Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-22, 17:10   #4771
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzięki dziewczyny za wsparcie, mała się dziś ożywiła więc się trochę uspokoiłam Teraz oby przetrwać weekend i w pon wizyta


Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Moje zdobycze z olx. Za obie rzeczy (komoda i kosz) dalam 200 zl Załącznik 7717047

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super i cena ekstra, ja za sam używany kosz dałam 180 zł

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
ja jestem fanką takiej pionowej suszarki na kółkach
Ja też bardzo lubię taką suszarkę, zwłaszcza do dziecięcych rzeczy jest idealna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 18:25   #4772
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Nie szczepiłam się w poprzedniej ciąży i teraz też nie będę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 19:08   #4773
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie, mała się dziś ożywiła więc się trochę uspokoiłam Teraz oby przetrwać weekend i w pon wizyta




Ale super i cena ekstra, ja za sam używany kosz dałam 180 zł

Ja też bardzo lubię taką suszarkę, zwłaszcza do dziecięcych rzeczy jest idealna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz, nie ma co się stresować na zapas. 😊 Fajnie, że się ożywiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 19:44   #4774
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

[QUOTE=akada;87870703]Haha No brawo Ty ja jestem fanką takiej pionowej suszarki na kółkach


U mnie na małym mieszkaniu to zbawienie taka suszarka a do ubranek faktycznie idealna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 20:24   #4775
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, powiem Wam że pierwszy dzień takiego nic nie robienia za mną i wiem że to będzie istne szaleństwo nienawidzę być zależna od kogoś i się co chwilę o coś prosić, gdyby to były tylko moje potrzeby to bym się ograniczyła do minimum i jakoś by było, a tu chodzi o 2 łobuzów dajacych nieźle popalić.. Boże żeby przetrwać chociaż 2 miesiące i zeby zleciały szybko
Z tego wszystkiego wyprałam cześć ciuszków mąż będzie miał co robić w niedzielę, składanie łóżeczka i prasowanie ciuszków, muszę dokończyć zakupy żeby być przygotowana już na wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-22, 20:50   #4776
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Ja wiem ze temat szczepień jest nie koniecznie zawsze tematem przyjemnym ale czy Wy planujecie albo już szczepiłyście się w ciąży na krztusiec? Pytam z czystej ciekawości, ginekolog mi ostatnio o tym mówiła że jest taka opcja ale jakoś nie wiem czy jestem do końca przekonana.
Nie, mój lekarz nic nie mówił, zresztą musiałabym iść wtedy, kiedy sam mi kazał czekać z morfologią jak najdłużej (mimo że powinnam zrobić, mam niedobory żelaza). Wiem, że Luxmed przez pewien czas nawet dzieci nie szczepił, więc przez wirusa nie było sensu.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 03:42   #4777
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dzień dobry
nie wiem czy przez obce łóżko, czy co ale chyba już po spaniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 05:07   #4778
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Witajcie wczoraj wyszłam ze szpitala i całe popołudnie i wieczór odsypiałam pobyt... A teraz zaraz wstaje i się będę ogarniać na USG.
Co do szczepień to gdyby był sezon grypowy to może bym się zaszczepila, ale niekoniecznie. W pierwszej ciąży nie szczepilam się na nic i w sumie teraz też nie zamierzam.
Czy w Waszych szpitalach już wróciły porody rodzinne? Coś wiecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 06:29   #4779
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Witajcie wczoraj wyszłam ze szpitala i całe popołudnie i wieczór odsypiałam pobyt... A teraz zaraz wstaje i się będę ogarniać na USG.
Co do szczepień to gdyby był sezon grypowy to może bym się zaszczepila, ale niekoniecznie. W pierwszej ciąży nie szczepilam się na nic i w sumie teraz też nie zamierzam.
Czy w Waszych szpitalach już wróciły porody rodzinne? Coś wiecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w całym mieście nie ma porodów rodzinnych i nie sądzę, by coś się zmieniło do mojego terminu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 06:54   #4780
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U mnie w niektórych szpitalach z obostrzeniami, więc się nie nastawiam. Dopóki mąż nie będzie mógł wyjść kiedy chce i kangurować w przypadku cc to nie ma sensu dla mnie.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 06:59   #4781
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

