przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-30, 10:21   #4771
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tak jest KoLEzanka ma racje .Kupilam w sklepie frzyjerskim odyzwke (perfect care) silk proteins -20 zl . I jest rewelacyjna ! naprawde godna polecenia a zapach niesamowity kokosowy
krem jest bogaty w peptydy wit sole min , z rdzenia bambusa wyciagu z szpiku kostnego i lozyska zwierzecego. Stosuje od tygodnia a efekt jes natychmiastowy ,Polecam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:49   #4772
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Lightbulb Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej Dziewczyny
Miała któras z Was kiedys przedłuzane wloski wlosami raccon?na klej zywiczny?
Pytam,bo szefowa jednego z salonów w Poznaniu ma zrobione i jak dzis byłam na solarium to tak mnie cos tknęło i rzuciłam do niej:"jakie piekne ma Pani włoski...".Ona na to,ze swoje to ma-ale za ucho-a te ,to przedluzone są
Ona chwali,wiadomo-ale moze któras z Was miala??
Ta babka nosi juz je od stycznia-i powiem Wam,ze ładnie wygladala.pozdrówka
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:26   #4773
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja podbijam pytanko Czym się różni metoda wplatania taśmy od przyszywania taśmy do warkoczyka ?? A tak w ogóle to myślałam nad tym warkoczykiem ale któraś z Was pisała że warkoczyk się luzuje więc raczej nie będę ryzykować
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:45   #4774
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A ja podbijam pytanko Czym się różni metoda wplatania taśmy od przyszywania taśmy do warkoczyka ?? A tak w ogóle to myślałam nad tym warkoczykiem ale któraś z Was pisała że warkoczyk się luzuje więc raczej nie będę ryzykować
tym sie różni ze w przypadku przyszywania, przyszywamy wlosy do warkoczyka a w przypadku wplatania, wplatamy wlosy do warkoczyka

a mi przyszly wczoraj wlosy ze sklepu internetowego. Teraz czekam na spinki i bede dzialac....... farby juz kupilam, rozjasniacz też. Wloski zamowilam ciemny brąz oraz troche pasemek ciemny blond co by balejaż stworzyc jako taki.
oby sie udalo.... samoprzedłużanie
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 16:24   #4775
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam ta maske wlasnie z lozysk zwierzecych i wbrew pozorom nie jest obzydliwa w dotyku,ani tez bron boze smnierdzaca!powiem wam ze kupilam juz 3tube.Jest dobra owszem , ta kokosowa tez mialam lecz zapaxch przyprawial mnie o mdlosci jak dla mnie za slodki -(nie nawidze zapachu wanili , kokosu i cynamonu)i musialam dac go kolezanc.Ten ktory mam obecnie ma sliczny zapach delikatny i rowniez jest bardzo dobry!Uzywam go jako maski(trzymam okolo20minut)oraz nawet jako samej odzywki(ok.2 minuty)zalezy czy mam czas.Wlosy sa fajne,miekkie i odzywione.Nie uzywalam do wlosow przedluznach,balam sie o zgrzewy keratynowe..ale myslicie ze moge sprobowac nalozyc??
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 16:32   #4776
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

W przyszły poniedziałek przedłużam włosy, tzn. tylko boki, bo są zdecydowanie za krótkie w stosunku do tylków. Będę miała zakładane 25 pasemek włosów eurpoejskich na tulejki lub microringi (Pani się jeszcze zastanawia co będzie lepsze). I w związu z tym mam pytanie. Czy mogę używać takich kosmetyków do pielęgnacji jak zwykle? Czy na te doczepiane włosy moge nakładać jedwab do włosów? I jak myslicie, czy 25 pasemek to nie za dużo? Czy nie będzie to za bardzo opdstawać i przez to będzie widoczne, że z przodu jest ich więcej? Może z tyłu dołożyc pare pasemek dla równowagi? I tak myślę, że skoro będę miałaprzedłużone boki to pewnie wszystkie fryzury z włosami zaczesanymi odpadają? Przepraszam za tyle pytań, ale mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto na nie odpowie. Oczywiści fryzjerka odpowiadała na te pytania, ale chciałabym znać Wasze zdanie.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 17:58   #4777
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Miała któras z Was kiedys przedłuzane wloski wlosami raccon?na klej zywiczny?
Pytam,bo szefowa jednego z salonów w Poznaniu ma zrobione i jak dzis byłam na solarium to tak mnie cos tknęło i rzuciłam do niej:"jakie piekne ma Pani włoski...".Ona na to,ze swoje to ma-ale za ucho-a te ,to przedluzone są
Ona chwali,wiadomo-ale moze któras z Was miala??
Ta babka nosi juz je od stycznia-i powiem Wam,ze ładnie wygladala.pozdrówka
Ja,Ja,Ja

