mna a nie z kumplami. Z pracy jak wraca to ja z zegarkiem w ręku zawsze wiem o ktorej on wejdzie do domu. Szok normalnie. Twierdzi, że z kumplami sie juz nałazil a teraz woli spedzać czas ze mną.

Dzisiaj dostalam od kuzynki znow w ☠☠☠☠u ubranek... fakt, ze brakowalo mi troche kaftanikow i spiochow na 56 wiec nie musze kupowac, ale dostalam tez sporo na 62 a tych mam w domu od zarąbania.

Wrzucam wam foty moich pomponow ktore wczoraj męczylam.
Chyba jestem zadowolona z efektu.
mamy tego samego tż??

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ładniutkie Robiłaś na szablonie z koła?

Dziewczyny wiem, że była już o tym mowa, ale wtedy nie zarejestrowałam dokładnie - jaki laktator polecacie?
W zasadzie waham się między Mendelą mini elektric a Lovi.
Jedne będą polecać Medelę, a drugie Lovi
ja mam Lovi.
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:36   #3201
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Udało się Nadrobione.


Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam rodzić ze starszym dzieckiem. Jakoś nie chciałabym żeby przy tym było, mąż to zupełnie co innego...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Jestem tego samego zdania.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ja sobie niedawno zamówiłam prostownice Remington shine therapy, jest bardzo fajna, ruchome płytki, a nie jest droga wiec polecam wcześniej miałam jeszcze taką z bazarku, gdzie płytka ceramiczna juz odpadała wiec w końcu mam nową, ale ogólnie ja mało prostuje bo mam cienkie włosy i szybko się niszczą.

Ja też mam tą prostownice. Ma kila lat i działa bez zastrzeżeń.

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Podpisuje się, ja też mam remington i jest świetna, do tego używam Hds therm do włosów, przed prostowaniem i oczywiście jedwabiu. Musze się wybrać żniw do fale loki koki i jeszcze dobrac coś utrwalajacego po prostowaniu.



Ja od początku ciąży zaprzestałam używać drogeryjnych kosmetyków do włosów, a zamiast tego kupuje w hurtowniach fryzjerskich. Włosy mi się bardzo poprawiły.

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ktoś używa z was Bio-Oil?

Ja używałam na początku ciąży.

Cytat:
Napisane przez olkma Pokaż wiadomość

Zdążyłam tylko coś przeczytać o robakach w materacach, mógłby ktoś mi podać do linka z artykułem jakimś na ten temat czy cos?

No i dziś zaczynam 33tc

Robaki są jak jest wilgoć. Ja kupiłam ten materac. Kupiłam pod prześcieradło ochraniacz. Jeżeli wilgoć się nie dostanie to nie ma prawa być robaków.

Cytat:
Napisane przez olkma Pokaż wiadomość
No i w końcu mam spakowaną torbe
Za tydzień w czwartek bede już znać dokładną datę cc, więc sie pochwale
Sądze, że bedą to okolice 25-28 sierpinia, więc może ja zaczne rozpakowywanie na tym wątku

Ja też powoli się pakuję na wszelki wypadek.


Tak szybko masz cesarkę ustalaną? ja też mam mieć cesarkę ale moja doktor powiedziała, że mam w 38 tygodniu przyjść ze skierowaniem na cesarkę i ona da mi jakiś dokument i dopiero wtedy mam udać się do szpitala.

Cytat:
Napisane przez olkma Pokaż wiadomość
Macie czasem takie myśli, że nie dacie rady...
Ja się boje, że bede mieć baby blues albo i gorzej, że dziecko bedzie ciągle budzić sie w nocy ( jak jego brat, od urodzenia do 3 roku nie miałam ani jednej nocy przespanej, a do roku potrafił budzić się dosłowanie co 15min w nocy! )
Nachodzą mnie jakieś glupie myśli od tygodnia, że nie dam rady ;(

Ja się boję, że po cc nie będę miała siły zając się maleństwem i z tego powodu będę się denerwowała.


Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Dobra zaczynam mieć dola i depresje. Od dwóch dni prakyycznie siedze sama w domu... wczoraj po pracy moj michal pojechal z kolegom naszym samochodem zawiezc go na dzialke zeby naprawic... wrocil okolo 1 w nocy ... dzis odrazu po pracy poszedł do pabu na mecz... ja siedze jak piz dolina i uj mnie strzela powoli

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Ja od poniedziałku będę sama aż do 1 września. Mam nadzieję,że nie urodzę zanim tż wróci :P

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Zadzwonilan do niego. Poplakalam sie oczywiscie. Za 30 min bedzie w domu

Sesesese

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------


he he piękna jesteś brzuszek śliczny i tablica z napisem tez super !
zdjęcie na dychę

Prawidłowo! Ma wracać a nie będzie szalał :P


Dziękuję. Brzuszek już jest duży. Strasznie wyskoczył w tym miesiącu.
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:48   #3202
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja sie ciesze na wyjscie. Ale po 3 godzinach chciala bym wrocic do domu wiec co to za wyjscie ze mna ...
BTW. Jeazcze go nie ma .......

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Mam identycznie, chętnie się spotkam i gdzieś wyjdę, ale dłuższe posiadówy mnie męczą. Z tym, że ja mam wymówkę w postaci Młodej, zazwyczaj gdzieś do znajomych ją zabieramy ze sobą, bo nie bardzo ma z kim zostać, i mówię mojemu, że córa zmęczona i niedługo wracamy
A jutro idę sama wieczorem do znajomych, ale też pewnie posiedzę trochę i się zmyję

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Na rodzicielstwo na życie nie, dziecko mi nie zawadza
O takie plany, że np nie chcemy dziecka sadzać przed ekran do 3 rż, a może będę tak padnięta i dla świętego spokoju włączę bajki wcześniej? Albo że stałe pory chcemy mieć, spania mycia itp, że nie wyjdzie..

Jedne będą polecać Medelę, a drugie Lovi
ja mam Lovi.
E tam, to się nie martw na zapas, tylko nastaw się na bycie elastyczną W końcu dziecko to też człowiek i czasem ma prawo przespać porę mycia, albo nie chcieć spać o danej porze, bo je cośtam rozreguluje. Szczególnie na samym początku trudno o stałe pory, ale później na pewno się wszystko ureguluje
A ekran to tylko Twoja decyzja, jak się zaprzecie z tż-tem i będziecie konsekwentni to pewnie się uda

Ugotowałam właśnie kompot z truskawek, pycha wyszedł
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 23:59   #3203
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
o dziękuję Ci Pani



mało,kurde jedzą lepiej żeby moja mała się w preferencje jedzeniowe tatusia wdała to będzie jesc jak chuop drwal i wszystko bez grymaszenia bo ja to taki wybredny francuski piesek

Matka bedziesz musiala dobry przyklad dac ;-)

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
ja się tak zastanawiam czy te nasze parcie i dziwowanie z wieloma produktami żywnościowymi to tak już zostanie po ciaży czy odejdzie w pisdu po porodzie zaraz?
ja sobie na kolację zjem pierniczki toruńskie popijane kefirkiem!

eeeeee Mamuśki,które już są mamusiami powiedzcie pierowródkom JAK TO Z TYM JEST?


bianeczkaa zdrówka
wracaj do nas szybko bo owieczki nie będzie,zaraz Ciebie...kto nam będzie posty nabijał ? to w VIII części lub IX obiecywałyśmy się porozmnażać

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------





zapraszam do mnie- mam tonę do uprasowania

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------





mam to samo. omijam sieciówki bo mi się jakoś tak nie fajnie robi jak widzę te ciuchy i...boszzzz z czym do ludu. i jeszzcze teraz są wyprzedaże. nic se nie kupię bo nie wiem jak z tą figurą będzie PO I CZY KIEDY wrócę do tych 60 kilogramków i jedrnego ciała.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------





Maryś jeśli mogę się spytać- czym się zajmujesz i jakiego typu są to zlecenia?

Odnosnie zachcianek nie pomoge. Ani w pierwszej, ani w drugiej ciazy nie doswiadczylam. Moze to i lepiej, bo pewnie mialabym ochote na niedostepne produkty

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ładniutkie Robiłaś na szablonie z koła?

