OPI Gelcolor - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 15:44   #31
klaudia2515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

najgorsze jest to że znów zamówiłam lakiery z tej samej strony zanim wypróbowałam ten jeden ;/ głupota moja nie zna granic. reklamacji nie uznają przynajmniej tak jest na stronie i kasa poszła w błoto. czytałam dziś sporo na temat marszczenia się lakierów i znalazłam tylko przyczynę właśnie zbyt grubej warstwy co jest nie możliwe bo dwa pazurki zrobiłam kolorem A grape affair reszte tym GGG dla porównania . ten ciemny fiolet wyszedł slicznie a ten pastelowy tak jak pisałam.. może ktoś też się z tym spotkał?
klaudia2515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 08:20   #32
elaoreo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: OPI Gelcolor

Spotkałam się z takim marszczeniem lakieru - w moim przypadku tak się zachowuje kolor Taupe-Less Beach z kolekcji Brazil.
Niestety, nie potrafię dojść, jaka jest przyczyna. Najdziwniejsze jest to, że nie marszczy się na każdym paznokciu i nie u każdej klientki, ale jednak...
elaoreo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 10:54   #33
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Przepiękny kobalt z nowej kolekcji Nordic O.P.I "Do you have this color in Stockholm"Oczywiście gel color, lakier jest bardziej fioletowy niestety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10013654_868549696491024_9183926097071642004_n.jpg (87,6 KB, 85 załadowań)
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 19:01   #34
Adorot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: OPI Gelcolor

Jeśli chodzi o PASTELE-prawie wszystkie kolorki były niedopracowane(nie susza się dobrze). Tylko bardzo płaska płytka w miarę się sprawdza, przy ładnej płytce nie suszą się przy wale paznokciowym. Kolor Taupe-Less Beach myślę, że to tylko kwestia zbyt zbyt grubej warstwy przy nakładaniu. U mnie sprawdza się technika nakładania mega cienkich warstw ( wtedy maluję 3 nawet 4 razy -te ciężkie kolorki). Jaśniutki kryjący róż, Mod About You taki mam.

Edytowane przez Adorot
Czas edycji: 2014-10-18 o 19:11
Adorot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 22:51   #35
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Adorot Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o PASTELE-prawie wszystkie kolorki były niedopracowane(nie susza się dobrze). Tylko bardzo płaska płytka w miarę się sprawdza, przy ładnej płytce nie suszą się przy wale paznokciowym. Kolor Taupe-Less Beach myślę, że to tylko kwestia zbyt zbyt grubej warstwy przy nakładaniu. U mnie sprawdza się technika nakładania mega cienkich warstw ( wtedy maluję 3 nawet 4 razy -te ciężkie kolorki). Jaśniutki kryjący róż, Mod About You taki mam.

To prawda, moja kosmetyczka ostatnio mi mowila, ze cała kolekcja pastelowy utwardza sie TYLKO w lampach OPI i oni cała kolekcje zwracali. Szkoda, bo wydają sie fajne kolory, a taka z nimi lipa . Ja z taupless beach nie mam zadnych problemow, fajny kolor


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 10:02   #36
Adorot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: OPI Gelcolor

Ja mam lampę OPI i nie suszyła PASTELI Problemy wcześniej z pojedynczymi kolorkami w kolekcjach już się pojawiały. Pomimo to na OPI i tak będę pracowac
Adorot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:27   #37
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Nie pamiętam niestety jaki kolor dokładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0382.jpg (85,6 KB, 85 załadowań)
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 10:24   #38
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Szkoda, ze nie pamietasz- szukam kryjacego, delikatnego różu na manicure slubny ... Myslalam, ze bedzie to I theodora you, ale on przebija i widac jasna cześc paznokcia :P.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 11:40   #39
klaudia2515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

dzięki za rady w takim razie pasteli więcej nie zamówie.. a szkoda bo piękne są. rozmawiając ze sprzedawcą powiedział mi że OPi nie ma "wpadek" ,a tu jednak. Polecam kolor Russian Navy piękny granat

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Przepiękny kobalt z nowej kolekcji Nordic O.P.I "Do you have this color in Stockholm"Oczywiście gel color, lakier jest bardziej fioletowy niestety.
piękny <3
klaudia2515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 11:43   #40
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Ja sie dzisiaj skusze na Miami Beetroot . Bordo nie jest moim kolorem, ale jesień juz, to moze dobra okazja, zeby go w końcu użyć .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 16:18   #41
nitrogliceryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: OPI Gelcolor

