Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 13:22   #1
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443

Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]


Wspólnie z TŻ zdecydowaliśmy - do końca roku znajdziemy mieszkanie Ustaliliśmy budżet. Ustaliliśmy, że rynek pierwotny (wtórny by nas wykończył finansowo, czasowo i nerwowo ). Zaczęliśmy szukać. No i tu zaczynają się schody.

Zauważyłam, że jest kilka "zagłębi" inwestycyjnych, niektóre mnie zaciekawiły, ale każda ma jakiś poważny minus.
Najczęściej słabą infrastrukturę, głośne sąsiedztwo, plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący "wieczną" budowę w okolicy.

Najbardziej interesuje mnie Wola, Bielany, Żoliborz i Praga Południe.

Liczę na opinie wizażanek-warszawianek, które mają za sobą kupno mieszkania, które mieszkają w pobliżu, lub znają inne fajne inwestycje. Gdzie się dobrze mieszka? Gdzie jest cicha i spokojna okolica? Co polecacie? Macie opinie o deweloperach?

Za reklamy typu - zajrzyj na stronę z naszymi ofertami mieszkań, dziękuję, chodzi mi o opinie, nie oferty.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 18:00   #2
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

polecam okolice metra młociny na bielanach - komunikacja na 5+ we wszystkie strony do wyboru metro, tramwaje, autobusy, do metra centrum jedzie się ok 15 minut, tyle samo idzie się do lasu bielańskiego, ładna spokojna zielona okolica, dużo szkół i przedszkoli, niedaleko LIDL, Biedronka, duży Społem i inne mniejsze sklepy - mnie tu jest dobrze
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 18:10   #3
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Ha! To był mój pierwszy wybór Nawet wiosną byliśmy oglądać okolice, zresztą mieszkaliśmy niedaleko (koło m. Stare Bielany). Ale znalazłam w necie info, że obok metra ma powstać galeria, a w miejscu działek przy Naocznickiego biurowce. Słyszałaś coś o tym?

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informac...lat,79241.html
http://bi.gazeta.pl/im/5d/fe/c1/z12713565Q.jpg
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 05:20   #4
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Ha! To był mój pierwszy wybór Nawet wiosną byliśmy oglądać okolice, zresztą mieszkaliśmy niedaleko (koło m. Stare Bielany). Ale znalazłam w necie info, że obok metra ma powstać galeria, a w miejscu działek przy Naocznickiego biurowce. Słyszałaś coś o tym?

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informac...lat,79241.html
http://bi.gazeta.pl/im/5d/fe/c1/z12713565Q.jpg
nie słyszałam, szkoda by było tych ogródków, z tego co wiem jeszcze przy agorze coś się buduje, ale to chyba budynek mieszkalny

PS. Ja z kolei marzę o domku na Starych Bielanach i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się go dorobić ...
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2013-10-04 o 05:22
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:25   #5
aga.fisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 381
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Dobrze Cię rozumiem. Borykam się z tym samym problemem.
Już od pół roku szukam mieszkania. Pomóc może bardzo nie pomogę, ale mogę poradzić na co uważać

a więc na JW CONSTRUCTION - mieszkałam w wynajętych mieszkaniach ich autorstwa i ...masakra. Na wynajem jeszcze ujdzie ale w życiu bym nie kupiła... Niestety oprócz kiepskich rozkładów to jakość pozostawia wiele do życzenia... a wszystko wychodzi dopiero po kupnie....

no i ostatnio słyszałam o DOLCAN (mają m.in. inwestycje na bliskiej Woli)... Oszukują okropnie. Mnie też próbowali,ale się nie dałam...

Sama dalej szukam i jestem załamana....
aga.fisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:31   #6
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Przyjaciółko w załamce, podajmy sobie ręce. Jak mam na coś wydać 7-8 tysi za metr, to niech to będzie coś sensownego, bez skupu metali za płotem, czy rozkopaną drogą przez 15 lat...

O JW słyszałam jeszcze od wykładowców na studiach - prowadzili sprawy przeciwko nim, więc to odpada.

Ogólnie bliska Wola jest fajna, mam nadzieję, że ten przemysł będą sukcesywnie usuwać za miasto. Ale ceny to tam mają przesadzone...

