Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 17:39   #1
okropny_zbir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58

Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?


Witam,

Czy znacie w miarę tanie sale weselne, gdzie koszt za osobę wynosiłby od 100 do max 140zł za osobę? Warszawa i okolice, dalsze i bliższe...

Szczerze - bardziej podobają mi się typowe domy weselne, wiejskie karczmy niż pałacyki...
okropny_zbir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 20:30   #2
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Ciężko na przyszły rok z taką ceną. Może Adrian w Wołominie albo Europa w Warszawie.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:36   #3
ulciaaa1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 242
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Jeżeli myślimy o tej samej "Europie" to jest droższa i to sporo
__________________
15.06.2013

CZEKAMY NA CIEBIE, CÓRECZKO!
ulciaaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:42   #4
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Na Trakcie Brzeskim. Nie wiem. Za taką cenę to może znajdą się jakieś promocje w tych nieobleganych miesiącach albo w piątki.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:45   #5
okropny_zbir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

No własnie chcemy w piatek i w mało obleganym miesiącu. Jestem w trakcie poszukiwań.... Jedną sale mam na oku...
Europe na trakcie patrzyłam.
okropny_zbir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 09:19   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Niestety nie znam sali, która za wesele chciałaby tak niewiele, chyba że robisz obiad, albo liczysz na 'last minute' i nie zależy Ci na konkretnym terminie.
Tak moja kuzynka 'wcisnęła się' w lipcu tego roku, ale płacili 190zł/os bo sala chciała po 230. Ponad to jedzenie było jakieś mało świeże ;/
Z tanich, ale jak na ceny Warszawskie moge polecić Podleśną. Za przyszły rok chcą 170 albo 180zł W cenie pięc ciepłych dań napoje bez ograniczeń i stół wiejski
Mają chyba i tańsze zestawy, ale nie pamiętam.

Mogę tez polecić restaurację na ul. Chałubińskiego w Oxford Tower zaraz za Mariottem. My płacimy 180zł/os za wesele na 80os, nie wiem czy tak tanio dlatego, że zdecydowaliśmy się w sumie jeszcze jak była w remoncie

Sale weselne pod warszawą, a przynajmniej w moich okolicach na przyszły rok krzyczą od 200zł/os

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-06 o 09:21
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:32   #7
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

My w styczniu płacimy 160 zł/os w Wołomine w hotelu LIVIA mamy 5 dani ciepłych napoje, kawę herbatę i owoce bez oganiczeń ubranie sali w cenie. i oczywiście reszta zimnych dań na stole. Alkohol we własnym zakresie. Tort też my płacimy ale zamawiamy gdzie indziej.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 09:07   #8
okropny_zbir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 58
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Znaleźliśmy dom weselny - 130zł/os, trafiliśmy na promocje I to na sobotę!
okropny_zbir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 10:50   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez okropny_zbir Pokaż wiadomość
Znaleźliśmy dom weselny - 130zł/os, trafiliśmy na promocje I to na sobotę!
Możesz napisać gdzie? I co wchodzi w skład ceny?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:05   #10
Miniakh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Hej Dziewczynki.
Szukam (oczywiście:P) miejsca na wesele w warszawie i okolicach, i fajnego, sprawdzonego zespołu... właściwie to prawie "last minute" bo spontanicznie zamarzyło nam się wziąć ślub 13.08!
Bardzo proszę o pomoc...
Z góry dziękuję!!!
Pozdrawiam cieplutko!!!
Miniakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 20:58   #11
magdus84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 15
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Witajcie

uprzejmie proszę o opinię osób, które brały udział w przyjęciu weselnym organizowanym przez właściciela restauracji Trattoria Rzym w Sulejówku. Niejednokrotnie widziałam, że takowe się tam odbywały. Nie mam niestety wiedzy praktycznej na temat jakości usług itp. Jako mała restauracja włoska jest bardzo przytulna, a na okolicę tylko tam jeszcze (pomijając restaurację U dziadka) można zorganizować przyjęcie dla najbliższych i na miejscu). Z góry dziękuję za info. Hm..tydzień temu spontanicznie zdecydowaliśmy i zarezerwowaliśmy u księdza termin przed wakacjami 2011, więc zaczynamy poszukiwania.

