Majówki 2016 - część piąta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-20, 14:04   #31
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Martunia kciuki wielgachne!!!
Kocie super ze juz zdjete szwy wspolczuje ze na smoczula jeszcze za wczesnie ja tez jakos nie widze nocy bez smoczula w poblizu jego buzi. Zwlaszcza ze juz sam obsluguje gdy chce bez otwierania oczu- maca maca az go namaca
Biedronka ooo blada dooopa szacun wielki, dostrzeglam optymizm
w Twoim poscie. Super sobie radzisz!

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Monika samych wspanialosci dla Wojtusia.
Dobrze ze dokumenty sie znalazły cale i zdrowe
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 14:10   #32
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja swego czasu też bardzo dużo czytałam - w szkole, a nawet na studiach. A później zaczęłam nałogowo oglądać seriale, więc trochę mniej czasu miałam na czytanie. A teraz to już w ogóle bardzo mało czekam.

Moje kochane dzieciątko dzisiaj w końcu zaczęło coś kombinować w kierunku pełzania, podnosić dupkę itp. Jeszcze co prawda bez sukcesów, ale sam fakt, że czasami coś próbuje Ja wiem, że przy waszych pełzających, raczkujących, wstających dzieciaczkach to mało, ale ja się bardzo, ale to bardzo cieszę W końcu jakiś postęp
Każdy postęp zasługuje na brawa!

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
My po zdjęciu szwów, wszystko się pięknie goi w buzi, tylko nic się nie przyznałam, że buzię przepłukuję wodą tylko mm a po swoim wcale, bo ma właściwości antyseptyczne i goi lepiej niż wszystkie octanisepty świata tylko Wojtul biedny na sam widok leżanki płakał, ale pielęgniarki w poradni są super, hop siup i zdjęte. Tylko zakaz smoczka jeszcze co najmniej miesiąc, help me...

O matko...zmęczyłam się czytając!
Super, że tak gładko poszło. Mam nadzieję, że ten miesiąc szybko wam zleci. Może powrót do smoczka okaże się zupełnie zbędny bo Wojtul nie będzie go już potrzebował

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. Proszę o kciuki dla mojej córeczki w sprawie nastawiania. Jestem trochę przerażona ale dla niej muszę się trzymać. Zanim nastawi muszę o wszystko wypytac koniecznie czy to bezpieczne itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymają się
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 14:19   #33
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Rose ja jeszcze dokupiłam wczoraj apaszkę do naszego płaszczyka plus sukienkę i mamy taką stylówkę na wiosnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1876.jpg (119,2 KB, 55 załadowań)
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 14:36   #34
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja swego czasu też bardzo dużo czytałam - w szkole, a nawet na studiach. A później zaczęłam nałogowo oglądać seriale, więc trochę mniej czasu miałam na czytanie. A teraz to już w ogóle bardzo mało czekam.

Moje kochane dzieciątko dzisiaj w końcu zaczęło coś kombinować w kierunku pełzania, podnosić dupkę itp. Jeszcze co prawda bez sukcesów, ale sam fakt, że czasami coś próbuje Ja wiem, że przy waszych pełzających, raczkujących, wstających dzieciaczkach to mało, ale ja się bardzo, ale to bardzo cieszę W końcu jakiś postęp

Brawo Majka! Super

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Rose ja jeszcze dokupiłam wczoraj apaszkę do naszego płaszczyka plus sukienkę i mamy taką stylówkę na wiosnę

Ale slicznie
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 14:41   #35
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Witam się W nowej części. ..
super ubranka dziewczyny. Zakochałam się
U mnie rodzinnie nieciekawie.... do dupy ten tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 14:50   #36
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Witam się W nowej części. ..
super ubranka dziewczyny. Zakochałam się
U mnie rodzinnie nieciekawie.... do dupy ten tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co się dzieje?
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 14:54   #37
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Witam się W nowej części. ..
super ubranka dziewczyny. Zakochałam się
U mnie rodzinnie nieciekawie.... do dupy ten tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co się stało? 😦
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 14:56   #38
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Witam się W nowej części. ..
super ubranka dziewczyny. Zakochałam się
U mnie rodzinnie nieciekawie.... do dupy ten tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej biedna... Pisz do nas jesli masz ochote sie wygadac.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:10   #39
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. Proszę o kciuki dla mojej córeczki w sprawie nastawiania. Jestem trochę przerażona ale dla niej muszę się trzymać. Zanim nastawi muszę o wszystko wypytac koniecznie czy to bezpieczne itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki. Współczuję przeżyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:10   #40
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Hej, haj, hello