Witam,
czy miała któraś z was problem z bazą? Moja po kilku użyciach ma dziwną konsystencję, nie jest tak lejąca jak pozostałe lakiery i top coat. Nie mam możliwości pokrycia paznokcia cienką warstwą bo baza się na nim ciągnie coś na zasadzie starego lub zasychającego lakieru do paznokci. Myślałam,że może przez nieuwagę naraziłam ja na działanie lampy, więc kupiłam następną, ale ona też po kilku otwarciach zrobiła się taka ciągnąca. Daje się nałożyć na paznokieć tylko gruba warstwą i nie można po niej przejechać pędzelkiem kolejny raz bo zaczyna się ciągnąć i powierzchnia staje się nierówna.
Horror jakiś
nitrogliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 09:04   #42
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Standard niestety. Radzę wymienić bazę z OPI na Gelisha i trwałość mani większa i dużo, dużo lepiej się nakłada. Z bazy OPI robi się glut po krótkim czasie, z resztą to samo tyczy się baz i top coatów do lakierów niestety.
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 15:50   #43
nitrogliceryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Standard niestety. Radzę wymienić bazę z OPI na Gelisha i trwałość mani większa i dużo, dużo lepiej się nakłada. Z bazy OPI robi się glut po krótkim czasie, z resztą to samo tyczy się baz i top coatów do lakierów niestety.



Bardzo dziękuję za radę
Własnie zamawiam
nitrogliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 18:14   #44
Linda9009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: OPI Gelcolor

możecie zdradzic gdzie kupujecie opi gelcolor? ja mam niestety problem z kolorem you're so vanilla z kolekcji coca cola... Używam bazy i topu z schellaca i zastanawiam się czy w tym upatrywać przyczyny ważenia się koloru z opi gel color czy też możliwe, że kupiłam przeterminowany produkt? będę wdzięczna za polecenie sprawdzonego sklepu/ sprzedawcy
Linda9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:12   #45
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Nie pamiętam niestety jaki kolor dokładnie
wygląda na bubble bath

a co do wadliwości OPI, to niestety dziewczyny, ale muszę Was zmartwić, że kupowanie na zagranicznych stronach czy allegro niestety nie daje Wam gwarancji nabycia po 1 produktu oryginalnego, a po 2 niewadliwego. Jedynym dystrybutorem OPI w Polsce jest Beauty In i tak naprawdę tylko wtedy macie gwarancję, że będzie ok, a w razie co jest możliwość reklamacji. Poza tym często bywa tak, że dystrybutor nie wpuszcza na polski rynek danej kolekcji czy wybranych gelcolor z kolekcji, ponieważ po przetestowaniu okazują się wadliwe (taki, OPI też się to zdarza), natomiast ne ebay'u, alegro itp produkty się pojawiają, Wy zafascynowane, że coś jest jednak dostępne kupujecie to, później okazuje się, że to jedna wielka kicha i dochodzicie do wniosków, że to szajs za wielkie pieniądze, a bo to się nie utwardza, marszczy czy rozlewa moim zdaniem to bardzo krzywdzące dla marki opinie, tym bardziej, że wiem, że akurat kolory o których wspominacie były albo wycofane albo klienci byli informowani, że utwardzają się tylko w lampie OPI
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.

Edytowane przez lighthead
Czas edycji: 2014-12-04 o 22:20 Powód: dopisanie wątku
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:56   #46
iluzjana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: OPI Gelcolor

a czy RUSSIAN NAVY jest metaliczny (z brokatem)?
bo szukam koloru ciemny granat, ale bez brokatu ani nie metalicznego
iluzjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:46   #47
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez lighthead Pokaż wiadomość
wygląda na bubble bath
Bubble bath nie jest czasem bardziej nude/beż? mi to na I theodora you całkiem wygląda .
Co do granatu się nie wypowiem- niestety żadnego nie mam i nie miałam z żadnym styczności
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 11:43   #48
klaudia2515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez iluzjana Pokaż wiadomość
a czy RUSSIAN NAVY jest metaliczny (z brokatem)?
bo szukam koloru ciemny granat, ale bez brokatu ani nie metalicznego
niestety RN jest ze świecącymi drobinkami ale bardzo mikroskopijnymi
klaudia2515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 18:50   #49
nitrogliceryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez klaudia2515 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Kupiłam kilka lakierów opi gelcolor. wszystkie są ok super się trzymają, kolor jest intensywny ale z jednym mam problem. Jest to lakier w kolorze gargantuan green grape . Wszystko robie tak jak trzeba, lecz po wyjęciu ręki z lampy lakier jest bardzo pofałdowany i nie da się nic z tym już zrobić... ;/ pierwszy raz coś takiego widzę. wypróbowałam go na kilku osobach i u każdej jest to samo. pomyślałam że może to zbyt grube warstwy ale nawet po cieniutkiej lakier się marszczy.. o co chodzi. myślę że może być stary lub wadliwy bo ciężko się maluję i widać prześwity, kolor nie jest równy, poza tym bardzo szybko spływa z paznokcia. dla mnie to szok bo lakier był nieotwierany przeze mnie wcześniej ,a przechowywany w szafce bez dostępu swiatła;/ czy któraś tez tak miała? reszta lakierów bez zarzutu. zamawiam je ze strony internetowej i "ponoć" zapewniają oryginalność produktu oraz pewną gwarancję...yhy...;/


