OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 21:08   #4981
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
JaGaaaa, Moja Emilka tez na krótko zajmie się zabawkami,właśnie planuję zakup czegoś bardziej skomplikowanego-jakieś guziczki, dźwięki itp.Może w tym rzecz. No i tez czasem jest takim nerwuskiem,że np. po kapieli ciężko jest mi ją ubrać.Wtedy skutkuje tylko mój słowiczy śpiew i piosenka "aaa kotki dwa",która ją w ogóle nie usypia,ale zawsze się uspokaja i z zaciekawieniem patrzy na mnie
Może coś takiego http://merlin.pl/Zakrecona-wazka_Kid....html#fullinfo
Bartuś ma radochę jak nie wiem z ważki. Generalnie turla się z plecków na brzuszek i dziś mu się udało raz w drugim kierunku. Kupiliśmy dziś spacerówkę wreszcie i pierwsza jazda zaliczona. Zęby powoli idą i trochę bywa marudny. Odpukać ale nie ma problemów większych z wprowadzaniem nowego jedzenia. No i jestem na urlopie wychowawczym...
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:30   #4982
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
ale nasze dzieciaczki robią postępy każde coś nowego potrafi przepraszam że nie odpisuje na wszystkie posty ale zupełnie nie mam do tego głowy dzisiaj pare godzin temu dostałam bardzo przykrą wiadomość. Moja siostra, która jest na początku 4 miesiąca ciąży miała robione badania prenatalne i prawdopodobnie dziecko jest bardzo chore lekarz podobno przez ponad godzinę robił usg i wyniki są bardzo złe na 80% zespół downa i jeszcze jakieś poważne wady ma mieć robione badania inwazyjne ale lekarz powiedział że jeśli postierdzi się jego diagnoza to po mimo tego że jest bardzo wierzący dla zdrowia jej i dziecka ciąża powinna być usunięta... ja cały czas mam nadzieję że lekarz się pomylił że wszystko się dobrze skończy pamiętam cały czas historie nubuku z wątku wrześniowo- październikowego! trzymajcie bardzo mocno kciuki za moją siostrę i jej maleństwo!!!!
Paula to straszna wiadomość Wyobrażam sobie co musi przeżywać, przeciez kazda z nas martwila sie o zdrowie swojego dziecka. Mam nadzieje ze lekarz sie myli i to bardzo. Duzo zdrowia dla dzidzi i duzo sil dla siostry. Trzymamu kciuki!!
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:40   #4983
nelijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ufff juz nie z rodzicami :):):)
Wiadomości: 286
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

paula trzymam za siostre i maluszka oby lekarz sie mylil, trzeba byc dobrej mysli

katakumba zaobserwowalam dzis moja mala i ona z siadu jak chce raczkowac to tez lapki do nozek wyciaga i nozki nagle jakos przeplata i bach i juz sa z tylu, takze polka pewnie niedlugo tez zakuma tez nozki trzeba w druga strone dac
nelijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:42   #4984
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

trzymamy kciuki. starsznie mocno

dziewczeta, robie nasz klub. pozapraszam was wszytskie, przyjac zaproszenie prosze, i potem kazda z was moze wstawiac zdjec ile chcecie. w ten sposob zaoszczedzimy chodzenia sobie po profilach naszych zeby maluchy obejrzec
wszytskie bedziemy w jednym miejscu

wyjasnie od razu ze w klubie jest opcja "dodaj zdjecie" i potem mozna normalnie ze swojego albumu je dodac

ide tworzyc
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:12   #4985
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

hejka wieczorowo
ja jak zwykle w nocy bo dopiero wtedy mam czas
dzisiaj mi normalnie zabrzeczala moja wlasna szczeka o podloge,Mezulo mi kupil swietne rozyczki,i to bez okazji,sie nie poklocilismy ni nic a tu taki surprajz,no szok i to w dodatku fajniusi kolor bo ja za czerwonymi nie przepadam,zrobie fote to pokaze bo siem musze pochwalic

katakumba zem zpomniala o fotologu,heheh,robi sie tylko nie krzycz...bo sie boje

petitka moj Gabrielek jak mu pierwszy zabek szedl to tez troszke mniej jadl,dziaselka go bolaly i dlatego,glowa do gory

paula jak ja Wam wspolczuje.Bardzo,bardzo mi przykro,az nie wiem jak i co powiedziec