Fab zainspirowałaś mnie żeby w końcu wybrać się do Zary, tym bardziej że moja córka pracuje w Zarze i ma stałą zniżkę praciwniczą 20% nawet jak jest coś przecenione to liczy się zniżka od zniżki. Wiem torba jestem że jeszcze nic nie kupiłam, Zara jakoś mi nie po drodze, ale jak zobaczyłam ten plaszczyk to muszę się w końcu wybrać.

Dziewczyny jak jest z kupsztalami u waszych dzieci? Zuzia robi takie klocki że aż mnie tyłek boli jak je widzę, zwiększyłam już ilość picia, więcej jabłka i nic, ciągle takie same.

Boje się żeby nie skończyło się tak jak z moją starszą, która miała takie zatwardzenia że starała się wstrzymywać, byleby nie zrobić, płakała przy tym i była tak zrażona żeby zrobić normalnie kupę że były cuda niewidy nad nią.

Mona wyrazy współczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:17   #41
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Hej, haj, hello

Fab zainspirowałaś mnie żeby w końcu wybrać się do Zary, tym bardziej że moja córka pracuje w Zarze i ma stałą zniżkę praciwniczą 20% nawet jak jest coś przecenione to liczy się zniżka od zniżki. Wiem torba jestem że jeszcze nic nie kupiłam, Zara jakoś mi nie po drodze, ale jak zobaczyłam ten plaszczyk to muszę się w końcu wybrać.

Dziewczyny jak jest z kupsztalami u waszych dzieci? Zuzia robi takie klocki że aż mnie tyłek boli jak je widzę, zwiększyłam już ilość picia, więcej jabłka i nic, ciągle takie same.

Boje się żeby nie skończyło się tak jak z moją starszą, która miała takie zatwardzenia że starała się wstrzymywać, byleby nie zrobić, płakała przy tym i była tak zrażona żeby zrobić normalnie kupę że były cuda niewidy nad nią.

Mona wyrazy współczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bona tu nie jedna z nas by sie biła o taka znizke a Ty tako??? Nawet sie nie przyznawaj hahaha
Co do kupsztali to kilka dni gdzies do tygodnia Igoras tez robil tj meczyl takie twarde i na raty co zmuenilam pampera to po 10 min znowu wyduszał i tak trzy razy w ciagu godziny potrafił.
Ale juz mu przeszlo. Teraz robi takie hmm nutellowe chyba w sam raz.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 15:21   #42
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Rose ja jeszcze dokupiłam wczoraj apaszkę do naszego płaszczyka plus sukienkę i mamy taką stylówkę na wiosnę
Ale ślicznie nie widziałam u nas apaszkek muszę poszukac, bo super to wyglada. Plazczyk mam szary a mozr na wisone kupie jakis jasny. Widziałam w hm takie śliczne jeansy z paseczkiem i wstawka z koronki na kolanie ale cena regularna to się wstrzymałam. Dzisiaj dokupilam jescze trochę rzeczy a czekam aż zrobią też przeceny w kappahlu większą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Hej, haj, hello

Fab zainspirowałaś mnie żeby w końcu wybrać się do Zary, tym bardziej że moja córka pracuje w Zarze i ma stałą zniżkę praciwniczą 20% nawet jak jest coś przecenione to liczy się zniżka od zniżki. Wiem torba jestem że jeszcze nic nie kupiłam, Zara jakoś mi nie po drodze, ale jak zobaczyłam ten plaszczyk to muszę się w końcu wybrać.

Dziewczyny jak jest z kupsztalami u waszych dzieci? Zuzia robi takie klocki że aż mnie tyłek boli jak je widzę, zwiększyłam już ilość picia, więcej jabłka i nic, ciągle takie same.

Boje się żeby nie skończyło się tak jak z moją starszą, która miała takie zatwardzenia że starała się wstrzymywać, byleby nie zrobić, płakała przy tym i była tak zrażona żeby zrobić normalnie kupę że były cuda niewidy nad nią.