A orientujesz się, jakie są ceny u różnych deweloperów za pakiety wykończenia pod klucz? Ja tylko wiem, że BI mają teraz w cenie mieszkania, a w Budimexie 799 netto pakiet podstawowy.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 17:43   #7
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez aga.fisia Pokaż wiadomość
Dobrze Cię rozumiem. Borykam się z tym samym problemem.
Już od pół roku szukam mieszkania. Pomóc może bardzo nie pomogę, ale mogę poradzić na co uważać

a więc na JW CONSTRUCTION - mieszkałam w wynajętych mieszkaniach ich autorstwa i ...masakra. Na wynajem jeszcze ujdzie ale w życiu bym nie kupiła... Niestety oprócz kiepskich rozkładów to jakość pozostawia wiele do życzenia... a wszystko wychodzi dopiero po kupnie....

no i ostatnio słyszałam o DOLCAN (mają m.in. inwestycje na bliskiej Woli)... Oszukują okropnie. Mnie też próbowali,ale się nie dałam...

Sama dalej szukam i jestem załamana....
JW Construction faktycznie tez wynajmowałam i mieszkania są średnio ciut tańsze więc jakość do ceny

A jak DOLCAN próbował oszukac ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 23:50   #8
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość

Zauważyłam, że jest kilka "zagłębi" inwestycyjnych, niektóre mnie zaciekawiły, ale każda ma jakiś poważny minus.
Najczęściej słabą infrastrukturę, głośne sąsiedztwo, plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący "wieczną" budowę w okolicy.
Najbardziej interesuje mnie Wola, Bielany, Żoliborz i Praga Południe.
Wiem, że nieszczególnie pomogę i pocieszę, ale niestety takie uroki nowego budownictwa. Dotyczy to zwłaszcza inwestycji w bardziej przystępnych przeciętnemu człowiekowi cenach oraz miejscach, które wymieniłaś. Buduje się tam gdzie jest miejsce i tam, gdzie grunty są tańsze.

Aha, z dodatkowych rad: jeśli już się na coś zdecydujecie, weź pod uwagę czy dana inwestycja będzie budowana etapami. Jeśli tak- jakimi i w którym zostanie oddane Wasze potencjalne mieszkanie. Często okazuje się, że ludzie wprowadzający się w pierwszej turze, mają plac budowy na terenie osiedla, niemal pod samym oknem przez kolejne 2-3 lata.
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 18:22   #9
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Właśnie jestem po targach i wizytach w kilku biurach sprzedaży i chyba nic z wcześniej typowanych nie wchodzi w grę. Zastanawiam się nad przeproszeniem się z rynkiem wtórnym. Jednak bardziej zależy mi na spokojnej, zielonej okolicy, ze stałą zabudową.

A co do tych cen, to nie wiem, czy takie przystępne Cena m2 w "najsłabszej" inwestycji na Odolanach, taka sama jak na Starym Żoliborzu czy Sadach.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 11:26   #10
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Nie wiem czemu na początku skreśliłaś rynek wtórny.
Mieszkanie deweloperskie też trzeba wykończyć, a to wiąże się z użeraniem się z fachowcami wszelkiej maści, tak samo jak przy remoncie. Rynek wtórnym to nie tylko wielka płyta

Mnie do nowych osiedli zniechęca bliskość budynków. Patrząc przez okno widzisz, co sąsiad w sąsiednim bloku robi. To nie jest fajne.
Plus etapowość inwestycji i plac budowy pod domem.

Z lokalizcji które wymieniłaś, skreśliłabym Pragę Południe.
A pozostałe są ok, ale nie całe dzielnice. Zrób sobie wycieczkę, pochodź po okolicy. Gwarantuję że i na Żoliborzu i na Woli znajdziesz urocze miejsca, w których się zakochasz i gdzie będziesz chciała mieszkać i okropne, gdzie za dopłatą nie zgodziłabyś się mieszkać.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 22:02   #11
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu na początku skreśliłaś rynek wtórny.
ja swoje mieszkanko kupiłam właśnie na rynku wtórnym. Mieszkam na Bielanach mam obok las i jeziora, pełną infrastrukturę a w okna nie zagląda mi żaden sąsiad. Poza tym nie muszę się martwić, że moje ściany zaczną pękać jak blok będzie osiadał bo to jest niestety nieuniknione w nowych inwestycjach. Serio warto się zastanowić nad zakupem mieszkania na rynku wtórnym bo obecnie ofert jest bardzo dużo i ceny atrakcyjne
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 22:09   #12
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Mieszkasz gdzieś w okolicach Gwieździstej/Podleśnej?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 17:38   #13
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Mieszkasz gdzieś w okolicach Gwieździstej/Podleśnej?
TAK! mam to szczęście, że mieszkam na Klaudyny i naprawdę gorąco polecam innym moje osiedle!
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 20:51   #14
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu na początku skreśliłaś rynek wtórny.
Mieszkanie deweloperskie też trzeba wykończyć, a to wiąże się z użeraniem się z fachowcami wszelkiej maści, tak samo jak przy remoncie. Rynek wtórnym to nie tylko wielka płyta