scorpionec no to zakwasy 100 razy lepsze,choc i tak wspolczuje bo boli

molka biedne dzieciatko,przytul i ode mnie

chyba tyle mialam odpisac
u nas gimnastyki ciag dalszy,mlody podnosi sie o szczeble na nogi i skubany stoi sobie,ja nie wiem juz,bo co zajde po drzemce to cos nowego,niedlug sam wypelznie z lozeczka
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:25   #4986
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
trzymamy kciuki. starsznie mocno

dziewczeta, robie nasz klub. pozapraszam was wszytskie, przyjac zaproszenie prosze, i potem kazda z was moze wstawiac zdjec ile chcecie. w ten sposob zaoszczedzimy chodzenia sobie po profilach naszych zeby maluchy obejrzec
wszytskie bedziemy w jednym miejscu

wyjasnie od razu ze w klubie jest opcja "dodaj zdjecie" i potem mozna normalnie ze swojego albumu je dodac

ide tworzyc
dziękuję za zaproszenie!

Paula Szyszka- to straszna wiadomość, naprawdę bardzo mi przykro.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:26   #4987
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

sluchajta mnie kobity

powysylalm zaproszenia, ale przyznaje sie bez bicia. przeczytalam pierwsze 10 stron naszego watku, no bo szukalam naszych nickow, bo ten glupi system nie uznaje ze jak z malej litery to ten nick jak z duzej, wiec musialm "kopiuj wklej" usktuecznij. cudowne zajecie
jesli ktoras pominelam, to nie bijcie, napiszcie tylko to zaraz ja wciagne na liste

klub jest prywatny, znaczy ze tylko czlonkowie moga go czytac, ogladac, dodawac zdjecia. pomyslalm ze skoro mamy prywatne swoje albumy to i klub powienien taki byc

tam wam napisze o tym jak mnie moj konkubent wkurza, bo tam mi nikt nie przeczyta, a wy zrozumiecie
tak dla przykladu pisze, bo ostatnio to on jakis dziwnie do rany przyloz

no, teraz prosze zdjecia poprzenosic, zebysmy mialy wszytsko w jednym miejscu

chyba wszytsko

ps pola nadal zakatarzona, temperarature ma, cholera jasna niech szlag to trafi
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 22:39   #4988
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Paula, ojej-straszna wiadomość. Współczuję Wam jako rodzinie, bo wszyscy to przeżywacie,ale najbardziej współczuję Twojej siostrze. Nawet sobie nie wyobrażam,jak ciężki musi być do strawienia dylemat "usunąć,czy nie usunąć?".Niby lekarze zalecaja, ale matka zawsze będzie miała wyrzuty sumienia.Ogromnie jej współczuję. Wiecie co...dobrze,że te badania prenatalne sa tak dostępne teraz-przynajmniej matki mają wybór (choć ten wybór jest i tak chusteczkowy).
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:55   #4989
edyta0131
Raczkowanie
 
Avatar edyta0131
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 473
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość

a wakacje? my jedziemy na zamojszczyzne we wrzesniu, a treaz za 2 tyg ja lece do polski
.
Pamiętaj, że ja z Zamościa, więc może udałoby nam się spotkać?

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
a masz ta ksiazke w formie ebooka czy papierowej ?
bo jak ebooka to czy moglabys mi ja przesłac?

Książkę mam w wersji papierowej, kupiłam na allegro. jakoś nie umiem czytać książek na kompie

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
n

edytka ty chyba w jysku pracujesz? jak tam wyglada sprawa z meblami ogrodowymi? chcodzi mi głownie o jakośc i ew promocje?? chodzi mi o jakieś krzesla i stolik na taras...
Pracuję pracuję Mam fajne stoły, a od 26 czerwca do 26 sierpnia będzie wyprzedaż ogrodówki i bedzie można za psie pieniądze coś fajnego kupić. Rok temu np poduszki na leżak, które normalnie kosztowały po 139zł były po 10 zeta Także zapraszam
Ogólnie jakby któraś coś potrzebowała z JYSK'a, to dawajcie znać, sprawdzę ,w pracy co i jak i kiedy będzie w promocji

