OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!! CZ.II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 14:47   #4981
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie Igorka ale jest traz bardzo źle zaczął mi nagle tak dziwnie charczeć w południe podczas zabawy tak samo jak miał zapalenie oskrzeli więc pojechałam z nim do przychodni to chyba była intuicja matczyna lekarka jak go zbadała pobiegła po pielęgniarke i mały szybko dostał zastrzyk (( okazało się że ma silne zapalenie oskrzeli i płuc w dodatku silne duszności i musiał dostać zastrzyk żeby mu ułatwić oddychanie... po zastrzyku oddech jest troszkę lepszy pozwolono nam dzisiaj wrócić do domu ale jutro będzie decyzja lekarzy czy nie będziemy szli do szpitala. Lekarka powiedziała mi że gdybym z nim nie przyszła nie wiadomo co by się działo ale z pewnością trzeba by było go podłączać do respiratora siedzę i ryczę mam nadzieje że Wasze kciuki coś pomogą i będzie z małym lepiej że zostaniemy w domku i szybko wyzdrowieje... teraz śpi jak aniołek ma jak najwięcej spać i pić
Straszna wiadomość. Ale z czego to się tak wzięlo?? Dobrze, że pojechalaś do przychodni. Trzymam kciuk bardzo mocnoo, żeby Igorek szybko do zdrówka wrócil i żebyście nie musieli do szpitala iść. I za Ciebie kochana tez kciukasy, żebyś byla silna
Niech sobie śpi i wraca do zdrówka - oby szybko
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:49   #4982
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Paula, strasznie Wam współczuję, trzymaj się Kochanie, ja bede mocno trzymac kciuki za zdrowie Igorka.Ja wiem, co to było-przy zapaleniu krtani (często towarzyszy zapaleniu płuc lub oskrzeli) małe dzieci są narażone na nagłe jej zwężenie, co może skończyć sie uduszeniem-ratunkiem jest właśnie zastrzyk na rozkurczenie. Moja Emila miała juz dwa razy zapalenie krtani, to najbardziej słychac różnicę w głosie-pogarsza się z godziny na godzinę.Za pierwszym razem też byłam zaniepokojona,bo starszny miała ten głos,potem juz go nawet prawie straciła i poszliśmy szybko do prywatnego lekarza w ostatniej chwili-obyło się bez zastrzyku, leki na szczęscie wystarczyły,ale mieliśmy być w pogotowiu. Za drugim razem zmiany wychwyciłam juz szybciej i tez wystarczył antybiotyk. Angela tez raz tak miała i w nocy wzywaliśmy pogotowie(miała chyba ze latka), dali jej ten zastrzyk,powiedzieli,że już się dusiła-to taki jest szczekający kaszel,jak juz się krtań zwęża.Dorośli nie są narażeni na uduszenie, ale własnie małe dzieci.Mój kuzyn miał takie historie ze 2 razy w roku,więc wczesniej już znałam temat też na szczęście.

Kuruj się Igorku!!!!!!
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:56   #4983
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Scorpio, prosze o wybaczenie!!!!
zastanowię sie jeszcze

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie Igorka ale jest traz bardzo źle zaczął mi nagle tak dziwnie charczeć w południe podczas zabawy tak samo jak miał zapalenie oskrzeli więc pojechałam z nim do przychodni to chyba była intuicja matczyna lekarka jak go zbadała pobiegła po pielęgniarke i mały szybko dostał zastrzyk (( okazało się że ma silne zapalenie oskrzeli i płuc w dodatku silne duszności i musiał dostać zastrzyk żeby mu ułatwić oddychanie... po zastrzyku oddech jest troszkę lepszy pozwolono nam dzisiaj wrócić do domu ale jutro będzie decyzja lekarzy czy nie będziemy szli do szpitala. Lekarka powiedziała mi że gdybym z nim nie przyszła nie wiadomo co by się działo ale z pewnością trzeba by było go podłączać do respiratora siedzę i ryczę mam nadzieje że Wasze kciuki coś pomogą i będzie z małym lepiej że zostaniemy w domku i szybko wyzdrowieje... teraz śpi jak aniołek ma jak najwięcej spać i pić
Ło matko, aż mi ciary przeszły.. mamy z Igą kciuki na maksa zacisnięte!! Dużo zdrówka dla małego!!
A dla ciebie dużo siły i zeby obyło się bez szpitala

