Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-04, 23:29   #2191
makrelina
Raczkowanie
 
Avatar makrelina
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Maryland
Wiadomości: 65
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Dziekuje
__________________
[CENTER]
makrelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 18:35   #2192
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć. Nie mogę sobie za nic w świecie przypomnieć jak nazywa się instruktorka fitness (blondynka), która robiła krótkie mordercze treningi .Z tego co pamiętam chyba Rosjanka lub Ukrainka która zamieszkała w USA.
Może ktoś pomoże??
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 11:08   #2193
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Cześć. Nie mogę sobie za nic w świecie przypomnieć jak nazywa się instruktorka fitness (blondynka), która robiła krótkie mordercze treningi .Z tego co pamiętam chyba Rosjanka lub Ukrainka która zamieszkała w USA.
Może ktoś pomoże??
Zuzka Light?

https://zuzkalight.com/
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 11:07   #2194
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cześć,
może ktoś ćwiczy z pomocą gum? Już jakiś czas temu na Instagramie trafiłam na profil Alicji Janowicz, zastanawiam się nad kupnem jej gum. Chciałabym najpierw podpytać czy ktoś już ma jakieś rozeznanie w tym temacie i czy poleca.


Bieganie odpada bo nie lubię, na siłownie nie mam z kim iść a sama nie pójdę
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 23:06   #2195
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Dziewczyny, a czy ktoras z Was cwiczy z Ania Lewandowska?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 18:21   #2196
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kto dzisiaj ćwiczył i co? cz. VI

Jak doszłyście do jazdy na rowerze przez godzinę? ja na stacjonarnym nie wyrabiam. Jest sens ćwiczyć 15min? Zresztą chyba od czegoś trzeba zacząć. I w końcu dojdę do tej godziny. Nie?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 18:43   #2197
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Kto dzisiaj ćwiczył i co? cz. VI

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Jak doszłyście do jazdy na rowerze przez godzinę? ja na stacjonarnym nie wyrabiam. Jest sens ćwiczyć 15min? Zresztą chyba od czegoś trzeba zacząć. I w końcu dojdę do tej godziny. Nie?
Ale nie wyrabiasz, bo jest tak ciężko fizycznie czy nudno? Też jeżdżę na stacjonarnym, biorę czytnik w dłoń i tak kręcę godzinę czytając A moja pierwsza jazda trwała 30 minut. Tak, myślę, że stopniowo zwiększając czas dojdziesz do godziny. Sama planuję w tym tygodniu zwiększyć czas jazdy do 70 minut.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 19:05   #2198
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kto dzisiaj ćwiczył i co? cz. VI

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Ale nie wyrabiasz, bo jest tak ciężko fizycznie czy nudno? Też jeżdżę na stacjonarnym, biorę czytnik w dłoń i tak kręcę godzinę czytając A moja pierwsza jazda trwała 30 minut. Tak, myślę, że stopniowo zwiększając czas dojdziesz do godziny. Sama planuję w tym tygodniu zwiększyć czas jazdy do 70 minut.
Cięzko fixzycznie, szybko jestem strasznie zlana potem i to jest niemiłe. I tyłek mnie boli. Wolę co godzinę jeździć po 10min niz raz a dłużej.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 19:53   #2199
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Kto dzisiaj ćwiczył i co? cz. VI

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Cięzko fixzycznie, szybko jestem strasznie zlana potem i to jest niemiłe. I tyłek mnie boli. Wolę co godzinę jeździć po 10min niz raz a dłużej.
Jak się pocisz to dobrze A jakim tempem jedziesz? Może obciążenie zmień?
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 20:01   #2200
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kto dzisiaj ćwiczył i co? cz. VI

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Jak się pocisz to dobrze A jakim tempem jedziesz? Może obciążenie zmień?
Obciążenie na 4 (jesli to coś Wam mówi), tempo jakieś 27km/h. I przejechałam 10km. Około 20min. Bo ja bardziej zawsze patrzyłam na km. Nie że zwiększam czas jazdy do 30min. Tylko zwiększam jazdę o 5km.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 20:59   #2201
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Kto dzisiaj ćwiczył i co? cz. VI

