❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-27, 17:36   #1531
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Jesiennie w parku Coraz bliżej zima
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Alez mi humor poprawiłyście tymi slicznymi zdjęciam jesieni

U mnie tez juz park sie przemienia

Pięknie


Ja dzisiaj sobie zrobiłam małą przejażdżkę po malowniczym sąsiedztwie, jest cudownie nastrojowo

Ja lubię taką mglistą jesień


Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Tak w ogóle to uważam, że perfumy /świece /ciasta z cynamonem, szafranem, kardamonem są bardzo świąteczne i gdybym była profesjonalnym doradcą zapachowym, to doradzałabym kobietom w perfumerii szukać coś z serii "spicy", jest też taka na Fragrantice. Ja nazywam cynamon, szafran, kardamon sypkim złotem wśród zapachów i też kocham te nuty na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zdecydowanie. Zapach przypraw korzennych w całym domu robi klimat oraz poprawia nastrój, ja do tego jeszcze dorzucam skórki pomarańczowe na grzejnik. Zapach cytrusów to dla mnie święta z dzieciństwa gdy do paczek z prezentami rodzice zawsze wrzucali mandarynki
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 18:33   #1532
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

My wynajęlismy prawnika dla mojego faceta, żeby nie musiał nigdzie wyjeżdżać i zobaczymy jak to będzie - oboje od początku jesteśmy przeciwni Putlerowi, pomagamy ludziom z Ukrainy i on wolałby nawet więzienie niż bratobójcza wojnę, szczególnie że ma wielu bliskich także na Ukrainie... No zobaczymy co to będzie, jeden prawnik jest pełnomocnikiem a tak naprawdę sprawę poprowadzi aż czterech od spraw cudzoziemców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 18:42   #1533
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Spotkałam wczoraj koniki
Bardzo ładne te ozdoby kiedyś jak byłam jeszcze kaszojadem byliśmy z rodzicami na Święta na północy Włoch, chyba Cortina, i tam były sklepy pełne takich drewnianych koni i świątecznych mydełek zapakowanych w bardzo fantazyjne papierki ze scenami Bożego Narodzenia (teraz czasami sprowadza takie w listopadzie TK Maxx). A w Oriflame szykują się jakieś zimowe perfumy z szafranem Good as Gold.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 19:17   #1534
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Snowdrop to obywatele RU przebywający za granicą też mogą zostać powołani? Kurcze mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.

Ja dzisiaj dla odmiany wielogodzinny atak lęku rozpoczety atakiem paniki i nie wiem o co mi chodzi Już wzięłam dodatkowe tabletki bo mam dosyć.

Przyszły dyniaki z Sinsay. Muszę popatrzec, czy jest jeszcze dla nich miejsce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dyniaczki.jpg (89,9 KB, 79 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 19:34   #1535
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

On już dostał wezwanie, ale mówi że nawet jakby go zmusili na front jakimś szantażem, to przy pierwszej akcji rzuca broń i odda się do ukraińskiego więzienia, ani jednego strzału za Putina (też bym tak zrobiła, niech stara dziadyga przestanie się ukrywać, bierze broń białą i sam idzie walczyć jeden na jednego. Z założenia nie przepadam za starszymi facetami i nigdy nie umawiałam się z kimś starszym, a szczególnie takimi, powinien ktoś pomóc mu odejść...).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

*dostał wezwanie, bo jest po szkole wojskowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Co więcej, jego koledzy z północy, też młodzi wykształceni faceci z dużych miast w Rosji, z dobrych rodzin w większości ani myślą umierać za wojny Putina. Myślę, że to w końcu zamknie się jakimś dużym buntem /przewrotem w tym kraju, nie inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 19:52   #1536
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Snowdrop trzymam kciuki

Oby dobrze się to skończyło i Putlera piekło pochłonęło.


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dla odmiany wielogodzinny atak lęku rozpoczety atakiem paniki i nie wiem o co mi chodzi Już wzięłam dodatkowe tabletki bo mam dosyć.

O mamu, jak ja Cię rozumiem, to napięcie jest mega wyczerpujące aż chce się płakać(nerwica lękowa plus epizody depresyjne, obecnie staram się funkcjonować bez leków)

Dzisiaj znowu mam napięcie oraz wszelkie dolegliwości somatyczne na tle nerwowym, chociaż staram się myśleć, że to było napięcie przed wizytą u dentysty(dzisiaj był ostatnia i mam już wyleczone ząbki ) plus nawrót zatok, które często powodują u mnie zawroty głowy, no i nadal czekam na nowe okulary. Na pocieszenie idę jutro kupić sobie jasny sweter, już z myślą o zimie, bo brakuje mi takiego. Kocham swetry oraz sweterki

Trzymaj się i bądź dzielna, jesteśmy z Tobą
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 05:52   #1537
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Sernik z cynamonem kocham twarożek z cynamonem, tzn. generalnie nie powinnam jeść nabiału, bo mi nie służy na kałdun i na cerę, ale dla twarogu z cynamonem czasem robię wyjątek. Dzisiaj u nas ponuro i deszczowo, od rana wykonałam dużo pracy, palę świece Crisp Campfire Apples i już powoli myślę co komu na Święta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Dembi to nasze Szmaragdowe czy inne miejsce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