a takie zapalenie oskrzeli i płuc to skąd sie bierze jako efekt przeziębienia czy moze to bakteryjne lub wirusowe?
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:04   #4984
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

scorpionec - ile tego bulionu do risotto dałaś?
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:05   #4985
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

dzięki kochane

Lekarka powiedziała że nie jest to raczej przeziębienie albo wirusówka albo może być to jakaś bardzo silna alergia lub coś nie do końca wykształcone w układzie oddechowym jak mały wróci do zdrowia to będę z nim szła na jeden dzień do szpitala na badania dokładne muszą sprawdzić skąd to się bierze i ewentualnie podjąć jakieś leczenie bo ostatnio ciągle mały a katar i kaszle

mnie tak żołądek z nerwów już boli że ledwo dycham na szczęście tż wziął na jutro urlop i za godzinkę będzie w domu
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:39   #4986
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Paula
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:48   #4987
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
scorpionec - ile tego bulionu do risotto dałaś?
jeśli robisz z kostki to jedna na ok 0,5 litra i powinno wystarczyć..

dolewa sie stopniowo..jak ryz wypija to dolewasz.. ja uzywam ryżu basmati i on nie potrzebuje duzo wody bo sie nie rozgotowuje..ale jak weźmiesz alborio(ten typowy do rissoto taki okrągły) to pewnie wypije wiecej

zamiast pierszej serii (ok 150 ml) bulionu mozna dolac tyle wina - bialego jakiegoś jakie lubisz..nawet wermuth sie nadaje..ja robiłam bez bo mala z nami jadła


u nas burza a ja chce do obi lub praktikera jechac po kwiatki na balkon.. moja iga ma obsesje kwiatową..na spacerze wszystkie mlecze i stokrotki jej
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 15:56   #4988
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Paula- wspolczuje Ci ogromnie przezyc Trzymam mocno zeby poprawilo sie Igorkowi

Gosiaczek- dzieki za info. Walsnie wybieralam sie do Rossmana po Bebilon, ale Reala ma blizej
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:58   #4989
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Paula, matko jedyna to straszne jest. Tak bez zadnych wczesniejszych symptomow? Biedny Igorek. Modle sie zeby obylo sie bez szpitala.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:32   #4990
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Paula - właśnie doczytałam. KOchana trzymaj się dzielnie i dużżżo zdrówka dla Igorka. MOże odstaw całkowicie mleko krowie dopóki nie będziecie wiedziec co to.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:14   #4991
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Paula - trzymam mocno kciuki

nie wiedzialam ze zapalenei krtani moze doprowadzic do uduszenia - straszne
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 06:52   #4992
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Salomea - moja w sklepie identycznie Najlepiej jak wiszą ubrania a ona je dotyka rączką żeby się bujały i po swojemu komentuje, cały czas chodzi i gada, macha rączką. Śmiesznie wygląda, jakby chciała wszystkimi dyrygować

xandra, muminek, wszystkie hasła super, ale najbardziej podoba mi się z punktu praktycznego hasło gosiaczka

salomea, skylie - klikam

Paula - dopiero przeczytałam. Jak dobrze, że z nim pojechałaś. Mam nadzieję, że obejdzie się bez szpiala. Trzymaj się kochana. Choróbsko wygonimy jak nas tyle kciuki trzyma.

scorpio - moja wącha wszystkie kwiatki, no i na mleczu zobaczyła takie małe czarne robaczki i teraz z daleka jak widzi mlecz to krzyczy że jest "be"

Byłam wczoraj z Igą na szczepieniu, strasznie płakała. Na korytarzu już było dobrze, ubrałam ją i wtedy wyszła pielęgniarka. Ta ją zobaczyła i znów w ryk.
W nocy nie płakała, ale miała gorące rączki i nie spała z 2 godziny, wierciła się.
Nadal nic nie chce jeść. Na mleko od krowy i biały serek ma odruch wymiotny. Męczy strasznie jak dziecko nie chce jeść To już chyba miesiąc jak może żyć tylko samym NAN3. No i właśnie też mówiłam o tym podczas szczepienia, że to starsze NAN strasznie słodkie i wróciłyśmy do NAN3. I ok. Możemy na nim zostać.
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:27   #4993
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