Mam wraz z slowianami i chwale sobie niesamowicie.Renia robila mnie to-i jestem zachwycona:0 zreszta, sama zobaczhttp://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5135017
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 18:01   #4778
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Smile_Smile wyrocznio wiedzy moja :P A powiedz mi w takim razie jeszcze czy faktycznie lepsza jest ta taśma i to wplatanie niż ringi albo tulejki?? Aha i jeszcze jedno Ile mniej więcej trwa takie przedłużanie taśmą a ile ringami bądz tulejkami ??
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 18:45   #4779
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Smile_Smile wyrocznio wiedzy moja :P A powiedz mi w takim razie jeszcze czy faktycznie lepsza jest ta taśma i to wplatanie niż ringi albo tulejki?? Aha i jeszcze jedno Ile mniej więcej trwa takie przedłużanie taśmą a ile ringami bądz tulejkami ??
)))
chcialabym byc wyrocznią
ale tym razem niestety nie odpowiem Ci obiektywnie która metoda jest lepsza bo kazda ma swe wady i zalety a ja żadnej z nich nie miałam. Ja teraz bede robic na clipp-on + kilka pasemek blond (20) zrobionych na tulejki zeby wyszedl balejaz.

Gdybym miala sie decydowac pomiedzy tymi dwiema metodami to wybrlalabym zdecydowanie tulejki. Chyba mniej widac. I wedlug mnie latwiej zrobic np.przy uzyciu kolezanki bo niestety warkoczyk to ja nie wiem jak zrobic...a tym bardziej czym go zakonczyc... a jak sie rozwali nagle i pól wlosów odpadnie? huh.... no wiec moim zdaniem lepsze są tulejki.Jako metoda do zrobienia samemu jak i przez profesjonaliste.
No i jeszcze jedna rzecz, slowianów na taśmę nie ma.
natomiast niezaprzeczalną zaletą tasmy jest to, ze wlosy jakby lepiej tworzą naturalną calosc, w przypadku tulejek i wszystkich innych metod te pasemka jakby bardziej sie chyba odznaczaja niż wlosy na tasmie. Osobiscie wybralalbym tulejki. I zrobila je sama w domu ja robie na taśmę clipp on gdyz narazie chce zobaczyc jak to wogole bedzie wygladac...ostatecznie wlosy na tasme na tulejki da sie przerobic.......;]
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 18:48   #4780
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Ja,Ja,Ja

Mam wraz z slowianami i chwale sobie niesamowicie.Renia robila mnie to-i jestem zachwycona:0 zreszta, sama zobaczhttp://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5135017
a napisz mi jeszcze-czy pod wpływem mycia głowy ciepła woda nic sie z łaczeniami nie dzieje??dawno temu robiłas??
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 20:02   #4781
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
a napisz mi jeszcze-czy pod wpływem mycia głowy ciepła woda nic sie z łaczeniami nie dzieje??dawno temu robiłas??
hmm chyba 22 sierpnia robilam takze juz ponad miesiac. W sumie na poczatku wypadaly, niektore laczenia sie popsuly ale tylko troszke tzn. jakies kawalki sie ukruszyly ale generalnie zadnego pasemka nie stracilam. Wloskow mniej jak na poczatku ale chyba nie mam metody idealnej. Generalnie ja jestem mega zadowolona z Racoona.
Dla przykladu sciaganie racoona plus farbowanie i zakladanie znowu okolo 5 godz. zas sciaganie samego kera-waxu godz. 4
Racoon jest mily w dotyku-niewidoczny.Komfort w 99% jeden procent zostaje bo przeca to jednak cos na glowie.Ale naprawde tego nie czuje. Polecam i koniecznie u Pani Reni
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 20:10   #4782
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
)))
chcialabym byc wyrocznią
ale tym razem niestety nie odpowiem Ci obiektywnie która metoda jest lepsza bo kazda ma swe wady i zalety a ja żadnej z nich nie miałam. Ja teraz bede robic na clipp-on + kilka pasemek blond (20) zrobionych na tulejki zeby wyszedl balejaz.