Miniakh ważne jest jakie okolice Cię interesują i na ile osób, bo jeśli małe przyjęcie to polecam Różę Wiatrów na 70osób, ale niestety nie mają mojego terminu wolnego no i dla mnie są nieco drodzy. Gdyby ktoś dysponował cenną wiedzą o okolicznych, sprawdzonych i niedrogich restauracjach - niech się podzieli proszę.

Okropny zbir jestem w szoku, ze udało Ci się znaleźć salę za 130zł/os. - podaj szczegóły, może uzyskasz jeszcze rabat
magdus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 18:05   #12
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez ulciaaa1989 Pokaż wiadomość
Jeżeli myślimy o tej samej "Europie" to jest droższa i to sporo
W Europie polecam brać ślub teraz...mają 120 zł za osobę...ale uawaga!! Byam tam..jak dla mnie sala jest piękna...ale...przy samej trasie lubelskiej...głośno...bra k jakiegokolwiek miejsca na "papieroska"..tzn jest..ale głośno..zero klimatu!!
Właściciel to taki mądrala cfffaniak...choć sympatyczny...
no fakt -sala piękna...ale mało niestety przytulnie dokoła...dzięki wizycie w tej sali...(zrezygnowaliśmy z niej ) podjęliśmy decyzję o ślubie w kościółku nieopodal..drewnainny..pi ękny..
a co do taniej sali...polecam wynajac samą salę...
może latania ciut więcej..ale jak się ma dobre kucharki...dobry zespół i niedrogą dekoratorkę...może być pięknie...!!!
jakby co...mogę coś tam polecić..na gg zapraszam.. : 7686977 [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

właśnie..okropny zbir podaj kochana tą salę za te 130 zł...gdzie taką znalazłaś?? byłaś tam??? cena niewiarygodna..a jak jest tam z poprawinami?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

właśnie..okropny zbir podaj kochana tą salę za te 130 zł...gdzie taką znalazłaś?? byłaś tam??? cena niewiarygodna..a jak jest tam z poprawinami?

Edytowane przez neti1
Czas edycji: 2011-01-03 o 18:04
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:09   #13
LidiaMalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Witam. Szukam sali weselnej w okolicy Pruszkowa na 120-140 osób.Zależy Nam oby sala była ładna i musi być dużo dobrego jedzenia na weselu .
Zna ktoś takie miejsce?
LidiaMalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 00:35   #14
magdus84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 15
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez LidiaMalgorzata Pokaż wiadomość
Witam. Szukam sali weselnej w okolicy Pruszkowa na 120-140 osób.Zależy Nam oby sala była ładna i musi być dużo dobrego jedzenia na weselu .
Zna ktoś takie miejsce?
Z tym pierwszym zdecydowanie łatwiej Również szukam na czerwiec (wiem wiem..spontan) i niestety w tej cenie gości nie przekarmisz, a już na pewno nie w stolicy i jej bliskiej okolicy Chyba, że interesuje Cię termin jesienno-zimowy. Stąd moje zdziwienie na post okropnego zbira Powodzenia.
magdus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:42   #15
LidiaMalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Mnie interesuje termin: czerwiec 2012 rok. Ładna sala i dużo dobrego jedzenia. Czy ktoś słyszał/ był na weselu w Nadarzynie w Zagrodzie???
LidiaMalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 08:41   #16
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Ja byłam w domu weselnym Małgorzata w Nadarzynie, sala ok ale jedzenie OKROPNE NIE POLENCAM! Kelnerzy wciąż spóźniali się i albo nie dostawaliśmy wcale jedzenia i musieliśmy się upominać. Po którymś upomnieniu dostawaliśmy łaskawie zimne i to zmiecione z trzech półmisków na jeden. Normalnie jak jakieś resztki
Jedynie osoby siedzące w głębi sali bliżej młodych i rodziców dostawali posiłki na czas. Ponad to zimne przystawki był mało kuszące w wyglądzie a niektóra wędlina wyglądała na taką z przed tygodnia. Ciasto tak twarde, że na jednym mało łyżka mi się nie wygięła
To było jedyne wesele z którego wyszłam głodna

