Ćwiczenia na zgrabne i jędrne nogi i pupcie;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-06, 13:12   #1
Paulina17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 53

nogi


jestem szczupła,ale nie jestem zadowolona ze swoich nóg,wolalabymżeby były szczuplejsze,jednak nie chce się odchudzać,czy są jakies ćiiczenia????????????????
Paulina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 19:52   #2
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: nogi

Ćwiczeń są całe stada, ale jeśli chodzi o wyszczuplanie nóg, to szczególnie polecam (z aerobów) długie, powolne bieganie, basen, marsze, jazde na rolkach... Jeśli chodzi o ćwiczenia o charakterze bardziej siłowym, to pomocne są wszelkiego rodzaju wypady z obciążeniem, przysiady typu plie, unoszenia nóg w róznych pozycjach. Pozatym obowiązkowo streching, a więc rozciąganie, w tym wypadku, nóżek. To wszystko powinno dać widoczne efekty już po jakims miesiącu, ale potrzeba samozaparcia i konsekwencji.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 10:32   #3
Paulina17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 53
jeszcze raz nogi

czytałam ostatnio,że na wyszczuplenie nóg(tylko NIE mięśnie!!!!!!!)dobre są ćwiczeniapoprawiajace krążenie w nóżkach.Znacie może jakieś takie ćwiczenia?rolki są świetne,bardzo je lubie,ale robią mi się po nich mięśnie..fee...
Paulina17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 10:48   #4
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: jeszcze raz nogi

Jasne, że ćwiczenia aerobowe, to bardzo ważna sprawa przy wyszczuplanu bóg. Należy jednak uważać, żeby wysiłek tego rodzaju był raczej niezbyt intensywny, ale za to długotrwały-byc może za bardzo się katowałaś na tych rolkach to tak samo jak sprinty rozbudowuje mięśnie. Dobre jest powolne, długie bieganie, pływanie, marsze, wolna jazda na rolkach-wszystko dość wolno i możliwie długo-wtedy efekty są najlepsze
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 10:57   #5
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: jeszcze raz nogi


No właśnie ja też jeżdzę sobie na roleczkach - tak średnio szybko, ale jednorazowo wychodze na jakieś 2-3 godziny i na rowerku, ale stacjonarym codzienie ok. 30 min jakies 20-25 km/h.
Smoczku, co o tym sądzisz
Czy to dobrze z tym rowerkiem, czy źle? Za wolno sobie jadę czy za szybko?
End łot ebaut roleczki?
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 14:03   #6
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: jeszcze raz nogi

rolki, z tego co mówisz chyba ok, ale jeśli chodzi o rowerek, to trudno mi uwierzyć, że przejeżdżasz taki dystans w takim czasie, chyba, że przy bardzo małym obciążeniu(co swoją droga jest wskazane, żeby nie rozbudować mięsni nóg a spalić tłuszcz). Mówię, że to dziwne(ta prędkość- prawie 50 km na godzine) bo tyle wyciąga się maksymalnie na równiosieńskiej drodze na kolarzówce... a na osiągnięcie takiej prędkości na rowerze górskim, nie ma co mówić, chyba, że z górki, a prostym, gładkim odcinku. Hmm, no nic tak sobie się dziwię, bo z rowerka stacjonarnego nie korzystam, więc nie wiem niestety jak wygląda sprawa prędkości na rowerku. Ogólnie najlepsze jest minimalne obciążenie (ale tak, żeby jakiś opór był) i długi trening-lepiej więcej niż pół godziny
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 15:23   #7
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: jeszcze raz nogi

Ojej Smoczku, ja chyba się okrutnie nieprecyzyjnie wyraziłam ale ze mnie gapa, użyłam skrótu myślowego (jak ja wiem o co chodzi, to już myślę, że wszyscy wiedzą
Chodziło mi o to, że dziennie jeżdżę ok. 30 minut przy średniej prędkości ok 20 - 25 km na godzinę,o to mi chodziło, przecież nie jestem supermenką
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-08, 16:21   #8
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: jeszcze raz nogi

heh to ja powinnam była się domyslić Tak się zdziwiłam, że aż pobiegłam do brata, który jest zapalonym rowerzysta, czy to możliwe i własnie otrzymałam ten wykład na temat różnych prędkości rozwijanych na różnych rowerach , zależnie od podłoża Nie ma jak starszy braciszek
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 18:59   #9
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: jeszcze raz nogi

Fajnie mieć starszego brata ja mam młodszego, ale też jest super ...
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 10:04   #10
agulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 6
jak wyszczuplić nogi?