Mnie do nowych osiedli zniechęca bliskość budynków. Patrząc przez okno widzisz, co sąsiad w sąsiednim bloku robi. To nie jest fajne.
Plus etapowość inwestycji i plac budowy pod domem.
Przy niektórych nowych inwestycjach, gdzie upycha się blok obok bloku nie zostawiając miejsca na infrastrukturę osiedlową stare budownictwo wygląda atrakcyjniej. Dawne osiedla są zaplanowane z głową, z miejscem na zieleń, plac zabaw, sklepy, szkoły itd. Do tego są lepiej skomunikowane z centrum, niż zwykle peryferyjne nowe osiedla. Nie dotyczy to tylko Warszawy, bo podobnie jest w każdym większym mieście.
Jedyny minus części mieszkań z wielkiej płyty to mało funkcjonalny układ pomieszczeń, bywa, że maleńkie pokoje i kuchnia, ale to czasem da się zmienić.
Z drugiej strony czasem lepszy taki układ, niż kuchnia z kanapą na 16-20 m2 "salonu".

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-10-15 o 20:52
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 09:20   #15
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Nowe bloki często są tak upchane blisko siebie i z okna widać dokładnie jakie meble mają sąsiedzi w bloku naprzeciwko i jaki program tv akurat oglądają. Czasami rozkłady też są dziwne, np. w JW Construction drugi pokój może być tak wąski, że po wstawieniu tapczanu zostaje może z 10 cm po bokach. Ta firma ma zresztą najgorsze opinie co do jakości.
Wola to jedna z moich ulubionych dzielnic, ale jeśli planujecie dzieci, to lepiej coś bardziej na peryferiach, gdzie jest spokojniej.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2013-10-17 o 09:36
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 23:44   #16
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Dużo mieszkań obejrzałam przez cały ten rok, w końcu kupiłam (prawie - lada dzień). Ale na serio mam wrazenie że poznałam większąść inwestycji, ich wady i zalety. Więc jak ktoś ma pytania-chętnie odpowiem.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 23:45   #17
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Pochwal się, gdzie kupiłaś?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 19:04   #18
kasiaw_111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Kupiłaś mieszkanie od dewelopera czy używane? czemu nie skorzystałaś z MdM?

Ja z mężem czekamy na oferty kredytów hipotecznych od banków i też zamierzamy kupić swoje M.. mam nadzieje, ze znajdziemy jakieś mieszkanko, które będzie mieścić się w limitach MdM. Myślałam o Białołęce..

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-01-20 o 20:35 Powód: usuniecie linku reklamowego
kasiaw_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 10:47   #19
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Co myślicie o mieszkaniu na Tarchominie (Świderska)?
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 18:45   #20
obsydian
Przyczajenie
 
Avatar obsydian
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Co myślicie o mieszkaniu na Tarchominie (Świderska)?
Zależy pod jakim względem. Jest to najbardziej zagospodarowana część Białołęki, są sklepy, apteki itd dobra komunikacja miejska jak na tak odległą część Warszawy, nie ma praktycznie korków, jest spokojnie, blisko Wisła i lasy, sporo zieleni.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaw_111 Pokaż wiadomość
Kupiłaś mieszkanie od dewelopera czy używane? czemu nie skorzystałaś z MdM?

