Najlepsze konta bankowe dla studentów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 12:52   #61
kalinka 007
Raczkowanie
 
Avatar kalinka 007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 145
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

Cytat:
Napisane przez Promyczek 19 Pokaż wiadomość
Nie żebym się czepiala, ale dla mnie te które pogrubiłam to to samo więc albo coś źle skopiowałaś, albo na stronie jest błąd. I tak, to Visa Electron jest bezpłatna

Kalinka no to w sumie zależy w jakim celu potrzebne jest Ci to konto w sumie.. ja mam np w pekao bo rodzice do mnie płacili by chyba coś koło 6 złotych za wpłatę na moje konto bo nie mają możliwości wpłat przez internet tylko w oddziale banku i jest to konto którym płacę za akademik, a drugie w mbanku na swoje oszczędności połączone z maxem .
Rozumiem... w końcu wybrałam mBank i kartę Mastercard, zawsze mogę sobie dorobić drugą (Visę) za darmo
kalinka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:50   #62
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

ja też zaczynam szukać. chyba zdecyduję się na PKO. myślę nad inteligo, bo mbank, który tak bardzo polecacie raczej u mnie odpada, wolę jakiś "stacjonarny" bank. jestem kompletnym laikiem i w ogóle nie rozumiem o czym czytam na tych stronach banków.
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 19:25   #63
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

[1=6962ee0b3adcbc2617b598b d1f25bcc17ef659a8_65822eb 548399;21489111]ja też zaczynam szukać. chyba zdecyduję się na PKO. myślę nad inteligo, bo mbank, który tak bardzo polecacie raczej u mnie odpada, wolę jakiś "stacjonarny" bank. jestem kompletnym laikiem i w ogóle nie rozumiem o czym czytam na tych stronach banków.[/QUOTE]

jesli chcesz stacjonarny to może lepiej Millenium, niż PKO.
w Millenium nie ma żadnych opłat, w PKO są.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:20   #64
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

dzięki za odpowiedź, rozejrzę się i wezmę pod uwagę
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:57   #65
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

hej, nie jestem studentką, ale chce sobie zalozyc konto. myslalam nad bankiem millenium. co mysliscie??
truskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 19:48   #66
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

Parę lat temu chyba własnie tym watku wybrałam razemz wami konto w mbanku. Wtedy miało to sens, ale obecnie porobiły się takie zmiany, że mam ochotę zrezygnowac z tego konta. Co obecnie polecacie?

o to co mnie zaczęło wkurzac w mbank:

- nagle mogę schodzić poniżej zera w zakupach, tzn, bywam na minusie, co wcześniej było niemożliwe
- nie pojawia się od razu na koncie informacja ile tak naprawdę mam pieniążku. NP. DWA DNI TEMU MIAŁAM 123 ZŁ, a dzisiaj bez zakupów mam ich 4 zł. Czyli jeśli ktoś dokładnie nie kontroluje swoich wydatków, co mi się zdarza, myśli, że ma jeszcze sporo na koncie a tu się okazuje, że ejszcze pewnych wpłat nie zaksięgowano. Kiedyś nie było takich sytuacji. Od razu schodziło z konta tyle ile powinno i od razu wiedziałam co jeszcze na nim mam.
-Karta - kiedyś darmowa , teraz płatna
- karta zbliżeniowa ;/
- kiedyś szybkie przelewy były chyba za 0 zł, teraz się do nich dopłaca, nawet nie mogę znaleźć w regulaminach - ile ;/
- ciągłe zmiany taryf, regulaminu etc.

to chyba wszystko, może o czymś zapomniałam. Jeśli macie konto w banku,. który nie wprowadza co chwilę jakichś zmian opłat i regulaminu, oraz nie posiada przeze mnie wymienionych wad, dajcie znać. Mnie już trafia w mbanku ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:28   #67
tarka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 138
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Parę lat temu chyba własnie tym watku wybrałam razemz wami konto w mbanku. Wtedy miało to sens, ale obecnie porobiły się takie zmiany, że mam ochotę zrezygnowac z tego konta. Co obecnie polecacie?