Dziewczyny wiem, że była już o tym mowa, ale wtedy nie zarejestrowałam dokładnie - jaki laktator polecacie?
W zasadzie waham się między Mendelą mini elektric a Lovi.

Medela swing

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
ale jak to haftnęłaś?? i sprzątałaś potem?





ale nie że dziennie tyle, tylko przy jednym karmieniu?





'oby' to nieszczęśliwy wypadek był...





współczuję..... Obyś tam była jak najkrócej





Na rodzicielstwo na życie nie, dziecko mi nie zawadza

O takie plany, że np nie chcemy dziecka sadzać przed ekran do 3 rż, a może będę tak padnięta i dla świętego spokoju włączę bajki wcześniej? Albo że stałe pory chcemy mieć, spania mycia itp, że nie wyjdzie..





spore zakupy, gratki





ja tak siedzę już rok, od 7 z minutami do 17.15/18





mi się publicznie raz zdarzyło, w podstawówce, na lekcjach pianina - ze stresu





mamy tego samego tż??





Jedne będą polecać Medelę, a drugie Lovi

ja mam Lovi.

Na szczescie tuz obok byla toaleta.
Tak, na jeden raz

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam rodzić ze starszym dzieckiem. Jakoś nie chciałabym żeby przy tym było, mąż to zupełnie co innego...

Dziewczyny, może Wy się bardziej na tym znacie, bo ja zielona w temacie:
Mój tż jest mega chudy. Je dosyć sporo, taki odkurzacz. Ale nie tyje, czasem to nawet chudnie. Ma jakieś 176 cm wzrostu i waży 60 kg (co teraz mnie wręcz dobija). Jego tata też jest bardzo chudy, tylko że tż jest od niego wyższy i szerszy w barach (nosi L). Żeby przytył i miał umięśnione ciało, to wydumał, że musi łykać białko. Nie da się inaczej??

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dopiero teraz zauwazylam; co innego jak nie mialabys wyboru... Dopiero od kilku dni wiem, ze rodzina tz zaopiekuje sie corka a tak to musialam miec jakis plan awaryjny
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 00:03   #3204
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Mam identycznie, chętnie się spotkam i gdzieś wyjdę, ale dłuższe posiadówy mnie męczą. Z tym, że ja mam wymówkę w postaci Młodej, zazwyczaj gdzieś do znajomych ją zabieramy ze sobą, bo nie bardzo ma z kim zostać, i mówię mojemu, że córa zmęczona i niedługo wracamy
A jutro idę sama wieczorem do znajomych, ale też pewnie posiedzę trochę i się zmyję

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



E tam, to się nie martw na zapas, tylko nastaw się na bycie elastyczną W końcu dziecko to też człowiek i czasem ma prawo przespać porę mycia, albo nie chcieć spać o danej porze, bo je cośtam rozreguluje. Szczególnie na samym początku trudno o stałe pory, ale później na pewno się wszystko ureguluje
A ekran to tylko Twoja decyzja, jak się zaprzecie z tż-tem i będziecie konsekwentni to pewnie się uda

Ugotowałam właśnie kompot z truskawek, pycha wyszedł
Niby się nastawiłam, ale zawsze wolę mieć jakiś plan, nawet jakby był do modyfikacji no właśnie sporo zależy od nas ale mam obawy, że dla świętego spokoju będę robić to, czego absolutnie nie zamierzam. Z drugiej strony chcę być taką luźną mamuśką i nie wiem, czy pogodzę luz ze stanowczością. A jak ja nie będę stanowcza, to nikt nie będzie
Co do samego tv będzie ciężko z rodziną tż, zwłaszcza u nich. Szwagierki córka jest zabawiana tv, teście nawet jak nie oglądają to musi tv być włączone, bo musi im coś grać. I będą musieli wybierać - albo tv bo tamta musi się zagapić, no i oni nie umieją inaczej, albo wyłączą, bo nasza nie może.