Tak w ogóle to uważam, że perfumy /świece /ciasta z cynamonem, szafranem, kardamonem są bardzo świąteczne i gdybym była profesjonalnym doradcą zapachowym, to doradzałabym kobietom w perfumerii szukać coś z serii "spicy", jest też taka na Fragrantice. Ja nazywam cynamon, szafran, kardamon sypkim złotem wśród zapachów i też kocham te nuty na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moj lokalny park przy ulicy Chopina

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
My wynajęlismy prawnika dla mojego faceta, żeby nie musiał nigdzie wyjeżdżać i zobaczymy jak to będzie - oboje od początku jesteśmy przeciwni Putlerowi, pomagamy ludziom z Ukrainy i on wolałby nawet więzienie niż bratobójcza wojnę, szczególnie że ma wielu bliskich także na Ukrainie... No zobaczymy co to będzie, jeden prawnik jest pełnomocnikiem a tak naprawdę sprawę poprowadzi aż czterech od spraw cudzoziemców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki oby sie udalo

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Snowdrop to obywatele RU przebywający za granicą też mogą zostać powołani? Kurcze mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.

Ja dzisiaj dla odmiany wielogodzinny atak lęku rozpoczety atakiem paniki i nie wiem o co mi chodzi Już wzięłam dodatkowe tabletki bo mam dosyć.

Przyszły dyniaki z Sinsay. Muszę popatrzec, czy jest jeszcze dla nich miejsce.
Ładne

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
On już dostał wezwanie, ale mówi że nawet jakby go zmusili na front jakimś szantażem, to przy pierwszej akcji rzuca broń i odda się do ukraińskiego więzienia, ani jednego strzału za Putina (też bym tak zrobiła, niech stara dziadyga przestanie się ukrywać, bierze broń białą i sam idzie walczyć jeden na jednego. Z założenia nie przepadam za starszymi facetami i nigdy nie umawiałam się z kimś starszym, a szczególnie takimi, powinien ktoś pomóc mu odejść...).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

*dostał wezwanie, bo jest po szkole wojskowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Co więcej, jego koledzy z północy, też młodzi wykształceni faceci z dużych miast w Rosji, z dobrych rodzin w większości ani myślą umierać za wojny Putina. Myślę, że to w końcu zamknie się jakimś dużym buntem /przewrotem w tym kraju, nie inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, ile jeszcze Rosjanie wytrzymaja ???? Czemu oni juz wojny domowej nie zrobia i nie obala calego ich rzadu ?????!!!
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-28, 06:54   #1538
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Do tej pory ich wódz brał ludzi z jakichś odległych Mongo-stanów, chłopów, zapłacił parę groszy i szli na wojnę. Teraz wyciągnął łapy po młodych ludzi z dużych miast zachodniej Rosji, przeszkolonych wojskowo, z dobrymi perspektywami na przyszłość, którzy nawet za duże pieniądze nie będą chcieli brać w tym udziału, więc różnie może to się skończyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 07:36   #1539
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Miroku dziękuję Ci Mam w domu 3 rodzaje leków przeciwlękowych (hydroxyzyna, buspiron, propranolol) plus dwa, ktore mają między innymi takie działanie (medikinet, trazodon). A nawet jakies resztki z grupy Z i benzdo się uchowały. Z lękiem żyje od 6rż. Teraz mam psa z lękiem separacyjnym, akurat też lektorat z psychiatrii, może dowiem sie czegoś nowego i chłopak ma wytyczne do tych samych leków co ja. Póki co zaczęliśmy od najsłabszego, czyli hydroxyzyny i nie zadziałała. Teraz mam prikaz buspiron codziennie plus benzo na wyjscia (o ile benzo nie zadziałają odwrotnie, pobudzajaco, bo mogą na psa tak działać ) i dopiero wtedy trening behawioralny, jak zwierzak jest wyciszony. Już sąsiedzi dwa razy byli z powodu hałasu, co z kolei na mój stan nie pomaga. Gratuluję ukończenie leczenia. Ja niedługo zaczynam, ale nie boję się już dentysty. Mam praktycznie w każdym zębie plombę, a teraz czekają mnie cztery reendo - lubię to, bo smyra w kości Zresztą medycznie jestem przyzwyczajona do rewelacji typu "podejrzenie guza przysadki" itp Mam za sobą kilka operacji na to i tamto, a pobytów w szpitalu z 15. Wiszą nade mną dwie operacje, ale odwlekam, bo nie znoszę szpitali i stanu w dniu po narkozie. Do tego jakbym miała iśc na stół to jeszcze, a tu jakieś biopsje na żywca

Snowdrop czytałam, że 261tys mężczyzn wyjechało z kraju, na granicy z Gruzją kolejki na 3-4 dni stania, a teraz poblokowali loty dla facetów. Ale nie wiem jak to jest u nich do końca w kraju z nastrojami, tzn na ile jest szeroko zakrojona propaganda jak u nas TVPiS i RM, że wczesniej było wiele osób popierających wojnę. Tzn takie były narracje. Wiem też, że propaganda opłacała influencerki do popierania wojny, a teraz poborów. Ty masz info z pierwszej ręki, ja tylko z internetu. Bardzo chętnie się dowiem jak to jest w rzeczywistości. Trzymam kciuki za rewolucję w tym kraju

