Mieszkanie po ślubie z teściami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-19, 14:25   #1
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600

Mieszkanie po ślubie z teściami


Co myślicie o tym? Warto mieszkać po ślubie z teściami, albo zostać w swoim rodzinnym domu czy lepiej się wyprowadzić na swoje?

Co myślicie o mieszkaniu w osobnych domach, ale na jednej działce u teściów?
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:36   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Oczywiście, że najlepiej na swoim
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:44   #3
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Im dalej tym lepiej, nieważne jak cudowne macie stosunki z jednymi i drugimi rodzicami
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:51   #4
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

uważam, że bezpieczna odległość to co najmniej 300 km od jednych i od drugich Najlepiej by jeszcze było w innych kierunkach
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:43   #5
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

najlepiej na swoim, oddzielnie, ani z jednymi ani z drugimi rodzicami. Jak wiadomo każdy ma swoje przyzwyczajenie i czasem ciężko się dogadać
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 19:21   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

im dalej, tym lepiej. mieszkanie z rodzicami/teściami to zawsze spore ryzyko, że małżeństwo nie przetrwa chociażby wtrącania się. nie mają jak się dotrzeć, bo jak tu się pokłócić, kiedy ściany mają uszy...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 19:22   #7
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Na swoim
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 07:21   #8
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Ja jestem zwolenniczką mieszkania na swoim, ale blisko. Cała moja rodzina mieszka w jednej dzielnicy i my też tam kiedyś będziemy mieszkać. Teściowie z kolei mieszkają w miejscowości podmiejskiej, ale będziemy mieć do nich max.30 minut. I tak moim zdaniem jest dobrze. Każdy ma swoje mieszkanie, nikt nikomu na głowie nie siedzi a jak potrzebna jest pomoc, to jest na tyle blisko, że można się odwiedzić nie rozwalając sobie przy tym planu dnia.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 09:32   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Ja też jestem za tym, żeby mieszkać w miarę niedaleko.
Zwłaszcza jak się ma małe dziecko, to pomocne może być, podrzucić mamie/teściowej dziecko.

Ja do teściów mam jakieś 20 minut autem, bo z drugiej strony miasta mieszkają.
Do mamy mam jakieś może z 1.5km, a wcale nie oznacza to, że widujemy się codziennie
Ona ma swoje sprawy, my swoje i każdy szanuje prywatność drugiej osoby. Oczywiście jak mamy czas, to się spotykamy, albo na obiad, albo ja sama z mamą jadę np. na zakupy itd. Dzwonimy do siebie prawie codziennie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 11:27   #10
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

zdecydowanie na swoim ale my teraz mieszkamy 40minut od rodziców i teściów a za rok się przenosimy jeszcze bliżej nich i to mi w sumie już przeszkadzać nie będzie, ale mimo wszystko nigdy razem z teściami/rodzicami bym nie zamieszkała chociaż kontakt mamy bardzo dobry.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 12:23   #11
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ja jestem zwolenniczką mieszkania na swoim, ale blisko. Cała moja rodzina mieszka w jednej dzielnicy i my też tam kiedyś będziemy mieszkać. Teściowie z kolei mieszkają w miejscowości podmiejskiej, ale będziemy mieć do nich max.30 minut. I tak moim zdaniem jest dobrze. Każdy ma swoje mieszkanie, nikt nikomu na głowie nie siedzi a jak potrzebna jest pomoc, to jest na tyle blisko, że można się odwiedzić nie rozwalając sobie przy tym planu dnia.
Też tak sądzę.
Mi by pasowało tak od 5 do 20 km.

Z teściami absolutnie nie, z rodzicami też, bo to w końcu też teściowie dla faceta(z tego co zauważyłam to sporo kobiet o tym zapomina). Zresztą ja też bym nie chciała.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2013-10-20 o 12:26
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 13:36   #12
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Też uważam, że na swoim jest mieszkać najlepiej. TŻ wie, jakie jest moje zdanie. Powiedziałam mu, że wole chleb ze smalcem jeść niż mieszkać z teściami lub moimi rodzicami.
Młodzi muszą nauczyć się siebie chce się czuć swobodnie w swoim mieszkaniu, a przy rodzicach by tak raczej nie było.
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:44   #13
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Zdecydowanie sami na swoim, absolutnie nie pchać się w żadne mieszkanie w rodzicami a teściami to już w ogóle.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 20:49   #14
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie sami na swoim, absolutnie nie pchać się w żadne mieszkanie w rodzicami a teściami to już w ogóle.
Zawsze rodzice jednego są teściami dla drugiego.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 21:19   #15
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Zawsze rodzice jednego są teściami dla drugiego.
Zgadza się
Pisałam to jakby od założycielki strony.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 07:43   #16
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Wszystko ma swoje plusy i minusy Mamy z narzeczonym działkę ale po co się budować skoro zarówno mamy możliwość mieszkanka u Tż jak i u mnie Domy są duże wręcz za duże i doszliśmy do wniosku, że nie będziemy się zawalać kredytami. Będziemy mieszkać u mnie - osobne wejście, nasz parter, góra rodziców. Wiadomo, ze będą niedomówienia ale tak jak juz pisałam - wszystko ma swoje plusy i minusy
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:44   #17
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

osobno, chocby rodzice/tescie mieli hacjende 1000m kwadratowych i byli cud miod, do rany przyloz po slubie sie to zmienia a juz po pojawieniu sie dziecka w ogole.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 17:27   #18
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