W Warszawie są już porody rodzinne przynajmniej w tych szpitalach, które mnie interesują. Choć i tak wątpię, że będę rodzić z mężem bo ktoś będzie musiał zostać z córką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 07:01   #4782
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

FlexiLyn w poniedziałek podzwonie moze gdzieś się dosatne na NFZ do ginekologa po ten zastrzyk. Mam nadzieję, że nie będą niemili dla mnie bo to różnie bywa...
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 07:10   #4783
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
W Warszawie są już porody rodzinne przynajmniej w tych szpitalach, które mnie interesują. Choć i tak wątpię, że będę rodzić z mężem bo ktoś będzie musiał zostać z córką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ten sam problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 07:51   #4784
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U mnie w mieście jeszcze nie ma porodów rodzinnych a chciałabym, bo poprzednio mąż był cały czas ze mną, wyszedł jak już urodziłam po torbę z ciuszkami. Dla niego obostrzenie w postaci maski to żaden problem, test na Covid też by chętnie zrobił. No, ale jeszcze kwestia starszaka, bo babcia by musiała przyjechać a tu już Wam pisałam, że w lipcu będzie na operacji oka i nie wiadomo czy się wykuruje do czasu porodu. Termin mam na około połowę sierpnia, ale przez cukrzycę trafię do szpitala wcześniej i jak się akcja sama nie zacznie, to lekarze pewnie będą chcieli wywołać poród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Kasicka- trzymaj się, dasz radę
Dreaming- odsypiaj i odpoczywaj ile się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 07:59   #4785
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Witajcie wczoraj wyszłam ze szpitala i całe popołudnie i wieczór odsypiałam pobyt... A teraz zaraz wstaje i się będę ogarniać na USG.
Co do szczepień to gdyby był sezon grypowy to może bym się zaszczepila, ale niekoniecznie. W pierwszej ciąży nie szczepilam się na nic i w sumie teraz też nie zamierzam.
Czy w Waszych szpitalach już wróciły porody rodzinne? Coś wiecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wyszłaś! Odpoczywaj i uważaj na Was!
W tym szpitalu, w którym prawdopodobnie będę rodzić można już . Nawet nic nie piszą, że mąż musi test zrobić, tylko maseczkę mieć itd.
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
W Warszawie są już porody rodzinne przynajmniej w tych szpitalach, które mnie interesują. Choć i tak wątpię, że będę rodzić z mężem bo ktoś będzie musiał zostać z córką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie już pisałaś, ale które bierzesz pod uwagę? Ja najbardziej Żelazną, tam jest wszystko napisane co i jak. Później Madalińskiego, ale tam nie widziałam żeby napisali na temat porodów rodzinnych.. No i ewentualnie Inflancka, ale tam też nic nie pisali jak patrzyłam jakiś czas temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 08:12   #4786
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Super, że wyszłaś! Odpoczywaj i uważaj na Was!
W tym szpitalu, w którym prawdopodobnie będę rodzić można już . Nawet nic nie piszą, że mąż musi test zrobić, tylko maseczkę mieć itd.Pewnie już pisałaś, ale które bierzesz pod uwagę? Ja najbardziej Żelazną, tam jest wszystko napisane co i jak. Później Madalińskiego, ale tam nie widziałam żeby napisali na temat porodów rodzinnych.. No i ewentualnie Inflancka, ale tam też nic nie pisali jak patrzyłam jakiś czas temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja póki co myślę o Bródnowskim i Inflanckiej (tam rodziłam córkę bo bródnowski był w remoncie). W obu są już porody rodzinne. Głównie biorę pod uwagę względy logistyczne bo mieszkam na Targówku
Ale jeszcze nie rozmawiałam z moją gin na temat porodu i być może wybiorę jej szpital, pewnie zależy jak dalej ciąża będzie przebiegać bo póki co mam tryb leżący...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2020-05-23 o 08:15
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 08:17   #4787
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja póki co myślę o Bródnowskim i Inflanckiej (tam rodziłam córkę bo bródnowski był w remoncie). W obu są już porody rodzinne. Głównie biorę pod uwagę względy logistyczne bo mieszkam na Targówku
Ale jeszcze nie rozmawiałam z moją gin na temat porodu i być może wybiorę jej szpital, pewnie zależy jak dalej ciąża będzie przebiegać bo póki co leżę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja jestem z drugiej strony, bo mieszkam na południowych obrzeżach miasta
Ciekawe jak to jest, czy często odsyłają pacjentki z braku miejsc... Moja siostra w tamtym roku na Żelaznej trochę czekała na wolną salę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 08:26   #4788
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
To ja jestem z drugiej strony, bo mieszkam na południowych obrzeżach miasta
Ciekawe jak to jest, czy często odsyłają pacjentki z braku miejsc... Moja siostra w tamtym roku na Żelaznej trochę czekała na wolną salę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To pewnie zależy jak się trafi Moja koleżanka rodziła niedawno na Żelaznej ale miała wykupioną położną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 08:27   #4789
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U mnie tez jeszcze nie ma porodów rodzinnych, mieszkam na Śląsku więc w okolicznych miastach wiem że niektóre szpitale przywrocily.

