Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 16:06   #1
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Arrow

Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI


Zapraszam do nowej części.

Link do V części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=624389
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:22   #2
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Jestem nowa, ale zamelduję się pierwsza.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:32   #3
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Jestem nowa, ale zamelduję się pierwsza.
ja II
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:45   #4
mikeneko
Przyczajenie
 
Avatar mikeneko
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja też!
Juz nie moge sie doczekać zeby obciąć ostatnie cm tego koszmaru. Bedzie to koniec i zarówno początek zapuszczania.
A wy jak tam sobie radzicie?
mikeneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 17:49   #5
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

U mnie 16 miesięcy bez farbowania!!!



I już nawet mnie nie korci, lubię swój naturalny kolor.
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:51   #6
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

kiedyś to musiało nastąpić R.I.P. cz.V
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:08   #7
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

witam i ja'
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 19:09   #8
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Jestem i ja, wciąż blondynka, bo farba słabo chwyciła
Przez ostatnią pogodę mam totalny busz na głowie
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:11   #9
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja też lubię mój naturalny kolor, ale jeszcze musze pewnie z rok poczekać ze ścięciem czarnych. Narzeczony mi powiedział, że jeśli zetne krócej niż mam teraz to bedę spać na wycieraczce.

Wysłane z mojego Full AOSP on Rk29sdk przy użyciu Tapatalka
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:32   #10
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Ja też lubię mój naturalny kolor, ale jeszcze musze pewnie z rok poczekać ze ścięciem czarnych. Narzeczony mi powiedział, że jeśli zetne krócej niż mam teraz to bedę spać na wycieraczce.

Wysłane z mojego Full AOSP on Rk29sdk przy użyciu Tapatalka
hahahaa jak krotkie masz?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 19:46   #11
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Ja też lubię mój naturalny kolor, ale jeszcze musze pewnie z rok poczekać ze ścięciem czarnych. Narzeczony mi powiedział, że jeśli zetne krócej niż mam teraz to bedę spać na wycieraczce.

Wysłane z mojego Full AOSP on Rk29sdk przy użyciu Tapatalka

u to niezle hehehe zalezy jaka dlugosc teraz masz:P

ja we wtorek idę do fryza standardowo do ramion obetnę, grzywkę zapuszczam, chcę mieć równą z resztą włosów zresztą mój TŻ mnie wygania żebym sobie podcięła jak kiedyś obcinałam raz na rok tak teraz co 2/3 miesiące

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-11-08 o 19:47
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 19:58   #12
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

To i ja się melduję w nowej części

Za 10 dni minie mi 10 miesięcy bez farby już ścięłam zdecydowaną większość farbowanych, a następne ich ścięcie - kilka centymetrów w styczniu.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:21   #13
Strysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hejka Jestem tu nowa, także witam wszystkich i proszę o poradę
Od 3 lat nie daje spokoju moim włosom. Mój naturalny kolor to "mysi brąz" i strasznie za nim tęsknie Dlatego jestem tutaj i błagam o pomoc...

Krótka historia: miałam swój fajny kolor i głupia byłam, że go zmieniłam...3 lata temu zafarbowałam na ciemny brąz i pożałowałam, więc już nic z nimi nie robiłam. Kolor się sprał po około 8 miesiącach i miałam brązowe włosy ( ciemniejszy odrobinę od nat. koloru). Potem rozjaśniłam i wyszedł rudy, potem coś znowu...Nie będę się rozpisywać bo naprawdę było tego DUŻO a jeszcze dostanę po dupie za to co zrobiłam z moimi włosami..:P
Po tych wariacjach poszłam na dekoloryzację z czarnego (boższ..). Nie zniszczyło mi to włosów i teraz mam "miedziany rudy". Wciąż jednak liczę, że jest nadzieja, bym wróciła do swojego "mysiego brązu". Tylko czy któraś z was wie, jak? Czy jest szansa?

Z góry dziękuję!