Mam ten sam problem z lakierem GGG i z kilkoma innymi.
Nawet przy bardzo cieniutkiej warstwie lakier układa się nierówno (marszczy) i spływa
I mam wrażenie ,że długie potrząsanie przed użyciem w tym przypadku jeszcze bardziej potęguje ten problem.
Na pewno mam oryginalne bo kupuję tylko u dystrybutora i utwardzam w lampie OPI. Napisałam więc do nich wiadomość w tej sprawie, mam nadzieję ,że uznają reklamację bo problem dotyczy tylko kilku kolorów i na 100% nie ma w tym mojej winy.
nitrogliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 18:31   #50
klaudia2515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

mam już 2 takie, oprócz tego o którym pisałam uważajcie na kolor z serii coca cola you're so vain-illa ładny kryjacy nude. może mniej się marszczy(ale jednak) , spływa , a brzegi ile razy bym nie domalowywała robią się bardzo nierówne po utwardzeniu. Po prostu więcej nie kupie tych jasnych kolorów, a szkoda mi bardzo. Przy takiej cenie lakierów wpadki są dla mnie zbyt kosztowne..wydaje mi się ze do lampy UV jedynym gwarantem są te o ciemnej pigmentacji-wszystkie bez zarzutu, trwałość zaskakująca. eh.. Póki co wracam do hybryd Semilaca.

Edytowane przez klaudia2515
Czas edycji: 2014-12-11 o 18:38
klaudia2515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 12:17   #51
nitrogliceryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: OPI Gelcolor

W moim przypadku są to : ALPINE SNOW (biały), FUNNY BUNNY (biały perłowy), NO ROOM FOR THE BLUES (pastelowy niebieski), TAUPE-LESS BEACH , DON'T BOSSA NOVA ME ARROUND ( nude), I JUST CAN'T COPE-ACCABANA (żółty) i wspomniany już GGG (pastelowy zielony).
Żółty to po prostu tragedia, nie dość,że się marszczy to 4-5 cieniutkich warstw i wciąż przebija
Szału nie ma też z neonowymi , ładne kolorki ,ale wolałabym żeby były bardziej kryjące.
nitrogliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 08:42   #52
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez nitrogliceryna Pokaż wiadomość
W moim przypadku są to : ALPINE SNOW (biały), FUNNY BUNNY (biały perłowy), NO ROOM FOR THE BLUES (pastelowy niebieski), TAUPE-LESS BEACH , DON'T BOSSA NOVA ME ARROUND ( nude), I JUST CAN'T COPE-ACCABANA (żółty) i wspomniany już GGG (pastelowy zielony).
Żółty to po prostu tragedia, nie dość,że się marszczy to 4-5 cieniutkich warstw i wciąż przebija
Szału nie ma też z neonowymi , ładne kolorki ,ale wolałabym żeby były bardziej kryjące.
neony trzeba kłaść na białą bazę np z alpine snow

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez iluzjana Pokaż wiadomość
a czy RUSSIAN NAVY jest metaliczny (z brokatem)?
bo szukam koloru ciemny granat, ale bez brokatu ani nie metalicznego
RN jest przepiękny! ale jeśli ma być bez drobinek to może road house blues (GC T32), eurso euro (GC e72) albo keeping suzi at bay (gc f57)??
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.