Wczoraj popołudniu pojechaliśmy na zakupy, trochę pochodzilismy i spuchly mi stopy a w zasadzie lewa najbardziej, A jak u Was dziewczyny ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 08:49   #4790
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U nas na razie poród bez osób towarzyszących. Na razie nie wyobrażam sobie tego.

U mnie dziś leniwie, przyjechalismy w końcu do rodziców a tutaj można odpocząć na ogrodzie, nie to co w bloku. Także muszę wykorzystać w pełni to dwa dni. Za tydzień jeszcze w Bieszczady i pewnie na tym skończą się nasze dłuższe wycieczki
Początkiem czerwca jedziemy odebrać wózek, już się nie mogę doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 09:43   #4791
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
To pewnie zależy jak się trafi Moja koleżanka rodziła niedawno na Żelaznej ale miała wykupioną położną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczymy jak to będzie . Od niedawna nie mogę się doczekać porodu, ale z powodu ciekawości, a nie tego, że już nie daje rady w ciąży, bo jest naprawdę dobrze
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
U mnie tez jeszcze nie ma porodów rodzinnych, mieszkam na Śląsku więc w okolicznych miastach wiem że niektóre szpitale przywrocily.

Wczoraj popołudniu pojechaliśmy na zakupy, trochę pochodzilismy i spuchly mi stopy a w zasadzie lewa najbardziej, A jak u Was dziewczyny ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dobrze ogólnie. Zauważyłam tylko, że szybciej się męczę, no i jak np. kucam, czy klękam np. w ogródku jak coś robię albo wczoraj jak sprzątałam w szafkach to później wstać mi baaardzo ciężko i nogi bolą.. Ciekawe czy teraz już tak będzie, czy po prostu przez ostatnie 2 dni za bardzo się męczyłam..
Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
U nas na razie poród bez osób towarzyszących. Na razie nie wyobrażam sobie tego.