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Matka bedziesz musiala dobry przyklad dac ;-)

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------




Odnosnie zachcianek nie pomoge. Ani w pierwszej, ani w drugiej ciazy nie doswiadczylam. Moze to i lepiej, bo pewnie mialabym ochote na niedostepne produkty

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------




Medela swing

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------




Na szczescie tuz obok byla toaleta.
Tak, na jeden raz
Ja miałam ochotę w zimie i na wiosnę na czereśnie, truskawki, kukurydzę...

Śmieszne te Wasze akcje różne jak się o nich czyta, ale sama bym nie chciała tego przeżyć jednak


Jakbym nie miała żadnej opcji, no to trudno (ewentualnie pewnie mąż by był ze starszą na korytarzu). Tyle że ja drugie dziecko pewnie będę rodzić w tym średniowiecznym szpitalu, po przeprowadzce, a tam mamy blisko do rodziców, więc jest z kim zostawić dziecko.
Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010

Edytowane przez Panna Izabela
Czas edycji: 2015-07-11 o 00:06
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 00:22   #3205
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Niby się nastawiłam, ale zawsze wolę mieć jakiś plan, nawet jakby był do modyfikacji no właśnie sporo zależy od nas ale mam obawy, że dla świętego spokoju będę robić to, czego absolutnie nie zamierzam. Z drugiej strony chcę być taką luźną mamuśką i nie wiem, czy pogodzę luz ze stanowczością. A jak ja nie będę stanowcza, to nikt nie będzie
Co do samego tv będzie ciężko z rodziną tż, zwłaszcza u nich. Szwagierki córka jest zabawiana tv, teście nawet jak nie oglądają to musi tv być włączone, bo musi im coś grać. I będą musieli wybierać - albo tv bo tamta musi się zagapić, no i oni nie umieją inaczej, albo wyłączą, bo nasza nie może.



Ja miałam ochotę w zimie i na wiosnę na czereśnie, truskawki, kukurydzę...

Śmieszne te Wasze akcje różne jak się o nich czyta, ale sama bym nie chciała tego przeżyć jednak


Jakbym nie miała żadnej opcji, no to trudno (ewentualnie pewnie mąż by był ze starszą na korytarzu). Tyle że ja drugie dziecko pewnie będę rodzić w tym średniowiecznym szpitalu, po przeprowadzce, a tam mamy blisko do rodziców, więc jest z kim zostawić dziecko.
Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jest tyle innych sposobow, zeby zabawic dziecko i miec swiety spokoj, ze naprawde nie trzeba sie uciekac do tv. U nas przy tz czy u tesciowej tez tv gralo na okraglo, ale bardzo szybko sie skonczylo
Ok a co jak nie masz meza do dyspozycji? Ani nikogo innego?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 00:31   #3206
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jest tyle innych sposobow, zeby zabawic dziecko i miec swiety spokoj, ze naprawde nie trzeba sie uciekac do tv. U nas przy tz czy u tesciowej tez tv gralo na okraglo, ale bardzo szybko sie skonczylo
Ok a co jak nie masz meza do dyspozycji? Ani nikogo innego?
Tak jak pisałam, co innego, jak nie masz nikogo i musisz iść rodzić z dzieckiem. Jak nie ma wyjścia no to przecież nie ma wyjścia ale jeśli jest inne, to wolałabym tego uniknąć.

Powiedz mojej szwagierce, że są inne sposoby, sadza dziecko przed tv odkąd miała 3 msc nawet do nas do mieszkania wchodzi i sama sobie bierze pilota i włącza, chociaż wie, że ja nie lubię. Bo "mała musi się zagapić" i koniec. Dlatego jestem ciekawa, co teście wybiorą, bo jeszcze się córce nie postawili w niczym. A ja tż zapowiedziałam, że jak moje dziecko ma siedzieć od niemowlaka przed tv, to będziemy się ewakuować do moich rodziców i będę chamsko otwarcie mówić, z jakiego powodu ciekawe tylko czy będę taka twarda po porodzie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Właśnie oglądam zdjęcia ślubne kolegi, żona w ciąży na weselu, jedno zdj z kieliszkiem szampana (no patrzę i patrzę i na wodę nie wygląda, ale może sok?), biorę następne zdj - z kieliszkiem wódki... Może to i nie alkohol, ale tak wygląda, aż dziwnie się patrzy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 00:49   #3207
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, co innego, jak nie masz nikogo i musisz iść rodzić z dzieckiem. Jak nie ma wyjścia no to przecież nie ma wyjścia ale jeśli jest inne, to wolałabym tego uniknąć.