Gdybym miala sie decydowac pomiedzy tymi dwiema metodami to wybrlalabym zdecydowanie tulejki. Chyba mniej widac. I wedlug mnie latwiej zrobic np.przy uzyciu kolezanki bo niestety warkoczyk to ja nie wiem jak zrobic...a tym bardziej czym go zakonczyc... a jak sie rozwali nagle i pól wlosów odpadnie? huh.... no wiec moim zdaniem lepsze są tulejki.Jako metoda do zrobienia samemu jak i przez profesjonaliste.
No i jeszcze jedna rzecz, slowianów na taśmę nie ma.
natomiast niezaprzeczalną zaletą tasmy jest to, ze wlosy jakby lepiej tworzą naturalną calosc, w przypadku tulejek i wszystkich innych metod te pasemka jakby bardziej sie chyba odznaczaja niż wlosy na tasmie. Osobiscie wybralalbym tulejki. I zrobila je sama w domu ja robie na taśmę clipp on gdyz narazie chce zobaczyc jak to wogole bedzie wygladac...ostatecznie wlosy na tasme na tulejki da sie przerobic.......;]

no i stało sie...znalazłąm perukarnie gdzie robia włosy słowianskie na tasmie...piękne. taka tasma wazy ok 80 gram i naprawde wlosy sa dziewczicze i sliczne...zreszta popatrzcie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tasma.jpg (33,3 KB, 146 załadowań)
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 20:11   #4783
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

fotka dosc mala ale robiona z telefonu. ja przymierzalam te włoski. rewelacyjnie sie komponuja
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 20:36   #4784
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Ja,Ja,Ja

Mam wraz z slowianami i chwale sobie niesamowicie.Renia robila mnie to-i jestem zachwycona:0 zreszta, sama zobaczhttp://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5135017
hmmm... slowiany na racoon......... mi byloby szkoda chyba wlosów bo wiadomo ze sie wyczesują co nie co.... jak dla mnie jesli slowiany to tylko jakas metodą niewyczesywalną.... jest taka?

Reni: slowiany na tasme czyli jednak jest taka metoda...
.oyoy to chyba bedzie wziecie na nie
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 06:56   #4785
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Chyba nie ma metody "niewyczesywalnej" Bo nawet z taśmy zawsze trochę się ich wyczesze
Słowiany na taśmie? Faktycznie kuszące
Tylko ile taka przyjemność kosztuje hmm?

Ja w tej chwili mam Racoon + syntetyki Monofibre.
Mam je 2 tygodnie. Kilka razy myłam głowę i nadal jestem zachwycona.
Włoski układają się cudnie.
Mam falowane swoje i te również tak się zachowują. Końcówki są gładkie i lśniące.
Nie odróżniają się od moich.
Wszyscy moi znajomi twierdzą, że z tymi włoskami jest mi zdecydowanie NAJLEPIEJ
Jednocześnie jest efekt BURZY włosów przy lekkości jaką dają te włoski
Zachowują się zupełnie inaczej jak naturalne
Nie plączą się, nie wyczesują wogóle.
Zgrzewy są niewidoczne ( mam ciemne włosy)
I w tym momencie wiem, że zamieniłabym je tylko ( choćby celem wypróbowania) na słowiany na taśmie. Na żadne inne skusić się już nie dam

Reniu
Jesteś wielka )