Mam problem z nogami;-(ogólnie jestem bardzo szczupła,ale mam zbyt masywne nogi w stosunku do całego ciała(głównie łydki)Próbowałam ćwiczeń z serii bodytrainer na poszczególne części ciała,ale nie przynosiły pożądanych efektów,proszę o jakiś zestaw ćwiczeń,żeby je wysmuklić i ładnie ukształtować
agulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 18:27   #11
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: jak wyszczuplić nogi?

hm...to trudny problem. Czy masywnosc twoich nog wynika ze zbytniego umiesnienia, czy ekhm..z odkladajacej sie tkanki tluszczowej?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-14, 11:07   #12
agulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 6
Re: jak wyszczuplić nogi?

chyba z jednego i drugiego niestety:-(mam dość grubokościstą budowę ,ale zadziwiające że tylko na nogach,ale tłuszcz odkłada mi się tam najszybciej i najtrudniej go zgubić.
agulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 12:38   #13
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: jak wyszczuplić nogi?

Hm, przy odkladajacym sie tluszczyku na nogach metody sa dosc proste. Natomiast to nie zmiejszy na pewno umiesnienia, jedynie je moze wyrzezbic. Wiec na to lekarstwa nie ma. Ale ja tam nie wiem czy akurat umiesnione nogi brzydko wygladaja. MI sie tam podobaja, moze dlatego, ze sama takie mam. No dobra, koniec o tym.

Przechodzac do cwiczen, to oczywiscie, przy braku problemow ze stawami kolanowymi polecam bieganie, wchodzenie po schodach i rowerek (moze na razie normalny, bo pogoda jeszcze sprzyja, pozniej stacjonarny), oczywiscie plywanie, ktore jest dobre na wszystko, a szczegolnie na nogi i ich wysmuklanie. No i domowe cwiczenia, i wszelakie areobiki (glownie ABT i Stretching), bo te tez sa dobre, na silowni ergometry, wypady z ciezarkami, wszelakie wymachy nog przy atlasie z obciazenie, lub bez, przysiady (ale nie takie przyjete, tylko takie, jakbys chciala usiasc na stolek, ktory stoi sporo za toba), skakanie na skakance (dla urozmaicenia treningu, a i przypomna ci sie lata dziecinstwa ), cwiczenia ze stepem itp itd. Cwiczen na nogi jest mnostwo, kwestia w tym, zeby dobrac najlepszy dla siebie trening (w zaleznosci od kondycji, zdrowia i checi), wazna jest przede wszystkim systematycznosc. Mozesz zaczac cwiczyc w domu, np robiac dziennie 4 serie po 8, raczej cwiczyc w superseriach, wtedy poczujesz, ze cwiczysz . Jezeli to za duzo na poczatek, to zmniejszyc ilosc, a z czasem dodawac troche serii.
No i oczywiscie spojrzec na swoja diete, i porownac z tym, co poleca smoczek w poradniku wizazu, moze zjadasz za duzo 'zlych tluszczy', nalezaloby to porownac.

To tyle, jak masz jeszcze jakies pytania, co do cwiczen, diety itp, to pisz.

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-15, 08:18   #14
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: jak wyszczuplić nogi?

Ja tylko dodam od siebie, że warto też zastanowić się, czy taki wygląd nóg, to częściowo nie kwestia zastojów limfy. Znam dobrze ten typ sylwetki(mnie samą Naturą taką obdarowała ) i przy takim typie szczególnie ważne, rzecz jasna oprócz ćwiczeń( Cheetah mądra kobieta jest ), maksymalnie organiczenie spożycia soli(najlepiej wogóle jej nie używac, bo i tak zjadamy ją w różnych produktach nawet o tym nie wiedząc) , bo jej nadmiar powoduje zatrzymanie wody w organizmie i w efekcie wrażenie "ciężkich" nóg. Pozatym warto wypoczywać z nogami uniesionymi do góry i profilaktycznie zażywać np. Rutinoscorbin, Cerutin(uszczelnia naczynia krwionośne i pomaga przy zastojach limfy, ale nie przesadzać z ilością, bo w dużych dawkach obciąża nerki) . Pozatym masaże przy wcieraniu balsamu, bo ten typ sylwetki ma duże tendencje do pomarańczowej skórki(a łatwiej zapobiegać) . Wszystko mówię z własnego doświadczenia i u mnie, po dodaniu biegania, czasami basenu, jazdy na rowerze i regularnego barre au sol (streching z elementami baletu klasycznego) efekty są zadowalające. Jednak muszę Cię zmartwić-bo nie zmienisz w sposób bardzo znaczący swoich proporcji. To po prostu taki rodzaj budowy- możesz za to sprawić, że Twoje nogi będą ładnie wyrzeźbione(ale umięsnione-mięśni łatwo nie "spalisz" ), możesz je wysmuklić strechingiem, dbać o sprawny obieg limfy, ale nic więcej- nie licz na to, że staniesz się typem długonogiej, smukłej nimfetki
Nio to chyba tyle Powodzenia
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 20:26   #15
agulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 6
Re: jak wyszczuplić nogi?

