Zawiodła mnie,,,,, - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-23, 15:40   #1
_happiness__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5

Zawiodła mnie,,,,,


Zawiodła mnie najlepsza przyjaciółka, osoba która była dla mnie jak siostra
Nic nie naprawi naszej przyjaźni, jej nawet nie zależy żeby coś zmienić
Jest mi strasznie ciężko


Miała któraś z was taką sytuacje?
Jak sobie poradziłyście?
_happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:07   #2
kiciulka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Miałam identyczną sytuację jak Ty..pomogło mi znalezienie hobby,poświęcenie się nauce i wyjazd na studia.Kontakt zerwij całkowicie-na początku bardzo boli,ale czas jest najlepszym lekarstwem,a na takich toksycznych ludzi szkoda czasu.Powodzenia
kiciulka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:32   #3
pandana88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 209
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

U mnie było tak samo...dopiero po ok 6 miesiącach się pozbierałam, oby pewnego dnia pożałowała...nie można tak traktować osób, które są ponoć bliskie...
pandana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:43   #4
_happiness__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Najgorsza jest świadomość że to już nigdy nie wróci, uwielbiałam spędzać z nią czas. Obiecywałyśmy sobie ze zawsze będziemy razem, zawsze będziemy się wspierać i sobie pomagać. Nagle wszystko się skończyło,,
I tak, mam nadzieję że pożałuje, nawet gdyby pierwsza wyciągnęła rękę do zgody, już nigdy jej nie zaufam..

Ale cholera, tęsknię (

Ehh

Edytowane przez _happiness__
Czas edycji: 2013-06-23 o 16:46
_happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 17:25   #5
_happiness__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Jedynie co mogę sobie zarzucić to to że zawsze to ja pierwsza wybaczałam,, mimo że nie było w tym mojej winy. Ale koniec z tym, nie tym razem,,
_happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 17:38   #6
_happiness__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Zapomnieć nie zapomnę, ciężko wymazać z pamięci kogoś z kimś wiąże się mnóstwo cudownych wspomnień
Ale przyjdzie czas że przyzwyczaję się do jej nieobecności w moim życiu, mam przynajmniej taką nadzieję,,
_happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 17:55   #7
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

mnie zawiodły 3 przyjaciółki z którymi mieszkałam. zrobiły mi takie świństwo że nawet po kimś obcym bym się tego nie spodziewała. nie chciałam się wyprowadzać, bo dlaczego to ja miałam rezygnować z fajnego mieszkania w dobrej lokalizacji? kilka miesięcy mijałyśmy się na korytarzu bez słowa. teraz już rozmawiamy, jest ok ale nie traktuję ich jako przyjaciółki bo prawdziwy przyjaciel tak się nie zachowuje. rozmawiamy ze sobą tylko o tym co konieczne. one myślą że między nami jest wszystko jak dawniej ale ja nie widzę szans na przyjaźń po czymś takim... I wcale nie żałuję, przynajmniej przekonalam się jakie są naprawdę

Edytowane przez dorotka1066
Czas edycji: 2013-06-23 o 17:57
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 18:41   #8
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Ehhh przechodzilam przez to, osoba ktora znam prawie cale zycie, towarzyszlyla mi we wszystkim od zawsze. Tylko u mnie byl taki problem ze to ona byla zazdrosna o wszytskich moich znajomych, o spotkania i wspolne wyjscia. Wiele razy klocilysmy sie o to, ze ona sie obraza i nie mowi o co chodzi, a ja mialam trudne momenty w zyciu i brakowalo mi sil zeby wiecznie byc ta zla. Bylo kilka sporow po ktorych ledwo wrocilysmy do "przyjazni", ja staralam sie jak moglam.. Niestety pozniej znowu sie poklocilysmy i ona wtedy juz totalnie przesadzila...

Wspolczuje ci bardzo, wiem ze pierwsze pol roku boli...bardzo. Ja bylam zalamana. Niestety sa ludzie ktorzy nie sa godni naszej przyjazni. My po okolo roku chcialysmy naprawic, z jej inicjatywy, wszystko, ale ja nie potrafie z nia np siedziec i normalnie rozmawiac. Caly czas wiedze te niezalatwione sprawy o ktore sie wczesniej klocilysmy. Nie doszlysmy do porozumienia, poniewaz ja bylam ostro wkurzona na kilka rzeczy, bardzo mnie wtedy zranila. Nie chciala sie przyznac ze to jej wina, zobaczyc co zrobila. A teraz chce dalej sie kontaktowac udajac ze wszystko jest dobrze i nawet slowem o tamtym nie mowiac...