Jeśli nie - być może z Wami, będę wracać do naturalnego przez odrosty.

Edytowane przez Strysia
Czas edycji: 2013-11-08 o 20:23
Strysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:25   #14
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Chyba Joanna rzepa i tabletki ktore biore podziałały, rzepe wcierałam głownie w góre i w zakola i mam mega dużo nowych włosów , pełno, niesety na foto nie widać tak tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131108_211747.jpg (42,4 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131108_211904.jpg (42,1 KB, 123 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 20:32   #15
Strysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI



Najlepiej to by było wyjechać gdzieś w głąb Afryki, ściąć włosy do naturalnego odrostu i wrócić po kilku latach
Strysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 21:05   #16
mikeneko
Przyczajenie
 
Avatar mikeneko
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Chyba Joanna rzepa i tabletki ktore biore podziałały, rzepe wcierałam głownie w góre i w zakola i mam mega dużo nowych włosów , pełno, niesety na foto nie widać tak tego
Do takiego przyrostu babyhair dążę juz i tak widzę pełno nowych włoskow po 2 tygodniowym piciu siemienia lnianego. Za to cera poprawiła mi sie jak nigdy
mikeneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 21:12   #17
kassia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 133
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Podobno wcieranie naparu z kozieradki mocno przyspiesza porost. ja niestety ją przetestuję dopiero w grudniu
kassia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 21:21   #18
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez mikeneko Pokaż wiadomość
Do takiego przyrostu babyhair dążę juz i tak widzę pełno nowych włoskow po 2 tygodniowym piciu siemienia lnianego. Za to cera poprawiła mi sie jak nigdy
pod swiatlo jest ich ogrom na foto ciezko uchwycic i pomyslec,ze tak malo wysilku w to wlozylamto co bedzie jak sie postaram)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:26   #19
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kassia9 Pokaż wiadomość
Podobno wcieranie naparu z kozieradki mocno przyspiesza porost. ja niestety ją przetestuję dopiero w grudniu
Mi kozieradka nie przyśpiesza porostu, ale zmniejsza wypadanie włosów. Niestety ostatnio nie pomogła...
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 11:58   #20
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Strysia Pokaż wiadomość


Najlepiej to by było wyjechać gdzieś w głąb Afryki, ściąć włosy do naturalnego odrostu i wrócić po kilku latach
So true.

Słuchajcie, moje mega-cienkie włoski mają już odrosty do ucha, ostatnie farbowanie było w lutym. I wszyscy mi mówią, że mam teraz najlepsze włosy w życiu farbowane starałam się przybliżyć kolorem do naturalek, na początku wyszło, teraz oczywiście się trochę sprały ale jest nieźle. Jak ja mogłam tyle lat chodzić w moczowym blondzie? Masakra.

Ale mam pytanie z innej beczki. Zanim zapuszczę wymarzoną długość naturalek- do zapięcia biustonosza- minie pewnie 3 lata, jak nie więcej. A teraz mam 30 lat i już znalazłam pierwszego siwego włosa trochę się tego obawiam. Nie mogę chodzić w długich, siwych włosach, a brzydzi mnie sama myśl o powrocie do farb. Są jakieś inne sposoby na ukrycie siwych włosów? Płukanki? Tak, żeby po prostu wracały do naturalnego koloru. Wiem, niemożliwe, ale pomarzyć można. W ostateczności chyba henna cassia? Jak myślicie?
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:45   #21
mikeneko
Przyczajenie
 
Avatar mikeneko
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość
So true.

Słuchajcie, moje mega-cienkie włoski mają już odrosty do ucha, ostatnie farbowanie było w lutym. I wszyscy mi mówią, że mam teraz najlepsze włosy w życiu farbowane starałam się przybliżyć kolorem do naturalek, na początku wyszło, teraz oczywiście się trochę sprały ale jest nieźle. Jak ja mogłam tyle lat chodzić w moczowym blondzie? Masakra.