Mona wyrazy współczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas była z 2 razy taka twardsza ale ogólnie to nie ma problemu. Ja dodaje praktycznie do każdego obiadu troszkę oleju bo tak mi tutaj radzili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:26   #43
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Bona tu nie jedna z nas by sie biła o taka znizke a Ty tako??? Nawet sie nie przyznawaj hahaha
Co do kupsztali to kilka dni gdzies do tygodnia Igoras tez robil tj meczyl takie twarde i na raty co zmuenilam pampera to po 10 min znowu wyduszał i tak trzy razy w ciagu godziny potrafił.
Ale juz mu przeszlo. Teraz robi takie hmm nutellowe chyba w sam raz.
A bo ta Zara to jest taka biurokratyczna że ręce opadają, żeby skorzystać ze zniżki to moja córka musi być ze mną z tą swoją kartą imienną i dowodem osobistym i jeszcze podpisać na jakimś paragonie coś i podać nr pracowniczy. I przez to jak coś chcę kupić to ona musi być w pracy, i przez to że ona jest na różnych zmianach, to nie chce mi się jechać i ją łapać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:33   #44
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
A bo ta Zara to jest taka biurokratyczna że ręce opadają, żeby skorzystać ze zniżki to moja córka musi być ze mną z tą swoją kartą imienną i dowodem osobistym i jeszcze podpisać na jakimś paragonie coś i podać nr pracowniczy. I przez to jak coś chcę kupić to ona musi być w pracy, i przez to że ona jest na różnych zmianach, to nie chce mi się jechać i ją łapać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jejuuu no to faktycznie.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:44   #45
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość


U nas była z 2 razy taka twardsza ale ogólnie to nie ma problemu. Ja dodaje praktycznie do każdego obiadu troszkę oleju bo tak mi tutaj radzili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale z tym olejem to chodzi raczej o to, że witaminy się rozpuszczają w tłuszczach i dlatego trzeba dodawać choć odrobinę

Bona może wyeliminuj te składniki potencjalnie zatwardzające czyli np marchewkę, banana
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:56   #46
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ale z tym olejem to chodzi raczej o to, że witaminy się rozpuszczają w tłuszczach i dlatego trzeba dodawać choć odrobinę

Bona może wyeliminuj te składniki potencjalnie zatwardzające czyli np marchewkę, banana
Ja też tak myślałam ale położna mówi że nie tylko .niby na zatwierdzenia też pomaga ale jak? No nie wiem ale 2 razy dopytałam żeby nie wyszło że znam szwedzki jak Ann angielski😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Google też pokazuje mi info o oleju jako jeden ze sposobów. Generalnie u nas działają najlepiej śliwki popite woda😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 16:58   #47
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. Proszę o kciuki dla mojej córeczki w sprawie nastawiania. Jestem trochę przerażona ale dla niej muszę się trzymać. Zanim nastawi muszę o wszystko wypytac koniecznie czy to bezpieczne itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Sto lat dla Wojtusia 🎂

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Rose ja jeszcze dokupiłam wczoraj apaszkę do naszego płaszczyka plus sukienkę i mamy taką stylówkę na wiosnę
Fiu fiuuuu slicznosci. Szukalam wlasnie apaszek/szalikow na wyprz...ale nie bylo ani jednego. Nie pojechalam w koncu z ta reklamacja. Moze uda mi sie jutro do poludnia zanim zjada sie weekendowe tlumy, a jak nie to pojade w przyszlym tygodniu.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Witam się W nowej części. ..
super ubranka dziewczyny. Zakochałam się
U mnie rodzinnie nieciekawie.... do dupy ten tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co tesciowa przeskrobala?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Hej, haj, hello

Fab zainspirowałaś mnie żeby w końcu wybrać się do Zary, tym bardziej że moja córka pracuje w Zarze i ma stałą zniżkę praciwniczą 20% nawet jak jest coś przecenione to liczy się zniżka od zniżki. Wiem torba jestem że jeszcze nic nie kupiłam, Zara jakoś mi nie po drodze, ale jak zobaczyłam ten plaszczyk to muszę się w końcu wybrać.