U mnie dziś leniwie, przyjechalismy w końcu do rodziców a tutaj można odpocząć na ogrodzie, nie to co w bloku. Także muszę wykorzystać w pełni to dwa dni. Za tydzień jeszcze w Bieszczady i pewnie na tym skończą się nasze dłuższe wycieczki
Początkiem czerwca jedziemy odebrać wózek, już się nie mogę doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpoczywaj ile możesz . A gdzie w Bieszczady jedziecie? Nigdy nie byłam i nawet nie wiem jakie miejscowości się zaliczają do Bieszczad .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:29   #4792
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak to będzie . Od niedawna nie mogę się doczekać porodu, ale z powodu ciekawości, a nie tego, że już nie daje rady w ciąży, bo jest naprawdę dobrze
Zazdroszczę, ja nie wiem jak dotrwam do lipca i mam nadzieję, że będzie szybciej niż później. Zwłaszcza że jak tylko myślę o porodzie i szpitalu to mnie to przeraża, więc wolałabym mieć z głowy. Ale samopoczucie generalnie coraz gorsze. Głównie bardzo szybko się męczę i bolą mnie żebra - początkowo tylko jak dłużej posiedziałam, teraz już czasem od rana. No i syn coraz większy, to kopie we wszystko, więc w zasadzie ciągle mnie coś boli.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:32   #4793
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Catherrine jeździmy albo do Zatwarnicy albo do Dwernika. Przyjaciele mają tam dwa ośrodki wypoczynkowe więc korzystamy polecam bardzo jak będziecie kiedyś szczególnie restauracje w Caryńskiej w Dwerniku. Co za cuda tam serwują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 10:39   #4794
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja czuję się całkiem dobrze, ale też zauważyłam, że szybko się męczę. Nie mogę szybko chodzić, a jak już idę to robię przystanki, bo brzuch ciągnie i twardnieje.
Mnie z kolei często boli u góry, jakby żołądek. I żebra jak za bardzo mnie mały skopie. Częste bieganie do wc też jest uciążliwe, czasami czuję że już zaraz nie wytrzymam, biegnę do toalety a tam ledwo kilka kropel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 12:34   #4795
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć.
Ja się od dawna bardzo szybko męczę. Wejście na 2 piętro z lekką zadyszką. Dziś mam jakoś więcej sił, więc kuchnię posprzątałam, pranie zrobiłam i ogarnęłam co nieco. Mieliśmy pojechać po fotelik ale pogoda brzydka i męża wypchnęłam na spożywkę po zakupy. Zaraz jak wróci zabieram się za pizzę a później chłopakom upiekę rożki francuskie z jabłkami. Jutro w planach wyjazd do teściów z okazji Dnia Matki. W ogóle teściowa ma za 2 tygodnie 70. urodziny i na prezent wymyśliłam zestaw obiadowy z porcelany, bo talerze codzienne ma kiepskie. Jak myślicie to dobry prezent?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 15:20   #4796
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Catherrine jeździmy albo do Zatwarnicy albo do Dwernika. Przyjaciele mają tam dwa ośrodki wypoczynkowe więc korzystamy polecam bardzo jak będziecie kiedyś szczególnie restauracje w Caryńskiej w Dwerniku. Co za cuda tam serwują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki, może kiedyś skorzystamy
Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja nie wiem jak dotrwam do lipca i mam nadzieję, że będzie szybciej niż później. Zwłaszcza że jak tylko myślę o porodzie i szpitalu to mnie to przeraża, więc wolałabym mieć z głowy. Ale samopoczucie generalnie coraz gorsze. Głównie bardzo szybko się męczę i bolą mnie żebra - początkowo tylko jak dłużej posiedziałam, teraz już czasem od rana. No i syn coraz większy, to kopie we wszystko, więc w zasadzie ciągle mnie coś boli.
Szpitala też się trochę obawiam, ale nie myślę o tym już z takim przerażeniem jak kiedyś . Mnie jeszcze w żebra nie kopie, bo jest na razie główka do góry. Ale czasami jak się rozszaleje to mam wrażenie, że przez powłoki brzuszne mi zaraz wyjdzie .