Ale mam pytanie z innej beczki. Zanim zapuszczę wymarzoną długość naturalek- do zapięcia biustonosza- minie pewnie 3 lata, jak nie więcej. A teraz mam 30 lat i już znalazłam pierwszego siwego włosa trochę się tego obawiam. Nie mogę chodzić w długich, siwych włosach, a brzydzi mnie sama myśl o powrocie do farb. Są jakieś inne sposoby na ukrycie siwych włosów? Płukanki? Tak, żeby po prostu wracały do naturalnego koloru. Wiem, niemożliwe, ale pomarzyć można. W ostateczności chyba henna cassia? Jak myślicie?
Ja mam 19 lat i mam wiele siwych włosów z przodu głowy, ale to chyba przez to, że kiedyś byłam bardzo zestresowana. Mimo tych paru siwych włosów i tak zapuszczam naturalne, bo są o wiele lepszej jakości niż te, które kiedyś miałam na swojej głowie.
mikeneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:01   #22
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez agatus84 Pokaż wiadomość

Ale mam pytanie z innej beczki. Zanim zapuszczę wymarzoną długość naturalek- do zapięcia biustonosza- minie pewnie 3 lata, jak nie więcej. A teraz mam 30 lat i już znalazłam pierwszego siwego włosa trochę się tego obawiam. Nie mogę chodzić w długich, siwych włosach, a brzydzi mnie sama myśl o powrocie do farb. Są jakieś inne sposoby na ukrycie siwych włosów? Płukanki? Tak, żeby po prostu wracały do naturalnego koloru. Wiem, niemożliwe, ale pomarzyć można. W ostateczności chyba henna cassia? Jak myślicie?
Mam bombowego newsa- czytałam w gazecie o odsiwiaczu. Nie pamiętam o co chodzi ani jak to działa niestety
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:10   #23
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Melduję się !

Co do farbowania, miesiąc bez. To dopiero początek.
Myślałam, żeby zafarbować na kolor podobny do mojego, żeby bez problemu zapuszczać swoje naturalki. Myślicie że to jest dobry pomysł? Jak tak, pomożecie mi wybrać odpowiedni kolor ?
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:56   #24
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hej,mam za sobą 18,5 miesiąca podcięłam delikatnie o kilakcmi czekam aż całe bedą moje...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:07   #25
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Myśle, że to bardzo dobry pomysł, zeby zafarbować się na kolor zbliżony do naturalnego. Uniknie się wtedy chodzenia z odrostem w kontrastowym kolorze jak ja.

Wysłane z mojego Full AOSP on Rk29sdk przy użyciu Tapatalka
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 19:17   #26
mikeneko
Przyczajenie
 
Avatar mikeneko
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez omleecik Pokaż wiadomość
Melduję się !

Co do farbowania, miesiąc bez. To dopiero początek.
Myślałam, żeby zafarbować na kolor podobny do mojego, żeby bez problemu zapuszczać swoje naturalki. Myślicie że to jest dobry pomysł? Jak tak, pomożecie mi wybrać odpowiedni kolor ?
Co zadecydowało o zapuszczaniu odrostu w Twoim przypadku? Jaki masz kolor wlosow, naturalny i ten farbowany? Opowiedz nam cos o sobie
mikeneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 20:52   #27
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