poisone za uznanie i docenienie praktyczności mojego pomysłu Mój zaraz po szczepieniu szybciutko robił wszystkim papa, żeby już wyjść. Na szczeście to już ostatnie szczepienie /u Was mam nadzieję, że też/ i w końcu te nasze dzieciaczki nie będa skazane na tak stres a my razem z nimi. A doktorka nie poradzila Ci czegoś na poprawienie apetytu u Malej? Swoja droga to dziwne, że zaakceptowala, że 1,5 roczny dzeciaczek pije samo mleczko i rad czy ewentualnie jakichś specyfików aptecznych /bo chyba takie są / na zmianę tego stanu nie dala coś mi sie kojarzy, że moja bratanica cosik takiego przyjmowala ale nie mam pewności teraz i nie wem czy to na poprawienie apetytu bylo może bredze coś z rana trzymama kciuki za samoistną poprawę

Paula jak tylko będziesz miala chwilkę pisz co u Was Kciuki nadal trzymam i pozytywne fluidy wysylam

I ja też klikam dziewczynki
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:39   #4994
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Gosiaczek - nic nie dała bo to podobno przez ząbki. Ma już 14. Mam nadzieję, że później zacznie jeść
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:02   #4995
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie Igorka ale jest traz bardzo źle zaczął mi nagle tak dziwnie charczeć w południe podczas zabawy tak samo jak miał zapalenie oskrzeli więc pojechałam z nim do przychodni to chyba była intuicja matczyna lekarka jak go zbadała pobiegła po pielęgniarke i mały szybko dostał zastrzyk (( okazało się że ma silne zapalenie oskrzeli i płuc w dodatku silne duszności i musiał dostać zastrzyk żeby mu ułatwić oddychanie... po zastrzyku oddech jest troszkę lepszy pozwolono nam dzisiaj wrócić do domu ale jutro będzie decyzja lekarzy czy nie będziemy szli do szpitala. Lekarka powiedziała mi że gdybym z nim nie przyszła nie wiadomo co by się działo ale z pewnością trzeba by było go podłączać do respiratora siedzę i ryczę mam nadzieje że Wasze kciuki coś pomogą i będzie z małym lepiej że zostaniemy w domku i szybko wyzdrowieje... teraz śpi jak aniołek ma jak najwięcej spać i pić
mtko!!wspolczuje bo tez ise nachorowalismy ostatnio...będzie dobrze ;*


a u nas męka z zasypianiem.Nie wiem co w niego wstapilo bo niby jest spiacy,sam idzie do lozeczka wiec ide do niego bo sam to wola zaraz i po chwili on wstaje i sie chce nadal bawic...wczoraj usypialam go godzine ale coz, nie chce mu pokazac ze moze wyjsc bo sie nauczy i co wieczor bedziemy musieli za malym latac zamiast w koncu odpocząć. A plecy bolą mnie coraz mocniej,brzuch mi przeszkadza i zostalo 10 tyg. Meczy mnie tez ywsiadanie go na nocnik bo ślicznie robi tylko nadal nie woła...kupilam mu te pamperso majtki i jestm bardzo zadowolonona bo z nimi łatwiej,pogoda nie sprzyja lataniu na golasa i z nimi latwiej.Czasem za cały dzien nie zrobinic wcale, nawet na drzemce ale czemu nie chce wołac??
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:19   #4996
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

muminek dziękuję ze mi przypomniałaś bo ostatnio pytałam xandrę jak jej idzie usypianie Emilki i mnie zigrorowała

