Jestem w zwi±zku z niedojrza³ym facetem? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-09-15, 18:30   #1
golabekk97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomo¶ci: 1

Jestem w zwi±zku z niedojrza³ym facetem?


Cze¶æ wszystkim!
Od wczoraj jestem w zawziêtej k³ótni pomiêdzy mn± a moim ch³opakiem. Mamy po 21 lat, jeste¶my ze sob± rok i 7 msc. Wiadomo, ze w ka¿dym zwi±zku s± te lepsze i gorsze momenty, ale u mnie od pewnego czasu jest tak dobrze jak nigdy nie by³o.
Ale przejdê do sedna. Nie chce tutaj przeczytaæ, ¿e nic z³ego ja nie robiê, tylko prawdy. Je¶li to ja robiê co¶ ¼le to mi to napiszcie prosto z mostu,bo mo¿e ze mn± jest problem a nie z moim partnerem.
No to zaczynam!
A wiêc mój ch³opak uwa¿a ¿e nie mo¿e mieæ do mnie zaufania, dlatego ¿e rok temu powiedzia³am mu, ¿e mia³am ch³opaka w 3 klasie gimnazjum a okaza³o siê, ¿e mia³am go w 1 liceum ( by³am z tym ch³opakiem 4 miesi±ce)
Jakie¶ 3tygodnie napisa³ do mnie kolega z klasy z liceum. Popisali¶my ze sob± i on na koniec spytal siê czy ja mam ch³opaka. Napisa³am mu, ¿e mam i dobrze o tym wiedzia³ no i napisa³, ¿e nie wie jak siê ma wykrêciæ z tego pytania. Ja uzna³am ¿e sobie ¿artuje tylko tak i nie poczu³am siê podrywana, natomiast moj T¯ zacz±³ s±dziæ co innego. W dzien kiedy napisal do mnie ten kolega to powiedzialam T¿ ze rozmawialam z kumplem z klasy i pokazalam mu te wiadomosci i zaczela sie klotnia, ¿e on mnie podrywa itp. Potem by³ spokój, ale wczoraj po alkoholu zacza³ mi pisaæ ¿e go boli ¿e go ok³amuje, ¿e nie ma do mnie zaufania i zacz±³ siê rmat kolegi. Napisa³am mu, ¿e przecie¿ nie wiedzia³am, ¿e jestem podrywana chociaz faktycznie to tak wygl±d±³o to on zacz±³ mi pisaæ ze mam nie robiæ z niego g³upka, ¿e on nie jest taki g³upi, ¿e go k³amie, ¿e on nie uwierzy mi , ¿e tak nie my¶lala³am..... Co najlepsze to napisal mi, ¿e tak mog± tylko s±dziæ g³upi ludzie i ¿e on pare razy pomy¶lal ¿e jestem g³upia ale teraz mu to udowodni³am..
Co mam robic? serce mi pêka bo nic z³ego nie chcia³am :l
golabekk97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-16, 12:54   #2
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: Jestem w zwi±zku z niedojrza³ym facetem?

Po pierwsze, Twoja przesz³o¶æ to nie jest jego sprawa. Po drugie, ch³opak nie ma do Ciebie zaufania, które jest jedn± z podstaw zwi±zku. Po trzecie, nikt nie ma prawa nazywaæ Ciê g³upi±. Miej do siebie szacunek i nie pozwalaj sob± pomiataæ.
ginewrona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-16, 14:29   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Jestem w zwi±zku z niedojrza³ym facetem?