Oddaję pomarańczowe dynie. Kolor na żywo jest mocno ceglasty, zbyt dużo w nim czerni, zbyt zgaszony do tych glamourowych, złotych ogonków. To mi nijak nie pasuje do mieszkania. Białe zostają, są cudne.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-09-28 o 07:42
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 15:42   #1540
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Miroku dziękuję Ci Mam w domu 3 rodzaje leków przeciwlękowych (hydroxyzyna, buspiron, propranolol) plus dwa, ktore mają między innymi takie działanie (medikinet, trazodon). A nawet jakies resztki z grupy Z i benzdo się uchowały. Z lękiem żyje od 6rż. Teraz mam psa z lękiem separacyjnym, akurat też lektorat z psychiatrii, może dowiem sie czegoś nowego i chłopak ma wytyczne do tych samych leków co ja. Póki co zaczęliśmy od najsłabszego, czyli hydroxyzyny i nie zadziałała. Teraz mam prikaz buspiron codziennie plus benzo na wyjscia (o ile benzo nie zadziałają odwrotnie, pobudzajaco, bo mogą na psa tak działać ) i dopiero wtedy trening behawioralny, jak zwierzak jest wyciszony. Już sąsiedzi dwa razy byli z powodu hałasu, co z kolei na mój stan nie pomaga. Gratuluję ukończenie leczenia. Ja niedługo zaczynam, ale nie boję się już dentysty. Mam praktycznie w każdym zębie plombę, a teraz czekają mnie cztery reendo - lubię to, bo smyra w kości Zresztą medycznie jestem przyzwyczajona do rewelacji typu "podejrzenie guza przysadki" itp Mam za sobą kilka operacji na to i tamto, a pobytów w szpitalu z 15. Wiszą nade mną dwie operacje, ale odwlekam, bo nie znoszę szpitali i stanu w dniu po narkozie. Do tego jakbym miała iśc na stół to jeszcze, a tu jakieś biopsje na żywca

Snowdrop czytałam, że 261tys mężczyzn wyjechało z kraju, na granicy z Gruzją kolejki na 3-4 dni stania, a teraz poblokowali loty dla facetów. Ale nie wiem jak to jest u nich do końca w kraju z nastrojami, tzn na ile jest szeroko zakrojona propaganda jak u nas TVPiS i RM, że wczesniej było wiele osób popierających wojnę. Tzn takie były narracje. Wiem też, że propaganda opłacała influencerki do popierania wojny, a teraz poborów. Ty masz info z pierwszej ręki, ja tylko z internetu. Bardzo chętnie się dowiem jak to jest w rzeczywistości. Trzymam kciuki za rewolucję w tym kraju

Oddaję pomarańczowe dynie. Kolor na żywo jest mocno ceglasty, zbyt dużo w nim czerni, zbyt zgaszony do tych glamourowych, złotych ogonków. To mi nijak nie pasuje do mieszkania. Białe zostają, są cudne.
Musiałaś mieć straszne dzieciństwo, że już od tak dawna zmierzasz się z problemami. Strasznie Ci współczuję. Mam nadzieję, że wszystko w Twoim życiu się poukłada i będzie tylko lepiej.

Śliczne te dynie. Na zdjęciu te pomarańczowe nie wyglądają tak ceglasto.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 16:33   #1541
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Musiałaś mieć straszne dzieciństwo, że już od tak dawna zmierzasz się z problemami. Strasznie Ci współczuję. Mam nadzieję, że wszystko w Twoim życiu się poukłada i będzie tylko lepiej.

Śliczne te dynie. Na zdjęciu te pomarańczowe nie wyglądają tak ceglasto.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

Dziekuję To jest bardzo miarodajne okreslenie, bo każdego dnia nie wiedziałam, czy polecą pięści, czy bede obrzydliwymi slowami doprowadzona do placzu, czy mix obu powyższych i ile razy od rana do wieczora dostanę taką atrakcję oraz czy będą latały ciężkie przedmioty w moją stronę. Dzisiaj zresztą dostałam zyczenia urodzinowe od tego rodzica w klimacie "czego sobie zyczy ode mnie w zwiazku z moimi urodzinami"

Chyba tu lepiej oddany jest kolor dyń, ale nadal uwazam, że są bardziej wyprane i ciemniejsze jeszcze: https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.n...bg&oe=633A539C
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-28, 16:58   #1542
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tymczasem w Aldi... czekoladowe mikołaje i inne świąteczne słodycze.
No, nieco się zdziwiłam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 18:08   #1543
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziekuję To jest bardzo miarodajne okreslenie, bo każdego dnia nie wiedziałam, czy polecą pięści, czy bede obrzydliwymi slowami doprowadzona do placzu, czy mix obu powyższych i ile razy od rana do wieczora dostanę taką atrakcję oraz czy będą latały ciężkie przedmioty w moją stronę. Dzisiaj zresztą dostałam zyczenia urodzinowe od tego rodzica w klimacie "czego sobie zyczy ode mnie w zwiazku z moimi urodzinami"

Chyba tu lepiej oddany jest kolor dyń, ale nadal uwazam, że są bardziej wyprane i ciemniejsze jeszcze: https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.n...bg&oe=633A539C
Pani Robot współczuje przeżyć rodzinnych i zdrowotnych. Czy Ty dasz radę pracować przy tych wszystkich problemach ze zdrowiem?