Trzymaj sie

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _happiness__ Pokaż wiadomość
Zapomnieć nie zapomnę, ciężko wymazać z pamięci kogoś z kimś wiąże się mnóstwo cudownych wspomnień
Ale przyjdzie czas że przyzwyczaję się do jej nieobecności w moim życiu, mam przynajmniej taką nadzieję,,
Przyzwyczaisz sie bedzie ciezko. Ale dasz rade ja mam teraz taka lekkos na sercu, poniewaz ta osoba od dawna zatruwala moje zycie. Patrzac na przeszlosc czuje sie calkiem dobrze z tym ze nie jestesmy juz "best friends". Matko, tyle co my mialysmy sporow, wszystkie oczywiscie ja musialam brac na siebie, przepraszac ze niby to moja wina. Ile wspolnych wyjazdow zniszczonych przez jakas ☠☠☠☠☠☠☠e, ktora ona sobie ubzdurala. Tyle ludzi bylo swiadkiem tego jej obrazania, wszyscy mowili zebym przestala sie z nia zadawac bo nie zasluguje na takie traktowanie...
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:09   #9
malgorzata k
Raczkowanie
 
Avatar malgorzata k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

ja też miałam to samo ale minęło parę lat i jest lepiej ale przyjaciółkami nie jesteśmy. Nie potrafię jej wybaczyć tego że odbiła mi dwóch facetów
malgorzata k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:29   #10
_happiness__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Dziękuję dziewczyny za pocieszenie
Bawitching----> ja mam coś podobnego. Mam inną bardzo bliską koleżankę i ona weszła z butami w naszą znajomość. Poniekąd to było powodem rozpadu naszej przyjaźni (skończyło się na tym że z nia też jestem pokłócona). W sumie to jej się zbieralo od dłuższego czasu.. potrafiła zmyślić kłamstwo że ktoś coś na mnie powiedział żebym tylko z tą osobą sie pokłóciła i nie rozmawiała. Chciała wiedzieć wszystko o moich znajomych, ciągle pytania kto, z kim i dlaczego...
To było bardzo męczące ale przymykałam na to oko
Najbardziej boli mnie jej obojętność, widze że jej nie zależy na mojej przyjażni... jak widać wszystkie te obietnice i wspólne spędzony czas nic dla niej nie znaczył
Nigdy z nikim się tak dobrze nie bawiłam jak z nią, wspólne wyjści do klubów, rozmowy do rana,,,ehhh

Jak to mówią 'show must go on'
_happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:33   #11
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Zapomnij o niej. Nie ma ludzi niezastąpionych.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 19:19   #12
Elson21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Ciężko jest zapomnieć o osobie, która kiedyś była dla Ciebie ważna. Miałam podobna sytuację więc postanowiłam zerwać tą znajomość, co nie było łatwe. Po roku ona wyprowadziła się i łatwiej mi było nie myśleć o tym wszystkim. Teraz mijamy się codziennie i udajemy, że się nie znamy.
Elson21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 05:57   #13
malgorzata k
Raczkowanie
 
Avatar malgorzata k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

my do tej pory się nie odzywamy
malgorzata k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 07:17   #14
padam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

autorko jeśli cie tak zawiodła to zapomnij o niej bo może szkoda nerwów i nie jest tego warta.
padam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 08:51   #15
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Zawiodła mnie,,,,,

Cytat:
Napisane przez _happiness__ Pokaż wiadomość
Najgorsza jest świadomość że to już nigdy nie wróci, uwielbiałam spędzać z nią czas. Obiecywałyśmy sobie ze zawsze będziemy razem, zawsze będziemy się wspierać i sobie pomagać. Nagle wszystko się skończyło,,
I tak, mam nadzieję że pożałuje, nawet gdyby pierwsza wyciągnęła rękę do zgody, już nigdy jej nie zaufam..

Ale cholera, tęsknię (

Ehh
Lepiej wybaczyć.
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.