Ps. Antonio padł ) Jadę z wizytą do Mediolanu )
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 09:27   #4786
foxy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
GG do foxy84
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez mosticchio Pokaż wiadomość
ja mialam przedluzane wlosy metoda klejenia ale podczas sciagania pasemek wlosy sa szarpane i traca na kondycji a natomiast obraczki jak obraczki mozna sobie wyobrazic poprostu przecinaja i traci sie w czesci wlosy obraczki mozna je otwierac i podciagac do gory co 2 miesiace mam namiar pewna osobke ktora przedluza wlosy za pomoca kreatyny, kleju zywicznego lub woskowego wlasciwie nie wiem co to za metoda pisza ze jest bardziej bezpieczna dla wlosa ta pani przedluza wlosy wlosem naturalnym na terenie krakowa i warszawy u siebie w mieszkaniu lub mieszkaniu klientki 50 pasemek - 450 zl .
100 pasemek - 650 zl . 150 pasemek - 850 zl , 200 pasemek 990 zl , moze sie do niej wybiore i zerkne co to za metoda kontakt do niej + 48 8887076389 lub email zaila@wp.pl daje ci telefon jak wyprzedzisz mnie daj znaki o co w tej metodzie chodzi i jaki jest efekt
witajcie Jeśli chodzi o przedłużanie włosów to wiadomo , że każda metoda w jakimś tam stopniu troszeczke niszczy włosy , ale też bez przesady Wszystko zależy od tendencji waszych włosków- sama osobiście przedłużam włosy- najpierw testowałam na sobie i sama sobie robiłam- najtrudniej było mi z tyłu, ale 2 lustra i jakoś sobie poradziłam
Tak jak piszecie, włoski syntetyczne są piękne na poczatku, potem widać , że to syntetyk, bardziej się plączą, trzeba używać więcej specjalnych odżywek, ale też jest to kwestia koloru Twoich włosów i tego, czy Twoje włosy są matowe , świecące itd Najładniej i najdłużej synetyki wygladają w kolorze czarnym, brązie... Są też różne rodzaje włosów synetycznych- zakłady fryzjerskie używają przeróżnych. Te tańsze wogole odradzam- mają nazwę MONOBRAID . Wprawdzie są ładne, lsniące itd, ale potem robią się na końcówkach wystrzępione, i trzeba co jakiś czas je podcinać, Ja osobiście preferuję te włosy na warkoczyki z wypuszczonymi końcówkami, albo do warkoczyków zwykłych- jest troche lepszy efekt niż przy włosach do warkoczyków specjalnych. 2 rodzaj synetyków stosowanych do przedłużania to PROFIBRE- są one już lepsze gatunkowo no i droższe oczywiście, ale jakościowo dłużej zachowują ładny wygląd. Osobiście preferuję włoski naturalne, jeśli chce się je farbować, kręcić na lokówkę...- Z SYNTETYKAMI TEGO ROBIĆ NIE WOLNO
A metody no cóż: każda ma swoje minusy. Ale fakt - mikroringi powodują że nie dość ze włosy wypadają z ringów, to jszcz mogą być poprzecinane,
metoda taśmowa- czyli przyczepianie całej taśmy włosa mimo tego, że jest to usługa, którą się wykonuje najszybciej, to jednak najbardziej trudna do utrzymania: trzeba używać specjalnych drogich szamponów,odżywek i jest prawdopodobieństwo, że taśma się odklei..a co za tym idzie, wiadomo jesteś na mieście, a tu nagle wielki pukiel ci leci z głowy oczywisci to hipoteza, ale możliwa
metoda warkoczykowa myślę, jest niezła, ale tez musi być dobrze wykonana, bo przecież wszystko zależy od sprawnych rączej osoby, która wykonuje usługę Jeśli zrobi dobrze, to każdy bedzie zadowolony
Metoda na keratynę jest dlugotrwała, gdyz utrzymnuje sie na głowie do 6 miesięcy, i nie jest powiedziane , ze wyrywa włoski, wszystko zależy od tego jakkie grube pasemko się weźmie włosów naturalnych i jakie włosow doczepianych- musza być tej smej grubości, ot cała filozofia a ściągnanie jest za pomocą specjalnego preparatu,m który rozpuszcza keratynę, i normalnie ściąga się pasemka Ja sobie robiłam właśnie tą metodą, i powiem szczerze, że wypadło mi może z 5 pasemek ( na 200 które miałam)- ale to normalne. Nie miałam zniszczonych włosków i wogole byłam zadowolona
Teraz noszę już 2 raz warkoczyki i też jest super. WSZYSTKO ZALEŻY OD PROFESJONALNEGO PODEJSCIA
Jeśli macie jakieś pytania,piszcie
zapraszam też na mojego bloga ( póki co, mam jedynie zdjęcia warkoczyków) pozdrawiam
www.warkoczyki-gdansk.blogspot.com
foxy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 14:57   #4787
say_farewell
Przyczajenie
 