/
Ja od kilku lat ufam jedynie PKO BP. To chyba najbardziej zaufany bank w Polsce. Mnie się podoba min. ze względu na dużą ilość oddziałów i oczywiście warunki.
tarka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 21:24   #68
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

podbijam, żeby nie zakładać nowego wątku, chyba, że ten zginie w tłumie to będę kombinować. wkrótce będę 100% studentką, będzie mi potrzebne konto, wpisy w wątku są dosyć stare a banki zmieniają się w ekstremalnym tempie. Wszystko co ważne jest pominięte, napisane mini druczkiem albo unikają odpowiadania na niewygodne pytania. Nie miałam jeszcze do czynienia z bankami więc nie bardzo wiem przy czym być bardziej czujną, żeby nie zrobili mnie w "konia". Jakie konta polecane są aktualnie? Jakie banki prowadzą w ogóle takie konta i to w sposób sensowny? jakieś doświadczenia na co uważać? podzielcie się! bardzo by mi to pomogło
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 21:48   #69
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

Cytat:
Napisane przez Heru19 Pokaż wiadomość
podbijam, żeby nie zakładać nowego wątku, chyba, że ten zginie w tłumie to będę kombinować. wkrótce będę 100% studentką, będzie mi potrzebne konto, wpisy w wątku są dosyć stare a banki zmieniają się w ekstremalnym tempie. Wszystko co ważne jest pominięte, napisane mini druczkiem albo unikają odpowiadania na niewygodne pytania. Nie miałam jeszcze do czynienia z bankami więc nie bardzo wiem przy czym być bardziej czujną, żeby nie zrobili mnie w "konia". Jakie konta polecane są aktualnie? Jakie banki prowadzą w ogóle takie konta i to w sposób sensowny? jakieś doświadczenia na co uważać? podzielcie się! bardzo by mi to pomogło
Hej. Na wstępie powiem, że nie znam się jakoś na bankach, bo nie siedzę w tym temacie, ale konto w banku zakładałam zaraz po moich osiemnastych urodzinach (rok temu), zdecydowałam się na mBank (karta: visa). Jestem zadowolona. Samo założenie konta (co dla mnie jest ważne) przebiegło bardzo konkretnie i szybko. Ja akurat zakładałam konto przez internet, potem przyjechał do mnie kurier z umową, którą mogłam przeczytać i podpisać, zostawił mi potrzebne dokumenty. Tydzień później przyszła mi karta pocztą. Robiłam to pierwszy raz w życiu, ale ten bank ma bardzo rzetelną i dokładną instrukcję, więc wyjaśnione jest co masz po kolei robić. Poleciłam ten bank mojej znajomej, która założyła sobie konto w ten sam sposób i również jest zadowolona. Ewentualnie jeśli nie masz pewności przy działaniach internetowych zawsze oczywiście konto możesz założyć idąc do banku, po prostu. Moja przyjaciółka tak zrobiła i też bez problemu. Mój chłopak ma również konto w mBanku (dłużej niż ja) i też jest zadowolony. Dla mnie to taki właśnie dobry bank dla studentów/ludzi młodych.
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 22:55   #70
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

właśnie czytam jakiś ranking w którym są porównywane konta studenckie i mbank wypadł najlepiej bo ma pierwsze miejsce i w sumie po osiągnięciu wieku 26 lat niewiele się zmienia a mają więcej jakiś rabatów itd muszę pomyśleć dzięki za odpowiedź!
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 23:50   #71
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

Cytat:
Napisane przez Heru19 Pokaż wiadomość
właśnie czytam jakiś ranking w którym są porównywane konta studenckie i mbank wypadł najlepiej bo ma pierwsze miejsce i w sumie po osiągnięciu wieku 26 lat niewiele się zmienia a mają więcej jakiś rabatów itd muszę pomyśleć dzięki za odpowiedź!
Tak, zgadza się. Rabaty są non stop, więc można korzystać. Cieszę się, że mogłam w jakimś stopniu pomóc.
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-26, 20:13   #72
aksrelaks
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Najlepsze konta bankowe dla studentów

Ja mam BGŻ Optima i mi samo przeszło na normalne konto oszczędnościowe jak już skończyłam 26 lat.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-09 o 21:24 Powód: Link.
aksrelaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-26 21:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.