[QUOTE=LadyBeatta;43384784]osobno, chocby rodzice/tescie mieli hacjende 1000m kwadratowych i byli cud miod, do rany przyloz po slubie sie to zmienia a juz po pojawieniu sie dziecka w ogole.[/QUOTPo slubie mój brat zanim wprowadził się do nowego domu mieszkał z rodzicami na jednym piętrze przez 3 lata - nigdy nie narzekał na ten okres, wręcz rpzeciwnie Kwestia rodziców....

Zastanawia mnie jedna kwestia - mieszkać od rodziców dalekoo ale jak przychdozi do pilnowania wnuków to są najukochańszymi pod słońce. przykre...
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 17:45   #19
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
Po slubie mój brat zanim wprowadził się do nowego domu mieszkał z rodzicami na jednym piętrze przez 3 lata - nigdy nie narzekał na ten okres, wręcz rpzeciwnie Kwestia rodziców....
Ciekawe jak jego żona.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 17:48   #20
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak jego żona.
No właśnie

Nie wiem, czemu tak dużo ludzi mówi: mieszkanie z teściami? NIGDY!
Za to już mieszkanie ze swoimi rodzicami jest ok. Czy naprawdę ludzie zapominają o tym, że nasi rodzice też są teściami? I też mogą być okropni dla naszego partnera, albo on może ich zwyczajnie nie lubić?
Nawet jeśli nic nie mówi.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 18:13   #21
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Wiadomo, że w pojedynku: sami czy z kimś bezdyskusyjnie wygrywa - sami
Natomiast mam nadzieje, że jednak te 'z kimś' nie będzie takie tragiczne, bo ja osobiście zamierzam mieszkać z teściami
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 07:02   #22
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No właśnie

Nie wiem, czemu tak dużo ludzi mówi: mieszkanie z teściami? NIGDY!
Za to już mieszkanie ze swoimi rodzicami jest ok. Czy naprawdę ludzie zapominają o tym, że nasi rodzice też są teściami? I też mogą być okropni dla naszego partnera, albo on może ich zwyczajnie nie lubić?
Nawet jeśli nic nie mówi.

Piszac brat miałam oczywiście na myśli również jego żone!!! Gdyby była możliwość mieszkania u moich teściów a nie rodziców to też bym nie miała nic przeciwko. z resztą zbyt wiele moi rodzice mi poświęcili żebym wykazała sie takim brakiem wdzięczności. Kiedys będą potrzebować mojej pomocy i nie wyobrażam sobie zostawić ich samych Mó tż na szczęście też ma takie poglądy - kwestia zrozumienia I jeszcze raz podkreślam - nie chodzi o teściów czy rodziców - dla mnie sprawa wygląda tak samo!
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 07:47   #23
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
Piszac brat miałam oczywiście na myśli również jego żone!!! Gdyby była możliwość mieszkania u moich teściów a nie rodziców to też bym nie miała nic przeciwko. z resztą zbyt wiele moi rodzice mi poświęcili żebym wykazała sie takim brakiem wdzięczności. Kiedys będą potrzebować mojej pomocy i nie wyobrażam sobie zostawić ich samych Mó tż na szczęście też ma takie poglądy - kwestia zrozumienia I jeszcze raz podkreślam - nie chodzi o teściów czy rodziców - dla mnie sprawa wygląda tak samo!
no ale taka kolej rzeczy, że wychowuje się dziecko a potem ono wyfruwa z gniazda więc nie sądzę, że rodzice mają pretnsje o to do dzieci, że im się "poświęcili" a oni ich teraz zostawiają bo tak świat jest zbudowany... jak masz takie podejście i Ci to nie przeszkadza, chcesz mieszkać z rodzicami/teściami - mieszkaj, to fajnie, ale z tym brakiem wdzięczności to trochę nieporozumienie moim zdaniem
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 07:55   #24
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
no ale taka kolej rzeczy, że wychowuje się dziecko a potem ono wyfruwa z gniazda więc nie sądzę, że rodzice mają pretnsje o to do dzieci, że im się "poświęcili" a oni ich teraz zostawiają bo tak świat jest zbudowany... jak masz takie podejście i Ci to nie przeszkadza, chcesz mieszkać z rodzicami/teściami - mieszkaj, to fajnie, ale z tym brakiem wdzięczności to trochę nieporozumienie moim zdaniem