Ja miałam robić bukiet z bawełny i pampasów oraz coś tam na halloween pokupować i oczywiście lipa, bo się pochorowałam i jestem uziemiona.

Kto podpowie, w którym sklepie mogłam widzieć te pampasy? Nie mogę sobie przypomnieć. Wiem, że bawełna w pepco ale gdzie były te nieszczęsne pampasy....

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Tymczasem w Aldi... czekoladowe mikołaje i inne świąteczne słodycze.
No, nieco się zdziwiłam.
A czym? Że wcześnie? Ja pierwsze świąteczne rzeczy widziałam końcem sierpnia i początkiem września tak że to już właściwie późno tak to teraz wygląda.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 18:24   #1544
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziekuję To jest bardzo miarodajne okreslenie, bo każdego dnia nie wiedziałam, czy polecą pięści, czy bede obrzydliwymi slowami doprowadzona do placzu, czy mix obu powyższych i ile razy od rana do wieczora dostanę taką atrakcję oraz czy będą latały ciężkie przedmioty w moją stronę. Dzisiaj zresztą dostałam zyczenia urodzinowe od tego rodzica w klimacie "czego sobie zyczy ode mnie w zwiazku z moimi urodzinami"

Chyba tu lepiej oddany jest kolor dyń, ale nadal uwazam, że są bardziej wyprane i ciemniejsze jeszcze: https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.n...bg&oe=633A539C
Nawet nie potrafię sobie wyobrazić przez co musiałaś przejść I to jeszcze od najbliższej, najbardziej zaufanej osoby, jaką w dzieciństwie powinien być rodzic. Ja chyba bym nie potrafiła z tym rodzicem utrzymywać kontaktu w dorosłym życiu. Mam nadzieję, że dałaś radę to wszystko przerobić i zrozumieć u terapeuty, żeby teraz nie żyć w cieniu tych wydarzeń. Życzę już spotkania samych dobrych ludzi na swojej drodze.

No na tych nowych zdjęciach faktycznie ten kolor taki trochę bardziej przybrudzony się wydaje. Mimo wszystko są bardzo ładne, ale raczej do innego wystroju wnętrza.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 18:48   #1545
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Strasznie mi przykro przez co musiałaś przejść Pani Robot, naprawdę moi rodzice też nie byli idealni, bo oboje mają bardzo porywcze i awanturnicze charaktery, nie wiem które bardziej awanturne (ojciec to jeszcze pracowników szanuje, ale klienta nieraz potrafi wywalić za fraki za drzwi ot tak, matka mu w tym wtóruje, nieraz to tak się darli dwa piętra niżej, że musiałam policję wezwać, żeby przestali). Taka bogata patologia, tak to się chyba nazywa my dostawałysmy ochrzan za każdą czwórkę zamiast piątki, za tusz na rzęsach, za spóźnienie parę minut... Ja niestety od lat jestem na lekach na nerwicę, siostry są pewne siebie ale też widzę jak wieloletnie awantury wpłynęły na ich znerwicowanie, żadna nie jest stabilna emocjonalnie. Odliczam tylko dni do wyprowadzki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 18:52   #1546
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziekuję To jest bardzo miarodajne okreslenie, bo każdego dnia nie wiedziałam, czy polecą pięści, czy bede obrzydliwymi slowami doprowadzona do placzu, czy mix obu powyższych i ile razy od rana do wieczora dostanę taką atrakcję oraz czy będą latały ciężkie przedmioty w moją stronę. Dzisiaj zresztą dostałam zyczenia urodzinowe od tego rodzica w klimacie "czego sobie zyczy ode mnie w zwiazku z moimi urodzinami"

Chyba tu lepiej oddany jest kolor dyń, ale nadal uwazam, że są bardziej wyprane i ciemniejsze jeszcze: https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.n...bg&oe=633A539C


Jesteś dzielna dziewczyna



Musi być Ci mega ciężko Ja na szczęście dałam radę bez bezno, ale polekowe uszkodzenie wątroby daje o sobie znać i wciąż mnie boli fakt, że tak już zostanie. Dlatego staram się obecnie pracować nad sobą tak by żyć bez leków. Różnie bywa, ale trzymam to jakoś, najgorsze są napady paniki w pracy.

Ja jestem psychicznie krzywdzona przez jednego z rodziców, dzisiaj znowu poszło i zostałam zwyzywana od najgorszych głupich i wszystkiego mi się odechciało*. Ale też uczę się, że będąc dorosłą muszę wyznaczać granice i żyć swoim życiem, bo jeśli będę w tym tkwić to tylko będę pokazywać, że daję się szantażować emocjonalnie. Może i jest ciężko, ale jakieś światełko staram się widzieć, dużo pomaga mi mój obecny chłopak, którego ten rodzic bardzo nie akceptuje i chce zniszczyć naszą relację(nie pasuje mu odległość kilkuset km).

Ja tez przerabiam wykrywanie u siebie wszystkich chorób świata, teraz jestem na etapie szukania choroby dla mojego kłucia w płucach. W następnym tygodniu oznaczę sobie kilka hormonów oraz krzepliwość, staram się zamieniać lęk przed chorobami w motywację do badań oraz dbania o siebie.