Smoczku,trafiłaś w sednorzeczywiście wydaje mi sie że mam problemy z limfą, bo nogi puchną szczególnie kiedy jest gorąco i oczywiście wieczorem,dziękuje za wszelkie porady ,zastosuje na pewno.Cheeteh wspomniała mi o złych tłuszczach"przypuszczam że chodziło o tłuszcze zwierzęce, ciekawa zatem jestem ,co sądzisz o diecie optymalnej Dra Kwaśniewskiego - opartej głównie na tłuszczach i bezwęglowodanowej. Stosowałam ją przez jakiś czas,ale przerwałam ze względu na słabość do słodyczy,napisz czy twoim zdaniem jest coś warta.
agulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 20:50   #16
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: jak wyszczuplić nogi?

agnese, smoczek wyjechal ale jak wroci, to pewnie sie wypowie na ten temat. Jezeli chcesz znac moje zdanie na ten dosc kontrowersyjny temat, to prosze. Oczywiscie sa i wielcy zwolennicy tej diety, jak i przeciwnicy.
Ja jestem przeciwnikiem. Po 1. weglowodany dostarczaja nam energii do zycia Po 2. tluszcze sa wazne, ale w rozsadnych ilosciach, poniewaz niektore witaminy rozpuszczaja sie w tluszczach. Po 3. zbyt duza ilosc tluszczy powoduje otluszczenie przede wszystkim serca, podwyzszony poziom cholesterolu (co jest najczestsza rzecza, na ktora skarza sie wyznawcy diety Kwasniewskiego).
I to 3, jak i bark ruchu, brak warzyw i owocow dyskryminuje ta diete. Jak i nie mozna tu mowic o jakimkolwiek zdrowym zywieniu. Wiem, ze jest mnostwo ksiazek na ten temat i mnostwo osob, ktore powiedza ci, ze ta dieta im pomogla, ze nie ma lepszej.
Moim zdaniem, wsrod tych wszystkich diet, ktore sa teraz na rynkum najciekawsze jest zywienie wg Mintignac'a. Dostarcza organizmowi wszystkiego po trochu. Czlowiek sie nie glodzi, musi tylko pamietac o zasadach. Najwazniejsza to tak, ze im wczesniej tym wiecej weglowodanow, zeby miec sily rano cos zrobic, a im pozniej tym mniej.
A opychanie sie ciastakmi, schabowymi i innymi takimi mysle, ze rzadko ktorej wyszloby na zdrowie

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-20, 23:31   #17
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Re: jak wyszczuplić nogi?

Cheetach,a Ty jesteś na montim?
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 15:10   #18
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
jeszcze raz nogi..ile ćwiczyć zeby sie jeszcze nie

Ile i co ile powinno sie ćwiczyć na stepperze żeby nóżki (szczególnie łydki i uda) schudły a nie nabrały masy mięśniowej która tylko powiększy rozmiary... :/ I jak długo mniej więcej się czeka na efekty przy regularnych ćwiczeniach Dziękuję za wszystkie porady i sugestie
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 17:00   #19
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
a co z rowerem stacjonarnym?

Dołączam się do pytania, z tym że interesuje mnie jazda na rowerku stacjonarnym. Chcę zmniejszyć obwód nóżek, nie chcę, żeby stały się masywniejsze. Ile powinnam jedździć? (wiem, że z jak najmniejszym obciążeniem, ale ile minut i co ile dni?)
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-04, 18:08   #20
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

Zarówno jazda na rowerze, jak i stepper to aeroby, ktore powodują spalanie tłuszczyku.Ale żeby tak się stało ćwiczonka powinny trwać przynajmniej 30 min.Aha i pilnujcie tętna, odpowiedniego dla swojego wieku (od liczby 220 odejmij swój wiek, a potem przemnóż przez 60 i przez 70%
np.220-23= 197x60% = 118,2; 197x 70%= 137,9, a więc tętno osoby w wieku 23 lat powinno oscylować między wartością 118 a 137).
W czasie ćwiczeń kontrolujcie tętno, niektórzy mają tendencję do zbyt forsownych ćwiczeń mysląc, że tylko ogromny wysiłek da efekty.
A więc zacznijcie od ok. 30 min. (pełnych, nigdy 15 min. rano, 15 wieczorem...), potem stopniowo wydłużajcie czas ćwiczonek i ćwiczcie przynajmniej 3 razy w tygodniu, najlepiej co 2 dzień.Powodzenia!
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 19:42   #21
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