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Obciążenie na 4 (jesli to coś Wam mówi), tempo jakieś 27km/h. I przejechałam 10km. Około 20min. Bo ja bardziej zawsze patrzyłam na km. Nie że zwiększam czas jazdy do 30min. Tylko zwiększam jazdę o 5km.
To może spróbuj zmienić obciążenie, bo jak na moje to takie już cięższe. Ja akurat jeżdżę na 2, i dziś mi coś przeskoczyło w rowerze, więc przeleciałam po każdym obciążeniu. No i 4 to już wyraźna różnica niż 2.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 12:30   #2202
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kto dzisiaj ćwiczył i co? cz. VI

Przeniosłam do odpowiedniego tematu.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 14:14   #2203
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
To może spróbuj zmienić obciążenie, bo jak na moje to takie już cięższe. Ja akurat jeżdżę na 2, i dziś mi coś przeskoczyło w rowerze, więc przeleciałam po każdym obciążeniu. No i 4 to już wyraźna różnica niż 2.
To chyba mamy jakieś zupełnie inne rowery - ja na 1 czy 2jce mam prawie że zerowy opór. Teraz jezdzę na piątce i jakoś dalej mi mało. A ile w ogóle tych stopni u Ciebie jest? U mnie jest 1-8.
Tyle widzę wątków, gdzie się wylicza jakieś parametry, kcal, dostosowuje dietę, jakieś cardio itd. Czy można bez tego? Nie chce mi się w to bawić. Ja chcę po prostu MŻ i WR.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 15:05   #2204
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
To chyba mamy jakieś zupełnie inne rowery - ja na 1 czy 2jce mam prawie że zerowy opór. Teraz jezdzę na piątce i jakoś dalej mi mało. A ile w ogóle tych stopni u Ciebie jest? U mnie jest 1-8.
Tyle widzę wątków, gdzie się wylicza jakieś parametry, kcal, dostosowuje dietę, jakieś cardio itd. Czy można bez tego? Nie chce mi się w to bawić. Ja chcę po prostu MŻ i WR.
No to nie wiem, ja tam czuję różnicę między 1 a 2. A stopni jest u mnie 8

Ja tam żadnej diety nie mam. Ograniczam trochę słodkości i fast foody, ale widzę, że sporo mi dała jazda 4, czasami 5 razy w tygodniu po godzinie. Brzuch mi się spłaszczył, a właśnie na płaskim brzuchu najbardziej mi zależy.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 19:09   #2205
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
No to nie wiem, ja tam czuję różnicę między 1 a 2. A stopni jest u mnie 8

Ja tam żadnej diety nie mam. Ograniczam trochę słodkości i fast foody, ale widzę, że sporo mi dała jazda 4, czasami 5 razy w tygodniu po godzinie. Brzuch mi się spłaszczył, a właśnie na płaskim brzuchu najbardziej mi zależy.
No ja na razie codziennie po pól h. I stopniowo zwiększam. I też coś tam mniej jem. Nie wiem, czy wagowo jest różnica (waga zepsuta) ale czuję się lepiej.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 15:10   #2206
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Odchudzam się i chodzę na zajęcia grupowe w fitness clubie (godzinne, mieszane cardio/siłowe na całe ciało. jak na moją aktualną kondycję odczuwam je jako b. intensywne i ledwo żyję pod koniec)


chodzę 3 razy w tygodniu (nie codziennie), ale mam karnet open, dużo wolnego czasu i myślę, czy by nie zwiększyć ilości do 4-5h/tydzień, ale zastanawiam się, czy to nie będzie za dużo (bo mięśnie nie będą nadążały z regeneracją)?