*ale mam jeszcze resztki motywacji by poszukać lakieru w kolorze brokatowej zieleni w klimacie świątecznym, zachciało mi się bardzo tego koloru na paznokciach
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 19:02   #1547
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja najbardziej żałuję mojej najmłodszej siostry, bo ona siedzi z tymi psychopatami w domu, średnia już ma swoje mieszkanie, więc może się odizolować. Ojcu nieraz mówię, po co ty czy twoi koledzy jesteście w pierwszej ławce w kościele i dajecie grubą kasę księdzu na budowę, skoro później potrafi na ulicy nagle wysiąść z auta i iść do kogoś z awantura w niewybrednych słowach, bo mu zajechał drogę... Ja też jestem wierząca i to całkowicie kłóci się z chrześcijańskimi wartościami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Policja na moich rodziców nie działa, parę minut jest spokój i zaraz któreś znowu zaczyna zaczepki. Najpierw do siebie, a jak nie ma małżonka, to do dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 21:45   #1548
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W weekend chciałabym upiec rodzeństwu jakieś świąteczne rogaliki, takie z białą czekoladą i żurawiną lub innymi czerwonymi owocami. Już jest zimno, ponuro,ciemno od 20, czas na takie uprzyjemniacze najtrudniejszego okresu w roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 23:20   #1549
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja najbardziej żałuję mojej najmłodszej siostry, bo ona siedzi z tymi psychopatami w domu, średnia już ma swoje mieszkanie, więc może się odizolować. Ojcu nieraz mówię, po co ty czy twoi koledzy jesteście w pierwszej ławce w kościele i dajecie grubą kasę księdzu na budowę, skoro później potrafi na ulicy nagle wysiąść z auta i iść do kogoś z awantura w niewybrednych słowach, bo mu zajechał drogę... Ja też jestem wierząca i to całkowicie kłóci się z chrześcijańskimi wartościami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Policja na moich rodziców nie działa, parę minut jest spokój i zaraz któreś znowu zaczyna zaczepki. Najpierw do siebie, a jak nie ma małżonka, to do dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To są Ci sami rodzice, o których w innym wątku miałaś jak to dobrze żyją, jak pracujesz w rodzinnej firmie, mama jaka szczęśliwa, ojciec zapracował na wszystko i wam pomaga itd itp. A tu nazywasz ich psychopatami?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-29, 00:07   #1550
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89364868]To są Ci sami rodzice, o których w innym wątku miałaś jak to dobrze żyją, jak pracujesz w rodzinnej firmie, mama jaka szczęśliwa, ojciec zapracował na wszystko i wam pomaga itd itp. A tu nazywasz ich psychopatami?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Nie powinnam się tłumaczyć, ale skoro już tak pilnie śledzisz i wyciągasz informacje z innych wątków to prawda, ojciec nigdy nie znęcal się nad rodziną, oboje mocno nam pomogli finansowo i generalnie jeśli ktoś kogoś mocniej wyprowadza z równowagi to matka jego, bo ma bardziej zaczepny charakterek. Niestety oboje są też bardzo porywczy i kłótliwi, starali się jako rodzice wiele nam zapewnić (w tym pracę) ale awantury w domu wiele zepsuły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Z psychopatami to przesada, przypomniałam sobie w tamtym momencie wiele złych rzeczy i w złości tak określiłam, nie uważam ich za takich - po prostu bardzo gwałtowni ludzie. W sumie czasem to się przydaje, bo np. jeżeli jakiś typ nam się naprzykrza jak mój były to ojciec go szybko ustawi do pionu a matka poprawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 21:01   #1551
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89364868]To są Ci sami rodzice, o których w innym wątku miałaś jak to dobrze żyją, jak pracujesz w rodzinnej firmie, mama jaka szczęśliwa, ojciec zapracował na wszystko i wam pomaga itd itp. A tu nazywasz ich psychopatami?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Wiesz co, to są w opór trudne emocje i zagmatwane relacje. Niezależnie od wieku marzymy o fajnych rodzicach, chyba najbardziej ci, którzy ich nie mieli. Gratuluję i zazdroszczę tym, którzy potrafili odpuścić i się całkowicie odciąć, ale właśnie wiele z nas jest tak rozdarta, bo cieszy każda namiastka zdrowej relacji, ochłap, który się co jakiś czas dostanie. Paradoksalnie dzieci, nad którymi się znęcano są... mocniej przywiązane. Gdyby nie taka ruletka, odcięcie od toksycznych rodziców byłoby o wiele prostsze, ale to jak współuzależnienie przy alkoholiku w domu.

Był ostatnio taki fajny mem:
"Pracowała/em 20h na dobę, żeby moje dzieci miały wszystko"
"No nie ziomek, jak nie było Cię nigdy w domu, to zdecydowanie nie dała/eś dzieciom wszystkiego".

Co do mojego funkcjonowania, to od 4 tygodni jest o wiele lepiej (od czasu diagnozy ADD i leków w końcu mam energię i sypiam w nocy, a nie w dzień), ale uziemił mnie chorujący pies póki co Nie mogę, dopóki nie przepracujemy lęku separacyjnego wypuszczać się na dłużej, bo sąsiedzi uraczeni jego piskami mnie wymeldują. Dziś już nikt nie przyszedł, zamknęłam go w salonie, dałam trochę zajęć lizaniowych. Musze kupić lickmatę, kamerę wi-fi, matę węchową, bo nasza stara sparciała, więcej zabawek typu Kong, klatkę kennelową...


