pomysł na dekorację sali - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 21:30   #1
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103

pomysł na dekorację sali


Czesc,
wrzucam zdjecie swojej sali na wesele, moze pomozecie mi wymyslic jak mozna by ja fajnie udekorowac? Bardzo podobaja mi sie dekoracje sufitu z lampionow (takich papierowych kul) i swiatelek choinkowych ale tu jest dosc niski sufit.. Zreszta nie wiem czy te pojedyncze zyrandole wytrzymalyby jakies obwieszanie.. Jak widzicie sala jest prosta, wiec teoretycznie mozna wymyslic co sie chce i dopasowac pod siebie. My lubimy taki dosc swojski i rustykalny styl, dlatego nie wybralismy eleganckiego miejsca. Osob bedzie ok 50, ta sala byla jedna z nielicznych na taka ilosc osob (pozostale duuzo wieksze). Te duze okna widoczne na prawej scianie to drzwi wychodzace na ogrodek przy sali, zaraz za nim jest las, wiec okolica bardzo ladna. W ogrodzie tez chcialam jakies lampiony, plonace pochodnie moze..
Bede wdzieczna za jakies sugestie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u8k7I8f8E0M0W1H3h8N5r0e474X0q6V3.jpg (76,0 KB, 309 załadowań)
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 17:14   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Ja bym mocno nie kombinowała - bardzo ładna, ciepła sala Może w ogrodzie dodatkowe światło właśnie - świece czy coś w tym stylu?
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 10:56   #3
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Ja bym mocno nie kombinowała - bardzo ładna, ciepła sala Może w ogrodzie dodatkowe światło właśnie - świece czy coś w tym stylu?
To milo, ze sie podoba, myslalam, ze spotka sie raczej z krytyka, bo taka "malo weselna" moze sie wydawac
W ogrodzie na pewno bedzie dodatkowe swiatlo, na pewno pochodnie, myslalam tez o takiej dekoracji na ogrodzenie, ze swiatelek choinkowych i pileczek pingpongowych (nie dodalam ze zalezy mi zeby wiekszosc rzeczy zrobic we wlasnym zakresie), takie jakby girlandy, daja piekne swiatlo (przynajmniej na zdjeciach).
Oswietlenie do sali tez chcialam w podobnym stylu, podobaja mi sie bardzo cotton balls, myslalam, zeby sie podjac samodzielnego wykonania ale w takiej ilsoci to chyba mozna by zwariowac
TZowi podobaja sie takie podwieszane pod sufitem dekoracje, np takie pasy z tiulu, tez mozna to polaczyc ze swiatelkami ladnie, ale w tej sali chyba ciezko to zrobic.

Wizazanki prosze o jakies podpowiedzi jeszcze, widze, ze zagladacie, to piszcie co myslicie Co na stoly, jakie kwiaty?
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 20:52   #4
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Macie duże pole do popisu, ale bym nie przesadzała. Podwieszany materiał jest dobry dla wysokich sal, żeby obniżyć sufit. Jeśli u Was jest niski - nie bawiłabym się w to. Pochodnie - ciekawy pomysł (zadbajcie o to by były zabezpieczone i nie spowodowały pożaru lub poparzenia się), ale połączenie ich z lampkami choinkowymi mi już nie pasuje - to niepotrzebne udziwnienie i mieszanie stylów.
Na gatunkach kwiatów się nie znam, ale ważne jest to, kiedy bierzecie ślub (jakie gatunki kwitną). Kolorystycznie dałabym żółte lub białe kwiaty, unikałabym czerwieni, zieleni, niebieskiego.

Dlaczego sala mało weselna? Styl totalnie inny od naszej, ale podoba mi się
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 11:50   #5
BedBetty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: pomysl na dekoracje sali

a ja bym kurcze coś z tym sufitem pokombinowała. Fajne drewno na podłodze i ścianach - nadaje rustykalnego klimatu, ale poprzewieszała bym na suficie materiały, tasiemki, albo lampki. Podobają mi sie też pompony poprzewieszane - tu myślę, że też by dobrze wyglądało
BedBetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 16:34   #6
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Bylam dzis ponownie obejrzec swoja sale i jednak chyba za nisko jest tam sufit, zeby cos wieszac. A szkoda, bo ta wizja mi sie szalenie podobala Pokrecilam sie po sali, pozagladalam w okna i zakatki i jakos za wiele nie wymyslilam. Dobrze, ze mam jeszcze troche czasu bo naprawde slabo z moimi pomyslami.
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 00:44   #7
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: pomysl na dekoracje sali