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
ale nasze dzieciaczki robią postępy każde coś nowego potrafi przepraszam że nie odpisuje na wszystkie posty ale zupełnie nie mam do tego głowy dzisiaj pare godzin temu dostałam bardzo przykrą wiadomość. Moja siostra, która jest na początku 4 miesiąca ciąży miała robione badania prenatalne i prawdopodobnie dziecko jest bardzo chore lekarz podobno przez ponad godzinę robił usg i wyniki są bardzo złe na 80% zespół downa i jeszcze jakieś poważne wady ma mieć robione badania inwazyjne ale lekarz powiedział że jeśli postierdzi się jego diagnoza to po mimo tego że jest bardzo wierzący dla zdrowia jej i dziecka ciąża powinna być usunięta... ja cały czas mam nadzieję że lekarz się pomylił że wszystko się dobrze skończy pamiętam cały czas historie nubuku z wątku wrześniowo- październikowego! trzymajcie bardzo mocno kciuki za moją siostrę i jej maleństwo!!!!
Kochana życzę dużo zdrówka dla maleństwa i dla Twojej siostry. Jak to przeczyta.łam, to mi ciarki przeszły po plecach. Rok temu to my nosiłyśmy takie maleństwa w brzuszku. Wierzę, że wszystko będzie dobrze!!!

U nas po staremu. Laurka wesoła jak co dzień, zębów brak, aczkolwiek dziąsła już białe. Przewraca się z pleców na brzuszek, ale juz w drugą stronę tak dobrze jej nie idzie Od trzech nocy spi na brzuszku, co jej ewidentnie pasuje, bo i nas katar dopadł

Katakumba dziękuję za zaproszenie Pomyłs genialny

Zmykam zmywać farbę z włosów, musiałam się upiększyć, bo juz siwulców tyle było, że szok
edyta0131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:41   #4990
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Katakumba, 1400 obrotów. To po co Wam ta suszarka właściwie.
Xandra u nas w Anglii taka wilgoc, ze suszarka bardzo sie przydaje. Wysuszyc ręczniki np. jest niemozliwoscia bo zbutwieja... albo pościel...

Cytat:
Napisane przez JaGaaaa Pokaż wiadomość
Hej,hej

U nas nadal rzadkie kupki, dziś z rana jedna i dwa razy mokre bączki... Takie brzydkie, śluzowate.
Zębów nie widzę więc na 9.40 idziemy do lekarza. Za wiele się nie spodziewam ale może chociaż powie mi czym to leczyć. Kleik ryżowy nie pomaga a to już trzeci dzień będzie...
Dziwne to trochę bo dziecko pogodne, brzuszek raczej nie dokucza... Zobaczymy.

tymczasem papa

zapomniałam dodać że z mamą Szymon spał jak aniołek - kombinuje mały cwaniak jak może!
JaGaaaa dużo zdrówka dla Szymusia!
Wie co robi, z mamusia chce spac.

Cytat:
Napisane przez molka86 Pokaż wiadomość
No i moje dziecko dopadła choroba . Temp 38,6. Dałam czopek i położyłam spać. Czekam na tż i chyba pojedziemy do lekarza. Od dwóch dni była taka marudna a ja nie wiedziałam co jej jest. I jakiś takii mały przytulaczek dziś z niej był od rana. Teraz już wiem czemu .

Petitka gratuluję ząbka . My mamy już prawie 3
Molka i dla Mai dużo zdrówka!

A my wciąż bez ząbków choć pani doktor już miesiąc temu twierdzila, że już wychodzą.

Paula to straszne co piszesz. Strasznie współczuję Twojej siostrze. Mam nadzieję, że dzidziuś będzie jednak zdrowy. Matko, ile nieszczęść na tym świecie.
Moja koleżanka też teraz czeka na wyniki aminopunkcji bo usg wykazalo poważne wady... A w tym samym dniu kiedy dowiedziala się o ciąży okazało się, że jej mąż ma raka...
A mojego byłego szefa syn w tamtym tygodniu został zabity w Afganistanie... Miał tylko 27 lat, był żołnierzem...

LadyM dużo zdrówka dla synków!

Zapomniałam co miałam jeszcze napisac...

Z dobrych wiadomości to pod moją nieobecność mąż znalazł dla nas mieszkanie. Nowe i ma 3 pokoje i 2 łazienki . Koniec z siedzeniem w klitce. Acha, no i pralka z suszarką a nawet zmywarka jest. Spisał się chłopak na medal.