Badyle bawełniane sa w Pepco i chyba owies mi mignął oraz dmuszek, a pampasy w Action Małe i duże.

Snowdrop bardzo mi przykro. Tacy rodzice czesto rządzą własnie poprzez finanse. U mnie było podobnie. Najpierw zrobić ze swojego dziecka kogos nie dajacego sobie rady w zyciu, a pozniej machać przed nosem banknotami, które dostaną jak się dostosują. To zawsze władza i często jedyny sposob troski jaki uznaja i znaja, bedac swiecie przekonani, ze moga sobie korone za to zalozyc.

Mnie powoli przechodzi lęk. Wiem, że jak gnida łapie, to mam 3 dni z głowy, bo odpuszcza powolutku. Może jutro już będzie dobrze. Dziś był lekki, wczoraj silniejszy, przedwczoraj z silnymi atakami.


Bursztynoweoczy pewnych zmian, ktore zaszly, gdy mozg dziecka sie jeszcze rozwijał nie usuniemy. Także bywa roznie niestety. Im rodzic dalej i mniej kontaktu - tym ze mną lepiej.

Miroku trzymam kciuki za Twoją rzeczywistośc bez leków i zminimalizowanie kontaktu z tym rodzicem gdy tylko bedzie to mozliwe. Wzięłam z Ciebie przyklad i dzis poszłam do dentysty zacząć leczenie. W poczekalni mnie telepało, w domu przed wyjsciem ból brzucha, więc w ogóle juz myslałam, że nie dotrę, ale na fotelu - cacy, wiercenie nie zrobiło żadnego wrażenia. Ufam mojej stomatolożce bardzo. Chodze tam z 7-8 lat i nigdy nie sprawiła mi najmniejszego bólu. Nawet zastrzyki daje powoli i do mnie gada wtedy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 22:08   #1552
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

No niestety, dokładnie tak to jest. Ja już nauczyłam się sobie z tym radzić, ale moja najmłodsza siostra ma takie stany jak Ty, ataki paniki czy napady lęku i tak myślę, że jak ogarnę moją chatę to często będę ją zabierać, żeby siedziała tam, niech trochę odpocznie od całego hałasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 22:17   #1553
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wiesz co, to są w opór trudne emocje i zagmatwane relacje. Niezależnie od wieku marzymy o fajnych rodzicach, chyba najbardziej ci, którzy ich nie mieli. Gratuluję i zazdroszczę tym, którzy potrafili odpuścić i się całkowicie odciąć, ale właśnie wiele z nas jest tak rozdarta, bo cieszy każda namiastka zdrowej relacji, ochłap, który się co jakiś czas dostanie. Paradoksalnie dzieci, nad którymi się znęcano są... mocniej przywiązane. Gdyby nie taka ruletka, odcięcie od toksycznych rodziców byłoby o wiele prostsze, ale to jak współuzależnienie przy alkoholiku w domu.

Był ostatnio taki fajny mem:
"Pracowała/em 20h na dobę, żeby moje dzieci miały wszystko"
"No nie ziomek, jak nie było Cię nigdy w domu, to zdecydowanie nie dała/eś dzieciom wszystkiego".

Co do mojego funkcjonowania, to od 4 tygodni jest o wiele lepiej (od czasu diagnozy ADD i leków w końcu mam energię i sypiam w nocy, a nie w dzień), ale uziemił mnie chorujący pies póki co Nie mogę, dopóki nie przepracujemy lęku separacyjnego wypuszczać się na dłużej, bo sąsiedzi uraczeni jego piskami mnie wymeldują. Dziś już nikt nie przyszedł, zamknęłam go w salonie, dałam trochę zajęć lizaniowych. Musze kupić lickmatę, kamerę wi-fi, matę węchową, bo nasza stara sparciała, więcej zabawek typu Kong, klatkę kennelową...


Badyle bawełniane sa w Pepco i chyba owies mi mignął oraz dmuszek, a pampasy w Action Małe i duże.

Snowdrop bardzo mi przykro. Tacy rodzice czesto rządzą własnie poprzez finanse. U mnie było podobnie. Najpierw zrobić ze swojego dziecka kogos nie dajacego sobie rady w zyciu, a pozniej machać przed nosem banknotami, które dostaną jak się dostosują. To zawsze władza i często jedyny sposob troski jaki uznaja i znaja, bedac swiecie przekonani, ze moga sobie korone za to zalozyc.

Mnie powoli przechodzi lęk. Wiem, że jak gnida łapie, to mam 3 dni z głowy, bo odpuszcza powolutku. Może jutro już będzie dobrze. Dziś był lekki, wczoraj silniejszy, przedwczoraj z silnymi atakami.


Bursztynoweoczy pewnych zmian, ktore zaszly, gdy mozg dziecka sie jeszcze rozwijał nie usuniemy. Także bywa roznie niestety. Im rodzic dalej i mniej kontaktu - tym ze mną lepiej.