hej dziewczyny mam takie pytanie czy ktoras z was wraca moze do naturalnego koloru z rudych wloskow? bardzo chcialabym wiedzziec jak to wyglada
bo coraz czesciej rozmyslam nad powrotem do naturalnych wlosow ale bardzo sie boje jakos tak .. mam ciemno rude wloski cos jak te na pierwszym zdjeciu . na drugim i .trzecim zdjeciu jesem ja w naturalnych wloskach..
czy bede musiala dekoloryzowac farbowac na ciemny blond a potem zapuszczac odrost? bardzo prosze o pomoc i rade )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07136.jpg (150,4 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4070.jpg (102,5 KB, 176 załadowań)
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 21:35   #28
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam takie pytanie czy ktoras z was wraca moze do naturalnego koloru z rudych wloskow? bardzo chcialabym wiedzziec jak to wyglada
bo coraz czesciej rozmyslam nad powrotem do naturalnych wlosow ale bardzo sie boje jakos tak .. mam ciemno rude wloski cos jak te na pierwszym zdjeciu . na drugim i .trzecim zdjeciu jesem ja w naturalnych wloskach..
czy bede musiala dekoloryzowac farbowac na ciemny blond a potem zapuszczac odrost? bardzo prosze o pomoc i rade )
Hej
Ja schodze z rozjasnianych, a mam naturalne ciemny blond jasny mysi braz, wiec znam bol kontrastow... Mozesz sobie pomoc na kilka sposobow, wszystkie na raz lub cokolwiek z listy:
-lekko postopniowac wlosy - linie latwiej sie rozmyja, korona wlosow lekko sie uniesie, nie bedziesz musiala sie martwic wielka roznica przez jakis miesiac czy nawet dwa, zalezy od dlugosci of koz,
-kup sobie balsam koloryzujacy, ktory dziala tylko tak dlugo, jak go uzywasz - rudy - troche zneutralizuje roznice na dlugosci i troche jednak zlagpdzi sprawe,
-ew. kup sobie balsam w docelowym kolorze, ale z popiela w skladzie - troche zamaskuje rudosc, ale sie nie wbije w strukture wlosa,
-mozesz rude splukac nieco mieszanka szmponu przeciwlupiezowego i sody oczyszczonej - nakladasz jak maske po myciu na jakies pol godziny, a potem odzywiasz czyms natluszczajacym, bo to zabieg nieco wysuszajacy,
-mozesz ratowac sie saszetka rudawa na odrostach - nie wlazi w strukture wlosa, troche wyrowna sprawe,

Ja na swoj blond nakladam czekoladowe cieple brazy - rozne balasamy koloryzujace. Efekt taki, ze mam miedziano/mahoniowy niuans, ktory jest sporo ciemniejszy od tego blondu. Odrosty mam na 5/6 cm, wlosy postopniowane, takie z grzywka i baczkami. Calosc dosc mocno roztrzepuje, daje nieco wosk czy pianki, by nie bylo widac roznicy w kolorach i by sie wszystko przelewalo. Skutkuje .

Maski: kilka 250 ml Revlon, duza butla Artego, sa pewnie jeszcze inne. Ja lubie te, bo sa dosc mocne i wydajne.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-11-09 o 21:37
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 22:26   #29
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam takie pytanie czy ktoras z was wraca moze do naturalnego koloru z rudych wloskow? bardzo chcialabym wiedzziec jak to wyglada
bo coraz czesciej rozmyslam nad powrotem do naturalnych wlosow ale bardzo sie boje jakos tak .. mam ciemno rude wloski cos jak te na pierwszym zdjeciu . na drugim i .trzecim zdjeciu jesem ja w naturalnych wloskach..
czy bede musiala dekoloryzowac farbowac na ciemny blond a potem zapuszczac odrost? bardzo prosze o pomoc i rade )
ja schodzę z rudości. nie widzę u ciebie problemu, zafarbuj włosy na brąz tak jak masz naturalny, i chuchaj na odrost. brąz się spłucze, włosy będą miały delikatnie rudy połysk, który w miarę olejowania i stosowania gencjany ochłodzi się i przyciemni
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 00:15   #30
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

dzieki za wszystkie odpoiwedzijeszcze nie podjelam decyzji o wracaniu do naturalnego koloru ale dziekuje za wszyskie informacje jesli chodzi o farbowanie teoretcznie chcialam to zrobic u fryzjerki tlko chodzilo mi o ta dekoloryzacje czy jest konieczna

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2013-11-10 o 00:26
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.