Możliwe, że to dlatego że właściciel zszedł z ceny 230zł/os na 190zł/os bo to było takie last minute (dwa mies przed weselem)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 00:45   #17
magdus84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 15
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Tego właśnie najbardziej się obawiam Nie mam wyrafinowanych wymagań w związku z przyjęciem weselnym, jednak nie chcę by moi goście wracając z przyjęcia wstępowali na "małe co nieco" do fast fooda (co mi się zdarzyło raz

W sobotę jadę w kilka miejsc: Nadarzyn - Arena, Marki - Centrum Sułtan, Uroczysko w Nunie, Restauracja Szwenkier, Restauracja Streliseee, Restauracja Casa, Tennis House w Markach, w nast.tyg. kolejna parada (m.in,) Hellada, chyba że zdecydujemy się już w niedzielę Chętnie zdam relację i podzielę się fotkami, niemniej jeżeli ktoś wie cokolwiek złego, albo też bardzo dobrego o powyższych miejscach - będę wdzięczna za wszelkie wzmianki, mamy niewiele czasu - w czerwcu ślub Trochę to szalone, ale wbrew pozorom miejsc jest jeszcze wolnych cała masa w domach weselnych i restauracjach (ale do 70 osób zaznaczam najczęściej). Prawie każdy lokal posiada dużą i małą salę, więc nie jest źle Jeśli ktoś tu jest czerwcowy i tegoroczny - mogę przygotować wykaz, gdzie na dzień 12 stycznia 2011 są wolne terminy
magdus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 09:24   #18
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Kurcze to mnie zaskoczyłaś byłam pewna, ze na czerwiec to już nigdzie na sobotę miejsc nie będzie a tu proszę to trzymam kciuki
A wszystkie przyszłe PM z Warszawy is szeroko pojętych okolic zapraszam na nasz Warszawski wątek : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=485568
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 14:23   #19
201604111429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

A ja Tobie polecę salę na której i ja się bawiłam ( w sensie miałam tam swoje wesele). Wesele było w 2008,ale cena u Nich nie jest wysoka.
Wyjaśnię to tak.
Mają salę w Centrum Warszawy na Pańskiej,ale ona droga jak nie wiem co. My wzięliśmy taką małą do 100 osób na Ogródkach działkowych na Siekierkach przy Nadrzecznej 2/4. Było super i naprawdę za nieduże pieniądze - 130 / osobę w sobotę.. W piątki jest taniej. A i full katering.

Tutaj namiary http://wesela.ovh.org/glowna.html

A tutaj zdjęcia Naszej sali http://wesela.ovh.org/pliki/galeria2.html

Jakby któraś była zainteresowana udostępnię zdjęcia ze swojego wesela w tej sali do obejrzenia


Nie polecam sali na Zielonce. Facet oszukał moją koleżankę. Sala była za 120 zł./ osobę ale zapłaciła zaliczkę i umowa była,ale na firmę krzak - wesela też nie było i dobrze,że zadzwoniła miesiąc wcześniej. Usłyszała,że tam nie wiedzą o żadnym jej weselu i w ogóle nic nie było.. Wesele musiała zrobić w szkole na sali gimnastycznej - też był super, ale szkoda było nerwów i pieniędzy. Nie wiem czy sala nadal działa i jak to tam jest,ale tak było w 2008 roku.

Edytowane przez 201604111429
Czas edycji: 2011-02-10 o 14:26
201604111429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 12:40   #20
aelert
Przyczajenie
 
Avatar aelert
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Zapraszam do nowootwartej sali weselnej "Polna Róża" w Łajskach koło Legionowa.
Promocja dla 5 nowych klientów - Wesele w cenie 145 PLN od osoby.
Szczegóły pod numerem tel. 608-134-259 lub www.polnaroza.pl.
__________________
Aguś25
aelert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:55   #21
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

A znacie jakieś miejsce w Warszawie lub okolicach, gdzie przy ładnej pogodzie można by zorganizować imprezę na dworze (knajpa czy jakaś sala bankietowa z ładnym ogrodem)? Planujemy zaprosić ok. 60 osób (czerwiec przyszłego roku).
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:26   #22
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

zosrientuj się w starej miłosnej, tam jest stadnina koni..na jej terenie jest restauracja mniej więcej na 50-60osób ale i ogromny teren zielony..i tam też organizują wesela "na powietrzu" ..oraz w namiocie...