Katakumba super pomysł z tym klubem!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 00:24   #4991
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Witam Was Panie, zostalam "wywolana" do tablicy przez Katakumbe i Aaliyahe tak wiec postaram sie nie tylko czytac ale tez sie udzielici napisac cos madrego.
Co u nas slychac?w porzadku odpukac, Rosita wazy 9 kg, jest zdrow i bardzo ruchliwa, raczkuje froterujac podlogi w calym mieszkaniu.czasami za nia nie nadazam tak to szybka spryciara.Mamy juz jeden zabek zas drugi czaji sie juz obok z tego powodu jest ostatnio mega maruda i wszystko chce 'skonsumowac', nie placze wiec da sie wytrzymac. Moja mloda to cyckoholiczka tylko moje mleko wypije bo podanie kazdego innego konczy sie wymiotami i strasznym placzem.
To na tyle newsow o mojej Rosi. Zas ja staram sie zrzucic po ciazowe kilogramy ale do tej pory za duzo pokus i za slaba wola niestety.
Aaliyah gratuluje nowego lokum i zycze zdrowka.
Katakumba strzasznie zazdroszcze Ci ze mieszkasz nad morzem, ja prawie cale zycie mieszkalam w Gdyni i strasznie brakuje mi morza.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.
Ahaah jak sie mozna do tego klubu zapisac?
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 00:36   #4992
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez Kbaga Pokaż wiadomość
Witam Was Panie, zostalam "wywolana" do tablicy przez Katakumbe i Aaliyahe tak wiec postaram sie nie tylko czytac ale tez sie udzielici napisac cos madrego.
Co u nas slychac?w porzadku odpukac, Rosita wazy 9 kg, jest zdrow i bardzo ruchliwa, raczkuje froterujac podlogi w calym mieszkaniu.czasami za nia nie nadazam tak to szybka spryciara.Mamy juz jeden zabek zas drugi czaji sie juz obok z tego powodu jest ostatnio mega maruda i wszystko chce 'skonsumowac', nie placze wiec da sie wytrzymac. Moja mloda to cyckoholiczka tylko moje mleko wypije bo podanie kazdego innego konczy sie wymiotami i strasznym placzem.
To na tyle newsow o mojej Rosi. Zas ja staram sie zrzucic po ciazowe kilogramy ale do tej pory za duzo pokus i za slaba wola niestety.
Aaliyah gratuluje nowego lokum i zycze zdrowka.
Katakumba strzasznie zazdroszcze Ci ze mieszkasz nad morzem, ja prawie cale zycie mieszkalam w Gdyni i strasznie brakuje mi morza.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.
Ahaah jak sie mozna do tego klubu zapisac?
Witam Koleżankę!

A myślałam, że ja ostatnia tu siedzę bo trochę późno. Ale od kiedy nie widzę już podwójnie to sobie folguję.

Super, że się odezwałaś. Moje ciążowe kilogramy nagle zaczęły spadać, chyba za sprawą stresów... także tej metody nie polecam... Szkoda, że daleko mieszkasz ode mnie bo byśmy razem pochodziły na jakiś fitness.

Fajnie, że Rosi tak ładnie się rozwija. My się chyba tych zębów nie doczekamy. Ciągle tylko fałszywe alarmy.

za pozdrowienia i pamięć!

A do klubu to katakumba wysyła zaproszenia, napisz jej pw.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 06:41   #4993
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Paula - strasznie mi przykro, trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze ułożyło. Ja nie potrafie sobie tego wyobrazic. Jakaby nie była decyzja siostry to wspieraj ją, bo każdy wybór będzie straaasznie trudny. Moja koleżanka na usg połówkowym (bo pierwsze przegapiła taka była szczęśliwa) dowiedziała sie strasznych rzeczy i musieli podjąc decyzję. Usuneli, ale wiem ze nie było im łatwo. I wsparcie naprawdę im było potzrebne a zwłaszcza nie komentowanie ich decyzji.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 08:45   #4994
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
ale nasze dzieciaczki robią postępy każde coś nowego potrafi przepraszam że nie odpisuje na wszystkie posty ale zupełnie nie mam do tego głowy dzisiaj pare godzin temu dostałam bardzo przykrą wiadomość. Moja siostra, która jest na początku 4 miesiąca ciąży miała robione badania prenatalne i prawdopodobnie dziecko jest bardzo chore lekarz podobno przez ponad godzinę robił usg i wyniki są bardzo złe na 80% zespół downa i jeszcze jakieś poważne wady ma mieć robione badania inwazyjne ale lekarz powiedział że jeśli postierdzi się jego diagnoza to po mimo tego że jest bardzo wierzący dla zdrowia jej i dziecka ciąża powinna być usunięta... ja cały czas mam nadzieję że lekarz się pomylił że wszystko się dobrze skończy pamiętam cały czas historie nubuku z wątku wrześniowo- październikowego! trzymajcie bardzo mocno kciuki za moją siostrę i jej maleństwo!!!!
takie wiadomości zawsze przyprawiaja mnie o niezłego doła.. świat jest okropny..czemu te maluszki muszą tak cierpieć bede z całej siły trzymać kciuki za twoją siostrę! też odrazu przyszła mi na myśl Nabuko i to ze jednak zawsze jest nadzieja!!