Dziewczyny jak jest z kupsztalami u waszych dzieci? Zuzia robi takie klocki że aż mnie tyłek boli jak je widzę, zwiększyłam już ilość picia, więcej jabłka i nic, ciągle takie same.

Boje się żeby nie skończyło się tak jak z moją starszą, która miała takie zatwardzenia że starała się wstrzymywać, byleby nie zrobić, płakała przy tym i była tak zrażona żeby zrobić normalnie kupę że były cuda niewidy nad nią.

Mona wyrazy współczucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze za duzo miecha i marchewy? Zrob jej ze dwa dni na lzejszym jedzeniu. Pomidorowa. Jabluszko. Sliwka. Nawadniaj. I powinno puscic
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 17:35   #48
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Martunia

Monika, sto lat dla Wojtka!

Bona, jest coś takiego jak zaparcia nawykowe, pewnie to właśnie to miała Twoja córcia

Jestem wściekła, bo odebrałam mojego iPhone'a z serwisu, odesłali nienaprawiony, bo ich zdaniem wszystko działa jak należy nie wiem co dalej, na razie będę testowała przez kilka dni, ale jak znów będzie się wyłączał to mogę go naprawić we własnym zakresie i sądownie walczyć o zwrot kosztów?! Jestem tal nakręcona, że nie odpuszczę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:22   #49
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Martunia

Monika, sto lat dla Wojtka!

Bona, jest coś takiego jak zaparcia nawykowe, pewnie to właśnie to miała Twoja córcia

Jestem wściekła, bo odebrałam mojego iPhone'a z serwisu, odesłali nienaprawiony, bo ich zdaniem wszystko działa jak należy nie wiem co dalej, na razie będę testowała przez kilka dni, ale jak znów będzie się wyłączał to mogę go naprawić we własnym zakresie i sądownie walczyć o zwrot kosztów?! Jestem tal nakręcona, że nie odpuszczę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A co masz za problem z iphonem?

Martunia kciuki.

Bona, jak bylam dzieckiem juz nawet wiekszym to chyba do lat 10 mialam problemy z zaparciami i jak raz na tydzien sie przemoglam to bylo okropne. Pamietam, ze mi az naczynka od wysilku pekaly. (Chyba). Moze masowanie brzucha pomoze?
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 18:30   #50
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Biedronko, bardzo współczuję! Dwójka na raz to hardkor, chora dwójka to masakra, a dodatkowe projekty to miazga!!!

Ja też uwielbiam Jeżycjade! Pierwsze części czytałam po kilka razy, najbardziej lubię Idę sierpniową. córce chciałam dać na imię albo Ida, albo Laura po innej bohaterce ale mąż się nie zgodził :/
Anie z Zielonego pamiętacie w takim wydaniu chyba z NK, gdzie była w różnych strojach na okładkach? Mogłam godzinami na nie patrzeć.

No doubt

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Martunia kciuki ogromne!
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:36   #51
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Łoooo matko ja już się cieszyłam że mało do nadrobienia a tu już nowy watek.
Śliczne dzięki za założenie 😍

Mia wrzuć może na Facebooka listę ksiazek to każda jak coś znajdzie będzie dorzucac ;-) żeby w 1 miejscu były. No chyba że na 1 stronę na wątku ;-) co o tym myślicie?

FAB super zakupki ja kupiłam EMI kurteczkę na wiosnę 86 ale może Zara ma większą rozmiarówke tak jak i Reserved.Najwyzej na jesień będzie
Biedronka poczułam Twoje zmęczenie ... A ja narzekam że przy jednym dziecku nie ogarniam...

Bona to korzystaj ze zniżki póki promocje są ;-)

Fab dla dziewczynki może też być Przygody PIPPI a Mikołajek jest super ;-) Te nowe wydania są bardzo fajnie ilustrowane. Moja siostra w wieku 32 lat sobie kupiła nawet to spokojnie i na taki wiek będzie ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:40   #52
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Anne, wyłącza się niespodziewanie, bez względu na stan naładowania baterii. Ogólnie miałam nadzieję, załapię się na darmową wymianę baterii zgodnie z tym http://www.spidersweb.pl/2016/11/iph...m-bateria.html ale niestety... chociaż czytam, że tych telefonów z wadliwą baterią jest więcej niż początkowo sądzono, więc może jeszcze się uda... niemniej jednak mam zepsuty tel, serwis twierdzi, że jest sprawny (bo bo jak mają to sprawdzić, raz się wyłącza, a raz działa ok...) i


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:42   #53
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Martunia kciuki!