Miroku trzymam kciuki za Twoją rzeczywistośc bez leków i zminimalizowanie kontaktu z tym rodzicem gdy tylko bedzie to mozliwe. Wzięłam z Ciebie przyklad i dzis poszłam do dentysty zacząć leczenie. W poczekalni mnie telepało, w domu przed wyjsciem ból brzucha, więc w ogóle juz myslałam, że nie dotrę, ale na fotelu - cacy, wiercenie nie zrobiło żadnego wrażenia. Ufam mojej stomatolożce bardzo. Chodze tam z 7-8 lat i nigdy nie sprawiła mi najmniejszego bólu. Nawet zastrzyki daje powoli i do mnie gada wtedy.

Zuch dziewczyna


Ja też trafiłam na fajnego dentystę(notabene z Ukrainy, wraca od października do ojczyzny), który rozumie, że dorośli też mogą panicznie bać się dentysty. Dla rozluźnienia zaczął mnie pryskać wodą z tego narzędzia do płukania zębów Nie mówiąc o zagadywaniu, bo mimo bariery językowej(ogarnia polski nieźle, ale czasami jeszcze nie rozumie bardziej złożonych wypowiedzi) cały czas mnie uspokajał, wyczuł, że zaczynał się atak niepokoju to za rękę trzymał i czekał aż uspokoi się mój puls.

Zawsze się śmialiśmy, bo największym problemem było dla niego nie moje krzywe i dziwne uzębienie czy też mój strach, a....moje nazwisko. Mam wadę wymowy-reranie, czyli nie mówię R tylko L, a w nazwisku mam właśnie tę literę i nigdy nie potrafił dobrze go zapisać W przypadku Polaków to nie jest żaden problem, bo moje nazwisko to zwierzę i mogę je opisać(zresztą zawsze cisnę bekę z tego ile już wersji swojego nazwiska usłyszałam), ale już dla Ukraińca taki opis był nie do końca zrozumiały Ale było i tak miło, aż trochę szkoda, że wraca do kraju.
Jestem też dumna z siebie, bo jednak dla mnie to było duże wyzwanie.



Pogrubione-bardzo w punkt. Rozumiem Cię doskonale. Kiedy rodzic ma dobry humor i pokazuje tę fajną stronę swojego rodzicielstwa to uzależnia, bo tego bardzo pragniemy.


Poszukiwania idealnego jasnego swetra na sezon świąteczny na razie zawieszone, bo w sklepach w moim mieście nie ma nic co mi odpowiada w 100%. Muszę zerknąć jeszcze na Reserved i Mohito online, bo z H&M nie mogę trafić z rozmiarem nigdy

Chyba, że macie jakieś polecajki, które nie zrujnują mojej kieszeni
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 07:08   #1554
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89364868]To są Ci sami rodzice, o których w innym wątku miałaś jak to dobrze żyją, jak pracujesz w rodzinnej firmie, mama jaka szczęśliwa, ojciec zapracował na wszystko i wam pomaga itd itp. A tu nazywasz ich psychopatami?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Też mnie to bardzo zdziwiło a nawet zszokowało bo pamiętam różne wątki właśnie w słowach, które opisujesz. A tu wychodzą nieźle ziółka z obu a z ojca nawet bardziej.

A odchodząc - oglądałam ostatnio Kevina i w tym roku muszę ładnych ozdob na choinkę poszukać bo mam większość szklanych i ceramicznych a nasz kot jest zbyt żywy na nie i dla jego bezpieczeństwa szklane i ceramiczne odpadają

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 07:56   #1555
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też mnie to bardzo zdziwiło a nawet zszokowało bo pamiętam różne wątki właśnie w słowach, które opisujesz. A tu wychodzą nieźle ziółka z obu a z ojca nawet bardziej.

A odchodząc - oglądałam ostatnio Kevina i w tym roku muszę ładnych ozdob na choinkę poszukać bo mam większość szklanych i ceramicznych a nasz kot jest zbyt żywy na nie i dla jego bezpieczeństwa szklane i ceramiczne odpadają

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ja uważam odwrotnie, ojciec jest (dla nas) dużo łagodniejszy niż mama, a to że są np. zaradnymi ludźmi absolutnie nie wyklucza, że mogą mieć porywcze charaktery (ile osób ma idealne rodziny?). Tak czy siak niepotrzebnie ich nieładnie nazwałam, tylko tego żałuję, bo kocham swoich rodziców choć czasem mnie doprowadzają do zagotowania, i na tym kończę ich temat, bo nie zamierzam analizować przed randomami dłużej mojej rodziny i tłumaczyć czemu ktoś jest taki, albo czemu ja czuję coś tak a nie inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 08:14   #1556
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też mnie to bardzo zdziwiło a nawet zszokowało bo pamiętam różne wątki właśnie w słowach, które opisujesz. A tu wychodzą nieźle ziółka z obu a z ojca nawet bardziej.