Chyba mnie troszkę źle zrozumiałaś albo ja się źle wyraziłam Jeden z braci wybudował dom, drugi zamieszkał u teściów więc ja zamieszkam u swoich rodziców - u ans w rodzinie od lat było przyjęte, ze ktoś zostaje. Mam ogromny dom i naprawdę nie wyobrażam sobie, żebym tam mieszkała we dwójkę ( myslę teraz o rodzicach). Co innego gdybyśmy mieszkali całe zycie w bloku - wtedy sytuacja wyglada zupełnie inaczej. Wyprowadzamy się i żyjemy sami.

Dziewczyny schodzimy z tematu
Jedne są za inne przeciw - ja jestem za o ile chrakter rodziców/ teściów na to pozwala koniec
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 08:12   #25
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
Jedne są za inne przeciw - ja jestem za o ile chrakter rodziców/ teściów na to pozwala koniec
W sumie to się zgadzam, tylko jest jedno ale: o ile charakter rodziców znasz an wylot, to charakterek teściowej poznaje się już po fakcie Więc to taka loteria niestety. Pół biedy jak pakujesz manele i następneo dnia może Cię nie być. Ale jak np. wydasz wszelkie oszczędności na remont a potem się okazuje, że nie da się tam mieszkać?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-10-24 o 08:13
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 10:34   #26
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Ja jestem zdania, że młode małżeństwo powinno mieszkać oddzielnie. W naszym przypadku tak było od samego początku. I nie chodzi tu o to, że nie dogaduję się z rodzicami, albo mam wredną teściową. Tak nie jest. Kocham swoich rodziców, jestem z nimi bardzo związana emocjonalnie, a teściową też mam dobre stosunki. Po prostu uważam, że oddzielne mieszkanie jest lepsze dla młodej, dopiero kształtującej się rodziny. Jak to się mówi: lepsze małe, ciasne - ale własne.

Żeby nie wiadomo jak kochani byli nasi rodzice (i teściowie), to zawsze będą ingerować w młode małżeństwo - i to nie ze złej woli, lecz wręcz przeciwnie. Chcąc pomóc mogą za bardzo się wtrącać - niechcący. A młodzi muszą sobie sami poradzić z rozwiązywaniem problemów, konfliktów. Sami muszą o swojej rodzinie decydować, wychowywać dzieci po swojemu. Mieszkając z rodzicami nie da się po prostu uniknąć nieporozumień i wtrącania do życia młodego małżeństwa.

Takie jest moje zdanie
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 13:58   #27
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
Piszac brat miałam oczywiście na myśli również jego żone!!! Gdyby była możliwość mieszkania u moich teściów a nie rodziców to też bym nie miała nic przeciwko. z resztą zbyt wiele moi rodzice mi poświęcili żebym wykazała sie takim brakiem wdzięczności. Kiedys będą potrzebować mojej pomocy i nie wyobrażam sobie zostawić ich samych Mó tż na szczęście też ma takie poglądy - kwestia zrozumienia I jeszcze raz podkreślam - nie chodzi o teściów czy rodziców - dla mnie sprawa wygląda tak samo!
Dziwne, że rozpatrujesz to w ten sposób. Czyli Twój TŻ nie okaże szacunku rodzicom, jeśli z nimi nie zamieszka? Pół świata w takim razie nie okazuje szacunku.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 17:41   #28
Farram87
Raczkowanie
 
Avatar Farram87
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Jeśli jest możliwość to jak najdalej! Wtedy dobre kontakty są gwarantowane

Brat po ślubie zamieszkał u teściów. Żona jedynaczka, dom duży, więc postanowili zamieszkać na dole, teściowie na górze. Wyremontowali sobie 3 pokoje, kuchnię i łazienkę. Po 6 latach nie wytrzymali wtrącania się i tej "bliskości", kupili mieszkanie 20 km dalej, nie w tym mieście gdzie mieszkali i pracują. Brat mówi, że to dla pewności, tam nie będzie możliwości żeby ich codziennie odwiedzać Do pracy dojeżdżają, ale wreszcie są na swoim
Farram87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 21:30   #29
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Nie wyobrażam sobie mieszkania z teściową.
Ona się wtrąca we wszystko typu żywienie jej synka i moje! nawet "radząc"nam przez Skype Moja mama lepsza nie jest. Także najlepiej z dala od rodziców!
Nie po to się zakłada nową rodzinę by siedzieć rodzicom na głowie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:12   #30
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Im dalej tym lepiej, nieważne jak cudowne macie stosunki z jednymi i drugimi rodzicami
Dokładnie
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-28 18:18:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.