Biedronko szacun, że dajesz radę to wszystko ogarnąć.

Zdrowia dla maluchów !

Boszzz jak mnie moj stary dziś w?#!-#@!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:57   #54
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Biedronko, bardzo współczuję! Dwójka na raz to hardkor, chora dwójka to masakra, a dodatkowe projekty to miazga!!!

Ja też uwielbiam Jeżycjade! Pierwsze części czytałam po kilka razy, najbardziej lubię Idę sierpniową. córce chciałam dać na imię albo Ida, albo Laura po innej bohaterce ale mąż się nie zgodził :/
Anie z Zielonego pamiętacie w takim wydaniu chyba z NK, gdzie była w różnych strojach na okładkach? Mogłam godzinami na nie patrzeć.

No doubt

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Martunia kciuki ogromne!
Też przeszło mi przez głowę imię Laura z tego samego powodu
I jeszcze Mila mi się podobało

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Mia wrzuć może na Facebooka listę ksiazek to każda jak coś znajdzie będzie dorzucac ;-) żeby w 1 miejscu były. No chyba że na 1 stronę na wątku ;-) co o tym myślicie?
Świetny pomysł
Mia wrzucaj listę na fb w tej "wolnej" chwili

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Martunia kciuki!

Biedronko szacun, że dajesz radę to wszystko ogarnąć.

Zdrowia dla maluchów !

Boszzz jak mnie moj stary dziś w?#!-#@!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co tam nawywijał? Mamy przyjechać i Ci pomóc?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:57   #55
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Hej
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:02   #56
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Anne, wyłącza się niespodziewanie, bez względu na stan naładowania baterii. Ogólnie miałam nadzieję, załapię się na darmową wymianę baterii zgodnie z tym http://www.spidersweb.pl/2016/11/iph...m-bateria.html ale niestety... chociaż czytam, że tych telefonów z wadliwą baterią jest więcej niż początkowo sądzono, więc może jeszcze się uda... niemniej jednak mam zepsuty tel, serwis twierdzi, że jest sprawny (bo bo jak mają to sprawdzić, raz się wyłącza, a raz działa ok...) i


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wyslalam priv
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:18   #57
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Martunia kciuki.

Wszystkiego dobrego dla Wojtusia
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:26   #58
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Kupowalyscie coś dzieciom z Bonprix? Ciekawa jestem jakości ubrań.

Ps. Czy wasze dzieciaki zgrzytaja zębami? EMI nam od wczoraj zgrzyta, dźwięk dziwny wiem ze ja dziąsła bolą ale przestraszyłam się jak to usłyszałam po raz pierwszy bo myślałam że coś złapała do buzi i tak trze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:33   #59
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Kupowalyscie coś dzieciom z Bonprix? Ciekawa jestem jakości ubrań.

Ps. Czy wasze dzieciaki zgrzytaja zębami? EMI nam od wczoraj zgrzyta, dźwięk dziwny wiem ze ja dziąsła bolą ale przestraszyłam się jak to usłyszałam po raz pierwszy bo myślałam że coś złapała do buzi i tak trze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaak! Odkąd ma zabek na górze to tak zgrzyta. Brrrr
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:40   #60
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Kupowalyscie coś dzieciom z Bonprix? Ciekawa jestem jakości ubrań.

Ps. Czy wasze dzieciaki zgrzytaja zębami? EMI nam od wczoraj zgrzyta, dźwięk dziwny wiem ze ja dziąsła bolą ale przestraszyłam się jak to usłyszałam po raz pierwszy bo myślałam że coś złapała do buzi i tak trze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój zgrzyta. Jak to słyszę to aż mnie ciarki przechodzą. Nie lubię tego dźwięku

Martunia kciuki dla córeczki. To nastawianie to w formie jakiegoś zabiegu pod znieczuleniem ma być, czy jak to ma wygladać?

Co do listy książeczek - też jestem zainteresowana i w imieniu nie posiadających FB dziewczyn miałabym prośbę o dorzucenie listy do pierwszego posta
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 16:42:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.