Hmm.. na moim rowerze wyświetla się tętno 68-75, nawet po sporym wysiłku.. jak to jest? Ja ćwiczę mniej więcej 3,4 razy w tygodniu, po 45-60 minut. Czy 60 minut to nie za długo?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 21:28   #22
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

Hej! To zależy jak długo już ćwiczysz, jeśli od niedawna należysz raczej do początkującej grupy adeptów i zdaje mi się, że to za długo.Nie powinnaś przesadzać, bo stracisz ochotę do ćwiczeń, a wiesz, że odchudzanie to długa droga.
Ja ćwiczę w siłowni, tam na urządzeniach są specjalne czujniki, na których trzeba trzymać łapki, to one mierzą moje tętno.Nie wiem jak to jest z twoim rowerkiem, w tej kwestii ci nie pomogę, ale na pewno nie jest to miarodajny wynik.
Przepraszam, muszę iść spaciu, bo jutro do szkoły na rano, o nieee :[
Więcej odpiszę jutro, pozdowionka i miłej nocki życzę!
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 18:48   #23
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

Są specjalne paski do mierzenia tętna, które zakłada się na klatkę piersiową.
Poza tym ważna jest odpowiednia dieta, bo przez nieodpowiednie odżywianie możesz całkowicie zniweczyć efekty treningu.Podstawowe sprawy: co najmniej 2h przed treningiem zjedz coś o zwiększonej zawartości błonnika.Organizm mając stały dopływ glukozy nie musi spalać białek mięśniowych<sic!> w celu pozyskiwania energii.Zjedzenie czegoś szybko "strawialnego" nie tylko pogorsza wydolność w trakcie ćwiczeń, ale powoduje wzrost masy tłuszczowej! (uruchamiane są intensywne reakcje hormonalne nasilające proces odkładania tłuszczyku podskórnego).A więc przez treningiem:ciemne pieczywo, kasze, owsianka, warzywa strączkowe...
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 21:23   #24
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

Dzieki laseczki) a wiec ok 45 minutek co 2 dnidamy rade :P Ale jeszcze jedno po jakim czasie regularnego treningu widać efekty (na stepperze)? Bo ze mną to tak że mi sie szybko znudzi albo z reguły mi się nie chce i tak sobie obiecuje "a jutro zaczne potem znowu jutro i znowu a jutro..i tak leci..tak było z rowerkiem stacjonarnyma teraz obiecałam sobie stanowczo pracę na stepperku -bardzo dużo wizażanek go zachwala więc się skusiłam i obiecałam wziąść się do roboty póki czas Nie ma jak wytrwałość czego Nam wszystkim kobitki życze Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 07:49   #25
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

Niestety nikt Ci nie powie po jakim czasie przyjdą efekty, gdyż to tylko i wyłącznie zależy od Ciebie Zdrowa dieta i systematyczność to podstawa, więc nie zniechęcaj się szybko

MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 15:56   #26
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

DZIĘKUJĘ
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 08:35   #27
KateK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

A jeśli jeżdze codziennie ( z małymi wyjatkami kiedy nei mam czasu) po 50 min. to za dużo ?? Lepiej co 2 dzień??
KateK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 11:10   #28
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: a co z rowerem stacjonarnym?

Wow zebym to ja wiedziala ale wydaje mi sie ze najlepsze sa systematyczne cwiczenia.. Jezeli chcesz schudnac to powinnas cwiczyc conajmniej 30 minut bo dopiero po tym czasie spala sie tluszczyk a jezeli dla kondycji to wydaje mi sie ze pol godzinki wystarczy zapytaj w dziale fitness tam dostaniesz dokladniejsza odpowiedz niz moja ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze najlepsze efekty sa po regularnych cwiczeniach..
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 13:06   #29
Alicjusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1
Ah te nogi

Od niedawna mam na nogach jakieś krostki nie mam pojęcia co z nimi zrobić.Może wy wiecie co to jest i jak mi pomóc??Dzięki z góry
Alicjusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-09, 17:58   #30
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Ah te nogi

Zapytaj o to na forum medycyna estetyczna - pan doktor specjalizuje sie m.in. w dermatologii. Powodzenia! PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.