Nie biorę żadnych supli i nie mam żadnej ściśle wyliczonej diety poza tym, że pilnuję co jem i ograniczam cukry i śmieciowe produkty
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 20:27   #2207
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Co powinnam jeść jeśli zaczęłam dość intensywnie ćwiczyć i czuję zmęczone mięśnie i wypadają włosy? Polećcie mi proszę jakąś odżywkę do kobiet jeśli w ogóle taka jest
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 21:56   #2208
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Odchudzam się i chodzę na zajęcia grupowe w fitness clubie (godzinne, mieszane cardio/siłowe na całe ciało. jak na moją aktualną kondycję odczuwam je jako b. intensywne i ledwo żyję pod koniec)


chodzę 3 razy w tygodniu (nie codziennie), ale mam karnet open, dużo wolnego czasu i myślę, czy by nie zwiększyć ilości do 4-5h/tydzień, ale zastanawiam się, czy to nie będzie za dużo (bo mięśnie nie będą nadążały z regeneracją)?


Nie biorę żadnych supli i nie mam żadnej ściśle wyliczonej diety poza tym, że pilnuję co jem i ograniczam cukry i śmieciowe produkty

Wiesz co wszystko zalezy od tego jak ulozony jest program treningowy i jakie miesnie sa angazowane podczas jednego treningu. Mysle, ze jak chcesz wiecej czasu poswiecic na trening, to warto byloby ulozyc jakis sensowy program treningowy.



Ja wczesniej cwiczylam w systemie 3 x w tygodniu po godzinie. Od jakiegos miesiaca zmienilam program i cwicze 6 x w tygodniu, ale treningi nie trwaja juz godzine tylko od 25 minut do 40 minut. I ten program jest ulozony tak, ze jednego dnia mam np. abs, drugiego cardio, trzeciego nogi, czwartego posladki itd. Wiec mysle, ze jak sobie dobrze to ulozysz to miesnie beda mialy czas na regeneracje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 00:17   #2209
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Czy istnieje na forum watek o odzywaniu w ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 14:01   #2210
martawysocka_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Post Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Ja szukam opinii użytkowniczek o preparatach z tej strony https://bole-kosci.pl/lek-bol-nog-ranking-produktow/
Dostałam tego linka od koleżanki, bo ciągle marudziłam na ból nóg (chyba mam początki reumatyzmu )
Może któraś z szanownych użytkowniczek miała styczność z którymś z tych preparatów i jest w stanie polecić lub odradzić?



No i witam serdecznie na forum, mam nadzieję, że mój pierwszy post zostanie dobrze odebrany
martawysocka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 02:11   #2211
Krysia_345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Polecicie dziewczyny jakieś filmiki na youtubie z Yoga?
Krysia_345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 08:42   #2212
robertkarucki
Przyczajenie
 
Avatar robertkarucki
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 19
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Czy ktos probowal diety ketogenicznej na odchudzanie?
robertkarucki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 23:18   #2213
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez robertkarucki Pokaż wiadomość
Czy ktoś probowal diety ketogenicznej na odchudzanie?

Moim zdaniem:

Keto mocno ogranicza jadłospis i to ciągłe podliczanie kcal i składników odżywczych jest męczące psychicznie. Jak masz do zrzucenia tylko kilka kg i zależy Ci koniecznie na keto, to czemu nie....


Ale ja na redukcję będę zawsze polecać klasyczną 100% skuteczną dietę MŻ + ruch Po co sobie komplikować życie...


Jeśli doprowadziłeś się do nadwagi/otyłości to znaczy, że jadłeś za dużo i/lub źle. Na początek odstaw/ogranicz (na tyle, na ile jesteś w stanie) słodycze, słodkie napoje, smażone żarcie, jasne pieczywo i zacznij się ruszać (choćby gotowe zestawy ćwiczeń z Youtube, albo spacery). Jeśli jakimś cudem nie przyniesie to efektów, to dopiero wtedy kombinuj z keto, czy innymi cudactwami....


