Wybaczyć czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 23:05   #1
wiktoria5500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5

Wybaczyć czy nie?


Z X jestem już rok i 4 miesiące. Niedawno mój ukochany zalał swój telefon, więc dał mi hasło do swojego snapa żebym wysłała dni. Wiem, że nie powinnam tego robić, ale zaczęłam przeglądać mu wiadomości z jego byłą. I co tam znalazłam? Kiedy byliśmy ze sobą już 8 miesięcy pisał do niej, że czasami żałuję, że ze mną jest, bo zacząłby z nią, ona z tego co widziałam to nie była tym zainteresowana. Potem dodał, że będą pisać częściej i to na snapie, żebym przypadkiem nie zobaczyła na messengerze, że piszą ze sobą. Na końcu napisał, że ciekawe, czy jakaś przepowiednia (nie wiem o co chodziło) się spełni, że będą za 3 lata ze sobą od zerwania (za rok będą te 3 lata) i, że skoro teraz jest to możliwe to wtedy też będzie. Wychodzi na to, że jeśli ona odwzajemniałaby jego ,,zaloty" to możliwe, że już nie bylibyśmy razem, bo skoro byłoby to możliwe wtedy, jak sam uznał, to by to wykorzystał, gdyby ona też chciała. Nie wiem co o tym myśleć, on próbuje mi wmówić, że to nic nie znaczyło, że miał 2/3 dni zawahania, pisze mi jaka to ja nie jestem dla niego najważniejsza i, że naprawde mnie kocha i chce ze mną być. Ale dla mnie to jak zdrada, niby z nim jestem, ale codziennie wieczorami przypominam sobie te wiadomości i mam mętlik w głowie, strasznie dziwnie się przy nim czuje. Jednak go kocham. Strasznie cierpiałabym przy rozstaniu.
wiktoria5500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 23:15   #2
XElisX
Raczkowanie
 
Avatar XElisX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 412
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez wiktoria5500 Pokaż wiadomość
Z X jestem już rok i 4 miesiące. Niedawno mój ukochany zalał swój telefon, więc dał mi hasło do swojego snapa żebym wysłała dni. Wiem, że nie powinnam tego robić, ale zaczęłam przeglądać mu wiadomości z jego byłą. I co tam znalazłam? Kiedy byliśmy ze sobą już 8 miesięcy pisał do niej, że czasami żałuję, że ze mną jest, bo zacząłby z nią, ona z tego co widziałam to nie była tym zainteresowana. Potem dodał, że będą pisać częściej i to na snapie, żebym przypadkiem nie zobaczyła na messengerze, że piszą ze sobą. Na końcu napisał, że ciekawe, czy jakaś przepowiednia (nie wiem o co chodziło) się spełni, że będą za 3 lata ze sobą od zerwania (za rok będą te 3 lata) i, że skoro teraz jest to możliwe to wtedy też będzie. Wychodzi na to, że jeśli ona odwzajemniałaby jego ,,zaloty" to możliwe, że już nie bylibyśmy razem, bo skoro byłoby to możliwe wtedy, jak sam uznał, to by to wykorzystał, gdyby ona też chciała. Nie wiem co o tym myśleć, on próbuje mi wmówić, że to nic nie znaczyło, że miał 2/3 dni zawahania, pisze mi jaka to ja nie jestem dla niego najważniejsza i, że naprawde mnie kocha i chce ze mną być. Ale dla mnie to jak zdrada, niby z nim jestem, ale codziennie wieczorami przypominam sobie te wiadomości i mam mętlik w głowie, strasznie dziwnie się przy nim czuje. Jednak go kocham. Strasznie cierpiałabym przy rozstaniu.
Pominię czytanie cudzych wiadomości, ale nie rozumiem dylematu. Dla mnie słowa "żałuje, że jestem [z tobą]" są równoznaczne z rozstaniem. I skoro kochasz, to na pewno będzie Ci ciężko, ale czy będziesz mu w stanie zaufać?
Lepiej przecierpiec niż się upadlać i nie mieć dla siebie szacunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Old people burning
Old people burning
Pucio henzap!
XElisX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 23:53   #3
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Dla mnie coś takiego byłoby definitywnym końcem związku. Cały czas on myśli o swojej byłej, a Ciebie trzyma w rezerwie, bo nie chce być sam.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 00:03   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez XElisX Pokaż wiadomość
Pominię czytanie cudzych wiadomości, ale nie rozumiem dylematu. Dla mnie słowa "żałuje, że jestem [z tobą]" są równoznaczne z rozstaniem. I skoro kochasz, to na pewno będzie Ci ciężko, ale czy będziesz mu w stanie zaufać?
Lepiej przecierpiec niż się upadlać i nie mieć dla siebie szacunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dokładnie. Całe życie bać się, że eks sobie przypomni o facecie, a on natychmiast poleci? Nie w moim stylu. I nie powinno być to w niczyim stylu. Najlepiej niech już leci, niezależnie od tego, czy eks go chce, czy nie. Autorko, on tobą pomiata totalnie.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 00:18   #5
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Ja bym zerwała, szkoda życia na bycie zapchajdziurą, może mówić że kocha ale czyny pokazują co innego. W dodatku facet ma tendencje do zdrady.
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 04:15   #6
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Odeszłabym. Nie umiałabym żyć z myślą, że wystarczy skinienie byłej, a mój facet do niej pobiegnie.

