Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-08, 12:18   #3241
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

MałaMi powodzenia!!!!! Kciuki mocne!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 13:30   #3242
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Suoer! Gdzie byliacie?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super gdzie byliście??

Ojej to oby diagnoza była lekka i bez problemu dało się to wypracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A byliśmy na Roztoczu, wynajęliśmy taki domek na wsi, bardzo ładny, nowy. Jeździliśmy rowerami po okolicy na długie wycieczki, wieczorem córcia latała z dzieciakami ze wsi i bawili się w różne zabawy, zrywali jagody. Ja tez trochę z nimi latałam bo bałam się trochę tak puścić ja samopas Cisza, spokój, można było z rana wypuścić dziewczyny do ogrodu i gdy one buszowały my piliśmy kawkę na tarasie z sąsiedniej wioski przywozili nam pyszne obiady chcieliśmy przedłużyć pobyt ale wczoraj po południu juz ktoś przyjeżdżał. chyba jeszcze tam pojedziemy we wrześniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 14:37   #3243
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
A byliśmy na Roztoczu, wynajęliśmy taki domek na wsi, bardzo ładny, nowy. Jeździliśmy rowerami po okolicy na długie wycieczki, wieczorem córcia latała z dzieciakami ze wsi i bawili się w różne zabawy, zrywali jagody. Ja tez trochę z nimi latałam bo bałam się trochę tak puścić ja samopas Cisza, spokój, można było z rana wypuścić dziewczyny do ogrodu i gdy one buszowały my piliśmy kawkę na tarasie z sąsiedniej wioski przywozili nam pyszne obiady chcieliśmy przedłużyć pobyt ale wczoraj po południu juz ktoś przyjeżdżał. chyba jeszcze tam pojedziemy we wrześniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi bardzo sielankowo , pewnie super wypoczeliscie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość


Mnie ostatnio mniej,ale pogoda ładna. Tż ma WRESZCIE wolny weekend więc spędzamy go rodzinnie. Wczoraj byliśmy w Zoo w Opolu. Słyszałam mega dużo pozytywnych opinii więc postanowiliśmy sprawdzić. Od nas ponad godzina jazdy. Było fajnie,ale brakowało mi np niedźwiedzi, słoni, lwów. To u nas w Chorzowie jest więcej zwierząt. Zachwyciły mnie goryle i foki. Jak facet karmił foczkę i zrobili pokaz. Przybijanie piątki, buziaki <3 no genialne. Najważniejsze,że Darii i Hani sie podobało

A dziś wycieczka rowerowa

Nadrobię Was wieczorkiem

Idę kulać kluski
Miłego dnia!
Nadrabiania będzie pewnie kilka postów świetna wycieczka, dzieci uwielbiają zoo chociaż u nas zawsze największą atrakcją w zoo jest plac zabaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Rany jak mi TZet uprzykrza urlop... Ja nie wiem, co w niego wstapilo. Kiedys podrozowalismy a teraz wyjazd na wies to problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siadać wieczorem do stołu i rozmawiać, rozmawiać, rozmawiac u mnie jeszcze łzy pomagają, mąż wtedy wpada w panikę, nie wie co robić i mi ustępuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super gdzie byliście??