Powiedz mojej szwagierce, że są inne sposoby, sadza dziecko przed tv odkąd miała 3 msc nawet do nas do mieszkania wchodzi i sama sobie bierze pilota i włącza, chociaż wie, że ja nie lubię. Bo "mała musi się zagapić" i koniec. Dlatego jestem ciekawa, co teście wybiorą, bo jeszcze się córce nie postawili w niczym. A ja tż zapowiedziałam, że jak moje dziecko ma siedzieć od niemowlaka przed tv, to będziemy się ewakuować do moich rodziców i będę chamsko otwarcie mówić, z jakiego powodu ciekawe tylko czy będę taka twarda po porodzie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Właśnie oglądam zdjęcia ślubne kolegi, żona w ciąży na weselu, jedno zdj z kieliszkiem szampana (no patrzę i patrzę i na wodę nie wygląda, ale może sok?), biorę następne zdj - z kieliszkiem wódki... Może to i nie alkohol, ale tak wygląda, aż dziwnie się patrzy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie zartuj?! A ile ta dziewczynka ma lat teraz? I jak sie rozwija? Nie wiesz, jak sypiala? Mowi jak?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 02:25   #3208
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Ja nie spie. Obudzil mnie pies w przedpokoju bo mu sie chciało qpeczke.
Oczywiscie zapytapam tz czy by nie poszedł powiedział ok i poszedł spać dalej ..... po niecalej minuvie wiec pytam znow i on znow sie przekreca na drugi bok to zaczelam sie ubierac .... na to ten do mnie co ty robisz co ty robisz .....
Powiedzialam mu wiec ze nie bd stala w przedpokoju z psem piszczacym i sie go prosila o pomoc co 5 min... ubrałam sie i poszlam...

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 03:25 ---------- Poprzedni post napisano o 03:24 ----------

Cos mi sie wydaje ze jutro bedzie wojna. A lep mnie napierdala ostro od tego.....


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 05:16   #3209
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Zadzwonilan do niego. Poplakalam sie oczywiscie. Za 30 min bedzie w domu

Sesesese

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]
No i dobrze zrobiłaś bo co?!! in ma się cieszyc ostatnimi chwilami wolności a ty jeszcze przed porodem.masz być sama uwiazana w domu.

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:15 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny ale mam glupie przeczucie ze poleze tam do konca...😢😢
Jeszcze się nie łam, wszystko się okaże. Trzymam kciuki
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 07:29   #3210
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
aaa ja sie witam pozną porą. Dopiero co się wpakowalam do lozka. Oczywiscie gadalam z mama, bo u niej jestem od wczoraj. TŻ dzisiaj do mnie dojechal.

Aakkzzii nie zdziwilabym sie jakby koledzy wlasnie raczyli Twojego TŻ takimi złotymi radami.
Ja się absolutnie nie chwalę, ale ja mojego z domu nie moge wywalić. Wrecz go prosze, zeby gdzies wyszedl z kolegami, bo mi zdziczeje! Do pubu, na stadion na mecz, na piwo, albo nawet do ktoregos z nich do domu sie napic i pogadac, albo ja pojade do mamy a on niech zaprosi do nas... ni chuja! Wszedzie ze mna. On na stadion pojdzie ale ze mna. Do pubu tak - ale ze mna a nie z kumplami. Z pracy jak wraca to ja z zegarkiem w ręku zawsze wiem o ktorej on wejdzie do domu. Szok normalnie. Twierdzi, że z kumplami sie juz nałazil a teraz woli spedzać czas ze mną.

Dzisiaj dostalam od kuzynki znow w ☠☠☠☠u ubranek... fakt, ze brakowalo mi troche kaftanikow i spiochow na 56 wiec nie musze kupowac, ale dostalam tez sporo na 62 a tych mam w domu od zarąbania.

Wrzucam wam foty moich pomponow ktore wczoraj męczylam.
Chyba jestem zadowolona z efektu.
Woooow
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 20:30:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.