Wszystko wskazuje na to, że jest z Tobą, bo ona go nie chce, a wiesz co to oznacza, jesteś czasoumilaczem, a nie kimś z kim chce być.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 07:01   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Odeszłabym, bo ex zapewne nadal mu siedzi w głowie i sercu i jeżeli sobie o nim przypomni, to facet do niej poleci. A nawet jeżeli nie poleci, to znajdzie się jakaś inna. Mogłabym zrozumieć sam początek początku spotykania się i jakieś sentymenty do ex, ale takie teksty po 8 miesiącach? Oj nie.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 07:09   #8
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez wiktoria5500 Pokaż wiadomość
Z X jestem już rok i 4 miesiące. Niedawno mój ukochany zalał swój telefon, więc dał mi hasło do swojego snapa żebym wysłała dni. Wiem, że nie powinnam tego robić, ale zaczęłam przeglądać mu wiadomości z jego byłą. I co tam znalazłam? Kiedy byliśmy ze sobą już 8 miesięcy pisał do niej, że czasami żałuję, że ze mną jest, bo zacząłby z nią, ona z tego co widziałam to nie była tym zainteresowana. Potem dodał, że będą pisać częściej i to na snapie, żebym przypadkiem nie zobaczyła na messengerze, że piszą ze sobą. Na końcu napisał, że ciekawe, czy jakaś przepowiednia (nie wiem o co chodziło) się spełni, że będą za 3 lata ze sobą od zerwania (za rok będą te 3 lata) i, że skoro teraz jest to możliwe to wtedy też będzie. Wychodzi na to, że jeśli ona odwzajemniałaby jego ,,zaloty" to możliwe, że już nie bylibyśmy razem, bo skoro byłoby to możliwe wtedy, jak sam uznał, to by to wykorzystał, gdyby ona też chciała. Nie wiem co o tym myśleć, on próbuje mi wmówić, że to nic nie znaczyło, że miał 2/3 dni zawahania, pisze mi jaka to ja nie jestem dla niego najważniejsza i, że naprawde mnie kocha i chce ze mną być. Ale dla mnie to jak zdrada, niby z nim jestem, ale codziennie wieczorami przypominam sobie te wiadomości i mam mętlik w głowie, strasznie dziwnie się przy nim czuje. Jednak go kocham. Strasznie cierpiałabym przy rozstaniu.
A nie będzie Ci dużo cieżęj żyć z nim i bać się, że CIę zostawi i tak na prawdę to jesteś tylko opcja bo pierwszy wybór ma go w poważaniu? W tym momencie miałabym gdzieś, że czytałam te wiadomości, widocznie tak miało wyjść i kopnęłabym szanownego pana w cztery litery. Zrobił sobie z uczuć second hand
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 09:42   #9
Magianelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 95
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Ja nie potrafiłabym żyć z tą myślą, że osoba, na której bardzo mi zależy, po 8mies. związku pisze z ex... Można mieć jakiś sentyment do ex, ale nie będąc tak długo w obecnym związku!!

Pomińmy ten incydent, że czytałaś jego osobiste wiadomości, ale gdy nam naprawdę zależy na drugiej osobie, kochamy ją, to NIGDY nie powiemy komukolwiek o niej jakichkolwiek złych rzeczy, zwłaszcza typu "żałuję, że z nią jestem"... To już ewidentna oznaka, że ma nas za śmiecia!!!!!!!!

Kochana, przemyśl, czy warto być głupią lalą, która, bez względu na traktowanie, jest z facetem i czy dasz radę żyć z tą myślą, że nie jesteś tą jedyną, a także, czy wystarczy Ci sił, by przezwyciężyć to, że wystarczy jedno skinienie jego ex, by z Tobą zerwał.
Sądzę, że on nie jest wart Twojego uczucia i poświęcenia. Dupek z niego i tyle.
Magianelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 10:06   #10
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Autorko Ty chyba już wybaczyłaś, bo z nim dalej jesteś, ale wybaczyć możesz, choć nie wiem czy zapomnisz tak szybko, może w ogóle

Ja bym od razu o tym powiedziala, bo nie cierpię grzebania w czyiś rzeczach, dlatego przyznałabym się, trudno, widocznie mialas to znaleźć