Ojej to oby diagnoza była lekka i bez problemu dało się to wypracować

Anolta a wiesz gdzie ten outlet bo my raczej tylko tam... Bo myślimy o wycieczce 8-14 żeby jeszcze na plażę iść... Chyba że będzie brzydki dzień to cały spędzimy.. Zapewne w Galaxy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, na prawobrzeżu, ja co prawda na drugim końcu mieszkam, bardziej w centrum, ale oczywiście wsiadam w samochód i jestem! ale jeśli jesteś nad morzem tam gdzie zawsze to my w piątek, sobotę, niedzielę jedziemy pod namiot nad morze, do miejscowości obok, także tam też mogę do Ciebie podjechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 15:40   #3244
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Mała mi kciuki za nocne odstawienie, nie nastawiaj sie negatywnie, Szymon moze cię zaskoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 15:55   #3245
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Brzmi bardzo sielankowo , pewnie super wypoczeliscie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Nadrabiania będzie pewnie kilka postów świetna wycieczka, dzieci uwielbiają zoo chociaż u nas zawsze największą atrakcją w zoo jest plac zabaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Siadać wieczorem do stołu i rozmawiać, rozmawiać, rozmawiac u mnie jeszcze łzy pomagają, mąż wtedy wpada w panikę, nie wie co robić i mi ustępuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Wiem, na prawobrzeżu, ja co prawda na drugim końcu mieszkam, bardziej w centrum, ale oczywiście wsiadam w samochód i jestem! ale jeśli jesteś nad morzem tam gdzie zawsze to my w piątek, sobotę, niedzielę jedziemy pod namiot nad morze, do miejscowości obok, także tam też mogę do Ciebie podjechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszam w piątek bo my chyba do soboty jesteśmy (nigdy nie wiem.. Chyba tak ) też byłoby super! chłopcy by na plaży się pobawili "zresztą w sobotę rano tez bo my pewnie późno na noc wyjedziemy dopiero zobaczymy jak pogoda! Ale się jaram!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 16:00   #3246
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Anolta przegadliśmy już sobie temat przy kawie przy pałacyku Pojechaliśmy do Muzeum Rolnictwa pod Poznan przy którym jest folwark ze zwierzetami. Nina zachwycona, a ja się tak podjaralam owcami, ze jak kucnelam przy nich, zeby je głaskać, to juz nie wstalam i aktualnie czekam aż mnie jakiś chirurg obejrzy na SORze... także tego Ale wypad ogólnie udany. Rewelacyjny jest w ogóle teren spacerowy po całym obszarze nalezacym do muzeum. Wypoczelam, tylko już chyba na amen uszkodziłam kolano. Ciekawe ile będę tu czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zapraszam w piątek bo my chyba do soboty jesteśmy (nigdy nie wiem.. Chyba tak ) też byłoby super! chłopcy by na plaży się pobawili "zresztą w sobotę rano tez bo my pewnie późno na noc wyjedziemy dopiero zobaczymy jak pogoda! Ale się jaram!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobcie foty i się potem pochwalcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 19:38   #3247
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Malami kciuki mocne!!!

AniaFrania super wyjazd, odskocznia od wielkomiejskiego zgielku ja jako dziecko milo wspominam wiejskie wakacje

MartaMagda oby kolano szybko wrocilo do sprawnosci...moj tz tez ma problem ciagle


U mnie cycoholik i jeszcze raz cycoholik A bylo dlugo tak ze cyx rano wieczor i na pobudki nocne...a teraz? w dzien zwariowal ciagle cycy trwa to od jakis 2 tyg dobrych. Co robic help. Czasem uda sie odmowic, ale czasem odpuszczam. Nawet po obiedzie wola, gdzie glodny na pewno nie jest
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 20:32   #3248
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Malami kciuki mocne!!!

AniaFrania super wyjazd, odskocznia od wielkomiejskiego zgielku ja jako dziecko milo wspominam wiejskie wakacje

MartaMagda oby kolano szybko wrocilo do sprawnosci...moj tz tez ma problem ciagle


U mnie cycoholik i jeszcze raz cycoholik A bylo dlugo tak ze cyx rano wieczor i na pobudki nocne...a teraz? w dzien zwariowal ciagle cycy trwa to od jakis 2 tyg dobrych. Co robic help. Czasem uda sie odmowic, ale czasem odpuszczam. Nawet po obiedzie wola, gdzie glodny na pewno nie jest
Może to upały?


MartaM w pierwszej chwili myślałam że ta owca Cię ugryzla czy coś
Biedna z tym kolanem! Dobrze ze nie byłaś tam sama z malutka!