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Może coś takiego http://merlin.pl/Zakrecona-wazka_Kid....html#fullinfo
Bartuś ma radochę jak nie wiem z ważki. Generalnie turla się z plecków na brzuszek i dziś mu się udało raz w drugim kierunku. Kupiliśmy dziś spacerówkę wreszcie i pierwsza jazda zaliczona. Zęby powoli idą i trochę bywa marudny. Odpukać ale nie ma problemów większych z wprowadzaniem nowego jedzenia. No i jestem na urlopie wychowawczym...
my mamy z tej serii gąsienice i mala najbardziej lubi jej czółka!

Cytat:
Napisane przez edyta0131 Pokaż wiadomość


Pracuję pracuję Mam fajne stoły, a od 26 czerwca do 26 sierpnia będzie wyprzedaż ogrodówki i bedzie można za psie pieniądze coś fajnego kupić. Rok temu np poduszki na leżak, które normalnie kosztowały po 139zł były po 10 zeta Także zapraszam
Ogólnie jakby któraś coś potrzebowała z JYSK'a, to dawajcie znać, sprawdzę ,w pracy co i jak i kiedy będzie w promocji
dzięki kochana jestes ja gupia dziś chcialam do Jysku lecieć więc poczekam jeszcze tydzień
do tej pory to głównie pościel w tym sklepie kupowałam z bawełniane satyny bo fajne kolorki miewają ale dość szybko sie spłukują

no i duzo zdrówka dla Laurki


ja wlasnie próbuje zdjęcie zmniejszyć co by do naszego klubu wkleić i mam nerw bo na wiście mam jakies durnowate programy i nie wiem jak..ja chce starego laptopa
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 13:24   #4995
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Paula jak przeczytała twoją wiadomość, to mnie ciarki przeszły. Wspieraj siostrę, bo na pewnoe będzie tego potrzebować.

aaliyah Twój post też nieźle dołujący. Oczywiście nie ta część o nowym mieszkaniu Bardzo się cieszę, że będziecie mieli więcej miejsca.
drama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 18:54   #4996
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Kbaga witamy

Paula to bardzo przykra wiadomość. Bardzo wam współczuję. Trzymaj się .

Moja mała nadal chora. tempka ponad 38,5 a po lekach prawie cały czas stan podgorączkowy. Byliśmy u lekarza i być może to trzydniówka bo dziś zauważyliśmy jakieś krosteczki na pleckach. Mamy też zrobić badanie moczu i krwi. Pól dnia łapaliśmy siusiu aż się udało. Teraz tż pojechał do laboratorium i czeka na wyniki. Pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:12   #4997
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
niobe mam nadzieje ze mój mail z zawartością dotarł??
dotarl dziekuje

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
boze moja tez sie budzila dzis z krzykiem od 3 rano co pol godziny. i nie wiem o co chodzi
ale kombinuje jak moze zeby podniesc tylek
i ja znowu pyt dot metody 357 :P
jak placze co pol h to ja uspokajasz i potem do lozeczka odkladasz zeby sama zasnela? czy w takich sytuacjach ma taryfe ulgowa?

Cytat:
Napisane przez nelijka Pokaż wiadomość
ja tez zaczelam wprowadzac metode 3 5 7 i zazwyczaj po 5 min mala spi inawet do niej po tych 3 nie ide bo i po co jak zasypia , ale jak placze to leCe i jestem z nia az sie uspokoi i znowu zmykam i czekam te 5 i jak placz jest dalej to juz sama pomagam jej zasnac nucac jej cos glaszczac itd bo wiem ze sama nie zasnie
no to teraz tylko jai xandra zostalysmy zeby to zrobic

Paula - trzymam kciuki zeby jednak lekarz sie mylil - i tez na mysl mi przyszla Nabuko
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:58   #4998
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

niobe - jak mloda placze co pol godziny, a nie jest glodna, chora, zmeczona to nie ma taryfy ulgowej. rozumiem ze cos sie moze sni, ze moze jej mamy brak. ale bardzo latwo jest dziecko przyzwyczaic.