Pół roku od tych wiadomosci mineło,ale jednak było, napisał cos okropnego i co teraz czeka na przepowiednie, a Tyu z nim w tej niepewnosci

Kochać można, ale w koncu znienawidziec, przypominać sobie, zoobojetnieć, na co Ci to.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 10:17   #11
Magianelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 95
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Autorko Ty chyba już wybaczyłaś, bo z nim dalej jesteś, ale wybaczyć możesz, choć nie wiem czy zapomnisz tak szybko, może w ogóle

Ja bym od razu o tym powiedziala, bo nie cierpię grzebania w czyiś rzeczach, dlatego przyznałabym się, trudno, widocznie mialas to znaleźć

Pół roku od tych wiadomosci mineło,ale jednak było, napisał cos okropnego i co teraz czeka na przepowiednie, a Tyu z nim w tej niepewnosci

Kochać można, ale w koncu znienawidziec, przypominać sobie, zoobojetnieć, na co Ci to.

Miłość jest piękna, kiedy jest obustronna, szczera i dojrzała. Wymaga ona od nas wielokrotnie poświęcenia się, ale nie tego typu, co autorka. Wtedy miłość przechodzi w cierpienie.
Magianelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 10:56   #12
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Będziesz żałosna jeśli z nim zostaniesz, tu nie ma czego wybaczać, ale odejść od osoby, która Cie nie kocha i nawet nie szanuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:09   #13
jagodazielona
Raczkowanie
 
Avatar jagodazielona
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Ja bym nie potrafiła być z kolesiem, który pisze takie rzeczy swojej byłej. Proste.
__________________
"Zapewne tego, co chcę teraz powiedzieć nie zrozumiesz, jednak pewnego dnia zdasz sobie z tego sprawę, że sposobem na przyjaźń, jak uważam, jest znalezienie ludzi, którzy są lepsi niż ty sam."

jagodazielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:14   #14
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Wybaczyć czy nie?

On przeczekuje przy tobie, aż była rozstanie się ze swoim facetem, by do niej wrócić w podskokach.
Tak naprawdę nie znasz dnia ni godziny, kiedy on się z tobą pożegna.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:32   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez Magianelka Pokaż wiadomość
Miłość jest piękna, kiedy jest obustronna, szczera i dojrzała. Wymaga ona od nas wielokrotnie poświęcenia się, ale nie tego typu, co autorka. Wtedy miłość przechodzi w cierpienie.
Oj, tak.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 12:30   #16
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Odeszlabym i nie wybaczyla jego podlosci. Jak mozna zabrac komus swiadomie czas, teskniac na ex, myslac o niej bedac ze mna, uprawiajac seks czy zasypiajac razem? Zrobic z kogos zapchajdziure gorszego sortu niz byla? Dla mnie to upodlenie i nie rozumiem jak mozna dalej byc z takim mezczyzna.
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 12:55   #17
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Szczerze mówiąc nie rozumiem tych ludzi, którzy od dawna nie są z eks a ciągle emocjonalnie trwają w tamtej relacji.



On ciągle kocha tamtą. Ty go kochasz, a on proponował powrót eks…



Bardzo mi przykro, że coś takiego Cię spotkało autorko..
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 13:05   #18
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Wybaczyć czy nie?

sprawdziłaś jego wiadomości, no już trudno.
Ale dzięki temu dowiedziałaś się jak jest z Wami.
Szczerze ?
podziękowała bym takiemu ukochanemu, i posłała go w diabły.
Facet nie jest z Tobą szczery.Nie kocha Cię.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 13:12   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Cytat:
Napisane przez wiktoria5500 Pokaż wiadomość
Jednak go kocham. Strasznie cierpiałabym przy rozstaniu.
A teraz to niby nie cierpisz?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 13:21   #20
Mort987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 59
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Dla mnie to byłaby informacja, że od 4 miesięcy nie jestem w związku i jestem nieświadomie w dziwnej relacji z eks. Nawet nadziei szansy na wybaczenie bym nie dała, bo zbyt mocno zależy mi na mnie, żeby komuś pozwolić się zredukować do zapchajdziury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mort987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 17:26   #21
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Wybaczyć czy nie?

Wiej z tej dziwnej relacji póki czas i ciesz się, mimo naturalnego w tej sytuacji cierpienia, że było Ci dane poznać prawdę.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 19:22   #22
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Wybaczyć czy nie?

W związku powinnas czuc sie pewnie i bezpiecznie. Powinnas ufac facetowi. Jesli zrobił cos takiego juz mu nie zaufasz. Nie bedziesz czuła sie bezpiecznie. Cały czas bedziesz miała z tyłu głowy strach ze on do niej wroci. za tydzien, za rok, za kilka lat... Ciezkie to jest zycie z taka swiadomoscia...
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-25 20:22:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.