Za nami kolejny cuuuudowny dzień! Matko nigdy nie było mi tak dobrze. Maciek wpadł cały do wody... Otrzepal się i dalej... A pod prysznic nadal wejsc nie chce. Jak woda kąpię na ramiona to płacz roku.. Dziwny mały człowiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 23:11   #3249
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

sQ wolałabym chyba, żeby mnie owca ugryzła. Odesłali mnie z SORu z zaleceniem, że może samo minie i mam zrobić mr, ale skierowania mi nie wystawią, a jak boli to ibuprom... nie przeszło na razie, boli, spuchło i nie mogę chodzić. Na mr prywatnie nie mam kasy a na nfz czekania to min. pol roku... takze pieknie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 23:40   #3250
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
sQ wolałabym chyba, żeby mnie owca ugryzła. Odesłali mnie z SORu z zaleceniem, że może samo minie i mam zrobić mr, ale skierowania mi nie wystawią, a jak boli to ibuprom... nie przeszło na razie, boli, spuchło i nie mogę chodzić. Na mr prywatnie nie mam kasy a na nfz czekania to min. pol roku... takze pieknie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Porażka a zrobili Ci jakies podświetlenie? Jak spuchło, to nie za dobrze.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 00:12   #3251
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Porażka a zrobili Ci jakies podświetlenie? Jak spuchło, to nie za dobrze.
Nie. Nic nie zrobili. Po 3 h wściekła wróciłam do domu. Jutro będę myśleć, co dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 06:55   #3252
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie. Nic nie zrobili. Po 3 h wściekła wróciłam do domu. Jutro będę myśleć, co dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra... jak najszybciej chociaż prześwietlenie zrób!
Współczuję bardzo, wiem jakim ograniczeniem są problemy z kolanami... Jak będziesz wiedziała już co i jak, to szukaj dobrego fizjoterapeuty, z doświadczenia najbliższych Ci powiem, że najlepiej sportowego. Jeśli będziesz szukać jakichś środków wzmacniających stawy to zapisz sobie gdzieś na potem nazwę Animal Flex.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 06:58   #3253
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie. Nic nie zrobili. Po 3 h wściekła wróciłam do domu. Jutro będę myśleć, co dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna Ty..
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 07:30   #3254
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
sQ wolałabym chyba, żeby mnie owca ugryzła. Odesłali mnie z SORu z zaleceniem, że może samo minie i mam zrobić mr, ale skierowania mi nie wystawią, a jak boli to ibuprom... nie przeszło na razie, boli, spuchło i nie mogę chodzić. Na mr prywatnie nie mam kasy a na nfz czekania to min. pol roku... takze pieknie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze no to juz przesada. Będziesz dziś próbować przez internistę załatwić jakieś skierowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 08:31   #3255
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Masakra... jak najszybciej chociaż prześwietlenie zrób!
Współczuję bardzo, wiem jakim ograniczeniem są problemy z kolanami... Jak będziesz wiedziała już co i jak, to szukaj dobrego fizjoterapeuty, z doświadczenia najbliższych Ci powiem, że najlepiej sportowego. Jeśli będziesz szukać jakichś środków wzmacniających stawy to zapisz sobie gdzieś na potem nazwę Animal Flex.
Animal Flex, przy całej powadze sytuacji, to brzmi jak suple dla psiaków