ja najczesciej do lozka do siebie biore jak jest chora. wiem ze wtedy jest bardzo czula na smoczek jak wypada, po co ma sie rozbudzac dodatkowo
ale skutkuje to tym ze ja sie nie wysypiam
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:27   #4999
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Wiecie co, wiem z grubsza,o co chodzi w tej metodzie 3 5 7...ale mam problem z wcieleniem jej w życie. Jak Emilka zaśnie na noc i budzi się np.po godzinie (wtedy mam pewność,że nie budzi się z głodu) i zaczyna stękać.I wg tej metody mam poczekac najpierw 3 min, tak? Niestety, jak nie przyjdę po pół minucie, to ona się po prostu obudzi i potem nie będzie łatwo ją uśpić. No bo otworzy oczy, zobaczy mnie, czy po prostu będzie lamka zapalona i zacznie się usmiechać-i co wtedy?Jak mam to zastosować? Dziś zasnęła po kąpieli ok. 21.30 i już teraz parę razy stęknęła, pewnie nieługo będę musiała ją utulać cycem. I tak sie budzi dalej co 40 min,potem w nocy jest już trochę lepiej-cyc co 2-3 godz.Już nie wiem, jaką metodę mam zastosować
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 13:22   #5000
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

pierwsza dzisiaj
Paula trzymam kciuki za Twoją całą rodzinę ech nawet nie wiadomo co powiedziec w takie chwili...

Dzięki wszystkim za miłe słowa i życzenia zdrówka

No i sorki, ze nie odpisuję, ale wątek nadrobiłam wczoraj i nie pamiętam co która pisała
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:04   #5001
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

A ja znowu się obijałam z czytaniem wątku chciałam nadrobić a mój gaduła już mnie wzywa... buziaki dla wszystkich maluchów i zdrówka dla przeziębionych jak nauczę się dodawać zdjęcia to też Wam pokażę Kajtusia w klubie
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:55   #5002
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

W poniedziałek teściowa znalazła pierwszy ząbek u Kasi! Jeszcze jest taki malusi ale jaki ostry!

A ja poszukuję filmu animowanego Pocoyo. Kasia jest nim zafascynowana, leciał w TVP jako wieczorynka (ostatni odcinek był 10 czerwca). Póki co tż włącza na youtube wersję po hiszpańsku a Kasia siedzi u niego na kolanach i ogląda jak zahipnotyzowana. Może przy okazji hiszpańskiego się nauczy... Jakby któraś z Was spotkała tą bajkę np. jako dodatek do jakiejś gazety proszę o cynk.

Dzięki za zaproszenie do klubu!
Ja niestety pewnie tylko się będę do Was w weekendy odzywać, bo po pracy chcę czas poświęcić tylko niuni i mężusiowi. Wybaczycie?
asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 19:27   #5003
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

asia wybaczymy mysle

scorpionec zakladaj II czesc, bo ja pisze wlanie 2-go posta ponad dozwolony limit

xandra - wiesz co, a emilka jak sie budzi a ty do niej idziesz po pol minuty to co z nia? robisz? smoczek? bo jak tylko zeby ja utulic, to nie idz. przeczekaj. pewnie kilka nocy (gora 3-4) bedzie sie dalej budzic, gorzej, bedzie krzyczec bo do tej pory szlas do niej, ale sie nauczy ze jak sie wybudza to sama zasypia. obiecuje ci
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 19:36   #5004
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Katakumba, ubiegłaś mnie. Trzeba założyć nowy wątek.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:56   #5005
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
asia wybaczymy mysle

scorpionec zakladaj II czesc, bo ja pisze wlanie 2-go posta ponad dozwolony limit

xandra - wiesz co, a emilka jak sie budzi a ty do niej idziesz po pol minuty to co z nia? robisz? smoczek? bo jak tylko zeby ja utulic, to nie idz. przeczekaj. pewnie kilka nocy (gora 3-4) bedzie sie dalej budzic, gorzej, bedzie krzyczec bo do tej pory szlas do niej, ale sie nauczy ze jak sie wybudza to sama zasypia. obiecuje ci
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Katakumba, ubiegłaś mnie. Trzeba założyć nowy wątek.

Ta jest panie komendancie!!

melduje ze druga część otwarta =>https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12871623 #post12871623
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:32   #5006
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez drama Pokaż wiadomość
aaliyah Twój post też nieźle dołujący. Oczywiście nie ta część o nowym mieszkaniu Bardzo się cieszę, że będziecie mieli więcej miejsca.
Ależ ja się cieszę na to nowe mieszkanko!

Edit: Zaraz mnie zbanuja za pisanie w zakończonym wątku.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.