Stara Miłosna....stadnina koni
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 15:56   #23
fryzjer_nati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

podobnie jest w Sielance, w Warce. Też można organizować w plenerze, jest stadnina. Mają swoją restauracje, chyba głównie z włoskim jedzieniem...
fryzjer_nati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:45   #24
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

restauracja zalesin w otwocku 140 zł za osoba w tym napoje bez ograniczeń 2 gorące dania ciasta przystawki wszystko
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:56   #25
kermit1005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Cytat:
Napisane przez okropny_zbir Pokaż wiadomość
Witam,

Czy znacie w miarę tanie sale weselne, gdzie koszt za osobę wynosiłby od 100 do max 140zł za osobę? Warszawa i okolice, dalsze i bliższe...

Szczerze - bardziej podobają mi się typowe domy weselne, wiejskie karczmy niż pałacyki...
witam robilam swoje wesele w restauracji milano na bródnie przy wyszogrodzkiej 5 polecam bo domowe dobre jedzenie duzo przedewszystkim,domowa atmosfera cieple wnętrze jest palarnia i nie drogo z alkocholem i dj 149 zł talerzyk naprawde polecam bo warto
kermit1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:18   #26
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

hej

ja Wam mogę polecić "moją" salę (miałam tam w maju tego roku i nawet goście już męża, którzy średnio raz w roku się gdzieś bawią, byli zachwyceni). jest w międzylesiu, na Bronowskiej 10, czyli bliziutko dla mieszkańców Wawra, ale i z centrum dłużej niż 15 minut się w soboty nie jedzie. Bardzo kontaktowi i pomocni ludzie (rodzinny interes, co się czuło i w stosunku do nas i do gości) którzy sobie zdają sprawę, że my się żenimy raz w życiu i podpowiadali na co zwrócić uwagę przed ślubem, a potem w czasie całej uroczystości też podpowiadali i pomagali kiedy było trzeba.
W cenie sali mieliśmy tort śmietanowy (pyszny), ciasta, napoje zimne i ciepłe ile goście chcieli i dekorację sali, można się było też dogadać co do naszych fanaberii. Szczególnie polecam dania mięsne i wiejski stół, wszyscy mi je chwalili!
ejani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:09   #27
Aneta Waldman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Zdecydowanie polecam hotel Villa Otwock...w Otwocku Niezwykłe wrażenie robi aranżacja sali weselnej, świetna obsługa, bardzo energiczna, dyskretna... Jestem z mężem zachwycona, myślę, że nasi goście również. Jeszcze dodam, że niesamowite wrażenie robi oświetlenie- romantyczne i takie....w bardzo dobrym stylu.

Link do miejsc, w którym odbyło się nasze wesele (nadal jesteśmy pod wrażeniem ) http://www.villaparkwesola.pl/otwock/villaotw ock_v1.html
Aneta Waldman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 13:18   #28
chalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
SALA WESELNA VINCI w Łomiankach

Czy ktoś może był tam na weselu lub organizował swoje? Bardzo zależy mi na jakiejś opini. Sala jest przepiękna w super stylu, klimatyczna, ale usytułowanie kiepskie, w okolicy domkó jednorodzinnych, sąsiadom może się nie podobać głośna muzyka do 6 rano
chalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:57   #29
Paula_polozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

W takim razie myślę, że świetną opcją będzie Karczma Człekówka w Kołbieli. Jeśli lubisz "takie klimaty" to z pewnością Ci się spodoba . Bardzo klimatyczne miejsce otoczone zielenią. Co prawda za osobę płaci się od 160 zł/os., ale wiem, że karczma proponuje promocje na wesela więc warto zapoznać się z ofertą. Podaje linka: http://karczmaczlekowka.pl/
Paula_polozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 21:58   #30
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Znacie TANIĄ sale weselną Warszawa i okolice?

Czesc, chcialabym zapytac czy wiecie cos moze o weselach w Villi Otwock? Znalazlam kilka niepochlebnych opinii, a miejsce wydaje sie byc bardzo ladne. Macie jakies doswiadczenia?
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-18 07:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.