Edytowane przez lighthead
Czas edycji: 2014-12-15 o 08:42
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 10:39   #53
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Lighthead, widze ze znasz sie dobrze na kolorach, a czy mozesz mi polecić jakis kolor pudrowy roz, dobrze kryjący, ale wciaz delikatny? Mam I theodora you, jest ok, choc wolałabym nieco badziej kryjący
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:05   #54
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Lighthead, widze ze znasz sie dobrze na kolorach, a czy mozesz mi polecić jakis kolor pudrowy roz, dobrze kryjący, ale wciaz delikatny? Mam I theodora you, jest ok, choc wolałabym nieco badziej kryjący
pudrowy, piękny i kryjący jest mod about you (gcb56) pamiętaj tylko, że to gelcolor pochodzący z kolekcji pastelowej, więc istnieje ryzyko, że jeśli spróbujesz utwardzić w innej lampie niż opi, to się nie uda

ps. jeśli mod about you to nie kolor o jaki Ci chodzi, daj znać, spróbuję zaproponować coś innego
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 10:43   #55
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez lighthead Pokaż wiadomość
pudrowy, piękny i kryjący jest mod about you (gcb56) pamiętaj tylko, że to gelcolor pochodzący z kolekcji pastelowej, więc istnieje ryzyko, że jeśli spróbujesz utwardzić w innej lampie niż opi, to się nie uda

ps. jeśli mod about you to nie kolor o jaki Ci chodzi, daj znać, spróbuję zaproponować coś innego

Wyglada super, ale wlasnie troche boje sie tej kolekcji pastelowej. Miałam ten niebiesko/ mietowy, jakas masakra z nim mi sie działa, pełno prześwitów, oddałam. Zamówiłam ten zielony i podobnie, lepiej niz z tym pierwszym, ale tez srednio zadowolona jestem. Lampe mam najzwyklejsza UV, robie tylko sobie hybrydy (ew Mamie badz siostrze) stad nie widzi mi sie wydawanie takiej kasy na lampe OPI . A taki kolor, badz podobny, ale z normalnej kolorowki gelcolor mogłabys polecić?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 11:12   #56
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: OPI Gelcolor

Mod about you jest i pastelowy i nie. Są 2 kolory o tej samej nazwie w dwóch seriach - pastelowej i normalnej
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 08:53   #57
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Mod about you jest i pastelowy i nie. Są 2 kolory o tej samej nazwie w dwóch seriach - pastelowej i normalnej

Pastelowej serii nie bardzo lubie, miałam ten jakby miętowo niebieski- prześwitywal, same problemy z nim miałam. Teraz mam ten zielonawy- lepszy, ale niewiele. A Mod about you ze zwykłej kolekcji to tez taki delikatny, kryjący, pastelowy roz?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:16   #58
Jusia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: OPI Gelcolor

Witam,
mam pytanie dot. lampy -jaką zastosować do GELCOLOR OPI? Kupiłam lampę UV 36W - zwykłą tunelówkę, czy jest odpowiednia do utwardzenia GELCOLOR Opi? Czy jest za słaba? Czytałam, że wystarczy dłużej potrzymać paznokcie tj. 2min. Czy to się sprawdza? Czy lepiej zainwestować w LED?
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za wskazówki.

Pozdrawiam,
Justyna
Jusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 12:23   #59
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Jusia1987 Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie dot. lampy -jaką zastosować do GELCOLOR OPI? Kupiłam lampę UV 36W - zwykłą tunelówkę, czy jest odpowiednia do utwardzenia GELCOLOR Opi? Czy jest za słaba? Czytałam, że wystarczy dłużej potrzymać paznokcie tj. 2min. Czy to się sprawdza? Czy lepiej zainwestować w LED?
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za wskazówki.

Pozdrawiam,
Justyna
Ja mam najzwyklejsza UV 36W i jest ok. Przeważnie trzymam około 2 minut, ale początkowo trzymałam po 30s i też było ok. Aczkolwiek ponoć jest kilka konkretnych kolorów OPI, które tylko w LED z OPI się utwardzają (ja mam 9 kolorów i raczej nie widzę, żebym miała taki problem).
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 16:28   #60
klaudia2515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: OPI Gelcolor

Cytat:
Napisane przez Jusia1987 Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie dot. lampy -jaką zastosować do GELCOLOR OPI? Kupiłam lampę UV 36W - zwykłą tunelówkę, czy jest odpowiednia do utwardzenia GELCOLOR Opi? Czy jest za słaba? Czytałam, że wystarczy dłużej potrzymać paznokcie tj. 2min. Czy to się sprawdza? Czy lepiej zainwestować w LED?
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za wskazówki.

Pozdrawiam,
Justyna
Na stronie OPI jest napisane ze Gelcolor mozna jak najbardziej mozna utwardzac za pomoca lampy UV. Baza 60 s kolor 120 top 180 s
klaudia2515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 13:55:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.