(chyba, że nadwaga wynika z jakiejś choroby, ale wtedy chyba zapytałbyś się specjalisty, a nie radził na wizażu)
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 18:29   #2214
ester_28
Przyczajenie
 
Avatar ester_28
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 18
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cześć dziewczyny Jestem tu nowa i nie bardzo wiem, gdzie dodać te pytanie. Ostatnio postanowiłam lepiej się odżywiać i zacząć liczyć kalorie. Trochę to trudne jak się tak wszystko przelicza, może macie jakieś sprawdzone aplikacje, które mają już gotowe produkty z obliczonymi kaloriami i wyliczy mi moje zapotrzebowanie kaloryczne?
__________________
Piękno jest w każdej z nas
ester_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 18:34   #2215
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez ester_28 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem tu nowa i nie bardzo wiem, gdzie dodać te pytanie. Ostatnio postanowiłam lepiej się odżywiać i zacząć liczyć kalorie. Trochę to trudne jak się tak wszystko przelicza, może macie jakieś sprawdzone aplikacje, które mają już gotowe produkty z obliczonymi kaloriami i wyliczy mi moje zapotrzebowanie kaloryczne?
Fitatu Od kilku dni też liczę kalorie z tą właśnie aplikacją
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 15:42   #2216
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Dziewczyny, czy to jest jeszcze 'normalne' i jaki może być powód różnicy aż do 3 kg między pomiarem wagi rano i wieczorem? Zawsze u mnie ot była spora różnica, ale żeby aż taka... trochę mnie to podłamuje bo jestem na redukcji i sama już kurczę nie wiem, ile faktycznie ważę i czy odnoszęâ˜☠zamierzony efekt czy nie

Czy to może być kombinacja intensywnych treningów rano, spacerów 7-10 km w ciagu dnia, upału i picia hektolitrów płynów? Plus ostatnich kombinacji z letroxem (znowu mi się tarczyca trochę 'rozjechała')

Edytowane przez f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71
Czas edycji: 2020-07-06 o 15:44
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 16:22   #2217
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

[1=f0e6aaecebf45b744a169ee 59d849c3c50d2539b_60d902f 215d71;87981067]Dziewczyny, czy to jest jeszcze 'normalne' i jaki może być powód różnicy aż do 3 kg między pomiarem wagi rano i wieczorem? Zawsze u mnie ot była spora różnica, ale żeby aż taka... trochę mnie to podłamuje bo jestem na redukcji i sama już kurczę nie wiem, ile faktycznie ważę i czy odnoszęâ�zamierzony efekt czy nie

Czy to może być kombinacja intensywnych treningów rano, spacerów 7-10 km w ciagu dnia, upału i picia hektolitrów płynów? Plus ostatnich kombinacji z letroxem (znowu mi się tarczyca trochę 'rozjechała') [/QUOTE]Mi dietetyk powiedziała, że może się wahać nawet do 5kg, także...

(Ale to nie tłuszcz, tylko woda.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 17:27   #2218
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mi dietetyk powiedziała, że może się wahać nawet do 5kg, także...

(Ale to nie tłuszcz, tylko woda.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff, uspokoiłaś mnie trochę mi też☠dietetyk tak mówi i wiem, że to nie tłuszcz, ale kurczę no, sam fakt, że aż☠tyle tego zbieram, zwłaszcza jak się łączy z zaparciami i bólem brzucha jest po prostu okropny, rano smukła gazela a wieczorem bańka
f0e6aaecebf45b744a169ee59d849c3c50d2539b_60d902f215d71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 21:14   #2219
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Cześć

Czy zareklamowanie akcji charytatywnej, polegającej na przygotowaniu do maratonu i zbieraniu wpłat dla fundacji, jest zgodne z regulaminem na wizażu? Mogę to zrobić w wątku biegowym? Mam stronę na Facebooku, instagram oraz link do zrzutki.
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 21:24   #2220
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Dosłownie połknęłam książki Pauliny Świst, polecicie coś podobnego?

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karllii Pokaż wiadomość
Dosłownie połknęłam książki Pauliny Świst, polecicie coś podobnego?

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Przepraszam pomyliłam wątki

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
karllii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.