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Kurcze no to juz przesada. Będziesz dziś próbować przez internistę załatwić jakieś skierowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Internista nie może wystawić skierowania na badania, ja już miałam USG i RTG i za bardzo nic nie wykazały, muszę zrobić rezonans. Myślałam, że dotrwam do wizyty w sierpniu, ale chyba kupię rezonans na gruponie i prywatnie do lekarza. Najgorzej, że to tyle kasy kosztuje, a bez sprawnego kolana z małym dzieckiem to masakra...
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 08:35   #3256
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Animal Flex, przy całej powadze sytuacji, to brzmi jak suple dla psiaków
Wiem ale jest znacznie skuteczniejsze niż wszystkie reklamowane w tv 4flexy itp itd, niestety nietanie
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 09:04   #3257
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Wiem ale jest znacznie skuteczniejsze niż wszystkie reklamowane w tv 4flexy itp itd, niestety nietanie
Na razie spróbuję załatwić rezonans, zorientuję się, ile potrwa, kiedy będę mieć wynik badania z opisem, spróbuję się dostać do ortopedy prywatnie i zorganizować zabieg na NFZ możliwie szybko. Dzisiaj już z nogą lepiej, mam większy zakres ruchu, ale dalej nie mogę jej wyprostować i mnie boli. Dzisiaj jeszcze pół biedy, bo TŻet ma wolne, ale jutro do niedzieli jestem z Niną sama
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 09:19   #3258
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie. Nic nie zrobili. Po 3 h wściekła wróciłam do domu. Jutro będę myśleć, co dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ludzie... Współczuję bardzo! jacyś niepoważne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 11:46   #3259
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI



Byłam dziś z dziewczynami na placu zabaw,ale złapała nas ulewa i uciekałyśmy. Teraz Hania śpi. Ja już mam wszystko posprzątane, obiad zrobiony z wczoraj. Odpoczywam

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Sprzedałam Lupo mam na spłatę długów
gratuluję sprzedania wózka. Ja mój sprzedawałam 3 miesiące. Ale ja miałam starszy model po dwójce dzieci.
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
aha moja ciotka ma na imie Ania i Dejwo zaskoczyl jak nas slyszal w rozmowie i zaczal ladnie mowic "Ania" jak to fajnie brzmi

Hania od tygodnia ciągle chodzi i mówi "Jola,Jola,Jola".
Babcia Jola
Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Jaka tu cisza. Nina wylała na siebie gorącą kawę. Na szczęście na strachu się skończyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o matko szczęście w nieszczęściu
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
super


Dawid wyszedl dzis z lozeczka...juz zawisl i tz w ostatniej chwili go zlapal bo na bank uderzylby o ziemie....wiec czeka nas zdjecie barierki bo szczebelki sie nie wyjmuja
Hania też już zaczęła zarzucać nogę na górę łóżeczka więc wyjęłam szczebelki.
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Planujemy kupić kurę z Ikei, córcia będzie spać na górze, a Jasiek na dole na materacu niziutko. Ja tak wolę, bo mogę wieczorem poczytać mu, przytulić się, pogłaskać, a szczebelki tworzą taką barierę, znowu z normalnego boję się,że spadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuję kupić takie łóżeczko wysuwane dla dwójki dzieci. Jakoś jak Hania skończy 2 latka.
Piętrowego nie chcę, a na dwa nie mam miejsca

O coś takiego
https://www.google.pl/search?q=%C5%8...nNMiP_2krf2uM:
Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
No i w zwiazku z tym, ze zaczeliśmy urlop nadszedł ten czas kiedy chcemy odstawiać Szymka w nocy. Czas start dzisiaj. Oboje robimy w galoty, bo domyślamy się co się bedzie działo.
Bardzo prosimy o kciuki, żeby nam jakoś to szło, bo mamy sporo rzeczy do załatwiania w czasie urlopu i marzy mi sie, żeby nie wspominac go tylko jako jednej wielkiej masakry w związku z zakończeniem karmień nocnych.
Kciuki pliiiz!
mocne mocne mocne kciuki!!!!
Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Rany jak mi TZet uprzykrza urlop... Ja nie wiem, co w niego wstapilo. Kiedys podrozowalismy a teraz wyjazd na wies to problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2018-07-09 o 11:49
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 12:01   #3260
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Koleżanka dziś wieczorem pożyczy mi kulę. Jutro rezonans, wizyta u ortopedy w przyszły wtorek. Trzymajcie kciuki za szybki termin zabiegu!
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 12:29   #3261
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Koleżanka dziś wieczorem pożyczy mi kulę. Jutro rezonans, wizyta u ortopedy w przyszły wtorek. Trzymajcie kciuki za szybki termin zabiegu!
o kurcze
KCIUKI!!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 14:38   #3262
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Witam