Avatar say_farewell
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam włosy indyjskie, trochę się puszą, co zrobić żeby były gładkie i sypkie? Jedwab? Ale jaki?
say_farewell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 15:55   #4788
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
W przyszły poniedziałek przedłużam włosy, tzn. tylko boki, bo są zdecydowanie za krótkie w stosunku do tylków. Będę miała zakładane 25 pasemek włosów eurpoejskich na tulejki lub microringi (Pani się jeszcze zastanawia co będzie lepsze). I w związu z tym mam pytanie. Czy mogę używać takich kosmetyków do pielęgnacji jak zwykle? Czy na te doczepiane włosy moge nakładać jedwab do włosów? I jak myslicie, czy 25 pasemek to nie za dużo? Czy nie będzie to za bardzo opdstawać i przez to będzie widoczne, że z przodu jest ich więcej? Może z tyłu dołożyc pare pasemek dla równowagi? I tak myślę, że skoro będę miałaprzedłużone boki to pewnie wszystkie fryzury z włosami zaczesanymi odpadają? Przepraszam za tyle pytań, ale mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto na nie odpowie. Oczywiści fryzjerka odpowiadała na te pytania, ale chciałabym znać Wasze zdanie.
Tak się tylko skromnie przypominam Wiem, że zadałam bardzo dużo pytań, ale byłabym Wam naprawdę bardzo wdzięczna gdybyście chociaż na część odpowiedziały. Bardzo proszę
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 17:10   #4789
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Tak się tylko skromnie przypominam Wiem, że zadałam bardzo dużo pytań, ale byłabym Wam naprawdę bardzo wdzięczna gdybyście chociaż na część odpowiedziały. Bardzo proszę
hm... wydaje mi sie ze 25 pasemek to jakos bardzo malutko...... wlasciwie to nic.... chyba ze masz jakies grube te pasemka.....
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 20:48   #4790
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam! chcialam napisac cos o czym niedawno sie dowiedzialam.ponoc tak na prawde to wszystkie wlosy sa sztuczne.nie tylko te wygladajace perfidnie sztuczne ale i te "slowianskie" czy "eurpejskie" te o ktorych mowi sie naturalne.tylko sa one produkowane w taki sposob ze struktura wygladaja na prawdziwe.po prostu inaczej je robia. w sumie taka teza wydaje sie bardziej realna bo przeciez na calym swiecie przedluza sie wlosy wiec skad by ich tyle wzieli??widzialam taki filmik na youtube jak robia te wlosy ale juz w pozniejszym etapie nie samego wytwarzania.wiadome ze sprzedawcy beda mowic ze sa prawdziwe ale wydaje mi sie to watpliwe.sama mam i w sumie nie odrozniaja sie zbytnio w dotyku ale jednak nieznacznie.choc slowianskie...hmm..
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 23:21   #4791
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no wlasnie moje wloski nie sa takie ladne... jak dostalam przesylke bylam wniebowzieta byly mieciutkie gladkie lsniace wygladaly cudownie... po myciu juz nie byly takie ladne.... sa strasznie sztywne, uzywam odzywki z panteene regeneracyjnej,ale juz zamowilam ten krem latte sie zobaczy co z tego wyjdzie.... no i uzywam jedwabiu z biosilku,a na wieczor maseczki bez splukiwania, ogolnie wygladaja bardzo ladnie, jestem zadowolona z efektu,ale w dotyku sa bardzo nieprzyjemne, niby mialy byc naturalne o strukturze europejskiej i zastanawiam sie czy mnie nie oszukali.... kupilam metr tasmy wlosow dlugosci 40 cm nie wiem moze poprostu one sie zawsze tak zachowuja,po myciu sa ok,ale na nastepny dzien juz sie robia strasznie szorstkie....