Cytat:
Napisane przez golabekk97 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim!
Od wczoraj jestem w zawziêtej k³ótni pomiêdzy mn± a moim ch³opakiem. Mamy po 21 lat, jeste¶my ze sob± rok i 7 msc. Wiadomo, ze w ka¿dym zwi±zku s± te lepsze i gorsze momenty, ale u mnie od pewnego czasu jest tak dobrze jak nigdy nie by³o.
Ale przejdê do sedna. Nie chce tutaj przeczytaæ, ¿e nic z³ego ja nie robiê, tylko prawdy. Je¶li to ja robiê co¶ ¼le to mi to napiszcie prosto z mostu,bo mo¿e ze mn± jest problem a nie z moim partnerem.
No to zaczynam!
A wiêc mój ch³opak uwa¿a ¿e nie mo¿e mieæ do mnie zaufania, dlatego ¿e rok temu powiedzia³am mu, ¿e mia³am ch³opaka w 3 klasie gimnazjum a okaza³o siê, ¿e mia³am go w 1 liceum ( by³am z tym ch³opakiem 4 miesi±ce)
Jakie¶ 3tygodnie napisa³ do mnie kolega z klasy z liceum. Popisali¶my ze sob± i on na koniec spytal siê czy ja mam ch³opaka. Napisa³am mu, ¿e mam i dobrze o tym wiedzia³ no i napisa³, ¿e nie wie jak siê ma wykrêciæ z tego pytania. Ja uzna³am ¿e sobie ¿artuje tylko tak i nie poczu³am siê podrywana, natomiast moj T¯ zacz±³ s±dziæ co innego. W dzien kiedy napisal do mnie ten kolega to powiedzialam T¿ ze rozmawialam z kumplem z klasy i pokazalam mu te wiadomosci i zaczela sie klotnia, ¿e on mnie podrywa itp. Potem by³ spokój, ale wczoraj po alkoholu zacza³ mi pisaæ ¿e go boli ¿e go ok³amuje, ¿e nie ma do mnie zaufania i zacz±³ siê rmat kolegi. Napisa³am mu, ¿e przecie¿ nie wiedzia³am, ¿e jestem podrywana chociaz faktycznie to tak wygl±d±³o to on zacz±³ mi pisaæ ze mam nie robiæ z niego g³upka, ¿e on nie jest taki g³upi, ¿e go k³amie, ¿e on nie uwierzy mi , ¿e tak nie my¶lala³am..... Co najlepsze to napisal mi, ¿e tak mog± tylko s±dziæ g³upi ludzie i ¿e on pare razy pomy¶lal ¿e jestem g³upia ale teraz mu to udowodni³am..
Co mam robic? serce mi pêka bo nic z³ego nie chcia³am :l
Nie rozumiem, po co pokazujesz mu takie rozmowy z koleg±? Czy ty by¶ chcia³a, ¿eby partnerzy twoich znajomych czytali wasze rozmowy?

Kole¶ ma ze sob± problem. I ja bym siê zastanowi³a, czy to kwestia ¿e sam co¶ przeskroba³, czy jest chorobliwie zazdrosny, bo np. ma obni¿on± samoocenê. A ju¿ na pewno zrobi³abym awanturê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-17, 21:06   #4
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 720
Dot.: Jestem w zwi±zku z niedojrza³ym facetem?

Naprawdê masz 21 lat i k³ócicie siê o to, ¿e powiedzia³a¶ ¿e mia³a¶ ch³opaka jak mia³a¶ 15 lat, a mia³a¶ go dopiero rok pó¼niej przez tak krótki czas? Ok³ama³a¶ go wtedy ¶wiadomie czy to zwyk³a pomy³ka?


Mam wra¿enie, ¿e lubisz wzbudzaæ w nim zazdro¶æ. Nie widzê innego wyt³umaczenia dla tego, ¿e powiedzia³a¶ mu o rozmowie z koleg± i pokaza³a¶ wymieniony wiadomo¶ci. Je¶li jest inny powód, to napisz jaki.


O ile facet nie jest gburem, to mo¿e czê¶ciej stawiasz go w sytuacji prowokuj±cej do zazdro¶ci i podejrzliwo¶ci? Poda³a¶ dwie sytuacje, które s± podstaw± konfliktu i obie dotycz± tego samego -jaki¶ facet, który siê krêci³ obok Ciebie.

Mo¿e nie mam racji, ale na pierwszy rzut oka tak to widzê.
elsene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 21:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.