proponuję lampiony na stołach i kwiaty w jesiennych kolorach. Na podłodze dla wypełnienia przestrzeni ustawiłabym taką konstrukcję: Wysoka szklana tuba (wazon) na spód trochę kory, takiej jak do ogrodu, wnętrze spryskaj jakierem do włosów i szybko obsyp brokatem w kolorze brązu, rudości (tak do połowy), na tą korę poukładaj takie lampki na beterie - znicze, na pewno wiesz o co chodzi, takie pseudo-wkłady do zniczy, plastikowe, ledowe, wielkosci tealighta, przykryj je kilkoma szyszkami i wsadz tam jakieś fikuśne gałązki. Możesz też pokombinować i zrobić podobne świeczniki na tealighty ze zwykłych PRLowskich szklanek bez ucha, z zewnątrz tylko jakaś rafią obwiązać.
Myśle, że nie ma co na siłę sali wybielać, trzeba podreslić jej jesienno-chatkowy charakter.

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

I rozwieś cos nad kominkiem, ten brud z sadzy jest nie do zaakceptowania
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 14:41   #8
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Ja bym skupiła się na stole Młodych, jest tak odsłonięty, że pod nim by ustawiła jakieś latarnie, na nim kwiaty, do krzeseł delikatne wstażeczki Skoro masz parapety, to też bym na nich coś postawiła, choćby w słoiczkach oklejonych koronką kilka polnych kwiatów Z sufitu lampiony jak najbardziej, leciutkie są, i możesz powiesić nawet po trzy wyżej-niżej
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:59   #9
JaninaNowak01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Ja bym podwiesiła parasolki koronkowe. Widziałam coś takiego raz i wyglądało to bajecznie.

Dekoracja za parą młodych to oczywiście też podstawa - serducha są oklepane, może na coś ciekawego wpadniecie
JaninaNowak01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 13:40   #10
ZosiaaaC
Przyczajenie
 
Avatar ZosiaaaC
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 23
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Przede wszystkim, ja bym nie inwestowała w balony, bardziej w delikatne tkaniny oraz kwiaty.
ZosiaaaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 13:51   #11
nowacka_monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Czesc,
wrzucam zdjecie swojej sali na wesele, moze pomozecie mi wymyslic jak mozna by ja fajnie udekorowac? Bardzo podobaja mi sie dekoracje sufitu z lampionow (takich papierowych kul) i swiatelek choinkowych ale tu jest dosc niski sufit.. Zreszta nie wiem czy te pojedyncze zyrandole wytrzymalyby jakies obwieszanie.. Jak widzicie sala jest prosta, wiec teoretycznie mozna wymyslic co sie chce i dopasowac pod siebie. My lubimy taki dosc swojski i rustykalny styl, dlatego nie wybralismy eleganckiego miejsca. Osob bedzie ok 50, ta sala byla jedna z nielicznych na taka ilosc osob (pozostale duuzo wieksze). Te duze okna widoczne na prawej scianie to drzwi wychodzace na ogrodek przy sali, zaraz za nim jest las, wiec okolica bardzo ladna. W ogrodzie tez chcialam jakies lampiony, plonace pochodnie moze..
Bede wdzieczna za jakies sugestie
Hej
Nie wiem czy już po weselu czy przed ale do tego miejsca idealnie pasują girlandy świetlne (sznury z żarówkami). Super oświetlą salę podkreślając jej urok Dekoracja światłem może zdziałać cuda! Do tego kwiaty i różne rustykalne dodatki w postaci chorągiewek itp <3
nowacka_monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 17:28   #12
starsza26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Jak pomagałam koleżance w strojeniu sali to skupiłysmy się tym, żeby bylo skromnie, ale z klasą. nastawilysmy się glównie na ozdobnienie stołów kryształami i bukietami, a krzeseł eleganckim materiałem. Zamówiłysmy większość materiałów, kryształów i lampionów (po 24 goscie puszczali lampiony) tu http://smart-deco.pl/dekoracje-slubne-warszawa/ Z ozdób to były też balony przy wejściu do sali no i świece na stolach jeszcze
starsza26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:33   #13
Polly_bf
Marzycielka
 
Avatar Polly_bf
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 12
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Byłam kiedyś na weselu, na którym świetnie wyglądały sztuczne drzewka ozdobione świecącymi lampkami. Coś niesamowitego
Polly_bf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:32   #14
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: pomysl na dekoracje sali

