Kozaki w maju... :] - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 11:39   #91
Lose yourself
Raczkowanie
 
Avatar Lose yourself
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: manhattan.
Wiadomości: 55
GG do Lose yourself
Dot.: Kozaki w maju... :]

hmm. a ja sobie właśnie kupiłam w sh nowiutkie emu buty. no musiałam je mieć, prześliczne są tylko chyba będę musiała czekać z założeniem ich do jesieni/zimy chociaż za bardzo ocieplane nie są..

a w taką chlapę jak jest teraz, wolę nosić adidaski za kostke. fakt faktem, czasem przemakają, no ale jak się nie chodzi po kałużach to jakotako są suche
__________________

Nie wierzę w przesądy.
Czarny kot nigdy nie przebiegł mi drogi,
a i tak to zawsze ja jestem tą, którą życie udupi..



blog
Lose yourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:05   #92
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kozaki w maju... :]

Cytat:
Napisane przez Lose yourself Pokaż wiadomość
hmm. a ja sobie właśnie kupiłam w sh nowiutkie emu buty. no musiałam je mieć, prześliczne są tylko chyba będę musiała czekać z założeniem ich do jesieni/zimy chociaż za bardzo ocieplane nie są..

a w taką chlapę jak jest teraz, wolę nosić adidaski za kostke. fakt faktem, czasem przemakają, no ale jak się nie chodzi po kałużach to jakotako są suche
wg mnie to przy obecnej pogodzie (a przynajmniej ja mieszkam na terenach zalanych ), na nic zdadzą się emu czy kozaczki. Niby jaka ochrona w ocieplanych kozaczkach z eko ceratki? Żadna, a przy okazji będą się dłużej suszyć. Ludzie normalnie pomykają w gumiaczkach po ulicach
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 13:41   #93
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kozaki w maju... :]

ja mam sexi gumiaczki w kwiatki i sprawdzają się doskonale, a jak chcę je umyć, to po oczyszczeniu z błota wrzucam je po prostu pod prysznic.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 15:24   #94
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kozaki w maju... :]

Emu na taka pogodę? Przecież to zabójstwo dla buta i murowana choroba dla człowieka. Ja dzisiaj po płynących ulicach Krakowa pomykałam w kaloszkach, to najodpowiedniejsze obuwie na tego typu pogodę (lub jej brak )
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 07:41   #95
1MONIKA8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tu...i tam
Wiadomości: 184
Dot.: Kozaki w maju... :]

Ja sama wyskakuje w kozaczkach w połowie łydki gdy leje niemiłosiernie( co teraz zdarza się często, a to jedyne buty które nie przemakaja doszczętnie)zakładam wtedy zazwyczaj rajstopy, długi swetr i płaszczyk +parasol botki mam zamszowe więc na tą pogodę średnio się nadają i wcale nie jest mi gorąco a i tez sie nikt na mnie dziwnie nie patrzy bo każy biegnie się schować przed deszczem
__________________






Edytowane przez 1MONIKA8
Czas edycji: 2010-05-31 o 08:00
1MONIKA8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:49   #96
Sarcoptes scabiei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 206
Dot.: Kozaki w maju... :]

co do tematu watku
to dziwi mnie to dlaczego niektorzy uwazaja ze "nie wypada"
kogo to obchodzi?
kazdy sie ubiera jak chce ma do tego prawo zeby mu sie spocila stopa(albo i nie: bo czasem w balerinach-sztuczydlach jest gorzej niz w przewiewnych kozakach)
i irytuja mi spojrzenia osob na przystankach -jak w maju paraduje w nieoceplanych dluzszych botkach-kozakach(nie wiem jak je nazwac. takie luzne sa). nie wiem tez co maja na celu pytania np znajomych "nie goraco ci?! " a w zime "nie zimno ci?

__________________

P.S nie trawie tej wizażowej wyszukiwarki nic na to nie poradze ze jest beznadziejna. wujek Google rzadzi
Sarcoptes scabiei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.