A odchodząc - oglądałam ostatnio Kevina i w tym roku muszę ładnych ozdob na choinkę poszukać bo mam większość szklanych i ceramicznych a nasz kot jest zbyt żywy na nie i dla jego bezpieczeństwa szklane i ceramiczne odpadają

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Odkąd gościmy na świętach również kota musieliśmy zrezygnować z pięknych szklanych bombek na rzecz plastikowych Kot niby nie próbował na choinkę wchodzić tylko siedział pod nią, ale lepiej nie ryzykować kociego bezpieczeństwa i potłuczenia rodzinnych pamiątek. Ja co roku i tak coś dokupuję i wymieniam chociaż jeden zestaw na coś nowego Ostatnio bardziej mi się podobają drewniane ozdoby na choinkę


Ostatni dzień września, a ja już robię listę prezentów i planuję gotowanie nowych potraw do przetestowania
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 08:28   #1557
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja uważam odwrotnie, ojciec jest (dla nas) dużo łagodniejszy niż mama, a to że są np. zaradnymi ludźmi absolutnie nie wyklucza, że mogą mieć porywcze charaktery (ile osób ma idealne rodziny?). Tak czy siak niepotrzebnie ich nieładnie nazwałam, tylko tego żałuję, bo kocham swoich rodziców choć czasem mnie doprowadzają do zagotowania, i na tym kończę ich temat, bo nie zamierzam analizować przed randomami dłużej mojej rodziny i tłumaczyć czemu ktoś jest taki, albo czemu ja czuję coś tak a nie inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I nie musisz, przecież nikt Ci tego nie nakazuje. Po prostu zdziwiła mnie i lady po prostu nawet nie niekonsekwencja a zupełnie inny opis. Tu nawet nie chodzi o konkretne slowa, z ktorych sie wycofujesz (masz przeciez do nich prawo). Po prostu z tego co pamiętam zawsze o rodzicach pisałaś z bardzo dużym szacunkiem i uznaniem więc w mojej głowie ona inaczej się gdzieś zarysowała a wyszło że, jak zawsze, każdy ma swoje bagienko. Porywczy charakter to jedno a to co opisałaś wykracza jednak definicje w moim uznaniu lub po prostu ma wydźwięk bardzo negatywny. Ale jak pisałam, to tyle. Nie będziemy w tak przyjemnym temacie niepotrzebnie go zaśmiecać

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 08:36   #1558
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
I nie musisz, przecież nikt Ci tego nie nakazuje. Po prostu zdziwiła mnie i lady po prostu nawet nie niekonsekwencja a zupełnie inny opis. Tu nawet nie chodzi o konkretne slowa, z ktorych sie wycofujesz (masz przeciez do nich prawo). Po prostu z tego co pamiętam zawsze o rodzicach pisałaś z bardzo dużym szacunkiem i uznaniem więc w mojej głowie ona inaczej się gdzieś zarysowała a wyszło że, jak zawsze, każdy ma swoje bagienko. Porywczy charakter to jedno a to co opisałaś wykracza jednak definicje w moim uznaniu lub po prostu ma wydźwięk bardzo negatywny. Ale jak pisałam, to tyle. Nie będziemy w tak przyjemnym temacie niepotrzebnie go zaśmiecać

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Bo mam do nich dużo uznania, a o tym że mają charakterek pisałam wcześniej nie raz i nie dwa, nigdy nie twierdziłam że są spokojni. Szkoda mi tylko, że czasem tak się wkurze nawet w realu, że powiem im lub na nich coś za mocnego, a później żałuję, bo kocham ich tak czy siak niezależnie od kilku błędów które popełnili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 09:09   #1559
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez CytrynkaCytrynka Pokaż wiadomość
Odkąd gościmy na świętach również kota musieliśmy zrezygnować z pięknych szklanych bombek na rzecz plastikowych Kot niby nie próbował na choinkę wchodzić tylko siedział pod nią, ale lepiej nie ryzykować kociego bezpieczeństwa i potłuczenia rodzinnych pamiątek. Ja co roku i tak coś dokupuję i wymieniam chociaż jeden zestaw na coś nowego Ostatnio bardziej mi się podobają drewniane ozdoby na choinkę


Ostatni dzień września, a ja już robię listę prezentów i planuję gotowanie nowych potraw do przetestowania
No właśnie. Nasz to mały duży wariat i ciekawskie jajo więc nie chciałabym aby zjadł odłamek szkła a wiem że byłoby to możliwe.
No i mamy ładne, stare ozdoby i żal jakby się zbiły.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Bo mam do nich dużo uznania, a o tym że mają charakterek pisałam wcześniej nie raz i nie dwa, nigdy nie twierdziłam że są spokojni. Szkoda mi tylko, że czasem tak się wkurze nawet w realu, że powiem im lub na nich coś za mocnego, a później żałuję, bo kocham ich tak czy siak niezależnie od kilku błędów które popełnili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Charakterek to jedno a wyskakiwanie z auta z krzykiem bo coś tam albo zjechanie człowieka z góry na dół to drugie. Jak pisałam, jasne że ich kochasz a teraz Ci się po prostu z różnych powodów kolokwialnie "ulało" i nie ma się czego wstydzić albo mieć wyrzutów sumienia

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 10:55   #1560
Pinky_bee
Raczkowanie
 
Avatar Pinky_bee
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 262
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No właśnie. Nasz to mały duży wariat i ciekawskie jajo więc nie chciałabym aby zjadł odłamek szkła a wiem że byłoby to możliwe.
No i mamy ładne, stare ozdoby i żal jakby się zbiły.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Charakterek to jedno a wyskakiwanie z auta z krzykiem bo coś tam albo zjechanie człowieka z góry na dół to drugie. Jak pisałam, jasne że ich kochasz a teraz Ci się po prostu z różnych powodów kolokwialnie "ulało" i nie ma się czego wstydzić albo mieć wyrzutów sumienia

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Jak to się mówi - chcącemu nie dzieje się krzywda.
Pinky_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.