Moja nie woła i siedzieć też nie chce
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:29   #4997
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Cytat:
Napisane przez poisone Pokaż wiadomość
Moja nie woła i siedzieć też nie chce
MOja też nie woła, nie siada, czasem woła, żeby jej pieluchę zmienić, tzn pokazuje, ale rzadko.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:17   #4998
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
dziś poznalam bezpieczny sposób zjeżdżania na zjeżdzalni nawet tych wysoki które dla mojego dziecka najciekawsze..
mój Wojtek też ostatnio dokrył ten sposób zjeżdżania, był nim zachwycony, śmiał się w głos tak mu się podobało
Cytat:
Napisane przez poisone Pokaż wiadomość
Tak czytam o Waszych dzieciaczkach jak biegają, lubią huśtawki i zjeżdżalnie. Moja to huśtawki nie lubi, jak ją posadziłam w piaskownicy (na takim niby dywaniku) to tak siedziała. Uwielbia piaskownicę, ale jak ją pierwszy raz tak posadziłam, żeby nie siedziała dupką na piasku bo jeszcze chłodno wtedy było, to ona już chyba zakodowała że tak powinno być i teraz jak idziemy to woła i musi na czymś usiąść i wtey się bawi. Po trawie nie chce sama chodzić ani biegać, chyba że trzyma mnie za rękę to wtedy się przejdzie. W ogóle to jest bardzo ostrożna.
Ach. Muszę się wyrwać do koleżanek co dzieci mają. No i ewidentnie potrzebuje towarzystwa i rodzeństwa
troszkę Ci zazdroszczę takiego spokojnego dziecka

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Też dobre.
Ja to nie ma talentu do rymowanek,ale tak chwilę pomyślałam i wymyśliłam tylko cos takiego(aż wstyd pisać,ale co tam):
Nasze maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku.
No naprawdę się wysiliłam,więc pochwalcie trochę
nie no tytuł the best
Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Ale pogoda do bani, Emila poszła spać,ale zdążyłam wyjść z nią do sklepu i obkupić się w cukierni,bo jak jest szarówa,to mam napady słodkościowe.
Ale najpierw obiadek-Salomea, ja nie mogłam tak spokojnie pisac o spaghetti po bolońsku,no i zaraz sobie zjem.Doprawiłam cukrem i powiem Ci,że smak jest zdecydowanie głębszy
i w tym miejscu chyba wszystkie zazdrościmy figury i możliwoścu bezkarnego objadania się słodyczami
Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1211 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj Bebilon w Realu w promocji po 32,95 - info dla używających
dzięki, dzięki, skorzystam
Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie Igorka ale jest traz bardzo źle zaczął mi nagle tak dziwnie charczeć w południe podczas zabawy tak samo jak miał zapalenie oskrzeli więc pojechałam z nim do przychodni to chyba była intuicja matczyna lekarka jak go zbadała pobiegła po pielęgniarke i mały szybko dostał zastrzyk (( okazało się że ma silne zapalenie oskrzeli i płuc w dodatku silne duszności i musiał dostać zastrzyk żeby mu ułatwić oddychanie... po zastrzyku oddech jest troszkę lepszy pozwolono nam dzisiaj wrócić do domu ale jutro będzie decyzja lekarzy czy nie będziemy szli do szpitala. Lekarka powiedziała mi że gdybym z nim nie przyszła nie wiadomo co by się działo ale z pewnością trzeba by było go podłączać do respiratora siedzę i ryczę mam nadzieje że Wasze kciuki coś pomogą i będzie z małym lepiej że zostaniemy w domku i szybko wyzdrowieje... teraz śpi jak aniołek ma jak najwięcej spać i pić
ojjj biedaki dużo zdrówka
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:45   #4999
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

dziewczyny a probowałyście sadzać maluchy na nocnik i właczać bajkę ??

ja tak robie i wtedy ona grzecznie siedzi te 15 min.. aczasm weźmie se ksiązkę i se oglada siedząc na tronie...

O JAK POŁOŻĘ MAŁĄ ZAKŁADAM NOWY WĄTEK WIĘĆ ZWRACAM SIE O O CZUJNOŚĆ BEDZIE PRZEPROWADZKA!!!!

chcecie tytuł gosiaczek czy xandry???

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2010-05-14 o 11:47
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 11:58   #5000
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

Ja głosuję za tytułem gosiaczka
aczkolwiek pozostałym autorkom też należą się brawa
muminek
xandra i dodatkowo wniosę toast
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:18   #5001
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

matko mały wziął mi przewrócił frytkownicę a potem ślicznie wlekł ją za kabel przez mieszkanie...co w niego wstąpiło??JA chce mojego aniołka spowrotem
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:29   #5002
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!!

HALO TO JA!! UWAGAAAA!!!

zachwile watęk zgłaszam do zamknięcia(przekroczone 5000 postów) od tej chwili jesteśmy tu =>


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430798

zapraszam
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.