Piękna sala na prawdę ładnie wyglada. Można za wami dać takie chorągiewki. To ostanio bardzo na czasie i pasuje do stylu rujstykalnego. Może np sznury z takich bardziej kolorowych chorągiewek rozciągnąć? Nie musiałby wisieć tak nisko. Ja bardzo lubię dekoracje kwiatowe, które są na drewnie. Często właśnie są inspiracja w internecie. Po prostu równo pocięte okrągłe drzewo. I na takich niewielkich płytkach postawione kwiaty Nie wiem czy można to samemu tak równo uciąć ale podejrzewam że tak

Jeśli chodzi o dekoracje za parą młodą fajnie wyglądają wieńce zawieszone na wstążkach. Mogą być zrobione np. z ruskusa lub gipsówki. Kilka większych. Mogą mieć różne rozmiary też. Na sam stół można zamówić literki . Jeśli ma być rustykalnie może po prostu w kolorze drewna. Jeśli chodzi o kwiaty to wydaje mi się , że bardzo fajnie wygladałoby tu dużo zieleni. Można dać przez stoły przez środek pas z zielenią ( co jakiś czas można postawić kwiaty np)

Fajnie też wyglądałyby wiatraczki na ścianie. Tylko trzeba byłoby ich sporo dla lepszego efektu

Jak dużo chciałabyś wydać mniej więcej na dekoracje? Będziesz robiła je sama czy chcesz zlecić to firmie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (163,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz (2).jpg (90,9 KB, 64 załadowań)
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 17:53   #15
Karolinka241
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: pomysł na dekorację sali

Ja kupiłam piękne bukiety ślubne i porozkładałem je przez całą długość stołu i było super
Polecam takie rozwiązania bo na prawdę warto, każdy gość weselny widział je z bliska i był zachwycony

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-11 o 20:48 Powód: Link.
Karolinka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 15:10   #16
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: pomysł na dekorację sali

sala bardzo ładna - idealna na rustykalne przyjęcie
ja postawiłabym na zielone dekoracje z żywych kwiatów
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 08:31   #17
Anita253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: pomysł na dekorację sali

Taką salę można w bardzo ładny i niedrogi sposób ozdobić. Tak jak pisałaś - papierowe lampiony nadadzą się tutaj idealnie. Nic nie szkodzi, że sufit jest dość nisko Stokrotek90 także miał dobry pomysł z podwieszanym materiałem przy suficie. Ja na swoim weselu korzystałam z barw jesieni (brałam ślub w październiku), także drewniane elementy, ciemne kolory i liście. Poza tym - również w Twoim przypadku - ważne jest przystrojenie stołu. Polecam szklane wazony i półmiski na wysokiej nóżce, a do tego tiul. Niby mała sala, ale takie dodatki na pewno nadadzą jej bardziej przytulnego charakteru. Ja większość swoich ozdób weselnych kupowałam na [ciach reklama] Poza tym - tak jak pisze reszta forumowiczów - żywe kwiaty zawsze świetnie sprawdzają się na stołach

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2017-10-10 o 21:37 Powód: link
Anita253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 13:42   #18
modufus
Przyczajenie
 
Avatar modufus
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: pomysł na dekorację sali

Super, dzięki wielkie z sprwadzone porady. Z całą pewnością mi się one przydadzą

Czy uważacie, że takie azzardo są ładne?
__________________
Celem każdej gry jest wygrana. Jeśli nie zależy ci na wygranej, bez sensu jest walczyć.

Edytowane przez modufus
Czas edycji: 2018-03-06 o 13:01
modufus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:23   #19
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: pomysł na dekorację sali

a na co ostatecznie się zdecydowalas?
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 10:31   #20
LoveWeddings
Daniel Tarka
 
Avatar LoveWeddings
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: pomysł na dekorację sali

Cytat:
Napisane przez moniamarzec85 Pokaż wiadomość
a na co ostatecznie się zdecydowalas?
Chyba pochłonieta jest całkowicie dekoracją sali
__________________
sssss
LoveWeddings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 14:18   #21
Trishha
Przyczajenie
 
Avatar Trishha
 
Zarejestrowany: 2019-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Smile Dot.: pomysł na dekorację sali

Jestem świeżo po ślubie, a dekorację zamówiłam w firmie Dzika Róża - dekoracje-sal.com - jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni i szczęśliwi Polecamy dekoracje Pani Ewy

Edytowane przez Trishha
Czas edycji: 2019-06-30 o 14:22
Trishha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 18:06   #22
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: pomysł na dekorację sali

Ja robię dekoracje z makramy i juty . A do tego dużo zieleni.
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-30 19:06:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.