Ja odpoczywam po intensywnych dwoch tygodniach. Synek chodzi jeszcze do przedszkola, a my z młodą w domu (taki jest plan, bo narazie codziennie w biurze jesteśmy ).
Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Koleżanka dziś wieczorem pożyczy mi kulę. Jutro rezonans, wizyta u ortopedy w przyszły wtorek. Trzymajcie kciuki za szybki termin zabiegu!
Kciuki, a co podejrzewają? Więzadła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 15:39   #3263
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Koleżanka dziś wieczorem pożyczy mi kulę. Jutro rezonans, wizyta u ortopedy w przyszły wtorek. Trzymajcie kciuki za szybki termin zabiegu!
Kciuki!!!
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 17:57   #3264
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Witam

Ja odpoczywam po intensywnych dwoch tygodniach. Synek chodzi jeszcze do przedszkola, a my z młodą w domu (taki jest plan, bo narazie codziennie w biurze jesteśmy ).Kciuki, a co podejrzewają? Więzadła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podejrzewają uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, która się uwypukla, wysuwa ze stawu i blokuje kości w wyproście. Ponoć typowe objawy, z tym, że na USG 3 tygodnie temu nic nie wyszło. Tylko wtedy objawy były bardziej łagodne. Mam nadzieję, że rezonans coś pokaże. Rentgen wykazał jedynie początki zwyrodnienia.

Normalnie laski starość!
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 18:48   #3265
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Podejrzewają uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, która się uwypukla, wysuwa ze stawu i blokuje kości w wyproście. Ponoć typowe objawy, z tym, że na USG 3 tygodnie temu nic nie wyszło. Tylko wtedy objawy były bardziej łagodne. Mam nadzieję, że rezonans coś pokaże. Rentgen wykazał jedynie początki zwyrodnienia.

Normalnie laski starość!
To niby powinno wyjść na usg, ale rezonans rozwieje wątpliwości. Kciuki za trafną diagnozę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 19:39   #3266
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

MartaMagda trzymam kciuki za wszystkie wizyty, nadania, oby udało się szybko zdiagnozować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 19:49   #3267
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Marta Magda kciuki za zdrówko. Kiedyś mk cos pyknelo w kolanie ze nie mogłam wyprostować. W środku sesji myślałam ze umrę. Ale na szczęście sie nareperowalo.

Ja znów od dwóch tygodni mam bóle kręgosłupa. Wiem ze to od podnoszenia. Odcinek lędźwiowy. Co z tym robic? Jogę, fizjo, lekarz?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 20:14   #3268
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja znów od dwóch tygodni mam bóle kręgosłupa. Wiem ze to od podnoszenia. Odcinek lędźwiowy. Co z tym robic? Jogę, fizjo, lekarz?
Fizjo
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 20:56   #3269
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Marta Magda kciuki za zdrówko. Kiedyś mk cos pyknelo w kolanie ze nie mogłam wyprostować. W środku sesji myślałam ze umrę. Ale na szczęście sie nareperowalo.

Ja znów od dwóch tygodni mam bóle kręgosłupa. Wiem ze to od podnoszenia. Odcinek lędźwiowy. Co z tym robic? Jogę, fizjo, lekarz?
Najlepiej fizjo

Nina w końcu zasnęła. Siedzę z okładem na opuchliznę i piję kawę. O 22:00. A co mi tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-09, 21:29   #3270
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Najlepiej fizjo

Nina w końcu zasnęła. Siedzę z okładem na opuchliznę i piję kawę. O 22:00. A co mi tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co masz zamiar robić w nocy?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.