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja czuję się całkiem dobrze, ale też zauważyłam, że szybko się męczę. Nie mogę szybko chodzić, a jak już idę to robię przystanki, bo brzuch ciągnie i twardnieje.
Mnie z kolei często boli u góry, jakby żołądek. I żebra jak za bardzo mnie mały skopie. Częste bieganie do wc też jest uciążliwe, czasami czuję że już zaraz nie wytrzymam, biegnę do toalety a tam ledwo kilka kropel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to znam - maleńkie mamy pęcherze teraz. Zresztą żołądki też, zjem coś, jeszcze po jakimś czasie czuję się napchana do pełna a już kolejny głód czuję .
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć.
Ja się od dawna bardzo szybko męczę. Wejście na 2 piętro z lekką zadyszką. Dziś mam jakoś więcej sił, więc kuchnię posprzątałam, pranie zrobiłam i ogarnęłam co nieco. Mieliśmy pojechać po fotelik ale pogoda brzydka i męża wypchnęłam na spożywkę po zakupy. Zaraz jak wróci zabieram się za pizzę a później chłopakom upiekę rożki francuskie z jabłkami. Jutro w planach wyjazd do teściów z okazji Dnia Matki. W ogóle teściowa ma za 2 tygodnie 70. urodziny i na prezent wymyśliłam zestaw obiadowy z porcelany, bo talerze codzienne ma kiepskie. Jak myślicie to dobry prezent?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że tak. Oby tylko nie schowała do szafy "bo szkoda".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 15:44   #4797
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
O, dzięki, może kiedyś skorzystamySzpitala też się trochę obawiam, ale nie myślę o tym już z takim przerażeniem jak kiedyś . Mnie jeszcze w żebra nie kopie, bo jest na razie główka do góry. Ale czasami jak się rozszaleje to mam wrażenie, że przez powłoki brzuszne mi zaraz wyjdzie .O, to znam - maleńkie mamy pęcherze teraz. Zresztą żołądki też, zjem coś, jeszcze po jakimś czasie czuję się napchana do pełna a już kolejny głód czuję .Myślę, że tak. Oby tylko nie schowała do szafy "bo szkoda".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie to taki typ. Przy kolejnej wizycie po prostu gdyby co wyniesiemy te stare na śmietnik. Tak kiedyś zrobiliśmy z suszarką do włosów teściowej, mąż wyrwał kabel starej i trzeba było używać nowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 15:49   #4798
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Właśnie to taki typ. Przy kolejnej wizycie po prostu gdyby co wyniesiemy te stare na śmietnik. Tak kiedyś zrobiliśmy z suszarką do włosów teściowej, mąż wyrwał kabel starej i trzeba było używać nowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla pewności od razu wytłuczcie stare.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 16:02   #4799
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ahh ja tez nie moge sie doczekac porodu z powodu ciekawosci czuje niestamowita ekscytacja z tym zwiazana.
Na sama ciaza tez nie moge narzekac, bo czasem sie czuje jakbym w niej w ogole nie byla,ale za to niestety cigle sie stresuje o te ruchy dziecka, co bardzo mnie wymecza psychicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 16:06   #4800
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć.
Ja się od dawna bardzo szybko męczę. Wejście na 2 piętro z lekką zadyszką. Dziś mam jakoś więcej sił, więc kuchnię posprzątałam, pranie zrobiłam i ogarnęłam co nieco. Mieliśmy pojechać po fotelik ale pogoda brzydka i męża wypchnęłam na spożywkę po zakupy. Zaraz jak wróci zabieram się za pizzę a później chłopakom upiekę rożki francuskie z jabłkami. Jutro w planach wyjazd do teściów z okazji Dnia Matki. W ogóle teściowa ma za 2 tygodnie 70. urodziny i na prezent wymyśliłam zestaw obiadowy z porcelany, bo talerze codzienne ma kiepskie. Jak myślicie to dobry prezent?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobry pomysł.


Ja jakoś przestałam się stresować porodem. Chyba już przywykłam do myśli, że będę tam sama i że mąż nie będzie mógł pomagać i odwiedzać. No trudno.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.