a czym wy pielegnujecie swoje wloski??
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 23:31   #4792
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cos mi sie nie chce w to wierzyc ale ... kto wie , gdzies mi sie obilo o uszy , ze ostatnio im wieksze zainteresowanie przedluzaniem wlosow , tym wiecej powstaje nieuczciwych firm , ktore zajmuja sie wciskaniem ludziom byle jakich wlosow (zbieranie ich gdzie popadneie )a kto i wie , moze zajmuja sie rowniez podrabianiem wlosow prawdziwych . Na tych zawsze wiecej mozna zarobic .
Jednak ja z cala pewnoscia musze stwierdzic , ze mialam wlosy prawdziwe.
I wiem , ze indyjskie prawdziwe to prawdziwe , tamtejsze klasztorne oltarze wprost uginaja sie od darowanych wlosow , na ktore dzis jest ZBYT.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 08:45   #4793
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tydzień temu była u mnie klientka, ktora ma wlosy na tasmie azajtyckie. ostatnim razem jak była to włosy miała szorstkie i niemiłe w dotyku. miałyśmy zmieniac na nowe. przyjechala do mnie i ...niespodzianka. jej włosy były cieżkie, gładkie w dotyku i lśniace. jak żywe...zapytałam więc...i oto odpowiedz. jak była u fryzjera na farbowaniu, to ten nałożył jej odzywke do włosów suchych z kadusa. następnie wtarł w te włosy jeszcze wilgotne calą garsc jedwabiu i masował i wcierał . potem wysuszył. i włoski zostały rewelacyjne przez długi czas. dodam jeszcze ze farby z kadusa maja składnik nawilązajacy i nabłyszczający i daltego bardzo dobrze nadaja sie do wlosów przedłużanych.całość naprawde wygląda swietnie, a pani bedzie cieszyła sie tymi włoskami jeszcze jakiś czas.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 14:14   #4794
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej a ja postanowilam zrobic male doswiadczenie i od trzech allegrowiczek kupilam wlosy "slowianskie".
niebawem przyjda to bede w koncu miala porownanie.
dodam tylko ze wlosy dlugosci 40cm
u jednej 2,70zł za jedno pasemko
u drugiej 1,3
a u trzeciej 1,4
poczekamy... zobaczymy...
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:43   #4795
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
no i stało sie...znalazłąm perukarnie gdzie robia włosy słowianskie na tasmie...piękne. taka tasma wazy ok 80 gram i naprawde wlosy sa dziewczicze i sliczne...zreszta popatrzcie..

Reniu ile za te slowiany na tasmie jezeli chcialabym sobie takie u Ciebie zamowic...?Odpisz na priv prosze.
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:48   #4796
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tez chce wiedziec!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:26   #4797
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No i jestem PO Pani Reniu dziękuję Włoski są cudowne tlyko mam jeden problem... Tak strasznie mnie boli skóra głowy (podejrzewam że to normalne) W związku z tym chciałam zapytać którąś z Was czy są jakieś sposoby na to żeby mnie bolało ??

PS. Pani Reniu jak tak dalej będzie boleć to i 2gą noc będę mieć nieprzespaną :P
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:29   #4798
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
witam! chcialam napisac cos o czym niedawno sie dowiedzialam.ponoc tak na prawde to wszystkie wlosy sa sztuczne.nie tylko te wygladajace perfidnie sztuczne ale i te "slowianskie" czy "eurpejskie" te o ktorych mowi sie naturalne.tylko sa one produkowane w taki sposob ze struktura wygladaja na prawdziwe.po prostu inaczej je robia. w sumie taka teza wydaje sie bardziej realna bo przeciez na calym swiecie przedluza sie wlosy wiec skad by ich tyle wzieli??widzialam taki filmik na youtube jak robia te wlosy ale juz w pozniejszym etapie nie samego wytwarzania.wiadome ze sprzedawcy beda mowic ze sa prawdziwe ale wydaje mi sie to watpliwe.sama mam i w sumie nie odrozniaja sie zbytnio w dotyku ale jednak nieznacznie.choc slowianskie...hmm..
Nie wiem jak w przypadku wlosow naturalnych europejskich moze i jest to tak naprawde jakis przerobiony totalnie wlos badz cos innego co wyglada jak wlos i zostalo nazwane wlosem naturalnym...co do slowian..hmm zdarzaja sie sie dziwne i byc moze to sa tez niby naturalne a pewnie cos tam przerobione...

Ale co do moich slowian ktore mam na glowie to bez zadnego ale mam na pewno 100% wlosy ludzkie...bo widac i nawet czuc ostatnio niechcacy przpalilam sobie koncowke hehe. Zreszta wlosy wyglądaja jak moje wlasne. Dopoki sie nie przyznam(a robie to rzadko) nikt nie pozna,ze doczepione...
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:40   #4799
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ponawiam pytanie dziewczyny Bo coś czuę że będę mieć ciezką noc ;(
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 19:10   #4800
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie dziewczyny Bo coś czuę że będę mieć ciezką noc ;(
mozesz nałozyc odzywke ma łazcenia warkoczyków i delikatniw pomsowac te miejsca . powinno soe rozluznic. ale to delikatnie ma byc zrobione.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.