Pure Morning - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 16:11   #1
cerratka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Thumbs up

Pure Morning


Zastanówcie się - jaki jest odwieczny problem nastolatków i nieco starszych?
Oczywiście SKÓRA!
Każdy przez to przejdzie, każdy sobie z tym jakoś poradzi.. Jakoś.. "Jakieś" sposoby nie wystarczają.Najważniejsze jest to JAK sobie ze skórą i jej niedoskonałościami poradzić!

W okresie dojrzewania, dorastania, skóra przechodzi prawdziwą mękę.
Wytarzana jest masa sebum, pojawiają się zaskórniki, wypryski, wągry, przebarwienia.. Jak sobie z tym poradzić?
Chętnie podzielę się z wami moimi doświadczeniami związanymi z próbami pozbycia się tego i owego, mizernymi efektami po użyciu "wspaniałych środków na pryszcze" i drogą jaką musiałam przejść by w końcu znaleźć ten jedyny.. GARNIER

Otóż..
Pierwsze pryszcze pojawiły się na początku okresu dojrzewania czyli już w podstawówce.. Skóra wydzielała bardzo dużo sebum, byłą tłusta, świeciła się.. Wtedy byłam jeszcze młoda więc nie przejmowałam się tym wszystkim za bardzo
Problem zaczął narastać w gimnazjum WIADOMO, mając te -naście lat trzeba wyglądać świetnie! Ale co z tego, że mam super buty i kieckę kiedy na środku mojego świecącego nosa znajduje się to.. to co jest najgorszą zmorą kiedy chce się mieć pierwszego chłopaka.. ;-) PRYSZCZ!
ah
co ja robiłam żeby ich nie mieć?!

Używałam ziołowych "toników" > efekt? STRASZLIWIE wysuszają skórę, nie wiedziałam, jak z powrotem ją nawilżyć, bo kiedy przestawała być już taka sucha, wtedy pojawiały się kolejne pryszcze. Czyli błędne koło, tak źle i tak nie dobrze..

Wyciskanie pryszczy ZABRONIONE!

Żadne maści nie przynosiły efektów.

"Sauna" na twarz też nie... wągry dalej były i nie miały zamiaru zniknąć...

Efekt peelingów do twarzy? Opłakany! Skóra sucha, zwłaszcza na czole i nosie z którego zresztą zaczęła schodzić skóra..

Toniki "odkażające' .. spirytus nie bardzo do mnie przemawiał. I znów > wysuszają !


Jak widać, większość producentów kosmetyków do twarzy, dzięki którym "zwalczymy problem niedoskonałości" zapomina o tym, że samo wysuszenie niewiele pomoże...
Skóra niedoskonała jest bardzo problematyczna, dlatego też potrzebna jest wyższa technologia.

CAŁE SZCZĘŚCIE znalazłam serię Garnier! Ah, ile czasu i nerwów straciłam, ile pieniędzy!
Polecam zatem linię Garnier Czysta skóra. To seria kosmetyków dzięki której krok po kroku uzyskasz wspaniały efekt oczyszczenia a zarazem nawilżenia, które przecież jest tak ważne dla naszej skóry, która pozbawiona wody traci elastyczność i witalność.

W skład serii wchodzą:
- żele oczyszczające
i tutaj mamy żel głęboko oczyszczający, dzięki któremu pory zostają odblokowane a co za tym idzie pozbywamy się wągrów. Łatwy w użyciu, skóra jest po nim na prawdę baaaardzo gładka i miła w dotyku Do wyboru mamy również oczyszczający i co ważne, matujący żel w wygodnym opakowaniu z pompką; jest również żel-krem >> bardzo łagodny a zarazem bardzo efektywny, polecam dla wrażliwej skóry! Z serii żeli oczyszczających jest jeszcze (uznany przez mnie za najlepszy ) żel+ peeling+ maseczka. Działa REWELACYJNIE! Łączy w sobie wszystko to czego normalnie szukalibyśmy w kilku osobnych kosmetykach > oczyszczenie, odblokowanie porów i właściwości matujące. Jak dla mnie bomba

- kosmetyki tonizujące
Tutaj do wyboru mamy dwa kosmetyki. Pierwszym z nich jest tonik, posiadający właściwości ściągające, matujące. Co ciekawe tonik osusza wypryski nie wysuszając całej skóry twarzy!
Kolejnym kosmetykiem jest, a właściwie SĄ Płatki nasączone tonikiem, wyjątkowo skuteczne. Nie spotkałam się z tak szybko działającym kosmetykiem nigdy wcześniej, dlatego polecam dla zabieganych ;-)



- nawilżenie!
Dbajmy o nawilżenie naszej skóry!
Tutaj do wyboru mamy 3 kremy nawilżające > na dzień, głęboko nawilżający na noc i dłuugotrwały na dzień, dla bardzo suchej skóry
Dzięki nawilżeniu, po oczyszczaniu i tonizowaniu nasza skóra nie straci gładkości a efekty będą trwalsze.


Całe szczęście Garnier nie zapomniał o tych najbardziej problematycznych typach skóry!
Dostajemy od niego również kosmetyki przeznaczone do walki z najbardziej uporczywymi wypryskami!
Gdy mimo wszystko na twojej twarzy pojawi się pryszcz polecam wyjątkowo szybko działający żel o nazwie S.O.S , zawierający witaminy i kwas który automatycznie wysusza pryszcza, następnie dzięki aloesowi i mentolowi łagodzi zaczerwienienie i niweluje oznaki istnienia jakiegokolwiek wyprysku
Świetnie działa również podwójny peeling, gdzie ciekawostką jest peeling w płynie Fantastyczny dodatek do codziennej pielęgnacji skóry!


Kończąc już ten trochę długi wywód ( ), chciałabym jeszcze raz polecić kosmetyki firmy Garnier. Na prawdę po wielu próbach w końcu znalazłam kosmetyk który działa tak jak tego oczekiwałam. Ba! I to całą serię kosmetyków!
Każdy dobierze coś dla siebie!
Zadbaj o siebie i użyj Garniera!!!




Have a Pure Morning...
cerratka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.