Ja z mężem czekamy na oferty kredytów hipotecznych od banków i też zamierzamy kupić swoje M.. mam nadzieje, ze znajdziemy jakieś mieszkanko, które będzie mieścić się w limitach MdM. Myślałam o Białołęce..
Najlepiej stara część, Tarchomin, Nowodwory ze względu na bardzo dobrą komunikację miejską. Nie proponuję super nowych osiedli powstających niedaleko Modlińskiej właśnie ze względu na słaby dojazd do innych dzielnic, korki (mnóstwo ludzi dojeżdża z Jabłonny, Legionowa, Chotomowa i nawet dalej).
obsydian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 18:47   #21
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

A macie jakieś opinie o inwestycjach na Żoliborzu Przemysłowym? Chodzi o okolice Krasińskiego, Przasnyskiej, Powązkowskiej.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 04:34   #22
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Co myślicie o mieszkaniu na Tarchominie (Świderska)?
teren zalewowy ? wiem, wiem, że wiekszośc Warszawy to teren zalewowy, ale mieszkałam w okolicy jakis czas w trakcie tej wielkiej fali i szczerze mówiąc stresa miałam.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 07:09   #23
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
teren zalewowy ? wiem, wiem, że wiekszośc Warszawy to teren zalewowy, ale mieszkałam w okolicy jakis czas w trakcie tej wielkiej fali i szczerze mówiąc stresa miałam.
Już nieaktualne Ostatecznie kupiłam mieszkanie w super cenie tuż przy PKP Toruńska.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 22:13   #24
Zielona_Porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Zielona_Porzeczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Już nieaktualne Ostatecznie kupiłam mieszkanie w super cenie tuż przy PKP Toruńska.
Rynek wtórny czy nówka sztuka?
Zielona_Porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 07:00   #25
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez Zielona_Porzeczka Pokaż wiadomość
Rynek wtórny czy nówka sztuka?
Wtórny
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 10:14   #26
malinka483
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Po poszukiwaniach i wyborze dzielnicy/mieszkania polecam przeczytać ten artykuł kupujemy mieszkanie. Warto wiedzieć co nas czeka, jakie formalności, księgi wieczyste i tego typu sprawy.
malinka483 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 08:18   #27
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

W ubiegłym roku przeprowadziliśmy się do Radzymina, na osiedle Akacjowa Aleja. Nie wiem jakiej wielkości mieszkania szukacie, ale nasze 55 metrów w Wawie kosztowało prawie 170 tysięcy więcej - na osiedlu o podobnym standardzie. Jak dla mnie to zdecydowana przesada.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 16:14   #28
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Hej. Ja również szykuję się do kupna mieszkania w Warszawie. Czy możecie mi napisać w jakiej dzielnicy warto jest się rozerzeć? Zastanawiałam się nad WIlanowem bo zależy mi na dobrym dojeździe do centrum oraz na tym aby były place zabaw oraz sklepy. Spodobała mi się inwestycja na Teodorowicza. Czyli mieszkania Zora Wilanów.Może ktos z Was również interesuje się tą dzielnicą? Jak opinie na temat miejsca?
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 21:57   #29
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Cytat:
Napisane przez ramona28 Pokaż wiadomość
Hej. Ja również szykuję się do kupna mieszkania w Warszawie. Czy możecie mi napisać w jakiej dzielnicy warto jest się rozerzeć? Zastanawiałam się nad WIlanowem bo zależy mi na dobrym dojeździe do centrum oraz na tym aby były place zabaw oraz sklepy. Spodobała mi się inwestycja na Teodorowicza. Czyli mieszkania Zora Wilanów.Może ktos z Was również interesuje się tą dzielnicą? Jak opinie na temat miejsca?
Osiedle postawione na bagnie. Jeśli chodzi o technikę budowy to okej, niemniej dla zdrowia wciąż fatalnie. Zapłacisz tylko za miejscówkę, czyli modny obecnie Wilanów.
Obejrzyj sobie inwestycję Port Praski albo nowe osiedle przy metrze Słodowiec (Słodowiec City).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 21:13   #30
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Chce kupić mieszkanie, ale gdzie? [W-wa]

Hej,
Ja również rozglądam się powoli za mieszkaniem w stolicy. Szukam inwestycji, sprawdzam co oferują, jednak chyba mam za duże wymagania. A może źle szukam? Zależy mi na nowym mieszkaniu 2-pokojowym na ostatnim pietrze i, co ważne, żeby okna nie wychodziły na ulicę. No i nie Białołęka, raczej lewa strona Warszawy, ewentualnie Praga. Czy spotkałyście się z takimi cudami? jakieś inwestycje widziałyście spełniające te kryteria?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-25 16:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.